Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı

Sultançiftliği mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüleri arasında hurda atık alıyoruz. Yüksek tonajda hurda malzeme alacak firma mı arıyorsunuz? İşinin ehli Sultançiftliği mahallesi hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Sultançiftliği çevresinde geri dönüşümcü fabrikalar içerisindeyiz. Ne kadar hurdanız olursa olsun vaktinizi boş yere harcamayarak numaralarımızı tuşlayıp en geç 5 dakikada avantajlı fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda alırken tutarını tartarken hesaplıyoruz. Sultançiftliği güncel hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı hizmeti vermekteyiz. İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi’nden hurda ve temiz kullanılmış eşyalar değerinin üstünde alıyoruz. Sultançiftliği hurda depoları içinde öncülük ediyoruz.

Hurda malzeme alım satımında tecrübe ile hurdalarınızı değerinde almaktayız. İstanbul Hurdacılık sizlere daima hizmet veriyor. Tonajlı hurda satımında piyasasından yüksek fiyat teklifler ediyoruz. Sultançiftliği hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde hurdacı şirketlerinin en doğru fiyat teklifi vereni olarak kaliteli hizmetlerimizi firmamızı tercih edenler için bir araya getirdik. İstanbul Hurdacılık tecrübesiyle hurda alım ve geri dönüşüm işlerine yeni bir boyut kazandırmaktayız. Hurdalarınızı almak amacı ile ekip oluşturduk.

Sultançiftliği Mahallesi Hurda Alanlar

Sultançiftliği de zamak antimon, çinko hurdası, kalay hurda, çelik, üretim artığı alım satımı sırasında iyi fiyat vermekteyiz. Sultançiftliği mahallesinde adresinizden 2.el malzeme ve bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Sultançiftliği mahallesi bölgesinde hurda alımı işlerini profesyonel ekipler ile yapmaya özen gösteriyoruz. Şimdi sizler gibi hurdasını yüksek fiyata satarak para kazanmak isteyen herkese Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde hurda alan geri dönüşüm firmaları ile bizim aramızdaki farkı açıklamaya çalışmaktayız.

Müşteri memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle her türlü profesyonelliği kapınıza kadar getirmekteyiz. Toptan pirinç sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımı yaparken Sultançiftliği mahallesi hurdacılarından yüksek fiyat listesi veriyoruz. Sultançiftliği Mahallesi’nde hurda alan firmalar arasında kaliteli hizmet ve uzman personelimiz ile öncülüğe çıkıyoruz.

Sultançiftliği Mahallesi’nde Hurdacı Numarası

Sultançiftliği mahallesi yerinden her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda malzeme satışı yapmak sebebi ile firmamızı aramanız gereklidir. Zaman kaybetmeden arayın, güncel hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satabilirsiniz.

Yirmi yedi senedir tonlarca bakır hurdasını geri dönüşüm vasıtası ile yerli ekonomiye kazandırabildik. Bu sayede ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. Okuduğunuz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz hurda satarak yurdumuzun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz. İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca çevirebileceğiniz yerdedir.

Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı Firma

Sizde her çeşit inşaat demiri hurdası satışı yapmak amacıyla numaramızı aramalısınız. Sultançiftliği de hurdacı olarak Sultançiftliği mahallesinin tamamında hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemeniz için adresinize en yakın konumda bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Geri dönüşüm ve hurdacılık faaliyetlerinde Yirmi yedi senelik tecrübe ile piyasaya bir sürü yenilik getirmeyi amaçlıyoruz. En yakın Sultançiftliği hurdacı firma olarak hizmet vermekteyiz. Çekmeköy’ün tüm sokaklarında yaptığımız gibi Sultançiftliği genelinde de hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. En yakın Çekmeköy hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Çekmeköy Sultançiftliği’de hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Sultançiftliğideki en büyük geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık hizmeti yerinize getiriyor! Daha çok çalışarak normalden çok kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırmaktayız.

Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Yüksek tonajlı hurda bakır alımı yazımızda daha detaylı bilgi mevcut. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları Sultançiftliği çevresinde geçerli olacaktır. Sultançiftliği mahallesi bölgesinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır hurdası alan Sultançiftliği mahallesi hurdacı iş yerimizi kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın!

Bakır süs eşyası, kap kacak hurdası, hurda bakır levha, bakır hammadde, hurda bakır petek alan yerler içerisindeyiz. Hurda soyma bakır, yanık bakır hurdası, kalın bakır profil hurdası, bakır (kızıl) talaş hurdası, antigron kırma granür bakır hurdası, 1/2 bakır boru, kırk ambar alım satımı yapıyoruz.

Eski bakır kazan, bakır lama hurdası, bakır teli, tencere, hurda TTR kırma bakır alımı yapılır. Çekmeköy Sultançiftliği’de hurda bakır alan hurdacıyız. Bizi hemen arayın. En Yakın Sultançiftliği mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayın.

Kablo Hurda Alım Satımı Yapan Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı Numarası

Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde hurda kablo alan fabrikalar arasındayız.

Sayfamızda bulunan hurda kablo konuyu ziyaret edin. Hurda enye kablolar, iç tesisat kablosu, antigron kablo, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurdaları ticaretiyle uğraşan firmayız. Sultançiftliği mahallesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çekmeköy ün en büyük hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamızla sizlerde daha çok para kazanabilirsiniz.

Hurda telefon kabloları, ptt kablo içi yağlı hurdası, ptt kablosu içi, ptt kablosu satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. %50 bakırlı kablo hurdası, hurda elektrik kabloları, %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablo alımında deneyime sahibiz. Yakın çevrede çelik zırhlı kablolar, çelik içli kablo, fare yemez kablo hurdaları, yer altı enerji kablo hurdası alımı esnasında ederinin üstünde fiyat teklifini öneriyoruz.

Hurda Krom Alıp Satan Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı Numaraları

Paslanmaz krom alan Sultançiftliği mahallesi hurdacı işletmesiyiz. Hurda krom alan yerler gönderimize kesinlikle bir göz atın. Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde krom 430 kalite hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, hurda krom makine parçası, hurda paslanmaz krom 201, hurda krom paslanmaz 202 kalite, 430 kalite krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 hurda talaşı alıyoruz.

Nikelle işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılıyor.

Dilediğiniz yerden hurda paslanmaz krom 304, 304 krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 kalite hurda talaşı, krom 310 hurdası talaşı, hurda krom 316, 310 paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Sultançiftliği de hurda krom Sultançiftliği mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Çekmeköy ilçesinde hurda krom fiyatları sormak için arayınız.

Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi Alüminyum Hurda Alanlar

Alüminyum levha, hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu, ince alüminyum talaşı, hurda alüminyum üretim artığı ticareti gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdaki İstanbul Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi alüminyum hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava, çıkma alüminyum jant, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum tabak alan hurdacıyız. Hurdalarını bize satanların sayesinde Sultançiftliğide durmadan büyüyoruz.

Yerinden profil eloksallı alüminyum hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatör hurdası almak için telefonlarınızı istiyoruz. İstanbul da hurda alüminyum alanlar içinde öncüyüz. Alüminyum, simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir elementtir. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır.

Hurda alüminyum piston, alüminyum araiş hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum profil alımı yapan hurdacıyız. Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum almaktayız.
Sultançiftliği mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. İş yerimize duyduğunuz güven nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz.

Sultançiftliği Mahallesinde Sarı Hurdası Alanlar

Sultançiftliği mahallesi genelinde hurda bronz araiş Cusn8, hurda sarı vana musluk, hurda MS-58 külçe sarı, hurda sarı fermuar talaşı, sarı kırkambar, sarı radyatör hurdası, sarı pirinç su saati alanlar arasındayız. İstanbul da ve Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Sultançiftliği hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, sarı araiş hurda MS-64, pirinç sarı araiş MS-70, araiş sarı, hurda çubuk ucu parça sarı alım satımı yapıyoruz.

Bu sayfadaki Sultançiftliği’deki hurda sarı fiyat listesi anlık olarak güncellenmektedir. Hurda pirinç sarı alan yerler başlıklı yazıyı okuyun. Sultançiftliği hurda sarı fiyatları için arayın.

Hurda Demir Alanlar

Sultançiftliği hurdacı olarak demir talaş hurdası, dkp demir, toplama demir hurdası, extra demir hurda, teneke hurda alımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Dilediğiniz yerden asansör hurdaları, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu hurdası, tufal, çıkma demir kapı, ticaretiyle uğraşan firmayız. Güncel demir hurdası ton fiyatı istemek sebebi ile bize ulaşın. Demir hurda ton fiyatı yazımızı okumalısınız.

Sultançiftliği’de demir hurdası alan fabrikalar arasında şirketimizi seçebilirsiniz.
Sultançiftliği hurda demir fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri, pik demir hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, hurda döküm demir alıyoruz. Demir hurdası, Sultançiftliği mahallesinde en fazla çıkarılan madenler içinde yer alır. Bu sayfadaki Sultançiftliği mahallesi toplama demir hurdası kg fiyatı güncellenmiştir.

Akü Hurda Alıp Satan Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesi Hurdacıları

Akü; otomobiller, motorsikletler, otobüsler ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde aküler halen akülerden faydalanılmaktadır. Sulu akü hurdası, küçük akü hurdası, kuru akü hurda almaktayız. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji olarak depolayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak veren bataryamsı depolara akü denir. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bu görevlerin yanında voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara akım göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltajı düzenlemek maksadı ile akülerin kulanım maksadını yansıtmaktadır. Sultançiftliği mahallesi hurda akü fiyatları sormak için bize ulaşın.

Sultançiftliği Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda nikel şablon, karbür, hurda motor, titanyum, imalat artığı alım satımı yapıyoruz.

Çekmeköy Sultançiftliği mahallesi hurdacılar sitesi içinden hizmetlerimizi ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya traktör hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu neden ile hurda oto yedek parça sormak amacıyla aramamalısınız. Şüphesizki Sultançiftliği sanayisinde oto yedek parça işi yapan yerler vardır. Rica ederiz çıkma araç parçası işlerinizde onlarla irtibat kurmanız olacaktır.

Sultançiftliği mahallesi sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 17, Nema 34 step motor hurdası almaktayız.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı Yapan Sultançiftliği Mahallesi Hurdacıları

Çinko mavimsi açık gri renktedir. Sultançiftliği mahallesi hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alımlarında piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz.

Element olan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, antik çağlardan beri biliniyor. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manası ile öğrenilemediğinden öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko, yeryüzünde en fazla bulunabilen elementler içindedir.

Kağıt Hurda Alımı Yapan Sultançiftliği Mahallesi Hurdacı Telefonu

Çekmeköy de ve Sultançiftliği mahallesinde bristol hurda, hurda eski gazete, kuşe kağıt hurda alımı yapan hurdacıyız. Konumdan hurda defter, peçete hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı alıp satarken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılıkla satıcılara daha yüksek oranda kâr elde etme olanağı veriyoruz.
Sultançiftliği hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle iletişime geçin. Değerinden yüksek kağıt fiyatlarıyla koliler, renkli kağıt, beyaz kağıt, karton hurda alan yerler içerisinde en doğru fiyatı biz teklif ediyoruz. Sitemizde yer alan kitap hurdası alanlar hakkındaki yazıyı mutlaka ziyaret edin. Sultançiftliği mahallesinde kağıt, karton hurdası almaktayız.

Sultançiftliği Mahallesi Çevresinden Çelik Raf Hurda Alanlar

Hurda çelik raf işleri yapmaktayız. Çekmeköy Sultançiftliği hurda metal raf fiyatları istemek amacı ile telefonlarımızı arayabilirsiniz. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek amacıyla hurda raf alan firmalar başlıklı konumuzu ziyaret edebilirsiniz. Genelde yenilen takıcılar tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2. el raf satışı yapıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Hurda jeneratör satanlar firmamızdan teklif firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Yaşamı kolaylaştırılan elektiriğin erişilemediği bölgelerde elektrik jeneratöründen faydalanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör alım hizmeti veriyoruz.
Sultançiftliği mahallesi 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Bilindiği gibi her makinenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi olasıdır. Fakat ikinci el jeneratör çalışmasa da değerlidir.

Sultançiftliği Mahallesi’nde Plastik Hurda Alanlar

Hurda plastik; oksijen (O), Hidrojen, Karbon (C), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin adıdır.

Sultançiftliği mahallesi bölgesinde ABS plastik, polistiren kristal hurdası, hurda jelatin, polipropilen hurdası alımında piyasaya hakimiz. İletişim kurmanızı bekliyoruz. Sultançiftliği hurda plastik pimapen fiyatları bulunan listemizi istemek için arayın. En ideal fiyatlarla şeffaf pet şişe hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, kırkambar plastik hurdası, kırmızı ve mavi kapak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Titizlikle kullanılmış çöp sıyırmalı tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alınır. İkinci el tabak kurulama makinesi, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Tabldot malzemeleri, çay ocağı dobajı, kıyma çekme makinesi, köpüklü ayran makinesi, kahve makineleri, popcorn arabası, su sebilleri bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel aspiratör, evye, dinlendirme küveti, davlumbaz, paslanmaz salata reyonları, restorant tipi 4 gözlü ocak ve benzeri kafe lokanta tipi mutfak aletlerini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri ardiyelerimize davet ediyoruz. Profesyonel cafe, lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız.

Çekmeköy Sultançiftliği Mahallesinde Fabrika Bozumu

Fabrika, şantiye yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı bakımından risk taşımaktadır. Tecrübeli ekiplerce kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Sultançiftliği mahallesi fabrika yıkım ve sökümü işinde profesyoneliz.
İnşaatların projeleri kendine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkımları farklı olabilmektedir. Evvela yıkılması teklif edilen iş yerinin etraflıca incelenmesi gerekmektedir.

Hurda Sac Alanlar

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretilirken kullanılmaktadır. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapılarında kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretiminde sac kullanılmaktadır. Bütün bu eşyaların eskimişine hurda sac levha denilmektedir. Sac; çoğunlukla demirin ince veya kalın levha şekline getirilen şeklidir. Haddelemeyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli ölçü ve boyutlarda şeritler halinde kesilmektedir. Kümes çatısı kaplamak için kullanabilirsiniz. Sultançiftliği yakınlarında sac hurda almak için zaman harcamadan arayabilirsiniz.

Anlık Güncel Sultançiftliği Mahallesi Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımını anlık güncellenen Sultançiftliği hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Güncel Sultançiftliği hurda fiyatları sormak için bizleri arayabilirsiniz. Sayfamızdaki anlık hurda fiyatları yazıya göz gezdirebilirsiniz. Sitemizdeki Sultançiftliği mahallesi hurda fiyatları anlık olarak güncellenmektedir.

Hurda Elektronik Alım Satımı

Masaüstü bilgisayar Hurdası ekrankartı, bozuk modem, power supply, taşınabilir harddisk, anakarat, renkli yazıcı, elektronik kart, porselen işlemci, fotokopi makinesi, DDR rulo artıkları, sunucu, ram, tarayıcı, ses kartı, lcd monitör almaktayız. GSM baz kartları, adaptör, elektrik trafosu parçaları, röle, elektrik panosu, akıllı telefon kartları, kontaktörler, termik röleler satın alıyoruz.

Sıfır ve temiz kullanılmış elektronik alet alım satımında bedelini anında ödüyoruz. Ütü masası, 3 programlı bulaşık makineleri, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, tartı, klima, saç kurutma makinesi, kombi, çay kahve makineleri, ocak, çamaşır makineleri, ütü fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla hemen arayın.

Sultançiftliği Mahallesi Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Mekânlar için en önemli alan kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı binaların kullanım süresini uzatır. Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı projelerinin yıkım sökümü birbirinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır.
Çelik bina ve prefabrike fabrikalar sökülürken işletmenin inşaat projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makasları ve ikinci el çelik malzeme olarak satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Sultançiftliği’de çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinde 27 deneyimli iş geçmişine sahip ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Arta kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir.

Sultançiftliği Mahallesi Çevresinden Kurşun Hurdası Alan Firma

Hayatı kolaylaştırmak sebebiyle akü üretiminde, çeşitli alaşımlar üretilirken, pigmentler ve kimyasal maddelerde, mühimmatlarda, kabloların izolasyonunda, benzin katkısında, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde kurşundan faydalanılmaktadır. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde elde edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji ile işlenmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak Çekmeköy Sultançiftliği mahallesinde kurşun levha, hurda kurşun boru, yağmur oluğu, çatı söküm kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Sultançiftliği’de hurda çinko alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için çağrı merkezimizi gece gündüz arayın. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Doğada doğal olarak rastlanmaktadır.

2.El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Şantiyelerde alçı makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi, boya tabancası 2.el iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Yıkılan iş yeri vs. binalardan satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapenler alıyoruz. Bunun ile birlikte kapanan şirketlerden edindiğimiz küçücük ucuz fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant parkeler, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp