İsmetpaşa Mahallesi Hurdacı

İsmetpaşa mahallesi geri dönüşüm firması olarak hurda atık alıyoruz. İsmetpaşa bölgesi yakınlarında hurdacı firmasıyız.

Tonajlı miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. İsmetpaşa hurdacı olarak İsmetpaşa’da hurdacılık yapıyoruz. İsmetpaşa Mahallesi’nden az kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar almaktayız.

İstanbul Hurdacılık sektördeki hizmetleriyle İsmetpaşa bölgesinde hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinin değişmesine büyük katkıda bulunuyoruz. Hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Deponuzda ne kadar hurdanız olursa olsun çok geçmeden firmamızla bağlantı kurarak maksimum üç dakikada fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

İsmetpaşa’da uygulanan hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara durmadan hizmet sunmaktadır.

Toptan hurda malzeme alan firma mı arıyorsunuz? Geri dönüşüm yapan İsmetpaşa mahallesi hurdacı firması olarak avantajlı fiyat listeriyle yollayacağınız konuma gelebiliriz. Satılacak hurdanın ortaya çıkarılan değerini nakit ödüyoruz.

Hurda alımında deneyim ile hareket ediyoruz. İsmetpaşa hurdacıları içinde öncülük ediyoruz. İsmetpaşa hurdacısı olarak kaliteli servislerimizi hurda eşya satışı yapanlar için açıklamaktayız.

İsmetpaşa Mahallesi’nde Hurdacı Telefonu

Şimdi arayıp, günlük hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın. 1996 yılından bu yana binlerce kiloda hurda sarıyı geri dönüşümle milli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimiz ile doğaya daha fazla zarar verilmesi önlenmiş oldu.

İsmetpaşa mahallesi adresten her tür hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Görüldüğü üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya önem vermektir. Eğer sizler de isterseniz topladığınız hurdayı satarak Türkiye’nin gelişimine yardım edebilirsiniz.

İsmetpaşa mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde yazılmıştır. Bu nedenle hurda atık fiyatı sormak amacı ile hizmet numaramızı aramanız yeterli olacaktır.

İsmetpaşa Mahallesinin Hurdacı Firması

En yakın İsmetpaşa hurdacı mı arıyorsunuz? İsmetpaşa daki en büyük hurdacı İstanbul Hurdacılık’la tanışma vaktiniz gelmiş! Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek standartlardan çok kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Bizimle çalışmak isteyenlerde her çeşit hurda satmak amacıyla iş yerimizi tuşlamalısınız. Sultangazi İsmetpaşa mahallesi hurdacı olarak Sultangazi İsmetpaşa’nın tümünde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda malzemenizin transferi için yakınınızdaki hurda nakil ekibimizi yönlendirmekteyiz. Hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerinde Yirmi yedi yıllık deneyim ile İsmetpaşa piyasasına öncülük etmeye devam ediyoruz. En yakın İsmetpaşa hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Sultangazinin tümünde olduğu gibi İsmetpaşa ilçesinde de tüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli Sultangazi hurdacı arayışınızda kesintisiz hizmet sunmaktayız.

İsmetpaşa Mahallesi’nde Hurda Alan Fabrikalar

Bugün ki gönderimizde sizin gibi hurdasını değerlendirmek isteyen herkese Sultangazi İsmetpaşa mahallesinde hurda alan firmalarla İstanbul Hurdacılık arasındaki kalite farkını anlatacağız. Müşterilerin memnun kalmasını öncelikli tutarak sürümden kazanç elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti ayağınıza getirmekteyiz. İstanbul Sultangazi İsmetpaşa mahallesinde çinko, CNC artığı hurda, hurda kalay, çelik hurda, zamak hurdası alımlarında yüksek fiyat uyguluyoruz. İsmetpaşa mahallesinde istediğiniz yerden hurda alıyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurda ve kurşun, demir hurda, hurda çinko, alüminyum hurda, hurda bakır, kablo alırken değerinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz. İsmetpaşa Mahallesi’nde hurda alanlar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konumdayız. İsmetpaşa mahallesi bölgesinde hurda alımı işlerini itina ile yapmaktayız.

İsmetpaşa Mahallesi’nde Kablo Hurdası Alımı

Sultangazi nin en iyi hurdacısı ile çalışmanın keyfini paylaşıyoruz. Ptt kablosu içi, hurda telefon kablosu, ptt kablosu, ptt kablo içi yağlı hurdası elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Sitemizdeki hurda kablo konuyu inceleyebilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

İç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo, karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Şehir genelinde hurda yeraltı enerji kablosu, hurda fare yemez, yeraltı kablosu, çelik içli kablo hurdası alım satımı sırasında en doğru fiyat teklifini vermekteyiz. Sultangazi’de ve İsmetpaşa mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız.

%40 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablolar, elektrik kabloları alıyoruz. İsmetpaşa’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi Yakınlarından Karışık Demir Hurda Alım Satımı

Hurda demir, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan madenler içindedir. Sitemizdeki İsmetpaşa mahallesi hurda demir ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Hurda demir alan yerler arasındayız.
İsmetpaşa hurda demir fiyatları için bizlerle iletişime geçin.

Yerinden tufal hurda, demir yangın merdiveni, demir kapı, hurda pencere demir, asansör malzemesi hurdası, alımı için iyi fiyat sunuyoruz. İsmetpaşa da dkp demir, toplama demir, ekstra demir hurda, hurda teneke, talaş demir hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. Güncel hurda demir ton fiyatı edinmek amacıyla hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alımı gönderimize bir göz atabilirsiniz. Yüksek tonajlı inşaat demiri hurdası, döküm demir hurdası, hurda demir pik, yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu alıyoruz.

Krom Hurdası Alımı Yapan Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi Hurdacı Numarası

Hurda krom alan yerler gönderisine bir bakınmak isteyebilirsiniz. İsmetpaşa mahallesinde hurda krom alım satımı yapıyoruz. İstanbul Sultangazi ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayınız. Krom hurdası alan firmalar arasındaki İsmetpaşa mahallesi hurdacı şirketiyiz. Sultangazi İsmetpaşa da krom 202 hurda talaşı, krom paslanmaz 430 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz tank hurdası, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, 202 krom hurda, krom paslanmaz 430 hurdası, krom 201 hurdası alımı yapıyoruz.

Dilediğiniz yerden 316 krom hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 304 hurda talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 304 ticareti yapan hurdacıyız. Krom ile nikel işlenerek paslanmaz oluşur. Sert yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir.

Hurda Bakır Alan İsmetpaşa Mahallesi Hurdacı

Bakır alan hurdacılar konumuzda daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyat listesi İsmetpaşa mahallesinde hurda bakır sattığınızda değişmiş olabilir. Antigron kırma, bakır boru hurda, kalın bakır profil hurda, yanık bakır hurda, soyma bakır, hurda kızıl bakır talaşı, bakır kırkambar hurdası alıyoruz. Sultangazi İsmetpaşa’da bakır hurda alan yerlerdeniz. Hemen bizi arayın.
İsmetpaşa mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.

Levha, bakırlı petek, ham madde, hurda, hurda bakır kap kacak alanlar içerisindeyiz. İsmetpaşa da en iyi hurdacısı olarak bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alan İsmetpaşa mahallesi hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin tadını yaşamaya başlayın! Bakır lama hurdası, büyük boy bakır kazan, tencere, hurda TTR kırma, bakır tel hurdası alım satımı sırasında peşin ödeme yapıyoruz.

İstanbul Sultangazi İsmetpaşa Mahallesinde Hurda Alüminyum Alımı

Sitemizdeki İstanbul Sultangazi İsmetpaşa mahallesi alüminyum hurda ton fiyatları günceldir. Sayfamızda daha önce yazılmış hurda alüminyum alan yerler metini okuyun. Bizlere güven duyanların yardımıyla durmadan büyüyoruz. Yerinden hurda alüminyum alikobant içi, hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz.

Levha, hurda alüminyum kutu, alüminyum talaşı, alüminyum makine artığı, alüminyum radyatör peteği alımı amacıyla arayın. Her nevi tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Sultangazi İsmetpaşa mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Hurda alüminyum araiş, piston, alüminyum ofset matbaa hurdası, sert kartel, hurda alüminyum ince profil alım satımı yapıyoruz.

Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız. İsmetpaşa mahallesinde hurda alüminyum alan firmalar arasındayız.

Alüminyum tel hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tencere hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Kimyasal elementlerden biri sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen metaller arasındadır.

Sultangazi İsmetpaşa Mahallesinde Pirinç Sarı Hurda Alım Satımı

İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 sarı pirinç araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı, sarı talaş MS-58 hurdası, sarı araiş, pirinç sarı araiş hurdası MS-64 almaktayız. Buradaki İsmetpaşa mahallesi hurda sarı fiyat listesini her gün yollamaktayız. Bloğumuzda önceden yazılan hurda sarı pirinç metine göz gezdirebilirsiniz. İsmetpaşa hurda sarı fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İsmetpaşa hurdacı firması İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alanlar içerisindeyiz. İsmetpaşanın tamamında hurda fosfor araiş, hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı araba radyatörü, sarı pirinç su saati, kırkambar sarı hurdası, MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı musluk alan firmayız.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Kontaktörler, termik röle, röleler, akıllı telefon kartları, elektrik trafosu parçaları, GSM istasyon kartları, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri alıyoruz. Her nevi elektrikli alet için peşin olarak ödeme yapıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları ram, monitör, anakarat, SSD harddisk, VDSL modem, ekran kartı, sunucu, tonerli yazıcı, elektronik kart, DDR rulo artıkları, tarayıcı, sarı göbek işlemci, fotokopi makinesi, power, ses kartı satmak amacıyla arayabilirsiniz. Elektronik çamaşır makineleri, ütü, mutfak terazisi, ocak, 7 programlı bulaşık makineleri, fırın, buzdolabı, ütü masası, filtre kahve ve çay makineleri, kombi, klima, fön makinesi, vantilatör fiyatları hakkında bilgi istemek amacıyla arayın.

İstanbul Sultangazi İsmetpaşa Mahallesinden 2. el Sac Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Sac; metal malzemenin levha şekline getirilmiş halidir. Silindirle farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli ebat ve ölçülerde şeritler halinde kesilir. Çatı, kapı, straforlu sandviç panel, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli arabaların kapılarında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu saydığımız malzemelerden hurda sac çıkarılabilir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Kümes çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilecek hurda sac alabilirsiniz. İsmetpaşa da hurda sac alımı yapan firmalar içindeyiz.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Profesyonel restaurant malzemeleri alımı yapıyoruz. Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıyoruz. Doğalgazlı çay dobajı, pop corn makineleri, su sebilleri, espresso makinesi, tabldot, kıyma çekme makineleri, ayran köpürtme makinesi bulunduruyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi ocak, dinlendirici, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, sanayi tipi aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemek için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alım Satımı

Yıkılmış elbiseci vb binalardan çıkma kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pencere satıyoruz. Ayrıca kapatılan nalburlardan satın aldığımız defolu fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremitler, su geçirmez laminant parkeler satıyoruz.

İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, alçı sıva makinesi, boya tabancası, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleri ile işlenir. Doğada nabit olarak rastlanmaktadır. Kurşun alaşımlarda, akü imali, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kabloların izolasyonunda, kimyasal maddelerde kullanıldığı bilinmektedir. Kurşun binlerce yıldan bugüne değin kullanılan metaller arasındadır. İstanbul Hurdacılık olarak İsmetpaşa da kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda levha kurşun, Çatı minare kurşunu alıyoruz. Ayrıca İsmetpaşada hurda çinko levha alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Elinizde hurda çinko hemen arayabilirsiniz.

İsmetpaşa Mahallesi’nde Fabrika Sökümü

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylıca gezilerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın seçilmesi daha doğru bir çalışma olur. İsmetpaşa mahallesi fabrika yıkım ve sökümü işlerinde profesyoneliz. Yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması nedeniyle risklidir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde yapılması gerekir. Her yapının inşa projesi kendine özgüdür. Bu nedenle yıkım biçimleri projeye göre tamamlanmalıdır.

İsmetpaşa Mahallesi Çevresinde Akü Hurda Alan Hurdacı Firma

Elektrik enerjisinin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayarak ihtiyaç halinde elektrik biçimde veren depolardır. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatör kullanılır. İsmetpaşa da küçük akü hurdası, sulu akü hurdaları, kuru akü hurdaları alım satımı yapmaktayız.

Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanmakla sınırlı kalmazlar. Bu görevlerin yanında alıcılara elektrik akımı iletmek, voltajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek amacı ile akülerden faydalanılarak motor korunur. İsmetpaşa mahallesi hurda akü fiyatları için arayınız. Aküler; motosikletler ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla bazı elektrikli araç gereçlerde kullanılmaktadır.

İstanbul Sultangazi İsmetpaşa Mahallesi’nden Plastik Hurdası Alımı

Adresten hurda beyaz şeffaf naylon, hurda pimapen, hurda mavi ve kırmızı kapak, hurda kırkambar plastik, temiz pet şişe alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Plastik hurdası; Karbon (C), azot, Oksijen, hidrojen (H) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Sultangazi İsmetpaşa mahallesinin tamamında ABS plastik, polipropilen moblen hurda, polistiren kristal, jelatin alım satımında lideriz. Telefonlarınızı bekliyoruz.
İsmetpaşa hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Çinko Hurda Alan Yerler

Çinko mavimsi açık gri renklidir. Sultangazi’de ve İsmetpaşa mahallesinde hurda çinko levha, çinko çatı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile bileşikler meydana getirmektedir. Çinko, eski dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Lakin kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko madeni, yer yüzünde en fazla miktarda çıkarılabilen elementlerdendir.

Hurda Kağıt Alanlar:

Piyasadan fazla liste fiyatı ile karton hurdaları, karışık renkli kağıt hurdaları, koli hurdası, beyaz kağıt alıyoruz. İsmetpaşa hurdacı firma olarak gazete hurdası, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası alım satımında lider konumdayız. Kağıt hurda alımı konusunda detaylı bilgi içermekte olan mutlaka ziyaret etmelisiniz. Sultangazi İsmetpaşa mahallesinde kağıt ve karton hurdası alımı yapmayı devam ettiriyoruz. Adresten fotokopi kağıtları, defter hurdası, peçete hurdası, hurda kitap alımlarında uyguladığımız extra hassasiyet sayesinde sizlere piyasadan yüksek kazanç etme imkanı veriyoruz.
İsmetpaşa hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı Yapan İsmetpaşa Mahallesi Hurdacı Telefonu

Yaşamımızı kolaylaştırılan elektriğin olmadığı bölgelerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır. İstanbul İsmetpaşa mahallesinde jeneratör hurdası alıyoruz. Sultangazi hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle iletişime geçin.

Her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratörler bozukda olsa alınıp satılır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden teklif hemen arayın.

Güncel Anlık İsmetpaşa Mahallesi Hurda Fiyatları

İlgili sayfamızda yayınladığımız İsmetpaşa hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için bizleri aramanız gerekmektedir. Tüm hurda alımını yükseltilmiş hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Daha geniş sayfamızdaki yeni hurda fiyatları metine bir göz atın.

Raf Hurda Alımı

Hurda depo rafı alıyoruz. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları görmek için hurda raf alan yerler başlıklı sayfamıza göz atabilirsiniz. İsmetpaşa raf hurdası fiyatları öğrenmek maksadiyla mobil numaramızı aramanız yeterlidir. Genelde restorasyon yapan ayakkabıcılar tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen yeni gibi 2.el market rafları satışı yapıyoruz.

İsmetpaşa Mahallesinde Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Mekanların en önemli taraflarından biri hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatılar uzatmaya yarar. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon ahırlar söküm işlerinde yapının inşa projesine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çatı makasları ve 2.el çelik malzemesi şeklinde satılacaklar alıcılar sunulabilir. Hızlı kapatma açısından en uzun ömürlü çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin yıkım sökümü diğerinden değişiktir. Çelik çatı sökümü konusunda tecrübeliyiz. Kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. İsmetpaşa çelik konstrüksiyon fabrika sökümünde deneyimli saha ekibimizle hizmetler vermekteyiz.

İsmetpaşa Mahallesi Hurdacı Sitesi

İsmetpaşa mahallesi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alım yapmaktayız. Hurda motor, titanyum, nikel hurdası, hurda imalat artığı, karbür alıyoruz.

Sultangazi İsmetpaşa mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi çağırdığınız yere getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya oto hurdası almamaktayız. bu sebeple hurda veya 2.el araba parçası almak için aramamalısınız. Eminizki İsmetpaşa oto sanayisi içerisinde ikinci el otomobil yedek parçası işleri yapan yerler vardır. Lütfen bu işlerde o firmalarla iletişim kurun.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp