Koçullu Mahallesi Hurdacı

Koçullu hurdacı firması olarak kaliteli hizmetlerimizi firmamız ile hurda ticareti yapanlar için açıklıyoruz. Koçullu mahallesindeki geri dönüşümcüler arasında hizmetlerimizle herkes tarafından tercih ediliyoruz. İstanbul Çekmeköy Koçullu mahallesi hurdacı deposu İstanbul Hurdacılık öncülüğünde Koçullu da hurda alım satım hizmetlerini kurumsalık ile yürütüyoruz.

Koçullu mahallesi hurda fiyat listesinden yukarda hurda fiyatları ile alım satım hizmetleri için yerinize gelmekteyiz. Koçullu Mahallesi’nde hurda alım firmasıyız.

Yüksek tonajlı miktarda hurda ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Koçullu hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Hurda malzeme alım satımlarında tecrübeyle hurdalarınızı öteki firmaların listesinin üzerinde üstünde almaktayız. Yüklü miktarda peşin hurda alımı yapacak firma mı arıyorsunuz? Koçullu mahallesi hurdacısı olarak özel fiyatlar ile istediğiniz adrese gelmekteyiz.

Tüm hurda eşyalarınız için boş zamanınızın değerini bilerek bizimle iletişime geçerek 5 dk içerisinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Koçullu mahallesi hurdacısı olarak ikinci el inşaat malzemeleri alım satımında piyasadan yüksek tekliflerini İstanbul Hurdacılık sunuyor.

Hurda alımı yaparken bedelini tartarken sunduğumuz teklifteki fiyat listesiyle hesaplıyoruz. İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara 7 gün yirmi dört saat hizmet sunmaktadır.

Koçullu mahallesi merkezi ve çevresinde hurda eşyalar ve ikinci el ev eşyası alımında nakit ödemeler yapmaktayız. Hurdanızı bulunduğu konumdan nakit ödemeyle alıyoruz.

Koçullu Mahallesi Hurdacı Numarası

Koçullu mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumdadır. Koçullu mahallesi adresten hurda malzeme alımı her türde hurda alımı hizmetleri sürdürdüğümüz ilçeler arasındadır.

Dolayısıyla hurda malzeme satmak sebebiyle mobil hattımızı tuşlayabilirsiniz. Çok zaman harcamadan arayın, günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

1996 yılından şimdiye değin binlerce ton demir hurdasını geri dönüşüm ile ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Firmamızın mesleğini önemsemesi ile çevreye daha az zarar verilmesi sağlandı. Görüldüğü gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Eğer siz de isterseniz elinizde bulunan hurda malzemenin satışını yaparak firmamıza katkı sağlayabilirsiniz.

Koçullu Mahallesi’nde Hurda Alan Firma

Toptan kablo hurda ve bakır hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, çinko, ekstra demir, kurşun hurdası alımında yukarısında fiyat listesi uygulamaktayız. Koçullu mahalle merkezinde hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncülük ediyoruz. Koçullu da ilettiğiniz konumdan hurda malzeme alırız. Koçullu mahallesi genelinde hurda ve ikinci el eşya alımı yapıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutarak sürüm sayesinde daha fazla kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza getiriyoruz. Bugün de size Çekmeköy Koçullu mahallesinde hurda alan firmalar ile İstanbul Hurdacılık arasındaki farkımızı açıklamış olacağız. Koçullu mahallesinde çinko hurda, kalay hurda, torna artığı hurdası, hurda çelik, hurda antimon zamak ticareti yaparken özel fiyat listesi veriyoruz.

Koçullu Mahallesindeki Hurdacı Firmalar

Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türden hurda malzeme satmak için çağrı merkezimize ait numaraları kaydedebilirsiniz. Çekmeköy Koçullu mahallesi hurdacı olarak Koçullu’nun etrafında hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınızın yüklenmesi için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. 27 yıllık tecrübe ile hurdacılığa öncülük ediyoruz. En yakın Koçullu hurdacı firması olarak hizmetlerimizi titizlikle sunmaktayız. Çekmeköy’ün tümünde yaptığımız gibi Koçullu etrafında da hurda alım faaliyetlerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Profesyonel Çekmeköy hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Koçullu da hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Koçullu’nun en profesyonel geri dönüşüm ve hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık ile tanışın! Kaliteli hizmet vererek kazanmayı istiyoruz.

Çekmeköy Koçullu Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Soyma bakır hurdası, bakır profil hurda, yanık bakır, hurda 3/8 bakır boru, kızıl bakır talaşı, antigron hurda, kırkambar hurdası alan firmayız. Bakır hurdası alan Koçullu mahallesi hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın kaliteli servislerin tadına varmaya başlayın! Koçullu mahallesi etrafında bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Koçullu mahallesinde hurda bakır alabilmek maksadıyla yeni depomuzu oluşturmayı başardık. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz.
Koçullu mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayınız.

Hurda bakır alanlar makalemizde daha geniş bilgiye erişebileceksiniz. Buradaki hurda bakır fiyat listesi Çekmeköy’de bakır hurdası alımı yaparken değişmiş olabilir. Levha, eşya, bakırlı petek hurdası, kap kacak hurdası, hurda bakır hammadde alan yerler içerisindeyiz. Bakır TTR kırma granür hurda, bakır tel, bakır tencere, bakır kazan, bakır lama hurda alımlarında özel fiyat teklifi sunmaktayız.

Hurda Krom Alımı Yapan Koçullu Mahallesi Hurdacı Telefonu

Dilediğiniz yerden krom 316 hurdası talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda, krom 310 kalite hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 304 kalite, hurda krom 310, 304 kalite krom hurda talaşı alım satımlarında Koçullu’da uygulanandan yüksek fiyat sunuyoruz. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Hurda krom paslanmaz alanlar içindeki Koçullu mahallesi hurdacı depsouyuz.

Çekmeköy Koçullu’da krom 201 kalite hurdası, paslanmaz krom 201 hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 430, hurda paslanmaz krom 202, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, ikinci el krom tank, 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı almayı sürdürüyoruz. Hurda krom alımı makalesini dolaşmak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Koçullu da hurda krom alıyoruz.
İstanbul Çekmeköy ilçesinde hurda krom fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bizlerle iletişime geçin.

Koçullu Mahallesi Karışık Demir Hurda Alımı

Koçullu da toplama demir hurda, teneke hurdası, DKP demir hurda, ekstra demir hurda, talaş demir hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Adresten asansör hurdaları, pencere demiri, hurda demir yangın merdiveni, tufal hurdası, demir kapı, alıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar hakkında bilgi almak için bağlantısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Hurdacılık, Koçullu da demir hurdası alanlar içindeyiz. Tonajlı yıkım hurdası, döküm demir, hurda demir pik, inşaat demiri çubuğu hurdası, hurda inşaat demiri alıyoruz. Demir, yer kabuğunda bol miktarda bulunabilen metaller içerisindedir. Buradaki Koçullu mahallesi extra demir hurda fiyatları güncellendi.

Koçullu Mahallesi’nde Hurda Kablo Alım Satımı

Bu bölgede hurda fare yemez kablolar, çelik zırhlı kablo hurdası, çelik içli kablo, yer altı enerji kabloları alım satımında değerinin üstünde fiyatı öneriyoruz. Tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, karışık kablo hurdası, iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

telefon kablo hurdası, ptt kablosu, ptt kablo içi (deşe), ptt kablo içi yağlı hurdası satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar bizi arayabilir. İstanbul da hurda kablo alan firmayız.

Koçullu’da yüksek tonajlı kablo hurdası alırken ederinden yüksek fiyat veriyoruz. Çekmeköy Koçullu mahallesinde hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Daha doğru bilgi için hurda kablo fiyatları metine bir göz atabilirsiniz. Koçullu mahallesinin en iyi hurdacısı olmanın keyfini paylaşıyoruz. %40 bakırlı hurda kablo, hurda %30 bakırlı kablo, hurda elektrik kabloları, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda Sarı Alımı Yapan Koçullu Mahallesi Hurdacısı

Koçullu mahallesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Koçullu’nun tüm sokaklarında sarı radyatör, sarı pirinç talaşı, hurda sarı külçe, sarı pirinç su saati, sarı musluk, hurda fosfor bronz, sarı kırkambar alıyoruz.

Sitemizdeki Koçullu mahallesi pirinç sarı ton fiyatları güncellenmiştir. Sayfamızda bulunan pirinç sarı hurdası alanlar yazıyı okuyun.
Koçullu hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Koçullu hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş, sarı çubuk talaşı MS-58, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, MS-70 sarı araiş, sarı pirinç araiş hurdası almaktayız.

Alüminyum Hurdası Alımı Yapan Koçullu Hurdacı Yol Tarifi

Koçullu mahallesinde yerinden hurda alüminyum curufu, hurda klima alüminyum radyatör, hurda profil eloksallı alüminyum, alüminyum alikobant hurdası alabilmek için telefon etmenizi istiyoruz. Kaba alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum levha hurdası alıyoruz. Firmamız İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz önem ve destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Bu sayfadaki Koçullu mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Alüminyum hurdası alanlar hakkındaki içeriği inceleyebilirsiniz

Alüminyum sac hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tencere tava alım satımı yapıyoruz. İstanbul’da hurda alüminyum alan firmalar içinde fark yaratıyoruz. Her türlü toptan alüminyum hurdası peşin alınır. Koçullu mahallesi hurda alüminyum fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa kalıbı alan firmayız.

Sizlerin desteğiyle daha hızlı yenilikler üretiyoruz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal element türü. Gümüş renkte, sünebilen bir metaldir.

Koçullu Mahallesi Hurdacı Sitesi

Koçullu mahallesi sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

Çekmeköy Koçullu mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Asla hurda araç veya traktör hurdası almıyoruz. Dolayısıyla hurda veya 2.el otomobil yedek parçası için edilen telefonları cevaplamıyoruz. Kuşkusuz ki Koçullu oto sanayisi içinde oto yedek parça ticaretiyle uğraşan yerler bulabileceksiniz. Rica ederiz çıkma otomobil parçası ihtiyaçlarınızda alım satımı yapan firmaları arayınız.

İmalat artığı, motor hurdası, karbür, hurda şablon nikel, hurda titanyum alım satımı yapmaktayız.

Koçullu Mahallesi Yakınlarından Kurşun Hurda Alım Satımı

İstanbul Hurdacılık olarak Koçullu mahallesinde hurda levha kurşun, yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun boru alım amacıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Koçullu’da hurda çinko alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız bizi geç olmadan aramadan karar vermeyin. Kurşun tarihten günümüze kullanılan metallerden biridir. Doğada doğal olarak bulunmaktadır.

Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalar ile elde edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Çeşitli askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, akü imali, kabloların izolasyonunda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, alaşımlarda kurşuna yer verilmektedir.

İkinci El Hurda Jeneratör Alıp Satan Çekmeköy Koçullu Mahallesi Hurdacı Telefonu

Koçullu mahallesi çevresinde hurda 2.el jeneratör alan hurdacılar içindeyiz.
Koçullu mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayınız. Yaşamımızı kolaylaştırılan elektriğin bulunmadığı alanlarda jeneratörlerden faydalanılmaktadır.
Uzun süreli kullanım sonucu her tür makinenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamayacak hale gelmesi olasıdır. Lakin 2.el jeneratör bozuk olsa dahi değerlidir. 2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif bizimle irtibata geçmelisiniz.

2.El Çelik Raf Hurda Alım Satımı

Genellikle raflarını yenileyen toptancılardan elde ettiğimiz orta reyonlar, market rafı hurdaları, hurda çelik raf, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2.el market rafları satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alıyoruz. 2.el market rafı ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alan hurdacılar başlıklı içeriğimizi ziyaret edebilirsiniz. Çekmeköy Koçullu hurda metal raf fiyatları öğrenmek için bizi arayabilirsiniz.

Tonajlı Hurda Çinko Alım Satımı Yapan Çekmeköy Koçullu Mahallesi Hurdacı Telefonları

Çinko, yer yüzünde en fazla miktarda yer alan elementlerden birisidir. Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çekmeköy’de çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alımlarında diğerlerinden yüksek fiyat sunuyoruz.

Mavimsi açık gri renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturur.

Elektronik Hurda Alımı

Sıfır ve ikinci el elektrikli ev eşyası için piyasasından yüksek fiyatlar sunuyoruz. Fırın, saç kurutma makineleri, terazi, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, filtre kahve ve çay makinesi, ütü, klima, çamaşır makinesi, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası alımı yapıyoruz. Kontaktör, elektrik panosu, adroid telefon kartı, şarj cihazı, röle, trafo, GSM baz istasyonu kartları, termik röle alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası tonerli yazıcı, ram, SATA hard disk, monitör, belge tarayıcı, DDR rulo, güç kaynağı, ana kart, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makineleri, VDSL modem, ekran kartı, server, CPU işlemci almaktayız.

Çekmeköy Koçullu Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Tüm hurda alımını özel hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Sitemizde bulunan Koçullu mahallesi hurda fiyatları haftada bir güncel olarak değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Güncel hurda fiyatları konulu metne göz atabilirsiniz.

Hurda Sac Alımı

Sac; genellikle demirin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş biçimidir. Merdaneyle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli ölçü ve boyutlarda şerit gibi kesilmektedir. Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı üretimi sırasında sac kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kaplamasında sıkça kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu saydığımız malzemelerden hurda sac levha çıkarılabilir. Tavuk kümesi tavanı kaplamak için kullanılabilir. Koçullu hurda sac ticareti yapyığımız yerlerdendir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca toplanır.

Koçullu Mahallesi Yakınlarından Akü Hurda Alan Hurdacılar

Akü, yalnızca ateşlemeye kullanımla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcılara elektrik akımı göndermek yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını gidermek amacı ile akü kullanılarak motor korunmuş olur.
Koçullu mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Koçullu mahallesinde hurda kuru akü, hurda küçük akü, sulu akü hurda alım hizmetleri sunuyoruz.

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde aküden faydalanılmaktadır. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji biçiminde depolayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarar. Akü; otomobil, motorsikletler, otobüsler gibi enerji ihtiyacı duyulan taşıtlarla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor.

Koçullu Mahallesinde Hurda Plastik Alımı

Plastik hammadde; (C) karbon, Hidrojen, Azot (N), (O) oksijen ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Koçullu’da hurda polipropilen, kristal polistiren hurdası, ABS plastik, jelatin almaktayız. Aramanızı bekliyoruz. Koçullu hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yerinden şeffaf pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak hurdası, beyaz şeffaf naylon, hurda pimapen imalat artığı alımlarında iyi fiyat sunuyoruz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik satı sistemleridir. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatıların yıkım sökümü ötekinden farklı yapılmalıdır. Çelik çatı söküm işlerinizi tamamlıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır.

Koçullu mahallesi çelik konstrüksiyon sökümünde deneyimli personellerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Çelik bina ve prefabrik spor kompleksleri söküm işlerinde binanın inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makasları ve ikinci el çelik malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Mekânlar için en önemli alan hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.

Koçullu Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Koçullu fabrika yıkım ve söküm işinde gerekli tecrübeye sahip profesyonel işletmeyiz. Her inşaatın inşa projeleri diğerlerinden farklılık göstermektedir. Bu nedenle yıkım şekilleri ona göre tamamlanmalıdır.

Kapanan fabrikalar sökülürken önce sökülecek binanın etraflıca dolaşılması gerekir. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı bakımından risk taşıyan işler içerisindedir. Tecrübeli personeller tarafından kontrollü bir biçimde yapılmalıdır.

Hurda Kağıt Alım Satımı Yapan Çekmeköy Koçullu Mahallesi Hurdacı Firmaları

Müşterinin yolladığı adresten defter hurdaları, kitap hurdaları, hurda fotokopi kağıdı, selpak peçete alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlikle satıcıya daha çok oranda kâr elde etme avantajı iletiyoruz.
Koçullu hurda kağıt fiyatları için arayınız. Geri dönüşüme kitap alan yerler hakkındaki yazımızı kesinlikle okumalısınız. Koçullu mahallesinde karton, kağıt hurdası almaktayız.

Yüksek fiyata koli hurdası, renkli kağıt hurdaları, beyaz kağıt hurda, karton hurdası alan yerler içinde en yüksek fiyatları biz sunuyoruz. Koçullu etrafında hurda kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası ticaretiyle iştigal ediyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi

İnşaat alanlarında yük asansörü, boya makinesi, harç makinesi, alçı mikseri ikinci el demir iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılan elbiseci binalarından sökülmüş hala kullanılabilir 2. el pimapenler, mutfak dolabı, çelik kapı alım satımı yapıyoruz. Dolayısıyla iflas eden depolardan satın almış olduğumuz defolu tavan, kiremit, fayans kalebodur, dayanıklı laminant parke 2.el olarak pazarlıyoruz.

İkinci el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alıyoruz

Profesyonel restaurant ekipmanları almaktayız. 2.el tabak kurutma makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar firmamızı arayabilir.

Kullanılabilir durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgahlar, pizza dolabı, tezgah üstü dolap alıyoruz. Sübye makineleri, su sebili, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, espresso makineleri, köpüklü ayran makineleri, mısır makinesi, bakır işlemeli çay dobajı ihtiyacınızı karşılıyoruz. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi ocak, paslanmaz krom dinlendirici, evye, krom davlumbaz, küvet, endüstriyel aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletlerini görebilmeniz amacıyla sizleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp