Feneryolu Mahallesi Hurdacı

Feneryolu mahallesi hurdacısı olarak ikinci el inşaat malzemeleri almaktayız. Feneryolu mahallesi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık kalitesiyle Feneryolu mahallesindeki hurda alım satım ve geri dönüşüm hizmetlerinin değişmesine kurumsallık ile önemli katkılarda bulunmaktayız.

Hurda eşya alımında deneyim ile hizmet veriyoruz. Alacağımız hurdalarınızın personellerimizce hesaplanan tutarını yükleme esnasında nakit olarak ödüyoruz. İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesindeki hurda iş yerleri arasında öncülük ediyoruz.

Feneryolu Mahallesi’nden hurda ve kullanılmış ofis mobilyaları alım satımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı miktarda alımlarda Feneryolu mahallesi fiyatlarından yüksek fiyat uygulamaktayız. Feneryolu hurdacısı firmalar içindeyiz. Hurdalarınızın tutarını hesaplamamız için çok vakit geçmeden firmamızla bağlantı kurup dört dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Kadıköy hurda borsasında uygulanan anlık hurda fiyatları ile hurda alım satımı hizmetleri için bizi arayın. İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesi merkez hurdacısı olarak Feneryolu da sunduğumuz servisleri sizin için bir araya getirdik.

İstanbul Hurdacılık sizler gibi kaliteden anlayan müşterilerine cumartesi ve pazar günleride hizmet sunmaya devam ediyor. Kadıköy Feneryolu bölgesinde hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

Hurdalarınızı almak amacıyla Feneryolu Mahallesi’nde hurda toplama merkezi oluşturuyoruz. Yüksek miktarda nakit hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Geri dönüşüm yapan Feneryolu mahallesi hurdacısı olarak hurdacılık alanında kaliteli hizmet yürütüyoruz.

Feneryolu Mahallesi Hurda Alan Fabrikalar

Feneryolu nun her tarafında hurda ve ikinci el profesyonel lokanta eşyası alımı işlerinizde yardımcı oluyoruz. Feneryolu da gönderdiğiniz adresten çinko hurdası ve ikinci el malzeme alım satım işleri yapmaktayız. Bugün de siz değerli müşterilere Kadıköy Feneryolu mahallesinde hurda alan yerler ile aramızdaki profesyonellik farkını açıklamaya çalışmaktayız. Müşterilerin memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonel hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Feneryolu mahallesinde çinko hurda, imalat artığı, hurda kalay, çelik hurda, hurda zamak alımında iyi fiyat uyguluyoruz. Toptan hurda sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımı yaparken yükseltilmiş fiyat listesi uyguluyoruz. Feneryolu mahallesinde hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimizle öncülüğe çıkıyoruz.

Feneryolu Mahallesinin Hurdacı Firması

Feneryolu’da hurdacı olarak Feneryolu’nun etrafında hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurdalarınızın yüklenmesi için en yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Kurumsal anlayış ile kazanç elde etmek istemekteyiz. Yirmi yedi senelik deneyim ile hizmetimizi vermekteyiz. En yakın Feneryolu hurdacı numaramızı aramanız yeterlidir. Kadıköy’ün tümünde olduğu gibi Feneryolu etrafında da hurda alım satımı faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kurumsal Kadıköy hurdacı ihtiyaçlarınızda hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Feneryolu hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Feneryolu hurdacısı İstanbul Hurdacılık’la tanışın! Bizi tercih edenler her nevi hurda kurşun satışı yapmak sebebi ile bizi tuşlamalısınız.

Feneryolu Mahallesi Hurdacı Numarası

Bu nedenle hurda satmak üzere hizmet numaramızı tuşlayabilirsiniz. Feneryolu mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu tuşlayarak, anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı nakite çevirebilirsiniz.

Okuduğunuz üzere geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Şayet siz de isterseniz hurda satarak çalışmalarımıza katkıda bulunabilirsiniz. Yirmi yedi yıldan şimdiye tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Firmamızın çalışmalarıyla daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi. İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Kadıköy Feneryolu Mahallesinde Hurda Demir Alanlar

Güncel demir hurdası kilo fiyatları istemek amacıyla fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyat listesi paylaşımımıza mutlaka göz atmalısınız. Yerinden demir trabzan, tufal, asansör malzemeleri, hurda pencere korkuluğu, çıkma demir kapı ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Feneryolu’da demir talaşı, dkp demir, hurda toplama demir, ekstra demir, teneke Feneryolu hurdacı firması olarak iyi hizmet vermekteyiz. Yüksek tonajlı yıkım hurdası, hurda inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu (parça), döküm demir, pik hurda demir alırız.

Feneryolu Mahallesi’nde demir hurda alan firmalar arasında yer alıyoruz.
Feneryolu hurda demir fiyatları hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda bulunan madenler arasındadır. Sitemizdeki Feneryolu mahallesi inşaat demiri kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesi’nde Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Feneryolu hurdacı firma İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Feneryolu mahallesi hurda sarı fiyatlarını dileyenlere her gün göndermekteyiz. Hurda sarı pirinç hakkındaki içeriği ziyaret edin.
Feneryolu hurda sarı fiyatları bulunan listemize ulaşmak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Feneryolu’da kırkambar sarı, hurda MS-58 külçe sarı, hurda sarı oto radyatör, hurda sarı su saati, sarı musluk, hurda fosfor araiş Cusn8, hurda sarı imalat artığı alanlar arasındayız. Feneryolu hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı araiş, MS-70 hurda sarı araiş, hurda sarı talaşı, MS-64 sarı pirinç araiş hurdası, çubuk ucu parça sarı hurdası MS-58 alımıyla iştigal ediyoruz.

İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesinde Kablo Hurdası Alımı

Sitemizdeki hurda kablo makaleye bir göz gezdirebilirsiniz. Ptt kablo hurdası, ptt kablo içi yağlı deşe hurdaları, hurda telefon kablolar, ptt kablo içi (deşe) elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Feneryolu mahallesinde hurda kablo alıyoruz. Feneryolu’nun en büyük hurdacısı ile keyifli bir hurda ticareti yaşamanızı arzuluyoruz. hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımına öncülük ediyoruz.

Çevremizde hurda çelik zırh kablosu, çelik içli kablo hurdaları, fare yemez kablo, hurda yeraltı enerji kablosu alım satımı sırasında değerinin üstünde fiyatları sunuyoruz. Kadıköy Feneryolu mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kadıköy Feneryolu mahallesinde yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde ederinden daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. İç tesisat kablo hurdası, enye kablo hurdaları, karışık kablo hurdaları, hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Alüminyum Hurda Alımı Yapan Feneryolu Hurdacı Firması

Her türlü tonajlı alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Feneryolu mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayabilirsiniz. Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal bir elementtir. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal çeşididir. Sizin destekleriyle Feneryolu bölgesinde daha hızlı tecrübeli hale geliyoruz.

Bizlere verdiğiniz destek ve önem için müşterilerimize şükran duyuyoruz. Buradaki İstanbul Kadıköy Feneryolu mahallesi hurda alüminyum kilo fiyatını isteyene ücretsiz gönderiyoruz. Alüminyum talaş hurdası, alüminyum petek radyatör, alüminyum levha, alüminyum kutu hurdası, alüminyum üretim artığı hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Feneryolu mahallesinde alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız.

Konumdan alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, profil eloksallı alüminyum almak için telefon etmenizi beklemekteyiz. Alüminyum sac, hurda alüminyum petek, alüminyum tas tabak hurda, çıkma alüminyum jant, hurda alüminyum tel, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurda, alüminyum kartel, profil, alüminyum piston hurda için peşin ödeme veriyoruz.

İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Bakır süs eşyası, bakır petek, bakır ham madde hurdası, bakır tepsi, hurda levha alıyoruz. Feneryolu Mahallesi’nde hurda bakır alan hurdacı firmalar içinde yer alıyoruz. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz.
Feneryolu mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için bizimle irtibata geçin.

Hurda bakır kırkambar, soyma bakır, yanık bakır, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır kızıl talaş, bakır boru hurda, ince bakır profil alan firmayız. Feneryolunun tamamından bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bakır tel, kazan, hurda TTR kırma, büyük bakır tencere, bakır lama hurda alınır. Hurda bakır alan yerler yazımızda daha detaylı bilgi yer alıyor. Feneryolu mahallesi hurda bakır kilo fiyatı anlık değişmektedir. Feneryolu’da hurda bakır alan hurdacı numarasını kolayca arayarak deneyimli servislerin tadına varmaya başlayın!

Hurda Krom Alıp Satan Feneryolu Mahallesi Hurdacı Telefonu

Feneryolu’da hurda krom alan hurdacıyız.
Kadıköy’de hurda paslanmaz krom fiyatları için arayın. Kadıköy Feneryolu mahallesinde krom 430 hurdası, paslanmaz krom 202 hurdası, 202 krom hurdası talaşı, hurda krom 201, 430 paslanmaz krom hurdası talaşı, 201 krom hurda talaşı, krom makine parçası alımı için özel fiyat listeleri uyguluyoruz.

Bildireceğiniz konumdan hurda paslanmaz krom 316 kalite talaşı, krom 310 kalite hurda, 316 krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı, hurda krom paslanmaz 304 kalite, krom 310 hurda talaşı alan Feneryolu hurdacısıyız. Krom hurda ton fiyatı gönderimizi okumak öğrenmenizi sağlar.

Yapısından dolayı sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Hurda krom alan geri dönüşüm firmaları içerisindeki Feneryolu hurdacı depsouyuz.

Hurda Elektronik Alanlar

Sıfır ve az kullanılmış elektrikli alet alımlarında değerini anında ödüyoruz. Hurda Laptop bilgisayar parçaları ekrankartı, modem, power supply, sabit disk, ana kart, renkli yazıcı, elektronik kart, CPU işlemci, fotokopi makinesi, DDR rulo, server, ram, belge tarayıcı, ses kartı, CRT monitör almaktayız.

GSM baz istasyonu kartları, kontaktör, röle, akıllı telefon işlemcileri, şarj cihazı, elektrik trafoları, elektrik pano malzemeleri, termik röle alımında en iyi fiyatı bizler veriyoruz. Ütü masası, bulaşık makineleri, vantilatör, fırın, buzdolabı, terazi, klima, saç kurutma makineleri, kombi, çay kahve makinesi, ocak, elektronik çamaşır makinesi, ütü almaktayız.

Hurda Sac Alanlar

Tavuk kümesi çatısı kapatmak amacıyla kullanabilirsiniz. Feneryolu hurda sac aldığımız illerdendir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanmaktadır.

Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha şekline getirilen biçimidir. Silindirle çeşitli inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş boyut ve ebatlarda şeritler halinde kesilir. Kapı, varil, çatı kaplaması, sandviç panel üretiminde sac kullanılmaktadır. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapılarında sıkça kullanılmaktadır. Varil sandviç panel, kapı, çatı kaplaması üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerin atılına hurda sac denir.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alıyoruz

Sanayi tipi 2. El restoran mutfağı aletleri alıyoruz. İkinci el bakır tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Elektrikli çay kazanı, su sebili, ayran makineleri, tabldot, mısır arabaları, espresso makineleri, kıyma çekme makineleri ihtiyaçlarınızı karşılayabiliyoruz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi yemek ocağı, dinlendirici, dilendirici küveti, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör vb. endüstriyel tipi mutfak malzemelerini yakından görmek için sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz.

2.El İnşaat Malzemeleri Alım Satımı

Ayrıca iflas eden fabrikalardan edindiğimiz defolu fayans kalebodur, tavan, kiremitler, laminant parke satıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, alçı makinesi, boya tabancası, harç makinesi az kullanılmış vidalı iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Feneryolu mahallesi çevresinde yıkılmış elbiseci binalarından temin edilen yeni ayarında 2.el çelik kapı, mutfak dolabı, pencere alan yerler içerisindeyiz.

Kurşun Hurdası Alım Satımı Yapan Feneryolu Mahallesi Hurdacı

Günümüzde alaşım üretiminde, kabloların izolasyonunda, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, akü imalatı, askeri mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde kurşun madeni kullanıldığı bilinmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak Feneryolu da Çatı minare kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası, hurda levha kurşun, kurşun boru hurda alıyoruz. Ayrıca Feneryolu’da hurda çinko levha alımlarına özel fiyat listesi sunuyoruz. Hurda çinko satın alan yer bulmak istiyorsanız hemen arayabilirsiniz. Doğadaki kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir. Yer kabuğunda doğal olarak rastlanmaktadır.

Feneryolu Mahallesi Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Feneryolu mahallesi fabrika söküm ve bozumu konusunda tecrübeliyiz. Her inşaatın inşa projesi kendisine özgüdür. Dolayısıyla yıkım şekli de farklı yapılmalıdır.

Başlamadan önce yıkımı arzu edilen taşınmazın detaylı biçimde dolaşılması gerekmektedir. Bina yıkım işleri tamamlamak iş güvenliği ve ekosistemin korunması sebebiyle riskli işlerdendir. Deneyim kazanmış personeller tarafından kontrollü yapılmalıdır.

Feneryolu Mahallesi Yakınlarında Akü Hurdası Alanlar

Elektriği kimyasal olarak depolayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi olarak veren depolardır. Sulu akü hurdaları, kuru akü hurdası, küçük akü hurdası alımı yapıyoruz.

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken aletlerde akümülatörler hali hazırda akülerden faydalanıyoruz. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Bunun yanında alıcılara akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltajı düzeltmek için akü kullanılarak araç korunmaktadır.
Feneryolu mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayınız. Aküler; otomobiller, motorsikletler, otobüsler ve benzeri taşıtlar ile bazı elektronik alet edavatlarda kulanım görmektedir.

Plastik Hurda Alımı Yapan Feneryolu Mahallesi Hurdacı Telefonu

Toptan mavi kapak hurda, kırkambar plastik hurdası, şeffaf naylon, hurda pimapen imalat artığı, hurda pet şişe ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Plastik hammadde, Hidrojen, azot (N), (C) karbon, Oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir.

Feneryolu mahallesi etrafında ABS plastik hurda, jelatin, polipropilen hurdası, hurda polistiren ticaretiyle uğraşıyoruz. Aramanızı bekliyoruz. Feneryolu hurda pimapen fiyatları sormak için arayınız.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı Yapan Feneryolu Mahallesi Hurdacı Numarası

Mavimsi açık gri renklidir. Çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonları ile bileşikler meydana getirir. Çinko, eski çağlardan beri bilinmektedir. Lakin malesef kullanımı ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

Kadıköy’de ve Feneryolu mahallesinde hurda çinko levha, çinko çatı sökümü ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Çinko, yerkabuğunda en fazla çıkarılabilen metal elementlerinden biridir.

İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesi Çevresinde Kağıt Hurdası Alım Satımı

Yerinden kağıt havlu peçete, defterler, hurda A4 kağıtlar, okul kitapları alım satımlarında göstermiş olduğumuz fazladan özenle satıcıya daha çok oranda kazanma şansı veriyoruz. Feneryolu hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. derinden çok fiyata renkli kağıt, hurda beyaz kağıt, karton hurdası, koli alanlar arasındayız. Hurda kitap geri dönüşüm alanlar hakkındaki yazımızı okuyabilirsiniz. Feneryolu’da hurda karton ve kağıt alımı yapıyoruz. Feneryolu bölgesinde hurda kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol hurda alıyoruz.

Jeneratör Hurda Alımı Yapan Feneryolu Mahallesi Hurdacı Firması

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi mümkündür. Ancak eski jeneratörler çalışmasa da alınır. Elektrik enerjisi kesilen yerlerde jeneratörler kullanılmaktadır.

İstanbul Feneryolu mahallesinde ikinci el jeneratör hurdası alıyoruz. Kadıköy 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Jeneratör hurdası satanlar bizden teklif isteyebilirsiniz.

Feneryolu Mahallesi Hurda Fiyatları

Buradaki Feneryolu mahallesi hurda fiyatları anlık olarak güncelleniyor. Güncel hurda fiyatları ile hurda satmak için arayın. Sitemizdeki hurda fiyatları makaleyi okuyabilirsiniz. Bütün hurda alımını anlık güncellenen Feneryolu hurda fiyatlarıyla gerçekleştiriyoruz.

2.El Raf Hurda Alım Satımı

Hurda depolama rafları alıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen mandıralar tarafından satışa sunulan teşhir reyonları, çelik raflar, hurda market rafı, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el raf satışı yapıyoruz.

Kadıköy Feneryolu raf hurdası fiyatları öğrenmek maksadiyla telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Daha detaylı bilgi için ikinci el raf sayfamızı inceleyiniz.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işlerinde yapının inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çelik çatı makası ve ikinci el çelik malzemesi olarak satılabilecek olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı makası sökümü işlerinizi tamamlıyoruz. Arta kalan çelik parçalar geri dönüştürülebilir.

Sağlamlık bakımından en sağlam çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatıların söküm işleri ötekinden değişiktir. Kapalı alanların en önemli tarafı kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yaramaktadır. Feneryolu mahallesinde çelik konstrüksiyon bina sökümünde deneyimli personellerimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz.

İstanbul Kadıköy Feneryolu Mahallesi Hurdacı Sitesi

Feneryolu mahallesi sanayi bölgesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 34, Nema 17 step motor hurdası almaktayız.

Hurda motor, hurda şablon nikel, karbür hurda, titanyum hurdası, hurda imalat artığı almaktayız.

Kadıköy Feneryolu mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Lakin hurda araç veya motosiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Dolayısıyla hurda araç yedek parça istemek için çağrı kabul etmemekteyiz. bundan eminiz ki Feneryolu oto sanayi sitesi içinde oto yedek parça alım satımı yapan yerler vardır. Rica ederiz ikinci el otomobil parçası ihtiyaçlarınızda o firmaları arayın.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp