Turgut Reis Mahallesi Hurdacı

Esenler Turgut Reis mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisinde hurda kağıt ticareti yapıyoruz. Nakite çevireceğiniz her nevi hurdayı yerinizden almak için profesyonel ekip oluşturduk. Turgut Reis mahallesinin tamamında hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ofis mobilyaları alım satımı yapmaktayız. Hurda alırken tutarını nakit olarak ödemekteyiz.

Yüksek miktarlı hurda eşya satımında yüksek fiyat uygulamaktayız. Turgut Reis hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Yüksek tonajlı peşin hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Profesyonel Turgut Reis mahallesi çevresi hurdacı firma olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle faaliyet yürütmekteyiz. Turgut Reis te hurda hurda depoları arasında lider konumdayız.

İstanbul Esenler Turgut Reis hurdacı deposu İstanbul Hurdacılık öncülüğünde Turgut Reis mahallesinde hurdacılık hizmetlerinin kurumsal anlayış edinmesini sağlıyoruz. Hurdalarınızı nakite çevirmek için şimdi elemanlarımıza ulaşıp 4 dakika içerisinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Esenler Esenler mahallesinde uygulanan hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmetleri için telefon numaramızı firmamızla bağlantı kurabilirsiniz. Turgut Reis mahalle merkezinde hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız.

İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara gece gündüz farketmeksizin hizmet sunmaktadır. Hurda alım satımlarında senelerin verdiği prensipler ile yüksek fiyat teklifleri sunabilmekteyiz. Turgut Reis hurdacı firması olmanın sevincini bizi tercih edenler ile paylaşıyoruz.

Turgut Reis Mahallesi’nde Hurda Alan Fabrikalar

Turgut Reis mahallesi etrafında istediğiniz adresten hurda tufal alırız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Turgut Reis’in her konumunda hurda ve ikinci el eşya alımı hakkında bilgi içeren bir gönderi paylaşmıştık.

Yüksek tonajlı alüminyum ve sarı hurdası, hurda bakır, toplama demir, kablo hurda, çinko hurdası, kurşun alımlarında fiyat listeleri uygulamaktayız. Turgut Reis mahalle merkezinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile öncülüğe çıkmaktayız. Turgut Reis mahallesinde hurda makine artığı, çelik hurdası, kalay hurda, çinko hurda, zamak hurda almaya devam etmekteyiz. Şimdi size Turgut Reis mahallesinde hurda alanlar ile firmamız arasındaki farkımızı açıklamaya çalışmaktayız.

Turgut Reis Mahallesinin Hurdacı Firması

Esenler Turgut Reis mahallesinde hurdacı firması olarak Esenler Turgut Reis mahallesinin çevresinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurda için çevrenizdeki hurda alım personellerimizi yönlendirmeye devam etmekteyiz. Profesyonel hizmetlerle daha çok kazanmak istemekteyiz.

Yirmi yedi senelik deneyimle hurdacılığa öncülük etmekteyiz. En yakın Turgut Reis hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Esenler’in tamamında olduğu gibi Turgut Reis ilçesinde de kurumsal faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Bütün Esenler hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız. Bizi tercih edenler her çeşit hurda malzeme satmak nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Turgut Reis etrafında hurdacı firma mı arıyordunuz? Turgut Reis teki en tecrübeli hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık 7/24 hizmet veriyor!

Esenler Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Turgut Reis mahallesi adresten hurda alımı hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler arasında yer almaktadır. Görüldüğü gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe faydalı olmaktır. Şayet sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin dönüştürülmesini sağlayarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkı sağlayabilirsiniz.

Bu yüzden hurda atık fiyatı istemek amacıyla hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz. Şimdi arayın, güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz.

İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içinde tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Yirmi yedi yıldır tonlarca hurda sarıyı geri dönüşüm yöntemleriyle yerli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile doğaya daha çok zarar verilmemiş oldu.

Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Turgut Reisin tamamından bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Esenler Turgut Reis’te hurda bakır alan tesisimiz var. Hemen bizi arayın. Turgut Reis mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayınız. Hurda bakır fiyat listesi alanında daha geniş anlatıma ulaşabileceksiniz. Turgut Reis mahallesi hurda bakır kilo fiyatı ile hizmet sunmaktayız. Bakır tel, bakır TTR kırma granür, büyük bakır kazan, hurda bakır lama, kalaylı bakır tencere alırken nakit ödeme yapıyoruz.

Hurda bakır ham madde, kap kacak hurdası, bakır petek, bakır eşya, bakır levha alan firmalar arasında hizmet sunuyoruz. Yanık bakır hurdası, bakır (kızıl) talaş hurda, kırkambar hurdası, hurda bakır profil, soyma bakır hurda, antigron kırma, 1/2 bakır boru hurda alanlar içindeyiz. Turgut Reis mahallesinde hurda bakır alan hurdacı iş yerimizi hızlıca arayarak deneyimli hizmetlerin keyfini yaşayın!

Hurda Sarı Alım Satımı Yapan Turgut Reis Mahallesi Hurdacısı

İstanbul’da ve Turgut Reis mahallesinde sarı pirinç talaşı, hurda sarı araba radyatörü, kırkambar sarı hurdası, sarı külçe hurdası, hurda su saati, hurda sarı vana musluk, hurda bronz Cusn8 alan yerler içindeyiz. İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı talaşı, MS-58 çubuk ucu parça sarı, pirinç sarı araiş hurdası, MS-70 sarı araiş hurda, MS-64 sarı araiş ticaretinde liderlik görevini üstleniyoruz.

Turgut Reis hurdacı firması İstanbul Hurdacılık adına hurda sarı alanlar içindeyiz. Buradaki Turgut Reis mahallesi hurda sarı ton fiyatları güncelliğini koruyor. Daha detaylı bilgiye sahip olmak için hurda pirinç sarı alanlar makaleye göz gezdirebilirsiniz.
Turgut Reis hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

İstanbul Esenler Turgut Reis Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Yüksek tonajlı yıkım hurdası, demir döküm hurdası, pik demir hurda, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demir hurdası için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Demir hurdası alan hurdacı firmalar içerisinde bulunuyoruz.

Demir hurdası, dünyada en fazla bulunan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Turgut Reis mahallesi demir hurdası kg fiyatı güncelliğini koruyor. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderisine bakmak istersiniz. Yerinden hurda demir merdiven korkuluğu, hurda tufal, hurda asansör, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı Turgut Reis hurdacısıyız. Turgut Reis mahallesi çevresinde hurda demir talaşı, toplama demir hurda, hurda ekstra demir, hurda teneke, hurda DKP demir alımı yapan hurdacıyız.

Turgut Reis Mahallesi Yakınlarından Krom Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Krom paslanmaz hurdası alan Turgut Reis mahallesi hurdacı şirketiyiz. Dilediğiniz yerden hurda krom paslanmaz 316 kalite, paslanmaz krom 310 hurda talaşı, krom paslanmaz 310 hurda, krom 304 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurda talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurda alımı yapan firmayız.

Çok sert yapısı gereği zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılmaktadır. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur.

Krom hurdası alan yerler makalesine kesinlikle bir göz atmalısınız. Turgut Reis mahallesinde hurda krom alımı yapan firmayız. İstanbul Esenler ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları için arayın. Esenler Turgut Reis mahallesinde 430 kalite krom paslanmaz hurda, hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı, krom 201 kalite hurdası, krom 202 kalite hurdası, 430 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz tank hurdası, paslanmaz krom 201 hurda talaşı alıyoruz.

Hurda Kablo Alan Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hurda telefon kabloları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo hurdası satmayı isteyenler hemen arayın. Turgut Reis mahallesinin bütün sokaklarında hurda kablo alan yerler arasındayız. Detaylı bilgi için hurda kablo alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz. Hurda elektrik kablosu, hurda %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablolar alıyoruz. İç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablolar, tek damar kablo hurdaları, hurda antigron kablo, enya kablo hurdaları için peşin ödeme veriyoruz.

Esenler in en büyük hurdacısı olmanın onurunu paylaşıyoruz. İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesinde hurda kablo alan fabrikalar arasındayız. Yakın çevrede hurda yeraltı enerji kabloları, fare yemez kablo, yeraltı kablosu, çelik zırh kablo hurdası alımı yaparken değerinin üstünde fiyatı veriyoruz. İstanbul Esenler Turgut Reis mahallesinde tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz.

Esenler Turgut Reis Mahallesi’nde Hurda Alüminyum Alanlar

Piston, alüminyum matbaa kalıbı, araiş, kartel, hurda alüminyum kalın profil Turgut Reis geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız. Yerinden alüminyum curuf, parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum almak için telefonlarınızı istiyoruz. Sizin desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz.

Gönderimizde yer alan Turgut Reis mahallesi alüminyum hurda ton fiyatını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacılar içerikli metini inceleyin İstanbul Hurdacılık firmamıza verdiğiniz destek ve önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Turgut Reis mahallesinde hurda alüminyum alanlar arasında öncüyüz. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir elementtir. Gümüş renkte, sünek metal çeşididir. Alüminyum levha, alüminyum kutu, alüminyum üretim artığı, hurda alüminyum talaş, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Her nevi yüksek tonajlı hurda alüminyum alımı yapıyoruz.
Turgut Reis mahallesi hurda alüminyum fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Alüminyum jant, alüminyum sac hurdası, alüminyum tabak hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

Hurda Elektronik Alım Satımı

Dizüstü bilgisayar Hurdası CPU işlemci, elektronik kart, ana kart, ekran kartı, DDR rulo, ADSL modem, ram, dotmatrik yazıcı, power, belge tarayıcı, fotokopi makineleri, server, monitör, taşınabilir harddisk, ses kartı satmak amacı ile irtibat kurabilirsiniz. Adroid telefon işlemcileri, elektrik panosu, röleler, elektrik trafoları, GSM kartları, şarj cihazı, termik röle, kontaktörler almaktayız.

Saç kurutma makinesi, ütü, kombi, klima, vantilatör, terazi, 5 programlı bulaşık makineleri, çay ve türk kahvesi makineleri, buzdolabı, merdaneli çamaşır makinesi, fırın, ocak, ütü masası alımı yapıyoruz. Her türlü elektronik ev aleti alırken benzersiz fiyat verebiliyoruz.

Akü Hurdası Alıp Satan Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Numaraları

Turgut Reis’te hurda sulu akü, kuru akü hurdası, hurda küçük akü alım hizmeti sunuyoruz. Aküler; arabalar, motorsikletler gibi taşıtlarla bir takım elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte alıcıya akım iletmek, amperajı dengelemek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj düzenlemek amacıyla akünün benzeri görevleri vardır.
Turgut Reis mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayan lazım olduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan depolama araçlarıdır. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde kullanılır.

Hurda Sac Alıp Satan İstanbul Esenler Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Numarası

Sac; metallerin ince veya kalın levha haline getirilmiş halidir. Silindirle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyut ve ebatlarda şeritler halinde kesilmektedir. Çatı, kapı, sandviç panel, varil üretiminde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli vasıtaların kaplamasında, gemi, uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Çatı, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerden sac levha hurdası çıkarılmaktadır. Kiler çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilecek durumda sac hurdası buluyoruz. Turgut Reis çevresinde sac hurda alımı maksadı ile çok geçmeden bizi arayabilirsiniz. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır.

Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Sitemizdeki Turgut Reis mahallesi hurda fiyatları her dakika güncelleniyor. Bütün hurda alımlarımızı güncel Turgut Reis hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Anlık Turgut Reis hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Bloğumuzda bulunan hurda kablo fiyatları makaleyi inceleyin.

İstanbul Esenler Turgut Reis Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

Turgut Reis mahallesi fabrika yıkım ve sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Her inşa edilen yapının yapılış projesi kendine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkım gereksinimleri farklı olabilmektedir.

Fabrika sökümünde öncelikle sökülmesi teklif edilen mülkün etraflıca gezilmesi gerekir. Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı nedeniyle riskli işlerdendir. Deneyimli personeller tarafından yapılmalıdır.

Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Sitesi

Turgut Reis mahallesi sanayi bölgesi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda eşya alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz. Hurda motor, titanyum hurdası, hurda nikel, imalat artığı, karbür satmak için irtibat kurabilirsiniz.

Esenler Turgut Reis mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği yerinize getiriyoruz. Kesinlikle hurda araç veya bisiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısıyla hurda veya çıkma otomobil parçası için gelen çağrıları açmıyoruz. Eminiz ki Turgut Reis sanayisinde hurda araba parçası alan firmalar bulabileceksiniz. Lütfen bu tarz istekleriniz için alım satımı yapan firmaları arayınız.

Kağıt Hurda Alan Yerler:

İstanbul Turgut Reis mahallesinde kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Daha önce paylaşılmış olan hurda kitap alımı hakkındaki yazıyı okumalısınız. Turgut Reis’te hurda karton kağıt alımı yapıyoruz.

Yerinden A4 kağıt hurdası, hurda okul kitapları, defterler, hurda peçete kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik ile satıcıya çok daha fazla kazanma imkanı takdim ediyoruz.
Turgut Reis hurda kağıt fiyatları için arayınız. Değerinden yüksek fiyata beyaz kağıtlar, karışık renkli kağıt hurdası, hurda karton, hurda koli alım satımı yapanlar içindeyiz.

Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Kurşun bilinen en eski metallerdendir. Doğada nabit olarak bulunmaktadır. Çeşitli kablo izolasyonu, pigmentlerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşım üretiminde, akü üretiminde, mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında kurşuna yer verilmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak Turgut Reis te Minare ve Cami kurşunu, kurşun oluk, kurşun levha, hurda kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Turgut Reis te çatı söküm çinkosu alıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme benzeri aşamalarla elde edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hurdası, Azot (N), Hidrojen (H), karbon, Oksijen ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır. Turgut Reis mahallesinde jelatin, ABS plastik, kristal polistiren hurdası, hurda polipropilen moblen almaktayız. Bizi aramanızı bekliyoruz.
Turgut Reis hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bize ulaşın.

Adresten hurda kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurda, şeffaf beyaz naylon, pimapen parçası, hurda temiz pet şişe alıyoruz.

Turgut Reis Mahallesi Yakınlarında Jeneratör Hurda Alımı

Elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. 2.el jeneratör alıyoruz. Turgut Reis mahallesi hurda jeneratör fiyatları için arayabilirsiniz.

Kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Lakin ikinci el jeneratörler bozuk olsa dahi kıymetli sayılır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi firmamızla irtibata geçin.

Hurda Çinko Alan İstanbul Esenler Turgut Reis Mahallesi Hurdacı Telefonu

Turgut Reis mahallesi yakınlarında hurda çinko çatı sökümü, çinko levha alımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Geçiş metalleri içinde yeralan çinko mavimsi açık gri renklidir.

Antik çağlardan beri bilinmektedir. Fakat üretimi ve kullanılması tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko madeni, yer yüzünde en fazla miktarda çıkarılan elementlerden biridir. Çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla bileşikler oluşturuyor.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrik ahırlar sökümlerinde yapının imar projelerine özen gösterilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar alıcılar sunulabilir. Sağlamlık açısından en ideali çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri vardır. Her çelik çatı makaslarının söküm işleri birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanır. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası artan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Turgut Reis mahallesinde çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinizde deneyimli personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Binaların en önemli taraflarından biri hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yaramaktadır.

2 el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan firmalar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Profesyonel lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı dolap satan firmalar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Sübye makineleri, su sebili, kıyma makinesi, tabldot, kahve makinesi, ayran köpürtme makineleri, bardak mısır makineleri, çay ocağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi ocaklar, salata ve meze reyonları, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, aspiratör ve benzeri kafe restaurant tipi mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacıyla sizi depolarımıza davet etmekteyiz.

Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla ikinci el raf hakkında bilgi paylaştığımız sayfamızı inceleyebilirsiniz. Özellikle kapatılmış elbise toptancıları tarafından satışa çıkarılan teşhir rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, orta reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden seçilen sıfır gibi ikinci el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz.

Hurda raf demiri alıyoruz. Esenler Turgut Reis hurda raf fiyatları istemek amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz.

İstanbul Esenler Turgut Reis Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Esenler’in Turgut Reis mahallesi etrafında yıkılan elbiseci binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pencereler, mutfak dolabı satıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood bulunur. Dolayısı ile kapatılan şirketlerden edindiğimiz minik defosu olduğu belli olmayan fayans ve kalebodurlar, laminant parke, tavanlar, kiremit ucuz fiyatlara pazarlanmasını gerçekleştiriyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp