Güneştepe Mahallesi Hurdacı

Güneştepe mahallesi geri dönüşüm firması olarak her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri almaktayız. Hurda malzeme alımlarında titizlikle kurumsal vermekteyiz. Güneştepe de hizmet veren İstanbul Hurdacılık kaliteli hizmetleriyle Güneştepe çevresinde hurda alım ve geri dönüşüm hizmetlerini kurumsalık ile tamamlamaktayız.

Miktarı yüksek hurda eşya ticaretinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Güneştepe hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz. Güneştepe deki geri dönüşümcüler içerisinde öncüyüz. Alınacak hurdalarınızın hesapladığımız bedelini yerinde peşin bir şekilde ödemekteyiz. Tüm hurdayı kapınızdan alıyoruz.

İstanbul Hurdacılık hurda malzemesini satacaklara haftasonları da hizmet sunmaya devam ediyor. Güneştepe mahallesinde hurda alım firmasıyız. Hurdanızı satarak kazanç sağlamak için zaman kaybetmeden telefonlarımıza ulaşıp maksimum bir dakikada size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz.

Güneştepe mahallesi ve çevresinden 2.el ofis mobilyası ve hurda malzeme alımında hurdanızın ederini diğer firmalardan daha iyi fiyat ile ödemekteyiz. Yüksek tonajda hurda malzeme satmak istiyor musunuz? İşinin ehli Güneştepe mahallesi bölgesi hurdacı firma olarak özel fiyatlarla krom hurdası alımı yapıyoruz.

Güncel Güngören Güneştepe mahallesi hurda fiyatlarıyla alım satım yapmaktayız. Güneştepe mahallesinde hurda alım satımı yapan yerlerden biri olmanın keyfini sizin ile yaşamaktayız.

Güngören Güneştepe Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Yirmi yedi yıldan beri on binlerce kilo çinko hurdasını geri dönüşüme kazandırabildik. İstanbul Hurdacılık’ın özverisi ile gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesi önlenmiş oldu. Bu neden ile hurda atık fiyatları istemek üzere bizleri arayabilirsiniz. Şimdi numaramızı tuşlayarak, güncel hurda fiyat listesi ile hurdanızı nakit paraya döndürebilirsiniz.

Güneştepe mahallesi yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içerisindedir. Güneştepe hurdacı numarası iletişim sayfamızın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Görüldüğü gibi hurdacılık geleceğe fayda sağlamaktır. Şayet sizde isterseniz topladığınız hurdanın geri dönüştürülmesini sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz.

Güneştepe Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Firmamızı tercih edenler her çeşit hurda malzeme satışı sebebiyle çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz. Güneştepe mahallesi hurdacı şirketi olarak Güngören Güneştepe’nin tümünde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenizin transferi için en yakınınızdaki hurda nakil araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Yirmi yedi yıllık tecrübeyle Güneştepe piyasasına tazelik getirmeye özen göstermekteyiz. En yakın Güneştepe hurdacı telefonumuzu arayabilirsiniz. Güngören’in tümünde yaptığımız gibi Güneştepe çevresinde de hurda alım servislerimizi sürdürüyoruz. Kurumsal Güngören hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Güneştepe çevresinde hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Güneştepe geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık en iyi fiyat teklifini sunuyor! Çözüm üreterek sürümden kazanmaya önem vererek kalitemizi arttırıyoruz.

Güngören Güneştepe Mahallesinde Hurda Alanlar

Güngören Güneştepe de her nevi hurda malzeme alım satımı işlerinizde profesyonel hizmet sunuyoruz. Bugün sizin gibi kıymetli müşterilere Güneştepe de hurda alan geri dönüşüm firmaları ile firmamızın arasındaki farkımızı anlatıyoruz. Tonajlı sarı pirinç hurdası ve hurda alüminyum, kablo, bakır, kurşun,çinko, demir satanlara özel Güneştepe mahallesi hurda listesinden yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Güneştepe’de hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öne geçiyoruz.

Müşteri memnun kalmasını önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Güneştepe’de yerinden hurda alım hizmetleri veriyoruz. Güneştepe’de antimon zamak, çinko hurdası, hurda kalay, çelik hurda, hurda makina artığı alıyoruz.

Güneştepe Mahallesi Sarı Hurdası Alım Satımı

Güneştepe hurdacı İstanbul Hurdacılık firmamızla hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. Güneştepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 pirinç sarı araiş, hurda sarı pirinç araiş MS-64, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, hurda sarı pirinç araiş, sarı çubuk ucu hurdası MS-58 ticaretinde lider konumdayız.

Sayfamızdaki Güneştepe mahallesi pirinç sarı kilo fiyatı günceldir. Daha geniş sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar konuya göz atın. Güneştepe hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayınız. Güneştepe mahallesi merkezinde hurda su saati, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, hurda sarı pirinç talaşı, sarı radyatör hurda, kırkambar sarı hurda, sarı musluk hurdası, MS-58 sarı külçe hurdası alıyoruz.

İstanbul Güngören Güneştepe Mahallesinde Demir Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Anlık demir hurda kilo fiyatı edinmek nedeniyle hemen arayın. Anlık hurda demir fiyat listesi demir hurdası hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. Yerinden demir trabzan hurdası, demir ev kapısı, pencere demiri hurdası, tufal, asansör malzemesi, Güneştepe hurdacısıyız. Güneştepe’de talaş demir hurdası, dkp demir hurdası, teneke hurda, ekstra demir hurdası, toplama demir hurda alımı yapan hurdacıyız. Tonajlı hurda demir pik, inşaat yıkım hurdası, demir döküm, inşaat demir çubuğu, inşaat demiri hurdası alıyoruz.

Demir hurdası alan hurdacı firmalar içindeyiz. Demir, Güneştepe mahallesinde çokça bulunan metaller içinde yer alır. Buradaki Güneştepe mahallesi hurda demir fiyatlarını whatsapp grup üyelerine güncel olarak yollanmaktadır.

Güngören Güneştepe Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bakır hammadde hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır eşya hurdası, bakır levha, eski bakır tepsi satmak için arayın. Kırkambar, kalın bakır profil hurda, hurda bakır talaşı, hurda soyma bakır, 1/2 bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, antigron kırma alan firmayız.

Hurda TTR kırma bakır granür, bakır tel, bakır tencere hurda, kazan, bakır lama alıyoruz. Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Hurda bakır fiyat listesi Güneştepe mahallesinde bakır hurdası sattığınızda geçerlidir. Güneştepe’de hurda bakır alan hurdacı telefonunu tek tuşla arayarak hızlı hizmetlerin keyfini sürmeye başlayın!

Güngören Güneştepe’de bakır hurdası alan hurdacı firmalar arasında yeralıyoruz. Telefon numaralarımızı arayın. En Yakın Güneştepe mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayın. Güneştepe’nin tamamında hurda bakır alımı yapıyoruz.

Güneştepe Mahallesi’nde Hurda Kablo Alımı

telefon kablo hurdası, yağlı içli ptt kablosu hurdası, hurda ptt kablosu içi, ptt kablo hurdaları satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. İstanbul da kablo hurda alıyoruz. Daha güncel sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı makaleye göz gezdirebilirsiniz.

İç tesisat kabloları, karışık kablo, tek damar kablo, hurda antigron kablo, hurda enye kablolar alan hurdacıyız. %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kabloları alım satımı yapıyoruz. Güneştepe’de hurda çelik zırh kablosu, fare yemez kablo hurdası, yer altı kablosu, yeraltı enerji kablosu alım satımında piyasasının üstünde fiyatı veriyoruz.

Güneştepe mahallesinin en büyük hurdacısı ile çalışmanın gururunu müşterilerimizle paylaşıyoruz. İstanbul Güngören Güneştepe mahallesinde toptan hurda kablo alımında piyasadan fazla fiyat teklifi veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Güneştepe Mahallesi Alüminyum Hurdası Alan Yerler

Bu sayfadaki Güneştepe mahallesi alüminyum hurdası fiyat listesini whatsapp grubumuza kayıt olanlar ile paylaşıyoruz. Daha kesin bilgi almak için sayfamızdaki alüminyum alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tabak, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurdası alıyoruz. Alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum piston hurda, alüminyum kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum profil alımı yapan firmayız. Levha, alüminyum petek radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı hurdası satışı yapmak maksadıyla arayın.

Adresten alüminyum eloksallı profil hurdası, alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant hurdası, alüminyum klima radyatör hurdası alımı için aramanızı bekliyoruz. Alüminyum, atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal elementtir. Gümüş renkte, sünek metal cinsidir. Her türlü toptan alüminyum hurdası alıyoruz.
Güngören Güneştepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi talep etmek için firmamızla irtibata geçin. Güneştepe mahallesinde alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Hurdacı firmamıza güvendiğiniz nedeniyle sonsuz teşekkürler. Müşterilerimizin sayesinde durmadan tecrübe elde ediyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı

Güngören Güneştepe mahallesinde paslanmaz krom 430 kalite hurdası, paslanmaz krom tank, 201 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 202 hurdası, krom paslanmaz 430 kalite hurdası talaşı, hurda paslanmaz krom 201 talaşı, 202 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı almayı devam ettiriyoruz. Adresten 304 kalite krom paslanmaz hurda, hurda krom paslanmaz 304 talaşı, 316 krom paslanmaz hurda talaşı, 310 paslanmaz krom hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 310 kalite, 316 kalite krom paslanmaz hurdası alıyoruz.

Krom, nikel ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Güneştepe mahallesinde hurda krom alıyoruz.
Güneştepe mahallesinde hurda krom fiyatları için bizlerle irtibata geçin.

Hurda krom paslanmaz alan Güneştepe mahallesi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık hizmetinizde. Krom hurdası alanlar konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayın.

Güngören Güneştepe Mahallesi 2.El Hurda Sac Alım Satımı

Demir kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Demir kapı, varil, sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Bütün bu saydığımız eşyaların atılına sac hurdası denilmektedir. Kümes çatısı kaplamak için kullanılabilir. Güneştepe’de hurda sac alım satımı amacıyla fazla zaman kaybetmeden bizi arayabilirsiniz.

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır. Sac; metal malzemenin ince veya kalın levha biçimine getirilen halidir. Haddelemeyle farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Önceden belirlenen ölçülerde kesilmektedir.

Çinko Hurdası Alımı Yapan Güngören Güneştepe Mahallesi Hurdacı

Çinko, antik çağlardan bu yana biliniyor. Ama nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam öğrenilemediğinden başka metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır. Çinko madeni, yerkabuğunda en çok bulunabilen metal elementlerinden biridir. Güneştepe mahallesi çinko çatı hurdası, hurda çinko levha Güneştepe hurdacısıyız.

Element olan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile kompleks bileşikler oluşturur. Açık gri mavimsi renklidir.

Plastik Hurda Alan Güneştepe Mahallesi Hurdacı Numaraları

Güneştepe hurdacı firma olarak jelatin, ABS plastik, polistiren, polipropilen moblen hurda alım satımında liderlik etmekteyiz. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz. Güneştepe hurda pimapen fiyatları öğrenmek için bize ulaşın. Tonajlı beyaz naylon, hurda temiz pet şişe, kırkambar plastik hurda, pimapen imalat artığı hurdası, hurda kırmızı, mavi kapak alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Hurda plastik; (O) oksijen, (C) karbon, hidrojen, azot ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerin oluşturduğu monomerle polimer malzemenin ismidir.

İstanbul Güngören Güneştepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Güneştepe sanayi bölgesi hurdacıları içerisindeyiz. Hurda metaller alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 46, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası almaktayız.

Güngören Güneştepe mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hizmet vermekteyiz. Ancak hurda araç veya traktör hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısı ile hurda otomobil parçası almak için edilen çağrıları açmıyoruz. Şüphesizki Güneştepe sanayisinde hurda oto parçası işi yapan yerler bulabilirsiniz. Rica ederiz 2.el otomobil parçası ihtiyaçlarınızda o firmalar ile irtibata geçiniz.

titanyum, şablon nikel, karbür hurda, hurda motor, imalat artığı alıyoruz.

Güneştepe Mahallesi’nden Hurda Kurşun Alan Hurdacı Firmalar

Yer yüzünde nabit olarak çıkarılabilen metaller içerisindedir. Kurşun yüzlerce yıldan bugüne değin kullanılmakta olan metallerdendir. Güneştepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda kurşun levha, kurşun boru hurda, kurşun yağmur oluğu hurdası, Çatı minare kurşunu alımı için yerinize geliyoruz. Ayrıca Güneştepe’de hurda çinko alım satım hizmeti sunuyoruz. Çinko hurdası satmak için merkezimizi şimdi aramadan karar vermeyin. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle işlenir. Yaşam alanlarımızda radyasyon yalıtımlarında, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, akü üretiminde, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, kabloların yalıtımlarında, mühimmat üretiminde, çeşitli alaşımlar üretilirken kurşundan faydalanılmaktadır.

Jeneratör Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Bildiğiniz gibi her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması olasıdır. Ama eski jeneratör çalışmıyor olsada değerlendirilebilir. Hurda 2.el jeneratör alım hizmeti sunuyoruz.
Güneştepe mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları için arayın. Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden teklif istemelisiniz. Geçici elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratör kullanılmaktadır.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Yapılar için en önemli konulardan biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı projelerinin söküm yıkımı ötekinden farklı yöntemlerle tamamlanmaktadır.

Prefabrik bina çelik konstrüksiyon depolar sökümünde yapının inşaat projesine özen gösterilmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılabilecekler değerlendirilebilir. Güneştepe mahallesi çelik konstrüksiyon fabrika söküm işlerinizde deneyimli ekibimiz ile hizmetler veriyoruz. Çelik çatı sökümü yapıyoruz. Söküm sonrası artan çelik malzemeler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir.

Güneştepe Mahallesinde Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Her yapının yapım projesi diğerlerinden farklıdır. Dolayısı ile yıkım şekilleri de farklı yapılmalıdır. Evvela yıkımı yapılacak taşınmazın etraflıca incelenerek gerekli projenin seçilmesi doğru bir çalışma olur.

Güneştepe mahallesinde fabrika söküm işlerinde lideriz. Fabrika yıkımı yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması sebebiyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca yapılmalıdır.

İstanbul Güngören Güneştepe Mahallesi Yakınlarından Raf Hurda Alımı

Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle raflarını yenileyen kasaplar tarafından hurdaya ayrılan çelik raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz kullanılabilir durumda ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

İkinci el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Fiyat listesini incelemek için hurda raf fiyatları sayfamıza göz atabilirsiniz. Güneştepe mahallesi hurda raf fiyatları istemek için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Fırın, saç kurutma makinesi, tartı, buzdolabı, 2 programlı bulaşık makineleri, çay kahve makinesi, ütü, klima, elektronik çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası almaktayız. Adaptör, GSM istasyon kartları, elektrik pano malzemeleri, trafo, kontaktörler, tuşlu telefon işlemcileri, termik röleler, röleler satın alıyoruz. Sıfır ve az kullanılmış elektrikli ev aletleri alımında eşsiz fiyat teklifleri sunuyoruz. Hurda Laptop bilgisayar parçaları server, ekran kartı, elektronik kart, işlemci, sabit disk, ses kartı, dotmatrik yazıcı, ram, fotokopi makineleri, tarayıcı, anakarat, DDR rulo, güç kaynağı, crt monitör, ADSL modem alıyoruz.

2 el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makineleri, tabak ısıtma tezgahı, bakır kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satan yerler firmamızı arayabilir. Ayran makinesi, kıyma makinesi, kahve makineleri, mısır makineleri, su sebilleri, tabldot, çay ocağı malzemeleri temin ediyoruz. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel aspiratör, krom küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz dinlendirici, endüstriyel set üstü ocak vb endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmek için sizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Sanayi tipi cafe ve lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz. İyi durumda bulaşık makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah altı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıp satıyoruz.

Güneştepe Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Burdaki Güneştepe hurda fiyatları hergün güncel olarak değiştirilmektedir. Kesin hurda fiyatları metne göz atabilirsiniz. Tüm alımlarımızı en güncel hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Anlık Güneştepe hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için arayın.

Hurda Akü Alan Güneştepe Mahallesi Hurdacı Telefonu

Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme amaçlı aküden faydalanılmaktadır. Aküler; otobüsler, araba, motorsikletler gibi taşıma araçları ile bazı elektrikli araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Elektrik enerjisini kimyasal biçimde depolayarak lazım olduğunda elektrik şeklinde vermeye yarayan depolardır.

Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası, kuru akü hurda almaktayız. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcılara akım göndermek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek amacıyla aküler kullanılarak motor korunmaya alınır. Güneştepe mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

İstanbul Güngören Güneştepe Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi Satan Yerler

Yıkılan ardiye binalarından çıkarılan hala kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, kapı satıyoruz. Birde batan şirketlerden edindiğimiz minik hatası bulunan çatı tavanları, kiremitler, fayans ve kalebodurlar, su geçirmez laminant parkeler satışı gerçekleştiriyoruz.

Bazı projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı makinesi ikinci el demir iskele, ikinci el plywood bulunur.

Güneştepe Mahallesi Yakınlarından Kağıt Hurda Alan Firma:

Daha fazla fiyata beyaz kağıtlar, kartonlar, karışık renkli kağıt hurdası, karton koli alan yerler arasında en fazla fiyat listesini firmamız teklif etmekte. En güncel fiyatlarla okul kitapları, A4 fotokopi kağıdı hurdası, defterler, kağıt peçete alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle sizlere daha fazla oranda kazanma şansı veriyoruz.
Güneştepe hurda kağıt fiyatları için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Sitemizdeki kağıt hurda alımı hakkındaki içeriği okumalısınız. Güneştepe mahallesinde hurda karton ve kağıt almaktayız. İstanbul Güneştepe mahallesinde hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda almaktayız.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp