Nuripaşa Mahallesi Hurdacı

Nuripaşa mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüsü olarak her türlü hurda malzeme alım satımında piyasadan daha yüksek tekliflerini İstanbul Hurdacılık sunuyor. Hurda malzeme alımlarında özenle yüksek fiyat listeleri sunabiliyoruz. İstanbul Hurdacılık siz kıymetli müşterilerine 7/24 hizmet sunmaktadır.

Nuripaşa hurdacısı İstanbul Hurdacılık deneyimleriyle Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinde hurda alım işlerinin profesyonelliğe kavuşmasını sağlıyoruz. İstanbul Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinden hurda malzemeler ve az kullanılmış ev eşyası alıyoruz.

Tüm hurda eşyalarınız için çok zaman geçmeden firmamız ile bağlantıya geçip bir dakika içinde fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz. Toptan değerli hurda malzeme alacak firma mı arıyorsunuz? Nuripaşa mahallesi merkez hurdacı olarak hurda almaktayız. Nuripaşa mahallesindeki geri dönüşüm firmaları arasında eşsiz kişiye özel hizmetlerle ön plandayız.

Nuripaşa Mahallesi’nde hurda alanlardan biri olmanın haklı gurunu yaşamaktayız. Nuripaşa Mahallesi’nde hurdacı firmasıyız. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Nuripaşa hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Aldığımız hurda malzemelerin değerini tartılırken hesaplıyoruz. Hurdalarınızı almak amacı ile ekip oluşturduk. uygulanan güncel hurda fiyatlandırmasıyla alım hizmeti veriyoruz.

Nuripaşa Mahallesi’nde Hurdacı Telefonu

Bilindiği gibi geri dönüşüm doğaya fayda sağlamaktır. Sizlerde isterseniz elinizde bulunan hurdanın satışını yaparak firmamıza katkıda bulunabilirsiniz. Nuripaşa mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz yerler içindedir. Şimdi arayıp, güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Bu sebeple hurda satmak amacıyla numaralarımızı tuşlamanız yeterlidir. 1996 senesinden bu zamana tonlarca sarı hurdasını geri dönüşüm yöntemleriyle ekonomiye kazandırdık. Hizmetlerimiz ile çevreye daha az zarar verilmesi sağlandı. Zeytinburnu Nuripaşa hurdacı telefonu bu sayfanın içeriğinde bir tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Nuripaşa Mahallesindeki Hurdacılar

Nuripaşa’da hurdacı firma mı arıyordunuz? Nuripaşa geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık aramanızı bekliyor! Sorunlarınıza çözüm üreterek standarttan çok kazanç elde etmeyi hedefleyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyatı uyguluyoruz.

Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak amacı ile numaralarımızı rehberinize kayıt edebilirsiniz. Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinde hurdacı olarak Nuripaşa’nın her yerinde her türlü hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Her tonajdaki hurdanızın nakliyesi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendirmekteyiz. Hurdacılıkda Yirmi yedi yıllık tecrübe ile hizmetlerimizi sunuyoruz. En yakın Nuripaşa hurdacı firması olarak hurdanızı biriktirdiğiniz alana en iyi ekibimizi göndermekteyiz. Zeytinburnunun tüm ilçelerinde olduğu gibi Nuripaşa ilçesinde de hurda alım satımı servislerimizi sürdürüyoruz. Deneyimli Zeytinburnu hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Nuripaşa Mahallesi Hurda Alım Satımı

Şimdi de sizin gibi değerli potansiyel müşterilerimize Nuripaşa’da hurda alan yerlerle aramızdaki hizmet farklarını anlatacağız. Müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Bu nedenden dolayı her türlü profesyonel hizmeti ayağınıza getirmeye çalışıyoruz. Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinde hurda zamak antimon, çinko hurdası, kalay hurda, çelik hurdası, hurda makine artığı almaya devam etmekteyiz. Nuripaşa mahallesinde yerinden hurda alım hizmetleri veriyoruz.

Toptan sarı hurda ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımında piyasasının üzerinde fiyat teklifleri sunuyoruz. Nuripaşa Mahallesi’nde hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimizle öncü konumdayız. Nuripaşa’nın tümünde her türden hurda malzeme alımı yaptığımızı söylemiştik.

Karışık Demir Hurda Alan Firma

Nuripaşa’da demir hurda alan hurdacılar içerisinde bulunuyoruz. Nuripaşa mahallesinde toptan inşaat hurdası, hurda döküm demir, hurda pik demir, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, inşaat demir hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Anlık hurda demir kilo fiyatları için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar makalesini incelemelisiniz. Demir hurdası, yer yüzünde çokça alınıp satılan madenler içerisinde bol miktarda bulunmaktadır. Bu sayfadaki Nuripaşa mahallesi demir kilo fiyatı az önce güncellendi.

Müşterinin yolladığı konumdan demir trabzan hurdası, hurda tufal, hurda asansör, çıkma demir kapı, hurda pencere korkuluğu, Nuripaşa geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız. Nuripaşa’da hurda dkp demir, ekstra demir hurda, teneke hurdası, toplama demir hurdası, talaş demir hurda Nuripaşa hurdacısıyız.

Nuripaşa Mahallesi Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Bu yazıda paylaşılan Nuripaşa’daki sarı pirinç fiyatları haftada bir güncellenmektedir. Sarı hurda alanlar içerikli konuya bir göz gezdirebilirsiniz.
Nuripaşa hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nuripaşa hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı talaş MS-58 hurdası, MS-58 hurda sarı çubuk ucu, sarı pirinç araiş hurdası, pirinç sarı araiş hurda MS-70, MS-64 sarı araiş hurdası ticaretiyle iştigal ediyoruz. Nuripaşa’nın tümünde araba radyatörü hurdası, hurda su saati, hurda sarı musluk, sarı pirinç talaş hurdası, kırkambar sarı hurda, hurda bronz fosfor, hurda MS-58 sarı külçe alıyoruz. Nuripaşa’da hurda sarı alım hizmeti veren hurdacıyız.

Kablo Hurda Alım Satımı Yapan İstanbul Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesi Hurdacı Numarası

Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinde çelik içli kablo hurdaları, hurda çelik zırh kabloları, hurda yer altı enerji kablosu, fare yemez kablo için piyasanın üstünde fiyatı biz veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alan yerler içinde hizmet veriyoruz. Zeytinburnu nun en iyi hurdacısı ile daha kârlı bir hurda satımı yaşamanızı arzuluyoruz.

Elektrik kablo hurdası, hurda %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alıyoruz. Zeytinburnu’da ve Nuripaşa mahallesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Ptt kablo hurdası, telefon kablo hurdaları, hurda ptt kablosu içi, yağlı içli ptt kablosu hurdası satanlar hemen arayın.

Karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, enya kablo, tek damar kablo için peşin ödeme veriyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde değerinden yüksek fiyat teklifi veriyoruz. Daha kesin bilgi öğrenmek için kablo hurda alanlar konuya bir göz atın.

Alüminyum Hurda Alımı Yapan Nuripaşa Hurdacısı

İstanbul da adresten alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf hurdası, alüminyum alikobant içi hurdası, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Her çeşit tonajlı alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Zeytinburnu Nuripaşa mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayın.

Nuripaşa hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık’a gösterdiğiniz destek nedeni ile müşterilerimize şükran duyuyoruz. Sizin destekleriyle Nuripaşada daha hızlı büyüyoruz. Nuripaşa’da alüminyum hurdası alanlar arasındayız.

Hurda alüminyum petek radyatör, alüminyum kutu, levha, alüminyum talaş, hurda alüminyum üretim artığı satışı yapmak maksadı ile iletişime geçebilirsiniz. Sayfamızdaki Nuripaşa mahallesi alüminyum kg fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Detaylı bilgi için sitemizdeki alüminyum hurda fiyatları makaleyi ziyaret edin. Alüminyum araiş, hurda alüminyum ince profil, alüminyum piston, hurda alüminyum kalıp, alüminyum sert kartel alan firmayız. Alüminyum tencere tava, alüminyum tabak hurdası, alüminyum petek hurdası, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum sac, alüminyum tel ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Kimyasal bir element olan alüminyumun simgesi AI ve atom numarası 13’dür. Rengi gümüş olan, sünek bir metal cinsidir.

Nuripaşa Mahallesinde Hurda Bakır Alanlar

Tonajlı bakır hurdası alan yerler konumuzda geniş bilgilendirme mevcuttur. Nuripaşa mahallesi hurda bakır kilo fiyatı anlık güncellenmektedir. Soyma bakır, hurda yanık bakır, ince profil hurda, bakır (kızıl) talaş, kırma antigron, bakır boru hurdası, bakır kırkambar alım hizmetleri veriyoruz. Nuripaşa’nın yakınlarından bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Tencere, bakır teli, bakır lama hurda, TTR kırma, kazan alıyoruz.

Bakır levha, hurda bakır hammadde, hurda bakır süs eşyası, bakırlı petek, eski bakır tepsi alımı yapıyoruz. Nuripaşa mahallesinde hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hemen bizi arayın.
İstanbul Zeytinburnu Nuripaşa mahallesi hurda bakır fiyatları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Zeytinburnu da hurda bakır alımı yapan hurdacı iş yerimizi hemen arayın deneyimli hizmetlerimizin tadını yaşayın!

Hurda Krom Alım Satımı

Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinde hurda krom paslanmaz 202 kalite talaşı, 202 kalite krom hurda, hurda krom paslanmaz 430 talaşı, hurda paslanmaz krom 201 kalite talaşı, krom 430 hurdası, hurda krom imalat artığı, krom paslanmaz 201 hurdası alım satımlarında yükseltilmiş ton fiyatları sunuyoruz. Adresten hurda krom 304 talaşı, 316 kalite krom hurdası, krom paslanmaz 316 kalite hurdası talaşı, 310 kalite krom hurdası, paslanmaz krom 310 hurda talaşı, paslanmaz krom 304 hurda alım satımı yapan Nuripaşa hurdacılık firmaları içindeyiz.

Hurda paslanmaz krom alan Nuripaşa mahallesi hurdacı dükkanıyız. Nuripaşa da hurda krom alan firmayız. İstanbul Zeytinburnu ilçesinde hurda paslanmaz krom fiyatları sormak için arayınız.

Oldukça sert olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal oluşturulur. Krom hurda alan hurdacı sayfamıza göz atabilirsiniz.

Nuripaşa Mahallesi Hurdacılar Sitesi

İmalat artığı, motor hurdası, hurda karbür, nikel hurdası, titanyum almaktayız. Nuripaşa mahallesi yeni sanayi hurdacı firmasıyız. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 hurda step motor alımı yapıyoruz.

Zeytinburnu Nuripaşa mahallesi hurdacılar sitesi içerisinden profesyonel hizmetleri ayağınıza getiriyoruz. Asla hurda araç veya bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda veya ikinci el otomobil yedek parça için aramayınız. Şundan eminiz ki Nuripaşa sanayi sitesinde çıkma araba parçası işleri yapan yerler bulabileceksiniz. Rica ediyoruz bu tür işlerinizde o işi yapanları arayın.

Hurda Çelik Raf Fiyatları

Nuripaşa mahallesi raf hurdası fiyatları talep etmek için çağrı merkezimizi tuşlayabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. İkinci el demir raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Daha detaylı bilgi için hurda raf fiyatları hakkında yazdığımız yazımızı ziyaret ediniz. Çoğunlukla restorasyon yapan pastahanelerden satın aldığımız reyonlar, çelik raflar, market rafları, demir raf hurdaları, mağaza rafı hurdaları arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir 2. el market rafı satanlar içerisindeyiz.

Nuripaşa Mahallesi Sökme Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun madeni askeri mühimmatlarda, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, alaşım üretiminde, pigmentlerde, akü imali, radyasyon yalıtımlarında, kabloların yalıtımında kullanıldığı bilinmektedir. Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme aşamalarından sonra edilir. Ekstraktif metalurji ile kullanılır şekle getirilmektedir. İstanbul Hurdacılık olarak Nuripaşa mahallesinde kurşun yağmur oluğu hurdası, levha kurşun, Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun boru alımı için dilediğiniz yere profesyonel ekip gönderiyoruz. Ayrıca Nuripaşa’da çinko hurdası almaya devam ediyoruz. Elinizde Çinko hurdası hemen arayın. Kurşun bilinen en eski metaller içindedir. Yer yüzünde doğal olarak elde edilebilen madenler içindedir.

Nuripaşa Mahallesi’nden Plastik Hurda Alanlar

Yerinden kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, şeffaf naylon hurdası, pimapen artığı, temiz pet şişe alan firmayız. Nuripaşa’da hurda ABS plastik, polistiren kristal, hurda polipropilen moblen, jelatin ticaretinde en doğru fiyatı uyguluyoruz. Bizi aramanızı bekliyoruz. Nuripaşa hurda pimapen fiyatları sormak için bize ulaşın. Plastik; karbon, Oksijen, (N) azot, hidrojen (H) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir.

2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Dolayısı ile kapanan depolardan almış olduğumuz defolu su geçirmez laminant, fayanlar, çatı tavanları, kiremitler satıyoruz. Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinde yıkılan fabrika vs. binalardan çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pencereler, mutfak dolapları satıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, boya tabancası, alçı sıva mikseri, harç makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıp satıyoruz.

Nuripaşa Mahallesi Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Sökümden önce sökülecek iş yerinin titizlikle dolaşılması gerekmektedir. Nuripaşa fabrika söküm işinde yeterli deneyime sahibiz.

Her inşaatın yapım projeleri kendine özgü olabilir. Bu nedenle yıkım şekli ona göre tamamlanmalıdır. Yıkım işi tamamlamak iş sağlığı ve güvenliği nedeniyle risk taşıyan işler içerisindedir. Tecrübeli personeller tarafından kontrollü bir şekilde yapılması gerekir.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Bütün binaların en önemli taraflarından biri kuşkusuz çatısıdır. Çelik çatı çalışmaları uzatmaya yarar. Çelik yapı prefabrike fabrikalar sökümlerinde işletmenin inşaat projesine özen gösterilmelidir. Böylelikle ikinci el çelik çatı makası ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler olarak satılabilecek olanlar değerinde alınabilir. Kolaylık açısından en ideali çelik çatılardır. Hareketli cam çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, metal çatı, tonoz çatı, polikarbon çatı benzeri çeşitleri bulunmaktadır. Tüm bu çelik çatı makaslarının söküm işleri ötekinden değişiktir. Çelik çatı makası sökümü yapıyoruz. Sökümden kalan çelik malzemeler geri dönüşüme kazandırılır. Nuripaşa çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinizde tecrübeli saha ekibimiz ile güvenli hizmet vermekteyiz.

Nuripaşa Mahallesi’nde Akü Hurdası Alanlar

Ateşleme, aydınlatma ve çalıştırma amaçlı akümülatör kullanılmaya devam ediliyor. Nuripaşa mahallesi genelinde kuru akü hurdası, hurda sulu akü, küçük akü hurdası alıyoruz. Aküler, yalnızca ateşlemeye kullanmayla sınırlı değildir. Bu görevlerin yanında amperajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı göndermek gereğinden yüksek devirlerde alternatörün üreteceği voltajı düzenlemek maksadıyla akü kullanılarak araç korunmaktadır. Nuripaşa mahallesi hurda akü fiyatları hakkında bilgi almak için firmamızla irtibata geçin. Akü; otomobiller gibi enerji ihtiyacı olan toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla çeşitli elektrikli aletlerde elektrik deposu olarak kullanılır. Elektriği kimyasal enerji biçiminde depolayarak lazım olduğunda elektrik enerjisi olarak veren depolama araçlarıdır.

Jeneratör Hurda Alım Satımı

Uzun süreli kullanıma bağlı olarak her türlü malzemenin ömrünü tamamlayarak daha uzun süre kullanılamaz hale gelmesi olasıdır. Fakat eski jeneratörler çalışmasa da alınıp satılır. Geçici olarak elektriğe ihtiyaç duyulan alanlarda elektrik jeneratöründen yararlanılmaktadır.

Jeneratör hurdası satanlar firmamızdan teklif bizi arayın. İstanbul Nuripaşa mahallesinde ikinci el jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz.
Zeytinburnu ikinci el jeneratör fiyatları hakkında bilgi almak için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Zeytinburnu Nuripaşa Mahallesi 2. El Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Sübye makineleri, su sebili, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, kahve makinesi, ayran makineleri, popcorn makinesi, elektrikli çay dobajı alımı yapıyoruz. Elimizdeki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi aspiratör, evye, küvet, davlumbaz, salata ve meze reyonları, sanayi tipi 4 gözlü ocak ve benzeri kafe restoran tipi mutfak aletini incelemek için sizi depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. Temiz kullanılan buz makineleri, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah, sanayi tipi bulaşık makinası alımı yapıyoruz.

2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurulama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah altı dolap satan yerler firmamızı arayabilir. Sanayi tipi ikinci el restaurant malzemeleri almaktayız.

Nuripaşa Mahallesi’nde Kağıt Hurda Alanlar

Kitap alan hurdacı konusunda geniş bilgi barındıran okuyabilirsiniz. Zeytinburnu Nuripaşa mahallesinde kağıt hurdası alımı yapmaktayız. Ederinden fazla fiyatlarla kartonlar, koli hurdaları, karışık renkli kağıt hurdaları, beyaz kağıt hurdaları alımı yapan firmalar içindeyiz.

Zeytinburnu da ve Nuripaşa mahallesinde hurda yeni gazete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Avantajlı fiyatla okul kitapları, A4 fotokopi kağıdı, defterler, hurda kağıt peçete alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik ile satıcıya çok daha yüksek oranda kâr elde etme şansı takdim ediyoruz. Nuripaşa hurda kağıt fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Nuripaşa Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Güncel hurda fiyatları öğrenmek için hemen arayın. Deneyimli firma olarak tüm alımlarımızı yükseltilmiş Nuripaşa hurda fiyatlarıyla gerçekleştirmekteyiz. Hurda sarı fiyatları 2023 içerikli yazıyı okuyabilirsiniz. Kurumsal sitemizdeki Nuripaşa hurda fiyatları en az haftada bir kez güncel olarak değiştirilmektedir.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı

Çinko, yerkabuğunda en fazla çıkarılan elementlerdendir. Çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonlarıyla birleşerek kompleks bileşikler oluşturmaktadır. Zeytinburnu Nuripaşa mahallesi çinko levha hurdası, çinko çatı hurdası ticareti yapan hurdacı firmasıyız.

Antik çağlardan beri bilinen bir cevherdir. Fakat kullanım biçimi ve üretimi tam manası ile anlaşılamadığından diğer metallerle karıştırılarak kullanılmıştır. Mavimsi açık gri renktedir.

Sac Hurda Alım Satımı

Bağ kulübesi tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Nuripaşa hurda sac alım hizmetleri verdiğimiz yerler içindedir. Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır. Kapı, çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, varil üretiminde kullanılmaktadır. Değişik tekerlekli arabaların gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Varil straforlu sandviç panel, kapı, çatı üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Bütün bu eşyaların eskimişine sac hurdası denir. Sac; genellikle demirlerin ince veya kalın levha şekline getirilen biçimidir. İki silindir arasında değişik inceliklerde düzleştirilir. İhtiyaca göre belirlenmiş ebat ve boyutlarda şeritler halinde kesilmektedir.

Elektronik Malzeme Hurdası Alan Firmalar

Fırın, saç kurutma makinesi, mutfak terazisi, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, türk kahvesi ve çay makinesi, ütü, klima, merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası alıyoruz. Masaüstü bilgisayar Hurdası harddisk, VDSL modem, sunucu, renkli yazıcı, DDR Rulo, lcd monitör, ana kart, ses kartı, fotokopi makinesi, porselen işlemci, ekrankartı, power supply, scanner, ram, elektronik kart almaktayız. Fırın, saç kurutma makinesi, mutfak terazisi, mini buzdolabı, bulaşık makinesi, türk kahvesi ve çay makinesi, ütü, klima, merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, ocak, kombi, ütü masası alıyoruz. Her nevi elektrikli ev eşyası alımında değerini anında ödüyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp