Balıkyolu Mahallesi Hurdacı

Balıkyolu mahallesi hurdacısı olarak hurda atık alıyoruz. Balıkyolu Mahallesi’nde hurda plastik ve metal geri dönüşüm firmasıyız. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Balıkyolu hurdacısı olarak Esenyurt Balıkyolu mahallesinin tüm sokaklarında hizmet ediyoruz. Balıkyolu mahallesi merkezi ve bölgesinde hurda malzemeler ve kullanılmış ofis mobilyaları değerinin üstünde alıyoruz.

Balıkyolu mahallesinde uygulanan hurda fiyatları ile hurdacılık yapmaktayız. İstanbul Hurdacılık size durmadan hizmet vermeye devam etmektedir.

Satacağınız her nevi hurdayı konumunuzdan alıyoruz. Balıkyoluda hurdacı şirketlerinin en hızlısı olmanın keyfini yaşamaktayız. Hurda malzeme alım satımında tecrübeyle hurda malzemenizi piyasanın üzerinde almaktayız.

Toptan hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Balıkyolu mahallesi hurdacısı olarak hurdacılık alanında faaliyet yürütüyoruz. Hurda alımı yaparken hesaplanılan değerini malzemeleriniz yüklenirken peşin olarak ödüyoruz. Balıkyolu mahallesi hurdacısı İstanbul Hurdacılık kaliteli hizmetleriyle hurda alım satım ve geri dönüşüm faaliyetlerine önem kazandırmaktayız.

Hurdalarınızı satmak için şimdi bizi arayarak maksimum beş dakikada fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Balıkyolu hurda depoları içinde hizmetlerimiz ile lideriz.

Esenyurt Balıkyolu Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Balıkyolu mahallesinde adresten hurda alırız. Şimdi siz kıymetli müşterilerimize Esenyurt Balıkyolu mahallesinde hurda alan yerlerle firmamız arasındaki deneyim farklarını açıklamış olmaktayız.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürüm sayesinde kazanç elde etmeyi ilke edindik. Bu nedenden ötürü her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz. İstanbul Esenyurt Balıkyolu mahallesinde hurda kalay, makine artığı hurda malzeme, çinko hurda, zamak, çelik almaktayız.

Balıkyolu’da hurda alım satımı işlerinde profesyonel hizmet sunmaktayız. Tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, kablo, hurda bakır, kurşun hurda,çinko hurdası, inşaat demiri alımlarında piyasadan daha yüksek fiyat teklifi sunmaktayız. Balıkyolu mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla sektörün öncüsü konumdayız.

Balıkyolu Mahallesi Hurdacı Numarası

Balıkyolu mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında kolayca arayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır. Yirmi yedi yıldan şimdiye binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşüm yöntemleriyle ülke ekonomisine kazandırdık. Hizmetlerimizle gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellenmiş oldu.

Anlattığımız gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Sizlerde dilerseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını yaparak firmamızın çalışmalarına yardım edebilirsiniz. Dolayısıyla hurda satmak sebebiyle sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

Balıkyolu mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içerisindedir. Gereksiz zaman geçirmeden arayın, en iyi hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerlendirebilirsiniz.

Balıkyolu Mahallesi Hurdacı Firmalar

Siz kıymetli müşterilerimizde her türden hurda malzeme satmak sebebi ile şirketimizi telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Profesyonel anlayışla kazanmayı amaçlayarak piyasadakinden yüksek hurda fiyat listesi veriyoruz. Size en yakın Balıkyolu mahallesi hurdacı firması mı arıyordunuz? Balıkyolu’nun en kurumsal hurdacısı İstanbul Hurdacılık ile hurda malzemenizi satmayı kolaylaştırın!

Balıkyoluda hurdacı olarak Esenyurt Balıkyolu mahallesinin etrafında her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınızın yüklenmesi için yakınınızdaki araçlarımızı gönderiyoruz. Yirmi yedi senelik deneyimle hizmet veriyoruz. En yakın Balıkyolu hurdacı firma olarak hurda satacağınız yere gelmekteyiz. Esenyurtun her tarafında yaptığımız gibi Balıkyolu etrafında da hurdacılık hizmetlerimizi devam ettirmekteyiz. Tüm Esenyurt hurdacı arayışınızda başarılı hizmet sunmaktayız.

Balıkyolu Mahallesi’nde Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı Firmalar

İstanbul Hurdacılık olarak çubuk sarı talaşı, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58, pirinç sarı araiş, hurda sarı araiş MS-70, pirinç sarı araiş hurdası MS-64 alıyoruz. Sayfamızdaki Balıkyolu’daki sarı pirinç ton fiyatını isteyene bedelsiz yollamaktayız. Sitemizdeki hurda pirinç sarı konuyu inceleyebilirsiniz. Balıkyolu hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Balıkyolu mahallesinde hurda MS-58 külçe sarı, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı oto radyatör, hurda fosfor bronz Cusn8, su saati, hurda sarı musluk, kırkambar sarı hurdası alan yerler içinde en iyi kilo fiyatını biz veriyoruz. Balıkyolu hurdacı firması İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız.

Alüminyum Hurdası Alım Satımı Yapan Balıkyolu Hurdacı Firması

İstanbul da hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Konumdan alüminyum curuf hurdası, profil eloksallı alüminyum, alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum alikobant içi almak için irtibata geçmenizi diliyoruz. Profil, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum kartel, alüminyum piston hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Hurdacı firmamıza destek olanların desteğiyle Balıkyolu da her gün gelişiyoruz.

Burada yayınlanan İstanbul Esenyurt Balıkyolu mahallesi alüminyum hurda kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. alüminyum hurda alanlar hakkında yazılmış makaleye göz atabilirsiniz

Her çeşit tonajlı alüminyum hurda almaktayız.
Balıkyolu mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Alüminyum çatı sacı, araba jantı, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tabak hurdası, alüminyum tencere hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum levha, alüminyum talaşı ticareti yapıyoruz. Kimyasal elementler arasında sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen metal cinsidir. Bize gösterdiğiniz özen nedeni ile müşterilerimize minnettarız.

Balıkyolu Mahallesinde Bakır Hurdası Alımı

Balıkyolu mahallesi bölgesinde bakır hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Balıkyolu mahallesinde hurda bakır alımı yapan hurdacı telefonunu acilen arayarak tecrübeli hizmetlerimizin keyfini yaşayın! Eski bakır kazan, hurda TTR kırma granür, bakır tel hurdası, hurda bakır lama, bakır tencere alınır. Bakırlı petek hurdası, hammadde, bakır levha, bakır eşya hurdası, hurda bakır tepsi alanlar arasındayız.

Bakır hurda alanlar bölümünde geniş bilgilere ulaşabilirsiniz. Balıkyolu mahallesi hurda bakır fiyatları her an güncellenmektedir. Bakır kırkambar, soyma bakır hurdası, yanık bakır, antigron kırma (Granür), hurda bakır talaşı, bakır boru, hurda ince profil alan hurdacı firmasıyız. Balıkyolu’da bakır hurdası alan tesisimiz var. Aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz. Balıkyolu mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz.

Balıkyolu Mahallesi’nde Hurda Kablo Alanlar

Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde ederinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. İstanbul’da hurda kablo alanlar içindeyiz. Ptt kablosu, telefon kablosu, yağlı içli ptt kablosu hurdası, ptt kablo içi deşe hurdaları satanlar bize ulaşın.

%50 bakırlı hurda kablo, hurda %30 bakırlı kablolar, %40 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, karışık kablo hurdaları, enye kablo hurdası alıyoruz. İstanbul da hurda kablo alıyoruz.

Geniş sitemizde bulunan kablo alan hurdacılar yazıyı ziyaret edin. Esenyurt un en büyük hurdacısı ile kârlı bir hurda alımı yaşamanızı istiyoruz. Balıkyolu mahallesinde hurda fare yemez, hurda çelik zırhlı kablolar, yer altı enerji kablosu, çelik içli kablo alım satımı esnasında piyasanın üstünde fiyatı teklif ediyoruz.

Hurda Krom Alan Esenyurt Balıkyolu Mahallesi Hurdacı Telefonu

Balıkyolu mahallesinde hurda krom alan firmayız.
İstanbul Esenyurt ilçesinde hurda krom fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Esenyurt Balıkyolu mahallesinde hurda krom tank, krom 201 hurda, 430 krom paslanmaz hurda, 202 paslanmaz krom hurdası, krom 430 hurdası talaşı, krom paslanmaz 202 hurdası talaşı, 201 kalite paslanmaz krom hurda talaşı almayı devam ettiriyoruz.

Krom hurdası fiyatı gönderisine bir göz atmalısınız. Dilediğiniz yerden hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, krom 310 kalite hurda, 304 paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 316 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 316, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı ticareti yapıyoruz. Hurda paslanmaz krom alanlar içinde faaliyet gösteren Balıkyolu mahallesi hurdacı depsouyuz.

Çok sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir.

Karışık Demir Hurda Alım Satımı

Toptan döküm demir hurdası, hurda inşaat demiri, parça inşaat demiri çubuğu, pik demir hurda, inşaat hurdası alırız. Hurda demir alan hurdacılar arasında yer almaktayız.
Balıkyolu hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Dilediğiniz yerden asansör hurdaları, demir yangın merdiveni hurdası, pencere demiri, çıkma demir kapı, tufal hurda, ticareti yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Güncel demir hurdası fiyat listesi hakkında bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz.

Demir, Balıkyolu da çokça bulunabilen metaller içerisindedir. Sayfamızdaki Balıkyolu mahallesi toplama demir hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız. Esenyurt Balıkyolu mahallesinde ekstra hurda demir, demir talaş hurda, dkp demir, teneke, toplama demir hurda ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

İstanbul Esenyurt Balıkyolu Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Esenyurt Balıkyolu mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri çağırdığınız yere getirmekteyiz. Lakin hurda araç veya otomobil hurdası alıp satmıyoruz. Bu sebep ile hurda otomobil yedek parça sormak maksadıyla telefon kabul etmiyoruz. Kuşkusuz Balıkyolu oto sanayi sitesi içerisinde ikinci el oto yedek parçası alıp satan dükkanlar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu tür isteklerinizde o işle iştikal eden firmaları arayın.

Balıkyolu mahallesi yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası alımı yapmaktayız.

Titanyum hurdası, şablon nikel, karbür hurdası, hurda motor, imalat artığı alımı yapıyoruz.

2. el Çelik Raf Hurda Alım Satımı

Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. Balıkyolu mahallesi hurda raf fiyatları sormak amacıyla cep telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

2.el metal raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf hakkında bilgi verdiğimiz makaleye göz atabilirsiniz. Çoğunlukla ticari hayatını sonlandırmış depolar tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, teşhir rafları, hurda çelik raf, market rafı hurdaları, demir raf hurdaları arasından personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2. el raf satışı yapıyoruz.

Kurşun Hurdası Alımı Yapan Balıkyolu Mahallesi Hurdacısı

Kurşunlar benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, mühimmat üretiminde, pigmentler ve kimyasal maddelerde, radyasyon yalıtımlarında, kabloların izolasyonunda, akü imalathanelerinde, çeşitli alaşımlar üretilirken kullanılmaktadır. Balıkyolu mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda levha kurşun, çatı söküm kurşunu, kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Balıkyoluda hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak istiyorsanız merkezimizi gece gündüz aramadan karar vermeyin. Doğadaki kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar ile çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır şekle getirilmektedir. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin kullanılmakta olan metaldir. Yer yüzünde doğal olarak bulunmaktadır.

Balıkyolu Mahallesinde Plastik Hurdası Alım Satımı

Hurda plastik; (N) azot, (H) hidrojen, Karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Balıkyolu’da ABS plastik, polipropilen moblen hurdası, polistiren kristal, jelatin alıyoruz. Bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz. Balıkyolu hurda plastik fiyatları için arayınız. Güncel fiyatlarla beyaz şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, kırmızı, mavi kapak hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda şeffaf pet şişesi için Balıkyolu’da uygulanandan yüksek fiyat sunuyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva mikseri 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Ayrıca işi bırakmak zorunda kalan fabrikalardan edindiğimiz küçücük hataları olduğu bilinen fayans, su geçirmez laminant parke, çatı tavanları, kiremit ekonomik fiyata piyasaya sunuyoruz. Balıkyolu mahallesinde yıkılan ev binalarından bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencere, mutfak dolabı, demir kapı alıyoruz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması açısından risk taşıyan işler arasındadır. Uzmanlık alanı yıkım olan ekipler tarafından yapılmalıdır. Sökümden önce yıkılması arzu edilen fabrika binasının etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin hazırlanması daha doğru bir çalışma olacaktır. Her yapının inşa projeleri kendine özgüdür. Dolayısıyla yıkım şekilleri farklı olabilmektedir. Balıkyolu da fabrika sökümü hizmetlerinde gerekli deneyime sahip kurumsal işletmeyiz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı sökümlerini güvenli bir şekilde tamamlamaktayız. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Kapalı mekanların en önemli yerlerinden biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı kaplamaları uzun ömürlüdür.

Balıkyolu mahallesi çelik konstrüksiyon bina sökümünde deneyimli saha ekibimiz ile hizmetler veriyoruz. Kolaylık bakımından en ideali çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin sökümleri ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Prefabrik bina çelik konstrüksiyon depolar sökümlerinde yapının imar projelerine özen gösterilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecek olanlar alıcılar sunulabilir.

Akü Hurda Alım Satımı

Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı değildir. Aynı zamanda alıcılara elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin ürettiği voltajı gidermek maksadıyla akülerin işidir. Balıkyolu mahallesi hurda akü fiyatları sormak için firmamıza ulaşabilirsiniz. Aküler; otobüsler, otomobiller, motosikletler gibi taşıma araçları ile bir takım elektronik alet edavatlarda elektrik depolamak maksadı ile kullanılmaktadır. Sulu akü hurda, hurda küçük akü, kuru akü hurdaları hizmetlerini kolaylaştırdık. Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma amaçlı akümülatörler kullanılmaya devam edilmektedir. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji olarak depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir.

Balıkyolu Mahallesi Yakınlarında İkinci el Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

Uzun süreli kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada kıymetsiz olmaz. Hurda 2.el jeneratör alımı için en iyi fiyat tekliflerini uygulamaktayız.
Esenyurt hurda jeneratör fiyatları için firmamızla iletişime geçin. Jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi istemeden jeneratörünüzü satmayın. Elektrik enerjisi kesilen yerlerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

Esenyurt Balıkyolu Mahallesi İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. 2.el sanayi tipi mutfak ekipmanları alımı yapıyoruz. İkinci el tabak tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kıyma çekme makineleri dişlisi, kahve makinesi, tabldot tabakları, popcorn makineleri, ayran makineleri, doğalgazlı çay otomatı, tabldot, su sebilleri bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, krom dinlendirici, lokanta tipi set üstü mekap vb endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini görebilmeniz amacıyla siz çok değerli müşterilerimizi depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

Kağıt Hurda Alanlar

Piyasadan fazla ton fiyatları ile karışık renkli kağıt hurdaları, beyaz kağıt hurdası, koli hurdası, hurda karton alan yerler arasındayız. Balıkyolu genelinde kuşe kağıt hurda, gazete hurdası, hurda bristol kağıt alım satımıyla uğraşıyoruz. En iyi fiyatlarla fotokopi kağıtları, defterler, hurda okul kitabı, selpak peçete hurdası alımında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesentle satıcıya piyasa değerinden daha yüksek kazanma avantajı iletiyoruz. Balıkyolu hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizimle irtibata geçin. Geri dönüşüm kitap hurdası alan yerler hakkındaki yazımızı muhakkak okumalısınız. Balıkyolu mahallesinde hurda kağıt almaktayız.

Balıkyolu Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Anlık hurda fiyatları içerikli metine göz gezdirebilirsiniz. Bütün hurda alımını özel Balıkyolu hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Anlık Balıkyolu hurda fiyatları hakkında bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Buradaki Balıkyolu mahallesi hurda fiyatları her hafta güncelleniyor.

Balıkyolu Mahallesi Yakınlarında Tonajlı Hurda Çinko Alım Satımı

Elementler içinde yer alan çinko halojen, siyanür, amonyak, amin iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirir. Çinko metali, yer yüzünde en çok bulunan metal elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renktedir. Antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Ancak ne yazık ki nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Balıkyolu mahallesi çevresinde çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Sac Hurdası Alan İstanbul Esenyurt Balıkyolu Mahallesi Hurdacı Telefonu

Sac; demirin levha haline getirilmiş şeklidir. Merdaneler arasında değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenen standart ölçülerde kesilir. Varil, demir kapı, sandviç panel, çatı üretim alanlarında kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli vasıtaların gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, demir kapı üretilirken kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerin kullanılmışına sac hurdası denilmektedir. Müştemilat çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir durumda ikinci el sac temin ediyoruz. Esenyurt Balıkyolu mahallesinde sac hurdası alan yerlerdeniz. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanır.

Balıkyolu Mahallesinde Hurda Elektronik Alım Satımı

Ocak, vantilatör, fırın, fön makineleri, mutfak terazisi, 5 programlı bulaşık makinesi, ütü, mini buzdolabı, filtre kahve ve çay makinesi, klima, kombi, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası almaktayız. Her türlü elektronik ev aleti alım satımında bedelini yerinde ödemekteyiz.

Kontaktörler, elektrik panoları, adroid telefon kartları, adaptör, röle, trafolar, GSM baz kartları, termik röle alıyoruz. Dizüstü bilgisayar Hurdası dotmatrik yazıcı, CPU işlemci, crt monitör, ses kartı, ram, güç kaynağı, DDR rulo artıkları, ADSL modem, elektronik kart, fotokopi makinesi, fotoğraf tarayıcı, taşınabilir hard disk, ana kart, ekrankartı, sunucu satmak amacı ile irtibata geçebilirsiniz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp