İncirtepe Mahallesi Hurdacı

İncirtepe mahallesi geri dönüşüm firmaları içinde karton hurdası alıyoruz. İstanbul Hurdacılık liderliğinde hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerinin gelişmesini sağlamaktayız.

İncirtepe Mahallesi’nden temiz kullanılmış eşya ve hurda malzemeler alımı yapmaktayız. İncirtepe hurdacıları içerisinde hizmetlerimizle tercih ediliyoruz.

Malzeme alımı yaparken bedelini tartılırken hesaplıyoruz. Hurda malzemelerinizi almak için özel ekip oluşturduk. Hurdalarınızı değerlendirmek için vaktinizin değerini bilerek telefon numaralarımıza ulaşarak 2 dakika geçmeden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Hurda eşya alımlarında deneyim ile kurumsal vermekteyiz. İstanbul Esenyurt İncirtepe mahallesi merkez hurdacısı olarak kaliteli hizmetlerimizi müşterilerimiz için bir yazıda açıklamaktayız.

Tonajlı miktarda hurda malzeme alımlarına özel piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İncirtepe hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Yüklü miktarda peşin hurda malzeme satmak istiyor musunuz? İncirtepe mahallesi merkez hurdacı firma olarak hurdacılık alanında faaliyet yürütüyoruz.

İncirtepe mahallesi hurda atık piyasasından yukarda hurda fiyatlandırmasıyla alım satım yapmaya devam etmekteyiz. İncirtepe mahalle merkezinin etrafında hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. İstanbul Hurdacılık size sürekli hizmet vermektedir.

Esenyurt İncirtepe Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Bugün de siz kıymetli müşterilerimize İncirtepe’de hurda alan firmalarla bizim aramızdaki farkımızı anlatacağız. İstanbul Esenyurt İncirtepe mahallesinde kalay hurda, makina artığı, çinko, hurda zamak antimon, hurda çelik alıyoruz. İncirtepe’de hurda ve ikinci el profesyonel lokanta eşyası alım satımı işlerinde profesyonel hizmetler sunmaktayız.

Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımında yüksek fiyatlar uyguluyoruz. İncirtepe’de hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimizle piyasanın öncüsü konumdayız. İncirtepe mahallesinde bildirdiğiniz konumdan hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Müşteri memnun kalmasına öncelik vererek sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz.

İncirtepe Mahallesinin Hurdacıları

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her türden hurda malzeme satışı amacıyla telefon numaralarımızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek kazanmayı hedefliyoruz. İncirtepe çevresinde hurdacı firma mı arıyordunuz? İncirtepe’deki en kurumsal hurdacı firma İstanbul Hurdacılık’la tanışma vaktiniz geldi!

İncirtepe mahallesinde hurdacı firması olarak İncirtepe’nin her alanında hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdanın nakliyesi için en yakınınızdaki hurda nakliye elemanlarımızı göndermeye devam ediyoruz. Yirmi yedi senelik sektörel tecrübeyle hurdacılığa liderlik etmekteyiz. En yakın İncirtepe hurdacı firma olarak buradayız. Esenyurt’un her yerinde olduğu gibi İncirtepe genelinde de hurdacılık servislerimizi sürdürmekteyiz. Tecrübeli Esenyurt hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

İncirtepe Mahallesi Hurdacı Numarası

Hemen arayıp, günlük hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Yirmi yedi yıldan bugüne kadar on binlerce ton atık malzemeyi geri dönüşüme kazandırabildik. İstanbul Hurdacılık’ın özverisiyle çevreye daha fazla zarar verilmemiş oldu.

İncirtepe mahallesi hurdacılık hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içerisindedir. Gördüğünüz üzere hurdacılık ve geri dönüşüm geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Şayet sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak bize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt İncirtepe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Bu sebep ile hurda atık satmak amacı ile telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Alımı Yapan İncirtepe Hurdacı Telefonları

Hurda satanların yardımıyla İncirtepe’de durmadan yenilikler üretiyoruz. Alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör peteği hurdası, levha, alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı satışı yapmak amacıyla arayın.

Sayfamızdaki İncirtepe mahallesi hurda alüminyum kg fiyatını abonelerimize güncel olarak ulaştırmaktayız. Firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile sizlere şükranlarımızı sunarız.

Her türlü yüksek tonajlı alüminyum hurdası alınır. Esenyurt İncirtepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayınız. Hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum kartel, alüminyum araiş hurdası alımı yapıyoruz. İncirtepe mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz.

Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal cinsidir. Alüminyum sac levha, jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum tabak hurdası, eski alüminyum tencere alan hurdacı firmasıyız. İstanbul da konumdan alüminyum kompozit hurdası, alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

İncirtepe Mahallesi’nde Kablo Hurdası Alımı

Ptt kablosu, telefon kablosu hurdası, ptt kablo içi deşe hurdaları, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları satarak para kazanmak isteyenler bize ulaşın. İncirtepe mahallesi merkez ve çevresinde kablo hurda alıyoruz. Kablo alan hurdacı içerikli metni okuyun. Elektrik kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, hurda %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı kablolar alım satımı yapıyoruz. Tek damar kablo, iç tesisat kabloları, karışık kablo hurdaları, enya kablo hurdaları, hurda antigron kablolar ticareti yapan hurdacıyız.

İncirtepe’nin en iyi hurdacısı ile sizlerde kazançlı çıkın. İncirtepe’de hurda kablo alan yerler arasındayız. Bu bölgede hurda fare yemez, çelik zırh kabloları, yer altı enerji kabloları, çelik içli kablo hurdası alım satımı sırasında en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Esenyurt İncirtepe mahallesinde toptan kablo hurdası ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz.

Hurda Bakır Alan İncirtepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Antigron kırma granür, soyma bakır hurda, yanık bakır, ince bakır profil, bakır talaş, kırkambar bakır hurdası, hurda 1/2 bakır boru alanlar içindeyiz. Esenyurt İncirtepe’de bakır hurda alanlar içindeyiz. Hemen bizi arayın. En Yakın İncirtepe mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın.

İncirtepe mahallesinde hurdacısı olarak hurda bakır geri dönüşümünde deneyimliyiz. Bakır hammadde hurdası, bakır süs eşyası, hurda bakır levha, hurda bakır petek, bakır tepsi alıyoruz. Hurda bakır alan İncirtepe mahallesi hurdacı numarasını bir tıklamayla arayarak deneyimli hizmetlerimizin keyfini sürmeye başlayın!

Tencere, TTR kırma granür bakır hurdası, eski bakır kazan, hurda bakır tel, bakır lama hurda alıyoruz. Tonajlı bakır hurdası alan yerler sayfamızda geniş bilgi bulabilirsiniz. İncirtepe mahallesi hurda bakır kg fiyatı ile hizmet sunuyoruz.

Karışık Demir Hurda Alan İncirtepe Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul Hurdacılık İncirtepede hurda demir alan fabrikalar içinde bulunuyoruz.
İncirtepe hurda demir fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda demir, İncirtepede en çok kullanılan metaller içerisinde bulunmaktadır. Sitemizdeki İncirtepe mahallesi hurda demir kilo fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşılmaktadır. Toptan inşaat hurdası, demir döküm, pik demir hurda, inşaat demiri çubuğu (parça), inşaat demir hurdası alımı yapılır. İncirtepe de dkp demir, teneke hurdası, demir talaş hurda, toplama demir hurdası, extra demir için güncel fiyat sunuyoruz.

Adresten hurda demir merdiven korkuluğu, tufal hurdası, asansör hurdaları, hurda pencere demir, çıkma demir kapı ticareti yapan firmayız. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için bize ulaşın. Anlık hurda demir fiyat listesi bölümüne göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan İncirtepe Mahallesi Hurdacı Firması

İncirtepe mahallesinde hurda sarı alanlar içindeyiz. İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı hurda, MS-64 sarı araiş, pirinç sarı araiş hurdası, MS-70 pirinç sarı araiş, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 ticareti yapıyoruz.

Sayfamızdaki Esenyurt İncirtepe mahallesinde pirinç sarı ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Sitemizdeki hurda sarı alanlar yazıya göz atın.
İncirtepe hurda sarı fiyatları sormak için bize ulaşabilirsiniz. İncirtepenin her köşesinde sarı oto radyatör hurdası, hurda fosfor araiş (Cusn8), kırkambar sarı, sarı su saati hurdası, hurda sarı musluk vana, hurda sarı pirinç talaşı, hurda MS-58 külçe sarı almaktayız.

Hurda Krom Alan İncirtepe Mahallesi Hurdacısı

İncirtepe de hurda krom alım satımı yapıyoruz. İncirtepe mahallesinde hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için firmamızla irtibata geçin. Esenyurt Esenyurt’ta hurda krom makine, krom 430 kalite hurdası talaşı, 202 paslanmaz krom hurda talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, 202 kalite krom hurdası, krom paslanmaz 430 hurda alıyoruz.

Hurda krom alanlar sayfamızı ziyaret ederseniz muhteşem bir iş yapacaksınız. Adresten krom 316 kalite hurda talaşı, krom 310 hurdası, 316 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 304 hurda talaşı, krom 304 hurdası, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı için peşin ödeme veriyoruz.

Krom hurda alan yerler içindeki İncirtepe hurdacı firmasıyız. Oldukça sert yapısı nedeni ile zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Krom ile nikel karıştırılarak krom paslanmaz oluşur.

İstanbul Esenyurt İncirtepe Mahallesi’nde Hurda Elektronik Alan Firmalar

Merdaneli çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fön makineleri, çay kahve makineleri, ocak, ütü, mini buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası alıyoruz. Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları ekran kartı, bozuk modem, power supply, harddisk, anakarat, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, porselen işlemci, fotokopi makineleri, DDR rulo, server, ram, resim tarayıcı, ses kartı, CRT monitör almaktayız. Merdaneli çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fön makineleri, çay kahve makineleri, ocak, ütü, mini buzdolabı, kombi, vantilatör, fırın, klima, ütü masası alıyoruz. Her nevi elektronik ev eşyası için bedelini anında ödemekteyiz.

Esenyurt İncirtepe Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Bununla birlikte batan depolardan satın aldığımız defolu fayans kalebodur, su geçirmez laminant parke, tavanlar, kiremitler satışı yapıyoruz. Yıkılan iş yeri binalarından sökülmüş hala kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolapları, pimapen pencereler satıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinçleri, boya makinesi, harç karıştırma makinesi, alçı sıva mikseri az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıp satıyoruz.

Sac Hurda Alım Satımı Yapan İstanbul Esenyurt İncirtepe Mahallesi Hurdacı Telefonları

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretimlerinde kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli otomobillerin kaplamasında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması, kapı üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyaların atıl durumda olana hurda sac levha denilmektedir. Sac; metal malzemenin levha haline getirilmiş şeklidir. Haddelemeyle değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen boyutlarda kesilir. Müştemilat çatısı kaplamak amacı ile kullanabilirsiniz. İncirtepe’de sac hurdası almak için çok geçmeden bizi arayabilirsiniz.

Çinko Hurdası Alımı Yapan İncirtepe Mahallesi Hurdacı Firması

Çinko metali, yerkabuğunda en fazla miktarda bulunabilen metal elementlerdendir. Çinko, eski çağlardan bu yana bilinmektedir. Fakat nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam olarak anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Çinko elementi amin, amonyak, siyanür, halojen iyonları ile kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko mavimsi açık gri renktedir. İncirtepe mahallesi etrafında çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası alımlarında iyi fiyat sunuyoruz.

Sökme Kurşun Hurda Alım Satımı Yapan İncirtepe Mahallesi Hurdacı Firmaları

Yer yüzünde doğal olarak çıkarılmaktadır. Doğadaki kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalardan geçmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Çeşitli kablo yalıtımı üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, mühimmat üretiminde, alaşımlarda, akü imali, benzin katkısı olarak, radyasyon yalıtımlarında kurşun madeni kullanılmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Esenyurt İncirtepe mahallesinde hurda kurşun levha, Minare ve çatı kurşunu, kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası söküp alıyoruz. Ayrıca İncirtepe de hurda çinko levha alıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız telefonumuzu şimdi aramaktan çekinmeyin. Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerdendir.

İncirtepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Esenyurt İncirtepe mahallesi hurdacılar sitesi içinde hurda alım hizmeti veriyoruz. Ancak hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Dolayısı ile hurda araç yedek parçası sormak için aramamalısınız. Eminiz İncirtepe sanayi sitesinde 2.el oto yedek parçası alıp satan hurdacı firmaları vardır. Lütfen ikinci el otomobil parçası ihtiyacınızda o firmalar ile iletişim kurmanızdır.

İmalat artığı, motor hurdası, hurda karbür, hurda nikel, titanyum hurda alım satımı yapıyoruz. İncirtepe yeni sanayi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda alırken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 23, Nema 46, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası almaktayız.

Kağıt Hurda Alım Satımı Yapan İncirtepe Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul İncirtepe mahallesinde kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda kullanılmış gazete alıyoruz. Bir önceki gönderimizdeki hurda kitap geri dönüşüm alanlar ile alakalı makaleyi okuyabilirsiniz. Esenyurt İncirtepe mahallesinde hurda karton ve kağıt alan geri dönüşümcüler içindeyiz.

Tonajlı fotokopi kağıdı hurdası, defterler, kağıt havlu peçete, kitap tartımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesentle müşterilerimize ederinden yüksek oranda kazanma imkanı veriyoruz. İncirtepe hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayınız. Piyasanın üstünde liste fiyatı ile beyaz kağıtlar, koli hurdası, karışık renkli kağıt hurdası, kartonlar alanlar içinde en hızlı ton fiyatını firmamız sunuyor.

Esenyurt İncirtepe Mahallesi Yakınlarında Hurda Plastik Alımı

Plastik hurdası; Hidrojen, Azot (N), (C) Karbon, oksijen ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemenin adıdır. Yüksek tonajlı hurda kırmızı ve mavi kapak, parça pimapen hurdası, beyaz naylon, kırkambar plastik hurda, temiz pet şişe alan hurdacı firmasıyız.

Esenyurt İncirtepe mahallesinde polipropilen moblen hurda, polistiren hurdası, ABS plastik, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz. İncirtepe hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Jeneratör Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Bilindiği gibi her türlü malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat ikinci el jeneratörler bozuk olsa dahi değerlidir. Elektrik kesilen yerlerde jeneratörden faydalanılmaktadır.

Hurda 2.el jeneratör alanlar içerisindeyiz. Esenyurt 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Öncelikle yıkıma hazırlanan fabrika binasının detaylı şekilde incelenerek gerekli aletler ve araçların ayarlanması uygun olacaktır. Bina yıkım işleri tamamlamak ekosistemin korunması ve iş güvenliği bakımından risklidir. Uzman ekiplerce yapılmalıdır. Her binanın inşa ediliş projesi kendisine özgü olabilir. Dolayısı ile yıkım gereksinimi projeye uygun tamamlanmalıdır. İncirtepe mahallesi fabrika sökümü işlerinde lideriz.

Anlık İncirtepe Mahallesi Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Hurda alüminyum fiyatları 2022 konulu konuya bir göz atabilirsiniz. Sitemizdeki İncirtepe mahallesi hurda fiyatları haftada bir kez güncelleniyor. Tüm hurda alımlarını özel hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz.

Çelik Raf Hurdası Alımı

Hurda çelik raf alıyoruz. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyatları incelemek için ikinci el raf hakkındaki konumuza bakabilirsiniz. Çoğunlukla hizmeti bırakmış ayakkabıcılar tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, çelik raf hurdası, market rafı hurdası, demir raflar, mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran ikinci el raf hurdası satıcıları içindeyiz. İncirtepe mahallesi raf hurdası fiyatları istemek maksadı ile çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz.

Hurda Akü Alanlar

Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akülerden yararlanıyoruz. Küçük akü hurdaları, sulu akü hurdaları, kuru akü hurdaları alıyoruz. Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanımla sınırlı kalmazlar. Bunlarla birlikte alıcıya elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı gidermek amacıyla akünün kulanım amacını yansıtmaktadır. İncirtepe mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın. Akü; motosikletler, arabalar ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla çeşitli elektronik alet edavatlarda kulanım görmektedir. Elektriğin kimyasal enerji şeklinde depolanmasını sağlayarak gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde vermeye yarayan depolardır.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

İyi durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. Temiz tabak tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız. Kahve makinesi, kıyma çekme makinesi, su sebilleri, bardak mısır arabaları, tabldot, çay ocağı malzemeleri, köpüklü ayran makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi set üstü mekap, aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom davlumbaz, paslanmaz krom dinlendirici vs endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile alıcıları işyerimize davet etmekteyiz.

İncirtepe Mahallesi Çelik Çatı Sökümü

Mekanların en önemli yerlerinden biri kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. Çelik konstrüksiyon yapılarla prefabrike yapılar sökülürken binanın imar projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çatı makası ve 2.el çelik malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar değer kazanır. Hızlı kapatma bakımından en uzun ömürlü çelik satı sistemleridir. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı biçimlerinin söküm yıkımı diğerinden farklı yöntemlerle tamamlanır. Çelik çatı makası sökümü işinde tecrübeliyiz. Kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. İncirtepe’de çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde 27 tecrübeye sahip ekibimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp