Burhaniye Mahallesi Hurdacı

Burhaniye mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak ikinci el eşya alım satımında piyasasının üstünde fiyat teklifleri uygulamaktayız. Hurda malzeme alımlarında tecrübe ile hurdalarınızı değerinde alıyoruz.

Burhaniye’deki hurda bakır borsasının üzerinde hurda fiyatları ile her çeşit hurda alımı hizmetleri için firmamızı arayarak fiyat listesi göndermemizi sağlayabilirsiniz. İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara gece gündüz hizmet veriyor. Burhaniye mahallesi merkez hurdacısı olmanın sevincini müşterilerimiz ile paylaşıyoruz.

Hurdalarınızı satarak kazanç sağlamak için hemen cep telefonumuzu arayıp dört dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Yüksek tonajlı miktarda alımlarda yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Burhaniye hurdacı olarak Burhaniye bölgesinde hizmet veriyoruz. Burhaniye mahalle merkezinden kullanılmış ofis mobilyası ve hurda malzemeler alım satımı yapmaktayız.

İstanbul Hurdacılık sektörel hizmetleri ile Burhaniye’de hurda alım hizmetlerine önem kazandırıyoruz. Hurdalarınızı konumunuzdan kendimiz alıyoruz. Hurdanızın hesaplanan bedelini hurdalarınız yüklerken nakit ödüyoruz. Burhaniye bölgesi yakınlarında hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasına sahibiz.

Yüksek tonajlı hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Burhaniye mahallesi hurdacı firması olarak hurda alıyoruz. Üsküdar Burhaniye mahallesinde hurdacılık yapan firmalar içinde hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Üsküdar Burhaniye Mahallesi Hurdacı Telefonu

Burhaniye hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayıp, güncel hurda fiyatları ile atık hurdaları satın.

Okuduğunuz üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktır. Sizde dilerseniz biriktirdiğiniz hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak doğaya ve ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Bu nedenle hurda malzeme fiyatı istemek sebebi ile sitedeki telefonumuzu tuşlamanız yeterli olacaktır.

Yirmi yedi seneden şimdiye binlerce kilo araiş hurdasını geri dönüşüm aracılığıyla ekonomiye kazandırabildik. İstanbul Hurdacılık’ın işlerini özenle yapmasıyla ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Burhaniye mahallesi yerinden her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır.

Burhaniye Mahallesinin Hurdacısı

Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü sarı hurdası satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Burhaniye mahallesinde hurdacı firması olarak Üsküdar Burhaniye mahallesinin etrafında hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdanız için en yakınınızdaki araçlarımızı göndermekteyiz. Yirmi yedi senelik deneyim ile piyasaya öncülük etmekteyiz. En yakın Burhaniye hurdacı numaramızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Üsküdar’ın tüm ilçelerinde olduğu gibi Burhaniye etrafında da tüm faaliyetlerimizi titizlikle yerine getiriyoruz. Tecrübeli Üsküdar hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Kurumsal Burhaniye hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Burhaniye’nin en profesyonel hurdacısı İstanbul Hurdacılık gece gündüz hizmet veriyor! Özenli çalışmalar yürüterek kazanmayı hedefliyoruz.

Burhaniye Mahallesi’nde Hurda Alımı

Burhaniye de antimon zamak hurda, çinko hurda, hurda kalay, hurda çelik, makina artığı almaya devam etmekteyiz. Bugün ki paylaşımda sizler gibi hurdasını değerinde satıp para kazanmak isteyenlere Üsküdar Burhaniye mahallesinde hurda alanlar ile firmamız arasındaki kalite farklarını anlatacağız.

Üsküdar Burhaniye de hurda malzeme alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Yüksek tonajlı pirinç sarı ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımlarında piyasadan daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Burhaniye Mahallesi’nde hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve deneyimli personelimiz ile öne çıkıyoruz.

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan daha çok kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Burhaniye mahallesinde yerinden hurda alıyoruz.

Üsküdar Burhaniye Mahallesi’nde Hurda Kablo Alımı

Burhaniye mahallesinin en iyi hurdacısı ile çalışmanın mutluluğunu paylaşıyoruz. Şehrimizde çelik zırhlı kablo hurdası, hurda çelik içli enerji kablosu, hurda fare yemez, yeraltı enerji kablosu alımı esnasında değerinin üzerinde fiyatı biz veriyoruz. Bloğumuzda daha önce yazılmış kablo alan hurdacı makaleye göz atabilirsiniz.

Tek damar kablo, antigron kablo hurdaları, karışık kablo hurdası, enya kablo hurdası, iç tesisat kablosu ticaretiyle uğraşan firmayız. Üsküdar Burhaniye mahallesinde hurda kablo alan firmayız. Hurda elektrik kablolar, %40 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablolar ticaretinde tecrübeye sahibiz.

Burhaniye’de tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Ptt kabloları, ptt kablosu içi, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda telefon kabloları satmak isteyenler bizimle iletişime geçin. Üsküdar Burhaniye mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Karışık Demir Hurda Alan Hurdacı

Anlık güncel hurda demir fiyatları istemek için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı firmalar paylaşımımıza bir göz bakmanız harika bir şey yapmış olursunuz. Hurda demir, Burhaniye mahallesi bölgesinde çokça çıkarılan metaller arasındadır. Sitemizde yayımlanan Burhaniye mahallesi toplama demir hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Demir hurdası alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz.
Burhaniye hurda demir fiyatları için arayabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden hurda demir yangın merdiveni, asansör malzemesi, demir ev kapısı, pencere demiri hurdası, hurda tufal, alım satımı maksadı ile Burhaniye’deki firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu, pik demir hurda, demir döküm, inşaat demiri hurdası alıyoruz. Burhaniye mahallesi çevresinde ekstra demir hurda, hurda toplama demir, DKP demir, talaş demir hurda, teneke hurda ticareti yapan firmayız.

Krom Hurdası Alıp Satan İstanbul Üsküdar Burhaniye Mahallesi Hurdacı

Krom hurda alan hurdacı firmalar bölümünü ziyaret etmek iyi gelir. Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Oldukça sert olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır.

Krom paslanmaz hurdası alan Burhaniye hurdacı dükkanıyız. Dilediğiniz yerden krom paslanmaz 304 kalite hurdası talaşı, 310 kalite krom hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 304 kalite, krom 316 kalite hurdası, 316 krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 ticaretiyle uğraşan firmayız. Burhaniye’de hurda krom alımı yapan firmayız.
Üsküdar’da hurda krom paslanmaz fiyatları için arayabilirsiniz. Üsküdar Burhaniye mahallesinde hurda krom paslanmaz 430 kalite, hurda krom paslanmaz 202 talaşı, 201 kalite krom paslanmaz hurdası, paslanmaz krom 202 kalite hurdası, krom 430 kalite hurda talaşı, ikinci el krom tank, krom paslanmaz 201 hurda talaşı almaktayız.

İstanbul Üsküdar Burhaniye Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakır tel hurdası, hurda TTR kırma bakır, bakır tencere hurda, hurda bakır lama, büyük bakır kazan alıyoruz. Burhaniye de kurumsal hurdacısı olarak bakır hurda alım satımı yapıyoruz.

Burhaniye de hurda bakır alabilmek için yeni depomuzu oluşturduk. Hemen bizi arayın.
Burhaniye mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Üsküdar da hurda bakır alımı yapan hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayarak keyifli servislerin keyfini yaşamaya başlayın! Kırk ambar, hurda bakır boru, yanık bakır, ince bakır profil hurda, bakır (kızıl) talaş hurdası, soyma bakır, antigron bakır kırma granür hurda alımı yapıyoruz.

Hurda levha, hurda hammadde, bakır eşya, hurda bakırlı petek, hurda bakır tepsi almaktayız. Hurda bakır alanlar konumuzda daha geniş bilgi var. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları Burhaniye de geçerli olacaktır.

İstanbul Üsküdar Burhaniye Mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

Her türlü toptan hurda alüminyum alımı yapıyoruz.
Üsküdar Burhaniye mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın. Hurda alüminyum petek, alüminyum çatı sacı, çıkma alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Burhaniye de konumdan profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda alüminyum alikobant, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü almak için iletişim kurmanızı bekliyoruz. Kimyasal bir element olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metaldir.

Hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum kartel, alüminyum matbaa kalıbı, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum araiş ticaretiyle uğraşan firmayız. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile saygılar sunarız.

Üsküdar Burhaniye’de alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Burhaniye mahallesi alüminyum hurda ton fiyatlarını talep edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Hurda alüminyum kilosu ne kadar başlığıyla yazılmış metine göz gezdirebilirsiniz Alüminyum üretim artığı, levha, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum talaş alıyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle Burhaniye çevresinde durmadan tecrübe elde ediyoruz.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Üsküdar Burhaniye Mahallesi Hurdacı Telefonu

Burhaniye hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-58 sarı çubuk talaşı, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, pirinç sarı araiş hurdası, araiş sarı, MS-64 hurda sarı pirinç araiş alıyoruz. Sayfamızdaki Burhaniye mahallesi pirinç sarı ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Sitemizde bulunan sarı alan hurdacılar yazıyı okuyun. Burhaniye hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız.

İstanbul Hurdacılık firmamız Burhaniye de hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz. Burhaniye mahallesi çevresinde sarı külçe hurdası, hurda sarı araba radyatörü, hurda fosfor bronz, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, hurda su saati alan firmayız.

İstanbul Üsküdar Burhaniye Mahallesi Yakınlarından Kağıt Hurda Alımı

Değerinden yüksek fiyatlarla karışık renkli kağıt hurdası, hurda koli, hurda karton, beyaz kağıt hurdası alım satımı yapan yerler içerisindeyiz. En iyi fiyata peçete, A4 kağıt hurdası, okul kitapları, defter hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik sayesinde size çok daha yüksek oranda kâr etme olanağı yöneltiyoruz.
Burhaniye hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. İstanbul Üsküdar Burhaniye hurda kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol hurda alan firmayız. Kağıt alan hurdacı konusunda geniş bilgi içermekte olan mutlaka ziyaret etmelisiniz. Üsküdar Burhaniye mahallesinde kağıt hurdası almaktayız.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, tezgah, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alım satımı yapmaktayız. İkinci el tabak kurutma makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan firmalar bizimle irtibat kurabilir.

Tabldot tabakları, su sebili, çay ocağı malzemeleri, espresso makineleri, bardak mısır arabası, ayran makinesi, kıyma çekme makineleri bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, salata reyonları, krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, lokanta tipi aspiratör vb kafe lokanta tipi mutfak ekipmanını incelemeniz amacıyla alıcıları depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz. Endüstriyel cafe ve lokanta aletleri almaktayız.

Burhaniye Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Üsküdar Burhaniye mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hizmet sunuyoruz. Kesinlikle hurda araç veya motosiklet hurdası almamaktayız. Bu sebep ile hurda veya 2.el otomobil yedek parçası için aramamalısınız. Şüphesizki Burhaniye sanayisinde hurda oto parçası işleriyle uğraşan hurdacı firmaları vardır. Rica ediyoruz bu tarz işlerinizde o firmalarla iletişim kurmanızdır.

Motor hurdası, hurda nikel, hurda karbür, titanyum hurdası, imalat artığı alıyoruz. Burhaniye mahallesi sanayi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 step motor hurdası alım yapıyoruz.

Burhaniye Mahallesinden Kurşun Hurdası Alımı

Dünyada doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaldir. İstanbul Hurdacılık olarak Burhaniye mahallesinde yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun boru söküm işleri için adresinize uzman personel yönlendiriyoruz. Ayrıca Burhaniyede hurda çinko alım satım hizmeti sunmaktayız. Elinizde Çinko hurdası numaramızı şimdi arayın. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Kurşun kablo yalıtımlarında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde, alaşım üretiminde, benzin katkısında, aküler üretilirken, radyasyon yalıtımlarında kullanıldığı bilinmektedir.

Plastik Hurda Alanlar

En yakın adresten parça pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı ve mavi kapak hurda, beyaz şeffaf naylon poşet, şeffaf pet şişe için peşin ödeme veriyoruz. Plastik hurdası, Oksijen, karbon, Hidrojen (H), Azot ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Burhaniye mahallesinin tümünde ABS plastik hurdası, hurda polistiren, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası alıyoruz. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz.
Burhaniye hurda plastik pimapen fiyatları için arayabilirsiniz.

Güncel Anlık Burhaniye Mahallesi Hurda Fiyatları

Profesyonel firma olarak alımlarımızı anlık güncellenen hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdaki Üsküdar hurda fiyatları anlık değiştirilmektedir. Daha güncel sayfamızda bulunan anlık hurda fiyatları makaleyi okuyabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için arayın.

Elektronik Hurda Alımı

Hurda Laptop bilgisayar parçaları fotokopi makineleri, lcd monitör, power, resim tarayıcı, lazer yazıcı, ram, ekran kartı, işlemci CPU, DDR Rulo, sunucu, taşınabilir harddisk, elektronik kart, yeni nesil ana kart, ses kartı, modem alıyoruz. Mini buzdolabı, fırın, klima, kombi, fön makinesi, terazi, vantilatör, çamaşır makinesi, ütü, çay ve türk kahvesi makinesi, ütü masası, bulaşık makineleri, ocak alımı yapıyoruz.

Şarj cihazı, GSM baz istasyonu kartları, elektrik panosu, elektrik trafosu parçaları, kontaktörler, akıllı telefon işlemcileri, termik röleler, röle almaktayız. Sıfır ve 2.el elektrikli ev eşyası alırken nakit ödemeler yapıyoruz.

Burhaniye Mahallesi Çevresinde Sac Hurdası Alım Satımı

Ek bina tavanı kapatmak için kullanılabilecek ikinci el sac satıyoruz. Burhaniye genelinde paslanmaz sac hurda alan işletmeler içindeyiz. Sac; metallerin levha şekline getirilen biçimidir. İki silindir arasında değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ölçülerde kesilir.

Kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Değişik tekerlekli otomobillerin gövdesinde, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, kapı, varil, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların atıl durumda olanına hurda sac levha denir. Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır.

Hurda Jeneratör Alım Satımı Yapan Burhaniye Mahallesi Hurdacı Numarası

Kullanıma bağlı olarak her tür makinenin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Ama eski jeneratörler çalışmasa da alıcı bulur. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektiriğin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif bize ulaşın. Jeneratör hurdası alımı için en doğru fiyatlarını veriyoruz.
Burhaniye mahallesi hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın.

Hurda Çelik Raf Fiyatları

Burhaniye hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. 2. el demir raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan firmalar hakkında bilgi verdiğimiz makaleye göz atmak isteyebilirsiniz. Çelik raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla hizmeti bırakmış elbisecilerden satın aldığımız çelik raflar, ürün reyonları, demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza raf hurdası içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir 2. el raf satıyoruz.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Öncelikle sökümü teklif edilen imalathanenin incelikle incelenmesi gerekiyor. Yapıların yapılış projesi kendine özgü olabilir. Bu nedenle yıkım şekilleri de farklı yapılmalıdır. Burhaniye fabrika yıkımı konusunda gerekli tecrübeye sahibiz. Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği açısından risk taşımaktadır. Tecrübeli personeller tarafından yapılmalıdır.

Hurda Çinko Alımı

Elementler içerisinde yer alan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirir. Burhaniye mahallesi çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Çinko madeni, yerkabuğunda en fazla miktarda bulunan elementlerden birisidir.

Açık gri mavimsi renklidir. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Fakat üretim yöntemi ve kullanımı tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Ayrıca iflas eden satıcılardan satın aldığımız minik uygun fiyatlı fayans kalebodur, çatı tavanları, kiremitler, dayanıklı laminant parke satışı yapıyoruz. Şantiyelerde boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz. Burhaniye mahallesinde yıkılmış lokanta binalarından çıkma hala kullanılabilir 2. el pimapen pencere, mutfak dolabı, çelik kapı alım satımı yapıyoruz.

Burhaniye Mahallesi Akü Hurdası Alım Satımı

Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanımla sınırlı değildir. Aynı zamanda amperajı dengelemek, alıcıya akım iletmek gereğinden yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek amacı ile aküler kullanılarak motor korunmaya alınır. Burhaniye mahallesi hurda akü fiyatları sormak için bize ulaşın. Hurda sulu akü, küçük akü hurdası, kuru akü hurdaları hizmetlerini ayağınıza getiriyoruz.

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatörlerden faydalanıyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Aküler; araba, motosikletler, otobüsler benzeri taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli alet edavatlarda enerji deposu olarak kullanılır.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Mekanların en önemli yeri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yarar. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrik depolar sökümlerinde binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzeme olarak satılacak olanlar değer kazanır. Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların yıkım sökümü ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Burhaniye mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika sökümünde Yirmi yedi deneyime sahip personellerimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp