Çatalmeşe Mahallesi Hurdacı

İstanbul Çekmeköy Çatalmeşe mahallesinde hurda alımı yapanlar içinde her çeşit paslanmaz hurdası ticaretinde rakiplerimizlerden yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Tonajlı miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Çatalmeşe hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Çatalmeşe Mahallesinin tüm caddelerinde temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar alım satımında peşin ödeme yapıyoruz.

Tonajlı nakit hurda satmak istiyor musunuz? Çatalmeşe mahallesi hurdacı olarak benzersiz fiyat listesiyle hurda bakır alımı yapmaktayız. Çatalmeşe mahallesinde hurdacılık yapan işyerleri içinde liderlik yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Alınacak hurdaların bedelini yüklerken yüksek fiyat listesi ile hesaplıyoruz. Çatalmeşe mahallesinde hurda alanların en yüksek fiyat teklifi sunanı olmanın gurunu yaşıyoruz.

Hurda eşya alım satımlarında tecrübe ile yüksek hurda fiyatı sunabilmekteyiz. Hurdalarınızı nakite çevirmek için zaman kaybetmeden telefonlarımıza ulaşıp maksimum 1 dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurdalarınızı dilediğiniz yerden almak amacıyla profesyonel ekip oluşturduk. İstanbul Hurdacılık kalitesiyle Çatalmeşe mahallesinde hurda alım işlerini kurumsalık ile birleştirmekteyiz.

Anlık Çatalmeşe hurda fiyatlarıyla alım satım hizmetleri için çağırdığınız yere gelmekteyiz. Çatalmeşe mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasına sahibiz.

Çatalmeşe Mahallesi Hurdacısı

Çatalmeşe mahallesi geri dönüşüm firması olarak Çatalmeşe mahallesinin bütün ilçelerinde her tür hurda atık alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurda malzemelerinizin yüklenmesi için yakın çevredeki hurda nakil araçlarımızı göndermekteyiz. Kurumsal anlayış ile kazanmayı hedefleyerek piyasadan yüksek hurda fiyat teklifi vermekteyiz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe Yirmi yedi senelik sektörel tecrübeyle hizmetlerimizi sunuyoruz. En yakın Çatalmeşe hurdacı firma olarak hizmetlerimizi güvenle sunmaktayız. Çekmeköyün her yerinde yaptığımız gibi Çatalmeşe genelinde de tüm servislerimizi devam ettiriyoruz. Tecrübeli Çekmeköy hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet sunmaktayız.

Çatalmeşe de hurdacılık hizmetleri mi arıyordunuz? Çatalmeşe’nin lider hurdacısı İstanbul Hurdacılık kurumsal ayağınıza getiriyor! Bizimle çalışmak isteyenlerde her tür karton hurdası satışı amacı ile çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz.

Çatalmeşe Mahallesinde Hurda Alım Satımı

Çatalmeşe de hurda antimon zamak, çinko, hurda kalay, çelik hurda, makine artığı almaya devam ediyoruz. Hurdalarını satmak isteyenlerin memnuniyetini öncelikli tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu sebeple her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Tonajlı kurşun, demir, çinko hurda, alüminyum, hurda bakır, hurda kablo ve sarı hurdası alırken fiyatlar sunuyoruz. Çatalmeşe Mahallesi’nde hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli personelimizle öncülüğe çıkıyoruz.

Bugün ki makalemizde size Çatalmeşe de hurda alan firmalarla firmamız arasındaki hizmet farklarını açıklamaya çalışıyoruz.

Çatalmeşe’de konumdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Çekmeköy Çatalmeşe mahallesinin tümünde hurda malzeme alımı yaptığımızı söylemiştik.

Çatalmeşe Mahallesi’nde Hurdacı Telefonu

Çatalmeşe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. Yirmi yedi yıldır binlerce kiloda hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile yerli ekonomiye kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile çevremize daha fazla zarar verilmedi. Anlattığımız gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Eğer sizde isterseniz hurda satarak bize katkıda bulunabilirsiniz.

Dolayısıyla hurda satmak sebebi ile sitedeki telefonumuzu aramalısınız. Hemen arayın, yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Çatalmeşe mahallesi yerinden hurda alımı hurdacılık hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içerisindedir.

Hurda Demir Alımı

Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı gönderimizi incelemelisiniz. Dilediğiniz yerden hurda demir trabzan, hurda tufal, asansör malzemeleri, demir kapı, demir pencere korkuluğu, alıyoruz. Demir hurdası, Çatalmeşe’de en fazla alınıp satılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Çatalmeşe mahallesi demir hurdası kilo fiyatını grubumuza üye olanlara saat başı yollamaktayız.

Hurda demir alan firmalar arasında bulunuyoruz. Çatalmeşe’de talaş demir hurda, hurda ekstra demir, dkp demir, teneke hurdası, toplama demir hurdası Çatalmeşe hurda ve geri dönüşüm firması olarak iyi hizmet veriyoruz. Çatalmeşe’de toptan inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, demir döküm, yıkım hurdası, hurda pik demir, inşaat demiri alıyoruz.

Çatalmeşe Mahallesinde Hurda Alüminyum Alım Satımı

Sayfamızdaki Çatalmeşe mahallesi alüminyum hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle eş zamanlı bir biçimde paylaşıyoruz. İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz önem sebebi ile size şükranlarımızı sunarız. Hurda alüminyum jant, hurda alüminyum çatı sac, alüminyum tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum petek, alüminyum tencere hurdası Çatalmeşe hurdacısıyız. Siz kıymetli müşterilerimizin desteğiyle Çatalmeşe’de daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz. Hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek radyatör, alüminyum imalat artığı, alüminyum levha hurdası ticareti için arayın. Kimyasal elementlerden biri olan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkli, sünek metaller arasındadır.

Çekmeköy Çatalmeşe mahallesinde adresten profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant, hurda klima alüminyum radyatör almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum araiş hurdası, piston, kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, profil alıyoruz. Her nevi toptan alüminyum hurda nakit alınır. Çekmeköy Çatalmeşe mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için bize ulaşın. Çekmeköy Çatalmeşe’de alüminyum hurda alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz.

Hurda Bakır Alımı Yapan Çatalmeşe Mahallesi Hurdacı Firması

Çatalmeşenin yakın bölgelerinden bakır hurda almaktayız. Bakır hurdası alan Çatalmeşe mahallesi hurdacı firmamızı acilen arayın kaliteli hizmetlerin keyfini sürmeye başlayın!

Bakır yanık hurda, hurda antigron bakır kırma granür, soyma bakır hurda, 1/2 bakır boru, kırkambar hurda, kalın bakır profil hurdası, kızıl bakır talaşı alan hurdacı firmasıyız. Bakır levha, hurda hammadde, bakır süs eşyası, hurda bakır petek, hurda bakır tepsi alımları yapıyoruz. Yüksek tonajlı bakır hurdası alan yerler yazımızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır fiyatları Çekmeköy de bakır hurdası alımı yaparken geçerli olacaktır.

Bakır tencere hurda, bakır lama hurdası, bakır TTR kırma granür hurdası, kazan, hurda bakır tel alınır. Çatalmeşede bakır hurdası alan yerlerdeniz. Hemen bizi arayın. En Yakın İstanbul Çekmeköy Çatalmeşe mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan sayfamızı görmek için firmamızla iletişime geçin.

Hurda Sarı Pirinç Alımı Yapan Çatalmeşe Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Hurdacılık olarak Çatalmeşe mahallesinde hurda sarı alım satımı yapanlardanız. Çatalmeşenin tümünde sarı radyatör hurdası, hurda bronz (Cusn8), kırkambar sarı, su saati, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç talaşı, hurda MS-58 külçe sarı alan firmayız.

Sayfamızdaki Çatalmeşe’deki hurda sarı fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı başlığıyla yazılmış metni inceleyin. Çatalmeşe hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı araiş MS-70, sarı araiş hurdası, MS-64 sarı araiş, çubuk sarı talaşı, MS-58 çubuk ucu parça sarı ticareti yapıyoruz.

Çatalmeşe Mahallesi Hurda Kablo Alım Satımı

Tek damar kablo hurda, enya kablo hurdası, karışık kablolar, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Şehir genelinde yer altı kablosu, çelik zırhlı kablolar, yeraltı enerji kablo hurdaları, fare yemez kablo alımı esnasında piyasanın üstünde fiyat teklifini sunuyoruz.

İstanbul Çekmeköy Çatalmeşe mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Çatalmeşe mahallesinin en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamızla sizde kârlı çıkabilirsiniz.

İstanbul da hurda kablo alan firmayız. Ptt kablo içi (deşe), hurda ptt kabloları, hurda telefon kablolar, ptt kablosu içi yağlı satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir.

%40 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablo hurdası alım satımında uzmanız. Sayfamızdaki hurda kablo alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken hurda kablo piyasası oldukça yüksek fiyat teklifi sunuyoruz.

Çatalmeşe Mahallesi’nde Krom Hurda Alımı

Çatalmeşe Mahallesi’nde hurda krom ticareti yapan hurdacıyız.
Çekmeköy’de hurda paslanmaz krom fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Sert yapısından dolayı zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Nikel metaliyle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur.

Krom paslanmaz hurda alan Çatalmeşe mahallesi hurdacı dükkanıyız. Çekmeköy Çatalmeşe mahallesinde 430 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, krom makine parçası hurdası, hurda paslanmaz krom 430, 201 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı almayı sürdürüyoruz.

Krom hurda alımı sayfasının olduğu linke tıklayın. Adresten paslanmaz krom 304 kalite hurda, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, 316 kalite krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 310 talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite, paslanmaz krom 316 hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Kurşun Hurda Alımı Yapan Çatalmeşe Mahallesi Hurdacıları

İstanbul Hurdacılık olarak Çatalmeşe mahallesinde yağmur oluğu, Cami minare kurşunu, kurşun levha, kurşun boru alım amacıyla adresinize ekip gönderiyoruz. Ayrıca Çatalmeşede hurda çinko alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Dünyada doğal olarak elde edilebilen metaller içinde sayılmaktadır.

Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme aşamalarından geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. Kurşun mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak, çeşitli alaşımlar üretilirken, pigmentlerde, akü üretiminde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, kabloların yalıtımında kullanıldığı bilinmektedir.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Çatalmeşe mahallesi fabrika yıkımı konusunda lideriz. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. İşe başlamadan önce yıkılacak üretim yerinin etraflıca dolaşılması gerekiyor. Her inşaatın projeleri kendine özgüdür. Dolayısıyla yıkım şekilleri de projeye göre tamamlanmalıdır.

İstanbul Çekmeköy Çatalmeşe Mahallesi 2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı iki kapaklı dolap satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Temiz durumda otel tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, buz makineleri alınır.

Sübye makineleri, su sebili, kıyma çekme makinesi dişlisi, tabldot, kahve makineleri, ayran makinesi, pop corn arabaları, elektrikli çay dobajı temin ediyoruz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi set üstü ocak, salata ve meze reyonları, krom evye, dilendirici küveti, davlumbaz, endüstriyel aspiratör ve benzeri endüstriyel tipi mutfak ekipmanlarını incelemek için siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depomuza davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2. El restaurant malzemeleri almaktayız.

Sac Hurda Alım Satımı Yapan Çatalmeşe Mahallesi Hurdacı Telefonu

Sac hurdası geri dönüşüm yapan fabrikalar tarafından satın alınır. Çatı, sandviç panel, demir kapı, varil üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Demir kapı, çatı, sandviç panel, varil üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyaların atılına hurda sac denir. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Çekmeköy Çatalmeşe mahallesinde sac hurda alan firmayız. Sac; demirin levha biçimine getirilmiş şeklidir. Haddeleme ile değişik inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenmiş standart ölçülerde kesilmektedir.

Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Çatalmeşe mahallesi bölgesinde ABS plastik hurdası, polistiren kristal, polipropilen moblen, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. Bizi aramanızı bekliyoruz. Çatalmeşe hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. En avantajlı fiyatlarla beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, pimapen artığı Çatalmeşe hurdacılık firmaları içindeyiz.

Plastik hurdası; karbon (C), (N) azot, Oksijen, Hidrojen ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Çatalmeşe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Motor hurda, şablon nikel, hurda karbür, hurda titanyum, imalat artığı alımı yapmaktayız.

Çekmeköy Çatalmeşe mahallesi hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini çağırdığınız yere getiriyoruz. Lakin hurda araç veya bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda otomobil yedek parça istemek maksadı ile aramamalısınız. Şüphesiz Çatalmeşe oto sanayisi içinde oto yedek parça alıp satan dükkanlar bulabilirsiniz. Lütfen bu işlerde o firmaları arayınız.

Çatalmeşe sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alım yapmaktayız.

Çatalmeşe Mahallesi’nde Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çatalmeşe mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika sökümünde tecrübeli uzman kadromuzla hizmetler vermekteyiz. Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon depolar sökümünde binanın inşaat projelerine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar alıcıya sunulmaktadır. Mekânların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Kolaylık açısından en ideal olanı çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri birbirinden farklıdır. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Yıkılan ev binalarından elde edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pencereler satıyoruz. Dolayısı ile kapanan iş yerlerinden satın aldığımız defolu laminant parke, fayans ve kalebodurlar, tavan, kiremitler 2.el olarak satıyoruz.

Tamamlanmış projelerde alçı karıştırma mikseri, inşaat vinçleri, harç pompası, boya tabancası ikinci el inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıp satıyoruz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

2.el jeneratör satanlar bizden teklif istemeden jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektiriğin erişilemediği bölgelerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır.
Hurda jeneratör alanlar içindeyiz.
Çatalmeşe mahallesi hurda jeneratör fiyatları için arayın. Bilindiği gibi her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Fakat ikinci el jeneratör çalışmıyor olsa dahi kıymetsiz sayılmazlar.

İstanbul Çekmeköy Çatalmeşe Mahallesi Hurda Fiyatları

İstanbul Hurdacılık olarak hurda alımlarımızı en güncel hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Sitemizdeki hurda fiyatları 2023 konuya göz gezdirebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Sitemizdeki Çekmeköy hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir.

Çinko Hurda Alan Çekmeköy Çatalmeşe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Açık gri mavimsi renkli çinkonun atom numarası 30’dur. Çinko, antik dönemlerden beri bilinmektedir. Ancak kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır.

Element olan çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturur. Çekmeköy’de hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alımı yapan hurdacıyız. Çinko metali, yer yüzünde en çok çıkarılan metal elementler içindedir.

Çatalmeşe Mahallesi’nden Akü Hurda Alanlar

Kuru akü hurdaları, küçük akü hurdası, Sulu akü hurdaları alım satımı yapıyoruz. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken aletlerde akü kullanıyoruz. Aküler, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcıya akım göndermek, voltajı dengelemek yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek amacı ile akü kullanılarak cihaz korunmuş olur. Çatalmeşe mahallesi hurda akü fiyatları için bizlerle iletişime geçin. Aküler; arabalar gibi toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektrikli aletlerde kulanım görmektedir. Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayarak lazım olduğunda elektrik olarak veren depolama araçlarıdır.

Raf Hurda Fiyatları

Hurda depo rafı alıyoruz. 2. el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf ton fiyatı başlıklı gönderimize göz atmanız yeterlidir. Çatalmeşe hurda metal raf fiyatları talep etmek maksadı ile mobil numaramızı tuşlayabilirsiniz. Genellikle batan işletmeler tarafından satışa sunulan mağaza rafları, reyonlar, market rafları, çelik raf hurdası, demir raflar içinden seçilen sıfır gibi 2. el hurda raf satıyoruz.

Çatalmeşe Mahallesinde Elektronik Hurdası Alım Satımı

Ocak, vantilatör, fırın, saç kurutma makineleri, terazi, 3 programlı bulaşık makineleri, ütü, buzdolabı, türk kahvesi ve çay makinesi, klima, kombi, çamaşır makinesi, ütü masası alıyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları fotokopi makineleri, lcd monitör, power supply, fotoğraf tarayıcı, lazer yazıcı, ram, ekran kartı, işlemci CPU, DDR Rulo, server, taşınabilir harddisk, elektronik kart, eski anakarat, ses kartı, bozuk modem almaktayız. Ocak, vantilatör, fırın, saç kurutma makineleri, terazi, 3 programlı bulaşık makineleri, ütü, buzdolabı, türk kahvesi ve çay makinesi, klima, kombi, çamaşır makinesi, ütü masası alıyoruz. Sıfır ve 2.el elektronik ev aleti alımlarında bedelini teslim alırken ödüyoruz.

Kağıt Hurdası Alım Satımı Yapan Çatalmeşe Mahallesi Hurdacı Telefonu

En güncel fiyatlarla selpak peçete, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap hurdaları, defter hurdası tartımı yaparken uyguladığımız ekstra özen sayesinde müşterilerimize çok daha yüksek kâr elde etme avantajı iletiyoruz.
Çatalmeşe hurda kağıt fiyatları sormak için arayın. Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatlarıyla karışık renkli kağıt hurdaları, beyaz kağıt, koli, hurda karton alıyoruz.

Çatalmeşe mahallesinde hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası ticaretinde lideriz. Sayfamızdaki kitap hurdası hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Çatalmeşe mahallesinde hurda kağıt alan yerler içindeyiz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp