Uğurmumcu Mahallesi Hurdacı

Uğurmumcu mahallesi hurdacısı olarak hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Uğurmumcu mahallesi hurdacı firması İstanbul Hurdacılık firmamız ile Uğurmumcu mahallesi hurdacılık işlerini profesyonellikle yürütüyoruz.

Uğurmumcu da hurda alım satım işleri yürüten yerlerin en yüksek fiyat teklifi sunanı olmanın onurunu yaşamaktayız. Tonajlı miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat teklifler etmekteyiz. Uğurmumcu hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz. Sultangazi Uğurmumcu merkezinde hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız.

Ne kadar hurda malzemeniz olursa olsun çok geçmeden firmamızla irtibata geçerek 2 dakika zaman kaybetmeden fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Uğurmumcu hurdacısı firmamız İstanbul Hurdacılık hurda malzeme satacaklara haftanın 7 günü hizmet veriyor. Bize satacağınız hurdayı almak amacı ile ekip oluşturduk.

Uğurmumcu anlık hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Sultangazi Uğurmumcu mahallesinde hurda hurda depoları arasında öncülük ediyoruz.

Hurdalarınızın bedelini alırken hesaplıyoruz. İmalathanenizden yüksek miktarda değerli hurda malzeme alacak firma mı arıyorsunuz? En yakın Uğurmumcu mahallesi hurdacısı olarak eşsiz fiyat listesi ile hizmet vermekteyiz. Uğurmumcu Mahallesinin tümünde hurda malzeme ve 2.el ev eşyası alıyoruz. Hurda eşya alımında titizlikle piyasasından yüksek hurda fiyatı sunabiliyoruz.

Uğurmumcu Mahallesinde Hurdacı Firma Telefon Numarası

Uğurmumcu mahallesi hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz yerler içindedir. Yirmi yedi yıldır on binlerce kilo hurda kabloyu geri dönüşüm ile ekonomiye kazandırabildik. Böylece gereğinden fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçildi.

Boşa süre geçirmeden arayarak, anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satabilirsiniz. Sultangazi Uğurmumcu mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının altında kolayca tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Okuduğunuz gibi hurdacılık geleceğe ve doğaya önem vermektir. Sizde dilerseniz hurda satarak ülke ekonomisine katkı sağlayabilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satmak sebebi ile çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz.

Sultangazi Uğurmumcu Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Uğurmumcu’da hurda alım satımı işlerinde profesyonel hizmet sunmaktayız. Müşterilerimizin memnun kalmasına öncelik vererek daha fazla çalışmaktan daha fazla kazanmayı istiyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti ayağınıza getiriyoruz. Toptan çinko hurda, kurşun, hurda bakır, hurda kablo, alüminyum,toplama demir ve sarı hurdası alırken fiyat listeleri sunmaktayız. Uğurmumcu mahallesinde hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve uzman personelimizle öncü konuma geçiyoruz.

Sultangazi Uğurmumcu mahallesinde çinko, hurda torna makinesi artığı, kalay hurda, çelik, zamak hurda alıyoruz. Bugün kü makalemizde size Uğurmumcu da hurda alanlarla aramızdaki deneyim farklarını anlatıyoruz. Uğurmumcu mahallesi çevresinde konumdan hurda alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.

Uğurmumcu Mahallesi Hurdacı Firmalar

Kurumsal Uğurmumcu hurdacı firması mı arıyorsunuz? Uğurmumcu’nun gözde hurdacı firması İstanbul Hurdacılık 7/24 hizmet veriyor! Kurumsal anlayışla standarttan çok kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Sizde her nevi kurşun hurdası satmak amacıyla telefon numaramızı arayabilirsiniz. Sultangazi Uğurmumcu mahallesinde hurdacı olarak Uğurmumcu mahallesinin tümünde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki atık malzemenizin yüklenmesi için orada hazır bulunan araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. 27 yıllık deneyim ile hizmetimizi sunuyoruz. En yakın Uğurmumcu hurdacı firma olarak dilediğiniz yere personel yolluyoruzSultangazi hurdacı ihtiyacınıza cevap veriyoruz.

Hurda Demir Alım Satımı Yapan İstanbul Sultangazi Uğurmumcu Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda demir alan firmalar arasındayız. Demir, Uğurmumcuda bol miktarda bulunabilen metaller arasındadır. Bu sayfadaki Uğurmumcu mahallesi toplama demir hurdası kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Yüksek tonajlı hurda döküm demir, pik hurda demir, inşaat hurdası, hurda inşaat demiri, inşaat demir çubuğu alıyoruz. Uğurmumcu’da teneke, toplama demir, DKP demir, hurda ekstra demir, demir talaş hurda alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Size en yakın adresten demir yangın merdiveni, demir kapı, pencere demiri, tufal hurda, asansör malzemeleri, alımı yapan hurdacıyız. Anlık güncel hurda demir ton fiyatı öğrenmek amacı ile şimdi arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Uğurmumcu Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Sultangazi Uğurmumcu’da hurda bakır alan geri dönüşüm firmasıyız. Bizi hemen arayın. Uğurmumcu mahallesi hurda bakır fiyatları bulunan listemiz için arayın. Bakırlı petek hurdası, hurda bakır ham madde, hurda bakır kap kacak, hurda bakır süs eşyası, bakır levha hurdası alan işletmeler içindeyiz. Bakır alan hurdacı sayfamızda geniş bilgi var. Uğurmumcu mahallesi hurda bakır kg fiyatı hergün değişmektedir. Hurda yanık bakır, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır talaşı, bakır profil hurdası, hurda bakır boru, hurda soyma bakır alımı yapıyoruz.

Uğurmumcu mahallesinde hurdacısı olarak bakır hurda alımı yapıyoruz. TTR kırma bakır granür hurdası, bakır lama hurda, hurda bakır tencere, bakır kazan, tel hurda alımı sırasında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan Uğurmumcu mahallesi hurdacı telefonunu hızlıca arayarak hızlı servislerin keyfini sürün!

Krom Hurdası Alımı Yapan İstanbul Sultangazi Uğurmumcu Mahallesi Hurdacı Firmaları

Hurda krom alan yerler gönderisine bakmak istersiniz. Uğurmumcu’da hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız. İstanbul Sultangazi ilçesinde hurda krom fiyatları için arayınız. Adresten 304 krom paslanmaz hurda talaşı, krom 310 kalite hurdası talaşı, krom 304 hurdası, 316 kalite krom hurdası, paslanmaz krom 316 hurda talaşı, paslanmaz krom 310 hurda alım satımı yapıyoruz.

Krom, nikel ile işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Gerektiği kadar yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor.

Sultangazi Uğurmumcu mahallesinde ikinci el krom tank, 201 kalite paslanmaz krom hurdası talaşı, 430 kalite krom paslanmaz hurda talaşı, paslanmaz krom 201 hurdası, 430 kalite krom paslanmaz hurdası, krom 202 kalite hurdası, 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı alımı yapmaktayız. Krom hurdası alan Uğurmumcu hurdacı firması İstanbul Hurdacılık hizmetinizde.

Uğurmumcu Mahallesi Sarı Pirinç Hurda Alımı

Uğurmumcu mahallesinin hurda bronz, su saati, MS-58 külçe sarı hurdası, hurda sarı vana musluk, sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı pirinç talaşı, sarı kırkambar alanlar arasındayız. Bu sayfadaki Sultangazi Uğurmumcu mahallesinde hurda sarı ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda sarı alan hurdacı içeriğiyle yazılmış gönderimize göz gezdirebilirsiniz. Uğurmumcu hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

İstanbul da ve Sultangazi Uğurmumcu mahallesinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Uğurmumcu hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, sarı araiş hurda, hurda sarı çubuk ucu MS-58, MS-64 pirinç sarı araiş, pirinç sarı araiş hurda MS-70 alım satımıyla uğraşıyoruz.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Uğurmumcu Mahallesi Hurdacı

Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasasından fazla fiyat veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz. Hurda telefon kablolar, ptt kablo içi hurdası, hurda yağlı içli ptt kablosu, hurda ptt kabloları satacak olanlar hemen arayın.

Hurda elektrik kabloları, %50 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. İç tesisat kablosu hurdaları, karışık kablo, hurda tek damar kablolar, antigron kablo hurdası, enye kablo hurdaları alan hurdacı firmasıyız. Sultangazi’de hurda kablo alımı yapıyoruz.

Kablo hurda alanlar konulu metine bir göz atın. Sultangazi nin en iyi hurdacısı ile kârlı bir hurda ticareti diliyoruz. Şehrimizde fare yemez kablo hurdaları, yer altı enerji kabloları, yer altı kablosu, çelik zırhlı kablo için en güncel fiyatları sunuyoruz.

Alüminyum Hurda Alımı Yapan Uğurmumcu Hurdacı Yol Tarifi

Hurda alüminyum tabak, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum sac levha, alüminyum tencere, hurda alüminyum bakırlı petek, jant alan hurdacıyız. Uğurmumcu mahallesinde alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Bizlere verdiğiniz destek ve önem için saygılar sunarız.

Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkte, sünebilen metaller arasındadır.

Hurda alüminyum piston, alüminyum araiş hurda, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum kalın profil, hurda alüminyum ofset matbaa için nakit ödeme veriyoruz. Sayfamızda yayınlanmış olan İstanbul Sultangazi Uğurmumcu mahallesi alüminyum hurda kg fiyatını abonelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Alüminyum hurda alanlar içeriğiyle yazılmış konuya göz atabilirsiniz Yerinden alüminyum curuf, hurda alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum klima radyatör hurdası, alüminyum eloksallı profil hurdası almak için irtibata geçmenizi istiyoruz. Her çeşit toptan alüminyum hurdası peşin alınır. Uğurmumcu mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemizi istemek için arayabilirsiniz.

Siz kıymetli müşterilerin yardımıyla Uğurmumcu çevresinde her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. İnce alüminyum talaşı, alüminyum radyatör peteği hurdası, alüminyum levha hurdası, alüminyum kutu, alüminyum imalat artığı hurdası alıyoruz.

Uğurmumcu Mahallesi Çevresinden İkinci El Jeneratör Hurda Alanlar

Kullanıma bağlı olarak her tür makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Ancak ikinci el jeneratör bozuk olsa dahi değerlidir. Uğurmumcu mahallesi etrafında hurda jeneratör alımı yapan yerler arasındayız. Uğurmumcu mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları için firmamıza ulaşabilirsiniz. İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi bize ulaşın. Elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde elektrik jeneratörleri kullanılmaktadır.

Plastik Hurda Alan En Yakın Hurdacı

En güncel fiyata kırmızı ve mavi kapak hurda, kırkambar plastik hurdası, hurda şeffaf pet şişesi, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen alıyoruz.

Uğurmumcu Mahallesi’nde jelatin, polistiren hurdası, polipropilen, ABS plastik alım satımında lider konumdayız. Telefonlarınızı bekliyoruz. Uğurmumcu hurda pimapen fiyatları öğrenmek için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz. Plastik hammadde; karbon, (N) azot, Oksijen (O), hidrojen (H) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Uğurmumcu Mahallesi Yakınlarında Çelik Raf Hurda Alan Yerler

Hurda raf demiri alımı işimizin bir parçasıdır. Genellikle hizmeti bırakmış yerler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, market rafı hurdası, hurda mağaza rafları içlerinden seçilen hala kullanılabilir olan 2.el raf hurdası satışı yapıyoruz.

Uğurmumcu mahallesi hurda çelik raf fiyatları talep etmek amacı ile firmamızı aramanız yeterlidir. 2.el raf ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinmek amacıyla hurda raf alan firmalar sayfamıza göz atmak isteyebilirsiniz.

Uğurmumcu Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

Yıkım işi tamamlamak iş güvenliği bakımından risk taşımaktadır. Uzmanlık alanı yıkım olan ekiplerce yapılmalıdır. Öncelikle yıkılacak taşınmazın titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Binaların yapım projesi ötekilerden farklıdır. Dolayısı ile yıkımları projesine uygun tamamlanmalıdır. Uğurmumcu mahallesi fabrika sökümü işlerinde lideriz.

İkinci El İnşaat Malzemesi Alan Yerler

Yıkılmış iş yeri binalarından alınan kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere alıyoruz. Bunun ile birlikte batan nalburlardan edindiğimiz küçücük küçücük defolu fayanlar, laminant parkeler, tavan, kiremit satıyoruz.

Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, alçı makinesi, harç pompası 2.el demir iskele, hurda plywood mevcuttur.

Hurda Çinko Alımı

Mavimsi açık gri renkteki kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Element olan çinko amonyak, amin, halojen, siyanür iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler meydana getirir. Çinko madeni, yer kabuğunda en fazla miktarda çıkarılabilen metal elementlerinden biridir.

Çinko, antik dönemlerden beri bilinmektedir. Lakin kullanımı ve üretimi tam olarak anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılarak element olarak kullanılmıştır. Uğurmumcu mahallesi hurda çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alımı yapan firmayız.

Hurda Elektronik Alım Satımı

Sıfır ve az kullanılmış elektronik eşya alımında benzersiz fiyat teklifleri vermekteyiz. Kontaktör, termik röle, röle, IOS telefon kartı, elektrik trafoları, GSM baz kartları, şarj cihazı, elektrik pano malzemeleri satın alıyoruz. Kombi, merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, terazi, klima, fön makineleri, bulaşık makineleri, ütü masası, ocak, fırın, çay ve türk kahvesi makineleri, mini buzdolabı, ütü almaktayız. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları crt monitör, renkli yazıcı, ses kartı, DDR rulo artıkları, belge tarayıcı, SSD hard disk, sunucu, CPU işlemci, ram, ADSL modem, ana kart, fotokopi makinesi, ekran kartı, power supply, elektronik kart satmak için iletişime geçebilirsiniz.

2. El Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Köpüklü ayran makineleri, bakır çay kazanı, kahve makinesi, mısır arabası, kıyma makineleri dişlisi, tabldot, su sebilleri temin etmekteyiz. Elimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, dinlendirme küveti, evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi 4 gözlü ocak vs endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını yakından incelemek amacı ile almak isteyenleri işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz. İkinci el tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, paslanmaz krom tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler bu sitedeki telefon numarasını arayabilir.

Titizlikle kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah altı 3 kapaklı dolaplar, mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alınır. 2.el sanayi tipi restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız.

Kağıt Hurda Alan Uğurmumcu Mahallesi Hurdacı Telefonu

Ederinden fazla fiyata karton, koli hurdaları, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdaları alıyoruz. Uğurmumcu hurdacı firma olarak hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kullanılmış gazete hurdası ticaretiyle uğraşan firmayız. Güncel fiyata kitap, defterler, kağıt havlu peçete, A4 fotokopi kağıdı alım satımı yaparken alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle müşterilerimize daha çok miktarda kazanma avantajı iletiyoruz.
Uğurmumcu hurda kağıt fiyatları sormak için firmamızla iletişime geçin. Kitap hurdası hakkındaki yazımızı muhakkak ziyaret edin. Sultangazi Uğurmumcu mahallesinde hurda kağıt alan yerler içerisinde yer almaktayız.

Sultangazi Uğurmumcu Mahallesi Hurdacılar Sitesi

İmalat artığı, hurda motor, karbür hurdası, hurda nikel şablon, titanyum hurda almaktayız. Uğurmumcu sanayi sitesi hurdacısı olarak çalışıyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 23, Nema 17, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alım yapıyoruz.

Sultangazi Uğurmumcu mahallesi hurdacılar sitesi içinden profesyonelliği yerinize getirmekteyiz. Asla hurda araç veya motorsiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Bu sebep ile hurda veya ikinci el oto yedek parçası istemek maksadı ile telefon kabul etmemekteyiz. Kuşkusuz ki Uğurmumcu oto sanayi sitesi içerisinde ikinci el oto yedek parçası alıp satan firmalar bulabileceksiniz. Rica ediyoruz çıkma otomobil parçası ihtiyaçlarınızda o firmalarla iletişime geçin.

Uğurmumcu Mahallesi Hurdacı Hurda Fiyatları

Güncel hurda akü fiyatları içerikli metne bir göz gezdirebilirsiniz. Buradaki Uğurmumcu hurda fiyatları her saat değiştirilmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak bütün hurda alımını en güncel Uğurmumcu hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Güncel Uğurmumcu hurda fiyatları öğrenmek için arayın.

Hurda Sac Alanlar

Sac; metal malzemenin levha şekline getirilmiş biçimidir. Haddelemeyle değişik kalınlıklarda düzleştirilerek elde edilmektedir. Kullanım alanına göre belirlenen boyut ve ebatlarda kesilmektedir. Hurda sac geri dönüşüm firmalarınca toplanmaktadır.

Demir kapı, sandviç panel, çatı kaplaması, varil üretimlerinde kullanıldığı görülmektedir. Çeşitli tekerlekli arabaların kapaklarında, gemi ve uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, kapı, straforlu sandviç panel, çatı kaplaması üretimlerinde sac levhası kullanılmaktadır. Tüm bu malzemelerden hurda sac levha temin edilmektedir. Ardiye tavanı kaplamak amacıyla kullanımı uygun olan oluklu sac bulunduruyoruz. Sultangazi Uğurmumcu mahallesinde hurda sac alan firmalardanız.

Kurşun Hurda Alım Satımı

Doğadaki kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme aşamalarından sonra edilmektedir. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenir. Yer kabuğunda doğal olarak bulunabilen metaller içindedir. Kurşun kabloların izolasyonunda, akü imalathanelerinde, pigmentlerde, mühimmatlarda, benzin katkısı olarak, çeşitli alaşımlarda, radyasyondan korunmak amaçlı yalıtım malzemelerinde sıkça kullanılmaktadır. Kurşun tarihten günümüze kullanılmakta olan metallerden biridir. İstanbul Hurdacılık olarak Uğurmumcu da hurda kurşun boru, hurda kurşun levha, Minare ve Cami kurşunu, kurşun yağmur oluğu hurdası söküp alıyoruz. Ayrıca Uğurmumcu’da çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Hurda çinko satacak yerler arayışındaysanız hemen arayabilirsiniz.

Çelik Konstrüksiyon – Çatı Sökümü

Çelik konstrüksiyon yapı prefabrik fabrikalar sökülürken işletmenin imar projeleri dikkatlice incelenmelidir. Bu sayede ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik malzemeler olarak satılacaklar alıcıya sunulmaktadır. Çelik çatı makası söküyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüştürülebilir.

Dayanıklılık bakımından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı makaslarının yıkım sökümü diğerinden değişik yöntemlerle tamamlanır. Mekanların en önemli yeri şüphesiz çatıdır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Uğurmumcu mahallesi çelik konstrüksiyon binaların sökülmesinde 27 tecrübeye sahip uzman kadromuzla güvenli hizmet vermekteyiz.

Akü Hurdası Alan Uğurmumcu Mahallesi Hurdacı Telefonları

Elektrik enerjilerinin kimyasal enerji olarak depolanmasını sağlayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik şeklinde veren depolama araçlarıdır. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde akümülatörden faydalanılır. Sulu akü hurdası, kuru akü hurdaları, küçük akü hurdaları almaktayız.

Aküler, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Bu görevleriyle birlikte voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak, alıcıya elektrik akımı iletmek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltajı düzeltmek amacıyla akülerden faydalanılarak araç korunmaktadır.
Uğurmumcu mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayınız. Aküler; otobüsler gibi toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli aletlerde kullanılır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp