Talatpaşa Mahallesi Hurdacı

Esenyurt Talatpaşa mahallesi merkezi ve etrafında temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme alımı yapmaktayız. İstanbul Hurdacılık firmamız ile hurdacılık hizmetinin değişmesine profesyonellik ile katkıda bulunuyoruz. Yüksek tonajda nakit hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Talatpaşa mahallesi hurdacı olarak tonajlı hurda alımı yapıyoruz. Esenyurt Talatpaşa mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

İstanbul Hurdacılık hurda malzemesi olanlara yedi gün hizmet vermektedir. Talatpaşa da hurdacılık yapan fabrikalar arasında hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz.

Tonajlı hurda alımlarına özel piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Talatpaşa hurdacısı firmalar arasındayız. Hurda malzeme alımında titizlikle profesyonellikle hareket ediyoruz. Hurdalarınızı almak amacıyla ekip oluşturduk.

Talatpaşa’daki piyasanın üzerinde hurda fiyatları ile hurda malzeme alımı hizmetleri için telefon numaralarımızı arayarak teklif göndermemizi isteyebilirsiniz. Hurdanızın tutarını tartarken hesaplamaktayız.

Esenyurt Talatpaşa mahallesinde hurdacı şirketlerden biri olmanın haklı onurunu paylaşıyoruz. Esenyurt Talatpaşa mahallesi hurda alım ve geri dönüşüm firmaları içinde her türlü ikinci el inşaat malzemeleri ticareti yapıyoruz. Hurdalarınızı değerlendirmek için çok geçmeden cep telefonumuzu tuşlayıp maksimum 2 dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Talatpaşa Mahallesinde Hurda Alan Firma

Bugün de siz kıymetli müşterilere Talatpaşa mahallesinde hurda alan fabrikalarla aramızdaki profesyonel hizmetlerimizi açıklıyoruz. Talatpaşa da çinko hurda, CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda, antimon zamak hurda almaya devam ediyoruz. Talatpaşa mahallesi bölgesinde her türlü hurda malzeme alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Yüksek tonajlı sarı hurda, ve çinko hurda, kurşun, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum hurda,ekstra demir alırken yukarısında fiyat listesi uygulamaktayız. Talatpaşa’da hurda alan yerler arasında hızlı hizmet ve tecrübeli personelimizle öncülük etmekteyiz. Talatpaşa’da adresten demir çubuk hurdası alırız. Hurda satmak isteyenlerin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaç edindik. Bu nedenle her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getirmekteyiz.

Talatpaşa Mahallesinde Hurdacı Numarası

Anlattığımız gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Sizde dilerseniz hurda satarak milli ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz. Talatpaşa mahallesi yerinden her nevi hurda alımı her türde hurda alım satımı faaliyetleri verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Şimdi arayın, güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın.

Bu nedenle hurda fiyatları öğrenmek sebebi ile hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz. Yirmi yedi senedir on binlerce kilo hurdayı geri dönüşümle yerli ekonomiye kazandırdık. Hizmetlerimiz ile çevreye çok daha az zarar verildi. Talatpaşa mahallesi hurdacı telefonu iletişim sayfamızın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Talatpaşa Mahallesinin Hurdacısı

Talatpaşa’da hurdacı telefon numarası mı arıyorsunuz? Talatpaşa’daki en iyi hurdacısı İstanbul Hurdacılık’la hurdacılığı kolaylaştırın! Çözüm odaklı çalışmalar yürüterek kazanmayı istemekteyiz.

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her türde hurda satışı yapmak amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Talatpaşa da geri dönüşüm firması olarak Talatpaşa mahallesinin çevresinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yerinize en yakın araçlarımızı göndermekteyiz. 27 senelik deneyimle sektöre yenilikler getirmeye önem veriyoruz. En yakın Talatpaşa hurdacı firma olarak hizmetlerimizi güvenle sunmaktayız. Esenyurtun tamamında olduğu gibi Talatpaşa ilçesinde de bütün servislerimizi devam ettirmekteyiz. Bütün Esenyurt hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Hurda Bakır Alan Talatpaşa Mahallesi Hurdacı Sitesi

Esenyurt Talatpaşa’da hurda bakır alanlar içerisindeyiz. Telefonlarımızı arayın. İstanbul Esenyurt Talatpaşa mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamıza ulaşın. Talatpaşa’da bakır hurdası alımı yapan hurdacı firmamızı zorlanmadan arayın kaliteli servislerimizin tadını yaşamaya başlayın! Bakır hurda alanlar sitemizde geniş bilgi yer alıyor. Talatpaşa mahallesi hurda bakır kg fiyatı hergün değişmektedir. levha, hurda bakır tepsi, bakır hammadde hurdası, hurda bakır süs eşyası, bakırlı petek satın alan işletme bulmak isteyenlere profesyonel hizmet vermekteyiz. Tel hurda, büyük bakır tencere, bakır kazan, hurda bakır lama, hurda TTR kırma granür bakır alımlarında yüksek fiyat teklifi sunmaktayız.

Kırkambar hurda, hurda yanık bakır, soyma bakır hurdası, boru, bakır profil hurdası, bakır (kızıl) talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurda alıyoruz. Talatpaşa mahallesinde hurdacısı olarak bakır hurdası ticaretinde deneyimliyiz.

Hurda Kablo Alan Esenyurt Talatpaşa Mahallesi Hurdacı Numarası

Talatpaşa’nın tümünde kablo hurdası alan hurdacılar arasında piyasasının üstünde fiyat teklifini veriyoruz. %50 bakırlı hurda kablolar, hurda %30 bakırlı kablolar, elektrik kabloları, %40 bakırlı kablo alım satımında uzmanız.

Hurda kablo başlıklı konuya göz atabilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo içi deşe hurdaları, hurda telefon kablosu, hurda ptt kabloları satarak daha çok para kazanmayı isteyenler hemen arayın. İstanbul’da hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz.

Talatpaşa mahallesinin en büyük hurdacısı ile keyifli bir ticaret yaşamanızı arzuluyoruz. İç tesisat kablosu hurdaları, hurda antigron kablolar, hurda enye kablo, tek damar kablo, karışık kablolar ticareti yapan hurdacıyız. Talatpaşa mahallesinde hurda yer altı enerji kablosu, yer altı kablosu, fare yemez kablo hurdaları, çelik içli kablolar alımı yaparken en yüksek fiyat listesini teklif ediyoruz.

Talatpaşa Mahallesi’nde Alüminyum Hurda Alım Satımı

İstanbul’da hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Petek, alüminyum sac levha, alüminyum jant, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tabak, alüminyum tencere hurdası Talatpaşa hurdacısıyız. Hurdasını satanların destekleriyle Talatpaşa çevresinde sürekli tecrübe elde ediyoruz. Alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum araiş, hurda alüminyum kalıp alan hurdacı firmasıyız. Kimyasal elementlerden biri sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkte, sünebilen metaller arasındadır.

Her nevi yüksek tonajlı alüminyum hurdası alımı yapılır.
Esenyurt Talatpaşa mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin. Esenyurt Talatpaşa mahallesinde konumdan alüminyum klima radyatörü, hurda profil eloksallı alüminyum, hurda alüminyum kompozit, hurda alüminyum curufu almak için telefonunuzu bekliyoruz. Alüminyum talaş, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum kutu alımı yapmaya özen gösteriyoruz.

Sayfamızdaki Talatpaşa mahallesi alüminyum ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz destek sebebiyle sizlere şükranlarımızı sunuyoruz.

Esenyurt Talatpaşa Mahallesi’nde Pirinç Sarı Hurda Alan Hurdacı

İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, pirinç sarı araiş MS-64, araiş sarı, sarı araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58 almaktayız. Talatpaşa mahallesi şehir merkezinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı imalat artığı, MS-58 sarı külçe hurdası, hurda sarı su saati, hurda sarı musluk vana, hurda bronz fosfor Cusn8, sarı kırkambar alan hurdacılar içinde piyasasının üstünde kilo fiyatını vermekteyiz.

Bu sayfada yayımlanan Talatpaşa’daki hurda sarı ton fiyatlarını üyelerimizle günlük paylaşıyoruz. Daha güncel sayfamızda bulunan hurda sarı pirinç alan yerler metine göz gezdirebilirsiniz.
Talatpaşa hurda sarı fiyatları sormak için arayın. Esenyurt’ta ve Talatpaşa mahallesinde hurda sarı alanlar içindeyiz.

Talatpaşa Mahallesi’nden Demir Hurda Alım Satımı

Dilediğiniz yerden asansör hurdası, hurda pencere korkuluğu, hurda tufal, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu hurdası, ticareti yapan firmayız. Anlık hurda demir fiyatları için Talatpaşa hurdacı firmamıza ulaşın. Anlık demir hurda fiyat listesi sayfamıza mutlaka bir göz atmalısınız. Yüksek tonajlı pik demir hurdası, inşaat yıkım hurdası, inşaat demir hurdası, inşaat demir çubuğu, döküm demir alıyoruz.

Esenyurt Talatpaşa mahallesinde DKP demir, extra demir hurda, teneke, toplama demir hurda, talaş demir hurda alıyoruz. Demir hurdası alan fabrikalar içindeyiz.
Talatpaşa hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Demir hurdası, yeryüzünde çokça kullanılan madenler içindedir. Bu sayfadaki Talatpaşa mahallesi extra demir hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle her hafta paylaşılmaktadır.

Hurda Krom Alanlar

Konumdan hurda paslanmaz krom 316, 304 paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 316 kalite talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurda, 310 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, krom 310 hurdası alıyoruz. Esenyurt Talatpaşa mahallesinde krom paslanmaz 430 kalite hurdası, paslanmaz krom 201 hurdası talaşı, hurda krom makine, krom paslanmaz 201 kalite hurdası, 202 krom paslanmaz hurdası, hurda krom 430 talaşı, 202 kalite krom hurdası talaşı almaktayız.

Talatpaşa çevresinde hurda krom ticareti yapan firmayız.
Talatpaşa mahallesinde hurda krom fiyatları sormak için arayınız. Krom hurda alanlar bölümümüzü ziyaret ederseniz şahane olacaktır.

Krom hurda alan Talatpaşa mahallesi hurdacı dükkanıyız. Krom, nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşturulur. Yapısından dolayı sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli alanlarda krom hurda kullanılmaktadır.

Talatpaşa Mahallesi 2.el Sac Hurda Alanlar

Kapı, varil, sandviç panel, çatı kaplaması üretilirken kullanıldığı görülmektedir. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, varil, çatı üretilirken kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız eşyaların atıl durumda olanına sac hurdası denilmektedir. Kümes çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Talatpaşa sac hurdası ticareti yapyığımız bölgeler arasındadır.

Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır. Sac; genellikle demirlerin levha biçimine getirilmiş halidir. Haddeleme ile farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen standart ölçülerde şeritler halinde kesilmektedir.

Anlık Talatpaşa Mahallesi Hurda Fiyatları

Güncel Talatpaşa hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Sayfamızdaki hurda fiyatları metni okuyun. Buradaki Talatpaşa mahallesi hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Bütün alımlarımızı güncel hurda fiyatlarıyla tamamlamaktayız.

Hurda Jeneratör Alan Hurdacı

Geçici elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörden yararlanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizlerden fiyat teklifi bize ulaşın. Uzun süreli kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlayıp daha fazla kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ama 2.el jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınıp satılabilir. 2.el jeneratör alımlarında en doğru fiyatlarını sunuyoruz. Esenyurt 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemiz için arayınız.

Çinko Hurda Alımı Yapan Talatpaşa Mahallesi Hurdacı Numaraları

Çinko metali, yer yüzünde en fazla miktarda çıkarılan metal elementlerinden biridir. Çinko elementi halojen, siyanür, amin, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Esenyurt’ta ve Talatpaşa mahallesinde çinko çatı hurdası, çinko levha ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Fakat üretim biçimi ve kullanımı tam manası ile anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko mavimsi açık gri renklidir.

İkinci el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Temiz tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satan firmalar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah altı dolap, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız.

2. El endüstriyel tip restoran ekipmanları alıyoruz. Meyve suyu makineleri, su sebili, espresso makineleri, çay ocağı malzemeleri, ayran makinesi, tabldot, mısır arabaları, kıyma çekme makinesi dişlisi bulunduruyoruz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur kazanı, restorant tipi ocak, endüstriyel aspiratör, krom evye, küvet, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz meze dolapları ve benzeri kafe lokanta tipi otel ve mutfak aletini incelemeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Talatpaşa Mahallesi Çevresinde Hurda Plastik Alanlar

Plastik; (H) hidrojen, Azot (N), karbon, (O) oksijen ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Talatpaşa hurdacı firma olarak jelatin, hurda polistiren kristal, hurda polipropilen moblen, ABS plastik hurda alıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz. Talatpaşa hurda pimapen fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayınız. Adresten hurda pimapen parçası, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, hurda şeffaf pet şişesi, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası alımlarında iyi fiyat sunuyoruz.

2.El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

İnşaat alanlarında yük asansörü, boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, hurda plywood 2.el olarak satılır. Birde iflas etmek zorunda kalan nalburlardan aldığımız defolu tavanlar, kiremit, fayans ve kalebodurlar, dayanıklı laminantlar satışı yapıyoruz. Yıkılmış fabrika benzeri binalardan kenara ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları satıyoruz.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır. Sağlamlık açısından en sağlam çelik satı sistemleridir. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatıların yıkım söküm işleri birbirinden değişik yapılmalıdır.

Yapıların en önemli yeri şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür. İstanbul Esenyurt Talatpaşa mahallesinde çelik konstrüksiyon söküm işlerinizde Yirmi yedi tecrübeye sahip ekibimizle hizmet veriyoruz. Çelik konstrüksiyon yapı prefabrik yapılar söküm işleri tamamlanırken yapının inşaat projesine özen gösterilmelidir. Bu sayede 2.el çelik konstrüksiyon çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılabilecek olanlar değerlendirilebilir.

Hurda Kurşun Alan Talatpaşa Mahallesi Hurdacı Numaraları

Doğadaki cevherler kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. İstanbul Hurdacılık olarak Esenyurt Talatpaşa mahallesinde hurda kurşun boru, yağmur oluğu, hurda kurşun levha, Cami minare kurşunu sökümü için adresinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Talatpaşada çatı söküm çinkosu alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Hurda çinko satın alanlar arıyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller arasındadır. Günümüzde alaşımlarda, kablo izolasyonu, radyasyondan korunmak sebebiyle üretilen yalıtım malzemelerinde, askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, pigmentlerde, akü imalatı kurşuna yer verilmektedir. Yer kabuğunda nabit olarak bulunmaktadır.

Hurda Kağıt Alım Satımı

İstanbul Esenyurt Talatpaşa bristol hurda, hurda gazete, hurda kuşe kağıt Talatpaşa mahallesi hurdacı firmasıyız. Daha fazla fiyata beyaz kağıt, hurda karışık renkli kağıt, karton koli, karton alanlar içerisinde en yüksek kilo fiyatını sunmaktayız.

Adresten defter, kağıt peçete, A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda kitap alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan özen sayesinde hurda satıcılarına daha çok kâr etme imkanı takdim ediyoruz.
Talatpaşa hurda kağıt fiyatları için bizimle irtibata geçin. Hurda kitap hakkındaki yazımızı muhakkak ziyaret edin. Esenyurt Talatpaşa mahallesinde kağıt, karton hurdası alımı yapmaya devam ediyoruz.

Talatpaşa Mahallesi Hurdacı Sitesi

Esenyurt Talatpaşa mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde profesyone hizmet veriyoruz. Ancak hurda araç veya traktör hurdası alıp satmıyoruz. Bu nedenle hurda veya çıkma araç parçası istemek amacıyla aramayınız. Eminiz ki Talatpaşa oto sanayi sitesinde çıkma oto parçası alan dükkanlar vardır. Rica ederiz bu işlerde onları arayınız.

Talatpaşa mahallesi sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan her kiloda hurdayı alıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 hurda step motor alıyoruz.

İmalat artığı, hurda motor, karbür hurdası, hurda nikel, titanyum hurdası satmak için arayabilirsiniz.

Akü Hurdası Alan Firma

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde aküden faydalanılır. Aküler; motosikletler, arabalar gibi enerji ihtiyacı bulunan taşıtlarla bazı elektrikli alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde depolayarak lazım olduğunda elektrik olarak veren depolara akü denir.

Hurda kuru akü, hurda sulu akü, hurda küçük akü hizmetini itina ile gerçekleştirmekteyiz. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte amperajı dengelemek, alıcıya akım iletmek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını gidermek maksadı ile akülerin ve benzeri görevleri vardır. Talatpaşa mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın.

Talatpaşa Mahallesi’nde Raf Hurda Alımı

Esenyurt Talatpaşa raf hurdası fiyatları hakkında detaylı almak amacı ile hatlarımızı aramanız yeterli olacaktır. 2. el raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak için ikinci el raf hakkında yazdığımız içeriğimizi incelemeniz yeterli olacaktır. Genelde kapatılan giyim mağazaları tarafından satılan market rafları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafları içlerinden seçilen kullanılabilir durumda olan ikinci el hurda raf satışı yapıyoruz. Hurda depo rafı alıyoruz.

Talatpaşa Mahallesi Fabrika Sökümü

Talatpaşa mahallesi fabrika yıkımı işlerinde uzun yılların tecrübesine sahip bir ekibimiz var. Her yapının inşa projeleri kendisine özgü olabilmektedir. Bu nedenle yıkımları projeye göre tamamlanmalıdır.

Kapanan fabrikalar sökülürken öncelikle sökülecek üretim yerinin etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur. Yıkım işi tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı nedenleriyle risklidir. Deneyim kazanmış ekiplerce kontrollü bir biçimde yapılmalıdır.

Elektronik Hurda Alanlar

Akıllı telefon kartı, elektrik panoları, röle, trafo, kontaktörler, GSM istasyon kartları, termik röleler, adaptör almaktayız. Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları ekrankartı, işlemci CPU, ram, güç kaynağı, tonerli yazıcı, ses kartı, belge tarayıcı, CRT monitör, server, anakarat, fotokopi makineleri, modem, DDR Rulo, SATA hard disk, elektronik kart alıyoruz.

Fön makinesi, ütü, kombi, klima, vantilatör, tartı, bulaşık makinesi, çay kahve makineleri, mini buzdolabı, çamaşır makineleri, fırın, ocak, ütü masası alımı yapıyoruz. Sıfır ve temiz kullanılmış elektronik ev aletleri alırken nakit ödemeler yapıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp