Validei Atik Mahallesi Hurdacı

Validei Atik mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak hurda malzeme alıyoruz. Güncel Validei Atik hurda fiyatları ile alım hizmetleri için numaralarımızı arayarak fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Validei Atik hurdacısı firmamız İstanbul Hurdacılık sizlere 7/24 hizmet vermektedir.

Tonajlı peşin hurda alan firma mı arıyorsunuz? En yüksek fiyatı veren Validei Atik mahallesi merkez hurdacı firma olarak eşi benzeri olmayan hurdacılık hizmetleri sunmaya devam ediyoruz. Tüm hurdanız için çok geçmeden telefon numaralarımıza ulaşıp 4 dk içinde size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda malzeme alım satımlarında uzun senelerin tecrübesiyle hareket ediyoruz. Üsküdar Validei Atik mahallesi hizmet veren İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile Validei Atik merkezinde hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerine teknolojik bakış açısı kazandırmaktayız. Hurdalarınızı almak amacıyla profesyonel ekip oluşturduk.

İstanbul Üsküdar Validei Atik mahallesi merkezi ve çevresinde hurda eşyalar ve ikinci el ofis mobilyaları almaktayız. Validei Atik hurda fabrikaları içerisinde hizmetlerimizle liderlik yapıyoruz. Toptan hurda malzeme alımında yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Validei Atik hurdacısı olarak Validei Atik mahallesinde hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Hurda alımlarında tartıldıktan sonra hesaplanan değerini yerinde nakit ödüyoruz. Validei Atik te hurda alım satımı yapanların en kalitelisi olarak hizmet detaylarını bizi tercih edenler için derledik. Üsküdar Validei Atik bölgesinin çevresinde hurdacı firmasıyız.

Üsküdar Validei Atik Mahallesi Hurdacı Numarası

Validei Atik mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasında yer alıyor. Bu nedenle hurda atık satmak nedeniyle çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Hemen arayın, günlük hurda fiyat listesiyle hurdanızı değerinde satabilirsiniz.

Bilindiği gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe faydalı olmaktır. Eğer siz de isterseniz hurda satarak ülke ekonomisine yardım edebilirsiniz. Üsküdar Validei Atik hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir. 1996 senesinden bugüne kadar on binlerce kilodaki sarı pirinç hurdasını geri dönüşüm yöntemleriyle ülke ekonomisine kazandırabildik. Böylece çevreye çok daha az zarar verilmiş oldu.

Validei Atik Mahallesi Hurdacı Firma

Validei Atik mahallesi geri dönüşüm firması olarak Validei Atik’in bütün ilçelerinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemeniz için orada hazır bulunan hurda alım araçlarımızı yönlendiriyoruz. Dürüst hizmet vererek standarttan fazla kâr elde etmek istiyoruz.

Sektörel anlamda 27 yıllık tecrübeyle güvenilir hizmet veriyoruz. En yakın Validei Atik hurdacı firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Üsküdar’ın tüm sokaklarında olduğu gibi Validei Atik çevresinde de bütün servislerimizi devam ettirmekteyiz. Profesyonel Üsküdar hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız. Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her çeşit hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle firmamıza ait telefon numaralarını aramalısınız. Validei Atik te hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Validei Atik’teki en profesyonel hurdacı İstanbul Hurdacılık hizmeti ayağınıza getiriyor!

Validei Atik Mahallesi Hurda Alanlar

Validei Atik mahallesinde ikinci el malzeme ve hurda alımı yapıyoruz. Validei Atik’te yerinden hurda alırız. Şimdi de sizin gibi hurdasını satmak isteyenlere Validei Atik te hurda alan geri dönüşüm firmaları ile firmamız arasındaki farkımızı anlatıyoruz. Hurdası olanların memnun kalmasını öncelikli tutarak sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Bu nedenle her türlü hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz.

Üsküdar Validei Atik mahallesinde zamak hurdası, hurda çelik, kalay hurdası, üretim artığı hurdası, çinko almaktayız. Toptan sarı hurdası ve alüminyum hurdası, kablo hurdası, bakır hurdası, kurşun hurda,çinko hurda, demir hurda alımı yaparken Validei Atik mahallesi hurdacılarından yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Validei Atik mahallesinde hurda alım satımı yapanlar arasında kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma geçiyoruz.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Validei Atik Mahallesi Hurdacı Telefonu

Buradaki Validei Atik hurda sarı pirinç ton fiyatları güncellenmiştir. Sitemizdeki hurda sarı konuyu inceleyebilirsiniz. Validei Atik hurda sarı fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz.

İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 hurda sarı araiş, pirinç sarı araiş hurdası, hurda sarı pirinç araiş MS-64, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, MS-58 hurda çubuk ucu parça sarı alım satımı yapıyoruz. Validei Atik mahallesi çevresinde hurda sarı kırkambar, külçe sarı hurdası, hurda sarı talaşı, hurda bronz araiş (Cusn8), sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı vana musluk, sarı pirinç su saati almaktayız. Validei Atik mahallesinde hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız.

Alüminyum Hurdası Alımı Yapan Validei Atik Hurdacılar

Her tür tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Validei Atik mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için arayabilirsiniz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tencere, hurda alüminyum sac, hurda alüminyum bakırlı petek, çıkma jant, hurda alüminyum tel ticareti yapıyoruz. İstanbul’da alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Kimyasal bir element olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Alüminyum talaş hurdası, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum levha hurda, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum kutu hurda alım satımı yapmaktayız.

Alüminyum piston, alüminyum profil, araiş, alüminyum kartel, alüminyum ofset matbaa için peşin ödeme yapıyoruz. Yerinden alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi hurdası almak için aramanızı bekliyoruz.

Sizin desteğiyle durmadan yenilikler üretiyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem ve destek sebebiyle size şükran duyuyoruz. Sitemizdeki İstanbul Üsküdar Validei Atik mahallesi hurda alüminyum fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki konuya göz atabilirsiniz

Bakır Hurdası Alımı Yapan Validei Atik Mahallesi Hurdacı Firma

Hurda bakır alan yerler sitemizde daha geniş bilgi mevcut. Validei Atik mahallesi hurda bakır kg fiyatı ile hizmet sunuyoruz. Bakır boru hurda, profil, bakır kırkambar hurdası, hurda soyma bakır, hurda bakır talaşı, yanık bakır, antigron kırma granür bakır hurda alıyoruz. Validei Atik te en büyük hurdacısı olarak bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Bakır tencere hurda, lama, TTR kırma, tel hurda, büyük boy bakır kazan alınır.

Hammadde, bakır eşya hurdası, bakır levha hurdası, bakır petek, hurda bakır tepsi almaktayız. Validei Atik Mahallesi’nde bakır hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Bizi hemen arayın. Validei Atik mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin. Üsküdar da hurda bakır alan hurdacı numarasını bir tıklamayla arayarak profesyonel hizmetlerin keyfini yaşamaya başlayın!

Validei Atik Mahallesi’nde Kablo Hurdası Alımı

Hurda telefon kablolar, ptt kablosu içi, ptt kablosu içi yağlı, ptt kabloları satarak para kazanmayı isteyenler hemen bizi arayabilir. Validei Atik mahallesinde kablo hurda almaktayız. Daha geniş bilgi amacıyla kablo hurda alanlar metine göz atın.

Antigron kablo hurdası, hurda enye kablo, tek damar kablo hurdası, karışık kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. %50 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablo, hurda elektrik kabloları alımında liderlik ediyoruz. Şehrimizde yer altı kablosu, çelik zırhlı kablolar, fare yemez kablo hurdaları, çelik içli kablo alımı esnasında en iyi fiyat listesini veriyoruz.

Validei Atik’in en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamız ile sizde yüksek kazanç sağlayabileceksiniz. Validei Atik’te tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasasından pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Validei Atik’te hurda kablo alımı yapıyoruz.

Krom Hurdası Alan Üsküdar Validei Atik Mahallesi Hurdacı Firması

Üsküdar Validei Atik mahallesinde paslanmaz krom 202 hurda, hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı, krom makine artığı, 201 paslanmaz krom hurda talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurda, krom 201 kalite hurdası, krom 430 hurda talaşı almayı devam ettiriyoruz. Krom hurdası alanlar içinde hizmet veren Validei Atik mahallesi hurdacı şirketiyiz.

Validei Atik mahallesinde hurda krom alan hurdacı firmasıyız.
Validei Atik mahallesinde hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza ulaşın. Adresten 304 kalite krom hurdası, hurda paslanmaz krom 304 talaşı, 310 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, krom 316 hurdası, hurda krom paslanmaz 310 kalite alıyoruz.

Krom hurdası alanlar paylaşımımıza göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor.

Hurda Demir Alım Satımı Yapan Validei Atik Mahallesi Hurdacı

En yakın konumdan asansör hurdaları, pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı, tufal hurda, alımı yapan hurdacıyız. Demir hurdası, Validei Atik te çokça kullanılan madenler içerisindedir. Buradaki Validei Atik mahallesi extra demir hurda fiyat listesi bugün güncellenmiştir.

Toptan döküm demir, inşaat demiri hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, pik demir hurda, yıkım hurdası alıyoruz. Validei Atik’te demir talaş hurdası, toplama demir, ekstra demir hurdası, hurda teneke, DKP demir alabilmek amacıyla iyi fiyat sunuyoruz. İstanbul Hurdacılık Validei Atik te hurda demir alan fabrikalar içerisinde yer almaktayız. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Güncel demir hurdası fiyatları hakkında bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Validei Atik Mahallesinden Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Validei Atik’te kuru akü hurdası, küçük akü hurdaları, sulu akü hurdaları alım hizmetleri sunuyoruz. Akü; araba, elektrikli motosikletler, otobüsler ve benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıma araçlarıyla bir takım elektronik aletlerde elektrik deposu olarak kullanılıyor. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanımla sınırlı değildir. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek amacı ile akünün ve benzeri görevleri vardır. Validei Atik mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Elektrik enerjilerini kimyasal biçimde depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik olarak vermeye yarar. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma gereken yerlerde kullanılmaktadır.

Validei Atik Mahallesi Kağıt Hurdası Alanlar:

Daha fazla fiyata karton, koli, hurda renkli kağıt, beyaz kağıt alıyoruz. Validei Atik mahallesinde bristol hurda, kuşe kağıt, hurda kullanılmamış gazete alım satımında öncü firmayız. Sitemizde yer alan hurda kağıt ile alakalı paylaşımı okuyabilirsiniz. Validei Atik mahallesinde karton, kağıt hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı okul kitapları, defter hurdası, peçete hurdası, A4 kağıt hurdaları alımlarında göstermiş olduğumuz extra hassasiyetle hurda alım satımı yapmak isteyenlere çok daha fazla kazanma imkanı veriyoruz. Validei Atik hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz.

Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurdası geri dönüşüm yapan fabrikalar tarafından toplanmaktadır. Sac; demirlerin ince veya kalın levha haline getirilen biçimidir. Merdaneyle çeşitli inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenmiş ölçü ve ebatlarda kesilir.

Kapı, sandviç panel, çatı, varil üretimi sırasında levha sac kullanılmaktadır. Değişik uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli vasıtaların kapaklarında sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, çatı, varil üretiminde sac levhası kullanılmaktadır. Tüm bu eşyaların eskimişine hurda sac levha denilmektedir. Bağ gumelesi tavanı kapatmak için kullanılabilecek vaziyette ikinci el sac buluyoruz. Validei Atik genelinde hurda sac satmak maksadıyla hemen arayın.

Üsküdar Validei Atik Mahallesi Çevresinden Jeneratör Hurda Alım Satımı

Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratörler çalışmıyor olsa dahi değerlidir. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi hemen arayın.

Hurda jeneratör alım satım hizmetleri veriyoruz.
Üsküdar ikinci el jeneratör fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Geçici elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır.

Üsküdar Validei Atik Mahallesi’nden Plastik Hurdası Alımı

En ideal fiyata mavi kapak hurdası, pimapen parçası, şeffaf naylon hurdası, kırkambar plastik, pet şişe alıyoruz. Validei Atik’te hurda jelatin, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurdası, polistiren hurdası alıyoruz. Bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.
Validei Atik hurda plastik fiyatları öğrenmek için arayın. Plastik, Azot, oksijen (O), (C) karbon, Hidrojen (H) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir.

Validei Atik Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Validei Atik oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor satımı yapmaktayız.

Üsküdar Validei Atik mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonel hizmetleri dilediğiniz yere getiriyoruz. Asla hurda araç veya araba hurdası alıp satmıyoruz. bu sebeple hurda veya çıkma araba parçası almak maksadı ile aramayınız. Kuşkusuz ki Validei Atik sanayisinde hurda araba parçası işleri ile meşgul olan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Lütfen bu tür işlerinizde bu türde yapanlarla irtibata geçiniz.

Hurda nikel şablon, karbür, motor hurdası, hurda titanyum, imalat artığı satın alabilmemiz için irtibat kurabilirsiniz.

Sökme Kurşun Hurdası Alan Validei Atik Mahallesi Hurdacı Firması

Doğadaki kurşunlar patlatma, kazma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenmektedir. Dünyada nabit olarak bulunabilir. Çeşitli çeşitli alaşımlar üretilirken, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, askeri mühimmatlarda, kabloların yalıtımında, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akü üretiminde kurşun metali kullanılmaktadır. Kurşun tarihten bu yana sıklıkla kullanılan metallerdendir. İstanbul Hurdacılık olarak Validei Atik mahallesinde kurşun boru hurda, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, Minare ve Cami kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Validei Atik te çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın.

Üsküdar Validei Atik Mahallesi 2 el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Mısır makineleri, su sebili, kıyma makineleri, tabldot, espresso makinesi, ayran makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj bulundurmaktayız. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, dilendirici küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, sanayi tipi kuzine vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemek için alıcıları depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Kullanılabilir durumda mermer tezgah, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü iki kapaklı dolap, endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi alım satımı yapıyoruz.

2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak yıkama makineleri, tabak tezgahı, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sanayi tipi cafe ve lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Validei Atik mahallesinde çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde 27 deneyime sahip ekibimizle güvenli hizmet veriyoruz. Çelik konstrüksiyon bina prefabrike yapılar söküm işlerinde binanın imar projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacaklar değerinde alınabilir. Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Mekanlar için en önemli konu hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzun ömürlüdür. Dayanıklılık bakımından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatıların sökümleri diğerinden farklı yöntemlerle tamamlanır.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Bununla birlikte batan şirketlerden almış olduğumuz defolu fayanlar, laminantlar, çatı tavanları, kiremit satıyoruz. Validei Atik mahallesi çevresinde yıkılmış elbiseci binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere alımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından bir kaç site yapımında kullanılmış yük asansörü, harç makinesi, boya makinesi, alçı karıştırma makinesi az kullanılmış vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Tonajlı Hurda Çinko Alım Satımı Yapan Validei Atik Mahallesi Hurdacı Numarası

Üsküdar Validei Atik mahallesi çinko çatı hurdası, çinko levha alım satımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Çinko metali, yerkabuğunda en çok miktarda bulunan elementler içerisindedir.

Çinko, antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak üretimi ve kullanılması tam manası ile anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Çinko elementi amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur.

2.el Çelik Raf Hurdası Alan Hurdacılar

Hurda raf demiri alıyoruz. Çoğunlukla batan şarküterilerden temin ettiğimiz teşhir rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, market rafları içlerinden personelimizce seçilen yeniden farksız duran ikinci el market rafı satıyoruz.

Validei Atik hurda raf fiyatları öğrenmek amacı ile çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. 2.el raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Fiyatları görmek için 2.el raf hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı inceleyebilirsiniz.

Validei Atik Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Güncel Validei Atik hurda fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Tecrübeli Validei Atik mahallesi hurdacı firması olarak hurda alımlarını yenilenmiş Validei Atik hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Burdaki Validei Atik hurda fiyatları anlık güncel olarak değiştirilmektedir. Anlık hurda sarı fiyatları makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Validei Atik Mahallesi Fabrika Sökümü

Validei Atik fabrika yıkım işlerinize talip oluyoruz. Her inşaatın projesi kendine özgü olabilir. Dolayısıyla yıkımları projeye uygun yapılmalıdır.

İlk önce sökülecek taşınmazın etraflıca gezilerek gerekli projenin ayarlanması çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı ve ekosistemin korunması sebebiyle riskli işlerdendir. Tecrübeli ekipler tarafından yapılmalıdır.

Hurda Elektronik Alımı

Sıfır ve kullanılmış elektrikli alet alım satımında benzersiz fiyat teklifleri sunmaktayız. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları dotmatrik yazıcı, ram, SSD harddisk, LCD monitör, tarayıcı, DDR rulo, power supply, yeni nesil ana kart, elektronik kart, ses kartı, fotokopi makineleri, ADSL modem, ekrankartı, server, CPU işlemci alıyoruz.

Tuşlu telefon kartı, elektrik panoları, röle, elektrik trafoları, GSM baz kartları, şarj cihazı, termik röleler, kontaktörler satın alıyoruz. Ütü masası, 7 programlı bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, terazi, klima, saç kurutma makinesi, kombi, çay ve filtre kahve makinesi, ocak, çamaşır makineleri, ütü fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile irtibata] geçin.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp