Akşemsettin Mahallesi Hurdacı

Akşemsettin mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Malzeme alımı yaparken bedelini tartarken hesaplıyoruz. Akşemsettin de hizmet veren İstanbul Hurdacılık olarak hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerinin profesyonellik kazanmasını sağlıyoruz.

Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Akşemsettin hurdacı olarak Akşemsettin mahallesinde hizmet veriyoruz. Hurda eşya alım satımlarında deneyim ile yüksek hurda fiyatı sunabiliyoruz.

Akşemsettin hurda tesisleri arasında liderlik yapıyoruz. Her türlü hurdaları adresinizden almak amacıyla Sultanbeyli Akşemsettin mahallesinde hurda alım merkezi oluşturuyoruz. Sultanbeyli Akşemsettin mahalle merkezinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm işletmesiyiz. Akşemsettin Mahallesi’nde hurda eşya alımı yapanlardan biri olarak sunmaya devam ettiğimiz hizmetleri hurda malzeme satanlar için anlatıyoruz.

uygulanan güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzeme alımı yapmaktayız. İstanbul Hurdacılık size sürekli hizmet sunmaya devam ediyor.

İstanbul Sultanbeyli Akşemsettin tamamında 2.el ofis mobilyaları ve hurda alıyoruz. Tüm hurda eşyanız için hemen firmamızla bağlantı kurup maksimum iki dakikada avantajlı fiyat teklifi alabilirsiniz. Yüklü miktarda hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Alanında uzman Akşemsettin mahallesi hurdacı firması olarak hurda malzeme alımı yapıyoruz.

Akşemsettin Mahallesi Hurda Alanlar

Müşterilerin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Bu nedenle her türde hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Sultanbeyli Akşemsettin mahallesinde kalay hurda, CNC torna artığı hurda, çinko, zamak antimon hurdası, hurda çelik almaktayız. Akşemsettin mahallesinde yerinden hurda malzeme ticareti yapıyoruz.

Akşemsettin mahallesinde hurda alımı hakkında bilgi içeren bir gönderi paylaşmıştık. Şimdi sizlere Akşemsettin de hurda alan firmalarla aramızdaki tecrübe farkını açıklıyoruz. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve hurda sarı alımına özel fiyatlar sunmaktayız. Akşemsettin Mahallesi’nde hurda alan firmalar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuzla sektörün lideri konumdayız.

Akşemsettin Mahallesi’nde Hurdacı Firma Telefon Numarası

Akşemsettin mahallesi adresten hurda malzeme alımı hurda alım faaliyetleri yürüttüğümüz yerler içindedir. Bu yüzden hurda satmak amacı ile operatörlerimizi aramanız yeterli olacaktır. Zaman kaybetmeden arayın, anlık hurda fiyat listesiyle hurdanızı satın.

Gördüğünüz üzere geri dönüşüm doğaya yararlı olmaktır. Şayet siz de isterseniz ayırdığınız hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayarak firmamızın çalışmalarına yardım edebilirsiniz. Sultanbeyli Akşemsettin hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Yirmi yedi yıldan bugüne on binlerce ton hurdayı geri dönüşüm ile ülkemizin ekonomisine kazandırabildik. Firmamızın aracılığıyla daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi.

Akşemsettin Mahallesinin Hurdacı Firması

Akşemsettin mahallesi hurdacı firması olarak Akşemsettin mahallesinin etrafında hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemelerinizin yüklenmesi için yakın çevredeki hurda alım aracımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Kaliteli hizmet vererek kazanmayı istiyoruz.

Geri dönüşüm ve hurdacılık faaliyetlerinde Yirmi yedi yıllık deneyim ile hurdacılığa öncülük ediyoruz. En yakın Akşemsettin hurdacı telefonlarımızı arayın. Sultanbeyli’nin tamamında yaptığımız gibi Akşemsettin ilçesinde de hurda alım satım servislerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Tecrübeli Sultanbeyli hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz. Firmamızı tercih edenler her türlü alüminyum hurdası satmak nedeniyle numaramızı cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Akşemsettin’de mahallesi hurdacı firması mı arıyorsunuz? Akşemsettin hurdacısı İstanbul Hurdacılık kurumsal ayağınıza getiriyor!

Sarı Hurdası Alan Akşemsettin Mahallesi Hurdacı Firmaları

Sayfamızdaki Akşemsettin sarı pirinç fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Sarı pirinç hurda alanlar içerikli metini okuyun. Akşemsettin hurda sarı fiyatları sormak için arayınız.

Akşemsettin hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 sarı araiş, MS-64 sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk talaşı MS-58, hurda sarı araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı almaktayız. Akşemsettin’in tümünde hurda sarı külçe, sarı oto radyatör hurdası, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, hurda sarı talaşı, kırkambar sarı hurda, sarı musluk hurdası, sarı su saati hurdası almaktayız. Akşemsettin’de hurda sarı alanlar içerisindeyiz.

Karışık Demir Hurda Alan Hurdacılar

Demir hurdası, Akşemsettin mahallesi etrafında en çok alınıp satılan metaller arasındadır. Sayfamızda bulunan Akşemsettin mahallesi hurda demir kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. İstanbul Hurdacılık Akşemsettinde demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları arasındayız.
Akşemsettin hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden tufal hurda, hurda demir yangın merdiveni, hurda pencere korkuluğu, hurda asansör, demir kapı, alıyoruz. Akşemsettin’de toplama demir hurdası, hurda demir talaşı, hurda teneke, DKP demir, ekstra demir hurda Akşemsettin hurdacılık firmaları içindeyiz. Anlık hurda demir kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Güncel demir hurda fiyat listesi hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, hurda döküm demir, pik demir, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat demiri alıyoruz.

Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Akşemsettin mahallesi içinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, soyma bakır hurdası, bakır boru, bakır profil hurdası, hurda kızıl bakır talaşı, antigron bakır kırma alım faaliyetleri vermekteyiz.

Kalaylı bakır tencere, lama bakır, TTR kırma granür bakır hurdası, bakır teli, eski bakır kazan alıyoruz. Sultanbeyli Akşemsettin’de hurda bakır almak için yeni depomuzu oluşturduk. Aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz.
Akşemsettin mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemizi incelemek için yetkililerimizle irtibata geçin.

Hurda, hurda bakırlı petek, bakır hammadde, kap kacak, hurda levha satışı yapmak için arayabilirsiniz. Sultanbeyli de hurda bakır alan hurdacı firmamızı tek tuşla arayın profesyonel hizmetlerimizin keyfini sürün! Hurda bakır alımı içeriğimizde daha geniş bilgilendirme mevcuttur. Akşemsettin mahallesi hurda bakır fiyat listesi ile hizmet sunuyoruz.

Akşemsettin Mahallesi’nde Hurda Kablo Alan Firmalar

%30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alanlar hakkında paylaşılmış makaleye bir göz atın. İstanbul’da hurda kablo alanlar arasındayız. Tonajlı hurda kablo ticaretinde kablo hurdası piyasasından pahalı fiyat gerçekleştiriyoruz.

Ptt kablo hurdası, internet kabloları, hurda yağlı içli ptt kablosu, hurda telefon kablolar, ptt kablo içi (deşe) satacak olanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sultanbeyli Akşemsettin mahallesinde kablo hurda alan firmayız. Akşemsettin’in en büyük hurdacısı ile daha kârlı bir hurda satımı diliyoruz.

Tek damar kablo hurda, iç tesisat kabloları, hurda antigron kablo, karışık kablo hurdası, enye kablo ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Bu bölgede hurda yeraltı enerji kabloları, hurda çelik zırhlı kablo, fare yemez kablo hurdası, yer altı kablosu alımı yaparken en iyi fiyat listesini biz veriyoruz.

Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Alüminyum radyatör, alüminyum kutu, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum imalat artığı satışı yapmak amacı ile arayabilirsiniz. Alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum piston hurdası, sert kartel, hurda araiş, alüminyum profil hurdası ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Akşemsettin mahallesi alüminyum hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle anlık bir biçimde paylaşıyoruz. Her türlü toptan alüminyum hurda almaktayız.
Sultanbeyli Akşemsettin mahallesi hurda alüminyum fiyatları için firmamızla irtibata geçin. Hurda satanların desteğiyle durmadan deneyim kazanıyoruz.

İstanbul da yerinden parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için telefonunuzu diliyoruz. Sultanbeyli Akşemsettin’de alüminyum hurda alanlar içindeyiz. İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz destek nedeniyle size minnettarız.

Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum tencere tava hurdası, alüminyum petek, jant, alüminyum sac levha hurdası alım satımı yapıyoruz. Kimyasal elementlerden olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir.

Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesinde Hurda Krom Alım Satımı

Akşemsettin çevresinde hurda krom alıyoruz.
İstanbul Sultanbeyli ilçesinde hurda krom fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Sultanbeyli Sultanbeyli de paslanmaz krom tank, 430 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom 202 hurda talaşı, paslanmaz krom 201 hurdası, krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 202 kalite hurda, 430 kalite krom paslanmaz hurda almaktayız.

Konumdan krom 316 kalite hurdası, 304 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, 304 krom hurdası, hurda paslanmaz krom 310 talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurda alıyoruz. Hurda krom alan hurdacı makalesini gezmek bilgiye erişmenizi sağlar.

Nikel metal ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor. Hurda krom alan geri dönüşüm firmaları içindeki Akşemsettin mahallesi hurdacı işletmesiyiz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Mekânların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yaramaktadır.

Akşemsettin mahallesi çelik konstrüksiyon ahır sökümlerinde deneyimli ekibimiz ile hizmetler vermekteyiz. Hızlı kapatma bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı makaslarının sökümü birbirinden farklı yapılmaktadır. Prefabrik bina çelik konstrüksiyon fabrikalar söküm işi yapılırken yapının inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede 2.el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecekler değer kazanır.

Akşemsettin Mahallesi’nden 2.el Hurda Çelik Raf Alanlar

Sultanbeyli Akşemsettin hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen mağazalar tarafından satışa çıkarılan teşhir rafları, market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el hurda raf satanlar arasındayız. İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alan hurdacılar hakkında yazdığımız makalemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Çelik raf hurdası işleri yapmaktayız.

Akşemsettin Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Güncel hurda fiyatları konulu metini ziyaret edin. Tüm alımlarımızı en güncel hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Burdaki Akşemsettin hurda fiyatları her en az iki günde bir güncel olarak değiştirilmektedir.

Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesinde Hurda Kurşun Alımı

Günümüzde mühimmatlarda, akü imalatı, benzin katkısı olarak, çeşitli alaşımlarda, radyasyon yalıtımlarında, kablo yalıtımı üretiminde, pigmentlerde kurşun metali kullanıldığı bilinmektedir. Yer yüzünde doğal olarak bulunmaktadır. Kurşun eski tarihlerden bu yana kullanılan metallerden biridir. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenir. İstanbul Hurdacılık olarak Akşemsettin mahallesinde kurşun boru hurda, kurşun levha, Cami minare kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu almak maksadıyla dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Akşemsettin’de çatı söküm çinkosu alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen aramadan karar vermeyiniz.

Plastik Hurda Alımı Yapan İstanbul Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi Hurdacısı

Akşemsettinde tonajlı hurda mavi, kırmızı kapak, temiz pet şişe, kırkambar plastik hurdası, şeffaf naylon poşet hurdası, hurda pimapen için iyi fiyat sunuyoruz. Plastik hurda; (O) oksijen, hidrojen (H), (C) Karbon, Azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

Sultanbeyli Akşemsettin mahallesinde hurda ABS plastik, polipropilen hurdası, polistiren kristal, jelatin ticaretinde liderlik görevini üstleniyoruz. Aramanızı bekliyoruz.
Akşemsettin hurda plastik fiyatları bulunan listemiz için arayınız.

Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Alımı

Dolayısıyla kapatılan fabrikalardan satın aldığımız küçücük uygun fiyatlı fayans, su geçirmez laminant parke, çatı tavanları, kiremitler satışı gerçekleştiriyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan boya makinesi, inşaat vinci, alçı makinesi, harç makinesi az kullanılmış iskele, plywood hurda bulunur. Yıkılan fabrika vb binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Hurda Sac Alım Satımı

Kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimlerinde kullanılmaktadır. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerin eskimişine sac hurdası denilmektedir. Veranda çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir. Akşemsettin mahallesi etrafında sac hurdası alıyoruz. Sac; demirlerin levha şekline getirilmiş şeklidir. Silindirle farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli ebatlarda şerit gibi kesilir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınır.

İstanbul Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi 2 el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alım Satımı

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alım satımı yapıyoruz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. Endüstriyel mutfak aletleri alımı yapıyoruz. Espresso makinesi, çay ocağı dobajı, mısır makineleri, su sebilleri, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, köpüklü ayran makineleri alıyoruz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi yemek ocağı, aspiratör, evye, davlumbaz, dilendirici küveti, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek için alıcıları depolarımıza davet etmekteyiz.

Akü Hurdası Alıp Satan Akşemsettin Mahallesi Hurdacı Firması

Elektriğin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan lazım olduğunda elektrik biçimde veren bataryamsı depolara akü denir. Akü; otobüsler gibi enerjiye ihtiyacı olan taşıtlarla çeşitli elektronik alet edavatlarda elektrik deposu olarak kullanılıyor. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bunların yanı sıra amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltajı düzenlemek için akünün görevidir. Akşemsettin mahallesi hurda akü fiyatları sormak için bizlerle iletişime geçin.

Hurda küçük akü, sulu akü hurdaları, kuru akü hurdaları alıyoruz. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatörlerden faydalanılmaktadır.

Kağıt Hurdası Alan En Yakın Yerler

Hurda kağıt alan yerler hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Akşemsettin’de kağıt, karton hurdası alımı yapmaktayız. Güncel fiyata hurda okul kitabı, defter hurdaları, kağıt havlu peçete, hurda A4 kağıtlar alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle hurda satıcılarına daha fazla kazanma olanağı sunuyoruz.
Akşemsettin hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bizlerle iletişime geçin.

Akşemsettin hurdacı firma olarak hurda gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası alımıyla uğraşıyoruz. derinden çok ton fiyatlarıyla beyaz kağıt hurda, renkli kağıt hurdası, koliler, karton hurdası alım satımı yaparız.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Sıfır ve 2.el elektrikli alet alım satımında peşin olarak ödeme yapıyoruz. Ocak, 7 programlı bulaşık makineleri, tartı, kombi, klima, ütü masası, fırın, elektronik çamaşır makinesi, türk kahvesi ve çay makinesi, vantilatör, saç kurutma makineleri, mini buzdolabı, ütü alıyoruz. Elektrik pano malzemeleri, röle, adroid telefon kartı, trafolar, GSM baz kartları, adaptör, kontaktörler, termik röle alıyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası renkli yazıcı, işlemci, LCD monitör, ses kartı, ram, güç kaynağı, DDR Rulo, bozuk modem, elektronik kart, fotokopi makineleri, scanner, harddisk, yeni nesil anakarat, ekrankartı, sunucu satmak maksadı ile irtibata geçebilirsiniz.

Jeneratör Hurdası Alımı Yapan İstanbul Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesi Hurdacı Sitesi

Her tür malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratörler bozuk olsa dahi alınır. Jeneratör hurdası alanlar içinde bulunuyoruz. Akşemsettin mahallesi hurda jeneratör fiyatları sormak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Elektrik enerjisi kesilen bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi istemeden hurda jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz.

Akşemsettin Mahallesinden Çinko Hurdası Alan Firmalar

Elementler arasında yer alan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile bileşikler oluşturuyor. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla yer alan metal elementlerdendir.

Geçiş metalleri içerisinde bulunan çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko, antik çağlardan bu yana biliniyor. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Akşemsettin mahallesi bölgesinde çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul Sultanbeyli Akşemsettin Mahallesinde Fabrika Sökümü

İşe başlamadan önce yıkılacak üretim yerinin incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi uygundur. Yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı bakımından risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Her yapının yapılış projeleri ötekilerden farklılık gösterir. Dolayısıyla yıkım şekilleri farklı tamamlanmalıdır. Akşemsettin mahallesi fabrika sökümü işlerinde profesyoneliz.

Akşemsettin Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda titanyum, hurda şablon nikel, karbür hurda, hurda motor, hurda imalat artığı alıyoruz.

Sultanbeyli Akşemsettin mahallesi hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet vermekteyiz. Asla hurda araç veya araba hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu nedenle hurda veya 2.el araç parçası için çağrı kabul etmemekteyiz. Eminizki Akşemsettin sanayi sitesinde çıkma araba yedek parçası ticaretiyle uğraşan yerler mevcuttur. Lütfen bu işlerde alım satımı yapan yerleri arayın.

Akşemsettin mahallesi oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası alıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp