Kuştepe Mahallesi Hurdacı

İstanbul Şişli Kuştepe mahallesi hurdacı şirketi olmanın sevincini personellerimiz ile paylaşıyoruz. Şişli Kuştepe mahallesinde hurdacılık yapan iş yerleri içerisinde hizmetlerimizle ilk sıraya çıkıyoruz. İstanbul Hurdacılık liderliğinde Şişli Kuştepe mahallesindeki hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetine önem kazandırmaktayız.

uygulanan anlık hurda fiyatlandırmasıyla hurda alım satımı hizmetleri için kapınıza gelmekteyiz. Şişli Kuştepe sanayisinde çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içerisindeyiz.

Miktarı yüksek hurda eşya alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Kuştepe hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Hurda malzeme alım satımlarında titizlikle profesyonellikle hareket ediyoruz. Yüksek tonajlı peşin hurda malzeme alacak firma mı arıyorsunuz? Kuştepe mahallesi merkez hurdacı olarak avantajlı fiyat listesiyle hurda alım satımı yapmaktayız.

Ne kadar hurda malzemeniz varsa vakit kaybetmeden telefon numaralarımıza ulaşıp 1 dakika geçmeden fiyat teklifi alabilirsiniz. Kuştepe mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her türden hurda atık almaya devam ediyoruz.

Malzeme alımı yaparken personellerimizce hesaplanan tutarını taşıma sırasında nakit bir şekilde ödüyoruz. Kuştepe hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık size haftanın 7 günü hizmet sunmaya devam etmektedir.

İstanbul Şişli Kuştepe tüm caddelerinde hurda malzeme ve temiz kullanılmış eşya değerinde alıyoruz. Elinizde bulunan her cins hurdayı adresinizden alıyoruz.

Kuştepe Mahallesi Hurdacı Numarası

Kuştepe mahallesi her çeşit hurda alım faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasında yer almaktadır. Bilindiği üzere hurdacılık doğaya fayda sağlamaktır. Şayet sizler de isterseniz hurda satarak çevreyi korumaya katkı sağlayabilirsiniz.

Hemen arayıp, anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak amacı ile mobil hattımızı tuşlamanız yeterli olacaktır.

Kuştepe mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Yirmi yedi senedir binlerce kilo hurdayı geri dönüşüm vasıtasıyla Türkiye ekonomisine kazandırmayı başardık. Bizim çalışmalarımız ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi.

Kuştepe Mahallesinin Hurdacı Firması

Kuştepede hurdacı firması olarak Kuştepe’nin çevresinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın nakliyesi için yakın çevredeki hurda taşıma ekibimizi yönlendirmekteyiz. Özverili çalışmalar yürüterek standarttan fazla kazanç elde etmeyi amaçlayarak yüksek hurda fiyatı uygulamaktayız.

Sektörel anlamda Yirmi yedi senelik deneyimle hurdacılığa yenilikler getirmeye devam etmekteyiz. En yakın Kuştepe hurdacı firması olarak hurda satacağınız alana personel göndermekteyiz. Şişli’nin her tarafında olduğu gibi Kuştepe etrafında da hurda alım satım faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. En yakın Şişli hurdacı arayışınızda garantili hizmet vermekteyiz. Bizi tercih edenler her çeşit hurda malzeme satmak amacı ile hatlarımızı tuşlamalısınız. Kuştepe çevresinde mahallesi hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Kuştepedeki en büyük geri dönüşüm ve hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık profesyonel ayağınıza getiriyor!

Şişli Kuştepe Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Kuştepe mahallesinde adresten elektronik malzeme hurdası ve ikinci el malzeme alım satımı yapıyoruz. Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda kablo, bakır, alüminyum, çinko, demir, kurşun alımı yaparken fiyatlar sunmaktayız. Kuştepe Mahallesi’nde hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile liderlik ediyoruz.

Şimdi de sizler gibi değerli müşterilere Kuştepe’de hurda alan yerler ile İstanbul Hurdacılık arasındaki farkı anlatacağız. Kuştepe mahallesinde kalay, makina artığı, çinko hurda, antimon zamak hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz.

Kuştepe hurdacı firmamıza elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan daha çok yüksek kazanç elde etmeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getirmekteyiz. Kuştepe’nin her sokağında hurda ve ikinci el eşya alım satımı işlerinde yardımcı oluyoruz.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Şişli Kuştepe Mahallesi Hurdacı Firması

Ptt kablo içi yağlı (deşe), ptt kablo içi deşe hurdaları, telefon kabloları, ptt kabloları satacak olanlar iletişim kurabilirsiniz. Kuştepe mahallesi merkezde kablo hurda alan yerler arasındayız. Güncel bloğumuzda önceden paylaşılmış kablo alan hurdacı içeriği inceleyin.

Enye kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, antigron kablolar alımı yapıyoruz. Hurda %50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu ticaretinde deneyimliyiz. Çevremizde hurda çelik zırh kablosu, hurda yer altı enerji kablosu, hurda çelik içli enerji kablosu, hurda fare yemez için değerinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz.

Kuştepe’nin en iyi hurdacısı ile ticaretin haklı gururunu sizle paylaşıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasasından fazla fiyat gerçekleştiriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Karışık Demir Hurda Alan Hurdacılar

Adresten asansör malzemesi, pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, hurda tufal, demir ev kapısı, alımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda demir, Kuştepe’de çokça kullanılan madenler içerisinde bulunur. Sitemizdeki Kuştepe mahallesi extra demir hurda fiyat listesini her gün göndermekteyiz. Toptan yıkım hurdası, inşaat demiri, pik demir hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, demir döküm hurdası alımı yapıyoruz.

Demir hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz. Kuştepe mahallesi yakınlarında dkp demir hurdası, ekstra hurda demir, teneke, toplama demir hurda, talaş demir hurda Kuştepe hurdacısıyız. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı edinmek amacıyla Kuştepe hurdacı firmamıza ulaşın. Güncel demir hurdası fiyatları gönderimizi okusanız şahane bir iş yaparsınız.

Hurda Krom Alanlar

Kuştepe Mahallesi’nde hurda krom alımı yapan hurdacıyız.
Şişli’de hurda paslanmaz krom fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Şişli Kuştepe mahallesinde krom makine parçası hurdası, hurda krom paslanmaz 201 talaşı, hurda krom paslanmaz 430 talaşı, paslanmaz krom 201 hurda, 430 paslanmaz krom hurdası, 202 paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 202 talaşı alımı maksadıyla hurdanın değerini anında nakit ödemekteyiz.

Hurda krom alanlar bölümümüzü okusanız iyi bir iş yaparsınız. Adresten 304 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 310 hurda talaşı, 304 paslanmaz krom hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurda, 316 krom paslanmaz hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 alabilmek amacıyla iyi fiyat sunuyoruz. Krom hurda alanlar içerisinde yer alan Kuştepe hurdacı dükkanıyız.

Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz elde edilir.

Şişli Kuştepe Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakır konumuzda geniş bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki hurda bakır fiyatları Kuştepe için değişmiş olabilir. Bakırlı petek, bakır süs eşyası, hurda bakır tepsi, levha, bakır hammadde hurdası almaktayız. Bakır alan Kuştepe mahallesi hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın tecrübeli hizmetlerimizin tadına varmaya başlayın!

Şişli Kuştepe mahallesinde en kurumdal hurdacısı olarak bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. Kuştepe’de bakır hurda alan yerlerdeniz. Hemen bizi arayın. Kuştepe mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın.

Antigron kırma (Granür), soyma bakır, 1/2 bakır boru hurdası, bakır kızıl talaş hurdası, bakır kırkambar hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır profil alan firmayız. Büyük bakır kazan, bakır lama hurda, bakır TTR kırma granür, bakır tencere hurdası, bakır teli alıyoruz.

Alüminyum Hurda Alımı Yapan Kuştepe Hurdacısı

İş yerimize verdiğiniz önem ve destek için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum levha hurdası, ince alüminyum talaşı, alüminyum imalat atığı, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum petek radyatör alımı yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum sac hurdası, alüminyum petek, alüminyum tas tabak, çıkma alüminyum jant, alüminyum tel hurda, alüminyum tencere tava ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Konumdan alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum hurdası, parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curuf almak için aramanızı beklemekteyiz.

Her tür yüksek tonajlı hurda alüminyum almaktayız. Kuştepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Kuştepe’de alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz. Müşterilerimizin destekleriyle her geçen gün deneyim kazanıyoruz.

Sitemizdeki Kuştepe mahallesi hurda alüminyum kg fiyatını ücretsiz yollamaktayız. Hurda alüminyum kalıp, hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum piston, araiş, hurda alüminyum kartel ticareti yapan firmayız. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal element çeşidi. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Kuştepe Mahallesi Hurdacı

Kuştepe mahallesinde hurda fosfor bronz araiş, hurda sarı su saati, hurda sarı külçe MS-58, hurda sarı musluk, sarı radyatör hurdası, sarı pirinç talaş hurdası, hurda sarı kırkambar alıyoruz. İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 sarı pirinç araiş hurdası, MS-64 sarı araiş, sarı çubuk talaşı MS-58, pirinç sarı araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı ticaretiyle uğraşıyoruz.

İstanbul Hurdacılık firmamız Kuştepe mahallesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Kuştepe mahallesi sarı pirinç kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içerikli metine göz atabilirsiniz. Kuştepe hurda sarı fiyatları için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Kurşun Alıp Satan Kuştepe Mahallesi Hurdacı Firmaları

Kurşun radyasyon yalıtımlarında, alaşım üretiminde, mühimmat üretiminde, akü imalatı, kimyasal maddelerde, kabloların izolasyonunda, benzin katkısı olarak kullanılmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Kuştepe de kurşun levha, Minare ve çatı kurşunu, kurşun boru hurda, hurda kurşun yağmur oluğu alım amacıyla adresinize araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Kuştepe’de çatı söküm çinkosu alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız firmamızı gece gündüz arayabilirsiniz. Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalarla çıkarılır. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleri ile işlenir. Kurşun eski tarihlerden günümüze kullanılmakta olan metaller içerisinde yer alır. Yer kabuğunda nabit olarak bulunabilen madenler içinde sayılmaktadır.

2. el Raf Hurda Fiyatları

Şişli Kuştepe hurda raf fiyatları talep etmek amacıyla cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. Genellikle batan giyim mağazaları tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdası, ürün reyonları, market rafı hurdaları, teşhir rafları, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir 2.el hurda raf satıyoruz.

2. el demir raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak maksadıyla 2.el raf fiyatları hakkında bilgi paylaştığımız sayfaya göz atmanız yeterli olacaktır. Hurda depo rafı alıyoruz.

Elektronik Hurdası Alan Yerler

Kontaktörler, termik röleler, röle, adroid telefon işlemcileri, trafolar, GSM baz kartları, adaptör, elektrik panoları alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Klima, vantilatör, 3 programlı bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, türk kahvesi ve çay makinesi, kombi, saç kurutma makineleri, merdaneli çamaşır makineleri, ütü, mini buzdolabı, fırın almaktayız. Sıfır ve az kullanılmış elektronik ev eşyası alım satımında benzersiz fiyat teklifleri verebiliyoruz. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları yazıcı, bozuk modem, CPU işlemci, ram, belge tarayıcı, eski anakarat, SATA hard disk, DDR rulo artıkları, sunucu, ekran kartı, elektronik kart, LCD monitör, güç kaynağı, ses kartı, fotokopi makineleri alıyoruz.

Şişli Kuştepe Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Yıkılan depo vs binalardan ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alan hurdacılar içindeyiz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç mikseri az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda satılıktır. Bunun ile birlikte batan depolardan almış olduğumuz defolu laminant, fayans kalebodur, çatı tavanları, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

Kağıt Hurdası Alan Hurdacılar

Sitemizdeki hurda koli alanlar hakkındaki makaleyi okumalısınız. Kuştepe’de kağıt ve karton hurdası alımı yapmaya devam ettirmekteyiz. Kuştepe mahallesinde gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda alım satımı yapıyoruz. Konumdan defter, kağıt havlu peçete, fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap alımında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle size daha çok oranda kazanım etme şansı veriyoruz. Kuştepe hurda kağıt fiyatları için arayın. Daha fazla hurda kağıt fiyatı ile beyaz kağıtlar, karton hurdası, renkli kağıt hurdası, hurda koli alıyoruz.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Bilindiği gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Lakin eski jeneratörler çalışmıyor olsa dahi alınır. Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz. Kuştepe mahallesi genelinde hurda 2.el jeneratör alıyoruz. Şişli hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yaşamı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin erişilemediği bölgelerde jeneratörden yararlanılmaktadır.

Plastik Hurdası Alanlar

Yerinden temiz pet şişe, hurda pimapen parçası, kırkambar plastik hurdası, hurda beyaz şeffaf naylon, kırmızı ve mavi kapak hurda alan firmayız. Plastik, Oksijen (O), (N) azot, (C) karbon, Hidrojen (H) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Kuştepe hurdacısı olarak kristal polistiren hurdası, ABS plastik hurdası, jelatin, hurda polipropilen moblen ticaretinde en iyi fiyat listesini yayınlıyoruz. Telefonlarınızı bekliyoruz.
Kuştepe hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Sübye makineleri, su sebili, kıyma makinesi, tabldot, kahve makinesi, ayran köpürtme makineleri, mısır arabaları, doğalgazlı çay kazanı bulunduruyoruz. Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, aspiratör, davlumbaz, evye, krom küvet, paslanmaz krom salata reyonları, lokanta tipi kuzine vs endüstriyel otel ve mutfak malzemesini yakından inceleyebilmek amacı ile almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Temiz krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler bizi arayabilirsiniz.

Endüstriyel tipte 2. El lokanta mutfağı aletleri almaktayız. Titiz kullanılmış bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alınır.

Kuştepe Mahallesi Çelik Çatı Sökümü

Tüm yapıların en önemli yerlerinden biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları mekânların kullanım süresini kolaylaştırır. Kuştepe mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde tecrübeli çalışanlarımızla güvenli hizmet vermekteyiz. Çelik çatı makası söküyoruz. Söküm sonrası artan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Çelik bina ve prefabrik yapılar sökümünde binanın inşaat projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çatı makası ve 2.el çelik malzemesi olarak satılacaklar değerlendirilebilir. Dayanıklılık açısından en ideali çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı projelerinin sökümleri birbirinden değişiktir.

Hurda Sac Alan Firma

Sac; demirlerin ince veya kalın levha haline getirilen halidir. İki merdane arasında çeşitli inceliklerde düzleştirilerek üretilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen boyut ve ebatlarda şeritler halinde kesilir. Demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı, varil üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Farklı gemi, uçak gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında kullanılmaktadır. Çatı, straforlu sandviç panel, demir kapı, varil üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız eşyaların atıl durumda olana hurda sac denir.

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Kiler tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilecek sac hurdası alabilirsiniz. Kuştepe de sac hurda alım satımı amacıyla hemen arayın.

Kuştepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Kuştepe sanayi sitesi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 17, Nema 34 hurda step motor alıyoruz. Motor hurdası, hurda nikel, hurda karbür, titanyum hurdası, hurda imalat artığı alımı yapıyoruz.

Şişli Kuştepe mahallesi hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunmaktayız. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısı ile hurda veya çıkma araç yedek parçası sormak amacı ile gelen çağrıları cevaplamıyoruz. Eminizki Kuştepe sanayisinde ikinci el otomobil yedek parçası ihtiyacınızı bulabilecek firmalar bulabileceksiniz. Rica ederiz çıkma araba parçası ihtiyacınızda bu türde yapanlar ile irtibata geçiniz.

Kuştepe Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Hurda bakır fiyatları 2023 konulu yazıya göz atabilirsiniz. Bütün hurda alımını anlık güncellenen hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Kurumsal sitemizdeki Kuştepe hurda fiyatları her saat güncellenmektedir. Anlık Kuştepe hurda fiyatları sormak için arayın.

Şişli Kuştepe Mahallesinde Fabrika ve Makine Sökümü

İşe başlamadan yıkıma hazırlanan iş yerinin incelikle dolaşılarak gerekli ekipmanların seçilmesi doğru bir çalışma olur. Kuştepe mahallesindeki fabrika yıkımı hizmetlerinde tecrübeliyiz.

Yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı nedeniyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır. Her inşaatın projeleri kendisine özgü olabilir. Bu sebeple yıkım biçimleri projeye göre tamamlanmalıdır.

Kuştepe Mahallesi Çevresinden Akü Hurdası Alan Fabrikalar

Elektrik enerjisinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik şeklinde vermeye yarar. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya akım göndermek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltajı gidermek amacı ile akülerin görevidir.
Kuştepe mahallesi hurda akü fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme amaçlı kullanılır. Akü; motosikletler, arabalar benzeri taşıtlarla çeşitli elektronik araç gereçlerde kulanım görmektedir. Küçük akü hurdası, sulu akü hurdaları, kuru akü hurdası almaktayız.

Hurda Çinko Alanlar

Çinko madeni, yeryüzünde en fazla miktarda çıkarılabilen metal elementler içindedir. Çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturur. Şişli’de ve Kuştepe mahallesinde hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha için nakit ödeme veriyoruz.

Çinko, eski dönemlerden beri bilinmektedir. Ancak kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Çinko açık gri mavimsi renktedir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp