Sinanoba Mahallesi Hurdacı

Sinanoba mahallesi hurdacılar arasında hurda çinko ticareti yapıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat uyguluyoruz. Sinanoba hurdacı firmalar içindeyiz. Yüksek miktarda değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Sinanoba mahallesi hurdacısı olarak hurda alım satımı yapıyoruz.

Hurdanızı satmak için vakit kaybetmeden İstanbul telefonlarına ulaşarak 1 dakika geçmeden avantajlı fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Sinanoba Mahallesi’nde hurdacı firmasıyız. Hurda eşya alım satımında tecrübeyle size özel hareket etmekteyiz.

Sinanoba mahallesi etrafından hurda malzemeler ve ikinci el ofis mobilyaları değerinde alıyoruz. Hurdalarınızın tutarını alırken hesaplamaktayız.

Sinanoba’da hurda alan firmalar arasında öncüyüz. Sinanoba mahallesinde hurda alanlardan biri olmanın haklı onurunu paylaşmaktayız. Sinanoba mahallesi piyasasından yukarda hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız.

Hurdalarınızı adresinizden bizzat gelerek almaktayız. Sinanoba da hizmet veren İstanbul tecrübesi ile Sinanoba’daki hurdacılık ve geri dönüşüm işlerine yeni bir boyut kazandırmaktayız. İstanbul sizlere geceleri de hizmet sunmaktadır.

Sinanoba Mahallesi Hurdacı Firmalar

Sinanoba’da mahallesi hurdacı firma mı arıyorsunuz? Sinanoba’daki en kurumsal hurdacı firması İstanbul ile hayatınızı kolaylaştırın! Sürümden sürümden kazanmaya önem vererek hizmet kalitemizi arttırmaya çalışıyoruz.

Firmamızı tercih edenler her çeşit hurda atık satmak sebebi ile telefon numaramızı kaydedebilirsiniz. Sinanoba mahallesi hurdacı firması olarak Büyükçekmece Sinanoba mahallesinin çevresinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki atık malzemeleriniz için yakın çevredeki hurda taşıma ekibimizi gönderiyoruz. Hurdacılık faaliyetlerinde 27 yıllık tecrübeyle Sinanoba piyasasına yeni bir nefes getirmekteyiz. En yakın Sinanoba hurdacı telefon numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Büyükçekmece’nin tüm sokaklarında olduğu gibi Sinanoba ilçesinde de profesyonel faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Profesyonel Büyükçekmece hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Büyükçekmece Sinanoba Mahallesinde Hurda Alanlar

Büyükçekmece Sinanoba da hurda alım satımı işlerini yapıyoruz. Bu paylaşımımızda size Sinanoba’da hurda alan fabrikalarla aramızdaki tecrübe farkını açıklamaya çalışıyoruz.

Sinanoba mahallesinde çinko hurdası, hurda CNC torna artığı, zamak antimon hurda, hurda çelik, kalay hurda almaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi arzu ediyoruz. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Sinanoba mahallesi genelinde dilediğiniz adresten hurda alımı yapmaktayız. Tonajlı kablo, hurda bakır, hurda alüminyum, çinko, inşaat demiri, çatı minare kurşunu ve sarı alımına özel fiyatlar uyguluyoruz. Sinanoba’da hurda alanlar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncülük ediyoruz.

Büyükçekmece Sinanoba Mahallesi Hurdacı Firma Telefonu

Sinanoba mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu sebeple hurda satmak nedeni ile numaralarımızı tuşlayabilirsiniz.

Okuduğunuz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktadır. Sizde dilerseniz biriktirdiğiniz hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayıp firmamızın çalışmalarına katkıda bulunabilirsiniz. Hemen arayın, en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Sinanoba hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir. Yirmi yedi senedir on binlerce kilo hurdayı geri dönüşümle Türkiye ekonomisine kazandırdık. Bu sayede doğaya çok daha az zarar verilmiş oldu.

Karışık Demir Hurda Alanlar

Tonajlı yıkım hurdası, hurda döküm demir, pik demir hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda inşaat demiri alıyoruz. Demir hurdası, Sinanoba da en çok alınıp satılan madenler içerisinde yer alır. Sayfamızdaki Sinanoba mahallesi extra demir hurda kilo fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz ulaştırılmaktadır. Sinanoba hurdacı firma olarak hurda ekstra demir, teneke, talaş demir hurdası, toplama demir hurda, dkp demir alım satımı yapıyoruz.

Demir hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Güncel anlık demir hurda fiyatları öğrenmek için Sinanoba hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacılar yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Yerinden tufal hurda, hurda demir trabzan, demir kapı, pencere demiri hurdası, hurda asansör, Sinanoba hurdacısıyız.

Alüminyum Hurdası Alım Satımı Yapan Sinanoba Hurdacı Firması

Yerinden profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum klima radyatörü almak için telefonlarınızı bekliyoruz. Sinanoba’da alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Alüminyum kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum kalıp, alüminyum araiş, alüminyum piston alım satımı yapıyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum tencere, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tabak hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum sac hurdası Sinanoba geri dönüşüm ve hurda firması olarak iyi hizmet veriyoruz.

Hurdasını satanların destekleriyle durmadan büyüyoruz. Sayfamızda yayımlanan İstanbul Büyükçekmece Sinanoba mahallesi alüminyum kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda alüminyum kaç para başlığıyla yazılmış metni okuyabilirsiniz Her çeşit yüksek tonajlı alüminyum hurdası alınır.
Sinanoba mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen bir metal cinsidir.

Alüminyum levha, ince alüminyum talaşı, alüminyum makine artığı, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör alım satımı yapıyoruz. Yirmi yedi yıldır hizmet veren firmamız İstanbul’a güvendiğiniz nedeniyle size minnettarız.

Sinanoba Mahallesi’nden Krom Hurdası Alan Firmalar

Bildireceğiniz konumdan 310 krom hurdası talaşı, krom 316 kalite hurda, krom paslanmaz 304 hurdası, hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurda, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı alım satımı yapıyoruz. Yapısından dolayı çok sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Hurda krom paslanmaz alanlar içindeki Sinanoba hurdacı firmasıyız.

Büyükçekmece Sinanoba mahallesinde hurda paslanmaz krom 202 kalite talaşı, krom 201 kalite hurdası, 202 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 201 hurda talaşı, paslanmaz krom 430 hurdası, krom makine parçası, 430 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı almayı sürdürüyoruz. Krom hurdası alım satımı yazısına göz atın. Sinanoba Mahallesi’nde hurda krom Sinanoba mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Büyükçekmece ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için arayınız.

Kablo Hurdası Alan İstanbul Büyükçekmece Sinanoba Mahallesi Hurdacı Numarası

Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Ptt kablo hurdası, telefon kablosu, ptt kablo içi yağlı (deşe), hurda ptt kablosu içi satacak olanlar şimdi arayın.

Enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, karışık kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu hurdası Sinanoba mahallesi hurdacısıyız. %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, hurda %50 bakırlı kablolar, elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Çevremizde yer altı enerji kabloları, çelik zırh kablo, hurda fare yemez kablolar, yer altı kablosu alım satımı için piyasanın üstünde fiyatları veriyoruz.

Büyükçekmece Sinanoba mahallesinde kablo hurda alan yerler içindeyiz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Sinanoba mahallesinin en iyi hurdacısı ile bol kazançlı bir hurda alımı diliyoruz. Kablo alan hurdacılar konulu metine göz atabilirsiniz.

Sinanoba Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Sinanoba mahallesi merkezde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Kalaylı bakır tencere, bakır lama hurda, bakır TTR kırma granür hurdası, bakır tel hurdası, bakır kazan alınır. Sinanoba mahallesinde hurda bakır alan yerler arasında yeralıyoruz. Telefonlarımızı arayın.
İstanbul Büyükçekmece Sinanoba mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayınız.

Hurda bakır alan yerler yazımızda daha detaylı bilgilendirme mevcuttur. Sinanoba mahallesi hurda bakır fiyatları talep edebilirsiniz. Hurda bakır ham madde, bakır eşya, hurda bakır levha, hurda bakır petek, eski bakır tepsi alımları için arayınız.

Hurda antigron bakır kırma granür, bakır yanık hurda, 3/8 bakır boru, soyma bakır hurdası, ince bakır profil hurda, kırkambar hurda, bakır kızıl talaş alım hizmeti sunmaktayız. Bakır hurdası alan Sinanoba mahallesi hurdacı iş yerimizi kolayca arayarak tecrübeli hizmetin keyfini yaşamaya başlayın!

Büyükçekmece Sinanoba Mahallesinde Hurda Sarı Alımı

Sinanoba mahallesi etrafında sarı musluk, hurda bronz fosfor araiş Cusn8, sarı radyatör hurda, sarı pirinç su saati, kırkambar sarı hurdası, sarı pirinç talaşı, külçe sarı alan yerler içindeyiz. İstanbul olarak sarı araiş hurda, MS-58 sarı çubuk talaşı hurdası, sarı araiş hurda MS-64, hurda çubuk ucu parça sarı, sarı araiş hurda MS-70 alımıyla iştigal ediyoruz.

Sinanoba’da hurda sarı alan yerler içindeyiz. Sitemizdeki Sinanoba mahallesi sarı pirinç hurdası fiyatlarını grubumuza üye olanlara her gün ulaştırılmaktadır. Hurda pirinç sarı içerikli içeriğe bir göz atabilirsiniz.
Sinanoba hurda sarı fiyatları öğrenmek için bizlerle irtibata geçin.

Sinanoba Mahallesi Çevresinden Kağıt Hurdası Alım Satımı

Yüksek tonajlı okul kitapları, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda peçete kağıdı, defter alırken göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılıkla hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha fazla miktarda kazanım elde etme olanağı takdim ediyoruz.
Sinanoba hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz. Sinanoba mahallesinde kuşe kağıt hurdası, yeni gazete hurdası, bristol hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Kağıt hurdası hakkındaki okumalısınız. Sinanoba mahallesinde hurda karton ve kağıt almaktayız. derinden çok fiyatlarla hurda beyaz kağıt, renkli kağıt hurdaları, koli hurdaları, karton hurdası alıyoruz.

Büyükçekmece Sinanoba Mahallesi 2 el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Su sebili, köpüklü ayran makineleri, bakırlı çay kazanı, kahve makinesi, tabldot, kıyma makinesi dişlisi, popcorn arabası temin etmekteyiz. Elimizde bulunan hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, krom evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vb kafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini yakından görmek için siz değerli potansiyel müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. İkinci el endüstriyel tip lokanta malzemeleri alıyoruz.

2. El tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Temiz durumda bulaşık makinaları, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, tezgah, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alım satımı yapıyoruz.

Sinanoba Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Sinanoba mahallesi sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 hurda step motor alımı yapmaktayız.

Hurda motor, nikel hurdası, karbür, hurda titanyum, imalat artığı satmak için iletişime geçmekten çekinmeyin.

Büyükçekmece Sinanoba mahallesi hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet vermekteyiz. Asla hurda araç veya traktör hurdası alım satımı yapmamaktayız. Bu neden ile hurda veya 2.el otomobil yedek parçası için gelen telefonları açmıyoruz. Eminiz Sinanoba sanayisinde çıkma otomobil parçası alıp satan dükkanlar mevcuttur. Rica ediyoruz ikinci el otomobil parçası işlerinizde alımı yapan firmalarla irtibat kurun.

Kurşun Hurdası Alım Satımı Yapan İstanbul Büyükçekmece Sinanoba Mahallesi Hurdacı Numarası

Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar kullanılan metaller içindedir. Kurşun madeni radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, kimyasal maddelerde, mühimmatlarda, akü imali, benzin katkısında, alaşım üretiminde, kablo yalıtımlarında kullanıldığı bilinmektedir. Doğada doğal olarak çıkarılmaktadır. Doğadaki kurşunlar kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. İstanbul olarak Sinanoba da kurşun levha, Minare ve Cami kurşunu, hurda kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası söküp alıyoruz. Ayrıca Sinanoba da çinko hurda alıyoruz. Çinko hurdası satmak için numaramızı 7/24 aramaktan çekinmeyin.

Plastik Hurdası Alımı Yapan Sinanoba Mahallesi Hurdacı

Sinanoba hurdacı firma olarak polistiren kristal, polipropilen, ABS plastik hurda, hurda jelatin alıyoruz. Aramanızı bekliyoruz.
Sinanoba hurda pimapen fiyatları için arayabilirsiniz. En ideal fiyatla beyaz naylon hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurdası, hurda pet şişe, parça pimapen hurdası alıyoruz.

Plastik; Hidrojen (H), Azot, Karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Sinanoba Mahallesi Hurda Fiyatları

Bu sayfadaki Sinanoba hurda fiyatları hergün güncel olarak değiştirilmektedir. Deneyimli Sinanoba mahallesi hurdacısı firma olarak hurda alımını en yeni hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız. Güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için bizleri aramanız yeterli olacaktır. Sayfamızda bulunan yeni kablo hurdası fiyatları içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

Ocak, bulaşık makineleri, tartı, kombi, klima, ütü masası, fırın, çamaşır makinesi, çay ve kahve makineleri, vantilatör, saç kurutma makinesi, buzdolabı, ütü fiyatları sormak için irtibata] geçin. Sıfır ve ikinci el elektrikli ev aletleri alımında değerini anında ödemekteyiz. Hurda Laptop bilgisayar parçaları fotokopi makinesi, crt monitör, power supply, tarayıcı, dotmatrik yazıcı, ram, ekran kartı, sarı göbek işlemci, DDR Rulo, server, SATA hard disk, elektronik kart, yeni nesil ana kart, ses kartı, ADSL modem almaktayız. Elektrik pano malzemeleri, adaptör, GSM istasyon kartları, kontaktörler, röleler, trafo, akıllı telefon kartı, termik röleler satın alıyoruz.

İstanbul Büyükçekmece Sinanoba Mahallesi Sac Hurda Alım Satımı

Sac; genellikle demir malzemenin levha biçimine getirilmiş şeklidir. Merdane ile çeşitli inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ebat ve boyutlarda şerit gibi kesilmektedir. Varil, kapı, sandviç panel, çatı üretilirken levha sac kullanılmaktadır. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretiminde sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerden hurda sac çıkarılmaktadır.
Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınır. Şantiye tavanı kaplamak amacıyla kullanımı uygun olan ikinci el sac temin ediyoruz. Sinanoba’da sac hurdası alıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alanlar

Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektriğin bulunmadığı alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. Sinanoba mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemizi istemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ancak eski jeneratör çalışmıyor olsada değerlidir. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden teklif firmamızla irtibata geçmelisiniz.

2.el Hurda Çelik Raf Fiyatları

Çoğunluk ile kapatılan kasaplar tarafından satılan hurda mağaza rafları, reyonlar, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, hurda market rafı arasından personelimizce seçilen sıfır gibi 2.el raf satışı yapıyoruz. 2. el raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgi edinmek için 2.el raf hakkında bilgi paylaştığımız sayfaya göz atmanız yeterli olacaktır.

Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Sinanoba hurda raf fiyatları sormak amacı ile çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği ve ekosistemin korunması nedeniyle riskli işlerdendir. Uzmanlık alanı yıkım olan personellerce kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Sinanoba fabrika yıkım ve söküm işleri gerçekleştiriyoruz.
Her yapının inşa projesi diğerinden farklıdır. Bu sebeple yıkımları farklı olabilmektedir. Öncelikle yıkılacak fabrika binasının incelikle dolaşılması gerekiyor.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı Yapan Sinanoba Mahallesi Hurdacısı

Elementler içerisinde bulunan çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonlarıyla birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Sinanoba mahallesi çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası alımlarında Sinanoba piyasasından yüksek fiyat sunuyoruz. Çinko, yer kabuğunda en fazla bulunabilen elementler içindedir.

Açık gri mavimsi renklidir. Antik çağlardan bu yana biliniyor. Ancak nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam olarak anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Büyükçekmece Sinanoba Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Büyük projelerde inşaat vinçleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur. Bunun ile birlikte iflas etmek zorunda kalmış satıcılardan satın almış olduğumuz defolu fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminant parkeler, çatı tavanları, kiremit satıyoruz. Büyükçekmece Sinanoba mahallesi etrafında yıkılmış market binalarından sökülmüş sıfır ayarında 2. el pimapen pencere, çelik kapı, mutfak dolapları satan firmalar içerisindeyiz.

Hurda Akü Alımı

Akü; otomobiller, motosikletler, otobüsler gibi enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektrikli aletlerde kullanılır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken yerlerde akümülatörler kullanıyoruz. Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarayan depolara akü denir. Sinanoba da hurda kuru akü, küçük akü hurdası, sulu akü hurdaları alım ve satımı yapıyoruz. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanımla sınırlı kalmazlar. Bu görevleriyle birlikte alıcılara elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzeltmek için akünün görevlerindendir. Sinanoba mahallesi hurda akü fiyatları için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Mekanlar için en önemli alan kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. Büyükçekmece Sinanoba mahallesinde çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde deneyimli personellerimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Çelik çatı söküm işlerini güvenle tamamlıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrike yapılar sökümünde işletmenin imar projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Dayanıklılık bakımından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların yıkım söküm işleri diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp