Gülbahar Mahallesi Hurdacı

Gülbahar mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her türlü ikinci el eşya alıyoruz. Tüm hurda eşyalarınız için vakit kaybetmeden aşağıda yazdığımız numaları telefonunuza kaydederek beş dakika içerisinde fiyat teklifi edinebilirsiniz. Gülbahar mahallesi hurdacı deposu İstanbul Hurdacılık liderliğinde hurda alım ve geri dönüşüm işlerini profesyonellikle birleştiriyoruz. Hurda alımı yaparken değerini alırken hesaplıyoruz.

Gülbahar mahallesindeki hurdacı firmalar içinde hizmetlerimiz ile öncülük ediyoruz. Şişli Gülbahar mahallesinde hurda eşya alım satımı yapanlardan biri olarak hizmet detaylarını firmamızla ticaret yapanlar için anlatıyoruz. Hurda alımında titizlikle kaliteli vermekteyiz.

Hurdanızı adresinizden alıyoruz. Şişli Gülbahar mahallesinin tümünde hurda ve ikinci el ev eşyaları almaktayız. Güncel Gülbahar hurda fiyat listesi ile alım satım hizmeti veriyoruz.

İstanbul Hurdacılık size geceleri de hizmet veriyor. Gülbahar mahallesinde geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içerisindeyiz.

Yüksek tonajlı değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Gülbahar mahallesi hurdacı olarak yükseltilmiş fiyat listesi ile kaliteli hizmet veriyoruz. Tonajlı hurda alımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Gülbahar hurdacısı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Gülbahar Mahallesinde Hurdacı Telefonu

Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için operatörlerimizi tuşlamanız yeterlidir. Gülbahar mahallesi adresten hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz yerler içerisindedir.

Görüldüğü gibi geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Sizlerde dilerseniz elinizde bulunan hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayıp çevreyi korumaya yardımcı olabilirsiniz. Boş yere süre geçirmeden telefon numaramızı tuşlayarak, yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz.

Gülbahar mahallesi hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumdadır. Yirmi yedi yıldır on binlerce ton hurdayı geri dönüşüm yöntemleriyle ekonomimize kazandırabildik. Bizim özverimiz ile çevremize çok daha az zarar verilmiş oldu.

Şişli Gülbahar Mahallesinde Hurda Alanlar

Müşteri memnun kalmasını ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Şimdi de sizin gibi hurdasını yüksek fiyata satıp para kazanmak isteyen ziyaretçilere Gülbahar’da hurda alan fabrikalar ile bizim aramızdaki tecrübe farklarını anlatıyoruz. Gülbahar’da dilediğiniz adresten akü hurdası alım hizmetlerini ücretsiz veriyoruz.

Gülbahar mahallesinde hurda alımı işlerinde yardımcı oluyoruz. Gülbahar da çelik hurdası, kalay, zamak antimon hurda, üretim artığı hurda, çinko hurda alım satımı hizmeti sunuyoruz. Tonajlı alüminyum hurdası, kablo, bakır hurdası, kurşun hurda,hurda çinko, sarı hurdası ve hurda demir alırken Gülbahar mahallesi hurdacı firmalarından yüksek fiyat listeleri uyguluyoruz. Gülbahar mahallesi merkezinde hurda alan firmalar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla piyasanın öncüsüyüz.

Gülbahar Mahallesindeki Hurdacılar

Gülbahar hurdacı firma mı arıyorsunuz? Gülbahar’daki en tecrübeli hurdacı firma İstanbul Hurdacılık profesyonel yerinize getiriyor! Bizimle çalışmak isteyenlerde her nevi hurda malzeme satışı yapmak amacı ile firmamıza ait telefon numaralarını kaydedebilirsiniz.

Dürüst hizmetler vererek sürümden kazanmaya özen göstererek kalitemizi arttırıyoruz. Gülbahar mahallesi hurdacı firması olarak Şişli Gülbahar mahallesinin etrafında her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemenin alım satımı için müsait araçlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Hurdacılıkda 27 yıllık deneyimle Gülbahar piyasasına öncülük etmeye devam etmekteyiz. En yakın Gülbahar hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Şişli’nin her tarafında yaptığımız gibi Gülbahar genelinde de profesyonel servislerimizi sürdürmekteyiz. Kaliteli Şişli hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Şişli Gülbahar Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Şişli Gülbahar mahallesinde kurumsal hurdacı firması olarak bakır hurdası alıyoruz. Yanık bakır hurdası, bakır boru, antigron kırma granür bakır hurdası, kızıl bakır talaş hurda, hurda bakır kırkambar, ince bakır profil hurda, soyma bakır hurdası alım hizmetleri veriyoruz. Hurda levha, bakırlı petek, hurda bakır ham madde, bakır eşya hurdası, hurda bakır kap kacak alıyoruz.

Hurda bakır kg fiyatı konumuzda detaylı bilgi mevcuttur. Sitemizdeki hurda bakır fiyatları bütün Gülbahar için değişmiş olabilir. Gülbahar mahallesinde bakır hurdası alımı yapan hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin keyfini yaşayın! Bakır tencere hurda, bakır tel hurda, lama, hurda TTR kırma, büyük boy bakır kazan alıyoruz. Gülbahar da hurda bakır alan yerlerdeniz. Hemen bizi arayın. İstanbul Şişli Gülbahar mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayın.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Gülbahar Mahallesi Hurdacı Firması

%40 bakırlı kablolar, hurda %50 bakırlı kablo, elektrik kablosu, %30 bakırlı hurda kablolar alımında uzmanız. Hurda ptt kabloları, hurda telefon kablolar, hurda yağlı iç ptt kablosu, ptt kablo içi (deşe) satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Sitemizde bulunan hurda kablo alan yerler metni inceleyin. Şişli Gülbahar mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından pahalı teklifler sunuyoruz. Şişli nin en iyi hurdacısı ile sizlerde yüksek kazanç sağlayabilirsiniz.

Gülbahar mahallesi merkez ve çevresinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. Tek damar kablo hurda, iç tesisat kabloları, karışık kablo hurdası, antigron kablo, enye kablolar Gülbahar mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Bu bölgede hurda fare yemez kablolar, yeraltı kablosu, çelik zırh kabloları, çelik içli kablo hurdaları alımı esnasında ederinin üzerinde biz veriyoruz.

İstanbul Şişli Gülbahar Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Kimyasal elementlerden sayılan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkli, sünebilen bir metal çeşididir. Her tür yüksek tonajlı hurda alüminyum peşin alınır. Şişli Gülbahar mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için bizlerle iletişime geçin.

Sitemizdeki Gülbahar mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatları güncellendi. Alüminyum kartel hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum piston hurda ticaretiyle uğraşan firmayız. İstanbul Hurdacılık firmamıza duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdalarını bize satanların yardımıyla Gülbahar’da sürekli yenilikler üretiyoruz. Alüminyum talaşı, alüminyum imalat artığı hurdası, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurdası, alüminyum levha hurda alımı amacıyla arayın.

Yerinden alüminyum klima radyatörü, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant içi, profil eloksallı alüminyum alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurda, alüminyum sac, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tencere tava ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Gülbahar mahallesinde hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz.

Gülbahar Mahallesi Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

İstanbul Hurdacılık olarak MS-70 sarı pirinç araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı hurdası, sarı çubuk talaşı hurda, MS-64 pirinç sarı araiş hurda, sarı araiş hurda almaktayız. Buradaki Gülbahar mahallesi sarı pirinç fiyat listesini bip grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı içerikli içeriğimize göz atabilirsiniz.
Gülbahar hurda sarı fiyatları sormak için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.

Gülbahar hurdacı firması olarak hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz. Gülbaharın tüm sokaklarında sarı pirinç su saati, fosfor bronz (Cusn8), hurda sarı fermuar talaşı, araba radyatörü hurdası, hurda sarı kırkambar, hurda sarı musluk, hurda sarı külçe alan firmayız.

Demir Hurda Alıp Satan İstanbul Şişli Gülbahar Mahallesi Hurdacı

Güncel hurda demir fiyatı için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar gönderimizi gezmek iyi gelecektir. Hurda demir, yer kabuğunda çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Burada yayınlanan Gülbahar mahallesi hurda demir kg fiyatını her gün yollamaktayız.

Yüksek tonajlı hurda döküm demir, inşaat yıkım hurdası, pik demir hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, hurda inşaat demiri için peşin ödeme yapmaktayız. Adresten asansör malzemesi hurdası, pencere demiri hurdası, demir yangın merdiveni, tufal hurda, demir ev kapısı, alıyoruz.

Demir hurda alan yerler içindeyiz. Gülbahar mahallesinde extra demir hurdası, hurda teneke, toplama demir hurdası, dkp demir, talaş demir hurda alan firmayız.

Krom Hurdası Alan Gülbahar Mahallesi Hurdacısı

Adresten krom paslanmaz 304 hurdası talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, hurda krom paslanmaz 310 kalite talaşı, 310 kalite krom paslanmaz hurda, krom paslanmaz 304 hurda, hurda krom paslanmaz 316 alımında güncel fiyat sunuyoruz. Şişli Gülbahar mahallesinde 430 krom hurdası talaşı, 430 kalite krom hurda, hurda krom paslanmaz 202 kalite, krom makine artığı, krom 202 kalite hurdası talaşı, krom 201 kalite hurdası, hurda paslanmaz krom 201 talaşı alımlarında peşin ödemeler yapıyoruz.

Gülbahar da hurda krom Gülbahar mahallesi hurdacısıyız. İstanbul Şişli ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Hurda krom fiyatları krom hurdası hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız.

Krom hurdası alanlar içindeki Gülbahar hurdacı şirketiyiz. Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşturulur.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Şişli Gülbahar mahallesinde çelik konstrüksiyon bina söküm işlerinde tecrübeli ekibimiz ile güvenli hizmet veriyoruz. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Arta kalan çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Dayanıklılık açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin söküm yıkımı birbirinden değişik yöntemlerle tamamlanmaktadır. Prefabrike yapı çelik konstrüksiyon spor kompleksleri sökümlerinde yapının inşaat projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylece 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme şeklinde satılacak olanlar değerinde alınabilir. Mekanlar için en önemli konulardan biri kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları uzun ömürlüdür.

Güncel Gülbahar Mahallesi Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımlarını en güncel Gülbahar hurda fiyatları ile tamamlamaktayız. Kurumsal sitemizdeki Gülbahar mahallesi hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. Sitemizde daha önce paylaşılmış hurda fiyatları metini ziyaret edin. Anlık Gülbahar hurda fiyatları hakkında bilgi edinmek ve Gülbahar’da bakır hurdasının tonu kaç para sormak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Akü Hurdası Alan Gülbahar Mahallesi Hurdacı Numarası

Kuru akü hurda, küçük akü hurdaları, Sulu akü hurdaları alıyoruz. Aküler, sadece çalıştırmaya kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcıya elektrik akımı göndermek, voltajı dengelemek çok yüksek devirlerde alternatörün ürettiği voltaj fazlalığını düzeltmek maksadı ile akü kullanılarak cihaz korunmuş olur. Gülbahar mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçin.

Aküler; motorsikletler benzeri taşıma araçları ile bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılmaya devam edilmektedir. Elektrik enerjilerinin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar.

Hurda Kurşun Alım Satımı Yapan İstanbul Şişli Gülbahar Mahallesi Hurdacı Telefonu

Hayatı kolaylaştırmak sebebiyle kimyasal maddeler ve pigmentlerde, alaşım üretiminde, akü imali, mühimmat üretiminde, kablo yalıtımı üretiminde, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde, benzin katkısında kurşunlar kullanılmaktadır. Yer yüzünde doğal olarak bulunabilir. Kurşun tarihten şimdiye kadar kullanılan metaldir. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme ve benzeri aşamalarla çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleri ile kullanılabilir şekle getirilir. İstanbul Hurdacılık olarak Gülbahar da hurda kurşun yağmur oluğu, hurda levha kurşun, hurda kurşun boru, çatı söküm kurşunu alımı yapmaktayız. Ayrıca Gülbahar da çinko hurda almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satacak yerler arayışındaysanız hemen aramaktan çekinmeyin.

Hurda Elektronik Malzeme Alımı

Kontaktörler, termik röleler, röle, akıllı telefon kartları, elektrik trafoları, GSM kartları, adaptör, elektrik panosu satın alıyoruz. Bilgisayar parçaları Hurdası ekrankartı, ADSL modem, güç kaynağı, harddisk, anakarat, lazer yazıcı, elektronik kart, sarı göbek işlemci, fotokopi makinesi, DDR Rulo, sunucu, ram, scanner, ses kartı, CRT monitör alıyoruz. Her türlü elektrikli alet için peşin para ödeme yapıyoruz. Ütü masası, 2 programlı bulaşık makineleri, vantilatör, mutfak terazisi, çay kahve makinesi, ocak, fırın, klima, mini buzdolabı, kombi, saç kurutma makinesi, ütü, elektronik çamaşır makinesi alıyoruz.

Sac Hurdası Alıp Satan Gülbahar Mahallesi Hurdacı Firması

Sac; çoğunlukla demirin kalın veya ince levha şekline getirilen biçimidir. Silindir ile farklı inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş boyut ve ölçülerde kesilir. Kapı, straforlu sandviç panel, çatı, varil üretim alanlarında kullanılmaktadır. Değişik gemi ve uçak gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kapaklarında sıkça kullanılmaktadır. Varil, kapı, sandviç panel, çatı üretilirken sac kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız malzemelerin atılına hurda sac denilmektedir.
Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca satın alınmaktadır. Bağ kulübesi tavanı kapatmak için kullanabilirsiniz. Gülbahar da sac hurdası alıyoruz.

Gülbahar Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Şişli Gülbahar mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği ayağınıza getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya oto hurdası almıyoruz. bu sebeple hurda oto parçası için telefon kabul etmemekteyiz. Bundan eminiz Gülbahar sanayi sitesi içinde çıkma oto parçası işleri yapan dükkanlar mevcuttur. Rica ederiz bu tarz işlerinizde o firmaları arayınız.

Şablon nikel, hurda karbür, motor hurdası, titanyum, imalat artığı alım satımı yapıyoruz. Gülbahar oto sanayi hurdacısı olarak yakınınızdayız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor almaktayız.

Kağıt Hurdası Alanlar

Hurda kitap alanlar hakkında detaylı bilgi edindiren okuyabilirsiniz. Gülbahar’da kağıt, karton hurdası alan fabrikalar içerisindeyiz. Gülbahar mahallesinde kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası ticareti yapıyoruz. Piyasanın üstünde fiyata karton koli, renkli kağıt hurdaları, hurda beyaz kağıt, kartonlar alan yerler içerisindeyiz. Yerinden kitap, hurda fotokopi kağıdı, defterler, kağıt peçete alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan duyarlılıkla satıcıya çok daha yüksek miktarda kazanma olanağı veriyoruz. Gülbahar hurda kağıt fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçin.

Hurda Çelik Raf Fiyatları

Hurda çelik raf alıyoruz. Çoğunluk ile restorasyon yapan dükkanlardan aldığımız çelik raf hurdası, demir raflar, ürün reyonları, hurda mağaza rafları, market rafı hurdası arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el raf satışı yapıyoruz.

İkinci el hurda raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyat listesini incelemek için 2.el raf sayfamızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Şişli Gülbahar raf hurdası fiyatları talep etmek amacıyla firmamızı aramanız yeterlidir.

Hurda Çinko Alımı

Çinko elementi amonyak, siyanür, halojen, amin iyonları ile kompleks bileşikler oluşturuyor. Şişli’de ve Gülbahar mahallesinde hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha Gülbahar geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız. Çinko, yerkabuğunda en fazla yer alan metal elementler içerisindedir.

Çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko, eski dönemlerden bu yana bilinmektedir. Ancak üretimi ve kullanılması tam manası ile öğrenilemediğinden diğer metaller ile karıştırılan bir elementtir.

2 el Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alım Satımı

İş görecek durumda buz makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgahlar, bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz. İkinci el endüstriyel tip lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. Temiz bakır tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak kurutma tezgahı satan firmalar bizimle iletişime geçebilir. Su sebilleri, ayran köpürtme makineleri, elektrikli çay kazanı, espresso makinesi, tabldot, kıyma makinesi dişlisi, popcorn arabası bulunduruyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi aspiratör, çelik davlumbaz, evye, küvet, krom salata ve meze reyonları, restoran tipi ocak ve benzeri endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını görebilmeniz amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Fabrika ve Makine Sökümü

Gülbahar mahallesi fabrika yıkım ve sökümü işlerinde profesyoneliz. Yapıların projesi ötekinden farklılık gösterir. Bu nedenle yıkımları farklı olabilir.

Fabrika sökümünde öncelikle yıkımı yapılacak tesisin etraflıca dolaşılması gerekir. Yıkım işi yapmak iş güvenliği ve sağlığı nedeniyle risk taşıyan işler arasındadır. Deneyim kazanmış ekiplerce kontrollü tamamlanmalıdır.

İstanbul Şişli Gülbahar Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

İnşatlarda yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç karıştırma mikseri az kullanılmış iskele, ikinci el plywood alımı yapıyoruz. Yıkılmış lokanta vs binalardan bir kenara ayırılan sıfır ayarında 2. el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Bununla birlikte iflas eden şirketlerden edindiğimiz defolu dayanıklı laminantlar, fayanlar, çatı tavanları, kiremit satıyoruz.

Plastik Hurda Alım Satımı

Güncel fiyatlarla mavi, kırmızı kapak hurdası, kırkambar plastik, şeffaf naylon hurdası, pimapen, pet şişe hurdası alımı yapıyoruz. Plastik hurda, azot, hidrojen, karbon (C), Oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye denir.

Gülbahar Mahallesi’nde kristal polistiren, polipropilen moblen hurda, hurda ABS plastik, hurda jelatin alıyoruz. Bizi aramanızı bekliyoruz.
Gülbahar hurda plastik pimapen fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Jeneratör Hurda Alan Gülbahar Mahallesi Hurdacıları

Hurda jeneratör satanlar bizden teklif isteyebilirsiniz. Jeneratör hurdası alanlar arasındayız.
Gülbahar mahallesi hurda jeneratör fiyatları sormak için arayın. Yaşamı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği alanlarda elektrik jeneratörlerinden faydalanılmaktadır. Uzun süreli kullanım sonucu her malzemenin ömrünü tamamlayıp bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Ancak eski jeneratör çalışmasa da alıcı bulur.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp