Sanayi Mahallesi Hurdacı

Sanayi mahallesi hurdacılar içerisinde her tür hurda atık ticareti yapıyoruz. Sanayi’de hurda alanların lideri olmanın onurunu çalışanlarımız ile paylaşıyoruz.

Güngören Sanayi mahallesinin tamamında hurda eşyalar ve temiz kullanılmış ofis mobilyası ticareti yapıyoruz. Hurdalarınızı biriktirdiğiniz yerden bizzat gelerek almaktayız.

Hurda alımı yaparken bedelini nakit ödemekteyiz. İstanbul Hurdacılık sizlere geceleri de hizmet veriyor. Güngören Sanayi mahallesinde hurda hurda depoları içerisinde lider konumdayız. Hurdanızı nakite çevirmek için zamanınızın değerini bilerek telefon numaralarımıza ulaşarak en geç üç dakikada avantajlı fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Hurda malzeme alımında deneyim ile diğer hurdacılardan fazla fiyat listesi sunabilmekteyiz. Yüksek miktarda hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Sanayi mahallesi merkez hurdacı firması olarak her tür hurda almaktayız.

Sanayi mahallesi hurdacısı İstanbul Hurdacılık liderliğinde Sanayi mahallesi hurdacılık işlerine anlam veriyoruz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Sanayi hurdacı olarak Sanayi mahallesinde hizmet ediyoruz. Sanayi mahalle merkezinde hurda ve geri dönüşüm şirketiyiz. Güngören hurda borsasında uygulanan hurda fiyatlandırması ile alım satım yapmaya devam etmekteyiz.

Sanayi Mahallesinin Hurdacı Firması

Bizi tercih edenler her türde hurda kablo satışı yapmak amacıyla hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Tonajlı hurda malzeme alımıyla daha fazla kazanmayı amaçlıyoruz. Sanayi hurdacı telefon numarası mı arıyordunuz? Sanayideki en profesyonel hurdacısı İstanbul Hurdacılık ile hurda malzemenizi satmayı kolaylaştırın!

Sanayi mahallesi hurdacı şirketi olarak Sanayi mahallesinin tümünde her çeşit hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurda malzemeniz için çevrenizdeki hurda alım ekibimizi gönderiyoruz. Hurdacılıkta 27 senelik tecrübe ile faaliyet alanımıza tazelik getirmeye özen gösteriyoruz. En yakın Sanayi hurdacı firmamızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Güngören’in her yerinde yaptığımız gibi Sanayi etrafında da kurumsal faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Her türlü Güngören hurdacı ihtiyaçlarınızı gidermek için buradayız.

Sanayi Mahallesi’nde Hurda Alan Yerler

Bugün kü paylaşımda siz kıymetli müşterilere Sanayi de hurda alan yerlerle firmamızın arasındaki farkımızı anlatmış olacağız. Sanayi de kalay hurdası, hurda CNC torna artığı, çinko hurda, zamak antimon hurdası, çelik hurdası alımı yapmaktayız. Güngören Sanayi de hurda ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alımı işlerini titizlik ile yapmaktayız.

Yüksek tonajlı hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir alımlarında piyasadan daha yüksek fiyat listeleri veriyoruz. Sanayi mahallesi merkezinde hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile liderlik yapıyoruz. Sanayi mahallesi etrafında adresinizden hurda karton almaktayız. Firmamıza elindeki hurdaları satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden daha çok kazanmayı düşünüyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmekteyiz.

Sanayi Mahallesi’nde Hurdacı Numarası

Sanayi mahallesi her nevi hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu neden ile hurda fiyatları talep etmek için bizi aramalısınız. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz.

Yirmi yedi seneden bugüne on binlerce ton çinko hurdasını geri dönüşüm vasıtası ile ekonomiye kazandırdık. Bizim özverimiz ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. Görüldüğü üzere hurdacılık geleceğe ve doğaya fayda sağlamaktır. Sizde isterseniz elinizde bulunan hurdanın satışını gerçekleştirerek ülkemizin gelişimine yardım edebilirsiniz. Güngören Sanayi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak çevirebileceğiniz konumdadır.

Demir Hurda Alım Satımı Yapan Sanayi Mahallesi Hurdacı Telefonları

Güngören Sanayi mahallesinde demir talaşı, ekstra demir hurda, DKP demir, teneke, hurda toplama demir alım satımı yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi talep etmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyatları makalesini gezmek bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Sanayi de yüksek tonajlı hurda inşaat demiri, demir döküm hurdası, yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu hurdası, pik demir hurdası alım satımı yapılır.

Demir hurda alan fabrikalar arasındayız. Adresten hurda asansör, demir pencere korkuluğu, demir trabzan hurdası, hurda tufal, çıkma demir kapı, alım satımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Demir, yer yüzünde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içinde yer almaktadır. Sitemizdeki Sanayi mahallesi demir ton fiyatlarını ücretsiz gönderiyoruz.

İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Sanayi nin tamamından bakır hurda alım satımında deneyimliyiz. Bakır alan hurdacılar konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Sanayi mahallesi hurda bakır ton fiyatı içeren içeriğimizi inceleyiniz. Hurda hammadde, hurda bakır kap kacak, bakır eşya, bakırlı petek, hurda bakır levha alıyoruz. Bakır hurdası alan Sanayi mahallesi hurdacı iş yerimizi ivedi bir şekilde arayarak deneyimli servislerimizin tadını yaşayın! Bakır (kızıl) talaş hurda, 3/8 bakır boru hurda, kalın bakır profil hurda, kırkambar hurda, yanık bakır, hurda soyma bakır, antigron hurdası alım satımı yapıyoruz.

Sanayi’de bakır hurdası alan yerlerdeniz. Hemen arayın.
Sanayi mahallesi hurda bakır fiyatları için arayınız. Bakır kazan, bakır lama, tel, kalaylı bakır tencere, bakır TTR kırma granür hurda alıyoruz.

Hurda Krom Alımı

Yerinden 316 kalite krom paslanmaz hurda, 310 krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 304 hurdası, 316 paslanmaz krom hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 304 talaşı, krom 310 hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurdası alımı yazımızı ziyaret etmek iyi gelecektir.

Sanayi mahallesinde hurda krom alımı yapan firmayız.
Güngören’de hurda krom fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçin. Güngören Güngören de krom paslanmaz 430 kalite hurdası talaşı, 430 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 202 kalite hurdası, paslanmaz krom tank, paslanmaz krom 202 kalite hurdası, 201 paslanmaz krom hurdası, 201 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı alıyoruz.

Hurda krom alan Sanayi mahallesi hurdacı firmasıyız. Yapısından dolayı oldukça sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir.

İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi Hurda Sarı Alımı

Hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık Sanayi mahallesinde hurda sarı alımı alan hurdacıyız. İstanbul Hurdacılık olarak sarı araiş MS-64, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, hurda sarı pirinç araiş, MS-70 hurda sarı pirinç araiş, sarı talaş MS-58 hurdası ticaretiyle iştigal ediyoruz. Sanayinin her bölgesinde hurda sarı külçe MS-58, sarı radyatör hurdası, fosfor bronz (Cusn8), hurda sarı fermuar talaşı, kırkambar sarı hurdası, hurda sarı musluk, hurda su saati alan yerler arasındayız.

Bu sayfadaki Sanayi mahallesi sarı pirinç hurdası ton fiyatını uygulamamızı kullananlara güncel olarak gönderiyoruz. Sarı pirinç alan hurdacı başlığıyla paylaşılmış metine göz gezdirebilirsiniz.
Sanayi hurda sarı fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Kablo Hurda Alım Satımı Yapan Sanayi Mahallesi Hurdacısı

Telefon kablosu hurdası, hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu içi, ptt kabloları satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Güngören Sanayi mahallesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Kablo hurdası alanlar konulu içeriği okuyun. Hurda %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo, %30 bakırlı kablo, elektrik kabloları alımında öncülük yapıyoruz. Enye kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, karışık kablo, antigron kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları Sanayi mahallesi hurdacılık firması olarak hizmet sunmaktayız.

Sanayi’nin en büyük hurdacısı ile ticaretin keyfini yaşıyoruz. Sanayi’de hurda kablo alımı yapıyoruz. Çevremizde fare yemez kablo hurdaları, çelik zırh kablo, yeraltı kablosu, hurda yeraltı enerji kablosu alım satımı yaparken ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken hurda kablo piyasası fazla fiyat veriyoruz.

Hurda Alüminyum Alım Satımı Yapan Sanayi Hurdacı Firmalar

Buradaki Sanayi mahallesi alüminyum hurda ton fiyatını whatsapp grup üyelerine her gün yolluyoruz. Hurda alüminyum kilosu ne kadar konulu konuya bir göz atabilirsiniz Kimyasal elementlerden olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünek metal çeşididir.

Alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum talaş almaktayız. Sanayi mahallesinde adresten hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum curuf, parça alüminyum kompozit hurdası, alüminyum eloksallı profil alabilmek için irtibata geçmenizi diliyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum petek, jant, alüminyum tel hurda alımı yapıyoruz.

İstanbul’da alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz.

İstanbul Hurdacılık’a verdiğiniz destek ve önem sebebiyle müşterilerimize şükranlarımızı sunarız. Hurdasını satanların sayesinde her gün tecrübe kazanıyoruz. Her tür toptan alüminyum hurda almaktayız. Sanayi mahallesi hurda alüminyum fiyatları için bizlerle irtibata geçin. Araiş, piston, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum kartel, hurda alüminyum profil ticaretiyle uğraşan firmayız.

İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi Yakınlarında Hurda Plastik Alımı

Yerinden mavi ve kırmızı kapak hurda, kırkambar plastik hurdası, hurda pet şişe, şeffaf beyaz naylon, pimapen imalat artığı hurdası alımı yapıyoruz. Plastik hurda, oksijen, (C) karbon, hidrojen, Azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Sanayi mahallesinin tamamında ABS plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin, hurda kristal polistiren alıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz. Sanayi hurda plastik fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Kağıt Hurda Alan Sanayi Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hurda kitap alan firmalar hakkındaki yazımızı muhakkak okumalısınız. Güngören Sanayi mahallesinde hurda kağıt alım satımı yapıyoruz. Yerinden defter hurdaları, hurda okul kitapları, A4 kağıt hurdası, peçete hurdası tartımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan özen sayesinde hurda alım satımı yapmak isteyenlere ederinden daha fazla oranda kazanım elde etme olanağı sunuyoruz. Sanayi hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşın.

Sanayi hurdacı olarak kuşe kağıt hurdası, hurda kullanılmış gazete, bristol hurda alım satımı yapıyoruz. Yüksek liste fiyatları ile karışık renkli kağıt, koli hurdası, kartonlar, beyaz kağıt hurdaları alanlar arasında en yüksek kilo fiyatını teklif ediyoruz.

Kurşun Hurda Alımı

Kurşun kullanılmakta olan en eski metallerden biridir. Kurşun pigmentler ve kimyasal maddelerde, çeşitli alaşımlarda, akü imali, askeri mühimmatlarda, kablo izolasyonu, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kullanılmaktadır. Yer yüzünde nabit olarak rastlanmaktadır. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar ile elde edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle işlenmektedir. Sanayi mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun levha, kurşun boru, kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare ve çatı kurşunu sökümü ve alımı yapmaktayız. Ayrıca Sanayi de çinko hurda alım satım hizmeti sunmaktayız. Çinko hurdası satmak istiyorsanız hemen arayın.

Sanayi Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Sanayi mahallesi oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alımı yapıyoruz.

Güngören Sanayi mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmeti çağırdığınız yere getirmekteyiz. Fakat hurda araç veya bisiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Bu nedenle hurda veya ikinci el oto yedek parçası için çağrı kabul etmemekteyiz. Şüphesiz Sanayi sanayi sitesi içerisinde ikinci el otomobil yedek parçası işleri yapan yerler vardır. Rica ediyoruz bu tür istekleriniz için onları arayın.

Motor hurdası, hurda titanyum, şablon nikel, imalat artığı, hurda karbür almaktayız.

Fabrika Bozumu

Sökümden önce yıkımı yapılacak imalathanenin incelikle gezilmesi gerekiyor. Sanayi mahallesi fabrika söküm ve bozumu işinde profesyoneliz.

Yapıların inşa projeleri kendine özgüdür. Dolayısıyla yıkım biçimleri ona göre yapılmalıdır. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebebiyle risk taşıyan işler arasında sayılmaktadır. Uzmanlık alanı yıkım olan ekiplerce kontrollü tamamlanmalıdır.

2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış depo binalarından kenara ayrılan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapenler, mutfak dolapları alıyoruz. Büyük projelerde inşaat vinci, boya makinesi, harç pompası, alçı sıva karıştırma makinesi az kullanılmış iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Ayrıca batmış şirketlerden almış olduğumuz küçücük hataları anlaşılamayan fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremit, su geçirmez laminant parke ekonomik fiyatlara satıyoruz.

Sanayi Mahallesi Anlık Hurda Fiyatları

Sitemizdeki hurda fiyatları konuya bir göz atabilirsiniz. Burdaki Sanayi hurda fiyatları her en az dört günde bir güncellenmektedir. Güncel hurda fiyatları sormak için arayın. Bütün hurda alımını yeni hurda fiyatları ile tamamlıyoruz.

Hurda Elektronik Alımı

Ütü, çay ve türk kahvesi makinesi, tartı, merdaneli çamaşır makineleri, ütü masası, 2 programlı bulaşık makinesi, ocak, klima, vantilatör, mini buzdolabı, fırın, kombi, fön makineleri almaktayız. Sıfır ve ikinci el elektronik eşya için değerinden yüksek fiyat sunmaktayız.

Elektrik panosu, röle, akıllı telefon kartı, elektrik trafosu parçaları, GSM istasyon kartları, şarj cihazı, kontaktör, termik röleler alımlarında en yüksek fiyatı sunuyoruz. Laptop bilgisayar Hurdası ekran kartı, porselen işlemci, ram, güç kaynağı, tonerli yazıcı, ses kartı, tarayıcı, lcd monitör, sunucu, yeni nesil ana kart, fotokopi makinesi, VDSL modem, DDR rulo artıkları, harddisk, elektronik kart satmak amacıyla arayabilirsiniz.

Hurda Akü Alan Firma

Elektriği kimyasal biçimde depolayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcılara akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemek yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltaj fazlalığını gidermek maksadıyla aküler kullanılarak araç korunmuş olur. Sanayi mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için firmamızla iletişime geçin. Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan aletlerde kullanılmaktadır.

Akü; otobüsler gibi enerjiye ihtiyacı bulunan taşıtlarla bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılır. Sanayi’de kuru akü hurdaları, küçük akü hurdaları, sulu akü hurdası almaktayız.

İstanbul Güngören Sanayi Mahallesi Çelik Çatı Sökümü

Sanayi çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde Yirmi yedi deneyime sahip uzman kadromuzla güvenli hizmet veriyoruz. Çelik yapı ve prefabrike spor kompleksleri sökümünde yapının imar projeleri özenle incelenmelidir. Böylelikle 2.el çatı makası ve 2.el çelik malzeme olarak satılabilecekler ayrılabilir. Çelik çatı söküm işlerini güvenle tamamlıyoruz. Söküm sonrası kalan çelik parçalar geri dönüşüme kazandırılır. Binalar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatı kaplamaları mekanın kullanım süresini kolaylaştırmaktadır. Kolaylık bakımından en ideali çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı makaslarının söküm işleri birbirinden değişik yapılmalıdır.

Hurda Çinko Alım Satımı

Mavimsi açık gri renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Elementler içinde bulunan çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler meydana getirmektedir. Çinko metali, yerkabuğunda en fazla bulunan metal elementlerinden biridir.

Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Ancak üretimi ve kullanılması tam manasıyla anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Sanayi mahallesi çinko levha, hurda çinko çatı sökümü Sanayi geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız.

İkinci el Hurda Çelik Raf Alan Hurdacılar

Genelde ticari hayatını sonlandırmış giyim mağazaları tarafından satışa çıkarılan ürün reyonları, mağaza raf hurdası, çelik raflar, market rafı hurdası, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el hurda raf satıyoruz. İkinci el çelik raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcut. Konu hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda raf alan firmalar hakkındaki konumuza göz atmanız yeterlidir.

Demir raf hurdası alımı yapıyoruz. Sanayi hurda raf fiyatları istemek maksadı ile bizi tuşlayabilirsiniz.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

Kullanılmış tabak kurulama tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, tava, tepsi, kazan satanlar firmamızı arayabilir. Espresso makineleri, kıyma makinesi dişlisi, su sebilleri, popcorn arabaları, köpüklü ayran makinesi, çay ocağı malzemeleri temin etmekteyiz. Hali hazırda bulunan döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi kuzine, sanayi tipi aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri vs endüstriyel tipte mutfak aletlerini görebilmeniz amacı ile sizi işyerimize davet etmekteyiz.

Profesyonel lokanta ekipmanları alıyoruz. Titiz kullanılmış olan buz makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıp satmaktayız.

Jeneratör Hurdası Alan Hurdacılar

İkinci el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi uzmanlarımızla kolaylıkla iletişime geçin. Bilindiği gibi her şeyin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamayacak hale gelmesi mümkündür. Ancak 2.el jeneratörler çalışmıyor olsada alıcı bulabilir. Sanayi mahallesi etrafında 2.el jeneratör alan hurdacılar içindeyiz. Sanayi mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Elektriğe ulaşmamızı kolaylaştırılan elektiriğin karşılanamadığı verilemediği bölgelerde jeneratörlerden yararlanılmaktadır.

Sac Hurdası Alıp Satan Sanayi Mahallesi Hurdacı Numarası

Kümes çatısı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Sanayi hurda sac aldığımız yerler içerisindedir. Çatı, demir kapı, varil, straforlu sandviç panel üretiminde kullanılmaktadır. Farklı tekerlekli vasıtaların kaplamasında, gemi, uçak gövdelerinde yoğun bir biçimde kullanılmaktadır. Varil, çatı, demir kapı, sandviç panel üretiminde kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerden hurda sac çıkarılabilir. Sac; metal malzemenin kalın veya ince levha haline getirilmiş biçimidir. Silindirle çeşitli inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenen ölçü ve boyutlarda kesilmektedir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca satın alınmaktadır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655
WhatsApp