Yavuztürk Mahallesi Hurdacı

İstanbul Üsküdar Yavuztürk mahallesinde hizmet veren meslektaşlarımız içerisinde ikinci el eşya almaya devam ediyoruz. Bize satacağınız hurda malzemelerinizi almak amacıyla ekip oluşturduk.

Hurda eşya alımlarında özenle ederinin üzerinde hurda fiyatı sunabilmekteyiz. Yavuztürk hurdacıları arasında hizmetlerimizle lider konumdayız.

Yüksek miktarda nakit değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? En iyi Yavuztürk mahallesi hurdacısı olarak eşsiz hurdacılık hizmetleri sunuyoruz. Üsküdar Yavuztürk merkezinin etrafında hurdacı firmasıyız. Yavuztürk de hurda alımı yapanların en yüksek fiyat vereni olarak kaliteli servislerimizi sizler için bir makalede açıklamaktayız. İstanbul Hurdacılık tecrübesi ile Yavuztürk merkezinde hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerine değer kazandırmaktayız.

İstanbul Hurdacılık hurda malzemesini satmak isteyenlere yedi gün hizmet veriyor. Yavuztürk mahallesi merkezinde temiz kullanılmış ofis mobilyası ve hurda değerinde alıyoruz.

Satacağınız ne kadar hurda malzemeniz varsa boş zamanınızın kıymetini bilerek İstanbul Hurdacılık telefon numarasıyla bağlantı kurarak en geç 4 dakikada fiyat teklifi alabilirsiniz. Satılacak hurdaların hesaplanan değerini nakit parayla ödemekteyiz. Günlük Yavuztürk hurda fiyatlarıyla alım hizmeti vermekteyiz. Toptan hurda alımında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Yavuztürk hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Telefonu

Anlattığımız gibi geri dönüşüm doğaya ve geleceğe katkı sağlamaktır. Sizde dilerseniz hurda satarak çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz. Yirmi yedi yıldır tonlarca hurdayı geri dönüşüm ile milli ekonomiye kazandırmayı başardık. İstanbul Hurdacılık’ın çalışmalarıyla ihtiyaçtan fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Üsküdar Yavuztürk mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında sadece dokunarak çevirebileceğiniz yerdedir.

Yavuztürk mahallesi adresten hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Hemen arayın, anlık hurda fiyatlarıyla hurdanızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu yüzden hurda atık fiyatı istemek sebebiyle operatörlerimizi arayabilirsiniz.

Yavuztürk Mahallesi Hurda Alanlar

Şimdi de siz kıymetli müşterilerimize Üsküdar Yavuztürk mahallesinde hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla İstanbul Hurdacılık arasındaki kalite farkını anlatmaya çalışmaktayız. Üsküdar Yavuztürk mahallesinde çinko hurdası, makina artığı hurdası, antimon zamak hurda, çelik hurdası, kalay hurda alımında yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Yavuztürk mahallesinde hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı işlerinde profesyonel hizmet sunmaktayız.

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda bakır, demir, kablo, hurda çinko,sarı hurdası, ve kurşun alırken yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Yavuztürk mahalle merkezinde hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve uzman personelimizle piyasanın öncüsü durumdayız. Yavuztürk mahallesi bölgesinde yerinden hurda malzeme alım işleri yapmaktayız. Müşteri memnuniyetini öncelikli tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Bu sebep ile her türde hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz.

Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Firma

Sizlerde her nevi hurda malzeme satmak sebebi ile çağrı merkezimizi telefonunuzun rehberine kayıt edebilirsiniz. Üsküdar Yavuztürk mahallesinde hurdacı şirketi olarak Üsküdar Yavuztürk’ün çevresinde her türlü hurda alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerin transferi için müsait araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Yirmi yedi yıllık deneyim ile piyasaya eşsiz yenilikler getirmeye özen gösteriyoruz. En yakın Yavuztürk hurdacı telefonumuzu arayın. Üsküdar’ın tüm sokaklarında yaptığımız gibi Yavuztürk ilçesinde de hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Deneyimli Üsküdar hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Profesyonel Yavuztürk hurdacı firma mı arıyorsunuz? Yavuztürk’ün en profesyonel geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık’la tanışma vaktiniz gelmiş! Tonajlı malzeme alarak standartlardan çok kazanmayı ilke edinerek piyasadan yüksek hurda fiyatları sunabiliyoruz.

Hurda Sarı Pirinç Alan Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Telefonu

Bu sayfadaki Yavuztürk deki hurda sarı fiyat listesi her zaman güncellenmektedir. Hurda sarı içerikli metini okuyun. Yavuztürk hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayın.

İstanbul Hurdacılık firmamız adına Yavuztürk mahallesinde hurda sarı alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, pirinç sarı araiş hurdası, hurda sarı pirinç araiş MS-70, sarı araiş hurda MS-64 alım satımı yapıyoruz. Yavuztürkün tüm ilçelerinde hurda bronz fosfor, hurda sarı musluk, sarı külçe hurdası, sarı pirinç talaş hurdası, hurda sarı kırkambar, araba radyatörü hurdası, su saati almaktayız.

Yavuztürk Mahallesi’nde Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum kutu, hurda alüminyum levha, alüminyum üretim artığı, alüminyum radyatör, alüminyum talaş hurdası almaktayız. Yavuztürk mahallesinde adresten parça alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum klima radyatör hurdası, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası almak için aramanızı bekliyoruz. İstanbul Hurdacılık’a gösterdiğiniz destek nedeni ile müşterilerimize şükranlarımızı sunarız. Sitemizdeki İstanbul Üsküdar Yavuztürk mahallesi alüminyum hurda ton fiyatı güncellenmiştir. Her tür toptan hurda alüminyum alım satımı yapılır. Yavuztürk mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi istemek için bize ulaşın.

Alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum kalıp, alüminyum kartel hurdası, alüminyum kalın profil alıyoruz. Yavuztürk’de alüminyum hurdası alan firmalar arasında fark yaratıyoruz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir elementtir. Rengi gümüş olan, sünek metaller arasındadır. Müşterilerimizin sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum sac, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant ticareti yapan hurdacıyız.

İstanbul Üsküdar Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda kızıl bakır talaşı, bakır boru hurdası, bakır profil hurda, kırkambar bakır hurdası, yanık bakır, soyma bakır, antigron kırma granür bakır hurda alıyoruz. Bakır levha, bakırlı petek, bakır hammadde, bakır süs eşyası, hurda bakır kap kacak alan hurdacılar içindeyiz. Bakır lama hurdası, hurda bakır tencere, tel hurda, TTR kırma granür bakır hurda, kazan alınır.

Üsküdar’da tonajlı hurda bakır alımı yazımızda detaylı bilgi bulabileceksiniz. Burada yer almakta olan hurda bakır fiyat listesi tüm Yavuztürk için güncel olarak bildirilecektir. Bakır hurdası alan Yavuztürk mahallesi hurdacı numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetlerimizin keyfini yaşamaya başlayın! Yavuztürk mahallesi merkezde bakır hurda alımında deneyimliyiz. Yavuztürk mahallesinde hurda bakır alabilmek maksadı ile yeni bir iş yeri oluşturmayı başardık. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. En Yakın İstanbul Üsküdar Yavuztürk mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayın.

Hurda Kablo Alan Yavuztürk Mahallesi Hurdacı

Üsküdar ın en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamızla sizde daha yüksek kazanç sağlayabileceksiniz. Ptt kablosu içi yağlı, ptt kablosu içi, ptt kablosu, telefon kablo hurdası satacak olanlar şimdi bizi arayabilir.

Daha detaylı sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı yazıya bir göz atın. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından fazla fiyat listesi sunuyoruz.

Tek damar kablolar, enya kablo hurdası, karışık kablo, iç tesisat kabloları, hurda antigron kablo için peşin ödeme yapıyoruz. Bu bölgede hurda çelik içli kablolar, hurda çelik zırhlı enerji kablosu, yeraltı enerji kablo hurdası, hurda fare yemez alım satımında piyasasının üstünde fiyatı gönderiyoruz. Yavuztürk mahallesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız.

hurda %50 bakırlı kablo, elektrik kablosu, %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde tecrübeliyiz. İstanbul’da hurda kablo alan firmalar içindeyiz.

Krom Hurdası Alım Satımı Yapan Yavuztürk Mahallesi Hurdacısı

Yavuztürk’de hurda krom alımı yapıyoruz. Yavuztürk mahallesinde hurda krom paslanmaz fiyatları için arayınız. Paslanmaz krom hurda alan Yavuztürk hurdacı işletmesiyiz. Krom hurda ton fiyatı gönderimize göz atarsanız pişmanlık hissetmezsiniz.

Konumdan hurda paslanmaz krom 304 kalite, krom paslanmaz 310 kalite hurdası, 316 kalite krom hurda talaşı, hurda krom 316, 310 kalite krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı alım satımı maksadıyla iyi fiyat sunuyoruz. Üsküdar Yavuztürk mahallesinde 430 paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 201 kalite talaşı, hurda krom makine, krom 430 hurda, 201 kalite paslanmaz krom hurdası, 202 kalite krom paslanmaz hurda, hurda paslanmaz krom 202 kalite talaşı almayı sürdürüyoruz.

Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde hurda krom kullanılıyor. Nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir.

İstanbul Üsküdar Yavuztürk Mahallesinde Karışık Demir Hurda Alanlar

Demir hurdası, dünyada en fazla bulunan metaller içindedir. Bu sayfadaki Yavuztürk mahallesi demir hurda kg fiyatını her gün yollamaktayız. Hurda demir alan geri dönüşüm firmaları arasında bizi seçebilirsiniz.

Gönderdiğiniz adresten tufal, asansör hurdaları, pencere korkuluğu, demir kapı, demir trabzan hurdası, Yavuztürk hurdacısıyız. Yavuztürk’de hurda extra demir, teneke hurdası, hurda toplama demir, dkp demir, talaş demir hurda alımı yapan firmayız. Anlık hurda demir kilo fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyatları konusunda bilgi bir şeyler öğrenmek için linkine tıklayınız. Yavuztürk de tonajlı demir döküm hurda, inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu, pik demir hurda, inşaat yıkım hurdası alımı yapılır.

2.el Sac Hurdası Alım Satımı Yapan Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Numarası

Kış bahçesi tavanı kaplamak için kullanılabilecek vaziyette 2.el sac buluyoruz. Yavuztürk hurda sac satmak maksadıyla çok geçmeden arayabilirsiniz. Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler tarafından toplanmaktadır.

Sac; metal malzemenin levha biçimine getirilmiş şeklidir. Haddeleme ile farklı inceliklerde düzleştirilerek üretilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ebat ve boyutlarda şerit gibi kesilir. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının gövdesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, demir kapı üretimlerinde sac levhası kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyaların atılına hurda sac levha denilmektedir.

Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Kurumsal sitemizdeki Yavuztürk hurda fiyatları en az haftada bir güncellenmektedir. Hurda çinko fiyatları 2022 içerikli metne göz gezdirebilirsiniz. İstanbul Hurdacılık olarak bütün hurda alımlarını en güncel Yavuztürk hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Güncel Yavuztürk hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın.

Jeneratör Hurda Alan Üsküdar Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Numaraları

2.el jeneratör satanlar bizlerden teklif istemelisiniz. Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Lakin 2.el jeneratörler bozukda olsa alınır. Üsküdar Yavuztürk mahallesinde ikinci el jeneratör hurdası alımı için en yüksek fiyatlarını İstanbul Hurdacılık sunmaktadır. Üsküdar hurda jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin bulunmadığı bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı Yapan Üsküdar Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Firması

Elementler içerisinde yer alan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile bileşikler oluşturuyor. Yavuztürk mahallesi çinko levha, hurda çinko çatı sökümü Yavuztürk hurdacılık firmasıyız. Çinko, yeryüzünde en fazla bulunabilen elementlerden biridir.

Açık gri mavimsi renktedir. Antik çağlardan bu yana bilinmektedir. Ancak kullanımı ve üretimi tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

2. El Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

İş görecek durumda sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah altı dolaplar alınır. Meyve suyu soğutma makinesi, su sebilleri, kahve makinesi, çay ocağı dobajı, ayran köpürtme makinesi, tabldot, popcorn arabası, kıyma çekme makineleri alımı yapmaktayız. Ardiyelerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, endüstriyel 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, krom küvet, krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel mutfak aletini yakından inceleyebilmek için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

2.el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bizi arayabilirsiniz. Sanayi tipi ikinci el lokanta aletleri alıyoruz.

Plastik Hurdası Alanlar

Plastik hurdası; (N) azot, Oksijen, (C) Karbon, hidrojen ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Güncel fiyatla hurda pimapen imalat artığı, şeffaf naylon poşet hurdası, şeffaf pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi, kırmızı kapak alan firmayız. Yavuztürk mahallesinde hurda jelatin, polistiren kristal hurdası, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik alım satımı yapıyoruz. İrtibata geçmenizi bekliyoruz. Yavuztürk hurda plastik pimapen fiyatları sormak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Yıkılmış fabrika binalarından ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pencere, mutfak dolapları satan firmalar arasındayız. Müteahhitler tarafından kullanılan yük asansörü, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç mikseri az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood satılıktır. Bununla birlikte batmış esnaflardan almış olduğumuz küçücük küçük defolu fayanlar, laminant parke, tavan, kiremit satışı gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Üsküdar Yavuztürk Mahallesi Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Çelik konstrüksiyon yapı prefabrike fabrikalar sökümlerinde binanın inşa projelerine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacaklar değerinde alınabilir. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir.

Hızlı kapatma bakımından en ideal olanı çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı vb çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatıların yıkım söküm işleri birbirinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Kapalı alanlar için en önemli alan kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları daha uzun ömürlüdür. Yavuztürk çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde deneyimli saha ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz.

Hurda Kurşun Alımı Yapan Yavuztürk Mahallesi Hurdacısı

Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde çıkarılır. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle kullanılır hale getirilmektedir. Kurşun binlerce yıldan şimdiye kadar kullanılmakta olan metaller içindedir. Kurşunlar kablo izolasyonu, pigmentler ve kimyasal maddelerde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşım üretiminde, akü üretiminde, mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Üsküdar Yavuztürk mahallesinde kurşun yağmur oluğu, Minare ve Cami kurşunu, hurda levha kurşun, kurşun boru hurda söküp alıyoruz. Ayrıca Yavuztürk de çinko hurdası alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satmak için çağrı merkezimizi 7/24 aramadan karar vermeyin.

Üsküdar Yavuztürk Mahallesi Yakınlarında Kağıt Hurdası Alan Hurdacı

İstanbul Yavuztürk mahallesinde gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt ticareti yapan firmayız. Hurda karton alanlar hakkında detaylı bilgi içeren muhakkak okumalısınız. Yavuztürk’de hurda karton kağıt alan hurdacılar içinde hurdacılık hizmeti sunmaktayız. Piyasanın üstünde fiyatlarla beyaz kağıt hurdaları, renkli kağıt hurdaları, karton hurdaları, koli alım satımı yaparız. Yavuztürk mahallesinde yüksek tonajlı A4 kağıt hurdaları, hurda okul kitabı, hurda defter, kağıt havlu peçete alımında uyguladığımız ekstra hassasiyetle satıcılara ederinden daha fazla kâr etme olanağı iletiyoruz.
Yavuztürk hurda kağıt fiyatları için firmamızla iletişime geçin.

Üsküdar Yavuztürk Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Üsküdar Yavuztürk mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet veriyoruz. Fakat hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Bu nedenle hurda veya 2.el oto yedek parça için aramamalısınız. Şüphesiz ki Yavuztürk sanayisinde 2.el araba yedek parçası ticaretiyle uğraşan yerler bulabilirsiniz. Lütfen ikinci el araba parçası ihtiyaçlarınızda ticareti yapan yerlerle iletişim kurmanız olacaktır.

Yavuztürk mahallesi sanayi sitesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alımı yapmaktayız. titanyum, nikel hurda, hurda karbür, motor hurda, hurda imalat artığı alıyoruz.

Akü Hurda Alımı Yapan Yavuztürk Mahallesi Hurdacı Telefonları

Akü; otobüsler ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan toplu veya bireysel taşıma araçları ile bir takım elektronik alet edavatlarda kullanılmaktadır. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde akümülatör kullanılmaya devam ediliyor. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı gidermek maksadı ile akülerin kulanım maksadını yansıtmaktadır.
Yavuztürk mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayın. Elektrik enerjisinin kimyasal olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik olarak vermeye yarayan depolardır. Küçük akü hurdası, Sulu akü hurdası, kuru akü hurda alıyoruz.

Hurda Çelik Raf Alan Firma

Demir raf hurdası alıyoruz. İkinci el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi edinmek için ikinci el raf fiyatları sayfamızı inceleyebilirsiniz. Yavuztürk mahallesi hurda raf fiyatları listesine ulaşmak maksadiyla çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen gıda depoları tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, mağaza rafları, hurda çelik raflar, market rafı hurdası, demir raf hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz.

İstanbul Üsküdar Yavuztürk Mahallesinde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yavuztürk mahallesinde fabrika söküm ve bozum işlemlerinize tâlip oluyoruz. Her yapının yapım projesi ötekilerden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkımları farklı yapılmalıdır.

Sökümden önce yıkımı yapılacak binanın detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir. Bina yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzman ekiplerce yapılmalıdır.

Elektronik Hurdası Alımı

Masaüstü bilgisayar Hurdası işlemci, elektronik kart, ram, DDR rulo artıkları, ses kartı, fotokopi makinesi, lcd monitör, renkli yazıcı, ekrankartı, sunucu, bozuk modem, taşınabilir harddisk, eski anakarat, fotoğraf tarayıcı, power supply satmak maksadı ile arayabilirsiniz. Termik röle, akıllı telefon kartları, trafo, GSM baz kartları, şarj cihazı, kontaktörler, elektrik pano malzemeleri, röleler almaktayız.

Her türlü elektronik eşya alırken benzersiz fiyat teklifi sunmaktayız. Elektronik çamaşır makineleri, klima, mutfak terazisi, ütü, fön makinesi, ütü masası, ocak, filtre kahve ve çay makineleri, bulaşık makinesi, fırın, vantilatör, kombi, mini buzdolabı fiyatları hakkında bilgi almak amacı ile irtibata] geçin.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp