Sahilköy Mahallesi Hurdacı

Sahilköy mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda malzeme ticareti yapıyoruz. Hurdalarınızı nakite çevirmek için vakit kaybetmeden İstanbul Hurdacılık telefonları ile bağlantıya geçip en geç beş dakikada avantajlı fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Şile Sahilköy mahallesinde hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız.

Hurda alımlarında değerini taşıma esnasında hesaplamaktayız. Şile Sahilköy mahallesinin her yerinde ikinci el ofis mobilyaları ve hurda eşyalar alımı yapıyoruz.

Hurdalarınızı kapınızdan peşin parayla almaktayız. Yüksek miktarda nakit değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Uzman Sahilköy mahallesi bölgesi hurdacı firması olarak yükseltilmiş fiyat listesiyle özlediğiniz hizmeti sunuyoruz. Sahilköy mahallesinde hurda alan işyerleri içinde hizmetlerimiz ile tercih sebebiniz oluyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Sahilköy hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Güncel Sahilköy hurda fiyatlandırması ile alım hizmeti veriyoruz. Sahilköy mahallesinde hurda alım satımı yapan yerlerin en çok tercih edileni olmanın mutluluğunu yaşamaktayız. Sahilköy mahallesi genelinde hizmet veren İstanbul Hurdacılık sektördeki hizmetleri ile hurdacılık faaliyetlerine önem kazandırıyoruz.

İstanbul Hurdacılık sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermeye devam etmektedir. Hurda malzeme alım satımında deneyim ile profesyonellik ile hareket ediyoruz.

Sahilköy Mahallesi Hurdacı Firmalar

Şile Sahilköy mahallesinde hurdacı firması olarak Şile Sahilköy’ün çevresinde her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenizin taşınması için en yakın araçlarımızı yönlendiriyoruz. Daha çok çalışarak kazanmayı istiyoruz.

Yirmi yedi senelik deneyim ile hurdacılığa öncülük etmeye devam etmekteyiz. En yakın Sahilköy hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Şile’nin tüm sokaklarında olduğu gibi Sahilköy çevresinde de tüm faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Her türlü Şile hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Sizlerde her nevi alüminyum hurdası satışı yapmak nedeniyle çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Deneyimli Sahilköy mahallesi hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Sahilköy’ün profesyonel geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık’la tanışın!

Sahilköy Mahallesinde Hurda Alanlar

Elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnun kalmasını önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı istiyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Sahilköy de makine artığı hurda malzeme, zamak hurdası, çinko hurda, çelik, hurda kalay almaya devam etmekteyiz.

Sahilköy mahallesinde adresinizden alüminyum hurdası alım hizmetini ücretsiz veriyoruz. Tonajlı hurda sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımlarına özel değerinin üstünde fiyat listeleri vermekteyiz. Sahilköy’de hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımız ile piyasanın öncüsü konumdayız. Bugün de sizin gibi hurdasını değerlendirmek isteyenlere Şile Sahilköy mahallesinde hurda alan fabrikalarla bizim aramızdaki hizmetlerimizi açıklamış olacağız. Şile Sahilköy de ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanı ve hurda alım satımı yaptığımızı söylemiştik.

Sahilköy Mahallesinde Hurdacı Telefonu

Sahilköy mahallesi adresten hurda alımı hizmetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Yirmi yedi senedir on binlerce kilo hurda çinkoyu geri dönüşüm vasıtası ile yerli ekonomiye kazandırmayı başardık. Bizim özverimiz ile çevremize daha fazla zarar verilmesi önlendi.

Şile Sahilköy hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumda bulunuyor. Şimdi arayarak, güncel hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Görüldüğü üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurdaların dönüştürülmesini sağlayarak ülke ekonomisine yardım edebilirsiniz. Bu sebeple hurda malzeme satmak için operatörlerimizi aramanız yeterli olacaktır.

Sahilköy Mahallesinde Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı MS-58, hurda sarı araiş, MS-64 pirinç sarı araiş hurda, MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, MS-70 sarı pirinç araiş alıyoruz. Sitemizde yer alan Sahilköy’deki pirinç sarı fiyat listesi güncellenmiştir. Sarı alan hurdacılar içeriğiyle yazılmış içeriği ziyaret edin. Sahilköy hurda sarı fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

İstanbul Hurdacılık firmamız adına Şile de hurda sarı alım satım hizmeti veren hurdacıyız. Sahilköy mahallesi merkezde MS-58 sarı külçe hurdası, kırkambar sarı hurda, sarı radyatör, hurda bronz, sarı pirinç talaşı, sarı musluk, sarı su saati hurdası alan yerler içindeyiz.

Hurda Alüminyum Alım Satımı Yapan Sahilköy Hurdacı Telefonu

Sayfamızdaki Sahilköy mahallesi alüminyum hurda ton fiyatını kayıt olanlara günlük göndermekteyiz. Daha kesin bilgi almak için sayfamızdaki alüminyum hurdası alanlar konuya göz gezdirebilirsiniz. Hurdalarını bize satanların destekleriyle Sahilköy de durmadan tecrübe kazanıyoruz. Kimyasal elementlerden olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. İstanbul Hurdacılık firmamıza verdiğiniz önem ve destek nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Hurda alüminyum kartel, alüminyum piston, profil, hurda araiş, alüminyum kalıp Sahilköy geri dönüşüm ve hurda firmasıyız. Adresten hurda profil eloksallı alüminyum, parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü hurdası almak için telefonlarınızı istiyoruz.

Alüminyum tel, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum tencere tava hurdası alıyoruz. Her tür toptan hurda alüminyum alıyoruz. Şile Sahilköy mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için telefonumuza ulaşın. İnce alüminyum talaşı, alüminyum radyatör peteği, alüminyum levha hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum imalat atığı alım satımı yapıyoruz. Sahilköy’de alüminyum hurdası alanlar içinde lideriz.

Krom Hurdası Alıp Satan Şile Sahilköy Mahallesi Hurdacı Telefonu

Şile Sahilköy mahallesinde paslanmaz krom 202 hurda, 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom makine parçası hurdası, 201 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom 430 kalite hurdası, 201 kalite krom hurdası, hurda krom paslanmaz 430 kalite talaşı almaktayız. Yerinden krom 304 kalite hurda, 304 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom paslanmaz hurdası, krom 310 hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

Yapısı itibari ile çok sert olduğundan dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Sahilköy mahallesinde hurda krom ticareti yapan hurdacıyız. Şile’de hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayınız.

Krom hurda alan hurdacılar içindeki Sahilköy mahallesi hurdacı şirketiyiz. Krom hurda alımı makalemize bakmak isteyebilirsiniz.

Hurda Demir Alan Şile Sahilköy Mahallesi Hurdacı Firmaları

Anlık güncel hurda demir kilo fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Anlık demir hurda fiyat listesi hurda demir hakkında bilgi edinmek amacıyla bölümünün linkine tıklamalısınız. Yerinden tufal hurdası, asansör malzemesi hurdası, demir kapı, demir trabzan, pencere demiri, alımında güncel fiyat sunuyoruz. Sahilköy mahallesinde teneke, hurda toplama demir, dkp demir hurda, demir talaş hurdası, ekstra demir hurdası Sahilköy geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız. Toptan inşaat hurdası, inşaat demiri hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), demir döküm, pik demir hurda alıyoruz.

İstanbul Hurdacılık Sahilköy’de demir hurdası alanlar arasındayız. Hurda demir, Sahilköy mahallesinde bol miktarda bulunan metaller içindedir. Sayfamızdaki Sahilköy mahallesi inşaat demiri fiyatlarını kayıt olanlara her gün göndermekteyiz.

Hurda Bakır Alımı Yapan Sahilköy Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda bakır süs eşyası, kap kacak, hurda levha, bakır hammadde hurdası, hurda bakır petek alan firmalar içinde hizmet vermekteyiz. Bakır alan hurdacılar sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Buradaki hurda bakır fiyatları Sahilköy’de geçerli olmayabilir.

Sahilköy’de bakır hurdası alan yerlerdeniz. Hemen arayın. En Yakın İstanbul Şile Sahilköy mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için firmamıza ulaşın. Lama bakır, büyük bakır tencere, bakır TTR kırma hurda, tel hurda, bakır kazan alırken yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız.

Sahilköy’ün yakın bölgelerinden bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurda, ince bakır profil, yanık bakır hurdası, hurda 1/2 bakır boru, kızıl bakır talaşı, antigron bakır kırma, kırkambar alım satımı yapıyoruz. Sahilköy mahallesinde bakır hurdası alımı yapan hurdacı firmamızı hızlıca arayarak kaliteli hizmetlerimizin tadına varmaya başlayın!

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan İstanbul Şile Sahilköy Mahallesi Hurdacısı

Telefon kablosu hurdası, ptt kablosu, hurda ptt kablosu içi, hurda ptt kablosu içi yağlı satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Sahilköy mahallesinin her köşesinde kablo hurdası almaktayız. Kablo alan hurdacılar hakkında yazılmış metni okuyun. %30 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablo, elektrik kablo hurdaları, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz. Tek damar kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablo, hurda antigron kablo, enya kablo alım satımı yapıyoruz.

Sahilköy mahallesinin en büyük hurdacısı ile kârlı bir ticaret yaşamanızı arzuluyoruz. İstanbul’da hurda kablo alan fabrikalar arasındayız. Çevremizde hurda yeraltı enerji kablosu, yeraltı kablosu, fare yemez kablo, çelik içli kablo alımı esnasında piyasanın üstünde fiyat listesini vermekteyiz. Tonajlı kablo hurdası alımında ederinden pahalı fiyat veriyoruz.

Şile Sahilköy Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

Şile’nin Sahilköy mahallesi etrafında yıkılan iş yeri binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, pencereler, mutfak dolapları alımı yapıyoruz. Dolayısı ile iflas eden iş yerlerinden satın aldığımız küçük ucuz fayanlar, çatı tavanları, kiremitler, su geçirmez laminant parke 2 el olarak satışı yapıyoruz.

İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı makinesi, inşaat vinci, harç mikseri ikinci el inşaat iskelesi, plywood hurda alıp satıyoruz.

Plastik Hurdası Alıp Satan İstanbul Şile Sahilköy Mahallesi Hurdacı Numaraları

Plastik; karbon, Hidrojen, (O) oksijen, azot ve bazı organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Yollayacağınız konumdan hurda kırmızı, mavi kapak, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurdası alımlarında iyi fiyat sunuyoruz. Sahilköy’de hurda kristal polistiren, polipropilen, hurda ABS plastik, hurda jelatin ticaretiyle iştigal ediyoruz. İrtibata geçmenizi bekliyoruz.
Sahilköy hurda pimapen fiyatları sormak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Jeneratör Hurda Alan İstanbul Şile Sahilköy Mahallesi Hurdacı

Bilindiği gibi her tür malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Fakat 2.el jeneratörler bozukda olsa değer görmektedir. İstanbul Sahilköy de hurda jeneratör alım satım hizmeti sunmaktayız. Şile 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin bulunmadığı yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. 2.el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İkinci el Çelik Raf Hurdası Alımı

Sahilköy hurda raf fiyatları talep etmek için çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Hurda raf demiri işleri yapıyoruz. 2. el raf ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyatları görmek için hurda raf sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz. Özellikle yenilen işyerlerinden aldığımız mağaza raf hurdası, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda ikinci el hurda raf satıyoruz.

Şile Sahilköy Mahallesi Hurdacı Sitesi

Titanyum hurda, nikel hurdası, karbür hurda, motor hurda, hurda imalat artığı alıyoruz. Sahilköy oto sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 46, Nema 34 hurda step motor alıyoruz.

Şile Sahilköy mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi ayağınıza getirmekteyiz. Lakin hurda araç veya bisiklet hurdası alım satımı yapmıyoruz. Bu sebep ile hurda veya ikinci el oto yedek parça istemek maksadıyla aramamalısınız. Kuşkusuz ki Sahilköy oto sanayisinde ikinci el araba yedek parçası alım satımı yapan dükkânlar vardır. Rica ederiz bu işlerde o işi yapanları arayınız.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Sağlamlık açısından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatıların sökümü ötekinden farklı yapılmalıdır. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Kalan çelikler geri dönüştürülebilir.

Sahilköy mahallesi çelik konstrüksiyon binaların sökümlerinde tecrübeli çalışanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işi yapılırken işletmenin inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede 2.el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Binaların en önemli yerlerinden biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.

Fabrika Bozumu

Sahilköy de fabrika yıkım işlerinize talip olmaktayız. Yıkım işi yapmak iş sağlığı ve güvenliği açısından risk taşıyan işler içinde sayılır. Uzmanlarca kontrollü bir şekilde tamamlanmalıdır. İlk önce sökülecek tesisin detaylı bir biçimde gezilerek uygun ekipmanın ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olur. Her inşa edilen yapının yapılış projeleri kendisine özgüdür. Dolayısı ile yıkım şekilleri de farklı yapılmalıdır.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolap, pizza dolabı alıp satmaktayız.

İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilir. Elektrikli çay otomatı, su sebili, köpüklü ayran makinesi, tabldot, pop corn makinesi, kahve makinesi, kıyma çekme makineleri dişlisi ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel ocak, krom paslanmaz meze reyonları, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini görmek amacıyla sizi depolarımıza davet etmekteyiz.

Sahilköy Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

İnternet sitemizdeki Sahilköy hurda fiyatları her gün güncellenmektedir. Hurda sarı fiyatları hakkında paylaşılmış makaleyi inceleyebilirsiniz. Güncel hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Tüm hurda alımını yükseltilmiş hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları renkli yazıcı, ram, SSD hard disk, monitör, belge tarayıcı, DDR rulo, power supply, anakarat, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makinesi, VDSL modem, ekran kartı, sunucu, işlemci almaktayız. Kontaktör, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri, adroid telefon kartı, termik röle, adaptör, GSM istasyon kartları, röle alıyoruz.

Sıfır ve temiz kullanılmış elektronik eşya alım satımında değerini teslim alırken ödemekteyiz. 5 programlı bulaşık makinesi, ocak, mini buzdolabı, terazi, çay ve kahve makineleri, fön makinesi, fırın, çamaşır makinesi, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alımı yapıyoruz.

Çinko Hurda Alım Satımı Yapan Sahilköy Mahallesi Hurdacı

Çinko madeni, yer yüzünde en fazla çıkarılabilen metal elementler içerisinde 23. sıradadır. Çinko elementi amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler meydana getirir.

Şile’de ve Sahilköy mahallesinde çinko levha, çinko çatı sökümü alıyoruz. Çinko, antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Lakin üretimi ve kullanılması tam olarak öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Geçiş metalleri arasında yer alan çinko mavimsi açık gri renktedir.

Sac Hurda Alımı Yapan Sahilköy Mahallesi Hurdacı Numaraları

Demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretiminde kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli vasıtaların gövdesinde, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, straforlu sandviç panel, çatı üretimi sırasında sac elvha kullanılmaktadır. Bütün saydığımız malzemelerden sac levha hurdası çıkarılmaktadır. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir.

Tavuk kümesi tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sahilköy etrafında sac hurdası satmak için hemen bizi arayabilirsiniz. Sac; metalin ince veya kalın levha haline getirilmiş halidir. Merdaneyle farklı kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli ebatlarda kesilmektedir.

Kağıt Hurda Alanlar:

Sahilköy de tonajlı peçete ve kağıt havlu hurdası, defter, kitap, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımlarında göstermiş olduğumuz extra hassasiyet ile satıcıya değerinden daha yüksek oranda kazanma imkanı iletiyoruz.
Sahilköy hurda kağıt fiyatları için arayın. hurda karton fiyatları hakkındaki okuyabilirsiniz. Sahilköy’de hurda kağıt, karton alım satımı yapmayı sürdürüyoruz. Şile de ve Sahilköy mahallesinde hurda eski gazete, hurda bristol kağıt, hurda kuşe kağıt alıyoruz. Piyasanın üstünde kağıt fiyatıyla renkli kağıt hurdaları, koli hurdaları, beyaz kağıt hurda, hurda karton alanlar içerisindeyiz.

Hurda Akü Alanlar

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken aletlerde akümülatör kullanılır. Aküler; arabalar, motorsikletler gibi taşıma araçları ile bazı elektronik aletlerde enerji depolamak maksadıyla kullanılmaktadır. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik olarak veren depolara akü denir.

Sahilköy mahallesinde sulu akü hurda, küçük akü hurdaları, kuru akü hurdası almaktayız. Akü, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı iletmek, voltajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını gidermek maksadı ile aküden faydalanılarak araç korunmuş olur.
Sahilköy mahallesi hurda akü fiyatları için arayınız.

Şile Sahilköy Mahallesi Çevresinde Kurşun Hurda Alımı

Kurşun akü üretiminde, benzin katkısında, alaşımlarda, radyasyon yalıtımlarında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, kablo yalıtımı üretiminde, askeri mühimmatlarda sıkça kullanılmaktadır. Sahilköy hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun levha hurdası, kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare ve çatı kurşunu, kurşun boru alımı yapıyoruz. Ayrıca Sahilköy de hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Elinizde hurda çinko hemen arayın. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun tarihten bugüne değin kullanılmakta olan metaldir. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp