Yayla Mahallesi Hurdacı

Yayla mahallesi hurdacıları içinde ikinci el inşaat malzemeleri ticareti yapıyoruz. Yayla mahallesi merkezi ve etrafında hurda ve kullanılmış ev eşyaları alımlarında peşin ödeme yapıyoruz. Hurdalarınızı adresinizden bizzat gelerek alıyoruz.

Yayla mahallesi etrafında hizmet veren İstanbul Hurdacılık firmamızla Yayla’daki hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetine profesyonellik kazandırıyoruz. Toptan hurda malzeme ticaretinde Yayla mahallesi piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Yayla hurdacı olarak İstanbul Sultangazi Yayla mahallesinin her sokağında hizmet ediyoruz.

Sultangazi Yayla mahallesindeki geri dönüşümcüler içinde lider konumdayız. Adresinizde yüksek tonajlı hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Yayla mahallesi hurdacı olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Hurdanın tutarını tartarken size özel fiyatla hesaplamaktayız.

Yayla Mahallesi’nde hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız. uygulanan güncel hurda fiyatlandırması ile her çeşit hurda alımı hizmeti vermekteyiz. Tüm hurda eşyanız için çok vakit geçmeden firmamız ile irtibat kurup 1 dakika geçmeden size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Sultangazi Yayla hurdacı şirketi olmanın haklı mutluluğunu çalışanlarımız ile paylaşıyoruz. Hurda eşya alımında özenle hizmet veriyoruz. İstanbul Hurdacılık size durmadan hizmet vermeye devam etmektedir.

Sultangazi Yayla Mahallesinde Hurda Alan Fabrikalar

Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Tonajlı alüminyum hurda, bakır, inşaat demiri, hurda kablo, hurda çinko,hurda sarı, ve kurşun hurdası alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Yayla mahalle merkezinde hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü durumdayız.

Şimdi sizler gibi hurda satmak isteyenlere Yayla’da hurda alanlarla firmamız arasındaki farkı anlatmış oluyoruz. Sultangazi Yayla da hurda ve ikinci el eşya alımı işlerini yapmaktayız. Yayla da dilediğiniz yerden hurda malzeme alım işleri yapmaktayız. Yayla da hurda kalay, üretim artığı, çelik hurda, zamak hurda, çinko hurdası alımında özel fiyat listesi uyguluyoruz.

Yayla Mahallesi Hurdacısı

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her tür hurda satışı yapmak sebebiyle hizmet numaramızı çaldırabilirsiniz. Kurumsal anlayışla standartlardan fazla kazanmayı istiyoruz. Yayla hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Yayla’nın profesyonel hurda alım satımı firması İstanbul Hurdacılık ile hurda satmayı kolaylaştırın!

Sultangazi Yayla mahallesinde hurdacı şirketi olarak Yayla mahallesinin çevresinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için yakında hazır bulunan araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Geri dönüşümde 27 yıllık deneyim ile piyasaya yenilikler getirmeye devam etmekteyiz. En yakın Yayla hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Sultangazi’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Yayla ilçesinde de profesyonel faaliyetlerimizi başarı ile yerine getiriyoruz. En yakın Sultangazi hurdacı ihtiyaçlarınızda titizlikle hizmet sunmaktayız.

Yayla Mahallesi Hurdacı Numarası

Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak, günlük hurda fiyat listesi ile hurdanızı satarak peşin para elde edebilirsiniz. Yirmi yedi yıldır tonlarca sarı pirinç hurdasını geri dönüşüme kazandırabildik. Firmamızın özverisi ile doğamıza çok daha az zarar verilmiş oldu. Sultangazi Yayla mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde kolayca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Bu yüzden hurda atık fiyatları talep etmek amacıyla hizmet numaramızı aramanız yeterli olacaktır. Yayla mahallesi adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar içerisindedir. Gördüğünüz gibi geri dönüşüm doğaya yatırım yapmaktır. Eğer siz de isterseniz elinizdeki hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayarak bize katkı sağlayabilirsiniz.

İstanbul Sultangazi Yayla Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda, levha, hurda bakır ham madde, bakır petek, hurda bakır kap kacak alıyoruz. Bakır kızıl talaş hurdası, hurda antigron bakır kırma granür, profil, yanık bakır hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, 3/8 bakır boru hurdası alanlar içindeyiz.

Hurda bakır sitemizde daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Yayla mahallesi hurda bakır kg fiyatı anlık olarak değişmektedir. Yayla mahallesinde hurda bakır alımı yapan hurdacı telefonunu bir tıklamayla arayarak keyifli hizmetlerin tadına varmaya başlayın! Yayla’da en kurumdal hurdacısı olarak bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Tel hurda, TTR kırma, kazan, lama, bakır tencere alım satımı esnasında peşin para ödeme yapıyoruz. Yayla Mahallesi’nde hurda bakır alan geri dönüşüm tesisimizi açtık. Telefon numaralarımızı arayın. En Yakın İstanbul Sultangazi Yayla mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Yayla Mahallesi Hurdacı Telefonu

Yayla’da toptan hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. İstanbul Sultangazi Yayla mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda telefon kablosu, ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, ptt kablosu satmayı dileyenler bize ulaşın.

Hurda elektrik kablolar, %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo alımında öncüyüz. Enya kablo hurdaları, hurda tek damar kablolar, karışık kablo hurdası, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu için peşin ödeme yapıyoruz. Sultangazi Yayla mahallesinde hurda kablo alıyoruz.

Sayfamızdaki kablo hurda alanlar içeriğe göz atın. Sultangazi nin en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamız ile sizde daha kazançlı bir ticaret yapabilirsiniz. Yakın çevrede yeraltı kablosu, hurda fare yemez kablolar, yeraltı enerji kabloları, hurda çelik zırhlı enerji kablosu alım satımı sırasında en iyi fiyatları sunuyoruz.

İstanbul Sultangazi Yayla Mahallesi Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

Alüminyum kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alım satımı yapıyoruz. Sultangazi de alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. İstanbul Hurdacılık firmamıza verdiğiniz destek sebebiyle teşekkür ederiz.

Alüminyum jant hurda, hurda alüminyum sac, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tencere tava alımı yapan hurdacıyız. Kimyasal elementler arasında olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünek bir metal cinsidir. Yayla da yerinden alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası, hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum alikobant içi siyah alabilmek için telefonunuzu beklemekteyiz.

Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapılır.
Yayla mahallesi hurda alüminyum fiyatları için telefonumuza ulaşın. Hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum radyatör, alüminyum levha hurda, alüminyum imalat atığı, hurda alüminyum kutu ticareti için arayın. Sayfamızdaki Yayla mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatı günceldir. Sayfamızda bir süre önce yazılmış alüminyum hurdası alanlar yazıya göz atın. Şirketimize destek olanların yardımıyla Yayla da daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

Yayla Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Yayla hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı araiş, hurda çubuk ucu parça sarı, sarı araiş MS-70, MS-58 sarı talaş hurdası, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası alımında piyasaya hakim konumdayız. Yayla’nın bütün sokaklarında sarı musluk, hurda bronz araiş Cusn8, hurda sarı araba radyatörü, su saati, sarı kırkambar, hurda sarı pirinç talaşı, hurda MS-58 sarı külçe alıyoruz.

Buradaki Yayla geneli hurda sarı pirinç ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda pirinç sarı alanlar içeriğiyle paylaşılmış yazıyı inceleyebilirsiniz. Yayla hurda sarı fiyatları için arayın. Yayla hurdacı firma İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız.

İstanbul Sultangazi Yayla Mahallesi Çevresinde Demir Hurdası Alım Satımı

Toptan yıkım hurdası, döküm demir, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demiri, pik demir alıyoruz. Hurda demir alan yerler içerisindeyiz.
Yayla hurda demir fiyatları sormak için arayın.

Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda satılan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Yayla mahallesi demir hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Adresten hurda tufal, demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu, asansör malzemesi, Yayla hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız.

Anlık güncel demir hurda ton fiyatı öğrenmek nedeni ile bize ulaşabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyatları konusunun linkine tıklamalısınız. Sultangazi Yayla mahallesinde toplama demir, teneke, dkp demir hurdası, hurda extra demir, demir talaş hurda için peşin ödeme veriyoruz.

Hurda Krom Alan Firmalar

Krom hurdası alım satımı yazımızı dolaşmak konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Yapısından dolayı sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılmaktadır.

Hurda krom paslanmaz alan Yayla mahallesi hurdacı işletmesiyiz. Size en yakın konumdan 304 paslanmaz krom hurdası, hurda paslanmaz krom 316, krom paslanmaz 310 kalite hurda, hurda krom 304 talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası talaşı, 316 krom paslanmaz hurdası talaşı ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Yayla mahallesinde hurda krom alan hurdacı firmasıyız.
İstanbul Sultangazi ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Sultangazi Yayla da hurda paslanmaz krom 201 talaşı, hurda krom tank, krom paslanmaz 430 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 202 hurdası, krom paslanmaz 201 hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurdası alım satımı amacıyla değerini anında nakit ödemekteyiz.

Hurda Jeneratör Alım Satımı

Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif istemeden karar vermeyin. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği yerlerde jeneratör kullanılmaktadır.
Yayla mahallesi genelinde ikinci el jeneratör hurdası alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. Sultangazi ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Bildiğiniz gibi her tür makinenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Lakin ikinci el jeneratör bozukda olsa kıymetlidir.

Plastik Hurdası Alım Satımı Yapan Yayla Mahallesi Hurdacı Firması

İyi fiyata parça pimapen hurdası, mavi ve kırmızı kapak hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, temiz pet şişe, kırkambar plastik hurda alıyoruz. Yayla’da ABS plastik hurda, jelatin hurdası, kristal polistiren, polipropilen alımında piyasaya hakimiz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz.
Yayla hurda plastik fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Plastik hurdası; Oksijen (O), (N) azot, hidrojen (H), Karbon ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye denir.

İstanbul Sultangazi Yayla Mahallesinde 2. el Hurda Raf Alanlar

Çelik raf hurdası alımı deneyimli olduğumuz alanlardandır. Yayla mahallesi hurda çelik raf fiyatları talep etmek amacı ile cep telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. İkinci el raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları incelemek için hurda raf hakkındaki haberimizi incelemeniz yeterlidir. Çoğunlukla kapatılan giyim mağazaları tarafından satışa sunulan hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raflar, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir 2.el raf satıyoruz.

Fabrika Bozumu

Sökümden önce sökülecek taşınmazın detaylı şekilde incelenerek gerekli ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır. Yayla mahallesi fabrika söküm ve bozumu hizmetlerinde bir numarayız.

Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı açısından risk taşıyan işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Her yapının projesi kendisine özgü olabilmektedir. Dolayısı ile yıkımları projeye göre yapılmalıdır.

Yayla Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi Alımı

Dolayısıyla iflas eden depolardan aldığımız defolu fayans kalebodur, dayanıklı laminantlar, çatı tavanları, kiremitler satışı yapıyoruz. Yıkılmış ev vs binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alıyoruz. İnşatlarda inşaat vinci, harç makinesi, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası 2.el iskele, ikinci el plywood bulunur.

Hurda Çinko Alan Firmalar

Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ancak üretim şekli ve kullanımı tam manası ile öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko, yer kabuğunda en fazla çıkarılabilen elementler içerisinde 23. sıradadır. Yayla hurdacı firma olarak çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası ticareti yapan firmayız.

Çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturur. Geçiş metalleri içerisinde yer alan çinko mavimsi açık gri renktedir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Ocak, vantilatör, fırın, saç kurutma makinesi, mutfak terazisi, 7 programlı bulaşık makineleri, ütü, buzdolabı, türk kahvesi ve çay makineleri, klima, kombi, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası alıyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları bozuk modem, power supply, elektronik kart, server, scanner, fotokopi makineleri, ana kart, ekran kartı, ram, işlemci, taşınabilir hard disk, DDR rulo, yazıcı, CRT monitör, ses kartı alıyoruz. Ocak, vantilatör, fırın, saç kurutma makinesi, mutfak terazisi, 7 programlı bulaşık makineleri, ütü, buzdolabı, türk kahvesi ve çay makineleri, klima, kombi, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası alıyoruz. Her nevi elektrikli eşya alım satımında nakit olarak ödeme yapıyoruz.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

2.el tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Endüstriyel cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri almaktayız. Su sebili, ayran köpürtme makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, kahve makinesi, tabldot, kıyma çekme makineleri, popcorn arabaları bulunduruyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanları, aspiratör, krom küvet, evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirici, endüstriyel 3 gözlü ocak ve benzeri endüstriyel tipi mutfak alet edavatını incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah üstü dolap, pizza bekletme dolabı alıyoruz.

Kağıt Hurdası Alım Satımı Yapan Yayla Mahallesi Hurdacı Sitesi

İstanbul Sultangazi Yayla bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt alıyoruz. Bir önceki gönderimizdeki kitap geri dönüşüm hakkındaki gönderiyi mutlaka okumalısınız. Yayla’da hurda kağıt, karton alanlar içindeyiz. Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatları ile karışık renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda karton, hurda koli alan yerler içindeyiz. Tonajlı kitaplar, defterler, peçete ve kağıt havlu hurdası, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra titizlikle müşterilerimize daha çok oranda kazanım elde etme olanağı veriyoruz.
Yayla hurda kağıt fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Sultangazi Yayla Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Sultangazi Yayla mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti sunuyoruz. Katiyen hurda araç veya otomobil hurdası alımı yapmıyoruz. Dolayısı ile hurda araba parçası için aramayınız. bundan eminiz ki Yayla oto sanayisi içinde ikinci el araba yedek parçası işleri ile meşgul olan dükkanlar mevcuttur. Lütfen bu işlerde o işi yapanları arayın.

Hurda motor, şablon nikel, karbür, titanyum hurda, imalat artığı almaktayız. Yayla mahallesi sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 hurda step motor almaktayız.

Güncel Yayla Mahallesi Hurda Fiyatları

Sitemizdeki Yayla mahallesi hurda fiyatları her dakika güncelleniyor. Güncel hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. Hurda fiyatları içerikli konuyu okuyabilirsiniz. Tüm hurda alımlarımızı anlık güncellenen hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz.

Sultangazi Yayla Mahallesinden Sac Hurda Alanlar

Sac; çoğunlukla demirin ince veya kalın levha şekline getirilen biçimidir. Haddelemeyle değişik kalınlıklarda düzleştirilir. Önceden belirlenen ebatlarda kesilir. Tavuk kümesi çatısı kapatmak için kullanılabilir. Yayla sac hurdası alımı yaptığımız bölgelerdendir.

Kapı, varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, demir kapı, sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu malzemelerin atıl durumda olanına sac hurdası denilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan iş yerleri tarafından satın alınır.

Kurşun Hurdası Alıp Satan Yayla Mahallesi Hurdacı Numaraları

Yayla hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun levha, Minare ve Cami kurşunu, hurda kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu söküp alıyoruz. Ayrıca Yaylada hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satacak yerler arayışındaysanız numaralarımızı hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun bilinen en eski metaller arasındadır. Yer yüzünde nabit olarak rastlanmaktadır.
Doğadaki kurşunlar patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalar ile elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile kullanılır şekle getirilmektedir. Kurşun benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, askeri mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, kablo yalıtımlarında, pigmentlerde, çeşitli alaşımlarda, akü imalatı kullanılmaktadır.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Yayla mahallesi çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde deneyimli saha ekibimizle güvenli hizmet vermekteyiz. Çelik çatı makası kesim sökümü işlerini başarıyla tamamlıyoruz. Kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Kolaylık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin söküm yıkımı diğerinden değişik yapılmaktadır. Prefabrike binalar ile çelik konstrüksiyon ahırlar söküm işleri tamamlanırken binanın inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar değerinde alınabilir. Kapalı alanlar için en önemli konulardan biri şüphesiz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür.

İstanbul Sultangazi Yayla Mahallesi Çevresinde Hurda Akü Alımı

Elektrik enerjisinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Hurda küçük akü, sulu akü hurda, kuru akü hurdası almaktayız.

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma amaçlı kullanılır. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanmayla sınırlı değildir. Bununla birlikte alıcıya akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını gidermek maksadı ile aküler kullanılarak cihaz korunmaktadır.
Yayla mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayınız. Aküler; motorsikletler benzeri taşıma araçları ile bazı elektronik araç gereçlerde kullanılmaktadır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp