Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacı

İstanbul Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesi hurdacı firmalar arasında her nevi hurda ticareti yapıyoruz. Yüksek tonajlı miktarda hurda alışverişinde yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Zübeyde Hanım hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Hurda eşya alımlarında deneyim ile hurdalarınızı değerinde almaktayız. Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesinde hurdacılık yapan firmalar içerisinde hizmetlerimiz ile tercih ediliyoruz.

İstanbul Hurdacılık sizlere daima hizmet vermektedir. Alınacak hurdanızın bedelini anında nakit ödüyoruz. Yüksek miktarda değerli hurda malzeme alacak firma mı arıyorsunuz? Profesyonel Zübeyde Hanım mahallesi hurdacı firması olarak avantajlı fiyatlarla aradığınız hizmeti sunuyoruz. Zübeyde Hanım mahallesi merkezi ve bölgesinde hurda malzeme ve 2.el ev eşyaları değerinde alıyoruz.

Zübeyde Hanım Mahallesi’nde hurda alım firmasıyız. İstanbul Hurdacılık kaliteli hizmetleriyle hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerinin profesyonel anlayış edinmesini sağlıyoruz. Zübeyde Hanım’daki hurda piyasasısının üstünde hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı hizmetleri için konumunuza geliyoruz. Hurda malzemenizin edeceği parayı öğrenmek için çok geçmeden firmamız ile iletişime geçerek maksimum 2 dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesi hurdacısı olarak hizmetlerimizi müşterilerimiz için derledik. Hurdanızı almak için Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesinde hurdacı deposu oluşturuyoruz.

Zübeyde Hanım Mahallesi’nde Hurdacı Telefon Numarası

Bu sebep ile hurda atık fiyatları istemek nedeni ile cep telefonumuzu tuşlamanız yeterlidir. Zübeyde Hanım mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Zaman kaybetmeden arayarak, en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi nakite döndürebilirsiniz.

Okuduğunuz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe önem vermektir. Sizlerde dilerseniz hurda satarak ülke ekonomisine ve çevreyi korumaya yardımcı olabilirsiniz. Yirmi yedi senedir binlerce ton çinko malzemeyi geri dönüşümle ülke ekonomisine kazandırmayı başardık. İstanbul Hurdacılık’ın işini önemsemesiyle çevreye çok daha az zarar verildi. Sultangazi Zübeyde Hanım hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde kolayca tuşlayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Zübeyde Hanım Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Zübeyde Hanım da hurdacı firması mı arıyordunuz? Zübeyde Hanımdaki en büyük geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık burada! Sizde her türde sarı hurdası satışı sebebiyle firmamızı tuşlayabilirsiniz.

Daha çok çalışarak kazanmak istemekteyiz. Zübeyde Hanım’da hurdacı firması olarak Zübeyde Hanım mahallesinin tümünde hurda eşya alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın alım satımı için hazır bulunan hurda taşıma personellerimizi göndermekteyiz. 27 yıllık tecrübe ile hurdacılığa yenilikler getirmeye önem vermekteyiz. En yakın Zübeyde Hanım hurdacı firması olarak hizmetlerimizi güvenle sunuyoruz. Sultangazinin tümünde yaptığımız gibi Zübeyde Hanım etrafında da tüm faaliyetlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Tüm Sultangazi hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesinde Hurda Alım Satımı

Zübeyde Hanım’da ikinci el profesyonel mutfak ekipmanı ve hurda alımı işlerini yapıyoruz. İstanbul Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesinde adresten hurda malzeme alım satımı yapmaktayız.

Hurdası olanların memnun kalmasına öncelik vererek sürümden daha fazla kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum ve sarı pirinç hurdası alımlarında yukarısında fiyat listeleri uyguluyoruz. Zübeyde Hanım Mahallesi’nde hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öncü durumdayız.

Zübeyde Hanım’da hurda çinko, makina artığı, kalay hurda, hurda çelik, zamak hurdası almaya devam etmekteyiz. Şimdi siz kıymetli müşterilerimize Zübeyde Hanım’da hurda alan yerlerle bizim aramızdaki tecrübemizi açıklamış oluyoruz.

Sarı Hurdası Alan Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacısı

Sitemizdeki Zübeyde Hanım mahallesi pirinç sarı kilo fiyatı her dakika güncellenmektedir. Hurda sarı pirinç hakkında yazılmış metini inceleyebilirsiniz. Zübeyde Hanım hurda sarı fiyatları için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Zübeyde Hanım mahallesi genelinde sarı musluk hurdası, hurda bronz fosfor (Cusn8), sarı radyatör hurdası, hurda su saati, kırkambar sarı, sarı pirinç talaşı, hurda sarı külçe alanlar arasındayız. Zübeyde Hanım hurdacı firması İstanbul Hurdacılık adına hurda sarı alanlar içindeyiz. Zübeyde Hanım hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, sarı araiş hurda, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, sarı pirinç araiş hurdası, sarı araiş MS-70 alım satımında piyasaya hakimiz.

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi’nde Alüminyum Hurda Alımı

Müşterilerimizin destekleriyle Zübeyde Hanım da sürekli tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum kutu, alüminyum imalat atığı, hurda alüminyum radyatör, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alım satımı yapıyoruz.

Bu sayfadaki İstanbul Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesi alüminyum hurdası kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Bloğumuzda önceden yazılan alüminyum hurdası alanlar konuya göz atabilirsiniz. Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunuyoruz.

Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum kalın profil için peşin ödeme yapıyoruz. İstanbul’da hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal element. Rengi gümüş olan, sünek metal çeşididir. Alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum çatı sac, alüminyum tencere, alüminyum petek hurdası, araba jantı için peşin ödeme yapıyoruz. Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesinde yerinden alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum curuf, hurda alüminyum kompozit, profil eloksallı alüminyum hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz.

Krom Hurda Alımı

Zübeyde Hanım genelinde hurda krom alımı yapan hurdacıyız.
Sultangazi’de hurda krom paslanmaz fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Yapısı itibariyle sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır.

Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesinde krom paslanmaz 202 kalite hurda, krom paslanmaz 430 hurdası, 202 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom imalat artığı hurda, 201 paslanmaz krom hurda, 201 krom hurda talaşı, krom 430 hurdası talaşı alım satımlarında nakit para ödeme yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alanlar içerisindeki Zübeyde Hanım hurdacı işletmesiyiz.

Hurda krom alan yerler paylaşımımızı ziyaret edebilirsiniz. Müşterinin dilediği adresten hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite, 316 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, 304 paslanmaz krom hurda, 310 kalite krom paslanmaz hurda talaşı alan Zübeyde Hanım hurdacısıyız.

Zübeyde Hanım Mahallesi’nden Demir Hurdası Alanlar

Zübeyde Hanım’da demir hurda alan hurdacı firmalar arasındayız.
Zübeyde Hanım hurda demir fiyatları öğrenmek için arayınız. Konumdan asansör malzemeleri, hurda pencere demir, hurda demir yangın merdiveni, çıkma demir kapı, hurda tufal, ticaretiyle uğraşan firmayız.

Demir, Zübeyde Hanım mahallesi etrafında en fazla bulunan madenler arasındadır. Burada yayınlanan Zübeyde Hanım mahallesi demir hurda fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Anlık güncel demir hurda fiyatı istemek nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Anlık demir hurdası fiyatları paylaşımımıza bakmak isteyebilirsiniz. Zübeyde Hanım hurdacısı olarak dkp demir hurda, hurda extra demir, teneke, toplama demir hurdası, demir talaşı ticareti yapıyoruz. Tonajlı hurda demir pik, inşaat hurdası, hurda döküm demir, inşaat demiri çubuğu hurdası, inşaat demiri alıyoruz.

İstanbul Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Zübeyde Hanım mahallesi genelinde bakır hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alımı sayfamızda daha detaylı bilgi yer alıyor. Hurda bakır fiyat listesi bütün Zübeyde Hanım için geçerlidir. Zübeyde Hanım da bakır hurda alan hurdacılar arasındayız. Telefon numaralarımızı arayın.
Zübeyde Hanım mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Hurda bakır kırkambar, soyma bakır hurda, yanık bakır, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, hurda bakır talaşı, 3/8 bakır boru hurda, kalın bakır profil alımı yapıyoruz. Zübeyde Hanım mahallesinde bakır hurdası alan hurdacı telefonunu şimdi arayın deneyimli servislerimizin keyfini sürün!

Bakır eşya, kap kacak, hurda levha, bakır ham madde hurdası, hurda bakır petek satmak isteyenlere hizmet sunuyoruz. Bakır TTR kırma granür hurda, bakır tel hurdası, tencere, hurda bakır kazan, lama alımlarında peşin para ödeme yapıyoruz.

Kablo Hurda Alım Satımı Yapan Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacı Numarası

%30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, hurda %50 bakırlı kablolar, elektrik kablosu alımında uzmanız. Hurda ptt kabloları, ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, telefon kablo hurdaları elinde olanlar bize ulaşın. Kablo hurdası alanlar hakkındaki metne göz atabilirsiniz. Zübeyde Hanım’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde kablo hurdası borsası fazla fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Sultangazi nin en iyi hurdacısı olmanın keyfini sizle paylaşıyoruz.

İstanbul da hurda kablo alanlar arasındayız. Enye kablolar, iç tesisat kabloları, tek damar kablo, hurda antigron kablo, karışık kablo Zübeyde Hanım mahallesi hurdacılık firması olarak iyi hizmet vermekteyiz. Yakın çevrede çelik içli kablolar, fare yemez kablo hurdaları, yer altı kablosu, çelik zırhlı kablo için piyasasının üstünde fiyat listesini vermekteyiz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Şantiye yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve ekosistemin korunması sebebiyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır. Başlamadan önce yıkımı teklif edilen taşınmazın detaylı bir şekilde gezilerek uygun araçların seçilmesi daha doğrudur. Yapıların projeleri kendisine özgü olabilmektedir. Bu sebeple yıkımları projeye göre yapılmalıdır. Zübeyde Hanım mahallesi fabrika yıkımı işlerinde lideriz.

Zübeyde Hanım Mahallesinde İkinci el Hurda Raf Alım Satımı

Demir raf hurdası alım satımı liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Daha detaylı bilgi için hurda raf başlıklı makalemizi inceleyiniz. Genelde restorasyon yapan dükkânlardan aldığımız market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Zübeyde Hanım mahallesi hurda çelik raf fiyatları hakkında bilgi almak için mobil numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

Plastik Hurda Alıp Satan Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacısı

Zübeyde Hanım mahallesinde ABS plastik hurdası, kristal polistiren hurdası, polipropilen moblen, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.
Zübeyde Hanım hurda pimapen fiyatları öğrenmek için arayınız. Yüksek tonajlı kırmızı ve mavi kapak hurdası, kırkambar plastik hurda, pet şişe, beyaz naylon, pimapen imalat artığı alımı yapan firmayız.

Hurda plastik; (H) hidrojen, karbon (C), Azot, oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

Zübeyde Hanım Mahallesi Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için bizi arayabilirsiniz. İnternet sitemizdeki Zübeyde Hanım mahallesi hurda fiyatları her hafta güncel olarak değiştirilmektedir. Bütün hurda alımını anlık güncellenen hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Daha geniş hurda sarı fiyatları 2021 konuyu okuyabilirsiniz.

Zübeyde Hanım Mahallesinde Çelik Çatı Sökümü

Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası artan çelik parçalar geri dönüştürülebilir. Binalar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yarar.

Zübeyde Hanım çelik konstrüksiyon yapı söküm işlerinizde deneyimli saha ekibimiz ile güvenli hizmetler veriyoruz. Kolaylık açısından en ideali çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin söküm işleri birbirinden değişiktir. Çelik bina ve prefabrik ahırlar sökümlerinde işletmenin inşaat projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir.

Hurda Jeneratör Alımı Yapan İstanbul Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacı Firmaları

Uzun kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Lakin 2.el jeneratör çalışmıyor olsada değerlidir. Elektrik enerjisi iletilemeyen alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden teklif isteyiniz. Zübeyde Hanım mahallesi merkezde ikinci el jeneratör hurdası alım hizmeti sunmaktayız. Sultangazi ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sac Hurdası Alımı

Sac; metallerin kalın veya ince levha haline getirilen biçimidir. Haddelemeyle değişik kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen ebat ve ölçülerde şeritler halinde kesilir. Varil, demir kapı, çatı, sandviç panel üretiminde levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin gövdesinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, demir kapı, sandviç panel üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu malzemelerden hurda sac çıkarılmaktadır.
Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Müştemilat çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Zübeyde Hanım sac hurdası alım hizmetleri verdiğimiz bölgelerdendir.

2 el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinası, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar alıp satıyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. 2.el çelik tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Pop corn arabası, su sebili, kıyma makineleri, tabldot, kahve makineleri, ayran köpürtme makinesi, bakırlı çay otomatı alıyoruz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, paslanmaz yemek dilendiricileri, endüstriyel set üstü ocak vb endüstriyel tipte mutfak aletlerini yakından inceleyebilmek amacıyla siz çok değerli müşterilerimizi depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Sökme Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerdendir. Çeşitli akü imalatı, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, alaşımlarda, kabloların izolasyonlarında, mühimmatlarda, benzin katkısı olarak, pigmentlerde kurşuna yer verilmektedir. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Doğadaki kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. İstanbul Hurdacılık olarak Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesinde kurşun boru hurda, hurda levha kurşun, Çatı minare kurşunu, hurda kurşun yağmur oluğu alıyoruz. Ayrıca Zübeyde Hanımda çatı söküm çinkosu almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası numaralarımızı geç olmadan arayın.

2.El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Tamamlanmış projelerde alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi az kullanılmış iskele, plywood hurda satılıktır. Dolayısıyla batmış satıcılardan satın almış olduğumuz defolu fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminantlar, tavanlar, kiremitler 2.el olarak pazarlanmasını gerçekleştiriyoruz. Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesinde yıkılmış ev binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolabı, kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz.

Çinko Hurda Alıp Satan Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacı Telefonu

Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden sayılabilir. Çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur.

Çinko metali, yerkabuğunda en fazla çıkarılan elementlerden biridir. Sultangazi’de hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha için nakit ödeme veriyoruz. Çinko, antik dönemlerden bu yana biliniyor. Lakin nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılan bir elementtir.

Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Sultangazi Zübeyde Hanım mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya traktör hurdası alım satımı yapmıyoruz. Dolayısı ile hurda veya 2.el araba yedek parçası için aramayınız. Kuşkusuz ki Zübeyde Hanım sanayisinde ikinci el araba yedek parçası işi yapan yerler mevcuttur. Rica ediyoruz bu işlerde bu işle iştikal edenleri arayın.

Zübeyde Hanım yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Motor hurdası, hurda nikel şablon, karbür, titanyum hurdası, imalat artığı için iletişime geçebilirsiniz.

Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi Yakınlarında Hurda Akü Alımı

Elektrik enerjilerini kimyasal olarak depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik biçimde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Akü; arabalar, motorsikletler gibi taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde kullanılır. Akü, yalnızca ateşlemeye kullanılmazlar. Bu görevlerin yanında voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek maksadıyla akünün görevlerindendir. Zübeyde Hanım mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

Hurda kuru akü, küçük akü hurdaları, sulu akü hurda alıyoruz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatörler kullanılır.

Hurda Kağıt Alıp Satan Zübeyde Hanım Mahallesi Hurdacısı

Avantajlı liste fiyatlarıyla beyaz kağıtlar, renkli kağıt, koliler, karton hurdaları alımı yaparız. Zübeyde Hanım mahallesinde hurda kuşe kağıt, yeni gazete hurdası, hurda bristol kağıt ticareti yapıyoruz. Tonajlı A4 kağıt hurdası, hurda defter, hurda okul kitapları, kağıt havlu peçete alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlikle satıcılara daha fazla oranda kâr elde etme şansı iletiyoruz. Zübeyde Hanım hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayın. Sayfamızdaki kitap hurdası alanlar ile alakalı gönderiyi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Zübeyde Hanım’da hurda kağıt, karton alan geri dönüşüm firmaları arasındayız.

Hurda Elektronik Malzeme Alım Satımı

Fırın, çamaşır makinesi, klima, tartı, çay kahve makineleri, ütü, vantilatör, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, fön makineleri, ütü masası, ocak, kombi almaktayız. GSM baz istasyonu kartları, adaptör, elektrik trafoları, röleler, elektrik panosu, tuşlu telefon kartı, kontaktörler, termik röle alıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları power, porselen işlemci, bozuk modem, DDR Rulo, server, ram, ekrankartı, yeni nesil anakarat, lcd monitör, taşınabilir harddisk, ses kartı, renkli yazıcı, fotokopi makineleri, scanner, elektronik kart almaktayız. Sıfır ve 2. el elektrikli alet alım satımında benzersiz fiyat teklifi sunuyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp