Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı

Silivri Gümüşyaka mahallesinde hurda alımı yapanlar içinde hurda çinko ticareti yapıyoruz. Gümüşyaka mahallesinde uygulanan hurda fiyat listesiyle her nevi hurda alımı yapıyoruz.

Hurdalarınızı satmak için vaktinizi boşa harcamayarak firmamızı tuşlayarak 5 dakika içerisinde avantajlı fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Hurdanızın bedelini hurdalarınız yüklerken nakit bir şekilde ödüyoruz.

Gümüşyaka hurdacıları arasında hizmetlerimiz ile lider konumdayız. Gümüşyaka hurdacısı İstanbul Hurdacılık sizlere tatil günüde hizmet sunmaya devam etmektedir. Gümüşyaka mahallesi etrafında hizmet veren İstanbul Hurdacılık tecrübesi ile hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerine yeni teknolojiler kazandırmaktayız.

Elinizdeki hurdaları yerinden alıyoruz. Gümüşyaka mahallesinde hurda malzeme alımı yapanlardan biri olarak verdiğimiz servisleri hurda malzeme satmak isteyenler için bir araya getirdik.

Silivri Gümüşyaka mahalle merkezinin yakınlarında hurda alım firmasıyız. İstanbul Silivri Gümüşyaka tümünde kullanılmış eşya ve hurda malzemeler değerinde alıyoruz.

İmalathanenizden yüksek tonajlı nakit hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Gümüşyaka mahallesi hurdacı olarak avantajlı fiyatlarla faaliyet yürütüyoruz. Hurda malzeme alım satımlarında deneyim ile hurdalarınızı değerinin üstünde almaktayız. Toptan hurda eşya satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Gümüşyaka hurdacı olarak Gümüşyaka’da hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Silivri Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Numarası

Yirmi yedi seneden bu günlere on binlerce kiloda hurda metali geri dönüşüme kazandırdık. Bu sayede çevreye daha çok zarar verilmedi. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak amacıyla iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. Bilindiği gibi hurdacılık doğaya katkı sağlamaktır. Şayet sizler de isterseniz elinizdeki hurdayı İstanbul Hurdacılık’a satarak ülke ekonomisine ve doğaya yardım edebilirsiniz.

Şimdi arayarak, güncel hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Gümüşyaka mahallesi adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler arasında yer alıyor. Silivri Gümüşyaka hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında tek tıkla arayabileceğiniz konumda yer alıyor.

Gümüşyaka Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Gümüşyaka’da hurda torna artığı, zamak antimon, hurda çelik, hurda çinko, hurda kalay almaya devam ediyoruz. Bugün sizlere Gümüşyaka mahallesinde hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki deneyimimizi açıklıyoruz.

Gümüşyaka mahallesinde her türde hurda alım satımı işleri hakkında makale paylaşmıştık. Toptan kablo ve bakır, alüminyum hurdası, sarı, çinko, demir hurda, kurşun hurda aldığımızda yükseltilmiş fiyat listesi uygulamaktayız. Gümüşyaka’da hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle liderlik yapmaktayız.

Müşterilerin memnuniyetine öncelik vererek çok çalışmaktan daha fazla yüksek kâr elde etmeyi düşünüyoruz. Bu nedenden dolayı her türde hizmeti kapınıza getiriyoruz. Gümüşyaka mahallesinde adresten hurda almaktayız.

Gümüşyaka Mahallesi Hurdacıları

Vergi levhalı Gümüşyaka hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Gümüşyaka’nın en hızlı iş yapan hurdacısı İstanbul Hurdacılık en güncel fiyat teklifini vermeye devam ediyor! Doğru hizmetleri sunarak kazanmayı ilke edinerek yüksek hurda fiyat teklifi sunuyoruz.

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her tür hurda malzeme satmak için iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Gümüşyaka mahallesinde hurdacı firması olarak Silivri Gümüşyaka’nın tümünde hurda eşya alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için yakınınızdaki hurda nakil mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz. 27 senelik deneyimle hurdacılığa öncülük etmeye devam ediyoruz. En yakın Gümüşyaka hurdacı firması olarak buradayız. Silivri’nin her yerinde olduğu gibi Gümüşyaka etrafında da kurumsal hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kurumsal Silivri hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz.

Hurda Krom Alımı Yapan Silivri Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Firmaları

Krom paslanmaz hurdası alan Gümüşyaka hurdacı şirketiyiz. Krom hurda alan yerler paylaşımımıza bir göz gezdirirseniz harika bir şey yaparsınız. Gümüşyaka Mahallesi’nde hurda krom ticareti yapan firmayız.
İstanbul Silivri ilçesinde hurda krom fiyatları öğrenmek için arayın. Silivri Gümüşyaka mahallesinde 201 krom paslanmaz hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 430 kalite talaşı, krom 430 hurda, 202 krom paslanmaz hurdası, ikinci el krom tank, 201 krom hurda, krom 202 kalite hurda talaşı almaktayız.

Çok sert yapısıyla zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Adresten 304 paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 310 kalite hurda, hurda paslanmaz krom 316, paslanmaz krom 310 hurdası talaşı, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz 316 hurdası talaşı ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Bakır Hurdası Alımı Yapan Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı

Bakır boru hurdası, kalın bakır profil hurda, bakır kırkambar, hurda soyma bakır, hurda bakır talaşı, yanık bakır, antigron bakır kırma granür hurda alan hurdacı firmasıyız. Hurda bakır alanlar bölümünde detaylı bilgi bulabileceksiniz. Gümüşyaka mahallesi hurda bakır kg fiyatı ile hizmet vermekteyiz. Gümüşyaka mahallesi etrafında bakır hurdası almaktayız.

Gümüşyaka da bakır hurdası alan hurdacılar içinde yeralıyoruz. Hemen arayın. En Yakın İstanbul Silivri Gümüşyaka mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayın. Hurda bakır levha, bakır eşya, hurda bakırlı petek, kap kacak hurdası, bakır hammadde satışı yapmak için arayabilirsiniz.

bakır tencere hurdası, hurda TTR kırma bakır, hurda bakır tel, bakır lama, büyük bakır kazan alınır. Hurda bakır alan Gümüşyaka mahallesi hurdacı telefon numarasını acilen arayarak kaliteli servislerin keyfini sürün!

Silivri Gümüşyaka Mahallesi Alüminyum Hurdası Alımı

Şirketimize gösterdiğiniz özen için şükranlarımızı sunarız. Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır.

Levha, alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum üretim artığı, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör peteği alım satımı yapmaktayız. Alüminyum araiş hurda, alüminyum sert kartel, profil, alüminyum piston hurda, alüminyum ofset matbaa hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde Gümüşyaka da durmadan yenilikler üretiyoruz. Her türlü tonajlı hurda alüminyum nakit alınır. Gümüşyaka mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Gümüşyaka da yerinden alüminyum curuf hurdası, profil eloksallı alüminyum, hurda klima alüminyum radyatör, alüminyum kompozit hurdası alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz. Alüminyum tabak, alüminyum tencere, alüminyum çatı sacı, alüminyum bakırlı petek hurdası, çıkma jant, hurda alüminyum tel alımı yapan firmayız. Sayfamızdaki Gümüşyaka mahallesi alüminyum hurda ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Alüminyum hurdası alanlar içerikli içeriğe bir göz atın Gümüşyaka mahallesinde hurda alüminyum alan yerler arasındayız.

Hurda Kablo Alan Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Firması

%50 bakırlı kablo hurdası, elektrik kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo, hurda %40 bakırlı kablo alıyoruz. Kablo hurda fiyatları içerikli içeriğe bir göz atabilirsiniz. Gümüşyaka’da hurda kablo alan firmalar arasındayız. İstanbul Silivri Gümüşyaka mahallesinde toptan hurda kablo alışverişinde hurda kablo borsasından fazla fiyatlar veriyoruz.

Hurda ptt kabloları, hurda telefon kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları elinde olanlar bizimle iletişime geçin. İstanbul da kablo hurda alıyoruz. Silivri nin en iyi hurdacısı ile kârlı bir hurda satımı yaşamanızı arzu ediyoruz.

Karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdası, enye kablolar, tek damar kablo hurda Gümüşyaka mahallesi hurdacısıyız. Çevremizde çelik içli kablolar, yeraltı kablosu, yeraltı enerji kablo hurdaları, hurda fare yemez alım satımı sırasında en güzel fiyatları veriyoruz.

Sarı Hurdası Alımı Yapan Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı

Sayfamızda yayınlanan Silivri Gümüşyaka mahallesinde sarı pirinç fiyatlarını arzu edene ücretsiz göndermekteyiz. Pirinç sarı hurdası fiyatları hakkındaki konuyu inceleyin. Gümüşyaka hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayın.

Gümüşyaka hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 sarı araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası, hurda sarı talaşı MS-58, sarı pirinç araiş MS-64, hurda sarı araiş alıyoruz. Gümüşyaka mahallesi şehir merkezinde hurda sarı külçe, hurda bronz araiş Cusn8, sarı musluk hurdası, hurda sarı kırkambar, hurda su saati, hurda sarı radyatör, hurda sarı imalat artığı alan yerler arasındayız. Gümüşyaka’da hurda sarı alan firmalar içindeyiz.

Hurda Demir Alımı Yapan Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Telefonu

Demir hurdası alan yerler içerisinde yer alıyoruz.
Gümüşyaka hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın. Demir, yeryüzünde bol miktarda kullanılan metaller içindedir. Sayfamızdaki Gümüşyaka mahallesi hurda demir ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı istemek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar bağlantısına tıklayın.

Gümüşyaka’da talaş demir hurda, hurda dkp demir, hurda ekstra demir, toplama demir hurda, teneke hurda alım satımlarında diğer firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Dilediğiniz yerden demir merdiven korkuluğu, hurda tufal, asansör malzemesi, çıkma demir kapı, pencere korkuluğu, Gümüşyaka hurdacısıyız. Yüksek tonajlı inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, pik hurda demir, demir döküm hurda alıyoruz.

Gümüşyaka Mahallesi’nde Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Gümüşyaka’da çelik konstrüksiyon fabrika sökülmesinde Yirmi yedi deneyime sahip uzman kadromuzla hizmetler veriyoruz. Dayanıklılık açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatıların söküm yıkımı ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır. Kapalı alanların en önemli tarafı kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları uzatmaya yarar. Çelik çatı söküm ve kesimi işlerinizi tamamlıyoruz. Kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. Çelik bina prefabrik ahırlar sökümlerinde yapının inşa projelerine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir.

Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firmalar:

Hurda kağıt alan firmalar hakkında daha geniş bilgi barındıran okumalısınız. Silivri Gümüşyaka mahallesinde kağıt ve karton hurdası almaktayız. Gümüşyaka mahallesinde hurda bristol kağıt, hurda gazete, kuşe kağıt hurdası alımıyla iştigal ediyoruz. Toptan kitap hurdaları, selpak hurdası, defter, fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken uyguladığımız ekstra müşkülpesent ile sizlere daha çok kazanç elde etme şansı yöneltiyoruz. Gümüşyaka hurda kağıt fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Piyasadan fazla fiyata karton hurdaları, renkli kağıt, koli hurdası, beyaz kağıt hurda alıyoruz.

Gümüşyaka Mahallesinden Hurda Jeneratör Alım Satımı

Uzun kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada atıl sayılamazlar. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden teklif istemelisiniz. Hurda 2.el jeneratör alım hizmetleri sunuyoruz.
Gümüşyaka mahallesi 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları öğrenmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Deneyimli Gümüşyaka mahallesi hurda fabrikası olarak tüm hurda alımlarımızı yükseltilmiş Gümüşyaka hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Hurda fiyatları başlıklı makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Buradaki Gümüşyaka hurda fiyatları her saat değiştirilmektedir.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Bina yıkım işleri tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği nedeniyle risklidir. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. Gümüşyaka fabrika sökümü işlerinde profesyoneliz.

Her binanın inşa projesi diğerinden farklıdır. Dolayısıyla yıkım şekilleri farklı olabilir. İşe başlamadan yıkılacak tesisin incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde aletler ve araçların seçilmesi daha doğrudur.

Gümüşyaka Mahallesi Çevresinden Hurda Sac Alım Satımı

Depo tavanı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan sac hurdası temin ediyoruz. Gümüşyaka hurda sac satmak için çok geçmeden arayın. Varil, çatı kaplaması, kapı, straforlu sandviç panel üretiminde kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli arabaların kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, demir kapı, varil, sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Bütün bu malzemelerden sac levha hurdası çıkarılabilir.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha biçimine getirilmiş şeklidir. Merdane ile değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçülerde kesilir.

İstanbul Silivri Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda imalat artığı, motor hurdası, hurda karbür, hurda nikel şablon, titanyum alımı yapmaktayız.

Silivri Gümüşyaka mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini ayağınıza getirmekteyiz. Katiyen hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alımı yapmamaktayız. Dolayısı ile hurda veya ikinci el araç yedek parçası istemek için telefon kabul etmemekteyiz. Şüphesiz ki Gümüşyaka sanayisinde ikinci el araba yedek parçası alan firmalar vardır. Rica ederiz çıkma araba parçası ihtiyaçlarınızda alım satımı yapan firmaları arayınız.

Gümüşyaka mahallesi sanayi hurdacı firmaları içindeyiz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 step motor hurdası alıyoruz.

İstanbul Silivri Gümüşyaka Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Dolayısı ile kapatılan nalburlardan satın aldığımız minik ekonomik su geçirmez laminantlar, fayans ve kalebodurlar, tavan, kiremit satıyoruz. Silivri Gümüşyaka bölgesinde yıkılmış elbiseci vb binalardan sökülmüş kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Müteahhitler tarafından bir zaman diliminde kullanılmış yük asansörleri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya tabancası, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood mevcuttur.

Silivri Gümüşyaka Mahallesi Çinko Hurdası Alan Yerler

Geçiş metalleri arasında yeralan çinko açık gri mavimsi renklidir. Elementler içerisinde bulunan çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla birleşerek bileşikler meydana getirir. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla bulunabilen metal elementler içindedir.

Çinko, eski dönemlerden beri biliniyor. Fakat kullanımı ve üretimi tam anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Gümüşyaka hurdacı firma olarak hurda çinko çatı sökümü, çinko levha alımlarında güncel fiyat sunuyoruz.

Kurşun Hurdası Alan Silivri Gümüşyaka Mahallesi Hurdacı Telefonu

Dünyada doğal olarak rastlanmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Bildiğiniz gibi çeşitli alaşımlarda, kabloların izolasyonunda, radyasyon yalıtımlarında, askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akü imalatı kurşun metali kullanıldığı bilinmektedir. Gümüşyaka hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak çatı söküm kurşunu, hurda kurşun levha, kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun boru alımları yapıyoruz. Ayrıca Gümüşyakada çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak için hemen arayabilirsiniz. Kurşun yüzlerce yıldan günümüze sıklıkla kullanılan metallerdendir.

Gümüşyaka Mahallesi Plastik Hurdası Alan Hurdacı

Gümüşyaka’da hurda polistiren, ABS plastik hurda, hurda jelatin, polipropilen alımında lider konumdayız. Aramanızı bekliyoruz. Gümüşyaka hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Avantajlı fiyata kırmızı ve mavi kapak hurdası, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası, hurda temiz pet şişe, kırkambar plastik hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Hurda plastik; (N) azot, (H) hidrojen, karbon, Oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Hurda Çelik Raf Fiyatları

Hurda market rafı alım satımı işimizin bir parçasıdır. Silivri Gümüşyaka hurda raf fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

2.el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Daha detaylı bilgi edinmek için hurda raf alan firmalar sayfamızı incelemeniz yeterli olacaktır. Çoğunluk ile raflarını yenileyen fabrikalardan aldığımız mağaza raf hurdası, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar içinden seçilen sıfır gibi 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

İstanbul Silivri Gümüşyaka Mahallesi’nde Akü Hurda Alım Satımı

Akü; otomobiller, motosikletler, otobüsler ve benzeri taşıtlar ile çeşitli elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır. Elektriğin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar. Kuru akü hurdası, küçük akü hurdası, Sulu akü hurdaları alım ve satımı yapmaktayız. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatörlerden yararlanıyoruz. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bu görevlerin yanında alıcılara elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltajı gidermek amacıyla akülerin kulanım maksadını yansıtır.
Gümüşyaka mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Elektronik Hurdası Alanlar

Adaptör, elektrik pano malzemeleri, IOS telefon kartı, kontaktör, elektrik trafosu parçaları, GSM kartları, termik röleler, röle almaktayız. Saç kurutma makinesi, ütü, kombi, klima, vantilatör, terazi, bulaşık makineleri, çay kahve makinesi, buzdolabı, elektronik çamaşır makineleri, fırın, ocak, ütü masası alıyoruz. Her nevi elektronik ev eşyası için peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları renkli yazıcı, ram, harddisk, LCD monitör, scanner, DDR rulo, power, anakarat, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makinesi, modem, ekran kartı, sunucu, işlemci alıyoruz.

Silivri Gümüşyaka Mahallesi 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Endüstriyel tipte ikinci el restoran mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz. İyi durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar alıyoruz.

Tabldot, kıyma makinesi dişlisi, çay ocağı malzemeleri, tabldot, pop corn makineleri, su sebilleri, köpüklü ayran makineleri, espresso makineleri temin ediyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi aspiratör, paslanmaz krom evye, küvet, davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla sizleri depolarımızı ziyaret etmeye davet etmekteyiz. 2.el tabak tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp