Merkezefendi Mahallesi Hurdacı

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi hurdacı firması olmanın mutluluğunu personellerimiz ile yaşıyoruz. Merkezefendi hurdacı firmaları içinde hizmetlerimizle lideriz. İstanbul Hurdacılık kaliteli hizmetleriyle Merkezefendi bölgesinde hurdacılık ve geri dönüşüm işlerini kurumsallıkla yürütmekteyiz.

Anlık Merkezefendi hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaya devam etmekteyiz. Merkezefendi etrafında hurda alım firmasıyız.

Yüksek tonajlı miktarda hurda malzeme satımında yüksek fiyat uygulamaktayız. Merkezefendi hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda eşya alım satımında titizlikle hareket ediyoruz. Yüklü miktarda değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Merkezefendi mahallesi merkez hurdacı firma olarak her türden hurda alımı yapıyoruz.

Deponuzda ne kadar hurda malzemeniz varsa boş vaktinizin kıymetini bilerek telefonlarımıza ulaşıp beş dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Merkezefendi mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda malzeme ticareti yapıyoruz.

Hurda alımı yaparken değerini tartılırken hesaplamaktayız. İstanbul Hurdacılık hurdalarını satacaklara yedi gün 24 saat hizmet sunmaktadır.

Merkezefendi mahallesi merkezinde hurda malzemeler ve ikinci el ofis mobilyası ticareti yapıyoruz. Bize satacağınız hurdayı konumunuzdan bizzat almaktayız.

Merkezefendi Mahallesinin Hurdacı Firması

Merkezefendi bölgesinde hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Merkezefendi deki en profesyonel hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık ile tanışın! Firmamızı tercih edenler her türlü hurda satışı sebebi ile telefonumuzu tuşlamalısınız.

En doğru hizmetleri sunarak standartlardan çok kazanmayı hedefliyoruz. Merkezefendi’de geri dönüşüm firması olarak Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinin tamamında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurda için yakın çevredeki araçlarımızı gönderiyoruz. Yirmi yedi yıllık deneyim ile hizmetimizi sunuyoruz. En yakın Merkezefendi hurdacı firma olarak buradayız. Zeytinburnu’nun tüm sokaklarında olduğu gibi Merkezefendi çevresinde de bütün faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kaliteli Zeytinburnu hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Merkezefendi Mahallesinde Hurda Alan Fabrikalar

Hurdasını satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Bu nedenden dolayı her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Tonajlı hurda sarı ve hurda alüminyum, kablo hurdası, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko, ekstra demir aldığımızda yukarısında fiyat teklifi sunuyoruz. Merkezefendi’de hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile öncü durumdayız.

Bugün size Merkezefendi de hurda alanlarla firmamız arasındaki deneyimlerimizi anlatmaya çalışacağız. Merkezefendi’de hurda alımı işlerini yapıyoruz. Merkezefendi’de yerinizden hurda alıyoruz. Merkezefendi mahallesinde çelik, hurda kalay, zamak antimon, imalat artığı, çinko alımı yapıyoruz.

Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Görüldüğü üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktadır. Sizde dilerseniz elinizdeki hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak firmamızın çalışmalarına katkı sağlayabilirsiniz. Merkezefendi mahallesi yerinden hurda alımı hurdacılık faaliyetleri sunduğumuz bölgeler arasındadır. Çok süre harcamadan telefonumuzu tuşlayarak, en iyi hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi satarak değerlendirebilirsiniz.

Bu sebeple hurda satmak için iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. 1996’den şimdiye binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile ülkemizin ekonomisine kazandırmayı başardık. Böylece daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Merkezefendi hurdacı telefonu sitemizin içinde bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yazılmıştır.

Hurda Sarı Alan Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Firması

Merkezefendi mahallesi genelinde hurda sarı musluk vana, sarı pirinç talaşı, külçe sarı hurdası, sarı araba radyatörü, sarı kırkambar, hurda fosfor araiş, hurda su saati alan yerler içindeyiz. Sitemizdeki Merkezefendi mahallesi hurda sarı pirinç ton fiyatını bip hattımızda her gün paylaşıyoruz. Kesin sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar konuyu ziyaret edin.
Merkezefendi hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

İstanbul Hurdacılık firmamız adına Zeytinburnu da hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı talaşı MS-58, çubuk ucu parça sarı, pirinç sarı araiş hurda, MS-70 sarı pirinç araiş, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası alım satımı yapıyoruz.

Alüminyum Hurda Alan Zeytinburnu Merkezefendi Hurdacı Numarası

Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal element. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır. Her nevi tonajlı alüminyum hurdası alınır.
Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayın.

Gönderimizde bulunan Merkezefendi mahallesi alüminyum hurdası kilo fiyatı güncellendi. Daha detaylı bilgi almak için sitemizde önceden paylaşılmış alüminyum hurdası alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası Merkezefendi hurdacısıyız. Bizlere verdiğiniz destek ve önem için size minnettarız. Hurdasını satanların yardımıyla sürekli yenilikler üretiyoruz. Alüminyum levha hurda, alüminyum kutu hurda, ince alüminyum talaşı, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum radyatör alımı yapmaktayız.

Merkezefendi mahallesinde konumdan profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum klima radyatörü hurdası almak için telefon etmenizi diliyoruz. Alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tencere tava, alüminyum jant, alüminyum sac hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum tabak alımı yapıyoruz. Merkezefendi’de alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

bakır levha hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tepsi, bakır eşya, bakır hammadde hurdası alanlar içerisindeyiz. Kırkambar, bakır yanık hurda, hurda soyma bakır, 1/2 bakır boru hurdası, ince bakır profil hurda, bakır (kızıl) talaş hurda, antigron kırma granür bakır alımı yapıyoruz.

Bakır hurda alanlar yazımızda geniş bilgi bulabilirsiniz. Sayfamızdaki hurda bakır fiyat listesi tüm Merkezefendi için geçerlidir. Bakır hurdası alan Merkezefendi mahallesi hurdacı numarasını hemen arayın deneyimli servislerin tadına varmaya başlayın! Merkezefendi’nin çevresinde bakır hurdası alım satımında deneyimliyiz.

Bakır tel, bakır TTR kırma granür, büyük bakır kazan, bakır lama hurdası, bakır tencere hurdası alıyoruz. Merkezefendi’de hurda bakır alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz.
Merkezefendi mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bizlerle irtibata geçin.

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi’nde Kablo Hurda Alım Satımı

Merkezefendi mahallesinin en büyük hurdacısı İstanbul Hurdacılık ile sizlerde yüksek kazanç sağlayabileceksiniz. Telefon kablosu, ptt kablo hurdası, ptt kablosu içi, hurda yağlı içli ptt kablosu satanlar bizi arayabilir. Çevremizde hurda yeraltı enerji kabloları, fare yemez kablo hurdaları, çelik içli kablo hurdaları, çelik zırhlı kablo hurdaları için en iyi fiyat teklifini biz veriyoruz.

Sayfamızda önceden yazılan kablo alan hurdacılar metini inceleyin. İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde hurda kablo alanlar içinde en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Merkezefendi mahallesi merkez ve çevresinde kablo hurdası alan yerler içinde yüksek fiyatları vermekteyiz. Antigron kablo hurdası, enye kablolar, hurda karışık kablo, tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde tonajlı kablo hurdası alımında ederinden oldukça yüksek fiyat veriyoruz. hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar, elektrik kablosu hurdası, hurda %50 bakırlı kablo alıyoruz.

Hurda Krom Alan Yerler

Paslanmaz krom hurdası alan Merkezefendi mahallesi hurdacı dükkanıyız. Merkezefendi de hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız. Zeytinburnu’da hurda krom fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Dilediğiniz yerden krom 316 hurda, krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 304 krom paslanmaz hurda, hurda krom 310 talaşı, hurda paslanmaz krom 310 alımı yapan hurdacıyız.

Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde paslanmaz krom 202 hurdası, hurda krom makine, krom paslanmaz 430 hurda, paslanmaz krom 430 hurdası talaşı, 202 krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 201 kalite, 201 krom hurda talaşı alıyoruz. Krom hurdası alan yerler bağlantısına tıklayın.

Krom, nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi’nden Hurda Demir Alanlar

Tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri, pik demir hurda, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda döküm demir alıyoruz. Hurda demir, Merkezefendi mahallesi etrafında çokça alım satımı yapılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Merkezefendi mahallesi demir hurdası kg fiyatını abonelerimize güncel olarak yollanmaktadır. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alım satımı sayfamıza bir göz atın. Merkezefendi hurdacı firma olarak demir talaş hurda, hurda dkp demir, extra demir hurdası, hurda toplama demir, teneke hurdası alımında piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz.

Merkezefendi Mahallesi’nde hurda demir alan yerler içerisindeyiz. Adresten asansör hurdaları, demir ev kapısı, hurda pencere korkuluğu, hurda demir trabzan, tufal hurdası, alıyoruz.

Merkezefendi Mahallesi Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrike yapılarla çelik konstrüksiyon fabrikalar sökümü yapılırken binanın imar projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılabilecekler değerlendirilebilir. Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı biçimlerinin söküm yıkımı ötekinden değişik yapılmalıdır. Çelik çatı sökümü konusunda tecrübeye sahibiz. Söküm sonrası kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. Merkezefendi çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde tecrübeli uzman kadromuz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Yapıların en önemli yerlerinden biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür.

Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi Yakınlarında Kağıt Hurda Alanlar:

Geri dönüşüm için kitap hurda alımı hakkındaki yazımızı muhakkak okumalısınız. Zeytinburnu Merkezefendi mahallesinde kağıt ve karton hurdası alan hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız. Değerinden yüksek ton fiyatı ile beyaz kağıt, hurda koli, karışık renkli kağıt hurdaları, karton hurdası alımı yapan firmalar arasındayız.

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi bristol hurda, hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete alıyoruz. Dilediğiniz yerden A4 kağıt hurdaları, kitaplar, hurda defter, hurda kağıt peçete alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla müşterilerimize daha fazla oranda kazanma olanağı takdim ediyoruz.
Merkezefendi hurda kağıt fiyatları için arayın.

Jeneratör Hurdası Alanlar

Her tür makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada değerli sayılmaktadır. Merkezefendi mahallesi etrafında hurda jeneratör alırken en yüksek fiyatlarını vermekteyiz. Zeytinburnu 2.el jeneratör fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi istemelisiniz. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Tüm hurda alımlarını özel hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Hurdacı sitemizdeki Merkezefendi mahallesi hurda fiyatları anlık güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatları sormak için arayın. Hurda fiyatları hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Merkezefendi’deki fabrika söküm ve bozumu işinde lideriz. İşe başlamadan önce sökülmesi arzu edilen binanın incelikle dolaşılması gerekiyor. Her inşa edilen yapının yapım projesi kendine özgü olabilir. Bu sebeple yıkım gereksinimi farklı olabilir. Bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı nedenleriyle risk taşıyan işler içerisindedir. Deneyimli ekipler tarafından kontrollü tamamlanmalıdır.

2.el Hurda Sac Alım Satımı

Sac; metallerin ince veya kalın levha haline getirilen şeklidir. Silindirler arasında çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Şantiye çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir. Merkezefendi bölgesinde hurda sac alımı amacı ile hemen bizi arayabilirsiniz.

Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalarca satın alınmaktadır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Değişik tekerlekli vasıtaların kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, demir kapı, sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerin atıl durumda olana hurda sac denir.

Merkezefendi Mahallesi Hurdacı Sitesi

Merkezefendi mahallesi sanayi sitesi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz. Nikel hurdası, hurda karbür, motor hurdası, titanyum hurda, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz.

Zeytinburnu Merkezefendi mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi dilediğiniz yere getiriyoruz. Ancak hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alımı yapmamaktayız. Dolayısıyla hurda veya 2.el oto yedek parçası için gelen çağrıları cevaplamıyoruz. bundan eminiz ki Merkezefendi sanayisinde oto yedek parça ticaretiyle uğraşan firmalar bulabileceksiniz. Lütfen 2.el araba parçası ihtiyacınızda alım satımı yapan firmalar ile irtibata geçin.

2.El İnşaat Malzemesi Alımı

Yıkılan fabrika binalarından alınan yeni gibi 2.el pencereler, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, boya makinesi, harç karıştırma makinesi, alçı karıştırma makinesi 2.el iskele, hurda plywood mevcuttur. Dolayısı ile ne yazık ki işi bırakan fabrikalardan aldığımız minik ucuz fayans, laminantlar, çatı tavanları, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

Tonajlı Hurda Çinko Alım Satımı Yapan Merkezefendi Mahallesi Hurdacısı

Mavimsi açık gri renkli çinkonun atom numarası 30’dur. Elementler içinde bulunan çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturuyor. Çinko madeni, yeryüzünde en çok miktarda yer alan metal elementlerdendir.

Çinko, antik çağlardan beri biliniyor. Ama kullanım şekli ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Merkezefendi hurdacısı olarak hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alan hurdacıyız.

İstanbul Zeytinburnu Merkezefendi Mahallesi Yakınlarından Kurşun Hurda Alımı

Kurşun yaygın kullanılan en eski metaldir. Merkezefendi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak yağmur oluğu, Cami minare kurşunu, levha kurşun, kurşun boru hurda alımı için adresinize geliyoruz. Ayrıca Merkezefendi de çinko hurda almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satın alan yer arıyorsanız hemen arayın.

Kurşunlar mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, aküler üretilirken, kablo yalıtımı üretimlerinde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, alaşımlarda kullanıldığı bilinmektedir. Dünyada doğal olarak çıkarılmaktadır. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir.

Merkezefendi Mahallesi Çevresinde Hurda Plastik Alımı

Merkezefendi’de ABS plastik hurdası, polipropilen, polistiren kristal hurdası, jelatin alım satımında piyasaya hakimiz. Aramanızı bekliyoruz. Merkezefendi hurda plastik fiyatları için arayınız. Güncel fiyatlarla kırmızı ve mavi kapak hurda, temiz pet şişe, kırkambar plastik hurda, beyaz şeffaf naylon, pimapen artığı ticaretiyle uğraşan firmayız. Plastik; hidrojen (H), Azot (N), oksijen (O), (C) karbon ve diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemenin adıdır.

2.el Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Demir raf hurdası alıyoruz. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek maksadıyla ikinci el raf hakkında bilgi paylaştığımız içeriğe göz atabilirsiniz. Çoğunluk ile kapanan takıcılar tarafından satılan ürün reyonları, teşhir rafları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz kullanılabilir olan 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Merkezefendi mahallesi hurda raf fiyatları istemek maksadı ile hatlarımızı aramanız yeterlidir.

Merkezefendi Mahallesi’nde Hurda Akü Alan Yerler

Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik olarak vermeye yarar. Aküler; otobüsler, otomobil, motorsikletler gibi toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektrikli aletlerde kulanım görmektedir. Merkezefendi mahallesi çevresinde kuru akü hurdaları, hurda küçük akü, hurda sulu akü hizmetlerini kolaylaştırıyoruz.

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılmaktadır. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanımla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcılara akım göndermek, amperajı dengelemek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzeltmek maksadıyla akülerden yararlanılarak cihaz korunmaktadır.
Merkezefendi mahallesi hurda akü fiyatları sormak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

Termik röle, adroid telefon işlemcileri, adaptör, elektrik trafosu parçaları, elektrik panoları, röle, kontaktör, GSM baz istasyonu kartları almaktayız. Her türlü elektronik alet alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Bulaşık makineleri, ocak, mini buzdolabı, mutfak terazisi, çay ve türk kahvesi makinesi, saç kurutma makinesi, fırın, elektronik çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alıyoruz. Laptop bilgisayar Hurdası crt monitör, yeni nesil ana kart, elektronik kart, güç kaynağı, VDSL modem, DDR rulo, porselen işlemci, SATA hard disk, sunucu, dotmatrik yazıcı, fotokopi makineleri, ekran kartı, ram, belge tarayıcı, ses kartı satmak amacıyla iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alıyoruz

Kullanılmış tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler firmamızı arayabilir. Temiz durumda buz makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgahlar, pansiyon tipi bulaşık makinası alımı yapmaktayız.

Mikser, su sebili, ayran köpürtme makineleri, espresso makinesi, mısır makineleri, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, çay ocağı dobajı ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Depomuzda mevcut olan hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, salata ve meze dolapları, sanayi tipi 3 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını görmek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp