Akşemseddin Mahallesi Hurdacı

Akşemseddin mahallesinde hurda alan yerler içerisinde her tür hurda atık ticareti yapıyoruz. Akşemseddin mahallesinde uygulanan hurda fiyatlandırmasıyla hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Akşemseddin hurdacısı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Malzeme alımı yaparken değerini yüklerken hesaplıyoruz.

Hurdanızı yerinden peşin parayla almaktayız. Akşemseddin hurda firmalar arasında hizmetlerimiz ile liderlik yapıyoruz. Hurda eşya alımlarında tecrübeyle rakiplerimizden yüksek hurda fiyat listesi sunabiliyoruz. Yüksek tonajlı hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Alanında uzman Akşemseddin mahallesi hurdacısı olarak hurda almaktayız. İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile Akşemseddin bölgesinde hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerinin değişmesini sağlamaktayız.

İstanbul Hurdacılık sizlere durmadan hizmet vermektedir. Ne kadar hurda malzemeniz varsa boş zamanınızın değerini bilerek çağrı merkezimize ulaşarak 1 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Akşemseddin mahallesinde hurda malzeme alan firmalardan biri olarak hizmetlerimizi sizin için bir yazıda derledik.

Sultanbeyli Akşemseddin mahallesinin tümünde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda alımında malzemenin değerini peşin ödemekteyiz. Akşemseddin mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm şirketiyiz.

Akşemseddin Mahallesi Hurdacısı

Akşemseddin de hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Akşemseddin’in lider hurdacısı İstanbul Hurdacılık burada! Daha fazla alım yaparak kazanmayı istiyoruz.

Sizde her nevi hurda demir satışı sebebi ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Akşemseddin mahallesinde hurdacı firması olarak Akşemseddin’in tamamında her tür hurda eşya alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınızın alımı için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Hurdacılıkta 27 yıllık deneyim ile piyasaya liderlik etmekteyiz. En yakın Akşemseddin hurdacı firması olarak dilediğiniz adrese gelmekteyiz. Sultanbeyli’nin tamamında olduğu gibi Akşemseddin çevresinde de hurda alım satım servislerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Profesyonel Sultanbeyli hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Akşemseddin Mahallesinde Hurda Alan Firma

Müşteri memnuniyetine öncelik vererek sürüm sayesinde kazanmayı hedef edindik. Bu sebeple her türlü hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Tonajlı alüminyum, bakır hurdası, demir, kablo hurda, hurda çinko,hurda sarı, ve hurda kurşun alımında fiyat listeleri uyguluyoruz. Akşemseddin mahallesinde hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimiz ile lider konumdayız.

Bugün de size Akşemseddin de hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla bizim aramızdaki farkımızı anlatacağız. Akşemseddin’de ikinci el eşya ve hurda alımı işlerinizde yardımcı oluyoruz. Akşemseddin de yerinizden hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Akşemseddin’de antimon zamak hurda, çelik hurdası, hurda kalay, torna artığı hurdası, çinko alımlarında yüksek fiyat veriyoruz.

Sultanbeyli Akşemseddin Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Şimdi arayıp, anlık hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satabilirsiniz. 1996’den beri on binlerce kilodaki hurda naylonu geri dönüşüm ile ekonomiye kazandırmayı başardık. Bizim aracılığımız ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. Bu neden ile hurda malzeme fiyat listesi öğrenmek amacıyla telefon numaramızı tuşlamanız yeterli olacaktır. Akşemseddin mahallesi hurda malzeme alım satımı hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir.

Okuduğunuz üzere hurdacılık geleceğe önem vermektir. Sizlerde isterseniz hurda satarak milli ekonomiye ve doğaya yardım edebilirsiniz. Akşemseddin mahallesi hurdacı numarası sayfamızın içinde hızlıca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Akşemseddin Mahallesi Hurdacı Firması

Akşemseddin’in tümünde hurda fosfor (Cusn8), hurda su saati, sarı pirinç talaşı, hurda sarı musluk, sarı külçe MS-58 hurdası, kırkambar sarı hurdası, sarı radyatör hurda alan yerler arasındayız. İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı talaşı, sarı araiş hurda, sarı pirinç araiş MS-64, sarı çubuk ucu hurdası MS-58, MS-70 sarı araiş alım satımıyla uğraşıyoruz.

Sultanbeyli’de ve Akşemseddin mahallesinde hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Buradaki Akşemseddin mahallesi sarı pirinç ton fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz göndermekteyiz. Hurda pirinç sarı alanlar içerikli metne göz atın.
Akşemseddin hurda sarı fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Akşemseddin Mahallesinde Alüminyum Hurda Alanlar

İstanbul da konumdan alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum curuf, hurda alüminyum kompozit, profil eloksallı alüminyum almak için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Hurda alüminyum levha, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum talaş, alüminyum makine artığı ticareti yapmaktayız. Firmamıza duyduğunuz güven nedeni ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Sayfamızdaki İstanbul Sultanbeyli Akşemseddin mahallesi alüminyum hurda kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Detaylı bilgi için sayfamızda bir süre önce yazılmış hurda alüminyum alan hurdacı makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Alüminyum tel hurda, eski alüminyum tencere, alüminyum petek, alüminyum tas tabak, çıkma alüminyum jant, alüminyum sac levha hurdası alıyoruz. Akşemseddin’de alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurda peşin alınır. Akşemseddin mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz. Alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, kartel, alüminyum ofset matbaa, profil ticareti yapan firmayız.

Bize hurda satanların destekleriyle Akşemseddin de her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Kimyasal bir element sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkli, sünek bir metal çeşididir.

İstanbul Sultanbeyli Akşemseddin Mahallesi Çevresinde Hurda Krom Alanlar

Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşturulur.

Krom hurda alanlar içerisindeki Akşemseddin mahallesi hurdacı depsouyuz. Sultanbeyli Sultanbeyli de 202 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom 201, 430 kalite krom hurdası talaşı, krom 202 kalite hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom tank, krom paslanmaz 430 kalite hurda almaktayız.

Akşemseddin’de hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Sultanbeyli’de hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Krom hurdası alım satımı sayfamızı okuyabilirsiniz. Konumdan 304 kalite krom hurdası, krom 310 kalite hurda, krom paslanmaz 316 kalite hurda, krom 310 kalite hurdası talaşı, krom 304 hurda talaşı, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı için peşin ödeme veriyoruz.

Akşemseddin Mahallesi Çevresinde Demir Hurdası Alanlar

Toptan demir döküm, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demiri, pik hurda demir, inşaat hurdası alırız. Dilediğiniz yerden asansör malzemesi hurdası, demir yangın merdiveni hurdası, pencere demiri, demir kapı, tufal hurdası, Akşemseddin hurdacı firmasıyız. İstanbul Hurdacılık Akşemseddinde demir hurdası alan hurdacılar arasındayız.
Akşemseddin hurda demir fiyatları bulunan listemiz için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları edinmek nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyatları gönderisini incelerseniz iyi olur. Demir, Akşemseddin de çokça alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Akşemseddin mahallesi demir ton fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşılmaktadır. Akşemseddin’de hurda ekstra demir, toplama demir hurda, dkp demir, demir talaşı, teneke alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Sultanbeyli Akşemseddin Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Bakır eşya hurdası, hurda bakır petek, bakır hammadde, hurda bakır kap kacak, hurda levha alımları yapıyoruz. Akşemseddin Mahallesi’nde bakır hurda almak için yeni bir işyeri oluşturmayı başardık. Aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul Sultanbeyli Akşemseddin mahallesi hurda bakır fiyatları için arayınız.

Bakır yanık hurda, 1/2 bakır boru, antigron bakır kırma granür hurda, bakır kızıl talaş, kırkambar bakır hurdası, hurda ince profil, soyma bakır hurdası alımı yapıyoruz. Akşemseddinin her konumunda hurda bakır almaktayız. Hurda bakır kazan, TTR kırma granür bakır hurda, bakır tel hurda, bakır lama, kalaylı bakır tencere alınır. Bakır alan hurdacı yazımızda daha detaylı bilgiye erişebileceksiniz. Hurda bakır fiyatları bütün Akşemseddin için geçerli olmayabilir. Hurda bakır alan Akşemseddin mahallesi hurdacı telefon numarasını hemen arayarak kaliteli hizmetlerimizin keyfini sürmeye başlayın!

Kablo Hurda Alan Akşemseddin Mahallesi Hurdacı Telefonu

Sultanbeyli nin en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir hurda satımı diliyoruz. Şehrimizde yer altı enerji kablosu, çelik zırh kablo hurdaları, hurda fare yemez, çelik içli kablo hurdaları alımı yaparken en güncel fiyat teklifini öneriyoruz. Bloğumuzda önceden yazılmış hurda kablo alanlar metni inceleyin.

Karışık kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enye kablo, hurda antigron kablo, tek damar kablolar Akşemseddin mahallesi hurdacılık firması olarak kaliteli hizmet sunmaktayız. Akşemseddin mahallesi bölgesinde kablo hurda alan firmayız. hurda %50 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo, hurda elektrik kablolar alımında öncüyüz.

İstanbul Sultanbeyli Akşemseddin mahallesinde toptan kablo hurdası alımında piyasasından daha yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Ptt kablo hurdası, hurda telefon kablolar, ptt kablo içi (deşe), hurda yağlı içli ptt kablosu satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Sac Hurda Alanlar

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Sac; demirin kalın veya ince levha haline getirilmiş biçimidir. Merdane ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş boyut ve ebatlarda kesilir. Ardiye çatısı kaplamak için kullanılabilecek durumda 2.el sac satın alabilirsiniz. Akşemseddin sac hurda aldığımız şehirlerdendir. Çatı, kapı, varil, sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli vasıtaların gövdesinde, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, çatı, demir kapı, straforlu sandviç panel üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerin eskimişine hurda sac levha denilir.

Tonajlı Hurda Çinko Alanlar

Çinko metali, yerkabuğunda en fazla miktarda yer alan elementler arasındadır. Element olan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek bileşikler meydana getirmektedir.

Çinko, antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Fakat nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Mavimsi açık gri renktedir. Akşemseddin hurdacısı olarak çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü için nakit ödeme veriyoruz.

Sultanbeyli Akşemseddin Mahallesi Yakınlarından Plastik Hurda Alan Firmalar

Akşemseddin Mahallesi’nde ABS plastik, polipropilen moblen hurdası, polistiren, jelatin hurdası alım satımı yapıyoruz. Telefonlarınızı bekliyoruz.
Akşemseddin hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. İyi fiyatlarla pimapen artığı, hurda kırmızı ve mavi kapak, şeffaf naylon poşet, hurda temiz pet şişe, hurda kırkambar plastik ticareti yapan firmayız.

Plastik, (O) oksijen, Hidrojen, Karbon (C), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

Sultanbeyli Akşemseddin Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Motor hurdası, hurda nikel, hurda karbür, titanyum hurda, hurda imalat artığı alıyoruz.

Sultanbeyli Akşemseddin mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya araba hurdası alıp satmıyoruz. Bu nedenle hurda veya ikinci el araba yedek parça için aramayınız. Şüphesiz Akşemseddin oto sanayisi içinde oto yedek parça alıp satan yerler mevcuttur. Rica ederiz bu tür isteklerinizde o işi yapanları arayınız.

Akşemseddin mahallesi yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası alımı yapıyoruz.

Akşemseddin Mahallesi Yakınlarında Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun binlerce yıldan bu yana sıklıkla kullanılan metallerden biridir. Akşemseddin hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda levha kurşun, kurşun boru hurda, yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu alıyoruz. Ayrıca Akşemseddin de hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası bizi gece gündüz arayabilirsiniz.

Kurşun madeni kabloların izolasyonlarında, benzin katkısında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, alaşım üretiminde, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, aküler üretilirken, mühimmatlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak rastlanmaktadır. Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenir.

Sultanbeyli Akşemseddin Mahallesi Çevresinden İkinci el Jeneratör Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Jeneratör hurdası alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. Akşemseddin mahallesi hurda jeneratör fiyatları sormak için arayın. Seyyar elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratör kullanılmaktadır.

Uzun kullanım sonucu her tür malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Ancak eski jeneratörler çalışmıyor olsa dahi alınıp satılır. İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan teklif bize ulaşın.

Akşemseddin Mahallesi’nde Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Yapıların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı daha uzun ömürlüdür. Hızlı kapatma açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin yıkım sökümü ötekinden değişik yapılmalıdır. Çelik binalarla prefabrike depolar sökümlerinde binanın inşaat projesine özen gösterilmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzeme olarak satılabilecekler alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı sökümlerini özenle tamamlamaktayız. Arta kalan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Akşemseddin’de çelik konstrüksiyon sökülmesinde deneyimli personellerimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz.

Akşemseddin Mahallesi’nde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika yıkımı yapmak iş sağlığı ve güvenliği nedeniyle risk taşıyan işler içindedir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılması gerekir. Akşemseddin deki fabrika söküm ve bozumu konusunda bir numarayız.
Her binanın inşa projesi kendine özgüdür. Dolayısıyla yıkım gereksinimleri de projesine uygun yapılmalıdır. İlk önce yıkılacak tesisin detaylı bir şekilde incelenerek uygun araçların ayarlanması daha doğru bir çalışma olacaktır.

Raf Hurdası Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle ekipmanını yenileyen aktarlardan satın aldığımız reyonlar, mağaza rafları, hurda market rafı, demir raflar, çelik raf hurdası arasından personelimizce seçilen hala kullanılabilir 2.el raf satışı yapıyoruz.

Akşemseddin hurda raf fiyatları sormak için mobil numaramızı tuşlayabilirsiniz. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf fiyatları sayfamıza göz atabilirsiniz.

Hurda Elektronik Alan Firmalar

Röle, GSM istasyon kartları, trafolar, kontaktörler, adaptör, termik röleler, adroid telefon kartları, elektrik panosu almaktayız. Çamaşır makineleri, klima, mutfak terazisi, ütü, fön makinesi, ütü masası, ocak, çay ve filtre kahve makineleri, bulaşık makinesi, fırın, vantilatör, kombi, mini buzdolabı alıyoruz. Her nevi elektrikli ev aleti alım satımında bedelini yerinde ödüyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası monitör, eski anakarat, elektronik kart, power supply, modem, DDR rulo, işlemci CPU, SATA hard disk, sunucu, tonerli yazıcı, fotokopi makineleri, ekrankartı, ram, tarayıcı, ses kartı satmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

İkinci el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Sanayi tipi ikinci el restoran malzemeleri almaktayız. İkinci el tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Ayran köpürtme makinesi, doğalgazlı çay kazanı, kahve makinesi, popcorn arabası, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, su sebili alıyoruz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, krom davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom dinlendirici, endüstriyel 4 gözlü ocak vb kafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmeniz amacıyla sizleri işyerimize davet ediyoruz.

Akşemseddin Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Sitemizdeki Akşemseddin hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Güncel Akşemseddin hurda fiyatları öğrenmek için bizleri aramanız gerekmektedir. Sayfamızdaki hurda alüminyum fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz. Profesyonel firma olarak alımlarımızı anlık güncellenen Akşemseddin hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz.

Akşemseddin Mahallesi Yakınlarından Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme amaçlı aküden faydalanıyoruz. Sulu akü hurdaları, hurda kuru akü, hurda küçük akü almaktayız. Aküler; otobüsler, araba, motosikletler ve benzeri enerji ihtiyacı bulunan taşıma araçları ile bazı elektrikli araç gereçlerde kullanılmaktadır.

Akü, yalnızca ateşlemeye kullanmayla sınırlı değildir. Bu görevleriyle birlikte amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzeltmek için aküden yararlanılarak cihaz korunmaya alınır.
Akşemseddin mahallesi hurda akü fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. Elektriği kimyasal enerji biçiminde depolayan ihtiyaç halinde elektrik şeklinde vermeye yarayan depolardır.

Sultanbeyli Akşemseddin Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Şantiyelerde boya tabancası, alçı mikseri, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Yıkılan ardiye binalarından sökülmüş sıfır gibi 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, çelik kapı alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile iflas eden iş yerlerinden edindiğimiz küçük ucuz fayans ve kalebodurlar, tavan, kiremitler, dayanıklı laminant parkeler satıyoruz.

Kağıt Hurdası Alım Satımı:

İstanbul Akşemseddin mahallesinde bristol hurda, hurda eski gazete, kuşe kağıt hurda alım satımında öncüdür. Daha önce paylaştığımız hurda kağıt alan firmalar ile alakalı gönderiyi okuyabilirsiniz. Akşemseddin’de karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz.

Tonajlı kağıt havlu peçete, defterler, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet ile satıcılara daha yüksek miktarda kazanım etme olanağı iletiyoruz. Akşemseddin hurda kağıt fiyatları öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Piyasadan fazla kağıt fiyatı ile hurda renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda karton, koli alım satımı yapıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp