Çengelköy Mahallesi Hurdacı

Çengelköy mahallesi hurdacı firma olarak hurda malzeme almaktayız. Hurda malzeme alımında deneyim ile hurda malzemenizi diğer firmaların üzerinde üzerinde alıyoruz.

Elinizdeki hurdaları almak amacı ile yerinize araçlarımızı göndereceğiz. Çengelköy hurdacıları içinde öncüyüz. Tonajlı hurda satmak mı istiyorsunuz? Çengelköy mahallesi merkez hurdacısı olarak benzersiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz.

Çengelköy’de hurdacı şirketlerinin en iyisi olarak hizmet detaylarını sizler için sitemizde bir araya getirdik. Hurdanızın edeceği parayı hesaplatmak için şimdi firmamızla bağlantı kurarak beş dakika içerisinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

İstanbul Hurdacılık tecrübesiyle Çengelköy de hurda alım satım faaliyetlerini profesyonellik ile yürütüyoruz. Miktarı yüksek hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo satanlara özel yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Çengelköy hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Çengelköy hurdacı İstanbul Hurdacılık sizlere gece gündüz farketmeden hizmet veriyor. Çengelköy merkezinin yakınlarında hurda ve geri dönüşüm firmaları içindeyiz. Hurda alırken tutarını yanınızda hesaplıyoruz.

İstanbul Üsküdar Çengelköy mahallesi etrafından ikinci el eşyalar ve hurda alıyoruz. Çengelköy mahallesindeki hurda atık piyasasının hurda fiyatlandırmasıyla hurda malzeme alımı hizmetleri için numaralarımızı arayın.

Çengelköy Mahallesi Hurdacısı

Çengelköy de hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çengelköy’ün işini profesyonelce yapan hurda alım satım firması İstanbul Hurdacılık hizmeti ayağınıza getiriyor! Sizlerde her tür hurda çinko satışı yapmak nedeniyle mobil hatlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Tonajlı malzeme alarak normalden fazla kazanç elde etmeye özen göstererek kalitemizi arttırıyoruz. Çengelköy mahallesi hurdacı olarak Üsküdar Çengelköy’ün etrafında her tür hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için konumuza en yakın yerde bulunan hurda taşıma çalışanlarımızı göndermekteyiz. Hurdacılıkda 27 senelik deneyimle hizmet vermekteyiz. En yakın Çengelköy hurdacı firma olarak hizmetinizdeyiz. Üsküdarın her yerinde olduğu gibi Çengelköy ilçesinde de hurda alım satımı servislerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Deneyimli Üsküdar hurdacı gereksinimlerinize cevap veriyoruz.

Çengelköy Mahallesi’nde Hurda Alan Firma

Çengelköy mahallesinde dilediğiniz yerden hurda alım hizmeti vermekteyiz. Bugün sizin gibi hurdasını değerinde satarak paraya çevirmek isteyenlere Çengelköy de hurda alan fabrikalarla bizim aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışıyoruz.

Müşterilerin memnun kalmasına öncelik vererek çok çalışmadan daha fazla yüksek kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Bu nedenle her türde profesyonelliği kapınıza getirmekteyiz. Çengelköy’de çinko, antimon zamak hurdası, hurda çelik, kalay, imalat artığı hurdası almaya devam etmekteyiz.

Çengelköy mahallesinde ikinci el mutfak eşyası ve hurda alımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Tonajlı hurda sarı ve inşaat demiri, hurda bakır, hurda kurşun, kablo hurdası, çinko hurda, alüminyum hurda alımında yükseltilmiş fiyat listesi sunmaktayız. Çengelköy mahallesinde hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimizle öncülük yapıyoruz.

Çengelköy Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Üsküdar Çengelköy mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Yirmi yedi senedir on binlerce kilodaki hurda madeni geri dönüşüme kazandırdık. Firmamızın çalışmalarıyla çevreye daha az zarar verildi. Fazla süre geçirmeden arayıp, yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın.

Bu sebeple hurda malzeme satışı yapmak amacıyla bizleri tuşlamanız yeterlidir. Çengelköy mahallesi her tür hurda alım satımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar içindedir. Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe fayda sağlamaktır. Sizde dilerseniz hurda satarak firmamızın çalışmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Demir Hurda Alım Satımı Yapan Çengelköy Mahallesi Hurdacı Sitesi

Yerinden demir trabzan, hurda tufal, asansör malzemesi hurdası, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, Çengelköy hurdacılık firması olarak kaliteli hizmet sunmaktayız. Yüksek tonajlı inşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu, hurda döküm demir, pik demir hurda, hurda inşaat demiri alımı yapılır. Çengelköy mahallesinde ekstra demir, hurda toplama demir, dkp demir hurdası, demir talaş hurdası, hurda teneke için nakit ödeme yapıyoruz.

Demir hurdası alan firmalar içinde bizi tercih edebilirsiniz.
Çengelköy hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Güncel anlık demir hurda fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı makalemizi dolaşmalısınız. Demir, Çengelköy mahallesinde bol miktarda satılan metaller arasındadır. Sitemizde yayımlanmış olan Çengelköy mahallesi inşaat demiri kg fiyatı bugün güncellendi.

Hurda Sarı Alım Satımı Yapan Çengelköy Mahallesi Hurdacı Firmaları

Çengelköy de hurda sarı talaşı, hurda bronz fosfor araiş Cusn8, sarı külçe, hurda sarı vana musluk, hurda sarı oto radyatörü, kırkambar sarı, sarı pirinç su saati alıyoruz. İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş, araiş sarı, MS-58 çubuk ucu parça sarı, sarı pirinç araiş hurdası, sarı çubuk talaşı hurda ticareti yapıyoruz.

Çengelköy hurdacı İstanbul Hurdacılık adına hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız. Bu sayfadaki Çengelköy’deki pirinç sarı ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Sayfamızdaki hurda sarı alan hurdacı yazıya bir göz atın. Çengelköy hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Çengelköy Mahallesi Kablo Hurda Alanlar

Çengelköy’de hurda kablo alan yerler içindeyiz. Yakın çevrede hurda çelik içli enerji kablosu, çelik zırhlı kablo, hurda yer altı enerji kabloları, fare yemez kablo hurdaları alımı esnasında ederinin üzerinde gönderiyoruz. Hurda kablo alanlar konulu metni inceleyin.

Üsküdar ın en büyük hurdacısı ile çok daha kârlı bir hurda satımı yaşamanızı arzuluyoruz. %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, hurda %40 bakırlı kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alımında değerinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Hurda ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, telefon kabloları, ptt kablo içi yağlı hurdası satmayı isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdaları, tek damar kablo, enye kablo ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Çengelköy mahallesinde kablo hurda alıyoruz.

Alüminyum Hurdası Alım Satımı Yapan Çengelköy Hurdacı Telefonları

Bu sayfadaki İstanbul Üsküdar Çengelköy mahallesi hurda alüminyum fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. Alüminyum kartel hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alıyoruz. Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metal türüdür. Hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum imalat atığı ticareti gerçekleştiriyoruz. Üsküdar da hurda alüminyum alan hurdacılar arasında fark yaratıyoruz. Üsküdar Çengelköy mahallesinde adresten alüminyum curuf, hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum alikobant içi hurdası, profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Bize hurda satanların destekleriyle durmadan yenilikler üretiyoruz.

Firmamıza verdiğiniz önem nedeniyle sonsuz teşekkürler. Her tür toptan hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Çengelköy mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Alüminyum tabak, alüminyum tencere tava hurdası, hurda alüminyum petek, çıkma alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum sac levha hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Çengelköy Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Çengelköy ün tüm mahallelerinden bakır hurda alımı yapıyoruz. Üsküdar da tonajlı hurda bakır alımı makalemizde detaylı bilgi bulabileceksiniz. Burdaki hurda bakır fiyat listesi Çengelköy çevresinde geçerli olmayabilir. Çengelköy mahallesinde bakır hurdası almak için hurda alım tesisi oluşturmayı başardık. Telefonlarımızı arayın. En Yakın Çengelköy mahallesi hurda bakır fiyatları için arayınız.

Yanık bakır hurdası, hurda kızıl bakır talaşı, kırkambar hurda, bakır profil, soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür), 1/2 bakır boru hurdası alan hurdacı firmasıyız. Üsküdar da hurda bakır alımı yapan hurdacı telefonunu tek tuşla arayın kaliteli hizmetlerin tadını yaşayın!

Hurda bakır tepsi, levha, hurda bakır ham madde, bakır eşya, bakır petek alımları için arayınız. Bakır TTR kırma granür hurda, lama, kalaylı bakır tencere, bakır kazan, bakır tel alım satımı yapmaktayız.

Çengelköy Mahallesinden Krom Hurdası Alan Firma

Çengelköy mahallesinde hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Üsküdar’da hurda krom paslanmaz fiyatları için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Hurda krom alan yerler paylaşımımıza kesinlikle bir göz atın. Hurda krom alan Çengelköy mahallesi hurdacı şirketiyiz.

Nikel metaliyle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanılmaktadır. Yerinden 310 krom paslanmaz hurda, hurda paslanmaz krom 304 kalite, paslanmaz krom 310 hurdası talaşı, krom 316 kalite hurdası, 304 krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı alım satımı yapıyoruz. Üsküdar Çengelköy mahallesinde krom tank hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurda, 430 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 202 hurda, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom 201 hurdası talaşı almayı devam ettiriyoruz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı sökümü işinde tecrübeliyiz. Söküm sonrası kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Yapıların en önemli tarafı hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yaramaktadır.

Çengelköy çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde tecrübeli çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz. Hızlı kapatma açısından en sağlam çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı tasarımlarının sökümleri ötekinden farklıdır. Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon depolar söküm işlerinde işletmenin inşa projeleri incelenmelidir. Böylece 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılacak olanlar değerlendirilebilir.

Çengelköy Mahallesi Çelik Raf Hurda Alan Hurdacı

2. el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyatları görmek için ikinci el raf alan hurdacı hakkında bilgi paylaştığımız içeriğe göz atabilirsiniz. Hurda çelik raf alıyoruz.

Özellikle iflas eden elbisecilerden satın aldığımız hurda market rafı, reyonlar, çelik raf hurdası, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2.el market rafı satışı yapıyoruz. Üsküdar Çengelköy hurda raf fiyatları hakkında detaylı almak maksadiyla hatlarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Çengelköy Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımlarını en yeni hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. İnternet sitemizdeki Üsküdar hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Anlık Çengelköy hurda fiyatları ile hurda satmak için çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir. Hurda fiyatları içeriğiyle yazılmış makaleye bir göz atın.

Kurşun Hurdası Alımı Yapan Çengelköy Mahallesi Hurdacı Firmaları

Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme benzeri aşamalar ile çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurjik yöntemleriyle işlenmektedir. Doğada nabit olarak bulunabilir. Çeşitli çeşitli alaşımlarda, kabloların izolasyonlarında, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak, pigmentlerde, akü imalathanelerinde kurşuna yer verilmektedir. Kurşun eski tarihlerden bugüne değin kullanılan metallerden biridir. İstanbul Hurdacılık olarak Üsküdar Çengelköy mahallesinde levha kurşun, Çatı minare kurşunu, kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası alım satımı yapıyoruz. Ayrıca Çengelköyde hurda çinko alımlarına özel fiyat sunuyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramadan karar vermeyiniz.

İstanbul Üsküdar Çengelköy Mahallesi Yakınlarından Hurda Plastik Alım Satımı

En avantajlı fiyatla beyaz şeffaf naylon hurdası, kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurdası, şeffaf pet şişe hurdası, pimapen imalat artığı alan firmayız.

Çengelköy mahallesi çevresinde hurda ABS plastik, hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, hurda polistiren almaktayız. İletişim kurmanızı bekliyoruz. Çengelköy hurda pimapen fiyatları bulunan listemiz için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Plastik hurda; oksijen (O), Azot (N), (C) Karbon, hidrojen ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır.

2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Çengelköy mahallesinde yıkılmış yurt binalarından çıkarılan yeni gibi ikinci el kapı, mutfak dolapları, pencereler satıyoruz. Dolayısıyla kapatılan şirketlerden almış olduğumuz defolu fayans, tavan, kiremit, su geçirmez laminant satışı yapıyoruz.

Tamamlanmış projelerde boya tabancası, inşaat vinci, alçı sıva mikseri, harç karıştırma mikseri 2.el portatif, ikinci el plywood satılıktır.

Çengelköy Mahallesinden 2.el Sac Hurdası Alım Satımı

Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretim alanlarında kullanılmaktadır. Çeşitli uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde sıkça kullanılmaktadır. Kapı, varil, sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm saydığımız malzemelerin kullanılmışına sac hurdası denilmektedir. Kümes tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilir durumda sac hurdası buluyoruz. Çengelköy sac hurda alım satımı yaptığımız bölgelerdendir.

Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından toplanır. Sac; metalin kalın veya ince levha şekline getirilmiş halidir. Silindirler arasında farklı inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenen ölçü ve ebatlarda kesilmektedir.

İstanbul Üsküdar Çengelköy Mahallesi 2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Baklava tepsileri, su sebilleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, mısır makinesi, ayran makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj, kahve makinesi, tabldot ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, aspiratör, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, küvet, krom paslanmaz dinlendirici, restoran tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipi otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacı ile siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi lokanta, cafe mutfağında kullanılan ekipmanları almaktayız.

Titiz kullanılmış buz makineleri, tezgah üstü dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, endüstriyel bulaşık makinaları alınır. Kullanılmış servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak kurutma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolap satanlar bizi arayabilir.

Hurda Akü Alımı Yapan Çengelköy Mahallesi Hurdacı Telefonu

Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarayan depolara akü denir. Aküler; otobüsler gibi taşıtlar ile bir takım elektronik alet edavatlarda elektrik depolamak maksadıyla kullanılmaktadır. Küçük akü hurdaları, sulu akü hurdaları, kuru akü hurdaları almaktayız.

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde akümülatörlerden yararlanıyoruz. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı değildir. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcılara akım iletmek gereğinden yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltajı gidermek amacıyla akülerin görevidir.
Çengelköy mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Hurda Kağıt Alıp Satan İstanbul Üsküdar Çengelköy Mahallesi Hurdacıları

Toptan hurda defter, kitap hurdaları, hurda fotokopi kağıdı, kağıt havlu peçete alırken göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle satıcıya ederinden daha yüksek kâr etme imkanı sunuyoruz. Çengelköy hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda karton alanlar konusunda detaylı bilgi bulunduran okumalısınız. Çengelköy’de hurda karton kağıt alımı yapmayı sürdürüyoruz.

Değerinden yüksek hurda kağıt fiyatıyla karışık renkli kağıt hurdası, hurda koli, beyaz kağıt hurda, kartonlar alanlar içindeyiz. İstanbul Çengelköy mahallesinde bristol hurda, hurda kuşe kağıt, yeni gazete hurdası alım satımıyla uğraşıyoruz.

İstanbul Üsküdar Çengelköy Mahallesi’nde Hurda Elektronik Alım Satımı

Röle, adaptör, termik röle, GSM istasyon kartları, kontaktörler, adroid telefon kartları, elektrik trafoları, elektrik panoları satın alıyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları yazıcı, ram, harddisk, LCD monitör, fotoğraf tarayıcı, DDR rulo, power supply, yeni nesil ana kart, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makinesi, modem, ekrankartı, server, porselen işlemci almaktayız. Her nevi elektrikli ev aletleri alımında nakit olarak ödemeler yapıyoruz. Ütü masası, bulaşık makineleri, vantilatör, terazi, türk kahvesi ve çay makinesi, ocak, fırın, klima, mini buzdolabı, kombi, saç kurutma makineleri, ütü, çamaşır makinesi alımı yapıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alım Satımı Yapan İstanbul Üsküdar Çengelköy Mahallesi Hurdacı Telefonları

2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hayatımızı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

Üsküdar Çengelköy mahallesinde jeneratör hurdası alımında en güncel fiyatı sunuyoruz. Çengelköy mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her şeyin ömrünü tamamlayıp daha çok kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Fakat eski jeneratörler çalışmasa da değerlidir.

Çengelköy Mahallesi’nden Çinko Hurda Alım Satımı

Çinko metali, yeryüzünde en fazla çıkarılan metal elementlerinden birisidir. Çengelköy mahallesi çinko çatı sökümü, çinko levha alan hurdacıyız. Mavimsi açık gri renklidir.

Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinen bir cevherdir. Ama üretimi ve kullanılması tam manasıyla öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır. Çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

İstanbul Üsküdar Çengelköy Mahallesi’nde Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika yıkımı yapmak iş güvenliği ve sağlığı açısından risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılması gerekmektedir. Yapıların projesi kendine özgüdür. Bu sebeple yıkımları projeye göre yapılmalıdır. Çengelköy fabrika söküm ve bozum işlerinize talip oluyoruz. Fabrika sökerken sökülmesi istenen taşınmazın detaylı biçimde incelenerek ihtiyaç duyulan proje ve ekipmanın hazırlanması doğru olur.

Çengelköy Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Şablon nikel, karbür hurda, motor hurda, hurda titanyum, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız.

Üsküdar Çengelköy mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği dilediğiniz yere getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya oto hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu neden ile hurda veya 2.el araç yedek parça için aramayınız. Eminizki Çengelköy sanayisinde oto yedek parça ticaretiyle uğraşan dükkanlar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tür işlerinizde o işi yapanlarla iletişime geçin.

Çengelköy yeni sanayi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp