Kısırkaya Mahallesi Hurdacı

Kısırkaya mahallesi hurdacı firması olarak hurda malzeme almaktayız. Bütün hurdayı evinizden alıyoruz. İstanbul Hurdacılık size günün 24 saati hizmet vermektedir. İstanbul Hurdacılık sektörel anlamdaki kurumsal hizmetleriyle Kısırkaya mahallesindeki hurda alım ve geri dönüşüm işlerinin değişmesine kurumsallık ile büyük katkıda bulunmaktayız.

İstanbul Sarıyer Kısırkaya mahallesi ve çevresinden hurda ve kullanılmış ev eşyaları alım satımı yapmaktayız. Sarıyer Kısırkaya mahallesi çevresinde geri dönüşüm ve hurdacı işletmesiyiz. Yüksek tonajda hurda satmak istiyor musunuz? Kısırkaya mahallesi hurdacısı olarak benzersiz fiyatlar ile özlediğiniz hizmeti sunuyoruz. Hurda alımı yaparken değerini yüklerken hesaplıyoruz.

Tonajlı bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo hurdası alımlarında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Kısırkaya hurdacısı firmalar arasındayız. Sarıyer Kısırkaya mahallesi anlık hurda fiyatlarıyla alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda malzeme alımında deneyimle hareket etmekteyiz.

Hurdalarınızı satmak için şimdi yeriniz en yakın yerdeki iş yerimize ait telefon numarasını arayarak 3 dk içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Kısırkaya mahallesinde hurdacılık yapan işyerleri arasında hizmetlerimiz ile lideriz. İstanbul Sarıyer Kısırkaya mahallesi merkez hurdacısı olarak hizmetlerimizi sizin için bir araya getirdik.

Kısırkaya Mahallesi’nde Hurda Alımı

Hurdası olanların memnun kalmasını ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi düşünüyoruz. Dolayısıyla her türlü profesyonel hizmeti kapınıza kadar getiriyoruz. Toptan sarı, ve çinko, kurşun hurdası, bakır, kablo, hurda alüminyum,demir hurda alımında fiyat listesi uyguluyoruz. Kısırkaya’da hurda alan yerler içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla sektörün lideri durumdayız. Kısırkaya mahallesinde ikinci el mutfak eşyası ve hurda malzeme alımı yapıyoruz.

İstanbul Sarıyer Kısırkaya mahallesinde konumdan 2.el malzeme ve sarı hurdası alım işleri yapıyoruz. Kısırkaya mahallesinde hurda çelik, kalay, zamak antimon, torna artığı, çinko alım satımı yapıyoruz. Bugün sizin gibi hurdasını satıp para kazanmak isteyen herkese Kısırkaya da hurda alan yerler ile bizim aramızdaki tecrübemizi anlatacağız.

Sarıyer Kısırkaya Mahallesi Hurdacı Firma Numarası

Kısırkaya mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Görüldüğü üzere geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Sizlerde dilerseniz biriktirdiğiniz malzemeleri satarak ekonomiye yardımcı olabilirsiniz.

Hemen telefon numaramızı tuşlayarak, en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda fiyat listesi istemek sebebi ile mobil hattımızı aramanız yeterli olacaktır.

Sarıyer Kısırkaya hurdacı telefon numarası sitemizin altında kolayca tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Yirmi yedi yıldır binlerce kilo araiş malzemeyi geri dönüşüm aracılığı ile Türkiye ekonomisine kazandırmayı başardık. Bizim özverimizle doğamıza daha çok zarar verilmemiş oldu.

Kısırkaya Mahallesinin Hurdacıları

Kısırkaya mahallesi hurdacı firması olarak Sarıyer Kısırkaya mahallesinin her alanında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki atık malzemenizin alımı için uygun hurda nakliye ekibimizi göndermeye devam etmekteyiz. Daha çok emek sarfederek kazanmayı istiyoruz.

Geri dönüşümde Yirmi yedi senelik tecrübe ile Kısırkaya piyasasına ferah bir nefes getirmeyi hedef belirliyoruz. En yakın Kısırkaya hurdacı firma olarak hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Sarıyer’in tüm ilçelerinde yaptığımız gibi Kısırkaya ilçesinde de profesyonel faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz. Profesyonel Sarıyer hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bizimle çalışmak isteyenlerde her nevi hurda satışı yapmak amacı ile hizmet telefonumuzu aramalısınız. Tecrübeli Kısırkaya hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Kısırkaya’nın kurumsal hurdacı firması İstanbul Hurdacılık profesyonel yerinize getiriyor!

Kısırkaya Mahallesinde Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda %40 bakırlı kablo, hurda %30 bakırlı kablo, elektrik kabloları, %50 bakırlı kablo alım satımına liderlik ediyoruz. Tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Kısırkaya mahallesinin en büyük hurdacısı ile ticaretin gururunu paylaşıyoruz. Hurda antigron kablolar, enya kablolar, karışık kablo hurdası, tek damar kablo hurdaları, hurda iç tesisat kablosu Kısırkaya mahallesi hurdacısıyız.

Sayfamızdaki hurda kablo alan hurdacı yazıyı inceleyin. Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, hurda yeraltı enerji kablosu, hurda çelik içli kablolar, çelik zırhlı kablolar alım satımında en iyi fiyatları biz veriyoruz.

İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Sarıyer Kısırkaya mahallesinde hurda kablo almaktayız. Hurda ptt kablosu içi yağlı, hurda ptt kablosu içi, hurda telefon kablosu, ptt kablo hurdası satmayı isteyenler şimdi arayın.

Hurda Demir Alımı Yapan Kısırkaya Mahallesi Hurdacı Telefonu

Kısırkaya’da tonajlı hurda döküm demir, yıkım hurdası, hurda inşaat demiri çubuğu (parça), hurda pik demir, inşaat demiri hurdası alırız. Demir hurda alan firmalar içerisindeyiz.
Kısırkaya hurda demir fiyatları sormak için firmamıza ulaşın. Kısırkaya mahallesi çevresinde ekstra demir hurdası, talaş demir hurda, toplama demir hurdası, teneke hurdası, DKP demir için peşin ödeme veriyoruz. Demir hurdası, Kısırkaya mahallesinde en fazla bulunabilen metaller arasındadır. Sitemizdeki Kısırkaya mahallesi demir hurda ton fiyatını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Adresten çıkma demir kapı, hurda demir merdiven korkuluğu, asansör hurdası, tufal hurda, pencere demiri hurdası, Kısırkaya hurdacı firmaları arasındayız. Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları istemek nedeniyle zaman kaybetmeden arayın. Anlık hurda demir fiyatları linkine tıklayınız.

İstanbul Sarıyer Kısırkaya Mahallesinden Hurda Krom Alım Satımı

Adresten 310 paslanmaz krom hurdası, krom paslanmaz 304 hurda, krom 316 hurda talaşı, hurda krom 316, 310 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 304 hurdası talaşı alıyoruz. Yapısından dolayı sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur. Krom paslanmaz hurda alanlar içerisindeki Kısırkaya mahallesi hurdacı dükkanıyız.

Sarıyer Sarıyer de krom makine hurdası, hurda krom paslanmaz 201, hurda paslanmaz krom 430 kalite, krom paslanmaz 202 kalite hurda, krom 430 kalite hurdası talaşı, 202 krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurda talaşı almaktayız. Hurda krom alanlar bölümünü kesinlikle geziniz. Kısırkaya da hurda krom alıyoruz.
Sarıyer’de hurda krom fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.

Kısırkaya Mahallesinde Hurda Bakır Alım Satımı

Antigron kırma (Granür), hurda bakır boru, ince profil hurda, yanık bakır, hurda soyma bakır, bakır talaş hurdası, kırkambar bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Kısırkaya mahallesinde bakır alan hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın keyifli hizmetlerimizin keyfini yaşamaya başlayın! Kısırkaya da en kurumdal hurdacısı olarak bakır hurdası almaktayız. Kısırkaya mahallesinde hurda bakır alan yerler arasındayız. Aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz. Kısırkaya mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz.

Hurda bakır alanlar içeriğimizde detaylı bilgi mevcuttur. Kısırkaya mahallesi hurda bakır kilo fiyatı ile hizmet sunuyoruz. Hurda bakır ham madde, kap kacak, hurda bakır süs eşyası, bakır petek, hurda levha satışı yapmak için arayabilirsiniz. Lama bakır, kalaylı bakır tencere, hurda TTR kırma bakır, hurda bakır tel, kazan alınır.

Kısırkaya Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alımı

İstanbul Hurdacılık firmamıza verdiğiniz önem ve destek için saygılar sunarız. Her tür tonajlı hurda alüminyum nakit alınır.
Kısırkaya mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için arayınız.

Hurda satanların sayesinde Kısırkaya’da durmadan tecrübe kazanıyoruz. Jant, hurda alüminyum tabak, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tencere, hurda alüminyum tel için nakit ödeme yapıyoruz. Konumdan alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum kompozit, alüminyum klima radyatörü hurdası, profil eloksallı alüminyum almak için irtibata geçmenizi istiyoruz.

Alüminyum’un atom numarası 13 ve simgesi AI olan kimyasal element çeşidi. Gümüş renkte, sünek metal türüdür. Sarıyer Kısırkaya’da hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. Hurda alüminyum araiş, kartel, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum kalın profil, alüminyum piston hurda alımı yapıyoruz.

Alüminyum radyatör peteği, alüminyum talaş hurda, alüminyum imalat atığı, hurda alüminyum levha, alüminyum kutu ticareti yapmaktayız. Bu sayfadaki Kısırkaya mahallesi hurda alüminyum fiyat listesini arzu edenlere günlük yolluyoruz. Hurda alüminyum kaç para başlığıyla paylaşılmış metne bir göz atın

İstanbul Sarıyer Kısırkaya Mahallesinde Hurda Sarı Alan En Yakın Hurdacılar

İstanbul’da ve Kısırkaya mahallesinde hurda bronz fosfor (Cusn8), sarı radyatör hurda, sarı külçe hurdası, hurda sarı su saati, hurda sarı vana musluk, hurda sarı imalat artığı, kırkambar sarı hurda alıyoruz. Kısırkaya hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak pirinç sarı araiş hurdası, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, MS-58 sarı çubuk talaşı hurda, sarı araiş hurda MS-70, MS-64 pirinç sarı araiş alım satımıyla uğraşıyoruz.

Hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık Kısırkaya’da hurda sarı alım satım hizmeti hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Kısırkaya pirinç sarı kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda sarı alanlar hakkındaki sayfasına bir göz atabilirsiniz.
Kısırkaya hurda sarı fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon ve Çatı Sökümü

Çelik çatı makası sökümü işlerinde tecrübeliyiz. Sökümden kalan parça çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Yapıların en önemli yeri hiç kuşkusuz çatıdır. Çelik çatılar uzun ömürlüdür. İstanbul Sarıyer Kısırkaya mahallesinde çelik konstrüksiyon yapı sökülmesinde deneyimli saha ekibimiz ile hizmetler veriyoruz. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon spor salonları söküm işlerinde işletmenin imar projeleri özenle incelenmelidir. Bu şekilde ikinci el çatı makasları ve 2.el çelik malzemeler olarak satılacaklar ayrılarak değerlendirilebilir. Kolaylık açısından en sağlam çelik çatılardır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı tasarımlarının yıkım söküm işleri ötekinden farklıdır.

Kısırkaya Mahallesi Kağıt Hurda Alımı:

Ederinden fazla kağıt fiyatıyla beyaz kağıtlar, kartonlar, karışık renkli kağıt, hurda koli alımı yaparız. Yerinden hurda kağıt peçete, defter hurdaları, hurda A4 kağıtlar, kitaplar alıp satarken alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla müşterilerimize daha çok oranda kazanma avantajı veriyoruz.
Kısırkaya hurda kağıt fiyatları için arayabilirsiniz.

Hurda kitap alan firmalar hakkındaki okumalısınız. Kısırkaya’da hurda karton ve kağıt almaktayız. Sarıyer de ve Kısırkaya mahallesinde gazete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Jeneratör Hurdası Alıp Satan Kısırkaya Mahallesi Hurdacı Sitesi

Elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan alanlarda jeneratörden yararlanılmaktadır. Hurda jeneratör alıyoruz.
Sarıyer ikinci el jeneratör fiyatları için arayabilirsiniz.

Her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Lakin eski jeneratörler çalışmasa da değerli sayılmaktadır. İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif istemelisiniz.

Anlık Güncel Kısırkaya Mahallesi Hurda Fiyatları

Hurda bakır fiyatları 2022 hakkında yazılmış metine göz gezdirebilirsiniz. Anlık hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Tüm hurda alımlarımızı özel hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Burdaki Kısırkaya mahallesi hurda fiyatları her hafta güncel olarak değiştirilmektedir.

Fabrika Sökümü

Fabrikalar sökülürken öncelikle yıkılacak fabrikanın detaylı bir biçimde incelenmesi gerekmektedir. İnşaatların projeleri kendisine özgü olmaktadır. Bu sebeple yıkım şekli de projeye göre yapılmalıdır. Kısırkaya mahallesindeki fabrika söküm ve bozumu işinde lideriz. Yıkım işi tamamlamak ekosistemin korunması ve iş sağlığı açısından risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Sac Hurdası Alım Satımı

Sac; demirin kalın veya ince levha şekline getirilen halidir. Silindirler arasında değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilir. Belirli boyutlarda kesilmektedir. Tavuk kümesi tavanı kapatmak amacıyla kullanımı uygun olan 2.el sac buluyoruz. Kısırkaya sac hurdası alım satım hizmeti sunduğumuz şehirlerdendir.

Demir kapı, straforlu sandviç panel, varil, çatı kaplaması üretimi sırasında kullanıldığı görülmektedir. Değişik tekerlekli otomobillerin kapaklarında, uçak, gemi gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Varil, kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerin atıl durumda olanına hurda sac levha denilir. Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınır.

Kısırkaya Mahallesi Hurdacı Sitesi

Sarıyer Kısırkaya mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya motosiklet hurdası alım satımı yapmamaktayız. bu sebeple hurda veya çıkma oto yedek parça istemek amacıyla arama kabul etmemekteyiz. Şüphesiz Kısırkaya oto sanayisi içinde 2.el oto yedek parçası işleri yapan dükkânlar mevcuttur. Rica ederiz çıkma otomobil parçası ihtiyaçlarınızda bu işle uğraşan hurdacı firmaları arayınız.

Hurda titanyum, hurda nikel şablon, karbür, motor hurdası, imalat artığı alım satımı yapıyoruz. Kısırkaya mahallesi oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 34, Nema 23, Nema 17 step motor hurdası alımı yapmaktayız.

Kısırkaya Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri

İnşatlarda alçı makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç karıştırma mikseri ikinci el vidalı iskele, ikinci el plywood alıp satıyoruz. Sarıyer Kısırkaya mahallesinde yıkılan iş yeri binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapen pencereler, mutfak dolapları alanlar içindeyiz. Bununla birlikte batan satıcılardan satın almış olduğumuz defolu dayanıklı laminant parkeler, fayans kalebodur, tavanlar, kiremit 2 el biçiminde satıyoruz.

Tonajlı Hurda Çinko Alıp Satan Kısırkaya Mahallesi Hurdacıları

Çinko madeni, yer yüzünde en fazla yer alan elementlerdendir. Element olan çinko amonyak, amin, siyanür, halojen iyonlarıyla kompleks bileşikler oluşturur. Sarıyer’de ve Kısırkaya mahallesinde çinko çatı hurdası, çinko levha hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız.

Antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Ancak kullanımı ve üretimi tam manasıyla öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metalleri içindedir.

Hurda Kurşun Alıp Satan Kısırkaya Mahallesi Hurdacısı

Bildiğiniz gibi kabloların yalıtımında, kimyasal maddelerde, mühimmatlarda, alaşım üretiminde, aküler üretilirken, benzin katkısında, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde kurşundan faydalanılmaktadır. Yer kabuğunda doğal olarak bulunabilen metaller arasındadır. Kurşun yüzlerce yıldan günümüze kullanılmakta olan metallerdendir. Doğadaki kurşunlar patlatma, kazma, kırma ve öğütme ve benzeri aşamalarla elde edilmektedir. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılabilir hale getirilir. İstanbul Hurdacılık olarak Sarıyer Kısırkaya mahallesinde Minare ve çatı kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası, kurşun levha hurdası, kurşun boru hurda alımları yapmaktayız. Ayrıca Kısırkaya da çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak için numaramızı 7/24 aramadan karar vermeyin.

Hurda Plastik Alım Satımı Yapan Sarıyer Kısırkaya Mahallesi Hurdacı Numarası

Kısırkaya Mahallesi’nde polistiren kristal, ABS plastik hurda, hurda jelatin, polipropilen hurdası alımında liderlik görevini üstleniyoruz. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz. Kısırkaya hurda plastik fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Müşterinin istediği konumdan hurda şeffaf pet şişesi, şeffaf naylon poşet, pimapen, kırkambar plastik, kırmızı ve mavi kapak hurda alımı yapan hurdacıyız. Plastik hurdası, azot, Oksijen (O), Karbon, Hidrojen ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemenin ismidir.

Hurda Raf Alım Satımı

Sarıyer Kısırkaya hurda çelik raf fiyatları hakkında detaylı almak amacı ile bizi tuşlayabilirsiniz. İkinci el raf hurdası ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet veriyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için 2.el raf başlıklı yazımızı incelemeniz yeterlidir. Hurda depolama rafları alıyoruz. Özellikle hizmeti bırakmış aktarlar tarafından satışa sunulan hurda mağaza rafları, çelik raf hurdaları, market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, demir raflar arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2.el hurda raf satışı yapıyoruz.

Hurda Akü Alıp Satan İstanbul Sarıyer Kısırkaya Mahallesi Hurdacısı

Elektrik enerjisini kimyasal enerji olarak depolayarak gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde veren bataryalara akü denir. Aküler, sadece ateşleme işlemlerinde kullanılmazlar. Bununla birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya akım iletmek gereğinden yüksek devirlerde alternatörlerin üreteceği voltaj gidermek amacı ile akülerin benzeri görevleri bulunmaktadır.
Kısırkaya mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza ulaşın. Aydınlatma, çalıştırma ve ateşleme işleri için elektrik enerjisine ihtiyaç duyulan yerlerde akülerden faydalanılmaktadır. Aküler; otomobiller ve benzeri enerji ihtiyacı bulunan taşıma araçları ile bazı elektrikli alet edavatlarda enerji depolamak maksadıyla kullanılır. Kuru akü hurda, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası almaktayız.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Kontaktörler, trafo, elektrik panosu, IOS telefon kartı, termik röle, şarj cihazı, GSM baz kartları, röleler alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası işlemci CPU, elektronik kart, ram, DDR rulo, ses kartı, fotokopi makineleri, LCD monitör, renkli yazıcı, ekran kartı, server, ADSL modem, SSD hard disk, yeni nesil ana kart, scanner, güç kaynağı almaktayız. Her nevi elektronik ev eşyası alırken piyasadan yüksek fiyat verebiliyoruz. Çamaşır makinesi, klima, mutfak terazisi, ütü, saç kurutma makineleri, ütü masası, ocak, filtre kahve ve çay makinesi, bulaşık makineleri, fırın, vantilatör, kombi, buzdolabı fiyatları hakkında bilgi istemek maksadı ile irtibata] geçin.

2. El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alımı

Profesyonel restoran mutfağı malzemeleri almaktayız. Kullanılabilir durumda restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah altı 3 kapaklı dolap, tezgah, otel tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız.

2. El tabak ısıtma tezgahı, bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Kıyma çekme makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj, su sebili, tabldot, ayran makinesi, bardak mısır arabası, espresso makineleri bulunduruyoruz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanları, restorant tipi 4 gözlü ocak, paslanmaz yemek dilendiricileri, küvet, paslanmaz krom evye, davlumbaz, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini görebilmeniz amacıyla sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp