Tozkoparan Mahallesi Hurdacı

Tozkoparan mahallesi geri dönüşüm firması olarak hurda almaya devam ediyoruz. Tozkoparan mahallesinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Miktarı yüksek hurda eşya alışverişinde piyasasından yüksek fiyat teklif veriyoruz. Tozkoparan hurdacı olarak İstanbul Güngören Tozkoparan mahallesinin her sokağında hizmet veriyoruz. Tozkoparan mahallesi ve çevresinden hurda ve kullanılmış ofis mobilyası alım satımı için peşin ödeme yapıyoruz.

Anlık Tozkoparan hurda fiyatları ile alım yapmaktayız. İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara durmadan hizmet vermektedir.

Hurdalarınızı kapınızdan alıyoruz. Güngören Tozkoparan merkez hurdacısı olmanın keyfini müşterilerimiz ile yaşamaktayız. Hurda alım satımlarında ilgiyle piyasanın üzerinde fiyat listesi sunabilmekteyiz.

Yüksek miktarda hurda satmak mı istiyorsunuz? Tozkoparan mahallesi hurdacı olarak hurdacılık yapmaktayız. Alacağımız hurdaların değerini alırken hesaplıyoruz. Güngören Tozkoparan mahallesi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile Tozkoparandaki hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetinin kurumsallık ile uygulanmasını sağlıyoruz.

Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun boş vaktinizi değerlendirerek firmamıza ulaşarak dört dakika içerisinde size özel fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Güngören Tozkoparan mahallesindeki hurdacılar içerisinde hizmetlerimizle lideriz.

Tozkoparan Mahallesi Hurdacı Firma

Bizimle çalışmak isteyenlerde her türde hurda kablo satışı yapmak amacıyla şirketimizi çaldırabilirsiniz. Sürümden standarttan çok kazanmayı istemekteyiz. Tozkoparan bölgesinde mahallesi hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Tozkoparan’ın en büyük geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık ile tanışma zamanınız geldi!

Güngören Tozkoparan mahallesi hurdacı firması olarak Tozkoparan mahallesinin tümünde her tür hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda eşyanızın transferi için yakında hazır bulunan araçlarımızı göndermekteyiz. Hurdacılıkta Yirmi yedi senelik deneyimle faaliyet alanımıza bir sürü yenilik getirmeye devam ediyoruz. En yakın Tozkoparan hurdacı telefon numaramızı arayabilirsiniz. Güngören’in tümünde yaptığımız gibi Tozkoparan çevresinde de tüm servislerimizi özveriyle yerine getiriyoruz. Bütün Güngören hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Tozkoparan Mahallesi Hurda Alan Firma

Tozkoparan da yerinden antimon zamak hurdası alım hizmeti veriyoruz. Bugün kü yazıda sizler gibi kıymetli potansiyel müşterilere Tozkoparan mahallesinde hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki farkımızı anlatmaya çalışmaktayız.

Tozkoparan mahallesinde çinko hurdası, CNC artığı, hurda kalay, çelik hurda, hurda zamak alımlarında özel fiyat listesi vermekteyiz. Müşterilerin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmadan kazanmayı hedef edindik. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza getiriyoruz.

Yüksek tonajlı sarı ve toplama demir, bakır, kurşun hurda, kablo hurdası, hurda çinko, hurda alüminyum alımlarında yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. Tozkoparan Mahallesi’nde hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncü konumdayız. Tozkoparan mahallesi merkezinde her türde hurda alım satımı işleri hakkında bilgi paylaşmıştık.

Tozkoparan Mahallesi’nde Hurdacı Telefon Numarası

Bu sebeple hurda satışı yapmak nedeniyle telefon numaramızı tuşlamanız yeterli olacaktır. İstanbul Güngören Tozkoparan mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içinde kolayca tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Görüldüğü üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya yatırım yapmaktır. Eğer sizlerde isterseniz elinizdeki hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek firmamızın yürüttüğü çalışmalara katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi yedi seneden bugüne binlerce kilodaki hurda naylonu geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Hizmetlerimizle gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlendi.

Tozkoparan mahallesi yerinden her çeşit hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Hemen arayıp, yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın.

Güngören Tozkoparan Mahallesi Hurda Kablo Alım Satımı

Tozkoparan mahallesinin tüm sokaklarında kablo hurdası alanlar içindeyiz. %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, hurda elektrik kabloları, %40 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz.

Kesin bilgi amacıyla hurda kablo alan hurdacı içeriği inceleyin. Yüksek tonajlı hurda kablo alırken değerinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz.

Ptt kablo içi yağlı hurdası, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo hurdası, telefon kabloları satacak olanlar bizi arayabilir. İstanbul’da hurda kablo alanlar arasındayız.

Güngören in en büyük hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamızla sizde para kazanabileceksiniz. Hurda antigron kablo, iç tesisat kabloları, enya kablo hurdası, karışık kablo, tek damar kablo hurda Tozkoparan mahallesi hurdacısıyız. Çevremizde hurda fare yemez, yeraltı kablosu, yeraltı enerji kablo hurdaları, hurda çelik içli kablo alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz.

Hurda Sarı Alımı Yapan Tozkoparan Mahallesi Hurdacı Telefonu

Tozkoparan hurdacı firması İstanbul Hurdacılık adına hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Tozkoparan mahallesinin hurda su saati, fosfor bronz, hurda sarı imalat artığı, hurda sarı musluk, araba radyatörü hurdası, hurda sarı kırkambar, MS-58 külçe sarı hurdası alan firmayız.

Sitemizdeki Tozkoparan’daki sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını abonelerimize saat başı ulaştırılmaktadır. Sitemizdeki hurda sarı alan hurdacı metine göz atabilirsiniz. Tozkoparan hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz. İstanbul Hurdacılık olarak araiş sarı, araiş sarı, sarı talaş MS-58 hurdası, pirinç sarı araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası alıyoruz.

Tozkoparan Mahallesi Çevresinde Demir Hurda Alım Satımı

Müşterinin istediği konumdan tufal, demir yangın merdiveni hurdası, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, asansör malzemesi hurdası, Tozkoparan hurdacısıyız. Demir, Tozkoparanda bol miktarda çıkarılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Tozkoparan mahallesi demir hurda kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Demir hurda alan geri dönüşümcüler arasında yer almaktayız.
Tozkoparan hurda demir fiyatları bulunan listemiz için yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Yüksek tonajlı inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu hurdası, inşaat hurdası, döküm demir, pik demir alıyoruz. Tozkoparan da hurda extra demir, teneke, hurda toplama demir, demir talaşı, dkp demir Tozkoparan hurdacı firmaları arasındayız. Güncel anlık hurda demir fiyatları için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı makalemize mutlaka göz atmalısınız.

Tozkoparan Mahallesi’nden Hurda Krom Alanlar

Güngören Tozkoparan’da krom 201 hurda, krom 201 kalite hurdası talaşı, hurda krom 430, krom paslanmaz 202 hurda, 430 kalite krom hurdası talaşı, paslanmaz krom tank, 202 paslanmaz krom hurdası talaşı almaktayız. Dilediğiniz yerden krom paslanmaz 304 kalite hurda, 310 kalite krom hurdası, 316 paslanmaz krom hurdası, krom 310 hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı alımı yapıyoruz.

Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Tozkoparan’da hurda krom ticareti yapan hurdacı firmasıyız.
Tozkoparan mahallesinde hurda krom fiyatları bulunan listemizi incelemek için arayabilirsiniz.

Hurda krom paslanmaz alan Tozkoparan mahallesi hurdacı firmasıyız. Krom hurdası alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz.

İstanbul Güngören Tozkoparan Mahallesi Hurda Alüminyum Alan En Yakın Yerler

Tozkoparan’da hurda alüminyum alanlar içindeyiz. Yerinden alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum hurdası alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Firmamız İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz önem ve destek nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Alüminyum sert kartel, alüminyum matbaa hurdası, piston, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş alıyoruz. Alüminyum sac levha, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, çıkma alüminyum jant, alüminyum tencere tava hurdası, petek için nakit ödeme veriyoruz. Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal element. Gümüş renkli, sünek metal cinsidir. Siz değerli müşterilerimizin desteğiyle Tozkoparanda durmadan büyüyoruz.

Bu sayfadaki İstanbul Güngören Tozkoparan mahallesi alüminyum hurda fiyatlarını arzu edene bedelsiz yollamaktayız. Detaylı bilgi için sayfamızda önceden yazılan hurda alüminyum kg fiyatı makaleyi inceleyebilirsiniz. Her tür toptan alüminyum hurdası alım satımı yapılır.
Güngören Tozkoparan mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum imalat atığı, alüminyum kutu, ince alüminyum talaşı, alüminyum levha hurdası ticareti yapmaktayız.

Tozkoparan Mahallesinde Hurda Bakır Alımı

Tozkoparanda bakır hurda alan hurdacı firmalar içindeyiz. Bizi hemen arayın. İstanbul Güngören Tozkoparan mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için bizlerle irtibata geçin. Yanık bakır hurdası, antigron hurda, soyma bakır hurda, boru, bakır kırkambar hurdası, kalın bakır profil hurdası, bakır (kızıl) talaş hurdası alımı yapıyoruz. hurda bakır levha, hurda bakırlı petek, eski bakır tepsi, hurda bakır süs eşyası, bakır ham madde hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz. Tozkoparan’ın her sokağında hurda bakır alımında tecrübeliyiz. Hurda bakır alan yerler konumuzda geniş bilgilendirme mevcuttur. Tozkoparan mahallesi hurda bakır fiyatları isteyebilirsiniz. Bakır alan Tozkoparan mahallesi hurdacı telefonunu ivedi bir biçimde arayın deneyimli servislerin keyfini yaşamaya başlayın! bakır lama, bakır tencere hurdası, tel hurda, hurda TTR kırma granür, büyük boy bakır kazan alım satımı için arayabilirsiniz.

Sac Hurda Alanlar

Sac; demirin ince veya kalın levha şekline getirilen halidir. Silindir ile değişik inceliklerde düzleştirilerek elde edilir. Önceden belirlenen standart ölçülerde kesilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan firmalarca toplanmaktadır.

Ek bina tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilecek sac hurdası satıyoruz. Tozkoparan etrafında hurda sac alım satımı maksadı ile çok geçmeden arayın. Kapı, sandviç panel, çatı, varil üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli otomobillerin kaplamasında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretim alanlarında kullanıldığı görülmektedir. Tüm saydığımız eşyalardan sac hurda çıkarılmaktadır.

Tozkoparan Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Profesyonel Tozkoparan mahallesi hurdacısı olarak hurda alımlarını yeni Tozkoparan hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz. Buradaki Tozkoparan mahallesi hurda fiyatları hergün güncelleniyor. Anlık hurda fiyatları 2022 konuya göz atabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak için hemen arayın.

Güngören Tozkoparan Mahallesinden İkinci el Jeneratör Hurdası Alımı

Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Fakat eski jeneratörler bozukda olsa kıymetlidir. İkinci el jeneratör alan hurdacılar içindeyiz. Tozkoparan mahallesi hurda jeneratör fiyatları bulunan listemiz için bize çağrı bırakabilirsiniz. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden teklif isteyebilirsiniz. Elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır.

Hurda Çinko Alımı Yapan İstanbul Güngören Tozkoparan Mahallesi Hurdacı Numaraları

Çinko, antik çağlardan beri biliniyor. Fakat kullanım şekli ve üretimi tam manası ile anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir. Çinko metali, yer kabuğunda en fazla çıkarılabilen elementlerdendir. Tozkoparan mahallesi bölgesinde çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Çinko amin, amonyak, siyanür, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturuyor. Açık gri mavimsi renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur.

2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Sanayi tipi 2. El restaurant mutfağı aletleri almaktayız. 2.el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilir.

Temiz kullanılan otel tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz. Çay ocağı dobajı, pop corn makineleri, su sebilleri, kahve makineleri, tabldot, kıyma çekme makinesi dişlisi, köpüklü ayran makineleri ihtiyacınızı karşılıyoruz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, sanayi tipi aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, krom davlumbaz, krom salata dolapları, restorant tipi ocaklar ve benzeri endüstriyel mutfak malzemelerini görmek için sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Tozkoparan Mahallesinde Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, (H) hidrojen, azot, oksijen, karbon ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. Güngören Tozkoparan mahallesinde ABS plastik hurda, hurda kristal polistiren, polipropilen moblen, jelatin alım satımında piyasaya hakim konumdayız. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz. Tozkoparan hurda pimapen fiyatları için arayın.
Avantajlı fiyata hurda temiz pet şişe, hurda pimapen parçası, kırkambar plastik hurda, beyaz şeffaf naylon poşet, mavi kapak hurdası alımı yapıyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Yıkılan ev vs binalardan sökülen kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapenler alıyoruz. Dolayısıyla batmış fabrikalardan almış olduğumuz küçücük küçücük defolu fayans, tavanlar, kiremitler, su geçirmez laminant 2. el biçiminde pazarlıyoruz.

İnşaat şantiyelerinde boya makinesi, yük asansörü, alçı sıva mikseri, harç makinesi ikinci el inşaat iskelesi, hurda plywood alımı yapıyoruz.

Tozkoparanda Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Mekanların en önemli tarafı hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı yalıtımları yapıların kullanım süresini hızlandırır. Çelik çatı makası sökümünü özenle yapıyoruz. Sökümden kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. Tozkoparan mahallesinde çelik konstrüksiyon bina sökümünde deneyimli ekibimizle güvenli hizmetler vermekteyiz. Prefabrik yapı ve çelik konstrüksiyon fabrikalar söküm işi yapılırken yapının inşaat projelerine özen gösterilmelidir. Böylece ikinci el çelik çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Dayanıklılık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Panel çatı, kenet çatı, metal çatı, skylight, tonoz çatı, hareketli cam çatı, polikarbon çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatıların söküm yıkımı diğerinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır.

Hurda Kurşun Alım Satımı Yapan Tozkoparan Mahallesi Hurdacısı

Yaşam alanlarımızda akü imalatı, kablo yalıtımı üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşım üretiminde, askeri mühimmatlarda kurşundan faydalanılmaktadır. Cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilir. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Tozkoparan mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak Çatı minare kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun boru hurda sökümü için yerinize geliyoruz. Ayrıca Tozkoparan da hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen aramadan karar vermeyin. Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerden biridir. Doğada nabit olarak çıkarılmaktadır.

Hurda Kağıt Alım Satımı:

İstanbul Güngören Tozkoparan kuşe kağıt, hurda kullanılmamış gazete, bristol kağıt hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Tozkoparan da tonajlı A4 kağıt hurdaları, defter, kitap hurdaları, selpak peçete hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle satıcılara çok daha yüksek kazanma imkanı sunuyoruz. Tozkoparan hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Daha fazla ton fiyatı ile karton hurdası, beyaz kağıt, hurda koli, hurda renkli kağıt alıyoruz. Hurda kağıt alanlar hakkındaki yazımızı kesinlikle okumalısınız. Tozkoparan’da karton, kağıt hurdası alımı yapıyoruz.

İstanbul Güngören Tozkoparan Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Tozkoparan oto sanayi hurdacıları içindeyiz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 step motor hurdası almaktayız. Hotor hurda, titanyum, hurda nikel, hurda imalat artığı, karbür hurdası alım satımı yapıyoruz.

Güngören Tozkoparan mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmetlerimizi çağırdığınız yere getirmekteyiz. Ancak hurda araç veya araba hurdası almamaktayız. Bu nedenle hurda araç parçası için aramamalısınız. Eminizki Tozkoparan oto sanayi sitesinde oto yedek parça ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek dükkânlar bulabilirsiniz. Rica ederiz bu işlerde onları arayınız.

Tozkoparan Mahallesinden Hurda Akü Alan Hurdacı Firma

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji olarak depolayarak gerektiğinde elektrik olarak veren depolardır. Aküler; arabalar, motorsikletler ve benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan taşıtlarla bazı elektronik araç gereçlerde kullanılır. Akü, sadece ateşlemeye kullanımla sınırlı kalmazlar. Bu görevleriyle birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcılara elektrik akımı iletmek yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj gidermek için akünün ve benzeri görevleri vardır.
Tozkoparan mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayın.

Kuru akü hurda, küçük akü hurdası, sulu akü hurda almaktayız. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme amaçlı kullanılmaktadır.

Hurda Raf Alım Satımı

Tozkoparan mahallesi hurda metal raf fiyatları talep etmek maksadı ile telefonumuzu arayabilirsiniz. 2. el raf hurdası ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf alan hurdacı firmalar hakkındaki konumuza göz atabilirsiniz. Çelik raf hurdası alıyoruz. Genelde yenilen iş yerlerinden elde ettiğimiz çelik raflar, ürün teşhir reyonları, demir raf hurdaları, market rafı hurdaları, mağaza rafları içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el market rafları satıyoruz.

Tozkoparan Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İnşaatların projesi kendisine özgüdür. Dolayısıyla yıkım şekilleri de farklı olabilmektedir. Tozkoparan mahallesi fabrika sökümü konusunda lideriz.
Fabrika sökülmeden önce sökülecek imalathanenin titizlikle dolaşılarak gerekli araçların seçilmesi uygun olur. Yıkım işi tamamlamak iş güvenliği ve sağlığı bakımından risk taşıyan işler arasında yer almaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde tamamlanmalıdır.

Elektronik Hurdası Alan Firmalar

Her türlü elektrikli ev aletleri alımında benzersiz fiyat vermekteyiz. Buzdolabı, fırın, klima, kombi, saç kurutma makinesi, terazi, vantilatör, elektronik çamaşır makineleri, ütü, çay ve kahve makineleri, ütü masası, bulaşık makinesi, ocak almaktayız.

Bilgisayar parçaları Hurdası sunucu, ekran kartı, elektronik kart, işlemci CPU, taşınabilir harddisk, ses kartı, renkli yazıcı, ram, fotokopi makinesi, resim tarayıcı, ana kart, DDR rulo, power supply, monitör, modem alıyoruz. Adaptör, elektrik pano malzemeleri, tuşlu telefon kartları, kontaktör, trafolar, GSM kartları, termik röleler, röleler almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp