Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı

Cerrahpaşa mahallesinde hurda alımı yapanlar içinde her cins hurda inşaat demiri alım satımında piyasanın üstünde fiyatlar sunuyoruz. İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara haftanın 7 günü hizmet vermeye devam etmektedir.

Cerrahpaşa Mahallesi’nde hurda plastik ve metal geri dönüşüm tesisine sahibiz. Tonajlı nakit değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? En köklü Cerrahpaşa mahallesi hurdacısı olarak hurda almaktayız.

Bütün hurdaları adresinizden nakit ödemeyle alıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Cerrahpaşa hurdacısı olarak Cerrahpaşa mahallesindeki her noktada hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. Hurdalarınızın tutarını öğrenmek için vaktinizi durduk yere harcamadan telefonlarımıza ulaşıp 4 dakika içerisinde avantajlı fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Cerrahpaşa da hurda alımı yapanların bir numarası olarak hizmet detaylarını sizin için derledik. İstanbul Fatih Fatih mahallesinde uygulanan hurda fiyatlandırması ile alım yapmaktayız.

Cerrahpaşa’daki geri dönüşüm firmaları içinde hizmetlerimiz ile ön planda olmayı başarmaktayız. İstanbul Hurdacılık kaliteli hizmetleriyle hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerine anlam veriyoruz.

Hurda eşya alımında titizlikle profesyonel hizmet veriyoruz. Fatih Cerrahpaşa mahallesi merkezinde 2.el eşyalar ve hurda malzemeler için hurdaların bedelini piyasadan daha iyi fiyat ile ödemekteyiz. Hurda alımı yaparken bedelini yanınızda hesaplamaktayız.

Cerrahpaşa Mahallesi’nde Hurdacı Telefon Numarası

Cerrahpaşa mahallesi hurdacı numarası iletişim sayfasının altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu yüzden hurda satışı yapmak amacı ile numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayıp, güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi nakit paraya çevirebilirsiniz.

Cerrahpaşa mahallesi hurda alım satımı her nevi hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz ilçeler arasındadır. Okuduğunuz gibi hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Şayet sizlerde isterseniz topladığınız hurdanın dönüştürülmesini sağlayarak çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz. Yirmi yedi seneden bugüne kadar tonlarca hurda demiri geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bizim aracılığımız ile gereğinden az doğal kaynak yok edildi.

Cerrahpaşa Mahallesi Hurda Alan Fabrikalar

Cerrahpaşa’da hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı yaptığımızı söylemiştik. Şimdi de sizler gibi hurdasını değerlendirmek isteyen ziyaretçilere Cerrahpaşa mahallesinde hurda alan firmalar ile aramızdaki farkı açıklıyoruz. Cerrahpaşa mahallesinde yerinden hurda alım satımı yapmaktayız.

Tonajlı hurda sarı ve alüminyum hurda, kablo hurda, hurda bakır, çatı minare kurşunu,hurda çinko, ekstra demir alımı yaparken fiyat listeleri sunuyoruz. Cerrahpaşa’da hurda alanlar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli kadromuz ile piyasanın öncüsüyüz. Müşterilerimizin memnun kalmasını önde tutarak sürümden daha çok kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza kadar getirmeye çalışıyoruz. Cerrahpaşa mahallesinde zamak antimon hurdası, çinko hurdası, hurda kalay, çelik hurdası, torna artığı hurdası alımında özel fiyat garantisi veriyoruz.

Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacıları

Cerrahpaşa hurdacısı mı arıyorsunuz? Cerrahpaşa daki en kurumsal hurdacı İstanbul Hurdacılık aramanızı bekliyor! Kurumsal anlayış ile standartlardan fazla kazanmayı amaçlayarak yüksek hurda fiyatları sunabiliyoruz.

Sizlerde her türlü karton hurdası satmak nedeniyle firmamıza ait numarayı aramalısınız. Fatih Cerrahpaşa mahallesinde hurdacı olarak Fatih Cerrahpaşa mahallesinin bütün ilçelerinde hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanız için yakınınızdaki hurda nakliye araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Hurdacılıkta 27 senelik tecrübeyle Cerrahpaşa piyasasına liderlik ediyoruz. En yakın Cerrahpaşa hurdacı telefonlarımızı arayarak iletişim kurabilirsiniz. Fatih’in her yerinde olduğu gibi Cerrahpaşa çevresinde de hurda alım satım servislerimizi sürdürüyoruz. Deneyimli Fatih hurdacı ihtiyaçlarınıza cevap veriyoruz.

Cerrahpaşa Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Bakır hurdası alan Cerrahpaşa mahallesi hurdacı firmamızı hemen arayarak deneyimli hizmetimizin keyfini yaşamaya başlayın! Cerrahpaşa’da bakır hurda almak maksadıyla hurda alım deposu oluşturmayı başardık. Hemen bizi arayın.
Cerrahpaşa mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Hurda bakır kazan, hurda bakır lama, bakır tel hurdası, bakır tencere, bakır TTR kırma granür hurdası alım satımı yapıyoruz. Soyma bakır, antigron bakır kırma, profil, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, boru, hurda kızıl bakır talaşı alan hurdacı firmasıyız.

Cerrahpaşanın tümünden hurda bakır ticaretinde tecrübeliyiz. Bakır alan hurdacı bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Cerrahpaşa mahallesi hurda bakır fiyatları isteyebilirsiniz. Levha, hurda, hurda bakır petek, bakır kap kacak hurdası, ham madde alanlar içindeyiz.

Cerrahpaşa Mahallesi Kablo Hurdası Alım Satımı

Yakın çevrede çelik içli kablo, hurda fare yemez, hurda yer altı enerji kabloları, çelik zırh kablo hurdaları alım satımında değerinin üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz. Antigron kablo, iç tesisat kablosu hurdaları, enye kablolar, hurda karışık kablo, tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Ptt kablo hurdaları, ptt kablo içi hurdası, ptt kablo içi yağlı (deşe), hurda telefon kabloları satmak isteyenler bize ulaşın. Fatih Cerrahpaşa mahallesinde kablo hurda almaktayız.

Cerrahpaşa da yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan pahalı fiyat listesi veriyoruz. Fatih Cerrahpaşa mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Sitemizdeki kablo hurda alanlar makaleye bir göz atabilirsiniz. Fatih in en büyük hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamızla sizlerde yüksek kazanç sağlayabileceksiniz. Hurda %40 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablo, elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız.

Hurda Krom Alımı Yapan Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı Telefonu

Cerrahpaşa mahallesinde hurda krom alan hurdacı firmasıyız.
İstanbul Fatih ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları öğrenmek için firmamıza ulaşın. Fatih Cerrahpaşa mahallesinde krom paslanmaz 202 kalite hurdası talaşı, krom 430 kalite hurdası talaşı, hurda krom imalat artığı, paslanmaz krom 201 hurdası talaşı, 202 paslanmaz krom hurda, hurda krom paslanmaz 430 kalite, 201 paslanmaz krom hurdası almayı devam ettiriyoruz.

Hurda krom alanlar makalesine bir göz atın. Adresten hurda paslanmaz krom 304, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, 316 kalite krom hurdası talaşı, 310 paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite, paslanmaz krom 316 hurda alıyoruz.

Hurda paslanmaz krom alan hurdacılar arasındaki Cerrahpaşa hurdacı işletmesiyiz. Yapısından dolayı çok sert olduğu için zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Nikel metaliyle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur.

Alüminyum Hurda Alım Satımı Yapan Cerrahpaşa Hurdacısı

Cerrahpaşa’da alüminyum hurda alan firmalar içindeyiz. Buradaki Cerrahpaşa mahallesi alüminyum hurdası kg fiyatını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için sayfamızda bir süre önce yazılan alüminyum hurda alanlar konuyu okuyabilirsiniz. Hurda araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum kartel, alüminyum kalıp, hurda alüminyum profil alan hurdacıyız.

Kimyasal elementler içerisinde sayılan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Gümüş renkte, sünek bir metaldir. Hurda alüminyum levha, alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum imalat artığı, ince alüminyum talaşı, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak amacı ile arayın. Alüminyum sac levha, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum tel, çıkma jant, alüminyum tas tabak, alüminyum tencere için nakit ödeme veriyoruz.

İstanbul Hurdacılık firmamıza verdiğiniz önem nedeni ile saygılar sunarız. Her türlü yüksek tonajlı hurda alüminyum almaktayız. Fatih Cerrahpaşa mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayın. Müşterilerimizin destekleriyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. İstanbul da yerinden hurda alüminyum alikobant, alüminyum curuf, hurda alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum almak için irtibat kurmanızı bekliyoruz.

Hurda Sarı Alım Satımı Yapan Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı Firmaları

Cerrahpaşa hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak pirinç sarı araiş MS-70, araiş sarı, MS-64 hurda sarı pirinç araiş, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, çubuk ucu parça sarı alıyoruz. Sayfamızdaki Cerrahpaşa daki hurda sarı ton fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Sitemizde daha önce yazılmış hurda pirinç sarı alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Cerrahpaşa hurda sarı fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

İstanbul Hurdacılık adına Cerrahpaşa mahallesinde hurda sarı alım satımı alan hurdacıyız. Cerrahpaşa mahallesi merkezinde sarı kırkambar, külçe sarı hurdası, sarı radyatör hurdası, su saati, sarı musluk, fosfor bronz Cusn8, sarı pirinç talaş hurdası alan yerler içindeyiz.

Hurda Demir Alımı Yapan Fatih Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı Telefonu

Yüksek tonajlı hurda döküm demir, inşaat demiri, inşaat demir çubuğu, pik demir, inşaat yıkım hurdası için nakit ödeme yapan firmayız. Demir hurdası, Cerrahpaşa’da çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Burada yayınlanan Cerrahpaşa mahallesi inşaat demiri ton fiyatları günceldir. Cerrahpaşa’da ekstra demir, demir talaş hurdası, toplama demir hurdası, teneke hurda, DKP demir hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Demir hurdası alan yerler içerisinde yer almaktayız.
Cerrahpaşa hurda demir fiyatları sormak için arayınız. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar gönderimizi ziyaret etmelisiniz. Yerinden çıkma demir kapı, hurda tufal, asansör hurdası, hurda demir yangın merdiveni, hurda pencere demir, Cerrahpaşa hurdacısıyız.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

2. El bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah alıyoruz.

Endüstriyel lokanta malzemeleri alım satımı yapıyoruz. Köpüklü ayran makinesi, kıyma makineleri dişlisi, espresso makineleri, bakır işlemeli çay otomatı, su sebili, tabldot, pop corn arabaları bulunduruyoruz. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, dinlendirici, lokanta tipi 3 gözlü ocak vb. kafe lokanta tipi otel ve mutfak ekipmanlarını incelemeniz için alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Fatih Cerrahpaşa Mahallesi Çevresinden Plastik Hurda Alım Satımı

Plastik hurdası, Azot (N), Hidrojen, karbon (C), (O) oksijen ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Cerrahpaşa Mahallesi’nde jelatin, polipropilen hurdası, hurda ABS plastik, kristal polistiren hurdası alımıyla uğraşıyoruz. Bizi aramanızı bekliyoruz. Cerrahpaşa hurda plastik fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayabilirsiniz. En güncel fiyatla beyaz naylon hurdası, kırkambar plastik, mavi ve kırmızı kapak hurda, hurda şeffaf pet şişesi, hurda pimapen alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Cerrahpaşa Mahallesi Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon spor salonları sökümünde yapının inşa projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzemeler olarak satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Cerrahpaşa çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinizde tecrübeli uzman kadromuz ile hizmetler veriyoruz. Dayanıklılık açısından en uzun ömürlü çelik satı tasarımlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı makaslarının sökümü ötekinden farklıdır. Bütün mekânlar için en önemli alan hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür.

Çelik Raf Hurdası Alım Satımı

Hurda çelik raf alıyoruz. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha geniş bilgi için hurda raf alım satımı sayfamızı incelemeniz yeterlidir. Fatih Cerrahpaşa hurda metal raf fiyatları sormak amacı ile telefonlarımızı aramanız yeterlidir. Genelde kapatılmış giyim mağazaları tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdaları, reyonlar, demir raf hurdaları içlerinden seçilen hala kullanılabilir 2. el market rafı satıyoruz.

Kağıt Hurda Alımı Yapan Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı Numaraları

İyi fiyata okul kitabı hurdası, fotokopi kağıtları, peçete ve kağıt havlu hurdası, defterler alımlarında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesentle satıcılara daha yüksek kâr etme avantajı sunuyoruz. Cerrahpaşa hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz. Fatih te ve Cerrahpaşa mahallesinde kuşe kağıt, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt için nakit ödeme yapıyoruz.

Hurda kağıt alan firmalar konusunda detaylı bilgi bulunan okuyabilirsiniz. Fatih Cerrahpaşa mahallesinde hurda kağıt almaktayız. derinden çok fiyatlarla beyaz kağıtlar, koliler, karton, renkli kağıt hurdası alıyoruz.

Hurda Çinko Alımı Yapan Fatih Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı Sitesi

Elementler içerisinde yer alan çinko halojen, amonyak, siyanür, amin iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Çinko, yerkabuğunda en fazla miktarda yer alan metal elementler içindedir.

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko, eski dönemlerden bu yana biliniyor. Ancak üretimi ve kullanılması tam olarak anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Cerrahpaşa mahallesi bölgesinde çinko çatı sökümü, çinko levha Cerrahpaşa hurda ve geri dönüşüm firmasıyız.

Fatih Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Cerrahpaşa sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Fatih Cerrahpaşa mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hizmet sunmaktayız. Kesinlikle hurda araç veya motosiklet hurdası alıp satmıyoruz. Dolayısı ile hurda veya çıkma araba yedek parçası sormak maksadıyla aramayınız. Eminizki Cerrahpaşa oto sanayi sitesi içinde oto yedek parça işleri ile meşgul olan dükkânlar vardır. Rica ederiz ikinci el otomobil parçası işlerinizde bu türde yapanlar ile irtibat kurunuz.

Titanyum hurda, hurda şablon nikel, karbür hurdası, hurda motor, hurda imalat artığı alım satımı yapıyoruz.

Akü Hurdası Alımı Yapan Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı Sitesi

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatör kullanılır. Kuru akü hurdaları, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdaları almaktayız. Elektrik enerjilerini kimyasal enerji şeklinde depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolardır. Aküler; motosikletler benzeri enerji ihtiyacı olan taşıma araçları ile bir takım elektronik aletlerde kulanım görmektedir. Aküler, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanmakla sınırlı değildir. Bu görevleriyle birlikte alıcıya elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj gidermek amacıyla akünün işidir. Cerrahpaşa mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemiz için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Cerrahpaşa Mahallesi Çevresinde Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurdası geri dönüşüm firmalarınca toplanır. Kış bahçesi çatısı kapatmak amacı ile kullanılabilecek durumda ikinci el sac temin edebilirsiniz. Cerrahpaşa sac hurdası alım satım hizmeti sunduğumuz yerler arasındadır. Varil, çatı kaplaması, sandviç panel, kapı üretimi sırasında sac levhası kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında, uçak ve gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, straforlu sandviç panel, çatı, kapı üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu saydığımız eşyaların eskimişine hurda sac denilir. Sac; demirlerin kalın veya ince levha biçimine getirilen biçimidir. Silindir ile farklı inceliklerde düzleştirilir. Belirli ölçü ve boyutlarda kesilmektedir.

Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurda sarı fiyatları içerikli içeriğe göz atabilirsiniz. Hurdacı sitemizdeki Fatih hurda fiyatları en az haftada bir güncelleniyor. İstanbul Hurdacılık olarak hurda alımını anlık güncellenen hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Anlık hurda fiyatları sormak için arayın.

Hurda Elektronik Alım Satımı

Her nevi elektrikli ev aleti için nakit para ödemeler yapıyoruz. Hurda Bilgisayar parçaları ekrankartı, porselen işlemci, ram, power supply, lazer yazıcı, ses kartı, fotoğraf tarayıcı, crt monitör, sunucu, yeni nesil ana kart, fotokopi makineleri, modem, DDR rulo, taşınabilir harddisk, elektronik kart satmak için irtibat kurabilirsiniz.

Kontaktör, elektrik panosu, tuşlu telefon kartları, şarj cihazı, röleler, elektrik trafoları, GSM istasyon kartları, termik röle almaktayız. Buzdolabı, mutfak terazisi, çay ve türk kahvesi makinesi, fırın, kombi, fön makinesi, vantilatör, ütü masası, ocak, klima, bulaşık makineleri, ütü, elektronik çamaşır makineleri almaktayız.

Fatih Cerrahpaşa Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri Satan Firmalar

Ayrıca batmış depolardan almış olduğumuz küçücük uygun fiyatlı fayanlar, dayanıklı laminant, çatı tavanları, kiremitler 2.el biçiminde pazarlıyoruz. Fatih’in Cerrahpaşa mahallesi yakınlarında yıkılmış ev binalarından ayırılan sıfır ayarında 2. el pimapen pencereler, mutfak dolapları, kapı alıyoruz. İnşatlarda yük asansörleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç mikseri az kullanılmış iskele, ikinci el plywood bulunur.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yıkım işleri yapmak iş sağlığı ve ekosistemin korunması sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzman ekipler tarafından kontrollü bir biçimde yapılması gerekir. Öncelikle yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylıca gezilerek gerekli aletlerin ayarlanması gereklidir. Binaların projesi kendisine özgü olabilmektedir. Dolayısıyla yıkımları farklı olabilmektedir. Cerrahpaşa da fabrika yıkım işlerinde profesyoneliz.

İkinci El Jeneratör Hurdası Alanlar

Her makinenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör çalışmıyor olsada değer görmektedir. İstanbul Cerrahpaşa da hurda jeneratör alıyoruz. Cerrahpaşa mahallesi hurda jeneratör fiyatları için arayın. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizden fiyat teklifi isteyiniz. Elektrik kesilen alanlarda jeneratörler kullanılmaktadır.

Çatı Kurşun Hurda Alan İstanbul Fatih Cerrahpaşa Mahallesi Hurdacı

İstanbul Hurdacılık olarak Cerrahpaşa da hurda kurşun yağmur oluğu, hurda levha kurşun, çatı söküm kurşunu, hurda kurşun boru alıyoruz. Ayrıca Cerrahpaşada çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayabilirsiniz. Kurşun madeni akü imalathanelerinde, mühimmat üretiminde, pigmentlerde, alaşımlarda, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda, kablo izolasyonu, benzin katkısında kullanılmaktadır. Yer kabuğunda doğal olarak bulunmaktadır. Cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme benzeri aşamalar ile elde edilir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun tarihten bu yana kullanılan metallerden biridir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp