Emniyettepe Mahallesi Hurdacı

Emniyettepe mahallesi hurdacısı olarak her çeşit ikinci el eşya alıyoruz. Hurdanızı yerinden peşin parayla alıyoruz. Emniyettepe hurdacısı firmamız İstanbul Hurdacılık hurda malzeme satmak isteyenlere 7 gün 24 saat hizmet sunmaktadır. İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile hurdacılık hizmetine anlam kazandırmaktayız.

Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesi’nden hurda ve 2.el ev eşyaları ticareti yapıyoruz. Emniyettepe etrafında geri dönüşüm ve hurdacı firmasıyız. Tonajlı nakit hurda satmak mı istiyorsunuz? En yakın Emniyettepe mahallesi hurdacı firması olarak özel fiyat listesiyle hurda alımı yapmaktayız. Alacağımız hurdanın hesapladığımız bedelini peşin bir şekilde ödemekteyiz.

Tonajlı hurda eşya alışverişlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Emniyettepe hurdacısı firmalar içindeyiz. Güncel Emniyettepe hurda fiyatları ile hurda malzeme alımı yapıyoruz. Hurda eşya alımında senelerin tecrübesiyle hurdalarınızı kıymetinin üzerinde nakit alıyoruz.

Hurdalarınızı nakite çevirmek için çok geçmeden bizim ile irtibata geçip 2 dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Emniyettepe hurda ve geri dönüşüm tesisleri içinde çok seveceğiniz özel hizmetler ile lider konumdayız. Emniyettepe’de hurda alım satımı yapan şirketlerin en hızlısı olarak hizmetlerimizi hurda satmak isteyenler için sitemizde açıklamaktayız.

Emniyettepe Mahallesi Hurda Alım Satımı

Emniyettepe’de yerinden hurda alıyoruz. Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Eyüpsultan Emniyettepe de hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda alüminyum, hurda bakır, demir, hurda kablo, hurda çinko,sarı hurda, ve hurda kurşun alımlarında fiyat listesi sunuyoruz. Emniyettepe’de hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncülük ediyoruz. Eyüpsultan Emniyettepe mahallesinde çinko hurdası, hurda üretim artığı, hurda kalay, çelik hurda, antimon zamak hurda almaktayız. Bugün size Emniyettepe mahallesinde hurda alan yerlerle İstanbul Hurdacılık arasındaki farkı anlatıyoruz.

Emniyettepe Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Emniyettepe mahallesi hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Emniyettepe deki en büyük hurdacı firması İstanbul Hurdacılık profesyonel yerinize getiriyor! Siz kıymetli müşterilerimizde her türde alüminyum hurdası satmak için telefonlarımızı çaldırabilirsiniz.

Dürüst hizmetler vererek kazanmak istiyoruz. Emniyettepe’de hurdacı olarak Emniyettepe mahallesinin her ilçesinde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın nakliyesi için orada bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. 27 senelik tecrübeyle Emniyettepe piyasasına liderlik ediyoruz. En yakın Emniyettepe hurdacı firma olarak hizmetlerimizi güvenle sunmaktayız. Eyüpsultan’ın her tarafında olduğu gibi Emniyettepe çevresinde de tüm hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Her türlü Eyüpsultan hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesi Hurdacı Firma Numarası

Okuduğunuz üzere geri dönüşüm doğaya ve geleceğe faydalı olmaktır. Sizde dilerseniz ayırdığınız hurda malzemelerin dönüştürülmesini sağlayıp bize yardım edebilirsiniz. Emniyettepe mahallesi hurda malzeme alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir.

Yirmi yedi yıldır binlerce kiloda hurda metali geri dönüşüm vasıtası ile ülke ekonomisine kazandırdık. Hizmetlerimizle çevreye daha az zarar verilmesi sağlandı. Dolayısıyla hurda atık satmak nedeni ile hizmet numaramızı tuşlamanız yeterli olacaktır. İstanbul Eyüpsultan Emniyettepe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Şimdi arayıp, günlük hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz.

Emniyettepe Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Bakır tencere hurdası, hurda bakır lama, TTR kırma, bakır tel, hurda bakır kazan alım satımı için arayabilirsiniz. Emniyettepe nin yakın bölgelerinden bakır hurda almaktayız.

Emniyettepe Mahallesi’nde bakır hurdası alan yerlerdeniz. Bizi hemen arayın. Emniyettepe mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Hurda bakır alan Emniyettepe mahallesi hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın hızlı servislerimizin keyfini sürmeye başlayın! Antigron hurda, yanık bakır hurdası, bakır boru hurdası, hurda ince profil, kırkambar, soyma bakır hurda, bakır talaş hurdası alanlar içerisindeyiz.

Bakır hammadde hurdası, eşya, hurda bakır levha, bakır petek, eski bakır tepsi alan işletmeler içindeyiz. Güncel hurda bakır fiyatları bölümünde geniş bilgilere erişebileceksiniz. Emniyettepe mahallesi hurda bakır kg fiyatı ile hizmet sunmaktayız.

Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesi’nde Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Eyüpsultan’da ve Emniyettepe mahallesinde hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Emniyettepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı pirinç araiş MS-70, sarı çubuk ucu hurdası, çubuk sarı talaşı MS-58, MS-64 sarı pirinç araiş hurdası, sarı pirinç araiş hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul’da ve Emniyettepe mahallesinde sarı kırkambar, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı fermuar talaşı, hurda fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı oto radyatör, hurda sarı musluk, sarı su saati hurdası alan yerler içindeyiz.

Buradaki Emniyettepe mahallesi hurda sarı pirinç ton fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. Hurda sarı pirinç alanlar başlıklı içeriğimize göz atabilirsiniz.
Emniyettepe hurda sarı fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Emniyettepe Mahallesi’nde Demir Hurda Alım Satımı

Emniyettepe’de demir talaş hurda, extra hurda demir, DKP demir, teneke hurda, toplama demir hurda Emniyettepe hurdacısıyız. Hurda demir, Emniyettepe’de en fazla kullanılan metaller içindedir. Buradaki Emniyettepe mahallesi extra demir hurda fiyat listesini her gün göndermekteyiz.

Yerinden demir kapı, hurda demir trabzan, asansör malzemesi hurdası, tufal hurdası, pencere demiri, Emniyettepe hurdacı firmaları içindeyiz. Hurda demir alan firmalar arasındayız.

Anlık güncel hurda demir fiyat listesi talep etmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyat listesi bölümünü okuyunuz. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, demir döküm, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda demir pik, hurda inşaat demiri alımı yapılır.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Eyüpsultan Emniyettepe Hurdacılar

İş yerimize verdiğiniz destek için müşterilerimize şükran duyuyoruz. Her çeşit toptan alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Eyüpsultan Emniyettepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Şirketimize güven duyanların destekleriyle her gün gelişiyoruz. Alüminyum çatı sacı, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel, çıkma alüminyum jant, alüminyum tencere tava, alüminyum petek hurdası alan firmayız. İstanbul da yerinden hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum eloksallı profil alımı için telefon etmenizi diliyoruz.

Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkte, sünek bir metal çeşididir. Emniyettepe mahallesinde alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum ince profil, alüminyum araiş alan firmayız.

Hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum levha, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum talaş hurdası ticareti gerçekleştiriyoruz. Buradaki Emniyettepe mahallesi alüminyum kg fiyatı günceldir. Güncel bilgi için bloğumuzda çok daha önceden yazılan alüminyum hurdası alanlar yazıyı ziyaret edin.

Emniyettepe Mahallesi Kablo Hurda Alım Satımı

Eyüpsultan’da kablo hurda alımı yapıyoruz. Elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo alımında uzmanız.

Daha doğru bilgi edinmek amacıyla hurda kablo alan yerler metini inceleyebilirsiniz. İstanbul Eyüpsultan Emniyettepe mahallesinde yüksek tonajlı hurda kablo alımında hurda kablo borsası yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

Ptt kablo içi yağlı (deşe), hurda ptt kablosu içi, telefon kabloları, hurda ptt kabloları satarak para kazanmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. İstanbul Eyüpsultan Emniyettepe mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Eyüpsultan ın en büyük hurdacısı ile çalışmanın haklı mutluluğunu yaşıyoruz. Tek damar kablo hurdası, enye kablo, karışık kablo hurdaları, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, çelik zırh kablo hurdası, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik içli kablo için piyasanın üzerinde fiyatı biz veriyoruz.

Krom Hurda Alım Satımı Yapan İstanbul Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Emniyettepe mahallesinde hurda krom alıyoruz. Emniyettepe mahallesinde hurda krom fiyatları için firmamızla irtibata geçin. Eyüpsultan Eyüpsultan da krom paslanmaz 201 hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 202 krom hurdası talaşı, 202 krom hurdası, hurda krom makine parçası, krom 430 hurda talaşı, krom 430 kalite hurdası alıyoruz.

Konumdan 310 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, paslanmaz krom 310 hurdası talaşı, 316 paslanmaz krom hurdası, 304 kalite krom hurda alıyoruz. Krom hurda alımı gönderimize göz bakarsanız pişman olmayacaksınız.

Hurda nikel ile işlenerek paslanmaz metal oluşur. Oldukça sert bir maden bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanılıyor. Krom hurda alanlar arasındaki Emniyettepe hurdacı firması İstanbul Hurdacılık hizmetinizde.

Emniyettepe Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Kurumsal sitemizdeki Emniyettepe mahallesi hurda fiyatları haftada bir güncellenmektedir. Bütün hurda alımını anlık güncellenen hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Anlık Emniyettepe hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Daha doğru hurda fiyatları 2024 içeriğe bir göz atın.

Emniyettepe Mahallesinden Plastik Hurda Alanlar

Tonajlı pimapen imalat artığı, kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, şeffaf pet şişe hurdası alıyoruz.

Emniyettepe mahallesinin tamamında hurda kristal polistiren, ABS plastik hurda, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası alım satımında piyasaya hakimiz. Bizi aramanızı bekliyoruz. Emniyettepe hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemizi incelemek için bize ulaşın. Plastik; (O) oksijen, Hidrojen (H), karbon, (N) azot ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

Jeneratör Hurda Alan Yerler

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ancak ikinci el jeneratörler çalışmasa da alınıp satılır. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif isteyiniz.

Hurda jeneratör alım hizmeti sunuyoruz.
Eyüpsultan ikinci el jeneratör fiyatları için arayın. Elektrik iletilemeyen bölgelerde jeneratör kullanılmaktadır.

Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesi 2 el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları alıyoruz. Temiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolap alıyoruz.

2.el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, çelik tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü dolaplar satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ayran köpürtme makinesi, bakır işlemeli çay kazanı, espresso makinesi, bardak mısır makinesi, kıyma makinesi, tabldot, su sebilleri bulundurmaktayız. İşyerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi 3 gözlü ocak, lokanta tipi aspiratör, evye, bakır davlumbaz, küvet, dinlendirici ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanını incelemeniz için siz çok kıymetli müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz.

Emniyettepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Eyüpsultan Emniyettepe mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Katiyen hurda araç veya motorsiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. bu sebeple hurda veya 2.el oto parçası sormak amacıyla telefon kabul etmiyoruz. Eminiz Emniyettepe sanayisinde oto yedek parça alan hurdacı firmaları vardır. Rica ediyoruz bu tür işlerinizde o işi yapanlar ile irtibata geçiniz.

Emniyettepe sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda eşya alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

İmalat artığı, hurda motor, karbür, şablon nikel, titanyum almaktayız.

Akü Hurda Alım Satımı Yapan Emniyettepe Mahallesi Hurdacı Firmaları

Akü; otobüsler ve benzeri taşıma araçları ile çeşitli elektronik aletlerde kullanılmaya devam ediliyor. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme gereken aletlerde akümülatörlerden faydalanılır. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bu görevlerin yanı sıra alıcıya elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzeltmek için akülerden yararlanılarak araç korunur.
Emniyettepe mahallesi hurda akü fiyatları sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Elektrik enerjisinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolardır. Sulu akü hurdaları, hurda kuru akü, küçük akü hurdası alım ve satımı yapmaktayız.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı

Çinko elementi amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Emniyettepe mahallesi genelinde çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla bulunabilen metal elementler içindedir.

Geçiş metalleri arasında yeralan çinko açık gri mavimsi renktedir. Çinko, antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Ancak malesef nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmaktadır.

Çelik Raf Hurda Alanlar

Emniyettepe mahallesi raf hurdası fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Çoğunluk ile kapatılan aktarlar tarafından hurdaya ayrılan ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası, demir raf hurdaları, çelik raf hurdaları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir 2. el raf hurdası satıyoruz.

2.el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyatları incelemek için 2.el raf fiyatları hakkındaki sayfamızı ziyaret edin. Hurda depo rafı alıyoruz.

Kağıt Hurdası Alım Satımı Yapan Emniyettepe Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Eyüpsultan Emniyettepe hurda bristol kağıt, gazete hurdası, kuşe kağıt hurda ticareti yapıyoruz. Yüksek fiyatlarla renkli kağıt, beyaz kağıt hurdaları, karton hurdaları, hurda koli alıyoruz.

En güncel fiyata hurda kağıt peçete, okul kitapları, defter, fotokopi kağıdı hurdası alırken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent sayesinde satıcılara piyasadan fazla kazanma imkanı takdim ediyoruz. Emniyettepe hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Sayfamızdaki kitap hurdası hakkındaki gönderiyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Eyüpsultan Emniyettepe mahallesinde hurda karton kağıt alımı yapmaya kesintisiz devam ettirmekteyiz.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Röleler, GSM kartları, elektrik trafoları, kontaktör, şarj cihazı, termik röle, IOS telefon işlemcileri, elektrik pano malzemeleri almaktayız. Bulaşık makinesi, ocak, buzdolabı, mutfak terazisi, çay ve kahve makineleri, fön makinesi, fırın, elektronik çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alıyoruz. Her türlü elektrikli alet alım satımında değerini yerinde ödemekteyiz. Hurda Bilgisayar parçaları power supply, CPU işlemci, ADSL modem, DDR rulo, sunucu, ram, ekrankartı, anakarat, crt monitör, sabit disk, ses kartı, dotmatrik yazıcı, fotokopi makineleri, tarayıcı, elektronik kart alıyoruz.

Hurda Kurşun Alanlar

Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalardan geçmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Emniyettepe mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda levha kurşun, kurşun boru, kurşun oluk, Minare ve Cami kurşunu sökümü için adresinize geliyoruz. Ayrıca Emniyettepe de çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satın alan yer bulmak istiyorsanız bizi geç olmadan aramaktan çekinmeyin. Kurşun tarihten günümüze kullanılmakta olan metallerden biridir. Günümüzde alaşımlarda, benzin katkısı olarak, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, mühimmatlarda, kabloların yalıtımlarında, pigmentlerde, akü üretiminde kurşuna yer verilmektedir. Doğada nabit olarak bulunabilir.

Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesinde Çelik Çatı Sökümü

Emniyettepe mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinizde deneyimli uzman kadromuzla hizmetler veriyoruz. Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrik fabrikalar sökülürken işletmenin inşa projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacaklar ayrılabilir. Yapılar için en önemli konu şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yaramaktadır. Hızlı kapatma bakımından en ideali çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatıların sökümleri ötekinden farklı yapılmaktadır. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır.

İstanbul Eyüpsultan Emniyettepe Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

İnşatlarda inşaat vinçleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç makinesi ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Yıkılan depo vs binalardan bir kenara ayırılan yeni ayarında 2.el mutfak dolabı, demir kapı, pimapenler alıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan satıcılardan satın almış olduğumuz minik küçücük defolu fayanlar, dayanıklı laminant parkeler, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz.

Sac Hurdası Alan Emniyettepe Mahallesi Hurdacı Firması

Veranda çatısı kaplamak amacıyla kullanılabilir vaziyette sac hurdası buluyoruz. Emniyettepe mahallesinde hurda sac satmak amacıyla hemen bizi arayabilirsiniz. Varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, demir kapı üretiminde sac levhası kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların gövdesinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, kapı, sandviç panel üretimlerinde sac levhası kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız malzemelerden sac levha hurdası çıkarılabilir.

Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanmaktadır. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha biçimine getirilen biçimidir. Haddeleme ile çeşitli inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçülerde kesilir.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Emniyettepe de fabrika söküm hizmetlerinde profesyoneliz. İnşaatların projesi kendisine özgü olabilmektedir. Dolayısı ile yıkımları faklı biçimdedir.

Fabrika sökümünde önce yıkılacak fabrika binasının detaylı bir şekilde gezilmesi gerekiyor. Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği nedeniyle risk taşıyan işlerdendir. Deneyimli personeller tarafından kontrollü tamamlanmalıdır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp