Akıncılar Mahallesi Hurdacı

Güngören Akıncılar mahallesinin her noktasında 2.el eşyalar ve hurda eşyalar değerinde alıyoruz. İstanbul Güngören Akıncılar hurdacı deposu İstanbul Hurdacılık tecrübesi ile hurda alım ve geri dönüşüm işlerini kurumsalık ile tamamlıyoruz. Toptan peşin hurda satmak mı istiyorsunuz? Akıncılar mahallesi hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapıyoruz. Güngören Akıncılar yakınlarında geri dönüşüm ve hurdacı şirketiyiz.

Akıncılar hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık hurda satmak isteyenlere pazar günüde hizmet vermektedir. Akıncılar mahallesindeki geri dönüşüm şirketleri içinde hizmetlerimizle tercih sebebiniz oluyoruz.

Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Akıncılar hurdacısı olarak İstanbul Güngören Akıncılar mahallesinin tüm sokaklarında hizmet veriyoruz. Hurda alım satımlarında tecrübe ile hurdalarınızı kıymetinin üzerinde nakit alıyoruz. Satacağınız her cins hurdayı yerinizden almak için yerinize profesyonel ekip göndereceğiz.

Anlık Güngören Akıncılar mahallesi hurda fiyatları ile alım satım hizmetleri için bizi arayın. Hurdalarınızın değerini peşin parayla ödüyoruz.

Akıncılar mahallesinde hurda alım satımı yapanların en iyisi olarak hizmet detaylarını firmamızı tercih edenler için bu yazımızda bir araya getirdik. Akıncılar mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak ikinci el eşya almaktayız. Hurdanızın tutarını hesaplamamız için hemen bizimle irtibata geçip 3 dakika geçmeden size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Akıncılar Mahallesi Hurdacı Numarası

Bu sebep ile hurda malzeme satmak nedeni ile iş yerimizi tuşlamanız yeterlidir. Akıncılar mahallesi adresten hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasında yer almaktadır.

Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya önem vermektir. Eğer sizlerde isterseniz biriktirdiğiniz malzemeleri satarak Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunabilirsiniz. Şimdi arayarak, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı peşin paraya çevirebilirsiniz.

İstanbul Güngören Akıncılar mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde yer alıyor. Yirmi yedi seneden beri binlerce ton hurda madeni geri dönüşüm ile Türkiye ekonomisine kazandırmayı başardık. Bu sayede ihtiyaçtan az doğal kaynak yok edilmiş oldu.

Akıncılar Mahallesinin Hurdacı Firması

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her tür hurda bakır satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz. Akıncılar mahallesi hurdacı olarak Güngören Akıncılar’ın her yerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yakınınızdaki hurda nakliye personellerimizi yönlendiriyoruz. Hurdacılık alanında Yirmi yedi yıllık tecrübe ile Akıncılar piyasasına öncülük etmekteyiz. En yakın Akıncılar hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Güngören’in her tarafında olduğu gibi Akıncılar çevresinde de hurdacılık ve geri dönüşüm servislerimizi devam ettirmekteyiz. Tüm Güngören hurdacı arayışınızda hizmet veriyoruz.

Deneyimli Akıncılar hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Akıncılar’ın en büyük hurdacısı İstanbul Hurdacılık kurumsal yerinize getiriyor! Kurumsal anlayışla daha fazla kazanmayı hedefleyerek yüksek hurda fiyatları sunabiliyoruz.

Güngören Akıncılar Mahallesinde Hurda Alımı

Bugün sizlere Akıncılar da hurda alanlar ile firmamızın arasındaki tecrübemizi açıklamaya çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnun olmasına öncelik vererek çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza getirmekteyiz. Akıncılar mahallesinde kalay, CNC torna artığı hurdası, hurda çelik, zamak antimon, çinko alıyoruz. Akıncılar da yerinden hurda alım hizmeti veriyoruz.

Toptan demir, bakır hurdası, kurşun hurda, kablo hurda, çinko hurdası, hurda sarı ve alüminyum hurdası alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Akıncılar mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımız ile öncü durumdayız. Güngören Akıncılar da her türde hurda malzeme alımı işleri hakkında makale paylaşmıştık.

Akıncılar Mahallesi’nde Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacılar

Akıncılar hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş hurdası, MS-70 pirinç sarı araiş hurda, çubuk sarı talaşı MS-58, hurda sarı araiş MS-64, hurda sarı çubuk ucu alımında öncüdür. İstanbul’da ve Akıncılar mahallesinde hurda bronz fosfor araiş (Cusn8), hurda sarı araba radyatörü, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı su saati, hurda sarı vana musluk, hurda sarı fermuar talaşı, kırkambar sarı hurdası almaktayız.

Sitemizdeki Akıncılar daki sarı pirinç hurdası kilo fiyatını saat başı ulaştırmaktayız. Sarı alan hurdacılar içerikli metni inceleyebilirsiniz. Akıncılar hurda sarı fiyatları öğrenmek için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Akıncılar hurdacı İstanbul Hurdacılık adına hurda sarı alım satımı yapmaktayız.

Akıncılar Mahallesinde Karışık Demir Hurda Alanlar

Akıncılar’da extra demir, teneke, demir talaş hurdası, DKP demir, hurda toplama demir alımı yapan hurdacıyız. Güncel demir hurdası fiyatları için firmamıza ulaşın. Hurda demir alımı paylaşımını ziyaret etmek bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Dilediğiniz yerden hurda asansör, hurda pencere demir, tufal, demir trabzan, demir ev kapısı, ticareti yapıyoruz. Demir hurdası alan firmalar içinde bulunuyoruz.
Akıncılar hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Demir hurdası, Akıncılarda en çok alınıp satılan metaller içerisinde yer almaktadır. Bu yazıda paylaşılan Akıncılar mahallesi demir fiyat listesi güncellendi. Yüksek tonajlı pik demir hurda, inşaat hurdası, demir döküm hurdası, inşaat demiri çubuğu, inşaat demiri hurdası alırız.

İstanbul Güngören Akıncılar Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Kırkambar, hurda 3/8 bakır boru, yanık bakır, profil, bakır (kızıl) talaş hurdası, soyma bakır hurdası, kırma antigron alım satımı yapıyoruz. Akıncılar Mahallesi’nde bakır hurda alan hurdacı firmalar arasında yer alıyoruz. Hemen arayın.
İstanbul Güngören Akıncılar mahallesi hurda bakır fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Akıncılar mahallesi etrafında hurda bakır alımında deneyimliyiz. Hurda bakır petek, hammadde, bakır levha hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır eşya alan firmalar içindeyiz. Hurda bakır alan Akıncılar mahallesi hurdacı numarasını hızlıca arayarak keyifli hizmetlerin keyfini yaşayın!

Kalaylı bakır tencere, lama bakır, hurda TTR kırma, hurda bakır kazan, tel alıyoruz. Hurda bakır alan yerler makalemizde daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Akıncılar mahallesi hurda bakır fiyat listesi saat başı değişmektedir.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Akıncılar Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Güngören Akıncılar mahallesinde toptan kablo hurdası alırken hurda kablo borsasından fazla fiyat teklifi veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kablo hurda fiyatları başlıklı yazıya göz gezdirebilirsiniz. Hurda enye kablo, tek damar kablo, karışık kablo, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablosu alımı yapan hurdacıyız. Güngören Akıncılar mahallesinde hurda kablo alıyoruz. Akıncılar’ın en iyi hurdacısı ile keyifli bir hurda satımı temenni ediyoruz.

Ptt kablosu içi, ptt kablo hurdaları, hurda telefon kablolar, hurda yağlı iç ptt kablosu elinde olanlar bize ulaşın. %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, hurda elektrik kablosu alım satımında uzmanız. Akıncılar mahallesinde yer altı kablosu, fare yemez kablo hurdası, hurda çelik içli kablolar, hurda yeraltı enerji kabloları alım satımında ederinin üstünde fiyat listesini teklif ediyoruz.

Alüminyum Hurda Alım Satımı Yapan Akıncılar Hurdacısı

Buradaki İstanbul Güngören Akıncılar mahallesi alüminyum hurda kg fiyatını saat başı gönderiyoruz. Alüminyum hurda alanlar başlıklı konuya göz atabilirsiniz Şirketimize gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak, çıkma alüminyum jant, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere alıyoruz. Şirketimize destek olanların sayesinde Akıncılar’da sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Hurda alüminyum kutu, alüminyum üretim artığı hurdası, alüminyum talaş hurdası, alüminyum levha, alüminyum radyatör peteği hurdası satmak amacı ile arayabilirsiniz. Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek bir metaldir.

Yerinden hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi siyah alımı için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Alüminyum piston, hurda alüminyum araiş, sert kartel, profil, alüminyum matbaa kalıbı alan hurdacı firmasıyız. Her tür toptan hurda alüminyum almaktayız.
Akıncılar mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçin. Akıncılar mahallesinde alüminyum hurda alan yerler arasında lideriz.

Akıncılar Mahallesi Hurda Krom Alan Hurdacılar

Hurda krom paslanmaz alan Akıncılar mahallesi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık olarak kurumsal altyapıya sahip durumdayız. Krom hurda alımı yazımıza bir göz atmak istersiniz. Akıncılar mahallesinde hurda krom alımı yapıyoruz.
İstanbul Güngören ilçesinde hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın. Güngören Akıncılar mahallesinde 430 kalite paslanmaz krom hurdası, 201 krom hurda talaşı, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, krom makine hurdası, hurda paslanmaz krom 430 kalite talaşı, 201 paslanmaz krom hurda, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz.

Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Gayet sert bi yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Bildireceğiniz adresten 304 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 316 kalite hurda, 310 krom paslanmaz hurda, 304 krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 hurdası talaşı, 316 krom paslanmaz hurda talaşı ticareti yapıyoruz.

Hurda Kağıt Alım Satımı Yapan İstanbul Güngören Akıncılar Mahallesi Hurdacı Sitesi

İyi fiyatlarla A4 kağıt hurdaları, defterler, hurda peçete kağıdı, okul kitapları alıp satarken göstermiş olduğumuz ekstra duyarlılık sayesinde satıcıya çok daha fazla kazanç etme avantajı sunuyoruz.
Akıncılar hurda kağıt fiyatları öğrenmek için arayın. Önceki yazımızdaki kağıt hurda alımı ile alakalı paylaşımı okuyabilirsiniz. Güngören Akıncılar mahallesinde kağıt, karton hurdası alanlar içerisinde hizmet sunuyoruz.

Ederinden fazla fiyata beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, koli hurdaları, hurda karton alım satımı yapmaktayız. Güngören de ve Akıncılar mahallesinde kullanılmamış gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası alım satımı yapıyoruz.

Elektronik Hurda Alım Satımı

Ütü masası, bulaşık makinesi, vantilatör, fırın, mini buzdolabı, mutfak terazisi, klima, fön makinesi, kombi, çay makinesi, ocak, merdaneli çamaşır makinesi, ütü alıyoruz. Elektrik panosu, röleler, adroid telefon işlemcileri, trafolar, GSM baz istasyonu kartları, şarj cihazı, kontaktör, termik röleler alımlarında en iyi fiyatları firmamız sunmaktadır. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları renkli yazıcı, ADSL modem, işlemci CPU, ram, resim tarayıcı, ana kart, SSD harddisk, DDR rulo artıkları, server, ekran kartı, elektronik kart, lcd monitör, power, ses kartı, fotokopi makineleri alıyoruz. Her türlü elektronik ev eşyası için piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz.

Hurda Kurşun Alan Akıncılar Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hayatı kolaylaştırmak amacıyla alaşımlarda, benzin katkısı olarak, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtımlarda, mühimmatlarda, kabloların yalıtımında, kimyasal maddelerde, akü imali kurşun kullanılmaktadır. Dünyada nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir. Doğadaki cevherler patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalar sayesinde elde edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleri ile işlenir. Akıncılar hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak yağmur oluğu, hurda kurşun levha, hurda kurşun boru, çatı söküm kurşunu alımı için yerinize profesyonel ekip gönderiyoruz. Ayrıca Akıncılar’da çinko hurda alımlarına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Çinko hurdası satın alanlar bulmak istiyorsanız hemen arayın.

Güngören Akıncılar Mahallesinden Akü Hurda Alanlar

Elektriği kimyasal enerji olarak depolayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi şeklinde veren depolardır. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatör kullanılır. Akıncılar’da hurda küçük akü, hurda kuru akü, sulu akü hurdası alım ve satımı yapıyoruz.

Akü, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek yüksek devirde alternatörün üreteceği voltajı gidermek maksadı ile aküler kullanılarak motor korunmuş olur. Akıncılar mahallesi hurda akü fiyatları bulunan sayfamızı görmek için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Akü; otomobiller ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda enerji deposu olarak kullanılır.

Güncel Akıncılar Mahallesi Hurda Fiyatları

İstanbul Hurdacılık olarak tüm hurda alımını yeni Akıncılar hurda fiyatları ile tamamlıyoruz. Anlık Akıncılar hurda fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Bu sayfadaki Güngören hurda fiyatları her saat güncellenmektedir. Hurda sarı fiyatları 2022 hakkındaki makaleye bir göz atın.

İkinci el Hurda Raf Alan Hurdacı

Genelde batan mağazalar tarafından satışa çıkarılan hurda mağaza rafları, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları arasından seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıyoruz. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Fiyatları takip etmek için hurda raf alım satımı sayfamızı incelemeniz yeterlidir.

Hurda depolama rafları alıyoruz. Akıncılar mahallesi hurda çelik raf fiyatları sormak amacıyla cep telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır.

Çelik Çatı – Konstrüksiyon Sökümü

Akıncılar çelik konstrüksiyon ahır sökümünde deneyimli çalışanlarımızla hizmet vermekteyiz. Kolaylık bakımından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı biçimlerinin sökümü diğerinden farklıdır. Kapalı mekânların en önemli yerlerinden biri hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yarar. Çelik çatı söküyoruz. Söküm sonrası kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrike spor salonları söküm işlerinde işletmenin inşa projelerine dikkat edilmelidir. Böylece 2.el çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır.

Akıncılar Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Hurda motor, titanyum hurdası, hurda nikel, hurda imalat artığı, karbür alımı yapıyoruz. Akıncılar mahallesi sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Güngören Akıncılar mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonelliği dilediğiniz yere getiriyoruz. Asla hurda araç veya motorsiklet hurdası alım satımı yapmıyoruz. Dolayısı ile hurda araç yedek parçası temin etmek maksadı ile telefon kabul etmemekteyiz. bundan eminiz ki Akıncılar oto sanayi sitesi içinde oto yedek parça işi yapan yerler vardır. Rica ederiz çıkma oto parçası ihtiyacınızda onlar ile iletişime geçin.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Güngören’in Akıncılar mahallesinde yıkılmış yurt vs. binalardan alınan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pimapen pencere satıyoruz. Ayrıca batmış fabrikalardan edindiğimiz defolu fayans kalebodur, su geçirmez laminant parke, tavanlar, kiremitler ucuz fiyatlara satıyoruz.

Şantiyelerde inşaat vinci, boya tabancası, harç mikseri, alçı karıştırma mikseri az kullanılmış demir iskele, hurda 2.el plywood bulunur.

Akıncılar Mahallesi’nde Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İlk önce yıkıma hazırlanan fabrika binasının incelikle incelenmesi gerekiyor. Yapıların projesi kendisine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkım gereksinimi farklı olabilmektedir. Fabrika yıkımı yapmak ekosistemin korunması ve iş sağlığı açısından risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. Akıncılar’da fabrika yıkım işlerinde lideriz.

Jeneratör Hurda Alan Akıncılar Mahallesi Hurdacı Telefonu

Yaşamı kolaylaştırılan elektirik enerjisinin erişilemediği yerlerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Kullanıma bağlı olarak her makinenin ömrünü tamamlayarak daha çok kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Fakat eski jeneratörler bozukda olsa değer görmektedir. İstanbul Akıncılar da ikinci el jeneratör alımında en doğru fiyatı biz uygulamaktayız. Akıncılar mahallesi hurda jeneratör fiyatları için bize çağrı bırakabilirsiniz. Hurda jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Akıncılar Mahallesi’nden Çinko Hurdası Alan Hurdacı Firma

Çinko mavimsi açık gri renklidir. Akıncılar mahallesi çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alım satımı amacı ile Akıncılar’da bulunan hurdacılardan yüksek fiyat sunuyoruz.

Çinko elementi halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile kompleks bileşikler meydana getirmektedir. Antik dönemlerden bu yana biliniyor. Lakin nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Çinko metali, yerkabuğunda en çok miktarda yer alan metal elementlerdendir.

2. el Sac Hurdası Alanlar

Hurda sac geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir. Kapı, sandviç panel, varil, çatı üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Farklı gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli arabaların kapılarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, çatı kaplaması, sandviç panel üretiminde kullanıldığı bilinmektedir. Bütün bu malzemelerin kullanılmışına sac hurdası denilmektedir. Sac; metalin ince veya kalın levha haline getirilmiş şeklidir. İki merdane arasında farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen standart ölçülerde kesilir. Veranda tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilir. Akıncılar sac hurdası alım hizmetleri verdiğimiz illerdendir.

Akıncılar Mahallesi 2 el Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Alımı

Sübye makineleri, su sebili, kıyma çekme makinesi, tabldot, espresso makinesi, ayran makinesi, popcorn arabaları, çay ocağı malzemeleri bulunduruyoruz. Ardiyelerimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, aspiratör, evye, davlumbaz, küvet, paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi 3 gözlü ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri işyerimize davet etmekteyiz. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı ekipmanları alımı yapıyoruz.

Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava satanlar firmamızı arayabilirsiniz. İyi kullanılmış tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü dolap, lokanta tipi bulaşık makinası, buz makinesi alınır.

Akıncılar Mahallesinden Plastik Hurda Alan Hurdacı

Akıncılarda tonajlı kırmızı, mavi kapak hurdası, hurda pimapen, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası, kırkambar plastik hurda, pet şişe alımı yapan hurdacıyız. Hurda plastik; (N) azot, (O) oksijen, Karbon (C), hidrojen ve diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemelerin adıdır.

Akıncılar Mahallesi’nde jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, ABS plastik, polistiren alıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz.
Akıncılar hurda plastik fiyatları için arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp