Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı

Yeşiltepe mahallesi geri dönüşüm firması olarak her türden ikinci el inşaat malzemeleri almaktayız. Hurda eşya alım satımlarında deneyimle hurda malzemenizi değerinde almaktayız.

Yeşiltepe’deki hurda atık borsasının üstünde hurda fiyatları ile alım yapmaya devam etmekteyiz. İstanbul Hurdacılık hurda satacaklara gece gündüz hizmet vermektedir. Yeşiltepe de hurda alım satımı yapanların lideri olarak hizmetlerimizi müşterilerimiz için anlatıyoruz.

Hurda malzemelerinizin tutarını hesaplamamız için boş zamanınızın kıymetini bilerek elemanlarımıza ulaşıp dört dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme alımında piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Yeşiltepe hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi mahalle merkezinin temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda alıyoruz.

Yeşiltepe de hizmet veren İstanbul Hurdacılık olarak hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerinin kurumsallık ile uygulanmasını sağlamaktayız. Hurdanızı adresinizden almak için kapınıza araçlarımızı gönderiyoruz. Hurda alımı yaparken bedelini nakit bir biçimde ödemekteyiz. Zeytinburnu Yeşiltepe yakınlarında hurda alım firmasıyız.

Toptan değerli hurda malzeme alımı yapacak firma mı arıyorsunuz? Yeşiltepe mahallesi çevresi hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Yeşiltepe hurda ve geri dönüşüm firmaları içerisinde hizmetlerimiz ile öne çıkmaktayız.

Yeşiltepe Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Bizimle çalışmak isteyenlerde her nevi hurda kablo satmak nedeniyle firmamıza ait telefon numaralarını arayabilirsiniz. Sürümden sürümden kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırmaktayız. Tecrübeli Yeşiltepe hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Yeşiltepe geri dönüşüm ve hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık ile hurda satmayı kolaylaştırın!

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde hurdacı şirketi olarak Zeytinburnu Yeşiltepe’nin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurda eşyalarınız yüklenmesi için uygun araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Sektörel anlamda Yirmi yedi yıllık tecrübe ile faaliyet alanımıza ferah bir nefes getirmekteyiz. En yakın Yeşiltepe hurdacı firması olarak buradayız. Zeytinburnu’nun tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Yeşiltepe ilçesinde de bütün hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. En yakın Zeytinburnu hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Yeşiltepe Mahallesi’nde Hurda Alan Firma

Hurda malzeme satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum, bakır, demir hurda, kablo hurda, çinko hurdası,sarı hurda, ve kurşun hurda satanlara özel piyasadan yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Yeşiltepe Mahallesi’nde hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle öne çıkmaktayız.

Bugün de size Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde hurda alan fabrikalar ile aramızdaki profesyonel hizmetlerimizi anlatmaya çalışıyoruz. Yeşiltepe mahallesinde hurda ve ikinci el endüstriyel mutfak eşyası alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Yeşiltepe mahallesi içinde konumdan hurda malzeme alıyoruz. Yeşiltepe’de zamak antimon hurda, hurda çelik, kalay hurdası, hurda imalat artığı, çinko hurda alımlarında yüksek fiyat veriyoruz.

Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı Telefonu

Dolayısıyla hurda fiyatları talep etmek için hizmet numaramızı arayabilirsiniz. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak, güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

1996 senesinden şimdiye dek tonlarca hurdayı geri dönüşüm ile yerli ekonomiye kazandırmayı başardık. Böylece daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Yeşiltepe mahallesi her nevi hurda alımı hurdacılık hizmetleri verdiğimiz ilçeler arasındadır. Okuduğunuz gibi geri dönüşüm doğaya ve geleceğe fayda sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz elinizdeki hurdanın satışını gerçekleştirerek ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Zeytinburnu Yeşiltepe hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi Yakınlarında Hurda Demir Alım Satımı

Güncel anlık demir hurda fiyat listesi için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen madenler içindedir. Sitemizdeki Yeşiltepe mahallesi demir hurda fiyatlarını uygulamamızı kullananlara bedelsiz gönderiyoruz. Demir hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz.

Dilediğiniz yerden tufal hurda, demir merdiven korkuluğu, hurda pencere demir, asansör hurdası, demir ev kapısı, Yeşiltepe geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız. Yüksek tonajlı hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat yıkım hurdası, döküm demir hurdası, inşaat demiri, hurda demir pik alıyoruz. Yeşiltepe mahallesi etrafında demir talaşı, hurda DKP demir, teneke, extra demir hurda, toplama demir hurda ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum araiş hurda, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum kalın profil, piston, hurda alüminyum kartel ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Zeytinburnu Yeşiltepe’de hurda alüminyum alan yerler içinde öncüyüz. İstanbul Hurdacılık’a gösterdiğiniz özen nedeniyle sizlere minnettarız.

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum sac, alüminyum tel hurda, alüminyum tencere tava hurdası, hurda alüminyum tabak, araba jantı ticareti yapan hurdacıyız. Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Yerinden alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi beklemekteyiz.

Her türlü tonajlı hurda alüminyum almaktayız.
Yeşiltepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Alüminyum talaş hurdası, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum levha, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum kutu alımı yapıyoruz. Sayfamızda paylaşılmış olan İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurda alüminyum kg fiyatı biraz önce güncellenmiştir. Alüminyum hurda alanlar konulu metini okuyabilirsiniz Hurda satanların desteğiyle sürekli yenilikler üretiyoruz.

Bakır Hurdası Alımı Yapan Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı Firması

Kırkambar, bakır boru hurda, yanık bakır, kalın bakır profil hurdası, bakır talaş hurdası, soyma bakır hurda, antigron bakır kırma granür hurda hurdası alanlar içerisindeyiz. Bakır hurdası alan Yeşiltepe mahallesi hurdacı telefonunu şimdi arayın keyifli hizmetin keyfini yaşamaya başlayın!

Bakır alan hurdacı sitemizde daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Yeşiltepe mahallesi hurda bakır fiyatları ile hizmet sunmaktayız. Yeşiltepe’nin tüm ilçelerinden bakır hurdası almaktayız.

Bakır ham madde hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır süs eşyası, hurda bakır petek, bakır levha hurdası alımı yapıyoruz. Bakır tel, hurda bakır tencere, bakır kazan, lama bakır, TTR kırma alım satımı için arayabilirsiniz. Zeytinburnu Yeşiltepe’de hurda bakır alan tesisimiz var. Telefonlarımızı arayın. En Yakın İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Hurda Sarı Pirinç Alan Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı Numarası

Yeşiltepe mahallesinin hurda sarı külçe, hurda sarı oto radyatörü, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, hurda sarı fermuar talaşı, kırkambar sarı hurdası, hurda sarı musluk, su saati alanlar arasında piyasasının üstünde kilo fiyatını veriyoruz. Yeşiltepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç araiş hurdası, MS-64 sarı araiş hurda, sarı çubuk talaşı hurdası, MS-58 hurda sarı çubuk ucu almaktayız.

İstanbul da ve Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Yeşiltepe mahallesi hurda sarı fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Güncel bilgiye ulaşmak için pirinç sarı hurda alanlar yazıyı okuyabilirsiniz. Yeşiltepe hurda sarı fiyatları sormak için arayınız.

Yeşiltepe Mahallesi’nde Hurda Kablo Alım Satımı

Tonajlı hurda kablo alırken piyasasından pahalı fiyatlar veriyoruz. Ptt kablo içi (deşe), ptt kablo hurdası, telefon kabloları, hurda yağlı içli ptt kablosu satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Hurda antigron kablolar, hurda enya kablo, karışık kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, iç tesisat kablosu alımı yapıyoruz. Hurda elektrik kabloları, %40 bakırlı kablo hurdası, hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Yakın çevrede yeraltı enerji kablosu, hurda fare yemez kablolar, hurda çelik zırhlı kablolar, çelik içli kablolar alımında en yüksek fiyatları biz veriyoruz.

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde kablo hurda alıyoruz. Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde hurda kablo alanlar içinde hizmetlerimizi vermeye çalışıyoruz.

Yeşiltepe mahallesinin en iyi hurdacısı ile keyifli bir hurda ticareti yaşamanızı arzu ediyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için kablo alan hurdacı yazıyı ziyaret edin.

Yeşiltepe Mahallesinden Krom Hurda Alımı

Yeşiltepe mahallesinde hurda krom Yeşiltepe mahallesi hurdacısıyız.
Yeşiltepe mahallesinde hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Krom hurdası alan fabrikalar içerisindeki Yeşiltepe mahallesi hurdacı şirketiyiz. Krom hurda alanlar makalesine mutlaka bir göz atmalısınız.

Bildirdiğiniz konumdan krom paslanmaz 304 hurda, paslanmaz krom 316 hurda, hurda krom paslanmaz 310 kalite, krom 304 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 hurda talaşı alımı yapan hurdacı firmasıyız. Zeytinburnu Zeytinburnu’da krom makine artığı, krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı, 430 kalite krom hurda talaşı, 201 krom paslanmaz hurdası, 430 kalite paslanmaz krom hurdası, 202 kalite krom hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı alımlarında hurdanın değerini yüklerken ödüyoruz.

Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Yeşiltepe Mahallesinde Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Arta kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Yeşiltepe mahallesinde çelik konstrüksiyon sökümünde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmetler veriyoruz. Mekanlar için en önemli konu şüphesiz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. Sağlamlık açısından en sağlam çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin söküm yıkımı ötekinden değişiktir. Prefabrike binalarla çelik konstrüksiyon spor salonları sökümünde binanın imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylece 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacaklar değer kazanır.

Yeşiltepe Mahallesinden Sac Hurda Alım Satımı

Çatı, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Farklı uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapaklarında kullanılmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı, kapı üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu eşyalardan sac levha hurdası çıkarılmaktadır. Kış bahçesi tavanı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan sac hurdası bulunduruyoruz. Yeşiltepe sac hurdası alım satımı yaptığımız yerlerdendir. Sac; metal malzemenin levha şekline getirilmiş biçimidir. Silindirle farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş ölçü ve ebatlarda kesilir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca toplanır.

Fabrika ve Makine Sökümü

İlk önce yıkıma hazırlanan taşınmazın detaylı bir biçimde incelenmesi gerekir. Her inşaatın inşa projeleri birbirinden farklılık gösterir. Bu sebeple yıkım şekilleri de farklı olabilmektedir. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği nedenleriyle risk taşımaktadır. Tecrübeli personeller tarafından yapılmalıdır. Yeşiltepe fabrika yıkım işine talibiz.

Hurda Plastik Alım Satımı Yapan Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı

En güncel fiyatlarla kırkambar plastik, hurda mavi, kırmızı kapak, şeffaf naylon poşet hurdası, hurda pimapen imalat artığı, hurda şeffaf pet şişesi alım satımı yapıyoruz. Hurda plastik, Azot, Hidrojen (H), oksijen (O), karbon ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Yeşiltepe hurdacı olarak polistiren kristal hurdası, hurda ABS plastik, jelatin hurdası, polipropilen hurdası alımıyla iştigal ediyoruz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz.
Yeşiltepe hurda plastik fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Yeşiltepe Mahallesi Çevresinde Söküm Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalarla çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Doğada doğal olarak bulunmaktadır. Kurşun madeni mühimmat üretiminde, akülerin imalatında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, çeşitli alaşımlar üretilirken, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, kabloların izolasyonlarında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde kullanılmaktadır. Kurşun eski tarihlerden bu yana kullanılan metallerdendir. Yeşiltepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda levha kurşun, kurşun boru hurda, kurşun yağmur oluğu, Cami minare kurşunu için yerinize geliyoruz. Ayrıca Yeşiltepe’de çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat uyguluyoruz. Çinko hurdası satacak yer arayışındaysanız numaralarımızı geç olmadan aramadan karar vermeyiniz.

Hurda Kağıt Alanlar

İyi fiyatlarla defter hurdası, selpak peçete, A4 kağıt hurdası, kitaplar tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik ile sizlere daha fazla kâr elde etme olanağı sunuyoruz. Yeşiltepe hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi istemek için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz. Daha önce yazılan hurda kitap alan firmalar hakkındaki makaleyi mutlaka okumalısınız. Yeşiltepe’de hurda karton kağıt alımı yapıyoruz. İstanbul Yeşiltepe mahallesinde hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda almaktayız. Yüksek fiyata beyaz kağıt hurdası, hurda karton, koli, hurda renkli kağıt alım satımı yaparız.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Tamamlanmış projelerde alçı sıva makinesi, boya makinesi, yük asansörleri, harç pompası az kullanılmış iskele, hurda plywood mevcuttur. Yıkılmış lokanta ve benzeri binalardan ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pencere, mutfak dolabı, çelik kapı alıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan esnaflardan edindiğimiz küçük hatalı fayans ve kalebodurlar, tavanlar, kiremitler, su geçirmez laminantlar satıyoruz.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Elektronik çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, saç kurutma makineleri, çay kahve makinesi, ocak, ütü, mini buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası fiyatları hakkında bilgi istemek için hemen arayın. Hurda Laptop bilgisayar parçaları power supply, elektronik kart, DDR rulo, ana kart, işlemci, VDSL modem, ses kartı, lcd monitör, ekrankartı, tarayıcı, sabit disk, ram, fotokopi makinesi, sunucu, dotmatrik yazıcı satmak maksadı ile arayabilirsiniz. Her nevi elektronik ev aleti alım satımında nakit olarak ödemeler yapıyoruz. Tuşlu telefon kartı, adaptör, elektrik trafoları, GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, termik röle, röleler, elektrik panosu alımında en iyi fiyatı sunuyoruz.

Tonajlı Hurda Çinko Alanlar

Çinko elementi halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile bileşikler meydana getirmektedir. Yeşiltepe mahallesi çinko levha, çinko çatı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla miktarda çıkarılabilen metal elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat ne yazık ki kullanım amacı ve üretimi tam anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

Sanayi tipi ikinci el restoran aletleri almaktayız. Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz.

Kullanılmış paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler firmamızın numarasını arayabilir. Kahve makinesi, elektrikli çay otomatı, popcorn makineleri, su sebili, kıyma makineleri, tabldot, ayran makinesi bulundurmaktayız. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, dinlendirme küveti, krom davlumbaz, krom meze reyonları, sanayi tipi 4 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını görmek amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi Çevresinden Akü Hurdası Alım Satımı

Akü; arabalar benzeri taşıma araçları ile çeşitli elektronik araç gereçlerde enerji depolamak amaçlı kullanılır. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Sulu akü hurda, hurda küçük akü, kuru akü hurdası alım hizmeti veriyoruz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akülerden faydalanıyoruz. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte voltajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek gereğinden fazla devirlerde alternatörün üreteceği voltaj düzeltmek maksadıyla aküler kullanılarak motor korunmaktadır.
Yeşiltepe mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Hurda fiyatları başlığıyla paylaşılmış yazıyı inceleyin. Sitemizdeki Zeytinburnu hurda fiyatları hergün güncellenmektedir. Anlık hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. İstanbul Hurdacılık olarak bütün hurda alımlarımızı yeni hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz.

Hurda Jeneratör Alımı

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesinde ikinci el jeneratör alıyoruz.
Yeşiltepe mahallesi hurda jeneratör fiyatları sormak için telefonumuza ulaşın. Uzun kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Ancak 2.el jeneratör çalışmasa da değerlidir.

Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektiriğin bulunmadığı yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi istemelisiniz.

İstanbul Zeytinburnu Yeşiltepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Zeytinburnu Yeşiltepe mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hizmet sunmaktayız. Kesinlikle hurda araç veya bisiklet hurdası almamaktayız. Bu neden ile hurda araç yedek parçası için aramamalısınız. Şüphesizki Yeşiltepe oto sanayi sitesinde oto yedek parça işi yapan yerler bulabileceksiniz. Lütfen bu işlerde onlar ile irtibat kurmanız olacaktır.

Hurda motor, titanyum, nikel hurdası, imalat artığı, hurda karbür için iletişime geçmekten çekinmeyin. Yeşiltepe sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 step motor hurdası satımı yapıyoruz.

2.el Raf Hurda Alımı

Yeşiltepe mahallesi hurda raf fiyatları öğrenmek maksadı ile cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. 2.el hurda raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf hakkında bilgi paylaştığımız makaleye bakabilirsiniz. Hurda çelik raf alıyoruz. Çoğunlukla kapatılmış şarküterilerden temin ettiğimiz orta reyonlar, çelik raflar, demir raflar, market rafları, mağaza rafları içinden seçtiğimiz yeni gibi ikinci el market rafı satıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp