Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacı

Malkoçoğlu mahallesi hurdacı firması olarak her nevi ikinci el eşya ticareti yapıyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Malkoçoğlu hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Yüksek miktarda hurda satmak mı istiyorsunuz? Malkoçoğlu mahallesi merkez hurdacısı olarak benzersiz fiyatlarla hizmetimizi beğeninize sunuyoruz.

Hurdalarınızı nakite çevirmek için zaman kaybetmeden firmamızla iletişime geçerek 1 dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Malkoçoğlu Mahallesi’nde hurdacı firmasıyız. Hurda eşya alımlarında titizlikle hurdalarınızı piyasanın üzerinde nakit olarak alıyoruz.

Sultangazi Malkoçoğlu mahalle merkezinden hurda ve ikinci el eşya alım satımında eşyanın tutarını yüksek fiyattan ödüyoruz. Hurda alımlarında değerini nakit ödüyoruz.

Malkoçoğlu hurda firmalar arasında hizmetlerimizle lideriz. Sultangazi Malkoçoğlu Mahalles’inde hurda alanlardan biri olarak hizmetlerimizi müşterilerimiz için bir araya getirdik. uygulanan güncel hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız.

Hurdalarınızı adresinizden peşin parayla alıyoruz. İstanbul Sultangazi Malkoçoğlu mahallesi hurdacı deposu İstanbul Hurdacılık firmamızla Malkoçoğlu mahallesindeki hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerinin gelişmesini sağlamaktayız. Malkoçoğlu hurdacısı İstanbul Hurdacılık hurda malzeme satacaklara yedi gün hizmet vermektedir.

Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacı Numarası

Hemen arayıp, en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi nakite çevirebilirsiniz. 1996 senesinden bugüne tonlarca sarı malzemeyi geri dönüşüm ile ekonomiye kazandırmayı başardık. Bu sayede doğamıza daha az zarar verilmesi sağlandı. Malkoçoğlu mahallesi adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir.

Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Sizlerde dilerseniz hurda malzemelerin satışını yaparak çevreyi korumaya yardımcı olabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı aramalısınız. Sultangazi Malkoçoğlu mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Malkoçoğlu Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Malkoçoğlu mahallesinde hurda CNC artığı, antimon zamak, çelik hurdası, hurda çinko, hurda kalay alıyoruz. Malkoçoğlu mahallesinde adresinizden tek damar kablo hurdası alırız.

Malkoçoğlu’da hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı yapıyoruz. Şimdi de siz değerli müşterilere Malkoçoğlu’da hurda alan firmalar ile firmamızın arasındaki deneyim farkını açıklıyoruz.

Müşteri memnun olmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple her türlü hizmeti kapınıza getiriyoruz. Tonajlı alüminyum hurdası, bakır hurdası, demir hurda, kablo, hurda çinko,sarı hurda, ve kurşun alımında değerinden daha fazla fiyat listeleri uyguluyoruz. Malkoçoğlu mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve uzman personelimiz ile liderlik yapmaktayız.

Malkoçoğlu Mahallesinin Hurdacısı

Sultangazi Malkoçoğlu mahallesi hurdacı olarak Malkoçoğlu mahallesinin etrafında hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakında bulunan araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Tonajlı malzeme alarak normalden fazla kâr elde etmeyi istiyerek piyasadan yüksek hurda fiyatı uyguluyoruz.

Hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinde Yirmi yedi yıllık tecrübe ile piyasaya liderlik etmeye devam etmekteyiz. En yakın Malkoçoğlu hurdacı telefonumuzu aramanız yeterlidir. Sultangazinin tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Malkoçoğlu etrafında da hurda alım satımı servislerimizi devam ettirmekteyiz. Kurumsal Sultangazi hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda satışı yapmak amacıyla iş yerimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. Malkoçoğlu hurdacı firma mı arıyordunuz? Malkoçoğlu hurdacısı İstanbul Hurdacılık ile hurda malzemenizi satmayı kolaylaştırın!

Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Malkoçoğlu’nun tamamında hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Kızıl bakır talaş hurda, antigron bakır kırma granür hurda hurdası, bakır profil hurda, bakır yanık hurda, soyma bakır, 40 ambar, 1/2 bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha geniş bilgi mevcuttur. Hurda bakır fiyatları bütün Malkoçoğlu için değişmiş olabilir. Hurda bakır tepsi, levha, hurda bakır petek, hurda bakır süs eşyası, hammadde alan hurdacılar arasındayız. Bakır kazan hurdası, bakır lama hurdası, hurda TTR kırma, büyük bakır tencere, bakır tel alınır.

Malkoçoğluda hurda bakır alabilmek için depomuzu oluşturduk. Hemen arayın.
Malkoçoğlu mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Bakır hurdası alan Malkoçoğlu mahallesi hurdacı iş yerimizi acilen arayarak profesyonel servislerimizin keyfini sürmeye başlayın!

Malkoçoğlu Mahallesi’nde Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum matbaa hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum kartel, alüminyum araiş, alüminyum profil hurdası alan hurdacı firmasıyız. Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünek metaller arasındadır. Hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum üretim artığı ticareti yapmaktayız. Sultangazi de alüminyum hurda alan yerler içindeyiz. Sizin destekleriyle Malkoçoğlu’da her geçen gün deneyim kazanıyoruz.

Jant, alüminyum sac, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tencere tava, alüminyum tabak, alüminyum tel hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Bizlere gösterdiğiniz destek nedeniyle şükranlarımızı sunarız. Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum alınır.
Sultangazi Malkoçoğlu mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Adresten profil eloksallı alüminyum, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatör hurdası almak için irtibata geçmenizi beklemekteyiz. Sitemizdeki İstanbul Sultangazi Malkoçoğlu mahallesi alüminyum fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki yazıyı ziyaret edin

Sarı Hurdası Alan İstanbul Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacı

İstanbul da ve Sultangazi Malkoçoğlu mahallesinde hurda sarı alan yerler arasındayız. Sitemizde yayınlanan Malkoçoğlu mahallesi sarı pirinç fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Sitemizde bir süre önce paylaşılmış hurda sarı alan yerler konuyu inceleyebilirsiniz. Malkoçoğlu hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşın.

Malkoçoğlu mahallesi merkezinde hurda sarı külçe, hurda sarı araba radyatörü, hurda bronz fosfor (Cusn8), sarı pirinç talaşı, kırkambar sarı, hurda sarı musluk vana, sarı su saati hurdası alan firmayız. İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş hurdası, sarı pirinç araiş, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, pirinç sarı araiş MS-70, hurda sarı talaşı MS-58 alıyoruz.

İstanbul Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesinden Demir Hurdası Alan Hurdacı Firma

Toptan hurda inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu, inşaat hurdası, döküm demir hurdası, hurda demir pik alırız. Demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz.
Malkoçoğlu hurda demir fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Malkoçoğlu da ekstra demir, hurda teneke, toplama demir hurdası, DKP demir, demir talaşı alım satımı yapıyoruz. Konumdan hurda asansör, hurda pencere demir, demir ev kapısı, tufal hurda, demir merdiven korkuluğu hurdası, alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Güncel hurda demir kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurda alan yerler yazısını gezmelisiniz. Hurda demir, Malkoçoğlu’da en fazla satılan metaller arasında bulunmaktadır. Burada yayınlanan Malkoçoğlu mahallesi inşaat demiri fiyat listesi güncelliğini koruyor.

Kablo Hurda Alan Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacısı

Enye kablolar, iç tesisat kablosu, hurda antigron kablo, karışık kablo hurdası, hurda tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Daha geniş sitemizdeki hurda kablo alanlar metne göz atabilirsiniz. Sultangazi Malkoçoğlu mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Elektrik kabloları, %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Malkoçoğlu mahallesinde hurda fare yemez, hurda çelik zırhlı enerji kablosu, hurda yeraltı enerji kablosu, çelik içli kablo hurdaları alım satımında ederinin üzerinde biz veriyoruz. Malkoçoğlu da toptan hurda kablo alımında değerinden daha yüksek teklifler veriyoruz. Ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, yağlı içli ptt kablosu hurdası, hurda telefon kablolar satmayı isteyenler şimdi arayın.

Sultangazi’de ve Malkoçoğlu mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Malkoçoğlu’nun en iyi hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda alımı diliyoruz.

Hurda Krom Alıp Satan Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacı Numaraları

Paslanmaz krom hurda alanlar içinde hizmet veren Malkoçoğlu mahallesi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık hizmet vermeye devam ediyor. Krom hurdası ton fiyatı konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Malkoçoğlu mahallesinde hurda krom alıyoruz.
Sultangazi’de hurda krom fiyatları öğrenmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Sultangazi Malkoçoğlu mahallesinde krom makine parçası hurdası, hurda krom paslanmaz 201, 202 krom hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 430 krom paslanmaz hurda talaşı, paslanmaz krom 202 hurdası alıyoruz.

Gayet sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Size en yakın adresten paslanmaz krom 310 hurda talaşı, 304 krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurdası, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, krom paslanmaz 304 kalite hurdası alıyoruz.

Kağıt Hurdası Alan Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacı Sitesi

En avantajlı fiyata A4 kağıt hurdaları, defter hurdaları, okul kitapları, hurda kağıt peçete alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra duyarlılık sayesinde satıcıya çok daha fazla miktarda kazanç elde etme avantajı veriyoruz. Malkoçoğlu hurda kağıt fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Hurda koli alımı konusunda daha geniş bilgi edindiren okumalısınız. Malkoçoğlu mahallesinde hurda karton ve kağıt almaktayız. İstanbul Malkoçoğlu mahallesinde kuşe kağıt hurdası, bristol hurda, kullanılmamış gazete hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Ederinden fazla ton fiyatıyla renkli kağıt hurdası, koli hurdası, kartonlar, beyaz kağıt hurdaları alan yerler arasındayız.

Malkoçoğlu Mahallesi 2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alımı

Baklava tepsileri, su sebili, kıyma makinesi dişlisi, popcorn arabası, köpüklü ayran makinesi, çay ocağı dobajı, espresso makineleri, tabldot temin etmekteyiz. Elimizde mevcut olan teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi set üstü meykap, aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom davlumbaz, salata dolapları vb endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını görebilmeniz için sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2.el cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız.

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilir. Kullanılabilir durumda otel tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah üstü dolaplar, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah alıyoruz.

Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacılar Sitesi

İmalat artığı, motor hurda, karbür, hurda nikel, titanyum için irtibata geçmekten çekinmeyin.

Sultangazi Malkoçoğlu mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hizmet veriyoruz. Fakat hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alıp satmıyoruz. Dolayısı ile hurda veya çıkma araç yedek parça için aramayınız. Eminizki Malkoçoğlu oto sanayisinde çıkma otomobil parçası alım satımı yapan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tarz işleriniz için onları arayınız.

Malkoçoğlu mahallesi sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 hurda step motor alım yapıyoruz.

İstanbul Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi Yakınlarından Kurşun Hurdası Alanlar

Yer kabuğunda nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. İstanbul Hurdacılık olarak Malkoçoğlu mahallesinde yağmur oluğu, levha kurşun, hurda kurşun boru, çatı söküm kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Malkoçoğluda çatı söküm çinkosu alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için telefonumuzu şimdi aramadan karar vermeyin. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Yaşam alanlarımızda benzin katkısında, mühimmatlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, kabloların izolasyonlarında, pigmentlerde, alaşımlarda, akü üretiminde kurşundan faydalanılmaktadır.

İstanbul Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi Çevresinden Plastik Hurda Alanlar

Adresten şeffaf naylon, kırkambar plastik hurda, hurda şeffaf pet şişesi, mavi ve kırmızı kapak hurdası, pimapen imalat artığı alıyoruz.

Plastik hurda; Azot (N), oksijen (O), Karbon, hidrojen (H) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Malkoçoğlu mahallesi etrafında ABS plastik hurdası, hurda jelatin, hurda polistiren kristal, hurda polipropilen moblen alımında liderlik etmekteyiz. Bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.
Malkoçoğlu hurda pimapen fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Bütün hurda alımını en güncel hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Güncel Malkoçoğlu hurda fiyatları hakkında bilgi almak için hemen arayın. İnternet sitemizdeki Malkoçoğlu hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir. Hurda demir fiyatları 2023 hakkında paylaşılmış yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Elektronik Hurda Alım Satımı

Her nevi elektrikli alet alımında bedelini teslim alırken ödemekteyiz. Adaptör, elektrik panoları, akıllı telefon kartı, kontaktör, trafolar, GSM kartları, termik röle, röle almaktayız. Ocak, vantilatör, fırın, fön makinesi, tartı, 2 programlı bulaşık makineleri, ütü, mini buzdolabı, filtre kahve ve çay makineleri, klima, kombi, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası almaktayız. Bilgisayar Hurdası ram, crt monitör, eski ana kart, SSD harddisk, bozuk modem, ekrankartı, server, renkli yazıcı, elektronik kart, DDR rulo, scanner, porselen işlemci, fotokopi makineleri, güç kaynağı, ses kartı alıyoruz.

2.El Sac Hurdası Alım Satımı Yapan İstanbul Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacısı

Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınır. Sac; demirlerin kalın veya ince levha şekline getirilmiş şeklidir. Haddeleme ile değişik inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ebat ve ölçülerde şerit gibi kesilmektedir.

Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Değişik tekerlekli vasıtaların kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretim alanlarında levha sac kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız eşyaların atıl durumda olanına hurda sac denir. Tavuk kümesi tavanı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Malkoçoğlu’da ondülin hurda sac alan yerlerdeniz.

İkinci El Hurda Jeneratör Alım Satımı

Hayatı kolaylaştırılan elektiriğin erişilemediği alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır. 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Lakin ikinci el jeneratörler bozukda olsa çöp sayılamaz. Hurda 2.el jeneratör alımı yapanlar içindeyiz. Malkoçoğlu mahallesi 2.el jeneratör fiyatları için firmamızla iletişime geçin.

Hurda Çelik Raf Alanlar

Çoğunlukla raflarını yenileyen şarküterilerden temin ettiğimiz çelik raf hurdaları, orta reyonlar, hurda demir raflar, market rafları, hurda mağaza rafları arasından seçilen hala kullanılabilir durumda olan 2.el market rafı satıyoruz. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Daha geniş bilgi için ikinci el raf alanlar sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Sultangazi Malkoçoğlu hurda raf fiyatları talep etmek amacıyla cep telefonumuzu arayabilirsiniz.

Malkoçoğlu Mahallesi Fabrika Bozumu

Her inşa edilen yapının projesi ötekilerden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkım biçimleri projeye göre tamamlanmalıdır. Başlamadan önce yıkımı istenen tesisin detaylıca gezilmesi gerekiyor.

Malkoçoğlu fabrika söküm ve bozum işlerini itina ile tamamlamaktayız. Fabrika, şantiye, bina yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı açısından riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekir.

Malkoçoğlu Mahallesi Çinko Hurdası Alım Satımı

Çinko, yerkabuğunda en çok bulunabilen elementler içindedir. Element olan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur.

Çinko, antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Fakat kullanımı ve üretimi tam anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden sayılır. Malkoçoğlu da çinko levha, hurda çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Birde batan esnaflardan aldığımız küçücük küçücük defoları varolan çatı tavanları, kiremitler, fayanlar, su geçirmez laminantlar satıyoruz. Yıkılmış fabrika vs binalardan temin edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Akü Hurdası Alım Satımı Yapan Malkoçoğlu Mahallesi Hurdacı Telefonları

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda akü halen akümülatörden faydalanılır. Kuru akü hurdası, hurda küçük akü, hurda sulu akü hizmetini başarı ile yerine getirmekteyiz. Aküler; araba, motorsikletler, otobüsler gibi enerji ihtiyacı bulunan taşıtlarla çeşitli elektronik araç gereçlerde kullanılmaktadır.
Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanımla sınırlı kalmazlar. Bunlarla birlikte voltajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzenlemek amacı ile aküler kullanılarak araç korunmaktadır.
Malkoçoğlu mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için bizlerle iletişime geçin. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarar.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Çelik konstrüksiyon yapı prefabrike depolar sökülürken yapının inşa projelerine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılabilecekler ayrılabilir. Dayanıklılık bakımından en ideali çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin söküm yıkımı birbirinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı makası sökümünü titizlikle tamamlamaktayız. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Mekanlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür. İstanbul Sultangazi Malkoçoğlu mahallesinde çelik konstrüksiyon ahır sökümlerinde 27 tecrübeli iş geçmişine sahip uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp