Samandıra Hurdacı

Samandıra hurdacı firmalar içinde her türden hurda krom, bakır, alüminyum almaya devam ediyoruz. Malzeme alımı yaparken tutarını alırken bildirdiğimiz fiyattan hesaplamaktayız.

Samandıra’daki hurda piyasasının hurda fiyatları ile alım satım yapıyoruz. Samandıra hurdacıları içerisinde hizmetlerimiz ile lideriz.

Samandıra mahallesinde hurda alım firmasıyız. İstanbul Sancaktepe Samandıra mahallesi merkezinin hurda malzeme ve az kullanılmış ofis mobilyası almaktayız. İstanbul Hurdacılık tecrübesiyle hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerinin kurumsallıkla uygulanmasını sağlıyoruz.

Sancaktepe Samandıra Mahalles’inde hurda malzeme alımı yapan yerlerden biri olarak Samandıra’da sunmaya devam ettiğimiz servisleri hurda eşya satmak isteyenler için sitemizde anlatmaktayız. Hurdalarınızı nakite çevirmek için vakitinizi boş yere geçirmeden bizim ile bağlantıya geçerek en geç 3 dakikada fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz. Satacağınız hurdayı almak amacıyla adresinize araçlarımızı yolluyoruz. Tonajlı hurda ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Samandıra hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Yüksek tonajda değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? Profesyonel Samandıra mahallesi hurdacı firması olarak eşsiz fiyat listesiyle özlenen hizmetlerimizi sunuyoruz. Samandıra hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık hurdası olanlara gece gündüz hizmet veriyor. Hurda eşya alımında tecrübe ile kurumsal hurdacı firması olarak hareket ediyoruz.

Samandıra Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Hurdası olanların memnun kalmasını ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza getiriyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, hurda kablo, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko hurda, sarı hurdası ve demir aldığımızda Samandıra mahallesindeki hurdacı firmalarının üzerinde fiyat teklifi sunuyoruz. Samandıra Mahallesi’nde hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne geçiyoruz. Samandıra mahallesi bölgesinde ikinci el mutfak eşyası ve hurda alımı işlerinizde yardımcı oluyoruz.

Samandıra mahallesinde yerinizden hurda tufal alırız. İstanbul Sancaktepe Samandıra mahallesinde antimon zamak, hurda çelik, kalay hurdası, CNC torna artığı, çinko alıyoruz. Bugün de sizlere Samandıra mahallesinde hurda alan firmalar ile aramızdaki farkımızı açıklamış olacağız.

Sancaktepe Samandıra Mahallesi Hurdacı Firma Numarası

Bu neden ile hurda malzeme satışı yapmak üzere sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Samandıra mahallesi adresten her türde hurda alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Şimdi arayarak, en yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Okuduğunuz üzere hurdacılık doğaya ve geleceğe yatırım yapmaktır. Şayet sizlerde isterseniz biriktirdiğiniz hurdayı firmamıza satarak bize katkı sağlayabilirsiniz. Yirmi yedi senedir on binlerce kilo hurda malzemeyi geri dönüşümle Türkiye ekonomisine kazandırabildik. Hizmetlerimizle daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu. İstanbul Sancaktepe Samandıra mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Samandıra Mahallesi Hurdacı Firmalar

Buraya en yakın Samandıra mahallesi hurdacılık hizmetleri mi arıyorsunuz? Samandıra’daki en profesyonel hurdacılık firması İstanbul Hurdacılık kurumsal ayağınıza getiriyor! Tonajlı hurda malzeme alımıyla sürümden kazanmaya özen göstererek standartlarımızı arttırıyoruz.

Firmamızla ticaret yapmak isteyenler her türden bakır hurdası satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Samandıra mahallesi geri dönüşüm firması olarak Samandıra’nın tüm ilçelerinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanın taşınması için en yakınınızdaki hurda nakil elemanlarımızı yönlendirmekteyiz. 27 yıllık deneyimle hizmetimizi veriyoruz. En yakın Samandıra hurdacı telefonumuzu arayarak ulaşabilirsiniz. Sancaktepe’nin her tarafında yaptığımız gibi Samandıra çevresinde de hurda alım satım hizmetlerimizi sürdürüyoruz. En yakın Sancaktepe hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Sarı Hurdası Alan Samandıra Mahallesi Hurdacı

İstanbul Hurdacılık adına Samandıra mahallesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Samandıra hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak pirinç sarı araiş hurda MS-70, MS-64 pirinç sarı araiş hurdası, hurda sarı talaşı MS-58, hurda sarı araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı ticaretinde piyasaya hakimiz. Samandıra mahallesi etrafında hurda MS-58 külçe sarı, sarı oto radyatör hurdası, hurda fosfor (Cusn8), sarı pirinç talaş hurdası, sarı pirinç su saati, kırkambar sarı, hurda sarı musluk vana alan firmayız.

Bu sayfadaki Samandıra daki sarı pirinç hurdası fiyat listesini arzu edene her gün yollamaktayız. Sarı pirinç alan hurdacı içerikli metne bir göz atabilirsiniz. Samandıra hurda sarı fiyatları için arayın.

Samandıra Mahallesi Çevresinde Hurda Demir Alanlar

Toptan yıkım hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, hurda döküm demir, pik demir hurda, inşaat demir hurdası alıyoruz. Demir hurdası alan firmalar içindeyiz.
Samandıra hurda demir fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçin.

Demir, Samandıra’da en çok satılan madenler içindedir. Burada yayımlanmış olan Samandıra mahallesi demir fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Yerinden pencere demiri hurdası, hurda tufal, asansör malzemesi hurdası, çıkma demir kapı, demir trabzan, alım satımı yapıyoruz.

Anlık güncel demir hurda fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemizi gezmelisiniz. Sancaktepe Samandıra mahallesinde dkp demir hurda, hurda toplama demir, extra demir hurdası, teneke, demir talaşı için nakit ödeme yapıyoruz.

Samandıra Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Hurda bakır alan hurdacı yazımızda geniş bilgi bulunuyor. Samandıra mahallesi hurda bakır fiyat listesi talep edebilirsiniz. Samandıra mahallesi içerisinde bakır hurda alıyoruz. Bakır teli, bakır TTR kırma granür hurda, hurda bakır kazan, bakır lama hurda, bakır tencere alıyoruz.

Samandıra mahallesinde hurda bakır alanlar içindeyiz. Telefon numaralarımızı arayın. Samandıra mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için firmamızla iletişime geçin. Soyma bakır hurda, hurda yanık bakır, hurda bakır profil, hurda bakır kızıl talaş, antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır boru, 40 ambar alan hurdacı firmasıyız.

Hurda bakır petek, bakır süs eşyası, bakır kap kacak hurdası, levha, hammadde alımları için arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Samandıra mahallesi hurdacı firmamızı ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetimizin tadını yaşamaya başlayın!

Samandıra Mahallesi’nde Hurda Kablo Alan Hurdacı Firmalar

Samandıra da toptan hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasası yüksek fiyat listesi veriyoruz. İstanbul Sancaktepe Samandıra mahallesinde hurda kablo alanlar içinde hizmetlerimizi veriyoruz. Telefon kablo hurdaları, ptt kablosu içi, ptt kablo içi yağlı hurdası, ptt kabloları elinde olanlar şimdi bizi arayabilir.

hurda %50 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, elektrik kablo hurdaları alıyoruz. Karışık kablolar, iç tesisat kablosu, antigron kablo, hurda tek damar kablolar, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Samandıra mahallesi merkez ve çevresinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz.

Sitemizdeki hurda kablo alan hurdacı metne göz atın. Sancaktepe nin en iyi hurdacısı ile sizde para kazanabileceksiniz. Şehir genelinde yeraltı enerji kabloları, fare yemez kablo hurdası, yer altı kablosu, hurda çelik zırhlı kablolar alımında piyasanın üzerinde fiyatı vermekteyiz.

Samandıra Mahallesinde Hurda Alüminyum Alım Satımı

Alüminyum jant, alüminyum tencere tava, alüminyum tabak, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum sac, alüminyum tel hurda Samandıra hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Her nevi toptan alüminyum hurdası almaktayız. Samandıra mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için bize ulaşın. Alüminyum, atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal çeşididir.

İstanbul’da alüminyum hurdası alanlar arasında fark yaratıyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen nedeni ile sonsuz teşekkürler. Siz değerli müşterilerimizin sayesinde Samandırada her gün profesyonelleşiyoruz. İstanbul da adresten hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum curufu, hurda alüminyum alikobant, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası almak için telefonunuzu bekliyoruz. Buradaki İstanbul Sancaktepe Samandıra mahallesi alüminyum hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Sitemizdeki hurda alüminyum alan yerler yazıya göz atın.

Alüminyum araiş, alüminyum kartel hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum ince profil, alüminyum piston hurdası alan hurdacı firmasıyız. Alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu, kaba alüminyum talaşı, alüminyum levha hurda alım satımı yapmaktayız.

Sancaktepe Samandıra Mahallesi Yakınlarında Krom Hurdası Alım Satımı

Samandıra mahallesinde hurda krom alan hurdacı firmasıyız. İstanbul Sancaktepe ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Sancaktepe Samandıra mahallesinde 202 krom paslanmaz hurdası talaşı, krom 201 hurdası, hurda krom imalat artığı, paslanmaz krom 430 hurdası, paslanmaz krom 430 kalite hurdası, krom 201 kalite hurdası talaşı, 202 kalite krom hurda alımlarında yerinde nakit ödemeler yapıyoruz.

Hurda krom alanlar makalesini okuyunuz. Konumdan 316 kalite paslanmaz krom hurdası, krom 310 kalite hurda talaşı, 304 krom hurdası, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 304 krom hurdası talaşı, krom 310 kalite hurda alıyoruz.

Hurda paslanmaz krom alan hurdacılar içindeki Samandıra hurdacı dükkanıyız. Krom, nikel ile işlenerek krom paslanmaz oluşur. Gayet sert bi yapıya sahip olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Kağıt Hurda Alım Satımı Yapan Samandıra Mahallesi Hurdacı Telefonu:

Samandıra yakınlarında hurda kuşe kağıt, bristol hurda, kullanılmış gazete alan firmayız. Ederinden fazla fiyatlarla karton hurdası, karton koli, hurda renkli kağıt, beyaz kağıt hurda alıyoruz.

Sitemizdeki geri dönüşüm kitap hurdası alanlar ile alakalı gönderiyi kesinlikle okumalısınız. Samandıra mahallesinde hurda karton ve kağıt alım satımı yapmayı devam ettiriyoruz. Yerinden kitaplar, hurda defter, selpak peçete hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan müşkülpesentle satıcılara daha çok kazanç etme imkanı veriyoruz. Samandıra hurda kağıt fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için firmamızla irtibata geçin.

Samandıra Mahallesi İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Sübye makinesi, su sebilleri, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, espresso makineleri, ayran köpürtme makineleri, popcorn arabaları, çay ocağı malzemeleri bulundurmaktayız. Dükkanımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, lokanta tipi aspiratör, çelik davlumbaz, krom paslanmaz evye, küvet, paslanmaz meze reyonları, sanayi tipi set üstü meykap vb lokanta tipi otel ve mutfak aletini görebilmeniz amacı ile sizleri depolarımızı ziyarete davet etmekteyiz. İkinci el bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan firmalar bizi arayabilirsiniz.

Titizlik ile kullanılmış bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza bekletme dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgah alınır. Endüstriyel tipte ikinci el restaurant malzemeleri alıyoruz.

Samandıra Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Sancaktepe Samandıra mahallesi hurdacılar sitesi içinden hizmeti dilediğiniz yere getiriyoruz. Katiyen hurda araç veya oto hurdası almıyoruz. Bu sebep ile hurda veya ikinci el otomobil yedek parça için aramamalısınız. Şüphesizki Samandıra sanayi sitesi içerisinde hurda otomobil parçası işleriyle uğraşan firmalar vardır. Rica ediyoruz bu tür istekleriniz için o işi yapanları arayınız.

Motor hurdası, hurda titanyum, hurda şablon nikel, hurda imalat artığı, karbür almaktayız. Samandıra sanayi hurdacısı olarak çalışmaktayız. Hurda eşya alımında ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 hurda step motor almaktayız.

Hurda Kurşun Alan Sancaktepe Samandıra Mahallesi Hurdacı Numarası

Kurşun madeni kimyasal maddeler ve pigmentlerde, radyasyon yalıtımlarında, mühimmatlarda, alaşımlarda, aküler üretilirken, kabloların yalıtımlarında, benzin katkısı olarak kullanıldığı bilinmektedir. Dünyada doğal olarak çıkarılmaktadır. Kurşun tarihten şimdiye kadar kullanılan metaldir. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar ile çıkarılır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılabilir hale getirilir. Samandıra hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak kurşun levha hurdası, kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minare kurşunu, kurşun boru alımları yapıyoruz. Ayrıca Samandıra da çinko hurda almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası bizi geç olmadan aramadan karar vermeyin.

Hurda Plastik Alan Yerler

Dilediğiniz yerden hurda pimapen, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, beyaz naylon hurdası, şeffaf pet şişe alımı yapan firmayız. Sancaktepe Samandıra mahallesinde kristal polistiren hurdası, ABS plastik hurdası, hurda jelatin, hurda polipropilen ticareti yapıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz.
Samandıra hurda plastik fiyatları sormak için arayın.

Plastik; (H) hidrojen, (C) Karbon, azot, oksijen ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Güncel Samandıra Mahallesi Hurda Fiyatları

Güncel Samandıra hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Sitemizdeki Samandıra hurda fiyatları haftada bir güncelleniyor. Sayfamızdaki güncel bakır hurdası fiyatları yazıyı inceleyin. Kurumsal firma olarak hurda alımlarımızı anlık güncellenen hurda fiyatları ile tamamlıyoruz.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Firmalar

Sıfır ve kullanılmış elektrikli ev aleti alırken değerinden yüksek fiyatlar verebiliyoruz. Fırın, çamaşır makineleri, klima, terazi, filtre kahve ve çay makinesi, ütü, vantilatör, buzdolabı, bulaşık makineleri, saç kurutma makinesi, ütü masası, ocak, kombi fiyatı hakkında bilgi almak maksadı ile hemen arayın.

Hurda Laptop bilgisayar parçaları ADSL modem, CRT monitör, fotoğraf tarayıcı, tonerli yazıcı, ses kartı, işlemci, ana kart, ram, server, DDR rulo artıkları, fotokopi makinesi, güç kaynağı, ekrankartı, elektronik kart, sabit disk satmak maksadı ile irtibat kurabilirsiniz. IOS telefon kartları, trafolar, röle, termik röleler, adaptör, elektrik panosu, GSM baz kartları, kontaktör almaktayız.

Samandıra Mahallesi Sac Hurdası Alım Satımı

Demir kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Değişik tekerlekli vasıtaların kapaklarında, uçak ve gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, demir kapı, varil, straforlu sandviç panel üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Tüm bu eşyalardan sac hurdası çıkarılmaktadır. Kış bahçesi çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir. Samandıra hurda sac aldığımız yerlerdendir.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan fabrikalar tarafından toplanır. Sac; metallerin ince veya kalın levha biçimine getirilen biçimidir. Merdane ile değişik inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenen ölçü ve boyutlarda kesilmektedir.

Samandıra Mahallesi Çevresinde Jeneratör Hurdası Alanlar

Hurda 2.el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi eksperlerimizle kolaylıkla iletişime geçmelisiniz. Jeneratör hurdası alımı için en doğru fiyatlarını bizler veriyoruz.
Samandıra mahallesi hurda jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. Elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratörü kullanılmaktadır. Uzun süreli kullanım sonucu her şeyin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Fakat ikinci el jeneratörler çalışmıyor olsada kıymetlidir.

Sancaktepe Samandıra Mahallesi’nde Çelik Raf Hurdası Alımı

Hurda depolama rafları alım satımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Çoğunlukla kapatılmış mağazalardan satın aldığımız hurda mağaza rafları, çelik raflar, hurda market rafı, teşhir reyonları, demir raflar arasından seçtiğimiz yeni durumdaki 2. el raf satıyoruz.

Samandıra mahallesi hurda çelik raf fiyatları öğrenmek maksadı ile mobil numaramızı aramanız yeterlidir. 2.el raf hurdası ihtiyaçlarınız için çıkma raf stoğumuz mevcut. Fiyatları takip etmek için ikinci el raf fiyatları hakkında bilgi paylaştığımız sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sancaktepe Samandıra Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

İlk önce sökümü teklif edilen taşınmazın detaylıca incelenerek uygun ekipman ve projenin seçilmesi gereklidir. Yapıların inşa projeleri kendisine özgü olabilmektedir. Bu sebeple yıkım biçimi de ona göre yapılmalıdır. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması açısından riskli işlerdendir. Uzmanlarca kontrollü yapılmalıdır. Samandıra mahallesinde fabrika söküm işlerine talibiz.

Çinko Hurdası Alımı

Elementler içinde bulunan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla bileşikler oluşturur. Çinko, yeryüzünde en fazla miktarda yer alan metal elementlerdendir.

Geçiş metalleri içerisinde yer alan çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko, antik dönemlerden bu yana biliniyor. Lakin üretimi ve kullanılması tam manası ile anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılan bir elementtir. Samandıra mahallesi çevresinde hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü Samandıra geri dönüşüm ve hurda firması olarak hizmetlerimizi veriyoruz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alım Satımı

Yıkılan ev binalarından sökülen kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alım satımı yapıyoruz. Birde kapatılan esnaflardan aldığımız minik defoları anlaşılamayan çatı tavanları, kiremit, fayans, dayanıklı laminantlar satıyoruz.

İnşatlarda alçı sıva mikseri, yük asansörü, harç pompası, boya makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda 2.el plywood bulunur.

Akü Hurdası Alımı

Elektrik enerjisinin kimyasal enerji biçiminde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarayan bataryamsı depolara akü denir. Aküler; motosikletler, arabalar ve benzeri enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçları ile bazı elektrikli aletlerde kulanım görmektedir. Sulu akü hurda, hurda küçük akü, kuru akü hurda hizmetlerini kolaylaştırıyoruz.

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma gereken yerlerde kullanılmaya devam edilmektedir. Aküler, yalnızca motor çalıştırmada kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcıya akım iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzenlemek için aküden faydalanılarak araç korunmuş olur. Samandıra mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemizi talep etmek için telefonumuza ulaşın.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Samandıra mahallesi çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinizde tecrübeli çalışanlarımızla güvenli hizmetler vermekteyiz. Dayanıklılık açısından en sağlam çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı çeşitlerinin söküm işleri ötekinden değişiktir. Kapalı alanlar için en önemli konulardan biri şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları uzatmaya yaramaktadır. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Sökümden sonraki çelik malzemeler geri dönüştürülebilir. Prefabrike bina ve çelik konstrüksiyon fabrikalar sökülürken binanın imar projeleri dikkatlice incelenmelidir. Böylece 2.el çelik çatı makasları ve 2.el çelik malzeme olarak satılacaklar alıcılar sunulabilir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp