Veliefendi Mahallesi Hurdacı

Veliefendi mahallesi hurdacı firması olarak her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alıyoruz. Veliefendi hurdacısı İstanbul Hurdacılık hurda malzemesini satmak isteyenlere hafta sonlarıda hizmet veriyor.

Hurda eşya alım satımlarında deneyimle hurda malzemenizi değerinde nakit ödemeyle alıyoruz. Değerlendirmek istediğiniz ne kadar hurdanız varsa çok geçmeden telefon numaralarımızı arayıp 4 dakika içinde fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Tüm hurdaları bulunduğu konumdan bizzat gelerek alıyoruz.

Veliefendi hurda ve geri dönüşüm tesisleri içerisinde lider konumdayız. Veliefendi sanayi etrafında hurda alım firmasıyız. İstanbul Hurdacılık sektörel anlamdaki kalitesiyle Veliefendi merkezinde hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerine değer vermekteyiz.

Yüksek tonajda hurda satmak mı istiyorsunuz? En iyi fiyat teklifini veren Veliefendi mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde hurdacı firmalardan biri olmanın gurunu birlikte çalıştıklarımızla yaşamaktayız.

Veliefendi Mahallesinin çevresinde hurda eşyalar ve az kullanılmış ev eşyası alımlarında nakit ödemeler yapmaktayız. Hurda alırken değerini tartıldıktan sonra hesaplıyoruz.

Yüksek miktarlı hurda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum satımlarında Veliefendi mahallesi fiyatlarından yüksek fiyat uyguluyoruz. Veliefendi hurdacısı olarak Veliefendi çevresinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Günlük Veliefendi hurda fiyatlandırması ile hurda malzeme alımı hizmetleri için firmamızı İstanbul Hurdacılık ile irtibata geçin.

Veliefendi Mahallesinin Hurdacıları

Sizde her nevi hurda malzeme satmak sebebi ile hizmet telefon numaramızı tuşlamalısınız. Profesyonel hizmetlerle normalden çok kazanmayı ilke edinerek piyasadakinden yüksek hurda fiyat teklifi sunmaktayız. Veliefendi de hurdacı firması mı arıyorsunuz? Veliefendi deki en deneyimli hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık’la tanışma vaktiniz geldi!

Veliefendi mahallesi hurdacı olarak Zeytinburnu Veliefendi mahallesinin tüm ilçelerinde hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanın taşınması için yakın çevredeki hurda nakliye aracımızı göndermekteyiz. Geri dönüşümde 27 senelik deneyim ile piyasaya yenilikler getirmeye önem veriyoruz. En yakın Veliefendi hurdacı telefonumuzu arayın. Zeytinburnunun tümünde olduğu gibi Veliefendi çevresinde de profesyonel servislerimizi devam ettirmekteyiz. En yakın Zeytinburnu hurdacı arayışınızda hizmet sunmaktayız.

Zeytinburnu Veliefendi Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Veliefendi de yerinden ttr kablo hurdası ve ikinci el malzeme alım satımı yapıyoruz. Bugün de sizler gibi hurda satmak isteyenlere Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde hurda alan fabrikalar ile firmamız arasındaki hizmetlerimizi açıklamış olacağız.

Müşterilerin memnun kalmasına öncelik vererek sürüm sayesinde daha fazla kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. İstanbul Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde hurda çinko, CNC artığı, kalay, çelik, antimon zamak hurdası alıyoruz.

Veliefendi’de hurda ve ikinci el mutfak eşyası alımı işlerini itina ile yapmaya önem veriyoruz. Yüksek tonajlı çinko hurdası, çatı minare kurşunu, hurda bakır, kablo hurdası, hurda alüminyum,toplama demir ve hurda sarı alımında fiyatlar uyguluyoruz. Veliefendi mahalle merkezinde hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimiz ile piyasanın lideri konumdayız.

Veliefendi Mahallesinde Hurdacı Firma Telefonu

Bu neden ile hurda satmak sebebi ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Veliefendi mahallesi hurda alım faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak, en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Anlattığımız gibi hurdacılık doğaya katkı sağlamaktadır. Sizlerde isterseniz hurda malzemenin satışını yaparak doğaya katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi yedi yıldan şimdiye dek binlerce ton hurdayı geri dönüşüme kazandırabildik. Hizmetlerimizle doğamıza daha fazla zarar verilmesi önlendi. Veliefendi mahallesi hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Bakır Hurdası Alan Veliefendi Mahallesi Hurdacı

Hurda bakır fiyat listesi sayfamızda geniş bilgi mevcut. Hurda bakır fiyatları bütün Veliefendi için geçerli olacaktır. 1/2 bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, soyma bakır, kırkambar hurda, antigron kırma granür, kalın bakır profil hurda, kızıl bakır talaşı alımı yapıyoruz. Veliefendi mahallesinde bakır hurda alan yerler arasındayız. Bizi hemen arayın. En Yakın İstanbul Zeytinburnu Veliefendi mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Bakır levha hurdası, ham madde, hurda bakır süs eşyası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz. Veliefendi mahallesinde kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır alımı yapıyoruz. Lama, bakır tencere, TTR kırma, bakır tel hurdası, büyük boy bakır kazan alım satımı yapmaktayız. Veliefendi de hurda bakır alan hurdacı telefon numarasını hemen arayarak deneyimli servislerin keyfini yaşamaya başlayın!

Hurda Kablo Alan Zeytinburnu Veliefendi Mahallesi Hurdacı Numarası

Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde kablo hurda alan yerler arasındayız. Hurda %50 bakırlı kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, hurda elektrik kabloları, %40 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hurda kablo alan hurdacı içerikli metine göz atın. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan pahalı fiyat veriyoruz.

Ptt kablo hurdası, telefon kablosu, yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kablosu içi elinde olanlar bize ulaşın. İstanbul Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Zeytinburnu nun en iyi hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda satımı temenni ediyoruz. Karışık kablolar, antigron kablo, iç tesisat kablosu, enye kablo hurdaları, tek damar kablolar alım satımı yapıyoruz. Bu bölgede hurda fare yemez kablolar, hurda çelik zırhlı kablo, yeraltı enerji kablo hurdaları, çelik içli kablo hurdaları alım satımında piyasasının üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz.

Alüminyum Hurda Alım Satımı Yapan Veliefendi Hurdacısı

Çıkma jant, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tencere, hurda alüminyum tabak, alüminyum tel hurdası Veliefendi hurdacılık firmaları arasındayız. Sayfamızdaki Veliefendi mahallesi alüminyum hurda fiyatlarını grubumuzdakilere saat başı yollanmaktadır. Veliefendi mahallesinde alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Alüminyum levha hurda, alüminyum kutu, hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum radyatör hurdası alım satımı yapmaktayız. Şirketimize verdiğiniz önem ve destek sebebiyle sonsuz teşekkürler.

Kimyasal elementler içerisinde olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Sizin desteğiyle Veliefendide daha hızlı gelişiyoruz.

Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde konumdan alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi hurdası, hurda profil eloksallı alüminyum alımı için aramanızı istiyoruz. Alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum kartel, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum ince profil alıyoruz. Her türlü toptan alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Zeytinburnu Veliefendi mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız.

Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı Yapan Veliefendi Mahallesi Hurdacı Firmaları

Sitemizde yayınlanmış olan Veliefendi mahallesi sarı pirinç hurdası kg fiyatını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Pirinç sarı alan hurdacı içeriğiyle yazılmış sayfasına bir göz gezdirebilirsiniz.
Veliefendi hurda sarı fiyatları için arayın.

Veliefendi hurdacı İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alan yerler içerisindeyiz. İstanbul Hurdacılık olarak sarı araiş, MS-58 sarı çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu MS-58, MS-70 sarı araiş hurda, pirinç sarı araiş hurda MS-64 alımında öncü firmayız. Veliefendi de hurda bronz fosfor, hurda sarı oto radyatör, sarı külçe, su saati, hurda sarı musluk, hurda sarı pirinç talaşı, kırkambar sarı hurda alan yerler arasında değerinde fiyatları veriyoruz.

Hurda Demir Alıp Satan Veliefendi Mahallesi Hurdacı Sitesi

Veliefendi de toplama demir, teneke, demir talaş hurdası, extra demir hurda, DKP demir alım satımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Demir, Veliefendide çokça çıkarılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Veliefendi mahallesi toplama demir hurdası fiyat listesini abonelerimizle günlük paylaşmaktayız. Bildireceğiniz adresten demir ev kapısı, hurda pencere demir, asansör malzemeleri, demir merdiven korkuluğu, tufal hurdası, için nakit ödeme yapıyoruz.

Anlık demir hurda fiyatları istemek sebebiyle hurdacı firmamıza ulaşın. Güncel hurda demir fiyatları bölümünü ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Tonajlı inşaat yıkım hurdası, hurda döküm demir, hurda pik demir, inşaat demir çubuğu, hurda inşaat demiri alım satımı yapılır. İstanbul Hurdacılık Veliefendide demir hurda alan yerler içerisindeyiz.
Veliefendi hurda demir fiyatları öğrenmek için arayınız.

Krom Hurdası Alımı

Krom hurda alanlar linkine tıklayınız. Zeytinburnu Zeytinburnu da 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 202 hurdası, paslanmaz krom 430 hurda, 201 kalite krom paslanmaz hurdası, ikinci el krom tank, hurda krom 202 talaşı, krom 201 hurdası talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz.

Yerinden paslanmaz krom 316 hurdası, 304 krom paslanmaz hurda talaşı, 316 krom paslanmaz hurdası talaşı, 304 kalite krom hurda, 310 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurdası alıyoruz. Zeytinburnu Veliefendi mahallesinde hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. İstanbul Zeytinburnu ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası alan Veliefendi hurdacı depsouyuz.

Oldukça sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanılmaktadır. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir.

2 el Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alıyoruz

Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Kısa zaman kullanılmış bulaşık makinaları, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar alıyoruz.

Su sebilleri, ayran makineleri, doğalgazlı çay dobajı, espresso makinesi, tabldot, kıyma çekme makineleri, mısır arabaları temin etmekteyiz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, restoran tipi set üstü ocak, aspiratör, küvet, evye, davlumbaz, paslanmaz salata reyonları vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını inceleyebilmeniz için alıcıları depomuza davet etmekteyiz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurulama makineleri, tabak kurutma tezgahı, krom tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah altı dolap satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Hurda Plastik Alan Zeytinburnu Veliefendi Mahallesi Hurdacı Firması

En yüksek fiyata beyaz şeffaf naylon poşet, kırkambar plastik hurda, kırmızı ve mavi kapak hurdası, pet şişe hurdası, hurda pimapen imalat artığı alan hurdacıyız.

Plastik hurda; Karbon (C), hidrojen, azot (N), (O) oksijen ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Zeytinburnu Veliefendi mahallesinin tamamında ABS plastik hurdası, hurda polistiren kristal, polipropilen hurdası, jelatin hurdası alımında lider konumdayız. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz. Veliefendi hurda pimapen fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayınız.

Veliefendi Mahallesi Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Yapıların en önemli yerlerinden biri hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatılar uzatmaya yarar. Kolaylık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı projelerinin yıkım sökümü diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Çelik konstrüksiyon bina prefabrik spor salonları sökümlerinde işletmenin imar projeleri incelenmelidir. Böylelikle ikinci el çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecek olanlar ayrılabilir. Veliefendi’de çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde tecrübeli personellerimiz ile hizmetler veriyoruz. Çelik çatı söküm işlerini titizlikle tamamlamaktayız. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır.

Veliefendi Mahallesi Çevresinden Çelik Raf Hurda Alan Yerler

Hurda depolama rafları alıyoruz. Veliefendi mahallesi raf hurdası fiyatları hakkında detaylı almak maksadı ile telefonumuzu aramanız yeterlidir.

2.el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek için 2.el raf alan yerler sayfamızı inceleyebilirsiniz. Özellikle batan pastanelerden satın aldığımız teşhir rafları, hurda çelik raf, hurda market rafı, ürün reyonları, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan 2. el raf satıcıları içindeyiz.

Kağıt Hurdası Alımı Yapan Veliefendi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Ederinden fazla fiyatlarla beyaz kağıt hurda, koliler, hurda karton, renkli kağıt hurdası alımı yapmaktayız. Zeytinburnu da ve Veliefendi mahallesinde bristol hurda, hurda kuşe kağıt, eski gazete hurdası alım satımı yapıyoruz. Bir önceki sayfamızdaki hurda kağıt alanlar hakkındaki paylaşımı mutlaka ziyaret edin. Veliefendi’de karton, kağıt hurdası alan fabrikalar içerisinde yer almaktayız. Yüksek tonajlı fotokopi kağıdı hurdası, defter hurdaları, kitaplar, kağıt havlu peçete tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılık sayesinde size daha yüksek kazanç elde etme avantajı sunuyoruz. Veliefendi hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın.

Veliefendi Mahallesinden Hurda Çinko Alımı

Çinko, antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Lakin kullanım biçimi ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko siyanür, amin, amonyak, halojen iyonları ile bileşikler oluşturuyor. Çinko, yerkabuğunda en fazla miktarda çıkarılabilen metal elementlerdendir.

Geçiş metalleri içinde yer alan çinko açık gri mavimsi renktedir. Veliefendi de çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Veliefendi Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Veliefendi mahallesi sanayi sitesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her çeşit hurdaları alıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alımı yapmaktayız.

Zeytinburnu Veliefendi mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi dilediğiniz yere getirmekteyiz. Asla hurda araç veya traktör hurdası alımı yapmıyoruz. Bu neden ile hurda veya çıkma araç parçası için aramamalısınız. Eminizki Veliefendi sanayi sitesi içinde oto yedek parça işleriyle uğraşan yerler mevcuttur. Rica ederiz bu işlerde onları arayın.

Hurda şablon nikel, karbür hurdası, motor hurdası, hurda titanyum, hurda imalat artığı alıyoruz.

Veliefendi Mahallesi Akü Hurdası Alım Satımı

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatör hala akümülatörlerden faydalanıyoruz. Sulu akü hurda, kuru akü hurda, hurda küçük akü alım hizmetleri veriyoruz. Aküler, sadece çalıştırmaya kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek amacıyla akülerin kulanım maksadını yansıtır. Veliefendi mahallesi hurda akü fiyatları için bize ulaşın. Akü; arabalar, motorsikletler gibi enerjiye ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılmaktadır. Elektriği kimyasal olarak depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan depolardır.

Hurda Sac Alıp Satan Veliefendi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, demir kapı üretilirken kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında, uçak ve gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kapı, çatı, sandviç panel, varil üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız eşyalardan sac hurdası çıkarılabilir. Sac; metalin ince veya kalın levha haline getirilmiş halidir. Merdaneler arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilerek üretilir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ölçülerde kesilmektedir.

Ardiye çatısı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan hurda sac buluyoruz. Veliefendi sac hurda alımı yaptığımız şehirlerdendir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından toplanmaktadır.

Veliefendi Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Anlık Veliefendi hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Tüm alımlarımızı güncel hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Güncel krom hurdası fiyatları başlıklı konuya bir göz atabilirsiniz. Burdaki Veliefendi mahallesi hurda fiyatları anlık güncellenmektedir.

Hurda Elektronik Malzeme Alanlar

Kombi, merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, terazi, klima, fön makinesi, 4 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, türk kahvesi ve çay makinesi, buzdolabı, ütü alımı yapıyoruz. Her nevi elektronik ev aleti alırken bedelini teslim alırken ödüyoruz.

Tuşlu telefon işlemcileri, elektrik pano malzemeleri, röle, trafolar, GSM baz istasyonu kartları, adaptör, termik röle, kontaktörler almaktayız. Hurda Bilgisayar parçaları sarı göbek işlemci, harddisk, ram, fotokopi makinesi, server, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, ses kartı, bozuk modem, power, ekrankartı, DDR rulo, crt monitör, resim tarayıcı, anakarat almaktayız.

2.El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Zeytinburnu’nun Veliefendi mahallesinde yıkılan lokanta binalarından kenara ayrılan sıfır gibi ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapen pencereler alım satımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte işi bırakan depolardan edindiğimiz defolu fayans, laminant parke, çatı tavanları, kiremit satıyoruz.

İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç pompası, boya tabancası, alçı sıva makinesi ikinci el seyyar iskele, plywood hurda satılıktır.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

İşe başlamadan önce yıkılacak fabrikanın detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde projenin ayarlanması gerekiyor. Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı nedeniyle risk taşımaktadır. Deneyim kazanmış personellerce yapılmalıdır.

Yapıların projeleri diğerlerinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkım gereksinimi ona göre yapılmalıdır. Veliefendi’de fabrika yıkım ve sökümü hizmetlerinde lideriz.

Veliefendi Mahallesi Yakınlarından Hurda Jeneratör Alımı

Kullanıma bağlı olarak her türlü malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada değerlidir. Elektrik enerjisi bulunamayan yerlerde jeneratörden yararlanılmaktadır.

Veliefendi mahallesi merkezde ikinci el jeneratör alanlar içindeyiz. Zeytinburnu ikinci el jeneratör fiyatları sormak için arayabilirsiniz. İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi istemeden karar vermeyin.

Kurşun Hurda Alanlar

Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılır biçime getirilmektedir. Kurşun eski tarihlerden bu yana kullanılmakta olan metaller içindedir. Dünyada doğal olarak bulunabilir. Veliefendi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun levha, Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu alım satımı yapmaktayız. Ayrıca Veliefendi de çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız telefon numaramızı hemen arayın. Günümüzde kablo yalıtımı üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, mühimmatlarda, alaşımlarda, akü imalatı, benzin katkısında, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda kurşuna yer verilmektedir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp