Halaskargazi Mahallesi Hurdacı

Halaskargazi mahallesi hurdacı firmalar içinde ikinci el eşya almaktayız. Hurdalarınızı konumunuzdan alıyoruz. Halaskargazi mahallesi ve çevresinden temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar almaktayız. Alacağımız hurda malzemelerin tutarını peşin parayla ödüyoruz.

Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Halaskargazi hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Yüksek tonajda nakit değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Halaskargazi mahallesi hurdacı firması olarak benzersiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Şişli Halaskargazi mahallesindeki geri dönüşümcüler arasında çok seveceğiniz avantajlı hizmetlerimizle liderliği başarıyoruz.

Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacısı İstanbul Hurdacılık liderliğinde Halaskargazi mahallesindeki hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerinin değişmesine profesyonellik ile önemli katkılarda bulunmaktayız. Hurdalarınızı satmak için zamanınızı değerlendirerek bizim ile irtibat kurarak iki dakika geçmeden avantajlı fiyat teklifi alabilirsiniz.

uygulanan anlık hurda fiyatlandırması ile hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Halaskargazi Mahallesi’nde hurdacıları içindeyiz.

İstanbul Hurdacılık sizin gibi kaliteden ödün vermek istemeyen müşterilerine gece gündüz farketmeksizin hizmet veriyor. Hurda alımında tecrübeyle rakiplerimizden daha yüksek fiyat teklifi sunabiliyoruz. Halaskargazi mahallesinde hurda alanlardan biri olarak her yerinde sunduğumuz servisleri firmamızı tercih edenler için bir yazıda anlatıyoruz.

Şişli Halaskargazi Mahallesinde Hurda Alanlar

Müşteri memnuniyetine öncelik vererek sürümden kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getiriyoruz. Halaskargazi de konumdan alüminyum kutu hurdası ve ikinci el malzeme alımı yapmaktayız.

Şimdi ki gönderimizde size Halaskargazi mahallesinde hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla bizim aramızdaki deneyimlerimizi anlatmaya çalışacağız. Halaskargazi de makina artığı hurdası, hurda zamak, çelik hurda, hurda çinko, kalay hurda alıyoruz.

Halaskargazi mahallesinde hurda malzeme alım satımı işlerinde yardımcı oluyoruz. Toptan kablo hurdası, bakır hurda, alüminyum hurda, çinko hurdası, demir, kurşun ve hurda sarı satanlara özel fiyatlar sunmaktayız. Halaskargazi mahallesinde hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile lider durumdayız.

Halaskargazi Mahallesi’nde Hurdacı Telefonu

Yirmi yedi senedir tonlarca bakır malzemeyi geri dönüşüme kazandırdık. Bizim özverimiz ile çevremize çok daha az zarar verildi. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebi ile numaralarımızı arayabilirsiniz. Gördüğünüz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktadır. Sizde isterseniz hurda satarak doğaya yardımcı olabilirsiniz.

Fazla süre geçirmeden telefonumuzu tuşlayarak, en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Halaskargazi mahallesi hurda alım hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Şişli Halaskargazi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

Halaskargazi Mahallesi’ndeki Hurdacı Firmalar

Sizlerde her türlü alüminyum hurdası satmak sebebi ile çağrı merkezimizi rehberinize kayıt edebilirsiniz. Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacı olarak Halaskargazi mahallesinin bütün ilçelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurda malzemelerin nakliyesi için müsait araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Yirmi yedi yıllık tecrübeyle hizmetlerimizi sunuyoruz. En yakın Halaskargazi hurdacı firması olarak hizmetinizdeyiz. Şişli’nin her yerinde yaptığımız gibi Halaskargazi ilçesinde de tüm servislerimizi sürdürmekteyiz. En yakın Şişli hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Halaskargazi hurdacı firma mı arıyorsunuz? Halaskargazi deki en iyi hurdacı İstanbul Hurdacılık en kaliteli hizmeti sunuyor! Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek standarttan fazla kazanmaya önem vererek kalitemizi arttırıyoruz.

Halaskargazi Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Bu sayfadaki Halaskargazi sarı pirinç hurdası kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içerikli makaleyi okuyabilirsiniz.
Halaskargazi hurda sarı fiyatları için firmamızla irtibata geçin.

İstanbul Hurdacılık firmamız Halaskargazi de hurda sarı alanlar içerisindeyiz. İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 sarı araiş hurda, pirinç sarı araiş hurdası, MS-64 sarı pirinç araiş, sarı talaş hurdası, MS-58 çubuk ucu parça sarı alım satımıyla uğraşıyoruz. Halaskargazi’nin bütün ilçelerinde hurda sarı kırkambar, sarı külçe MS-58 hurdası, sarı radyatör, su saati, hurda sarı musluk vana, hurda fosfor, hurda sarı imalat artığı alanlar arasındayız.

İstanbul Şişli Halaskargazi Mahallesi Yakınlarında Hurda Demir Alan Fabrikalar

Hurda demir alan hurdacılar içindeyiz. Demir, yer yüzünde en çok bulunan metaller içerisindedir. Sitemizde bulunan Halaskargazi mahallesi toplama demir hurdası fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Toptan hurda inşaat demiri, yıkım hurdası, pik demir hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, demir döküm alırız. Şişli Halaskargazi mahallesinde demir talaşı, ekstra demir, DKP demir, teneke hurdası, hurda toplama demir için peşin ödeme veriyoruz.

Size en yakın konumdan hurda pencere korkuluğu, hurda tufal, asansör malzemeleri, çıkma demir kapı, demir trabzan hurdası, alımı yapan hurdacı firmasıyız. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatı için fazla gecikmeden arayın. Demir hurdası alımı hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayın.

İstanbul Şişli Halaskargazi Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakır TTR kırma, hurda bakır kazan, kalaylı bakır tencere, tel, bakır lama alınır. Hurda bakır ham madde, bakır tepsi, bakırlı petek hurdası, bakır eşya, bakır levha hurdası satışı yapmak isteyenlere hizmet veriyoruz. Kızıl bakır talaş hurda, antigron hurdası, kalın bakır profil hurdası, bakır yanık hurda, soyma bakır hurda, bakır kırkambar hurdası, boru alım satımı yapıyoruz.

Halaskargazi mahallesi genelinde bakır hurda ticaretinde deneyimliyiz. Şişli de bakır hurdası alımı yapan hurdacı telefonunu kolayca arayarak deneyimli hizmetlerimizin tadını yaşayın!

Tonajlı hurda bakır alımı sitemizde geniş bilgi bulunuyor. Halaskargazi mahallesi hurda bakır kg fiyatı sürekli güncellenmektedir. Şişli Halaskargazi’de bakır hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Hemen bizi arayın. Halaskargazi mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayın.

İstanbul Şişli Halaskargazi Mahallesinde Hurda Kablo Alımı

Halaskargazi mahallesinin en iyi hurdacısı ile keyifli bir hurda alımı temenni ediyoruz. Telefon kabloları, ptt kablo içi (deşe), ptt kablosu içi yağlı, ptt kabloları satanlar hemen bizi arayabilir. Bu bölgede hurda fare yemez kablolar, yer altı kablosu, çelik zırh kabloları, yer altı kablosu alım satımı yaparken piyasasının üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz.

Kesin sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı metne göz atın. Halaskargazi’de hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz. Şişli’de hurda kablo alıyoruz. Antigron kablolar, enya kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, tek damar kablolar, iç tesisat kabloları alıyoruz.

Şişli Halaskargazi mahallesinde toptan hurda kablo alışverişinde değerinden fazla teklifler sunuyoruz. %30 bakırlı hurda kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, elektrik kablosu alım satımında uzmanız.

Halaskargazi Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Kimyasal elementler içinde sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Alüminyum tencere, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tabak, çıkma alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum çatı sac için nakit ödeme veriyoruz. Alüminyum kalıp, hurda araiş, alüminyum kartel, hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston alımı yapan hurdacı firmasıyız. İş yerimize duyduğunuz güven nedeni ile saygılar sunarız.

Müşterilerimizin yardımıyla Halaskargazi’de sürekli büyüyoruz. Alüminyum makine artığı, alüminyum talaş hurda, alüminyum radyatör peteği, alüminyum kutu, hurda alüminyum levha ticareti amacıyla arayın. İstanbul da konumdan alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatörü hurdası, alüminyum eloksallı profil alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz. İstanbul’da alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Her nevi tonajlı alüminyum hurda almaktayız.
Halaskargazi mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Bu sayfadaki Halaskargazi mahallesi alüminyum hurda ton fiyatlarını arzu edene bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda alüminyum başlıklı yazıya bir göz atın

Şişli Halaskargazi Mahallesi Çevresinden Hurda Krom Alan Firma

Halaskargazi mahallesinde hurda krom ticaretiyle uğraşan firmayız. Şişli’de hurda krom paslanmaz fiyatları için arayınız. Şişli Halaskargazi de krom 430 hurdası, 201 paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom tank, 201 kalite krom paslanmaz hurdası, krom 202 kalite hurda, krom 430 hurda talaşı, 202 paslanmaz krom hurda talaşı almayı devam ettiriyoruz. Hurda krom fiyatları makalesini gezmek iyi gelir. Krom hurda alanlar içindeki Halaskargazi hurdacı şirketiyiz.

Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araba dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Yerinden hurda paslanmaz krom 304 kalite talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite, 304 paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 310 hurdası talaşı, hurda krom 316 talaşı, hurda paslanmaz krom 316 alabilmek amacıyla rakiplerimizden yüksek fiyat sunuyoruz.

Akü Hurdası Alan Şişli Halaskargazi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik biçimde vermeye yarayan depolama araçlarıdır. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte amperajı dengelemek, alıcıya akım göndermek gereğinden fazla devirde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek amacıyla akünün görevidir.
Halaskargazi mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan motorlarda akümülatörden yararlanıyoruz. Aküler; arabalar, motorsikletler ve benzeri taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda kulanım görmektedir. Sulu akü hurdaları, kuru akü hurdaları, hurda küçük akü almaktayız.

Şişli Halaskargazi Mahallesi Hurdacı Sitesi

Şişli Halaskargazi mahallesi hurdacılar sitesi içinden hurda alım hizmetlerini yerinize getirmekteyiz. Kesinlikle hurda araç veya traktör hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda araba parçası istemek amacıyla edilen çağrıları cevaplamıyoruz. Kuşkusuz ki Halaskargazi sanayisinde çıkma otomobil parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek dükkânlar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu tür istekleriniz için o işle iştikal eden firmaları arayınız.

Halaskargazi mahallesi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası satımı yapmaktayız.

Hurda motor, titanyum hurda, nikel hurda, hurda imalat artığı, karbür hurda alıyoruz.

Halaskargazi Mahallesi Yakınlarında Hurda Çinko Alanlar

Geçiş metalleri içerisinde yer alan çinko açık gri mavimsi renktedir. Çinko siyanür, halojen, amin, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, antik çağlardan beri biliniyor. Ama üretim biçimi ve kullanımı tam olarak öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir.

Şişli’de çinko levha, çinko çatı hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Çinko madeni, yer kabuğunda en çok bulunan elementler içindedir.

Hurda Kağıt Alım Satımı Yapan İstanbul Şişli Halaskargazi Mahallesi Hurdacı

Yüksek fiyata karton hurda, beyaz kağıtlar, karton koli, renkli kağıt alanlar içindeyiz. İstanbul Halaskargazi mahallesinde hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası almaktayız. Sitemizdeki kağıt hurda alımı ile alakalı paylaşımı muhakkak okumalısınız. Halaskargazi mahallesinde kağıt, karton hurdası almaktayız. Halaskargazi’de toptan hurda A4 kağıtlar, hurda defter, peçete ve kağıt havlu hurdası, kitaplar alım satımlarında uyguladığımız extra özen ile satıcılara değerinden daha fazla oranda kazanım etme imkanı veriyoruz. Halaskargazi hurda kağıt fiyatları bulunan listemiz için telefonumuza ulaşın.

Halaskargazi Mahallesi’nde Çelik Raf Hurda Alımı

Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Çoğunlukla kapatılmış dükkânlar tarafından satışa çıkarılan hurda çelik raflar, market rafı hurdası, ürün reyonları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satan firmalar içindeyiz.

2. el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Fiyatları görmek için hurda raf alan hurdacı hakkında yazdığımız makalemizi incelemeniz yeterli olacaktır. Halaskargazi hurda çelik raf fiyatları talep etmek amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz.

İkinci el Hurda Jeneratör Alıp Satan İstanbul Şişli Halaskargazi Mahallesi Hurdacı Firmaları

Kullanıma bağlı olarak her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratör bozukda olsa atıl sayılamaz. İstanbul Halaskargazi de 2.el jeneratör alıyoruz.
Halaskargazi mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Hayatı kolaylaştırılan elektriğin bulunmadığı yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır. Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif istemeden karar vermeyin.

Plastik Hurda Alım Satımı Yapan Halaskargazi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Halaskargazi mahallesinde hurda polistiren, ABS plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası ticaretinde en yüksek fiyat listesini uyguluyoruz. Bizi aramanızı bekliyoruz. Halaskargazi hurda plastik fiyatları için arayabilirsiniz.

Güncel fiyatlarla temiz pet şişe, şeffaf naylon, pimapen parçası, kırkambar plastik, hurda mavi ve kırmızı kapak ticareti yapan hurdacıyız. Plastik, oksijen, (H) hidrojen, (C) Karbon, Azot ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Halaskargazi Mahallesi 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı iki kapaklı dolap, pizza hazırlık dolabı alıyoruz. İkinci el endüstriyel tip cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz.

Espresso makineleri, su sebili, kıyma makineleri, doğalgazlı çay dobajı, ayran köpürtme makinesi, popcorn arabaları, tabldot bulunduruyoruz. Elimizde mevcut olan döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, aspiratör, krom evye, krom davlumbaz, dinlendirme küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü ocak vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemeniz amacı ile sizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Temiz bardak, çanak, çorba kasesi, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurutma tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir.

Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle riskli işlerdendir. Deneyimli ekipler tarafından yapılmalıdır. Her inşaatın yapılış projeleri kendisine özgüdür. Bu sebeple yıkım biçimleri projeye göre yapılmalıdır. Halaskargazi fabrika söküm işlerini itinayla tamamlıyoruz. Fabrika sökümünde öncelikle sökülecek binanın detaylı bir biçimde incelenmesi gerekir.

Sac Hurdası Alıp Satan Halaskargazi Mahallesi Hurdacı Firması

Sac; genellikle demir malzemelerin kalın veya ince levha şekline getirilen şeklidir. Haddeleme ile çeşitli kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ölçü ve ebatlarda kesilir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır.

Varil, kapı, sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Farklı tekerlekli arabaların kaplamasında, uçak ve gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Tüm saydığımız malzemelerin atılına hurda sac levha denilmektedir. Kiler çatısı kaplamak amacı ile kullanılabilir durumda sac hurdası temin ediyoruz. Halaskargazi sac hurda ticareti yapyığımız bölgelerdendir.

Anlık Güncel Halaskargazi Mahallesi Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki Halaskargazi hurda fiyatları hergün güncel olarak değiştirilmektedir. Güncel hurda fiyatları sormak için arayın. Hurda kablo fiyatları 2022 hakkındaki metine bir göz gezdirebilirsiniz. Kurumsal firma olarak bütün hurda alımlarını yenilenmiş Halaskargazi hurda fiyatları ile tamamlamaktayız.

Elektronik Hurda Alanlar

Sıfır ve az kullanılmış elektrikli ev eşyası alım satımında peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları ekran kartı, ADSL modem, power, SSD hard disk, ana kart, yazıcı, elektronik kart, CPU işlemci, fotokopi makinesi, DDR rulo, sunucu, ram, resim tarayıcı, ses kartı, LCD monitör alıyoruz.

Fön makinesi, elektronik çamaşır makineleri, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, çay kahve makinesi, klima, ocak, kombi, bulaşık makineleri, ütü, vantilatör alıyoruz. Röleler, şarj cihazı, termik röle, GSM baz istasyonu kartları, kontaktörler, akıllı telefon kartları, trafolar, elektrik pano malzemeleri satın alıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Çelik çatı kesim sökümü işlerinizi tamamlıyoruz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Şişli Halaskargazi mahallesinde çelik konstrüksiyon sökümünde 27 deneyime sahip uzman kadromuz ile güvenli hizmet vermekteyiz. Mekanlar için en önemli konu hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür. Sağlamlık açısından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin yıkım sökümü diğerinden farklıdır. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrik spor kompleksleri sökümü yapılırken işletmenin inşa projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik malzemeler olarak satılacaklar alıcılar sunulabilir.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile elde edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Kurşun madeni pigmentler ve kimyasal maddelerde, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde, mühimmatlarda, benzin katkısında, aküler üretilirken, alaşım üretiminde, kabloların yalıtımlarında kullanılmaktadır. Kurşun bilinen en eski metaldir. İstanbul Hurdacılık olarak Halaskargazi de kurşun boru hurda, levha kurşun, Cami minare kurşunu, kurşun oluk alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Halaskargazi’de çatı söküm çinkosu alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satacak yerler bulmak istiyorsanız çağrı merkezimizi şimdi arayın.

2.El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya makinesi, alçı mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood satılıktır. Birde ne yazık ki işi bırakan fabrikalardan satın aldığımız defolu fayanlar, dayanıklı laminant parke, tavan, kiremitler satıyoruz. Şişli Halaskargazi mahallesinde yıkılan depo binalarından çıkarılan sıfır gibi ikinci el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı satıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp