Gençosman Mahallesi Hurdacı

Gençosman mahallesi geri dönüşüm firması olarak ikinci el eşya alıyoruz. İstanbul Güngören Gençosman mahallesi merkezinin hurda malzeme ve ikinci el ev eşyaları değerinde alıyoruz. Gençosman’da hurdacılık yapan iş yerleri arasında liderlik yapıyoruz. İstanbul Hurdacılık sizlere gece gündüz farketmeden hizmet sunmaktadır.

Gençosman sanayi yakınlarında hurdacı firmalar arasındayız. Hurda malzemelerinizi dilediğiniz yerden almak için Gençosman mahallesinde hurda toplama merkezi açıyoruz. Hurdalarınızı nakite çevirmek için çok geçmeden cep telefonumuzu arayarak en geç iki dakikada fiyat teklifi edinebilirsiniz. Hurda alımlarında ortaya çıkarılan tutarını peşin olarak ödüyoruz.

Tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası ticaretinde Gençosman mahallesi merkezindeki piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Gençosman hurdacı olarak Gençosman’daki her bölgede hizmet veriyoruz. İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile hurdacılık faaliyetlerinin değişmesine profesyonellikle önemli katkılarda bulunmaktayız.

uygulanan anlık hurda fiyatları ile alım satım hizmeti vermekteyiz. Adresinizde yüksek tonajda hurda satmak istiyor musunuz? Geri dönüşüm ile uğraşan Gençosman mahallesi bölgesi hurdacı firması olarak özel fiyat listesi ile göndereceğiniz konuma geliriz.

Hurda eşya alımlarında özenle yüksek hurda fiyat teklifi sunabiliyoruz. İstanbul Güngören Gençosman hurdacı firması olarak Gençosman da sunacağımız servisleri iş yerimizi tercih edenler için ziyaret ettiğiniz makalede anlatmaktayız.

Gençosman Mahallesi Hurdacı Numarası

Okuduğunuz üzere hurdacılık doğaya yatırım yapmaktır. Sizlerde isterseniz hurda satarak yurdumuzun gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Gençosman mahallesi yerinden hurda alımı her nevi hurda alım hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Zaman kaybetmeden arayarak, yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Bu sebeple hurda malzeme satmak sebebi ile iş yerimizi tuşlayabilirsiniz. 1996 senesinden şimdiye binlerce ton hurdayı geri dönüşüm yöntemleri ile yerli ekonomiye kazandırabildik. Hizmetlerimizle doğaya çok daha az zarar verildi. Gençosman mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor.

Gençosman Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda demir satışı yapmak nedeniyle firmamızı kaydedebilirsiniz. Daha fazla emek sarf ederek kazanmayı istiyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatı uygulamaktayız. Gençosman hurdacı firma mı arıyorsunuz? Gençosman’ın işini titizlikle yapan hurdacısı İstanbul Hurdacılık hizmeti yerinize getiriyor!

Gençosmanda hurdacı olarak Gençosman’ın tümünde hurda çeşidi alımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için orada hazır bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerinde Yirmi yedi senelik tecrübe ile Gençosman piyasasına yenilikler getiriyoruz. En yakın Gençosman hurdacı telefon numaramızı arayarak ulaşabilirsiniz. Güngören’in tümünde olduğu gibi Gençosman ilçesinde de hurda alım hizmetlerimizi başarıyla yerine getiriyoruz. Her türlü Güngören hurdacı arayışınızda başarılı hizmet sunuyoruz.

Gençosman Mahallesinde Hurda Alımı

Gençosman’ın tüm mahallelerinde hurda alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Gençosman mahallesinde yerinden hurda alüminyum alıyoruz. Bugün sizlere Gençosman’da hurda alan fabrikalar ile aramızdaki farkımızı anlatmaya çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı arzu ediyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz.

İstanbul Güngören Gençosman mahallesinde hurda çinko, hurda zamak antimon, çelik, hurda kalay, torna makinesi artığı hurda malzeme almaya devam etmekteyiz. Tonajlı sarı ve alüminyum hurdası, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun hurda,çinko hurdası, ekstra demir alımı yaparken fiyatlar sunuyoruz. Gençosman’da hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öncü konumdayız.

Hurda Alüminyum Alımı Yapan Güngören Gençosman Hurdacı Firmalar

Sizlerin desteğiyle sürekli tecrübe kazanıyoruz. İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz destek ve önem sebebiyle sonsuz teşekkürler. Her nevi tonajlı alüminyum hurda alımı yapılır.
Gençosman mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için bizimle iletişime geçin. Profil hurda, alüminyum matbaa kalıbı, alüminyum araiş, alüminyum kartel, piston Gençosman hurdacısıyız. Yerinden alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum eloksallı profil alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metal çeşididir. Alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum jant, alüminyum tel, alüminyum petek, alüminyum tas tabak, alüminyum tencere tava hurdası için peşin ödeme yapıyoruz. Bu sayfadaki İstanbul Güngören Gençosman mahallesi hurda alüminyum kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız. Bloğumuzda önceden yazılan alüminyum hurdası alanlar metni okuyabilirsiniz.

Güngören de alüminyum hurdası alan firmalar arasında öncüyüz. Alüminyum makine artığı, levha, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek radyatör, alüminyum talaşı satışı yapmak maksadıyla iletişim kurabilirsiniz.

Kablo Hurdası Alım Satımı Yapan Güngören Gençosman Mahallesi Hurdacı

Yüksek miktarda hurda kablo alırken değerinden oldukça yüksek fiyat teklifi veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alanlar arasında hizmetlerimizi vermeye çalışıyoruz. Hurda ptt kablosu, ethernet kablosu, ptt kablo içi yağlı hurdası, telefon kabloları, ptt kablo içi deşe hurdaları elinde olanlar bizi arayabilir.

Elektrik kablosu hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo alımında uzmanız. Hurda enya kablo, iç tesisat kablosu, antigron kablo hurdaları, karışık kablo hurdası, tek damar kablo hurda alan hurdacıyız. Güngören Gençosman mahallesinde hurda kablo alan firmayız.

Kablo alan hurdacı hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Güngören in en büyük hurdacısı İstanbul Hurdacılık ile sizlerde daha yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Çevremizde çelik zırhlı kablo, hurda çelik içli enerji kablosu, hurda fare yemez, hurda yeraltı enerji kablosu alımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz.

İstanbul Güngören Gençosman Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakırlı petek, eşya, bakır kap kacak hurdası, hurda levha, hurda bakır hammadde almaktayız. Hurda bakır içeriğimizde daha geniş bilgi bulabileceksiniz. Gençosman mahallesi hurda bakır kg fiyatı saat başı değişmektedir. Gençosman’da bakır hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz. İstanbul Güngören Gençosman mahallesi hurda bakır fiyatları için bizimle iletişime geçin.

Gençosman mahallesinde bakır alan hurdacı şirketimizi hızlıca arayarak deneyimli hizmetlerin keyfini yaşamaya başlayın! Gençosman mahallesi bölgesinde bakır hurda alım satım hizmeti veriyoruz.

Hurda bakır tencere, hurda bakır lama, hurda TTR kırma bakır granür, hurda bakır kazan, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Antigron hurda, yanık bakır, 1/2 bakır boru, soyma bakır hurda, ince bakır profil hurdası, hurda bakır kırkambar, bakır kızıl talaş hurdası alan hurdacıyız.

Hurda Demir Alımı

Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firma paylaşımımıza bir göz bakmanız iyi bir şey yapmış olursunuz. Adresten demir yangın merdiveni, çıkma demir kapı, pencere demiri, tufal, asansör malzemesi, ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Gençosman’da toplama demir hurda, demir talaş hurdası, ekstra hurda demir, hurda teneke, DKP demir hurdası ticareti yapan firmayız. Yüksek tonajlı döküm demir hurdası, yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu, pik demir hurdası, inşaat demir hurdası alırız.

Hurda demir alan geri dönüşümcüler içerisindeyiz. Hurda demir, yer yüzünde çokça bulunabilen metaller arasında bulunur. Sayfamızdaki Gençosman mahallesi demir fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Güngören Gençosman Mahallesi Hurdacısı

Gençosman mahallesi bölgesinde hurda fosfor bronz, sarı pirinç su saati, hurda sarı külçe MS-58, sarı musluk, hurda sarı radyatör, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı kırkambar almaktayız. İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş hurdası, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası, sarı çubuk talaşı hurdası, araiş sarı, hurda çubuk ucu parça sarı MS-58 alımında en doğru fiyat bilgisini uyguluyoruz.

Gençosman’da hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. Sayfamızdaki Gençosman merkezdeki sarı pirinç hurdası ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Sarı pirinç hurda alanlar hakkında yazılmış yazıyı ziyaret edin.
Gençosman hurda sarı fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hurda Krom Alıp Satan Gençosman Mahallesi Hurdacı Sitesi

Gençosman mahallesinde hurda krom alan hurdacı firmasıyız. Güngören’de hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayın. Güngören Gençosman da hurda krom paslanmaz 430 kalite talaşı, hurda paslanmaz krom 202 kalite, hurda krom paslanmaz 430 kalite, krom paslanmaz 201 kalite hurda, hurda krom makine artığı, hurda krom paslanmaz 202 talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası almayı sürdürüyoruz.

Hurda krom alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklamalısınız. Dilediğiniz yerden krom paslanmaz 304 kalite hurda talaşı, paslanmaz krom 310 kalite hurdası, krom 304 hurdası, paslanmaz krom 316 hurdası, hurda krom paslanmaz 316 talaşı, krom 310 kalite hurda alıyoruz.

Krom hurdası alan yerler içerisindeki Gençosman mahallesi hurdacı depsouyuz. Yapısı itibari ile gayet sert olduğundan zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikel ile karıştırılarak krom paslanmaz elde edilmektedir.

Güngören Gençosman Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda titanyum, şablon nikel, karbür hurda, motor hurdası, hurda imalat artığı almaktayız. Gençosman mahallesi sanayi hurdacısı olarak adrese geliyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alıyoruz.

Güngören Gençosman mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri yerinize getiriyoruz. Asla hurda araç veya bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda araba yedek parçası sormak amacı ile gelen çağrıları açmıyoruz. Şüphesiz ki Gençosman sanayi sitesi içinde çıkma otomobil parçası alan yerler mevcuttur. Lütfen bu tür istekleriniz için o firmalar ile iletişim kurmanız olacaktır.

Hurda Çelik Raf Alan Firma

Hurda çelik raf alıyoruz. Gençosman mahallesi raf hurdası fiyatları öğrenmek için bizi aramanız yeterli olacaktır. 2.el demir raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları görmek için ikinci el raf hakkındaki konumuza göz atabilirsiniz. Genelde raflarını yenileyen mağazalardan temin ettiğimiz hurda çelik raflar, demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza rafları, market rafı hurdaları içlerinden seçilen hala kullanılabilir 2. el hurda raf satanlar arasındayız.

Kurşun Hurdası Alıp Satan Gençosman Mahallesi Hurdacı Firması

Kurşun madeni mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, çeşitli alaşımlar üretilirken, pigmentler ve kimyasal maddelerde, akü imalatı, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtımlarda, kablo yalıtımlarında kullanılmaktadır. Gençosman mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun oluk, Çatı minare kurşunu, hurda levha kurşun, hurda kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Gençosmanda çinko hurda alım satımı yapıyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramaktan çekinmeyin. Cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme gibi aşamalardan geçmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller arasında yer alır. Yer kabuğunda nabit olarak rastlanmaktadır.

Gençosman Mahallesi’nden Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik hammadde; (O) oksijen, (N) azot, hidrojen, Karbon (C) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir. Güngören Gençosman mahallesinde hurda jelatin, polipropilen moblen hurdası, ABS plastik hurdası, polistiren kristal hurdası alımı yapıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz. Gençosman hurda pimapen fiyatları için arayabilirsiniz. Güncel fiyatlarla parça pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda temiz pet şişe, şeffaf naylon poşet alımı yapıyoruz.

Güngören Gençosman Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Satan Yerler

Şantiyelerde alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası az kullanılmış seyyar iskele, plywood hurda mevcuttur. Bununla birlikte iflas etmek zorunda kalmış esnaflardan edindiğimiz defolu fayans, çatı tavanları, kiremitler, su geçirmez laminant satıyoruz. Yıkılmış market binalarından alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pencere alımı yapıyoruz.

Gençosman Mahallesi Fabrika Bozumu

Gençosman fabrika yıkım ve söküm işinde tecrübeliyiz. Binaların inşa ediliş projesi kendisine özgü olmaktadır. Dolayısı ile yıkım gereksinimleri ona göre yapılmalıdır.

Evvela yıkımı yapılacak fabrikanın titizlikle incelenerek gerekli araçların hazırlanması doğru bir çalışma olur. Yıkım işi tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı bakımından riskli işlerdendir. Tecrübeli ekiplerce kontrollü yapılması gerekmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Çelik konstrüksiyon bina ve prefabrik depolar sökümünde binanın inşa projesine dikkat edilmelidir. Bu şekilde ikinci el çelik çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacaklar alıcıya sunulmaktadır. Hızlı kapatma açısından en uzun ömürlü çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı vb çeşitleri vardır. Her çelik çatı projelerinin söküm yıkımı ötekinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Çelik çatı kesim sökümü işlerinizi tamamlıyoruz. Arta kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Kapalı mekânlar için en önemli konu hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı mekanın kullanımını uzatır. Güngören Gençosman mahallesinde çelik konstrüksiyon bina sökümlerinde tecrübeli uzman kadromuz ile güvenli hizmetler vermekteyiz.

Akü Hurdası Alımı Yapan Gençosman Mahallesi Hurdacı Firmaları

Akü; arabalar, motorsikletler benzeri enerjiye ihtiyaç duyulan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektrikli araç gereçlerde kullanılır. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan gerektiğinde elektrik biçimde vermeye yarayan depolardır. Hurda sulu akü, küçük akü hurdası, kuru akü hurda alıyoruz. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma işlerinde elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde akümülatörlerden faydalanılır. Akü, yalnızca motor çalıştırmada kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bu görevlerin yanında alıcıya akım göndermek, voltajı dengelemek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj fazlalığını gidermek maksadıyla akünün işidir. Gençosman mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi istemelisiniz. Güngören Gençosman mahallesinde jeneratör hurdası alım satım hizmeti vermekteyiz.
Güngören 2.el jeneratör fiyatları bulunan sayfamızı görmek için arayın. Hayatı kolaylaştırılan elektrik enerjisinin bulunmadığı yerlerde elektrik jeneratörlerinden yararlanılmaktadır. Her şeyin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi kıymetsiz sayılamaz.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alıyoruz

Sanayi tipi lokanta mutfağı malzemeleri alıyoruz. Titizlikle kullanılmış pansiyon tipi bulaşık makinası, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolap, pizza dolapları alınır.

Kullanılmış tabak kurutma tezgahı, bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler firmamıza ait telefon numarasını arayabilir. Köpüklü ayran makinesi, çay ocağı dobajı, tabldot, kıyma makinesi dişlisi, su sebili, espresso makineleri, bardak mısır arabası bulundurmaktayız. Hali hazırda bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, lokanta tipi set üstü ocak, endüstriyel aspiratör, krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, krom yemek dilendiricileri vb endüstriyel mutfak malzemesini incelemek amacıyla alıcıları depolarımızı ziyarete davet ediyoruz.

Hurda Kağıt Alan Hurdacı Firma:

Piyasadan fazla fiyata renkli kağıt hurdası, koli hurdaları, kartonlar, beyaz kağıtlar alıyoruz. Yüksek tonajlı A4 kağıt hurdası, defter, okul kitapları, selpak peçete hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra hassasiyetle hurda satıcılarına daha çok kazanç elde etme olanağı sunuyoruz. Gençosman hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Geri dönüşüm için kitap hurda alımı hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Gençosman’da kağıt, karton hurdası alım satımı yapmayı sürdürüyoruz. İstanbul Gençosman mahallesinde hurda kuşe kağıt, bristol hurda, hurda kullanılmamış gazete alıyoruz.

Gençosman Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Yeni hurda fiyatları hakkındaki makaleyi inceleyin. Kurumsal sitemizdeki Gençosman hurda fiyatları haftada bir güncel olarak değiştirilmektedir. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Deneyimli Gençosman mahallesi hurdacı firması olarak tüm hurda alımlarını güncel Gençosman hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

Tonajlı Hurda Çinko Alıp Satan İstanbul Güngören Gençosman Mahallesi Hurdacı Telefonu

Mavimsi açık gri renkteki çinkonun atom numarası 30’dur. Çinko elementi amin, siyanür, halojen, amonyak iyonlarıyla bileşikler oluşturur. Antik çağlardan bu yana bilinen bir cevherdir. Lakin kullanımı ve üretimi tam olarak öğrenilemediğinden öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Gençosman hurdacı olarak çinko levha hurdası, çinko çatı sökümü alıyoruz. Çinko metali, yer yüzünde en fazla miktarda çıkarılabilen elementlerden birisidir.

Hurda Sac Alımı Yapan İstanbul Güngören Gençosman Mahallesi Hurdacı

Ardiye tavanı kaplamak amacıyla kullanımı uygun olan ikinci el sac temin ediyoruz. Gençosman hurda sac alım satım hizmetleri sunduğumuz illerdendir. Kapı, çatı, straforlu sandviç panel, varil üretim alanlarında sac levhası kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli taşıma araçlarının kaplamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında sac kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız eşyalardan hurda sac çıkarılabilir.

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları için önemlidir. Sac; metallerin ince veya kalın levha biçimine getirilen halidir. Haddelemeyle farklı inceliklerde düzleştirilir. Önceden belirlenmiş ebat ve boyutlarda kesilir.

Hurda Elektronik Malzeme Alımı

Bilgisayar parçaları Hurdası lcd monitör, lazer yazıcı, ses kartı, DDR rulo, resim tarayıcı, SATA hard disk, sunucu, porselen işlemci, ram, modem, ana kart, fotokopi makineleri, ekran kartı, power supply, elektronik kart satmak amacı ile arayabilirsiniz. Elektronik çamaşır makinesi, ütü, mutfak terazisi, ocak, bulaşık makineleri, fırın, mini buzdolabı, ütü masası, çay makinesi, kombi, klima, saç kurutma makineleri, vantilatör fiyatı hakkında bilgi istemek amacıyla hemen arayın.

Adaptör, elektrik panosu, adroid telefon kartları, kontaktörler, trafolar, GSM baz istasyonu kartları, termik röle, röleler alıyoruz. Sıfır ve ikinci el elektronik eşya alırken nakit para ödemeler yapıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp