Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı

Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesi hurdacılar içinde ikinci el eşya ticareti yapıyoruz. Malzeme alımı yaparken hesaplanan bedelini yerinde nakit bir biçimde ödüyoruz. Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesi sokaklarında hizmet veren İstanbul Hurdacılık olarak Necip Fazıl çevresinde hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerinin bilenini profesyonellikle geliştirmekteyiz.

Yüksek miktarlı hurda eşya alışverişlerinde piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Necip Fazıl hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda alım satımında yılların tecrübesi ile piyasanın üstünde hurda fiyat teklifleri sunabilmekteyiz.

Necip Fazıl hurdacı firmaları arasında hizmetlerimizle tercih ediliyoruz. Nakite çevireceğiniz her türlü hurdaları almak amacıyla Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesinde hurda alım merkezi açıyoruz. Sultanbeyli Necip Fazıl yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm şirketiyiz. Necip Fazıl mahallesinde hurdacı şirketlerinin öncüsü olmanın mutluluğunu paylaşıyoruz.

Necip Fazıl da uygulanan hurda fiyatlandırmasıyla hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Necip Fazıl hurdacısı İstanbul Hurdacılık sizlere yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaya devam ediyor.

Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi’nden temiz kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzemeler alımı yapıyoruz. Hurdalarınızı satmak için vaktinizin kıymetini bilerek bize ulaşıp 3 dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda malzeme alacak firma mı arıyorsunuz? Necip Fazıl mahallesi hurdacı firması olarak benzersiz fiyatlar ile hizmetimizi beğeninize sunuyoruz.

Necip Fazıl Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Necip Fazıl ın tüm noktalarında her türlü hurda malzeme alımı yaptığımızı söylemiştik. Necip Fazıl da hurda kalay, hurda üretim artığı, çinko hurda, antimon zamak hurdası, çelik hurda alımı hizmeti sunmaktayız. Necip Fazıl’da gönderdiğiniz konumdan hurda alımı yapıyoruz.

Bugün ki paylaşımda sizin gibi hurdasını değerlendirmek isteyen herkese Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesinde hurda alanlarla aramızdaki farkı ortaya sermiş olacağız. Tonajlı kurşun, toplama demir, çinko hurdası, alüminyum, bakır hurdası, kablo hurda ve sarı alımı yaparken Necip Fazıl mahallesi piyasa değerinin üzerinde fiyat listeleri uygulamaktayız. Necip Fazıl Mahallesi’nde hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile liderlik ediyoruz. Hurdalarını satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Bu sebeple her türde hizmeti kapınıza getiriyoruz.

Necip Fazıl Mahallesinin Hurdacıları

Konumunuza en yakın Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesi hurdacı firma mı arıyorsunuz? Necip Fazıl’ın en iyi hurda alım firması İstanbul Hurdacılık kurumsal ayağınıza getiriyor! Profesyonel hizmetlerle kazanmayı amaçlıyoruz.

Bizimle çalışmak isteyenlerde her türden hurda sarı satmak nedeniyle şirketimizi tuşlamalısınız. Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesi hurdacı olarak Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesinin tümünde hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda atıklar için yakında hazır bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. 27 senelik tecrübeyle sektöre ferah bir soluk getirmeyi hedefliyoruz. En yakın Necip Fazıl hurdacı telefonlarımızı arayın. Sultanbeyli’nin tüm sokaklarında yaptığımız gibi Necip Fazıl ilçesinde de hurda alım satımı faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. En yakın Sultanbeyli hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı Firma Telefonu

Bu sebeple hurda atık satmak sebebi ile cep telefonumuzu tuşlamanız yeterlidir. İstanbul Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıkla arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Bilindiği gibi geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizlerde dilerseniz hurda malzemelerin satışını gerçekleştirerek milli ekonomiye yardım edebilirsiniz. 1996’den bu günlere tonlarca demir malzemeyi geri dönüşüm vasıtası ile ülkemizin ekonomisine kazandırdık. İstanbul Hurdacılık’ın çalışmaları ile gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu.

Necip Fazıl mahallesi adresten hurda malzeme alımı hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Şimdi telefon numaramızı arayarak, anlık hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz.

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Necip Fazıl’da tonajlı hurda kablo alımında piyasadan oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Necip Fazıl’da çelik içli kablo hurdaları, fare yemez kablo, yer altı kablosu, yer altı kablosu alımı esnasında piyasanın üstünde fiyatları öneriyoruz.

Necip Fazıl’ın en iyi hurdacısı ile çalışmanın keyfini yaşıyoruz. İç tesisat kabloları, karışık kablo hurdası, hurda antigron kablo, enye kablo hurdaları, tek damar kablo hurda ticareti yapan hurdacıyız. %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdası alıyoruz.

Sultanbeyli’de kablo hurdası alıyoruz. Hurda kablo alanlar içerikli yazımızı inceleyin. Ptt kabloları, ptt kablo içi hurdası, hurda yağlı iç ptt kablosu, telefon kablo hurdası satmayı isteyenler şimdi arayın.

Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı için şimdi arayabilirsiniz. Anlık hurda demir fiyatları makalesini okuyabilirsiniz. Yerinden pencere demiri, tufal, asansör malzemeleri, çıkma demir kapı, demir trabzan hurdası, alıyoruz.

İstanbul Hurdacılık Necip Fazılda hurda demir alan firmalar içinde yer alıyoruz. Demir, dünya genelinde en fazla kullanılan madenler arasında bolca bulunmaktadır. Buradaki Necip Fazıl mahallesi hurda demir kilo fiyatını kayıt olanlara her gün yollamaktayız.

Necip Fazıl mahallesinde toplama demir, teneke hurdası, dkp demir, ekstra demir, hurda demir talaşı alımı yapan hurdacıyız. Yüksek tonajlı demir döküm, inşaat hurdası, pik demir, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat demir hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi’nde Krom Hurdası Alımı

Necip Fazıl Mahallesi’nde hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Sultanbeyli’de hurda krom fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Sultanbeyli Necip Fazıl da ikinci el krom tank, 201 paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, hurda krom 201 talaşı, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, paslanmaz krom 202 kalite hurda alımı için yükseltilmiş kilo fiyatları sunuyoruz.

Bildireceğiniz adresten 316 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite, hurda paslanmaz krom 316, hurda paslanmaz krom 304 talaşı, 304 krom paslanmaz hurdası, krom 310 kalite hurda talaşı alanlar içerisindeki Necip Fazıl hurdacısıyız. Krom hurda alımı paylaşımımıza bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom hurda alan yerler içindeki Necip Fazıl mahallesi hurdacı işletmesiyiz.

Necip Fazıl Mahallesinde Bakır Hurda Alım Satımı

Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesinde kurumsal hurdacısı olarak bakır hurdası almaktayız. Yanık bakır, hurda bakır kızıl talaş, kırkambar hurdası, hurda bakır profil, soyma bakır hurda, antigron hurdası, bakır boru alım faaliyetleri veriyoruz.

Necip Fazıl da bakır hurdası alabilmek amacıyla profesyonellerden oluşan bir bir kadro oluşturduk. Bizi hemen arayın. En Yakın İstanbul Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşın. Bakır tel, kalaylı bakır tencere, eski bakır kazan, bakır lama hurdası, TTR kırma bakır granür hurda alımı için arayın. Hurda bakır kg fiyatı makalemizde geniş bilgilendirme mevcuttur. Hurda bakır fiyatları tüm Necip Fazıl için geçerli olmayabilir.

Ham madde, kap kacak hurdası, bakır süs eşyası, bakırlı petek, hurda levha alımları yapmaktayız. Necip Fazıl mahallesinde bakır hurdası alan hurdacı şirketimizi şimdi arayın hızlı servislerin keyfini yaşayın!

Hurda Alüminyum Alım Satımı Yapan Necip Fazıl Hurdacısı

Sultanbeyli de alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizdeki İstanbul Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesi alüminyum fiyat listesini kayıt olanlara saat başı gönderilmektedir.

Her çeşit toptan alüminyum hurdası alıyoruz. Necip Fazıl mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum levha, kaba alüminyum talaşı, alüminyum üretim artığı hurdası satışı maksadıyla iletişim kurabilirsiniz. Kimyasal elementler içerisinde sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metal çeşididir. Hurda satanların sayesinde daha hızlı deneyim kazanıyoruz. İstanbul da yerinden hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf hurdası, alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz.

İstanbul Hurdacılık’a gösterdiğiniz özen nedeni ile teşekkürlerimizi sunarız. Hurda alüminyum piston, hurda alüminyum profil, araiş, alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa kalıbı alıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac levha, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum tel Necip Fazıl hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

İstanbul Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesinde Sarı Hurda Alımı

Necip Fazıl’ın tüm ilçelerinde hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), sarı musluk hurdası, külçe sarı, hurda sarı talaşı, kırkambar sarı, sarı araba radyatörü, su saati alanlar arasında yüksek kilo fiyatını vermekteyiz. Necip Fazıl hurdacı firma İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alım satımı alan hurdacıyız. İstanbul Hurdacılık olarak MS-58 sarı talaş hurdası, hurda sarı çubuk ucu, pirinç sarı araiş, sarı araiş hurda MS-70, MS-64 pirinç sarı araiş alıyoruz.

Buradaki Necip Fazıl’daki hurda sarı pirinç kg fiyatını arzu edene her gün ulaştırmaktayız. Sarı alan hurdacı başlıklı makaleyi inceleyin. Necip Fazıl hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Elektronik Malzeme Hurdası Alanlar

Sıfır ve ikinci el elektrikli ev aletleri alımlarında benzersiz fiyat teklifleri sunuyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları VDSL modem, güç kaynağı, elektronik kart, sunucu, resim tarayıcı, fotokopi makineleri, eski anakarat, ekran kartı, ram, porselen işlemci, SSD hard disk, DDR rulo, lazer yazıcı, LCD monitör, ses kartı alıyoruz.

Fırın, çamaşır makinesi, klima, mutfak terazisi, çay ve filtre kahve makineleri, ütü, vantilatör, mini buzdolabı, 6 programlı bulaşık makineleri, saç kurutma makinesi, ütü masası, ocak, kombi alıyoruz. Adroid telefon işlemcileri, şarj cihazı, elektrik trafoları, GSM istasyon kartları, kontaktörler, termik röleler, röle, elektrik pano malzemeleri alıyoruz.

2. el Sac Hurda Alan Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı Sitesi

Sac; genellikle demir malzemelerin levha şekline getirilmiş halidir. Haddeleme ile farklı kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyutlarda kesilmektedir. Kış bahçesi tavanı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan hurda sac buluyoruz. Necip Fazıl mahallesinde sac hurdası alan hurdacıyız.

Varil sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretimlerinde sac levhası kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, straforlu sandviç panel, demir kapı üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerden hurda sac çıkarılabilir. Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Titizlik ile kullanılmış olan buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, mermer tezgah, bulaşık makinaları alıp satmaktayız. Ayran makinesi, çay ocağı dobajı, espresso makinesi, popcorn makinesi, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, su sebili bulunduruyoruz. Elimizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü meykap vb sanayi tipi otel ve mutfak alet edavatını yakından incelemek amacıyla sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

2. El tabak ısıtma makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bizi arayabilir. Profesyonel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız.

Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, alçı mikseri, boya makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda bulunur. Birde batmış satıcılardan satın aldığımız defolu fayans, dayanıklı laminant parke, tavan, kiremit satışı yapıyoruz. Yıkılan depo vs binalardan sökülen sıfır ayarında 2.el pimapenler, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Kurşun Hurdası Alımı Yapan Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı Numaraları

Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalarla elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Dünyada doğal olarak bulunmaktadır. Kurşun madeni kabloların izolasyonlarında, kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde, alaşımlarda, benzin katkısında, aküler üretilirken, radyasyon yalıtımlarında kullanıldığı bilinmektedir. Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metallerdendir. İstanbul Hurdacılık olarak Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesinde hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun levha, kurşun boru, Çatı minare kurşunu alıyoruz. Ayrıca Necip Fazılda hurda çinko alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin.

Fabrika ve Makine Sökümü

Öncelikle yıkımı yapılacak iş yerinin detaylıca incelenmesi gerekmektedir. Her inşa edilen yapının projeleri ötekilerden farklıdır. Dolayısıyla yıkımları farklı olabilir. Yıkım işi yapmak ekosistemin korunması ve iş sağlığı açısından riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir. Necip Fazıl fabrika sökümü işlerinde profesyoneliz.

Akü Hurdası Alımı Yapan Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı Numaraları

Akü; otobüsler, otomobil, elektrikli bisikletler ve benzeri taşıma araçları ile bir takım elektrikli aletlerde enerji deposu olarak kullanılıyor. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken yerlerde akümülatörlerden faydalanılmaktadır. Hurda kuru akü, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası hizmetlerini kolaylaştırdık. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji şeklinde depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik olarak vermeye yarayan bataryalara akü denir. Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanmayla sınırlı değildir. Bununla birlikte amperajı dengelemek, alıcılara akım iletmek çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını gidermek için akünün işidir.
Necip Fazıl mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Hurda Plastik Alan Hurdacı Firma

Necip Fazıl mahallesinde hurda ABS plastik, hurda jelatin, hurda polipropilen, hurda polistiren alım satımında anlık fiyatı uyguluyoruz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz.
Necip Fazıl hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayınız. Necip Fazıl da toptan hurda kırkambar plastik, şeffaf naylon poşet, pet şişe, mavi ve kırmızı kapak hurdası, pimapen parçası Necip Fazıl hurdacısıyız. Plastik hurdası; karbon, hidrojen (H), azot, Oksijen ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır.

Çinko Hurdası Alım Satımı Yapan İstanbul Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı Firmaları

Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Element olan çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Çinko metali, yeryüzünde en fazla bulunabilen metal elementlerinden biridir. Necip Fazıl mahallesi bölgesinde çinko çatı hurdası, hurda çinko levha Necip Fazıl hurdacısıyız. Antik çağlardan beri biliniyor. Lakin üretim amacı ve kullanımı tam olarak öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır.

Necip Fazıl Mahallesi Yakınlarında Hurda Kağıt Alımı:

Bildireceğiniz konumdan A4 fotokopi kağıdı, defter hurdası, okul kitapları, peçete hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesent sayesinde hurda satıcılarına daha çok miktarda kazanım etme avantajı veriyoruz.
Necip Fazıl hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi istemek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Necip Fazıl etrafında gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol hurda alım satımında piyasaya hakimiz. Yüksek fiyata karton hurdaları, koli, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alanlar içerisindeyiz. Sitemizde yer alan hurda kağıt alan firmalar ile alakalı paylaşımı kesinlikle okumalısınız. Necip Fazıl mahallesinde kağıt, karton hurdası alımı yapmaya kesintisiz devam ediyoruz.

Necip Fazıl Mahallesi’nden İkinci El Hurda Jeneratör Alanlar

Yaşamı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin olmadığı bölgelerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır. Uzun kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Fakat eski jeneratörler çalışmıyor olsa dahi alıcı bulabilir. Hurda 2.el jeneratör alım satım hizmetleri sunuyoruz.
Necip Fazıl mahallesi hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki Necip Fazıl hurda fiyatları en az haftada bir güncellenmektedir. Anlık Necip Fazıl hurda fiyatları sormak için uzmanlarımızı arayabilirsiniz. Kurumsal Necip Fazıl mahallesi hurdacısı olarak hurda alımlarını en güncel hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Yeni hurda fiyatları içerikli konuya göz gezdirebilirsiniz.

Hurda Çelik Raf Fiyatları

Hurda çelik raf alım satımı yapmaktayız. Çoğunluk ile iflas eden mağazalardan temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, market rafları, ürün reyonları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası arasından personelimizce seçilen yeni gibi 2. el market rafı satıyoruz.

Necip Fazıl hurda çelik raf fiyatları talep etmek maksadı ile bizi aramanız yeterlidir. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları incelemek için 2.el raf başlıklı gönderimize göz atmak isteyebilirsiniz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Yapıların en önemli tarafı şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları mekânların kullanım ömrünü hızlandırır. Necip Fazıl mahallesinde çelik konstrüksiyon yapı sökümlerinde 27 deneyime sahip saha ekibimizle hizmet vermekteyiz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası artan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon spor kompleksleri sökülürken yapının imar projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecekler değer kazanır. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatıların yıkım söküm işleri ötekinden farklıdır.

Sultanbeyli Necip Fazıl Mahallesi Hurdacı Sitesi

Necip Fazıl mahallesi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası alım yapıyoruz.

Sultanbeyli Necip Fazıl mahallesi hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini yerinize getiriyoruz. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası alıp satmıyoruz. Bu neden ile hurda otomobil yedek parça sormak amacı ile çağrı kabul etmemekteyiz. Eminiz ki Necip Fazıl sanayi sitesi içinde hurda oto parçası işleriyle uğraşan dükkanlar vardır. Rica ediyoruz bu tarz işleriniz için onlar ile irtibata geçin.

Nikel hurdası, hurda karbür, motor hurdası, titanyum hurda, imalat artığı almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp