Kurfallı Mahallesi Hurdacı

Kurfallı mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda ticareti yapıyoruz. Hurda alım satımlarında tecrübe ile hurdanızı değerinde alıyoruz.

Kurfallı’daki piyasasının üstünde hurda fiyat listesi ile alım yapmaktayız. Kurfallı hurdacı İstanbul Hurdacılık hurda malzemesi olanlara 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Kurfallı da hurda alanların en iyisi olarak kaliteli hizmetlerimizi sizin için bu makalemizde bir araya getirdik.

Tüm hurdanız için boş zamanınızın kıymetini bilerek firmamızla bağlantı kurup bir dakika geçmeden avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Kurfallı hurdacı firmalar arasındayız. Kurfallı Mahallesi’nin her caddesinde hurda malzeme ve kullanılmış eşya alıyoruz.

Kurfallı hurdacı firması İstanbul Hurdacılık firmamızla Kurfallı bölgesinde hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerinin gelişmesini sağlıyoruz. Her çeşit hurdalarınızı almak amacı ile Kurfallı Mahallesi’nde hurda toplama merkezi açıyoruz. Hurdanızın hesapladığımız değerini yerinde nakit ödüyoruz. Kurfallı mahallesinde hurda alım firmasıyız.

Tonajlı hurda satmak mı istiyorsunuz? Kurfallı mahallesi hurdacı olarak her çeşit hurda almaktayız. Kurfallı hurdacıları içerisinde öncülük ediyoruz.

Silivri Kurfallı Mahallesi Hurdacı Numarası

Dolayısıyla hurda atık satmak amacıyla cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Silivri Kurfallı mahallesi hurdacı numarası bu sayfanın içinde kolayca çevirebileceğiniz yerdedir.

Bilindiği üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya önem vermektir. Eğer sizler de isterseniz elinizdeki hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak doğaya yardımcı olabilirsiniz. Yirmi yedi seneden bu zamana on binlerce kilo hurdayı geri dönüşüme kazandırdık. Hizmetlerimiz ile doğaya daha fazla zarar verilmemiş oldu.

Kurfallı mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. Zaman kaybetmeden arayarak, güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Kurfallı Mahallesi’nde Hurda Alım Satımı

Bugün kü gönderimizde sizlere Kurfallı mahallesinde hurda alan firmalar ile firmamızın arasındaki deneyimimizi anlatmaya çalışacağız. Kurfallı mahallesinde istediğiniz konumdan hurda malzeme ticareti yapmaktayız. Kurfallı ın tamamında hurda malzeme alım satımı işlerini yapıyoruz. Müşteri memnun kalmasını öncelikli tutarak sürüm sayesinde daha çok kazanmayı amaç edindik. Bu neden ile her türde hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Yüksek tonajlı sarı hurdası ve hurda kurşun, demir hurdası, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır, hurda kablo alımı yaparken yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Kurfallı mahallesinde hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve uzman personelimiz ile sektörün öncülerindeniz. Silivri Kurfallı mahallesinde hurda çelik, kalay hurdası, hurda zamak antimon, hurda CNC artığı, çinko hurda almaktayız.

Kurfallı Mahallesinin Hurdacıları

Kurfallı hurdacı mı arıyorsunuz? Kurfallı daki en iyi hurdacı İstanbul Hurdacılık aramanızı bekliyor! Bizimle çalışmak isteyenlerde her türden demir hurdası satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı telefonunuzun rehberine ekleyebilirsiniz.

Tonajlı malzeme alımıyla kazanmayı amaçlıyoruz. Kurfallı mahallesi hurdacı olarak Silivri Kurfallı mahallesinin tüm ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemenin nakliyesi için size en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. Geri dönüşümde Yirmi yedi yıllık tecrübe ile hurdacılığa ferah bir nefes getirmeyi hedefliyoruz. En yakın Kurfallı hurdacı telefonlarımızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Silivri’nin her tarafında olduğu gibi Kurfallı etrafında da profesyonel faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Bütün Silivri hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Hurda Demir Alıp Satan Kurfallı Mahallesi Hurdacı

Toptan pik demir, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, hurda inşaat demiri çubuğu, hurda döküm demir alım satımı yapıyoruz. Kurfallı mahallesinde toplama demir hurda, teneke, demir talaşı, hurda ekstra demir, hurda DKP demir Kurfallı hurda ve geri dönüşüm firması olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Bildireceğiniz konumdan hurda asansör, hurda pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, tufal, çıkma demir kapı, alımı yapan firmayız. Hurda demir, Kurfallı mahallesinde bol miktarda bulunabilen madenler içerisindedir. Buradaki Kurfallı mahallesi ekstra demir hurdası kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Hurda demir alan hurdacılar içerisinde bulunuyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek amacı ile Kurfallı hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık hurda demir fiyat listesi bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız.

Kurfallı Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tabak hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası, alüminyum tencere hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. İstanbul da alüminyum hurda alanlar içinde lideriz. Şirketimize verdiğiniz önem ve destek sebebiyle teşekkür ederiz.

Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkli, sünebilen bir metal cinsidir.

Profil hurda, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum piston hurdası alan hurdacıyız. Gönderimizde paylaşılan İstanbul Silivri Kurfallı mahallesi alüminyum kg fiyatı güncellendi. Sitemizde bulunan hurda alüminyum alan hurdacı konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Yerinden hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum eloksallı profil alımı için irtibata geçmenizi bekliyoruz. Her nevi tonajlı hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Kurfallı mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayınız.

Sizlerin sayesinde her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Alüminyum radyatör hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, hurda alüminyum levha, ince alüminyum talaşı, alüminyum kutu hurda satışı yapmak amacı ile arayın.

Kurfallı Mahallesinde Bakır Hurda Alımı

Kızıl bakır talaş hurda, antigron kırma granür, ince profil hurda, yanık bakır hurdası, soyma bakır hurdası, kırkambar hurda, 1/2 bakır boru hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda hammadde, bakırlı petek hurdası, hurda bakır süs eşyası, bakır levha, hurda bakır tepsi alım satımı için arayın. Hurda bakır kazan, bakır tencere hurdası, hurda bakır tel, bakır lama, TTR kırma bakır granür hurdası alınır.

Güncel hurda bakır fiyatları makalemizde daha geniş bilgilere erişebileceksiniz. Sitemizdeki hurda bakır fiyatları Kurfallı daki alımlarda geçerlidir. Bakır alan Kurfallı mahallesi hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın profesyonel hizmetin keyfini yaşayın! Kurfallı mahallesi içerisinde bakır hurda alıyoruz. Kurfallı mahallesinde hurda bakır alan tesisimiz var. Telefonlarımızı arayın.
Kurfallı mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Kurfallı Mahallesi’nde Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Kurfallı mahallesinin kırkambar sarı hurdası, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı imalat artığı, hurda bronz araiş, sarı radyatör hurda, hurda sarı musluk vana, hurda sarı su saati alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki Kurfallı mahallesi sarı pirinç ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz.
Kurfallı hurda sarı fiyatları için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Kurfallı mahallesinde hurda sarı alımı alan hurdacıyız. Kurfallı hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-64 hurda sarı araiş, pirinç sarı araiş hurdası, MS-58 çubuk ucu parça sarı, MS-70 sarı araiş hurda, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası alımı yapıyoruz.

Hurda Kablo Alan Kurfallı Mahallesi Hurdacı Telefonu

Kablo alan hurdacılar hakkında yazılmış yazımızı ziyaret edin. Hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kabloları, hurda yağlı içli ptt kablosu, ptt kabloları satmayı isteyenler hemen bizi arayabilir.

Kurfallı mahallesi merkez ve çevresinde kablo hurda alıyoruz. Kurfallı’ın en büyük hurdacısı ile mutlu bir hurda satımı diliyoruz. Hurda elektrik kablolar, %30 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablolar alımında öncüyüz.

Şehir genelinde fare yemez kablo hurdaları, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda çelik içli kablo, çelik zırhlı kablo alımı yaparken en yüksek fiyat listesini öneriyoruz. Silivri Kurfallı mahallesinde hurda kablo alan yerler içinde hizmet sunuyoruz.

İstanbul Silivri Kurfallı mahallesinde tonajlı hurda kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyat sunuyoruz. Hurda enye kablolar, hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, tek damar kablo hurdaları, karışık kablo hurdası Kurfallı mahallesi geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız.

Hurda Krom Alanlar

Kurfallı mahallesinde hurda krom ticareti yapan firmayız. İstanbul Silivri ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları için arayınız. Nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Oldukça sert bir metal bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil çoğu alanda hurda krom kullanılıyor.

Krom paslanmaz hurda alan Kurfallı mahallesi hurdacı işletmesiyiz. Silivri Kurfallı da paslanmaz krom 202 hurdası talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, paslanmaz krom 202 kalite hurdası, 201 kalite krom hurda talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurdası, hurda krom makine parçası, paslanmaz krom 430 kalite hurdası almayı devam ettiriyoruz.

Krom hurda ton fiyatı bölümümüzü incelerseniz mükemmel bir iş yapacaksınız. Konumdan krom paslanmaz 304 hurda talaşı, 316 paslanmaz krom hurdası talaşı, krom paslanmaz 310 kalite hurda talaşı, krom 310 hurda, 304 krom paslanmaz hurdası, krom paslanmaz 316 hurda alan firmayız.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrik depolar sökümü tamamlanırken işletmenin inşa projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi şeklinde satılacaklar değer kazanır. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Kalan parça çelikler geri dönüştürülebilir. Silivri Kurfallı mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinde deneyimli personellerimiz ile hizmetler vermekteyiz. Dayanıklılık bakımından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı tasarımlarının söküm yıkımı birbirinden farklıdır. Kapalı alanlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı mekânın kullanım ömrünü uzatmaktadır.

Kurfallı Mahallesi’nden 2.El Hurda Çelik Raf Alım Satımı

Genellikle kapatılmış butiklerden satın aldığımız market rafı hurdası, orta reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, teşhir rafları içlerinden seçilen yeniden farksız duran 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Kurfallı mahallesi hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak maksadiyla telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Hurda raf demiri alımı yapmaktayız. İkinci el raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek amacıyla 2.el raf alan yerler sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Kurfallı Mahallesi Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki Kurfallı hurda fiyatları en az haftada bir defa güncel olarak değiştirilmektedir. Profesyonel firma olarak bütün hurda alımını yükseltilmiş Kurfallı hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Hurda krom fiyatları 2024 başlıklı konuyu okuyun. Güncel Kurfallı hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Kurşun Hurda Alan Kurfallı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Doğada doğal olarak bulunabilen metaller içerisindedir. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme gibi aşamalar ile elde edilir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle işlenir. Kurşun yüzlerce yıldan bu yana kullanılmakta olan metallerden biridir. Yaşam alanlarımızda benzin katkısı olarak, alaşımlarda, akü imalatı, kabloların izolasyonunda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, mühimmat üretiminde kurşuna yer verilmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak Silivri Kurfallı mahallesinde hurda kurşun yağmur oluğu, Çatı minare kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Kurfallıda hurda çinko levha alım satım hizmeti sunmaktayız. Hurda çinko satın alan yerler bulmak istiyorsanız hemen arayın.

Kurfallı Mahallesi’nde Plastik Hurda Alımı

En iyi fiyatla beyaz şeffaf naylon hurdası, pimapen imalat artığı, mavi ve kırmızı kapak hurda, hurda kırkambar plastik, temiz pet şişe hurdası için peşin ödeme veriyoruz. Kurfallı mahallesi yakınlarında ABS plastik, polipropilen moblen hurdası, kristal polistiren hurdası, jelatin hurdası almaktayız. Aramanızı bekliyoruz. Kurfallı hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Plastik; azot, (H) hidrojen, oksijen (O), karbon (C) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Bununla birlikte malesef iflas eden esnaflardan satın almış olduğumuz minik minik defoları olan fayans kalebodur, dayanıklı laminant parke, tavanlar, kiremit ucuz fiyatlara satıyoruz. Yıkılan öğrenci yurdu benzeri binalardan sökülen yeni gibi 2.el pimapen pencere, demir kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Tamamlanmış projelerde alçı karıştırma makinesi, boya tabancası, yük asansörü, harç karıştırma makinesi 2.el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Hurda Sac Alan İstanbul Silivri Kurfallı Mahallesi Hurdacı Sitesi

Müştemilat çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. Kurfallı’da sac hurdası alımı için şimdi telefon numaramızı arayın. Sac; metallerin levha şekline getirilmiş şeklidir. İki merdane arasında farklı kalınlıklarda düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenen ebat ve boyutlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Varil, çatı, demir kapı, sandviç panel üretiminde kullanıldığı görülmektedir. Değişik tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, varil, çatı üretim alanlarında sac levhası kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerin atılına sac hurdası denir.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

Sosislik ,su sebilleri, mısır makineleri, tabldot, çay ocağı malzemeleri, kıyma makineleri, ayran köpürtme makinesi, espresso makineleri alıyoruz. Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur kazanı, aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, yemek dilendiricileri, restorant tipi 3 gözlü ocak vb endüstriyel mutfak malzemelerini incelemek amacıyla almak isteyenleri ardiyelerimize davet etmekteyiz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma makinesi, krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satmak isteyenler firmamızı arayabilir.

İyi durumda sanayi tipi bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alıyoruz. Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz.

Akü Hurda Alan Kurfallı Mahallesi Hurdacıları

Kuru akü hurda, küçük akü hurdaları, Sulu akü hurdaları hizmetlerini özenle sunmaktayız. Akü; motosikletler ve benzeri enerji ihtiyacı bulunan taşıtlarla bir takım elektrikli alet edavatlarda elektrik depolamak amacı ile kullanılmaktadır. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanımla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltajı düzeltmek maksadıyla akülerin işidir. Kurfallı mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Elektriği kimyasal enerji şeklinde depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik biçimde veren bataryalara akü denir. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde akümülatörler kullanılmaktadır.

Kağıt Hurda Alıp Satan Silivri Kurfallı Mahallesi Hurdacı Sitesi:

Kurfallı mahallesinde toptan hurda defter, okul kitapları, hurda A4 fotokopi kağıdı, peçete hurdası alım satımlarında göstermiş olduğumuz extra hassasiyet ile sizlere piyasadan daha yüksek oranda kazanma olanağı veriyoruz.
Kurfallı hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayın. Avantajlı fiyatlarla hurda karton, hurda renkli kağıt, koli hurdası, beyaz kağıt hurda alıyoruz.

İstanbul Silivri Kurfallı hurda gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt almaktayız. Daha önce paylaşılmış olan kitap alan hurdacı ile alakalı yazıyı okuyabilirsiniz. Kurfallı mahallesinde hurda karton kağıt alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.

Hurda Elektronik Malzeme Alımı

Ocak, vantilatör, fırın, fön makinesi, mutfak terazisi, bulaşık makineleri, ütü, mini buzdolabı, filtre kahve ve çay makinesi, klima, kombi, merdaneli çamaşır makinesi, ütü masası almaktayız. Her türlü elektronik ev aleti alım satımında peşin ödeme yapıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları lcd monitör, ses kartı, belge tarayıcı, lazer yazıcı, ekrankartı, taşınabilir hard disk, ADSL modem, DDR rulo, ram, güç kaynağı, elektronik kart, fotokopi makinesi, sunucu, anakarat, CPU işlemci satmak amacı ile arayabilirsiniz. Adroid telefon işlemcileri, elektrik panosu, röleler, trafolar, GSM baz kartları, şarj cihazı, termik röle, kontaktör alımında en yüksek fiyatı vermekteyiz.

Hurda Jeneratör Alımı Yapan İstanbul Silivri Kurfallı Mahallesi Hurdacı Firması

İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi istemeden hurda jeneratörünüzü satarsanız zarar edersiniz. Elektrik enerjisi bulunamayan yerlerde jeneratörden yararlanılmaktadır.
İstanbul Kurfallı da ikinci el jeneratör alırken en doğru fiyat teklifini uygulamaktayız.
Kurfallı mahallesi 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için bize ulaşabilirsiniz. Uzun süreli kullanım sonucu her türlü makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ama 2.el jeneratör bozukda olsa değerlendirilebilir.

Hurda Çinko Alanlar

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Elementler arasında bulunan çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonları ile bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, eski çağlardan beri bilinmektedir. Ancak ne yazık ki üretimi ve kullanılması tam olarak anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır.

Kurfallı mahallesi çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Çinko madeni, yer kabuğunda en fazla çıkarılabilen metal elementlerdendir.

Kurfallı Mahallesi’nde Fabrika Bozumu

Bina yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve güvenliği nedenleriyle risklidir. Uzmanlarca kontrollü yapılmalıdır. Kurfallı mahallesi fabrika yıkımı işinde yılların deneyimine sahip personellerimiz mevcut.
Her binanın projesi diğerinden farklıdır. Dolayısı ile yıkımları projeye göre tamamlanmalıdır. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan tesisin etraflıca dolaşılması gerekir.

İstanbul Silivri Kurfallı Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Kurfallı yeni sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda malzemeler alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz. Hurda imalat artığı, hurda motor, karbür hurda, hurda nikel şablon, titanyum alıyoruz.

Silivri Kurfallı mahallesi hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet veriyoruz. Fakat hurda araç veya motorsiklet hurdası almamaktayız. bu sebeple hurda araç yedek parçası temin etmek amacı ile telefon kabul etmemekteyiz. Eminiz ki Kurfallı oto sanayi sitesinde oto yedek parça ihtiyacınızı bulabilecek firmalar mevcuttur. Lütfen bu tür istekleriniz için o işi yapanları arayınız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp