Bekirli Mahallesi Hurdacı

Bekirli mahallesi hurda ve geri dönüşüm firması olarak ikinci el eşya ticaretinde iyi fiyat teklifleri uyguluyoruz. Silivri Bekirli etrafında hurda metal ve plastik dönüşümü yapan firmayız.

Tonajlı hurda malzeme satımında yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Bekirli hurdacı firmalar arasındayız. Silivri Bekirli mahallesi merkezinde ikinci el eşyalar ve hurda ticareti yapıyoruz.

İstanbul Hurdacılık firmamızla Bekirli mahallesinde hurdacılık faaliyetlerine profesyonel bakış açısı kazandırmaktayız. Her türlü hurdaları yerinizden almak amacıyla Silivri Bekirli mahallesinde hurda toplama merkezi açtık. Ne kadar hurdanız varsa çok zaman geçmeden firmamız ile iletişime geçip bir dakika zaman kaybetmeden size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Bekirli mahallesi hurda atık listesinden yukarıda hurda fiyat listesiyle alım satım yapmaktayız. İstanbul Hurdacılık hurda malzemesini satmak isteyenlere haftanın yedi günü hizmet sunmaktadır.

Tonajlı hurda malzeme alan firma mı arıyorsunuz? En yakın Bekirli mahallesi merkez hurdacı firma olarak prensipli hurdacılık hizmetleri sunmaktayız. Alınacak hurdanızın bedelini alırken hesaplamaktayız.

Hurda alımında senelerin tecrübesi ile yüksek fiyat teklifleri sunabiliyoruz. Bekirli hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Silivri Bekirli mahallesi hurdacı şirketi olarak hizmet detaylarını sizler için bu yazımızda bir araya getirdik.

Bekirli Mahallesinde Hurda Alanlar

Bekirli’de konumdan tufal hurdası almaktayız. Şimdi siz kıymetli müşterilerimize Bekirli mahallesinde hurda alan yerler ile firmamızın arasındaki profesyonellik farklarını açıklıyoruz.

Müşterilerin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Bu neden ile her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Bekirli de zamak antimon hurdası, hurda çelik, hurda kalay, torna artığı hurdası, çinko hurdası almaktayız.

Bekirli’de her türden hurda alımı işlerini yapıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurda ve bakır, alüminyum, sarı hurdası, çinko, ekstra demir, kurşun alımlarına özel Bekirli mahallesi hurdacı firmalardan daha yüksek fiyat listesi uyguluyoruz. Bekirli mahallesinde hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız.

Bekirli Mahallesi’nde Hurdacı Telefon Numarası

Bekirli mahallesi hurdacılık her türde hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Bu sebep ile hurda atık satmak sebebiyle mobil hattımızı tuşlayabilirsiniz. Şimdi numaramızı tuşlayarak, anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satın.

Görüldüğü üzere geri dönüşüm geleceğe yarar sağlamaktır. Eğer sizlerde isterseniz hurda satarak Türkiye’nin gelişimine yardım edebilirsiniz. Bekirli hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. 1996’den beri tonlarca hurda naylonu geri dönüşüm aracılığı ile ekonomimize kazandırmayı başardık. Hizmetlerimiz ile doğaya çok daha az zarar verildi.

Bekirli Mahallesi Hurdacısı

Sizlerde her türde hurda satmak için telefonumuzu tuşlamalısınız. Bekirli de hurdacı olarak Bekirli’nin tümünde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanız için yakın çevredeki hurda nakliye ekiplerimizi yönlendiriyoruz. Hurdacılıkda 27 senelik tecrübeyle piyasaya liderlik ediyoruz. En yakın Bekirli hurdacı firması olarak hizmetlerimizi güvenle sunuyoruz. Silivrinin tamamında yaptığımız gibi Bekirli genelinde de hurda alım hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Deneyimli Silivri hurdacı ihtiyaçlarınızda başarılı hizmet veriyoruz.

Bekirli’de hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bekirli’nin en tecrübeli hurdacı firması İstanbul Hurdacılık kurumsal yerinize getiriyor! Sorun değil çözüm üreterek sürümden kazanmaya özen göstererek hizmet kalitemizi arttırıyoruz.

Bekirli Mahallesi’nde Alüminyum Hurda Alım Satımı

Yirmi yedi yıldır hizmet veren firmamız İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz destek ve önem sebebiyle size şükranlarımızı sunuyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tencere tava, çıkma jant, alüminyum sac levha, petek, alüminyum tas tabak ticareti yapan firmayız. Yerinden alüminyum curuf, alüminyum klima radyatör hurdası, hurda alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum alikobant alabilmek için telefonunuzu istiyoruz. Silivri de alüminyum hurda alanlar arasında fark yaratıyoruz.

Hurda alüminyum profil, alüminyum piston hurda, alüminyum araiş, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa kalıbı ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Kimyasal elementlerden sayılan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Her nevi toptan hurda alüminyum peşin alınır. Silivri Bekirli mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Bu sayfadaki İstanbul Silivri Bekirli mahallesi alüminyum hurdası fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle Bekirli de durmadan profesyonelleşiyoruz. Alüminyum levha hurda, alüminyum radyatör peteği hurdası, hurda alüminyum kutu, kaba alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı ticareti yapmaya özen gösteriyoruz.

Bekirli Mahallesinde Kablo Hurda Alım Satımı

Silivri nin en iyi hurdacısı ile kârlı bir ticaret diliyoruz. Ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu içi, telefon kablo hurdaları, ptt kablosu satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir.

Kablo hurda fiyatı başlıklı paylaşımı inceleyin. Yüksek tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan fazla fiyat listesi veriyoruz.

Enye kablolar, iç tesisat kablosu hurdası, karışık kablo, hurda tek damar kablolar, antigron kablolar alıyoruz. Bu bölgede yer altı enerji kablo hurdası, fare yemez kablo, çelik içli kablo hurdaları, hurda çelik zırhlı kablolar alım satımı için değerinin üzerinde fiyat listesini öneriyoruz. Bekirli mahallesinin tümünde kablo hurda alan firmayız.

%40 bakırlı hurda kablo, hurda %30 bakırlı kablo, hurda elektrik kablosu, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Bekirli’de hurda kablo alan fabrikalar içindeyiz.

Silivri Bekirli Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bekirli mahallesi merkezde bakır hurda almaktayız. Tencere, lama, TTR kırma, bakır teli, bakır kazan alımı yaparken müşteriye özel fiyat teklifi sunmaktayız. Hurda bakır ham madde, hurda bakır süs eşyası, hurda bakır levha, hurda bakır petek, bakır tepsi alan işletmeler arasında hizmet sunuyoruz.

Bekirli mahallesinde bakır alan hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayarak tecrübeli hizmetimizin tadını yaşamaya başlayın! Bekirlide bakır hurda alabilmek maksadı ile depomuzu oluşturmayı başardık. Aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul Silivri Bekirli mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. Silivri de tonajlı hurda bakır alımı sayfamızda daha detaylı bilgi yer alıyor. Burada yer alan hurda bakır fiyat listesi Bekirli çevresinde geçerli olmayabilir. Bakır yanık hurda, antigron hurdası, bakır boru, 40 ambar, kızıl bakır talaş hurda, bakır profil hurdası, hurda soyma bakır alanlar içindeyiz.

Silivri Bekirli Mahallesi’nden Hurda Demir Alan Yerler

Demir hurdası alan fabrikalar içindeyiz. Demir, Bekirli mahallesinde çokça bulunan metaller içerisindedir. Bu yazıda yer alan Bekirli mahallesi extra demir hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilere günlük ulaştırıyoruz.

Tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu, hurda döküm demir, pik demir hurdası, inşaat demiri hurdası için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Dilediğiniz yerden asansör malzemesi hurdası, demir trabzan hurdası, pencere demiri, demir ev kapısı, tufal hurda, alan hurdacı firmasıyız. Bekirli hurdacı olarak hurda toplama demir, teneke hurdası, dkp demir hurdası, ekstra demir hurdası, talaş demir hurdası Bekirli hurdacılık firmaları arasındayız. Anlık demir hurda fiyat listesi istemek sebebi ile zaman kaybetmeden arayın. Demir hurdası fiyatı gönderisine bir göz gezdirmeniz pişman olmazsınız.

Bekirli Mahallesinde Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

İstanbul da ve Silivri Bekirli mahallesinde hurda sarı alan firmalar içindeyiz. İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı araiş MS-70, hurda sarı çubuk ucu MS-58, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, araiş sarı, hurda sarı pirinç araiş MS-64 alım satımında öncülük etmekteyiz. Bekirli’nin tümünde hurda sarı külçe, kırkambar sarı hurda, hurda sarı oto radyatör, hurda bronz Cusn8, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı musluk vana, sarı pirinç su saati almaktayız.

Buradaki Bekirli deki sarı pirinç hurdası kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Bloğumuzda bulunan pirinç sarı hurda alanlar konuyu okuyabilirsiniz.
Bekirli hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

Bekirli Mahallesinden Krom Hurda Alan Firma

Silivri Silivri’de krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı, hurda krom tank, 430 krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 202 hurda, 201 kalite paslanmaz krom hurda, krom paslanmaz 202 kalite hurda talaşı, krom 430 hurdası alım satımı maksadıyla özel kilo fiyatları uyguluyoruz. Bildireceğiniz adresten 310 kalite paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 304 hurdası, hurda krom 310 talaşı, krom 316 hurda, 304 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı alım satımı yapıyoruz.

Hurda krom alanlar içinde faaliyet gösteren Bekirli hurdacı depsouyuz. Bekirli mahallesinde hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. İstanbul Silivri ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayınız.

Gayet sert yapısıyla zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Krom hurda alımı gönderisini dolaşmak iyi gelir.

Bekirli Mahallesi’nden Tonajlı Hurda Çinko Alan Hurdacılar

Silivri’de ve Bekirli mahallesinde hurda çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Çinko metali, yeryüzünde en çok miktarda bulunan metal elementler içerisinde 23. sırada yer almaktadır.

Çinko, antik dönemlerden bu yana bilinmektedir. Lakin kullanım amacı ve üretimi tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metallerindendir. Elementler içinde bulunan çinko siyanür, amonyak, amin, halojen iyonları ile bileşikler meydana getirmektedir.

Hurda Sac Alıp Satan Bekirli Mahallesi Hurdacı

Sac; demirin kalın veya ince levha haline getirilen şeklidir. Haddelemeyle farklı kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli ebat ve ölçülerde kesilmektedir. Bağ kulübesi tavanı kaplamak amacı ile kullanılabilir durumda 2.el sac temin edebilirsiniz. Bekirli de ondülin hurda sac alan hurdacıyız.

Varil, çatı, straforlu sandviç panel, kapı üretim alanlarında kullanılmaktadır. Çeşitli uçak, gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapaklarında yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerden hurda sac çıkarılabilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan firmalar için önemlidir.

Anlık Güncel Bekirli Mahallesi Hurda Fiyatları

Sayfamızdaki hurda fiyatları yazıyı inceleyin. Buradaki Bekirli mahallesi hurda fiyatları her her beş günde bir güncelleniyor. Tüm hurda alımını yeni Bekirli hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın.

Hurda Kağıt Alım Satımı Yapan Bekirli Mahallesi Hurdacısı:

Sitemizdeki kitap hurdası ile alakalı paylaşımı okumalısınız. Bekirli’de kağıt, karton hurdası alımı yapmaya kesintisiz devam ettirmekteyiz. Bekirli genelinde kullanılmamış gazete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası ticareti yapan firmayız. Toptan fotokopi kağıtları, defter hurdası, hurda kitap, selpak hurdası alımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik ile satıcıya değerinden daha yüksek kâr etme avantajı yöneltiyoruz.
Bekirli hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz. Yüksek hurda kağıt fiyatlarıyla karton hurda, hurda beyaz kağıt, karton koli, hurda karışık renkli kağıt alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız.

Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun eski tarihlerden şimdiye kadar sıklıkla kullanılan metaller içindedir. Bilindiği üzere alaşım üretiminde, kablo izolasyonu, kimyasal maddelerde, akü imali, askeri mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısında kurşundan faydalanılmaktadır.

Yer kabuğunda nabit olarak rastlanmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Silivri Bekirli mahallesinde kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun levha, Çatı minare kurşunu söküm işleri için adresinize geliyoruz. Ayrıca Bekirli’de hurda çinko levha alımlarına özel fiyat uyguluyoruz. Çinko hurdası satın alan yerler arıyorsanız hemen arayın. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılır biçime getirilir.

Silivri Bekirli Mahallesi Yakınlarında Jeneratör Hurda Alan Hurdacılar

Hayatımızı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin bulunmadığı bölgelerde jeneratör kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanım sonucu her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ancak 2.el jeneratör çalışmıyor olsada alınıp satılır. Hurda jeneratör alımı için en doğru fiyatı veriyoruz.
Bekirli mahallesi 2.el jeneratör fiyatları için arayınız. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyiniz.

Silivri Bekirli Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan Yerler

İnşaat şantiyelerinde alçı mikseri, boya makinesi, inşaat vinçleri, harç pompası 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Ayrıca iflas eden esnaflardan aldığımız defolu tavanlar, kiremitler, fayans ve kalebodurlar, laminant ekonomik fiyata beğeninize sunuyoruz. Yıkılan depo vb binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, demir kapı, pencere alan yerler içerisindeyiz.

İkinci el Hurda Raf Alan Hurdacı

Hurda raf demiri işleri öncülük ettiğimiz işlerdendir. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınızda çıkma raflarla hizmet veriyoruz. Konu hakkında daha geniş bilgi edinmek için hurda raf ton fiyatı hakkında bilgi paylaştığımız sayfaya bakabilirsiniz. Bekirli mahallesi hurda raf fiyatları istemek amacı ile telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Genellikle raflarını yenileyen fabrikalar tarafından satışa çıkarılan market rafı hurdası, çelik raflar, demir raflar, reyonlar, teşhir rafları içinden seçtiğimiz yeni gibi 2. el raf satıyoruz.

Bekirli Mahallesi Yakınlarından Plastik Hurda Alan Yerler

Bekirli mahallesinde hurda jelatin, hurda polistiren, polipropilen hurdası, ABS plastik hurda ticareti yapıyoruz. Bizi aramanızı bekliyoruz. Bekirli hurda plastik pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. En yüksek fiyatlarla şeffaf pet şişe hurdası, pimapen imalat artığı hurdası, hurda kırkambar plastik, beyaz şeffaf naylon poşet, hurda kırmızı, mavi kapak alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Plastik hurda, oksijen (O), (C) Karbon, hidrojen (H), azot ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir.

İstanbul Silivri Bekirli Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Bekirli mahallesi sanayi bölgesi hurdacıları arasındayız. Hurda alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 23, Nema 34 step motor hurdası alıyoruz.

Motor hurda, nikel hurdası, karbür hurdası, titanyum hurda, imalat artığı satmak için iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Silivri Bekirli mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi çağırdığınız yere getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya elektrikli bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda veya çıkma oto parçası için aramamalısınız. Şüphesiz Bekirli sanayisinde hurda otomobil parçası işi yapan dükkanlar bulabilirsiniz. Rica ederiz çıkma otomobil parçası ihtiyaçlarınızda onlarla irtibat kurun.

Hurda Elektronik Malzeme Alımı

Hurda Dizüstü bilgisayar parçaları ram, CRT monitör, anakarat, SATA hard disk, ADSL modem, ekran kartı, sunucu, dotmatrik yazıcı, elektronik kart, DDR Rulo, belge tarayıcı, CPU işlemci, fotokopi makinesi, power supply, ses kartı satmak için irtibat kurabilirsiniz. Röle, trafo, kontaktörler, akıllı telefon işlemcileri, termik röleler, şarj cihazı, GSM baz kartları, elektrik panosu alımlarında en iyi fiyatları veriyoruz.

Her türlü elektronik ev eşyası alım satımında piyasadan yüksek fiyat teklifleri verebiliyoruz. Ocak, bulaşık makinesi, mutfak terazisi, kombi, klima, ütü masası, fırın, merdaneli çamaşır makineleri, çay ve kahve makineleri, vantilatör, saç kurutma makineleri, mini buzdolabı, ütü almaktayız.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik çatı makası sökümü için ekip oluşturduk. Söküm sonrası artan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Kolaylık açısından en uzun ömürlü çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri diğerinden farklıdır.

Kapalı alanların en önemli yerlerinden biri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatılar daha uzun ömürlüdür. Bekirli mahallesinde çelik konstrüksiyon ahır söküm işlerinde tecrübeli saha ekibimizle güvenli hizmetler veriyoruz. Çelik yapı ve prefabrike fabrikalar söküm işi yapılırken işletmenin inşa projelerine dikkat edilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecek olanlar ayrılabilir.

Fabrika ve Makine Sökümü

Bekirli fabrika söküm işine talibiz. Yıkım işi yapmak iş sağlığı nedenleriyle riskli işlerdendir. Deneyim kazanmış personellerce yapılmalıdır. İşe başlamadan önce sökülecek fabrikanın detaylı bir biçimde incelenmesi gerekiyor. Binaların inşa projesi kendine özgü olmaktadır. Bu sebeple yıkım şekli farklı yapılmalıdır.

Silivri Bekirli Mahallesi 2. El Endüstriyel Lokanta Ekipmanları Alım Satımı

Sanayi tipi mutfak malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Titiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz.

Mikser, su sebilleri, ayran köpürtme makinesi, espresso makineleri, popcorn makineleri, kıyma çekme makineleri, tabldot, bakır çay otomatı bulundurmaktayız. Elimizde bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, restorant tipi ocaklar, lokanta tipi aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. endüstriyel mutfak alet edavatlarını görmek amacıyla sizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. 2.el paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hurda Akü Alımı Yapan İstanbul Silivri Bekirli Mahallesi Hurdacı Numaraları

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji şeklinde depolayarak ihtiyaç halinde elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan bataryalara akü denir. Aküler; otobüsler, arabalar, elektrikli bisikletler benzeri taşıtlar ile çeşitli elektrikli alet edavatlarda elektrik deposu olarak kullanılır. Akü, sadece motor çalıştırmada kullanmakla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı iletmek, amperajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek amacı ile akülerden yararlanılarak cihaz korunmaktadır.
Bekirli mahallesi hurda akü fiyatları için arayın.

Hurda kuru akü, küçük akü hurdası, Sulu akü hurdaları alım satım hizmetleri sunuyoruz. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde akülerden faydalanıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp