Geredeli Mahallesi Hurdacı

Şile Geredeli mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüleri içinde her türden hurda bakır almaya devam ediyoruz. Miktarı yüksek demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun hurdası alışverişlerinde yüksek fiyat sunuyoruz. Geredeli hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Geredeli mahallesinde hurda eşya alım satım işleri yürüten işyerlerinden biri olarak hizmetlerimizi sizin için okuduğunuz makalede açıklıyoruz. Yüksek tonajda değerli hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? En köklü Geredeli mahallesi merkez hurdacı firması olarak hurdacılık yapıyoruz. Geredeli mahallesinin etrafında hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile Geredeli de hurda alım satım işlerine yeni gelişimler kazandırmaktayız. Hurda alımlarında hesapladığımız bedelini malzemenizi taşırken nakit parayla ödemekteyiz. Hurda malzeme alımında yılların kazandırdığı deneyim ile kurumsal Geredeli hurdacı olarak hareket etmekteyiz.

İstanbul Şile Geredeli her sokağında ikinci el ev eşyası ve hurda eşyalar alıyoruz. Geredeli mahallesinde hurdacılık yapan işyerleri arasında çok beğenilen avantajlı hizmetlerle öncüyüz. Elinizde ne kadar hurdanız varsa zaman kaybetmeden telefon numaralarımızı arayıp beş dakika geçmeden avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Hurdacılık size gece gündüz hizmet vermektedir. uygulanan güncel hurda fiyat listesi ile alım satım hizmetleri için İstanbul Hurdacılık’a arayın. Satacağınız hurda malzemeleri almak için adresinize profesyonel ekip yollayabiliriz.

Geredeli Mahallesi’nde Hurdacı Numarası

Geredeli mahallesi yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasında yer almaktadır. Görüldüğü üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Sizlerde isterseniz biriktirdiğiniz hurdaların geri dönüştürülmesini sağlayıp bize yardım edebilirsiniz. Boşa zaman harcamadan telefon numaramızı arayarak, güncel hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Bu yüzden hurda malzeme fiyatı sormak üzere bizleri arayabilirsiniz.

Şile Geredeli mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Yirmi yedi yıldır tonlarca araiş hurdasını geri dönüşüm aracılığı ile ekonomimize kazandırmayı başardık. İstanbul Hurdacılık’ın aracılığı ile çevreye çok daha az zarar verilmiş oldu.

Geredeli Mahallesi Hurda Alımı

Şile Geredeli de hurda alım satımı işlerini yapmaktayız. Geredeli mahallesinde makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda, hurda çinko, hurda zamak alıyoruz. Geredeli mahallesinde adresinizden hurda ve ikinci el malzeme alım satımı yapmaktayız.

Bugün kü yazımızda sizin gibi hurda satmak isteyenlere Geredeli mahallesinde hurda alan firmalar ile İstanbul Hurdacılık arasındaki farkımızı anlatmaya çalışıyoruz. Hurdası olanların memnun kalmasını ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türde profesyonelliği kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Toptan kablo ve bakır hurda, alüminyum hurda, sarı, çinko hurdası, ekstra demir, kurşun alımında fiyatlar sunuyoruz. Geredeli Mahallesi’nde hurda alan yerler içerisinde hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuzla öncülüğe geçiyoruz.

Geredeli Mahallesindeki Hurdacı Firmalar

Sizde her nevi hurda satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Geredeli mahallesi geri dönüşüm firması olarak Geredeli mahallesinin etrafında hurda alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanızın yüklenmesi için en yakın hurda nakliye elemanlarımızı yönlendirmeye devam ediyoruz. Yirmi yedi yıllık deneyim ile faaliyet alanımıza bir sürü yenilik getirmeye devam ediyoruz. En yakın Geredeli hurdacı firma olarak hizmet vermekteyiz. Şilenin tamamında olduğu gibi Geredeli genelinde de kurumsal servislerimizi sürdürüyoruz. Profesyonel Şile hurdacı arayışlarınıza cevap veriyoruz.

Geredeli de hurdacısı mı arıyorsunuz? Geredeli hurdacı firması İstanbul Hurdacılık profesyonel ayağınıza getiriyor! Özenli çalışmalar yürüterek normalden fazla kazanmayı istiyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyat teklifleri uyguluyoruz.

Sarı Hurdası Alımı Yapan Geredeli Mahallesi Hurdacı Telefonu

Geredeli’nin tamamında hurda sarı musluk vana, hurda bronz fosfor araiş, hurda sarı araba radyatörü, sarı pirinç su saati, kırkambar sarı hurda, hurda sarı talaşı, hurda MS-58 sarı külçe alımı yapıyoruz. Geredeli hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak hurda sarı araiş, MS-70 pirinç sarı araiş, hurda sarı çubuk ucu MS-58, sarı talaş MS-58 hurdası, hurda sarı pirinç araiş MS-64 alım satımı yapıyoruz. Geredeli mahallesinde hurda sarı alan hurdacı firmalar arasındayız. Bu sayfadaki Geredeli mahallesi hurda sarı pirinç ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla sarı hurdası alanlar makaleye göz gezdirebilirsiniz.
Geredeli hurda sarı fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayabilirsiniz.

Demir Hurda Alımı Yapan Geredeli Mahallesi Hurdacı Firması

Gönderdiğiniz konumdan asansör malzemesi hurdası, demir kapı, hurda pencere demir, demir merdiven korkuluğu hurdası, tufal, alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için Geredeli hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel hurda demir fiyat listesi bağlantısına tıklayınız. Geredeli’de yüksek tonajlı yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, hurda demir pik, hurda döküm demir, inşaat demir hurdası alırız.

Geredeli de ekstra hurda demir, teneke hurda, hurda toplama demir, dkp demir hurdası, talaş demir hurdası için nakit ödeme veriyoruz. İstanbul Hurdacılık, Geredeli de demir hurdası alan firmalar arasında bulunuyoruz.
Geredeli hurda demir fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Hurda demir, yer kabuğunda en fazla çıkarılan madenler arasında yer almaktadır. Sayfamızdaki Geredeli mahallesi extra demir hurda fiyatları güncellenmiştir.

Şile Geredeli Mahallesi Hurdacı Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır ton fiyatı alanında daha detaylı bilgi bulabileceksiniz. Geredeli mahallesi hurda bakır kilo fiyatı anlık olarak değişmektedir. Hurda bakırlı petek, hurda, bakır tepsi, hurda levha, bakır hammadde hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Şile de hurda bakır alımı yapan hurdacı numarasını kolayca arayarak kaliteli hizmetimizin tadına varmaya başlayın! Yanık bakır hurdası, bakır (kızıl) talaş hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır profil, hurda soyma bakır, hurda antigron bakır kırma granür, 1/2 bakır boru hurda alıyoruz.

Şile Geredeli mahallesinde kurumsal hurdacı firması olarak hurda bakır almaktayız. bakır tencere hurda, hurda TTR kırma bakır, tel, lama, büyük bakır kazan alınır. Geredeli mahallesinde bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Telefon numaralarımızı arayın. En Yakın İstanbul Şile Geredeli mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

Geredeli Mahallesi Kablo Hurdası Alım Satımı

Şile Geredeli mahallesinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Bu bölgede hurda fare yemez, hurda yer altı enerji kablosu, çelik zırh kabloları, hurda çelik içli enerji kablosu alım satımı sırasında piyasanın üzerinde fiyat teklifini biz veriyoruz. Detaylı sitemizdeki hurda kablo metini inceleyebilirsiniz.

Geredeli mahallesinin en iyi hurdacısı ile daha kârlı bir hurda ticareti temenni ediyoruz. Elektrik kabloları, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız.

Geredeli’de toptan hurda kablo alımında değerinden pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Ptt kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, ptt kablosu içi, hurda ptt kablosu içi yağlı satarak para kazanmak isteyenler bizi arayabilir.

Antigron kablo, iç tesisat kablo hurdası, tek damar kablo hurda, karışık kablolar, enye kablo hurdaları için nakit ödeme veriyoruz. Geredeli mahallesinde kablo hurda alan firmayız.

Alüminyum Hurda Alım Satımı Yapan Geredeli Hurdacı Telefonu

Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir elementtir. Rengi gümüş olan, sünebilen metal çeşididir. Her çeşit yüksek tonajlı hurda alüminyum nakit alınır. Şile Geredeli mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz.

Sayfamızda yayımlanan Geredeli mahallesi hurda alüminyum fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alanlar konulu metini inceleyebilirsiniz Hurda alüminyum ofset matbaa, sert kartel, hurda araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum profil ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. Geredeli hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık’a gösterdiğiniz özen için teşekkür ederiz. Hurda satanların destekleriyle Geredelide durmadan büyüyoruz. Alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum levha hurdası, ince alüminyum talaşı, alüminyum üretim artığı alımı gerçekleştiriyoruz.

Şile Geredeli mahallesinde yerinden alüminyum alikobant hurdası, alüminyum curuf hurdası, hurda klima alüminyum radyatör, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alımı yapmak için telefonlarınızı istiyoruz. Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum sac levha, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tencere hurdası alım satımı yapıyoruz. İstanbul da alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Geredeli Mahallesi’nden Krom Hurdası Alımı

Göndereceğiniz adresten krom 304 kalite hurdası talaşı, 316 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, 316 krom hurdası, 310 kalite paslanmaz krom hurda, 310 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 304 hurdası alımı yapan Geredeli hurdacısıyız. Geredeli bölgesinde hurda krom alan hurdacıyız. Geredeli mahallesinde hurda krom paslanmaz fiyatları için arayın.

Krom hurda alanlar içinde faaliyet gösteren Geredeli hurdacı işletmesiyiz. Şile Geredeli de hurda krom 202 talaşı, hurda krom makine parçası, hurda krom 430 talaşı, krom 430 kalite hurda, 201 paslanmaz krom hurda talaşı, 201 paslanmaz krom hurda, paslanmaz krom 202 hurdası almaktayız.

Krom hurdası alan yerler linkine tıklamalısınız. Krom ile nikel karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurda kullanılıyor.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Hurda Masa üstü Bilgisayar parçaları güç kaynağı, elektronik kart, DDR rulo, yeni nesil ana kart, işlemci CPU, VDSL modem, ses kartı, LCD monitör, ekrankartı, tarayıcı, sabit disk, ram, fotokopi makineleri, server, yazıcı satmak maksadıyla arayabilirsiniz. IOS telefon kartı, trafo, röleler, termik röle, adaptör, elektrik panoları, GSM kartları, kontaktörler alıyoruz.

Bulaşık makineleri, ocak, mini buzdolabı, mutfak terazisi, çay kahve makinesi, fön makineleri, fırın, elektronik çamaşır makineleri, ütü masası, ütü, vantilatör, kombi, klima alıyoruz. Sıfır ve temiz kullanılmış elektronik eşya alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Sac Hurdası Alan Geredeli Mahallesi Hurdacı Firması

Müştemilat çatısı kaplamak için kullanılabilecek ikinci el sac bulunduruyoruz. Geredeli mahallesi etrafında sac hurda alımı yapan hurdacılar içindeyiz. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından satın alınır. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde kullanıldığı bilinmektedir. Değişik tekerlekli arabaların gövdesinde, gemi ve uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Kapı, varil, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel üretilirken levha sac kullanılmaktadır. Bütün saydığımız eşyalardan hurda sac çıkarılabilir. Sac; demirlerin ince veya kalın levha biçimine getirilmiş biçimidir. İki merdane arasında değişik inceliklerde düzleştirilmektedir. Önceden belirlenmiş ebat ve ölçülerde kesilmektedir.

2 el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Endüstriyel cafe, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz. İkinci el çelik tencere, tava, tepsi, kazan, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satmak isteyenler firmamızı arayabilirsiniz.

Bakırlı çay dobajı, su sebilleri, köpüklü ayran makineleri, tabldot, bardak mısır makineleri, kahve makinesi, kıyma çekme makinesi alıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi aspiratör, evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü meykap ve benzeri endüstriyel mutfak malzemesini incelemeniz amacıyla sizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. İyi kullanılan sanayi tipi bulaşık makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız.

İstanbul Şile Geredeli Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Müteahhitlerce kullanılan boya makinesi, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç karıştırma mikseri 2.el demir iskele, plywood hurda bulunur. Yıkılan öğrenci yurdu vb binalardan çıkma hala kullanılabilir 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alımı yapıyoruz. Bunun ile birlikte iflas etmek zorunda kalmış nalburlardan almış olduğumuz minik defosu anlaşılamayan fayans ve kalebodurlar, laminant parkeler, tavanlar, kiremit satıyoruz.

Geredeli Mahallesi’nde Kurşun Hurda Alımı

Dünyada doğal olarak bulunabilir. Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme ve benzeri aşamalar ile elde edilmektedir. Daha sonra metalurjik işleme ile işlenir. Kurşun eski tarihlerden günümüze kullanılan metaldir. Kurşunlar kabloların izolasyonunda, akülerin imalatında, pigmentlerde, mühimmat üretiminde, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, çeşitli alaşımlar üretilirken, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtım malzemelerinde kullanılmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Geredeli mahallesinde hurda kurşun levha, Çatı minare kurşunu, kurşun boru hurda, hurda kurşun yağmur oluğu söküp alıyoruz. Ayrıca Geredeli de hurda çinko levha alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko satın alan yer arıyorsanız hemen aramaktan çekinmeyin.

Fabrika Bozumu

Fabrika yıkımı tamamlamak iş güvenliği ve ekosistemin korunması nedeniyle risklidir. Tecrübeli personeller tarafından kontrollü bir biçimde yapılmalıdır. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak imalathanenin titizlikle incelenerek gerekli projenin ayarlanması çok daha doğrudur. Her inşa edilen yapının inşa projeleri diğerinden farklıdır. Dolayısıyla yıkımları ona göre tamamlanmalıdır. Geredeli mahallesi fabrika sökümü konusunda lideriz.

Akü Hurdası Alımı

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işleri için elektriğe ihtiyaç duyulan aletlerde akümülatör kullanılmaya devam edilmektedir. Kuru akü hurdaları, Sulu akü hurdaları, küçük akü hurdası alım satımı yapıyoruz. Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayarak ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi şeklinde vermeye yarayan depolara akü denir. Aküler; arabalar, motorsikletler ve benzeri taşıma araçları ile çeşitli elektronik aletlerde kullanılır. Aküler, sadece motor çalıştırmada kullanmayla sınırlı kalmazlar. Bu görevlerin yanında alıcıya akım iletmek, voltajı dengelemek gereğinden fazla devirde alternatörlerin üreteceği voltaj düzenlemek amacıyla aküler kullanılarak araç korunur.
Geredeli mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla iletişime geçin.

Plastik Hurdası Alımı

Plastik hurdası; hidrojen, (N) azot, oksijen, karbon ve diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir.

Geredeli hurdacı olarak hurda ABS plastik, polistiren, polipropilen, hurda jelatin alımıyla iştigal ediyoruz. Bizi aramanızı bekliyoruz. Geredeli hurda plastik pimapen fiyatları sormak için arayınız. Güncel fiyata hurda mavi kapak, kırkambar plastik hurda, şeffaf pet şişe hurdası, beyaz naylon, pimapen hurdası alıyoruz.

Geredeli Mahallesi Tonajlı Hurda Çinko Alan Firma

Çinko madeni, yerkabuğunda en çok miktarda yer alan metal elementler içerisindedir. Çinko amonyak, siyanür, halojen, amin iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır.

Geredeli de çinko çatı sökümü, çinko levha hurdası alımlarında güncel fiyat sunuyoruz. Antik dönemlerden beri biliniyor. Fakat nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam manasıyla anlaşılamadığından başka metallerle karıştırılan bir elementtir. Geçiş metalleri arasında yeralan çinko mavimsi açık gri renklidir.

İstanbul Şile Geredeli Mahallesinden Kağıt Hurda Alan Firma

Sitemizde yer alan hurda karton hakkındaki gönderiyi okuyabilirsiniz. Geredeli mahallesinde hurda karton kağıt alan fabrikalar arasında yer almaktayız. İstanbul Geredeli mahallesinde hurda yeni gazete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası alımı yapan firmayız. derinden çok kağıt fiyatı ile beyaz kağıt hurdaları, hurda renkli kağıt, karton, koli alan yerler arasındayız. Avantajlı fiyatlarla okul kitapları, hurda defter, kağıt havlu peçete, A4 kağıt hurdaları alımlarında göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent sayesinde satıcıya daha fazla kazanma şansı yöneltiyoruz. Geredeli hurda kağıt fiyatları için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Geredeli Mahallesi’nden Jeneratör Hurdası Alım Satımı

Taşımalı elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır. Bilindiği gibi her makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ama ikinci el jeneratörler bozukda olsa alınıp satılır. Geredeli mahallesi çevresinde hurda jeneratör alımı için en iyi fiyatı İstanbul Hurdacılık sunmaktadır.
Geredeli mahallesi hurda jeneratör fiyatları bulunan listemiz için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden teklif isteyiniz.

Geredeli Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Hurdacı sitemizdeki Geredeli hurda fiyatları hergün değiştirilmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak hurda alımlarını güncel Geredeli hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Anlık Geredeli hurda fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için hemen arayın. Daha güncel sayfamızdaki hurda alüminyum fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz.

Hurda Raf Fiyatları

Şile Geredeli raf hurdası fiyatları talep etmek maksadiyla çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Özellikle ticari hayatını sonlandırmış baharatçılar tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, hurda mağaza rafları içinden bizim seçtiğimiz yeni gibi 2. el hurda raf satışı yapıyoruz. İkinci el raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyat listesini incelemek için hurda raf alan hurdacı hakkındaki konumuza göz atmanız yeterlidir. Hurda market rafı alıyoruz.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Şile Geredeli mahallesinde çelik konstrüksiyon depo sökümlerinde 27 tecrübeli iş geçmişine sahip ekibimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Prefabrike bina çelik konstrüksiyon yapılar sökümünde yapının imar projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzemesi olarak satılacak olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Mekânlar için en önemli konu hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Sağlamlık bakımından en ideali çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatıların söküm yıkımı diğerinden değişiktir. Çelik çatı sökümü için ekip oluşturduk. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüştürülebilir.

Geredeli Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Geredeli mahallesi sanayi bölgesi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Nema 17, Nema 34, Nema 46, Nema 23 hurda step motor alıyoruz. titanyum, hurda şablon nikel, hurda karbür, motor hurdası, hurda imalat artığı satın almamız için arayabilirsiniz.

Şile Geredeli mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hurda alım hizmetlerini dilediğiniz yere getirmekteyiz. Asla hurda araç veya oto hurdası alıp satmıyoruz. Dolayısıyla hurda veya ikinci el oto yedek parça için aramayınız. Bundan eminiz Geredeli oto sanayi sitesi içerisinde 2.el otomobil yedek parçası işleri yapan dükkânlar bulabilirsiniz. Lütfen bu tür istekleriniz için o firmalar ile iletişime geçiniz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp