Bulgurlu Mahallesi Hurdacı

Bulgurlu mahallesi hurdacılar içerisinde her cins krom hurdası almaktayız. Hurdanızı satarak para kazanmak için vaktinizi boş yere harcamadan bizim ile iletişime geçip 3 dakika zaman kaybetmeden avantajlı fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Üsküdar Bulgurlu mahallesinde hurda alım firmasıyız.

Hurdanın değerini yanınızda hesaplamaktayız. Üsküdar Bulgurlu mahallesinin her noktasında hurda ve ikinci el eşya alımı için peşin ödemeler yapmaktayız.

Satacağınız hurdanızı adresinizden alıyoruz. Yüksek tonajlı değerli hurda malzeme alan firma mı arıyorsunuz? Bulgurlu mahallesi hurdacı firması olarak hurdacılık yapmaktayız. Bulgurlu daki geri dönüşüm tesisleri içinde liderlik yapıyoruz. Tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası satımında piyasasından yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Bulgurlu hurdacı olarak Bulgurlu etrafında hurdacılık yapmaya devam ediyoruz.

Güncel Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapmaktayız. Bulgurlu Mahallesi’nde hurda eşya alım satımı yapanlardan biri olarak Bulgurlu da sunacağımız servisleri hurda malzeme satanlar için bir makalede anlatmaktayız. İstanbul Hurdacılık sektörel hizmetleriyle Bulgurlu mahallesindeki hurda alım ve geri dönüşüm faaliyetlerinin kurumsallık kazanmasını sağlamaktayız.

İstanbul Hurdacılık size gece gündüz hizmet vermeye devam ediyor. Hurda malzeme alımlarında titizlikle size özel hareket etmekteyiz.

Bulgurlu Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Üsküdar Bulgurlu’da hurdacısı mı arıyorsunuz? Bulgurlu’daki en büyük hurdacı firma İstanbul Hurdacılık’la tanışma zamanınız geldi! Sorun değil çözüm üreterek kazanmayı amaçlıyoruz.

Bizimle çalışmak isteyenlerde her nevi hurda sarı satışı sebebi ile hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacı şirketi olarak Bulgurlu’nun çevresinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her tonajdaki hurdanızın alımı için müsait hurda nakil ekiplerimizi göndermekteyiz. Yirmi yedi yıllık tecrübeyle Bulgurlu piyasasına öncülük etmekteyiz. En yakın Bulgurlu hurdacı numaramızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Üsküdarın tüm sokaklarında olduğu gibi Bulgurlu etrafında da hurdacılık servislerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Üsküdar hurdacı ihtiyaçlarınızda kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Üsküdar Bulgurlu Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Şimdi de sizler gibi hurdasını satmak isteyenlere Bulgurlu’da hurda alan fabrikalar ile firmamızın arasındaki kalite farkını anlatmaya çalışmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan daha fazla yüksek kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Dolayısıyla her türlü hizmeti kapınıza getirmeye çalışıyoruz. Bulgurlu da CNC artığı hurda malzeme, hurda çelik, hurda kalay, çinko, antimon zamak hurdası alımında en iyi fiyat uyguluyoruz. İstanbul Üsküdar Bulgurlu mahallesinde adresinizden hurda bakır almaktayız.

Yüksek tonajlı çatı minare kurşunu, demir hurdası, çinko hurdası, alüminyum, bakır, kablo hurda ve sarı hurdası aldığımızda fiyatlar uygulamaktayız. Bulgurlu Mahallesi’nde hurda alan yerler içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile öncülüğe çıkmaktayız. Bulgurlu’da hurda ve ikinci el mutfak eşyası alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik.

Bulgurlu Mahallesi’nde Hurdacı Telefonu

Üsküdar Bulgurlu hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Fazla süre harcamadan arayın, yüksek hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Okuduğunuz üzere hurdacılık geleceğe katkı sağlamaktır. Eğer sizlerde isterseniz biriktirdiğiniz hurda malzemelerin dönüştürülmesini sağlayarak firmamızın yürüttüğü çalışmalara yardımcı olabilirsiniz. Bu nedenle hurda atık satmak sebebi ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Yirmi yedi senedir binlerce kilo hurdayı geri dönüşüm aracılığıyla milli ekonomiye kazandırdık. Bizim çalışmalarımızla çok daha az doğal kaynak yok edildi. Bulgurlu mahallesi adresten her tür hurda alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer almaktadır.

Hurda Kablo Alan İstanbul Üsküdar Bulgurlu Mahallesi Hurdacısı

Bulgurlu mahallesinin en iyi hurdacısı olmanın onurunu firmamızı tercih edenlerle paylaşıyoruz. Ptt kablo hurdaları, hurda telefon kablolar, ptt kablo içi (deşe), ptt kablosu içi yağlı satanlar hemen arayın.

Geniş bilgiye sahip olmak amacıyla kablo alan hurdacılar konuyu okuyun. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken kablo hurdası borsasından yüksek fiyat teklifi veriyoruz.

İç tesisat kablosu hurdası, karışık kablo hurdası, antigron kablo hurdası, enya kablolar, tek damar kablo hurda Bulgurlu mahallesi hurdacısıyız. Bu bölgede hurda çelik zırh kablosu, çelik içli kablolar, hurda fare yemez kablolar, yeraltı enerji kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üstünde fiyat listesini sunuyoruz. Üsküdar’da ve Bulgurlu mahallesinde hurda kablo alanlar arasındayız.

hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, elektrik kablosu hurdası alımında uzmanız. İstanbul’da hurda kablo alan fabrikalar arasındayız.

Bulgurlu Mahallesi’nde Hurda Sarı Alım Satımı

Bulgurlu’da hurda sarı ticareti alan hurdacıyız. Bulgurlu mahallesi şehir merkezinde hurda sarı su saati, hurda fosfor araiş Cusn8, hurda sarı fermuar talaşı, hurda sarı musluk, hurda sarı araba radyatörü, sarı kırkambar, sarı külçe hurdası almaktayız.

Sitemizdeki Bulgurlu hurda sarı fiyatlarını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır. Sarı hurda alanlar konulu konumuza göz gezdirebilirsiniz. Bulgurlu hurda sarı fiyatları hakkında bilgi almak için arayın. Bulgurlu hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak her türde sarı araiş hurdası, hurda sarı çubuk ucu, hurda sarı araiş MS-64, sarı pirinç araiş hurdası, sarı talaş hurdası alımında en yüksek fiyatları sunuyoruz.

Karışık Demir Hurda Alıp Satan Bulgurlu Mahallesi Hurdacı Telefonu

Yüksek tonajlı döküm demir, inşaat yıkım hurdası, hurda pik demir, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, hurda inşaat demiri için nakit ödeme yapmaktayız. Konumdan hurda tufal, demir kapı, asansör malzemeleri, hurda pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, ticareti yapan hurdacıyız. Hurda demir alan hurdacılar içinde yer alıyoruz.

Anlık hurda demir kilo fiyatı edinmek için firmamıza ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurda fiyatları bağlantısına tıklamalısınız. Hurda demir, Bulgurluda çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Bulgurlu mahallesi ekstra demir hurdası kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Bulgurlu’da talaş demir hurdası, toplama demir hurdası, extra hurda demir, teneke, dkp demir hurda alan hurdacıyız.

Hurda Krom Alan Üsküdar Bulgurlu Mahallesi Hurdacı

Müşteriye en yakın konumdan 310 krom paslanmaz hurda talaşı, paslanmaz krom 316 hurda, paslanmaz krom 304 hurdası, paslanmaz krom 316 kalite hurda talaşı, 310 krom hurda, hurda krom paslanmaz 304 kalite talaşı ticareti yapan hurdacıyız. Bulgurlu genelinde hurda krom Bulgurlu mahallesi hurdacılık firmaları içindeyiz.
Bulgurlu mahallesinde hurda krom paslanmaz fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın.

Krom hurda alan Bulgurlu mahallesi hurdacı dükkanıyız. Üsküdar Üsküdar’da krom 202 kalite hurdası, krom tank hurdası, 430 kalite paslanmaz krom hurdası, 430 paslanmaz krom hurda talaşı, krom 202 kalite hurdası talaşı, 201 paslanmaz krom hurdası, hurda krom paslanmaz 201 talaşı almayı sürdürüyoruz.

Krom hurdası alan yerler krom hurda konusunda bilgi almak için bağlantısına tıklayın. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom ile nikel karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir.

Bulgurlu Mahallesinde Alüminyum Hurda Alan En Yakın Firmalar

Gönderimizde yayımlanan Bulgurlu mahallesi hurda alüminyum fiyatları güncelliğini korumaktadır. Kimyasal elementler arasında sayılan alüminyumun atom numarası 13 ve simgesi AI’dir. Gümüş renkli, sünek metal cinsidir.

Hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum kutu, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat atığı ticareti yapıyoruz. Konumdan profil eloksallı alüminyum hurdası, hurda alüminyum curufu, alüminyum kompozit hurdası, hurda alüminyum radyatör alabilmek için telefonlarınızı diliyoruz. Petek, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum tel, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tabak, çıkma alüminyum jant için nakit ödeme yapıyoruz.

Bulgurlu mahallesinde alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz.

İş yerimize duyduğunuz güven sebebi ile sizlere şükran duyuyoruz. Hurda satanların sayesinde sürekli gelişiyoruz. Her tür tonajlı hurda alüminyum almaktayız. Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurda alüminyum fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Alüminyum ince profil, alüminyum piston hurda, alüminyum matbaa kalıbı, sert kartel, hurda alüminyum araiş ticareti yapıyoruz.

Bulgurlu Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bulgurlu mahallesi merkezde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır tencere hurda, bakır tel, lama, hurda TTR kırma granür bakır, kazan alımı için hemen arayın. Bakır petek, kap kacak, bakır hammadde hurdası, bakır süs eşyası, bakır levha satışı yapmak için arayabilirsiniz.

Hurda bakır alan Bulgurlu mahallesi hurdacı telefonunu acilen arayarak tecrübeli servislerin keyfini sürün! Bulgurlu mahallesinde bakır hurdası alan hurdacı firmasıyız. Telefonlarımızı arayın. Bulgurlu mahallesi hurda bakır fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Bakır alan hurdacı bölümünde geniş bilgilere erişebilirsiniz. Bulgurlu mahallesi hurda bakır kilo fiyatı ile hizmet sunuyoruz. Boru, soyma bakır hurdası, kalın bakır profil hurda, yanık bakır hurda, antigron hurdası, bakır (kızıl) talaş, kırkambar alan hurdacıyız.

İstanbul Üsküdar Bulgurlu Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Anlık Bulgurlu hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için arayın. Sitemizdeki Bulgurlu mahallesi hurda fiyatları her hafta güncellenmektedir. Tüm hurda alımlarımızı güncel Bulgurlu hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz. Detaylı hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin.

Plastik Hurda Alanlar

Plastik, (N) azot, Oksijen, karbon (C), Hidrojen ve diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir. Bulgurlu mahallesinde polistiren hurdası, polipropilen moblen hurda, ABS plastik hurda, jelatin hurdası ticaretinde piyasaya hakim konumdayız. Bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.
Bulgurlu hurda pimapen fiyatları sormak için arayabilirsiniz. Bulgurluda tonajlı kırmızı, mavi kapak hurda, hurda kırkambar plastik, beyaz naylon, pimapen imalat artığı hurdası, pet şişe alımı yapıyoruz.

Jeneratör Hurdası Alım Satımı Yapan Bulgurlu Mahallesi Hurdacı Numarası

Uzun süreli kullanım sonucu her tür malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması mümkündür. Ama 2.el jeneratör bozukda olsa alınır. Taşımalı elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

Jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi bize ulaşın. 2.el jeneratör alım satımı yapıyoruz.
Üsküdar 2.el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz.

İstanbul Üsküdar Bulgurlu Mahallesi İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah altı iki kapaklı dolap, pizza dolapları, mermer tezgah alıp satmaktayız. 2.el tabak ısıtma tezgahı, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle irtibata geçebilir.

Kahve makineleri, bakır çay dobajı, popcorn arabası, su sebilleri, kıyma makineleri, tabldot, ayran makinesi bulundurmaktayız. İşyerimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, davlumbaz, meze reyonları, restorant tipi set üstü mekap vb. endüstriyel mutfak malzemesini görebilmeniz amacıyla alıcıları depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el restaurant ekipmanları almaktayız.

Bulgurlu Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Üsküdar Bulgurlu mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden hizmeti çağırdığınız yere getirmekteyiz. Asla hurda araç veya bisiklet hurdası alım satımı yapmıyoruz. Bu nedenle hurda veya 2.el oto yedek parçası için aramamalısınız. Kuşkusuz ki Bulgurlu sanayi sitesi içinde çıkma araba yedek parçası alan hurdacı firmaları bulabileceksiniz. Lütfen bu tarz işlerinizde o işle iştikal eden firmaları arayınız.

İmalat artığı, motor hurdası, karbür hurdası, hurda nikel şablon, titanyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Bulgurlu oto sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Nema 34, Nema 23, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alım yapmaktayız.

Akü Hurda Alımı Yapan Bulgurlu Mahallesi Hurdacısı

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma işlerinde aküler kullanıyoruz. Hurda kuru akü, küçük akü hurdası, sulu akü hurda alım ve satımı yapıyoruz. Akü; otomobiller gibi elektrik enerjisi ihtiyacı bulunan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bir takım elektronik aletlerde kullanılmaktadır.
Aküler, sadece çalıştırmaya kullanımla sınırlı değildir. Bununla birlikte voltajı dengelemek, alıcılara elektrik akımı iletmek çok yüksek devirde alternatörlerin üreteceği voltaj fazlalığını düzeltmek için akülerin gibi görevleri bulunmaktadır. Bulgurlu mahallesi hurda akü fiyatları için yetkililerimizle iletişime geçin. Elektriği kimyasal biçimde depolayan lazım olduğunda elektrik biçimde vermeye yarar.

Bulgurlu Mahallesinde Çinko Hurda Alanlar

Çinko madeni, yer yüzünde en fazla miktarda çıkarılabilen elementler içerisindedir. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Fakat nasıl kullanılacağı ve üretileceği tam manasıyla anlaşılamadığından diğer metaller ile karıştırılarak kullanılmaktadır. Üsküdar’da ve Bulgurlu mahallesinde çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü alan hurdacı firmasıyız.

Geçiş metalleri içinde yer alan çinko açık gri mavimsi renklidir. Çinko elementi amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile birleşerek bileşikler oluşturmaktadır.

Raf Hurda Fiyatları

Bulgurlu raf hurdası fiyatları listesine ulaşmak amacıyla hatlarımızı aramanız yeterlidir. Çoğunluk ile raflarını yenileyen şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdaları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el market rafı satıyoruz. 2. el çelik raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları incelemek için 2.el raf başlıklı gönderimize göz atmak isteyebilirsiniz. Hurda market rafı alım satımı yapmaktayız.

Bulgurlu Mahallesi Yakınlarında Hurda Kağıt Alan Fabrikalar:

Sitemizdeki koli hurdacı alan yerler hakkındaki paylaşımı okuyabilirsiniz. Bulgurlu’da hurda kağıt alan geri dönüşüm firmaları içinde profesyonel hizmet sunuyoruz. Piyasadan fazla fiyata beyaz kağıt hurda, karton koli, renkli kağıt, kartonlar alanlar içindeyiz.

Bulgurlu mahallesinde hurda kuşe kağıt, eski gazete hurdası, bristol hurda alımı yapan hurdacıyız. Tonajlı hurda A4 kağıtlar, selpak hurdası, hurda okul kitapları, hurda defter alım satımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılık ile müşterilerimize daha fazla miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz. Bulgurlu hurda kağıt fiyatları için arayın.

Elektronik Hurda Alan Yerler

Elektrik panosu, röle, adroid telefon kartları, trafolar, GSM istasyon kartları, şarj cihazı, kontaktörler, termik röle satın alıyoruz. Merdaneli çamaşır makinesi, vantilatör, terazi, fırın, çay ve filtre kahve makinesi, fön makinesi, kombi, klima, ütü masası, ocak, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü alıyoruz. Bilgisayar Hurdası VDSL modem, power supply, elektronik kart, sunucu, scanner, fotokopi makinesi, eski ana kart, ekran kartı, ram, sarı göbek işlemci, taşınabilir hard disk, DDR rulo artıkları, tonerli yazıcı, crt monitör, ses kartı alıyoruz. Her türlü elektrikli ev aleti alım satımında değerinden yüksek fiyatlar sunmaktayız.

Bulgurlu Mahallesi’nde Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun yaygın kullanılan en eski metallerdendir. Yer kabuğunda nabit olarak çıkarılmaktadır. Günümüzde mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyon yalıtımlarında, akü imalathanelerinde, kablo yalıtımlarında, kimyasal maddeler ve pigmentlerde, alaşımlarda kurşun madeni kullanılmaktadır. İstanbul Hurdacılık olarak Üsküdar Bulgurlu mahallesinde hurda kurşun boru, levha kurşun, çatı söküm kurşunu, yağmur oluğu sökümü için yerinize kendi araçlarımızı gönderiyoruz. Ayrıca Bulgurlu’da hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın. Kurşun cevherleri kazma, patlatma, kırma ve öğütme vb aşamalar sayesinde çıkarılır. Ekstraktif metalurji ile işlenmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Dayanıklılık açısından en ideal olanı çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri vardır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin sökümleri ötekinden farklıdır. Kapalı alanlar için en önemli konulardan biri hiç kuşkusuz çatılardır. Çelik çatı uzun ömürlüdür. Bulgurlu’da çelik konstrüksiyon depo söküm işlerinde tecrübeli ekibimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Çelik yapı prefabrik spor kompleksleri sökülürken yapının imar projelerine dikkat edilmelidir. Bu sayede ikinci el çelik konstrüksiyon çatı makasları ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzeme olarak satılabilecek olanlar ayrılabilir. Çelik çatı makası sökümü konusunda deneyimliyiz. Sökümden sonraki çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir.

Bulgurlu Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Bununla birlikte iflas eden depolardan aldığımız küçücük hatalı dayanıklı laminantlar, fayans, tavan, kiremitler satışı yapıyoruz. Müteahhitlerce kısa bir süreliğine kullanılmış boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı sıva mikseri, harç makinesi az kullanılmış seyyar iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Yıkılan apartman vs binalardan satın alınan kullanılabilir durumda 2. el demir kapı, pencereler, mutfak dolabı satıyoruz.

2.el Sac Hurdası Alan Firmalar

Sac; demirlerin levha şekline getirilmiş biçimidir. Merdaneler arasında değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş standart ölçülerde şerit gibi kesilir. Kiler çatısı kaplamak amacıyla kullanımı uygun olan oluklu sac temin edebilirsiniz. Üsküdar Bulgurlu mahallesinde sac hurda alımı özenle uzmanlık alanımızdır.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan fabrikalar için önemlidir. Kapı, çatı, straforlu sandviç panel, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli taşıma araçlarının kapılarında, gemi, uçak gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu malzemelerden sac hurda elde edilir.

Üsküdar Bulgurlu Mahallesinde Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Her yapının inşa projesi ötekilerden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkımları farklıdır. İlk önce yıkılacak üretim yerinin detaylıca incelenerek gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması gerekmektedir.

Bulgurlu mahallesinde fabrika yıkım ve sökümü konusunda lideriz. Fabrika yıkım işi yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması nedeniyle riskli işlerdendir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp