Bahçelievler Mahallesi Hurdacı

Büyükçekmece Bahçelievler mahallesi hurdacı ve geri dönüşümcüleri içerisinde her türde hurda karton almaktayız. Hurdanızın tutarını tartarken hesaplıyoruz.

Büyükçekmece hurda borsasındaki hurda fiyat listesiyle alım satım hizmetleri için yerinize gelmekteyiz. Büyükçekmece Bahçelievler mahallesinde hurdacılık yapan depolar arasında hizmetlerimizle herkes tarafından tercih ediliyoruz.

Bahçelievler yakınlarında geri dönüşümcü tesisler içindeyiz. İstanbul Büyükçekmece Bahçelievler mahallesi merkezinin hurda malzeme ve az kullanılmış eşyalar alıyoruz. İstanbul firmamızın prensipleriyle hurdacılık ve geri dönüşüm hizmetlerine teknolojik anlayışlar kazandırıyoruz.

İstanbul Büyükçekmece Bahçelievler merkez hurdacısı olarak hizmetlerimizi firmamızla ticaret yapanlar için bu yazımızda açıklıyoruz. Tüm hurdanız için şimdi firmamız ile irtibat kurarak üç dakika içerisinde size özel fiyat teklifi edinebilirsiniz. Hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Tonajlı hurda eşya satımında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bahçelievler hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Yüksek miktarda değerli hurda malzeme satmak istiyor musunuz? En yakın Bahçelievler mahallesi hurdacı firması olarak benzersiz fiyat listesi ile hurda alımı yapmaktayız. Bahçelievler hurdacı İstanbul sizlere hafta sonlarıda hizmet veriyor. Hurda eşya alımlarında deneyimle hareket etmekteyiz.

Bahçelievler Mahallesi’nde Hurdacı Numarası

Okuduğunuz üzere hurdacılık geleceğe fayda sağlamaktır. Sizde isterseniz hurda satarak ekonomiye ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Yirmi yedi seneden bu günlere tonlarca hurdayı geri dönüşüme kazandırmayı başardık. Bu sayede çevremize çok daha az zarar verilmiş oldu. Büyükçekmece Bahçelievler hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında hızlıca arayabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Bahçelievler mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar içindedir. Boş yere zaman harcamadan arayarak, yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satın. Bu sebeple hurda satmak nedeniyle bizleri arayabilirsiniz.

Büyükçekmece Bahçelievler Mahallesinde Hurda Alan Fabrikalar

Bugün kü makalemizde sizlere Bahçelievler mahallesinde hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla firmamızın arasındaki deneyim farkını anlatacağız. Bahçelievler in tümünde hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Müşterilerin memnun kalmasını öncelikli tutarak sürüm sayesinde kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Bu neden ile her türde profesyonelliği kapınıza kadar getiriyoruz.

Bahçelievler mahallesi bölgesinde adresten hurda ticareti yapıyoruz. Büyükçekmece Bahçelievler mahallesinde hurda çelik, kalay hurda, hurda zamak antimon, torna artığı hurda, çinko ticareti esnasında kıymetinin üzerinde fiyat listesi vermekteyiz. Yüksek tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımlarına özel Bahçelievler mahallesi hurdacı firmalardan daha fazla fiyat teklifi sunmaktayız. Bahçelievler’de hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öncülüğe çıkıyoruz.

Bahçelievler Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Bahçelievler’de hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bahçelievler’deki en tecrübeli hurdacı İstanbul kurumsal yerinize getiriyor! Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda demir satışı nedeniyle numaralarımızı çaldırabilirsiniz.

Dürüst hizmetler vererek kazanmayı ilke edinerek piyasadan yüksek hurda fiyat teklifleri uyguluyoruz. Bahçelievler’de geri dönüşüm firması olarak Büyükçekmece Bahçelievler mahallesinin çevresinde hurda alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınızın transferi için uygun araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürüyoruz. Yirmi yedi yıllık tecrübeyle hurdacılığa duyulmamış yenilikler getirmeyi hedeflemekteyiz. En yakın Bahçelievler hurdacı telefon numaramızı arayıp irtibata geçebilirsiniz. Büyükçekmeceun her tarafında yaptığımız gibi Bahçelievler genelinde de hurda alım faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kurumsal Büyükçekmece hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Krom Hurda Alımı Yapan Bahçelievler Mahallesi Hurdacıları

Hurda krom alan yerler bölümümüze bir göz gezdirmek istemelisiniz. Büyükçekmece Bahçelievler’de krom 430 kalite hurda talaşı, krom paslanmaz 201 kalite hurdası talaşı, hurda krom tank, hurda krom paslanmaz 430 kalite, 201 kalite krom hurda, 202 krom paslanmaz hurda, 202 kalite krom hurda talaşı alımı yapmaktayız.

Adresten 310 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 hurdası, krom paslanmaz 304 kalite hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 316 kalite paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 304 hurda talaşı alıyoruz. Bahçelievler çevresinde hurda krom alıyoruz.
İstanbul Büyükçekmece ilçesinde hurda krom fiyatları öğrenmek için bize çağrı bırakabilirsiniz. Paslanmaz krom hurdası alan Bahçelievler hurdacı depsouyuz.

Gerektiği kadar yapısı nedeniyle zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir.

Bahçelievler Mahallesi Hurdacı Bakır Hurdası Alımı

Bahçelievlerde bakır hurda alabilmek amacıyla uzman bir ekip oluşturmayı başardık. Hurdacı telefonumuzla iletişime geçebilirsiniz. En Yakın Bahçelievler mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayınız. Hammadde, bakır kap kacak hurdası, bakır süs eşyası, hurda bakırlı petek, levha satışı yapmak için hemen arayın.

Hurda bakır alan Bahçelievler mahallesi hurdacı telefonunu ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetimizin keyfini yaşamaya başlayın! Tel hurda, hurda TTR kırma bakır, eski bakır kazan, bakır lama, tencere alıyoruz. Bahçelievler mahallesi etrafında bakır hurdası almaktayız.

1/2 bakır boru hurda, soyma bakır hurda, kalın bakır profil hurda, bakır yanık hurda, antigron kırma granür bakır, kızıl bakır talaş hurda, 40 ambar alım hizmetleri sunmaktayız. Hurda bakır fiyatları makalemizde detaylı bilgi var. Burdaki hurda bakır fiyat listesi Büyükçekmece’de bakır alımı yaparken yeniden bildirilecektir.

Hurda Alüminyum Alım Satımı Yapan Büyükçekmece Bahçelievler Hurdacısı

Alüminyum levha hurda, alüminyum kutu, hurda alüminyum talaş, alüminyum imalat artığı, alüminyum radyatör hurdası ticareti amacıyla arayın. Alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası, jant, alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tabak hurdası ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Bize hurda satanların yardımıyla durmadan kurumsallaşıyoruz.

Alüminyum sert kartel, hurda alüminyum kalıp, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, alüminyum araiş hurdası ticareti yapıyoruz. Bahçelievler mahallesinde yerinden hurda alüminyum alikobant içi, alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü, profil eloksallı alüminyum imalat hurdası alabilmek için aramanızı beklemekteyiz. Büyükçekmece ta alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Firmamız İstanbul’a verdiğiniz önem sebebiyle teşekkür ederiz. Her çeşit toptan alüminyum hurdası nakit alınır. Bahçelievler mahallesi hurda alüminyum fiyatları için arayın. Sayfamızdaki Bahçelievler mahallesi hurda alüminyum ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Daha güncel bilgi için sitemizde bulunan hurda alüminyum kilo fiyatı metni ziyaret edin.

Bahçelievler Mahallesinde Kablo Hurda Alımı

Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. Büyükçekmece Bahçelievler mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Yağlı iç ptt kablosu, ptt kablosu içi, telefon kablosu hurdası, ptt kablo hurdası elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz.

Elektrik kabloları, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda %40 bakırlı kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası ticaretinde deneyimliyiz. Tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası, karışık kablo hurdası, hurda enye kablolar, antigron kablo ticareti yapan hurdacı firmasıyız. İstanbul da hurda kablo alan hurdacılar içinde en yüksek fiyat teklifini vermekteyiz.

Hurda kablo alan yerler konulu konuya bir göz atın. Büyükçekmece un en iyi hurdacısı olmanın gururunu paylaşıyoruz. Çevremizde yeraltı kablosu, fare yemez kablo, çelik içli kablo, hurda yeraltı enerji kablosu alımında en yüksek fiyat listesini teklif ediyoruz.

Bahçelievler Mahallesinde Sarı Hurdası Alım Satımı

Sayfamızdaki Bahçelievler merkezi hurda sarı pirinç kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Sarı hurda fiyatları içerikli konumuza göz gezdirebilirsiniz. Bahçelievler hurda sarı fiyatları için yetkililerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçelievler hurdacı İstanbul olarak sarı araiş, MS-58 çubuk ucu parça sarı, sarı araiş hurda MS-70, hurda sarı talaşı MS-58, pirinç sarı araiş hurda MS-64 alımı yapıyoruz. Bahçelievlerin tüm ilçelerinde hurda sarı vana musluk, hurda fosfor bronz araiş Cusn8, hurda sarı oto radyatörü, sarı su saati hurdası, kırkambar sarı hurdası, hurda sarı talaşı, sarı külçe MS-58 hurdası alanlar arasındayız. İstanbul olarak Bahçelievler’de hurda sarı alımı yapmaktayız.

Demir Hurda Alanlar

Dilediğiniz yerden asansör malzemesi hurdası, demir kapı, tufal hurda, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, Bahçelievler hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız. Hurda demir, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizdeki Bahçelievler mahallesi extra demir hurda fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Hurda demir alan geri dönüşümcüler arasındayız.
Bahçelievler hurda demir fiyatları için arayabilirsiniz.

Yüksek tonajlı inşaat demir hurdası, hurda döküm demir, inşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu, hurda pik demir alımı yapıyoruz. Bahçelievler hurdacı firma olarak DKP demir, ekstra demir hurda, teneke hurda, hurda toplama demir, talaş demir hurda Bahçelievler hurdacısıyız. Anlık hurda demir fiyatı talep etmek nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar paylaşımını incelemek iyi gelecektir.

Bahçelievler Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda motor, titanyum, hurda nikel şablon, hurda imalat artığı, hurda karbür için işletmemizle irtibat kurabilirsiniz.

Büyükçekmece Bahçelievler mahallesi hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunuyoruz. Katiyen hurda araç veya otomobil hurdası almıyoruz. Bu nedenle hurda veya 2.el araç yedek parçası için aramayınız. Şundan eminiz ki Bahçelievler sanayisinde oto yedek parça işleri yapan hurdacı firmaları bulabilirsiniz. Rica ediyoruz bu tarz işleriniz için onlar ile irtibata geçin.

Bahçelievler mahallesi sanayi sitesi hurdacı firmaları içerisindeyiz. Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 23, Nema 17, Nema 34 hurda step motor alıyoruz.

Raf Hurdası Alımı

Hurda raf demiri alıyoruz. İkinci el market rafı ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda raf alan firmalar hakkında yazdığımız sayfamızı inceleyiniz. Büyükçekmece Bahçelievler hurda raf fiyatları istemek amacıyla telefonlarımızı arayabilirsiniz. Genelde kapatılmış yerler tarafından satışa çıkarılan market rafları, çelik raf hurdaları, ürün reyonları, mağaza raf hurdası, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz hala kullanılabilir olan ikinci el market rafları satan hurdacılar arasındayız.

Kurşun Hurda Alıp Satan Bahçelievler Mahallesi Hurdacı

Kurşun cevherleri patlatma, kırma, kazma ve öğütme vb aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılabilir hale getirilir. Doğada doğal olarak bulunmaktadır. Hayatı kolaylaştırmak amacıyla askeri mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, kablo izolasyonu, akü imali, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, kimyasal maddelerde, alaşımlarda kurşun kullanılmaktadır. Kurşun tarihten şimdiye kadar kullanılmakta olan metallerden biridir. Bahçelievler hurdacı İstanbul olarak Çatı minare kurşunu, levha kurşun, kurşun oluk, kurşun boru söküp alıyoruz. Ayrıca Bahçelievler’de çatı söküm çinkosu alıyoruz. Hurda çinko satacak yer arayışındaysanız numaramızı geç olmadan arayın.

Plastik Hurdası Alım Satımı

Hurda plastik, Hidrojen (H), (N) azot, Oksijen, (C) Karbon ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

Büyükçekmece Bahçelievler mahallesinin tamamında ABS plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, hurda kristal polistiren, hurda jelatin alım satımı yapıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz.
Bahçelievler hurda plastik fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız. En iyi fiyatlarla kırmızı ve mavi kapak hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen hurdası, temiz pet şişe hurdası, beyaz şeffaf naylon poşet hurdası ticareti yapan hurdacıyız.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Dolayısı ile batan şirketlerden aldığımız defolu fayans ve kalebodurlar, çatı tavanları, kiremit, dayanıklı laminant parke ikinci el biçiminde pazarlıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywood hurda bulunur. Yıkılan öğrenci yurdu binalarından kenara ayrılan sıfır ayarında ikinci el pimapen pencere, mutfak dolapları, çelik kapı alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Bahçelievler fabrika sökümü hizmetlerinde bir numarayız. Her yapının inşa ediliş projeleri kendisine özgü olmaktadır. Bu sebeple yıkım gereksinimleri de farklı yapılmalıdır.

Kapanmış fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan fabrikanın detaylı bir şekilde incelenerek gerekli aletlerin hazırlanması gereklidir. Yıkım işi yapmak ekosistemin korunması ve iş sağlığı bakımından risklidir. Uzmanlarca kontrollü yapılması gerekmektedir.

Çelik Konstrüksiyon Bina Sökümü

Kapalı mekanlar için en önemli alan hiç şüphesiz çatılarıdır. Çelik çatı uzatmaya yarar. Sağlamlık bakımından en uzun ömürlü çelik satı tasarımlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı biçimlerinin sökümü diğerinden farklı yöntemlerle tamamlanır.

Çelik yapı prefabrik fabrikalar söküm işleri yapılırken binanın imar projesine özen gösterilmelidir. Bu şekilde 2.el çatı makasları ve ikinci el çelik malzemeler olarak satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır. Bahçelievler mahallesinde çelik konstrüksiyon binaların söküm işlerinizde 27 tecrübeye sahip personellerimizle hizmetler veriyoruz. Çelik çatı makası söküm işlerini tamamlıyoruz. Sökümden sonraki parça çelikler geri dönüşüme kazandırılır.

Bahçelievler Mahallesi’nde Hurda Akü Alımı

Elektriğin kimyasal biçimde depolanmasını sağlayan ihtiyaç halinde elektrik enerjisi olarak vermeye yarar. Akü; otobüsler, arabalar, elektrikli motosikletler ve benzeri toplu veya bireysel taşıma araçları ile çeşitli elektronik araç gereçlerde kullanılmaktadır. Aküler, yalnızca çalıştırmaya kullanımla sınırlı kalmazlar. Aynı zamanda alıcılara elektrik akımı iletmek, voltaj ve amperaj dengelemesi yapmak gereğinden fazla devirlerde alternatörlerin üreteceği voltajı düzenlemek amacıyla akünün gibi görevleri vardır. Bahçelievler mahallesi hurda akü fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayınız.

Sulu akü hurdası, hurda kuru akü, küçük akü hurdaları hizmetlerini kolaylaştırıyoruz. Ateşleme, çalıştırma ve aydınlatma gereken aletlerde aküler hala akülerden faydalanıyoruz.

İkinci el Jeneratör Hurda Alım Satımı Yapan Bahçelievler Mahallesi Hurdacı Numaraları

Jeneratör hurdası alım hizmetleri veriyoruz.
Bahçelievler mahallesi 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayın. Uzun süreli kullanım sonucu her tür malzemenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmazdır. Lakin eski jeneratör çalışmıyor olsa dahi alınır.

Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan bölgelerde jeneratörlerden faydalanılmaktadır. Hurda 2.el jeneratör satanlar firmamızdan teklif istemelisiniz.

İkinci el Endüstriyel Lokanta Malzemeleri Alımı

Espresso makineleri, su sebili, kıyma çekme makinesi dişlisi, çay ocağı dobajı, ayran makineleri, bardak mısır makineleri, tabldot temin etmekteyiz. Ardiyelerimizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, krom davlumbaz, krom evye, krom küvet, dinlendirici, endüstriyel 4 gözlü ocak vb endüstriyel tipte mutfak malzemesini görebilmeniz için sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Temiz tabak tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sanayi tipi 2. El lokanta ekipmanları almaktayız. Titizlik ile kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıyoruz.

Kağıt Hurda Alan Bahçelievler Mahallesi Hurdacı Firmaları:

Bahçelievler’de yüksek tonajlı defterler, kitap hurdaları, A4 kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent ile hurda satıcılarına piyasa değerinden daha fazla kazanma şansı yöneltiyoruz.
Bahçelievler hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayın. Değerinden yüksek ton fiyatlarıyla beyaz kağıt hurdaları, karışık renkli kağıt, hurda koli, karton alıyoruz. Daha önce paylaşılmış olan karton hurdası alan firmalar hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz. Büyükçekmece Bahçelievler mahallesinde kağıt ve karton hurdası alan geri dönüşüm firmaları içerisindeyiz. Bahçelievler etrafında hurda kuşe kağıt, hurda eski gazete, bristol hurda alımında öncülük etmekteyiz.

Bahçelievler Mahallesi Güncel Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları sormak için hemen arayın. Sayfamızdaki hurda fiyatları konuya bir göz atın. Sitemizdeki Bahçelievler hurda fiyatları haftada bir kez değiştirilmektedir. İstanbul olarak bütün hurda alımını yükseltilmiş Bahçelievler hurda fiyatları ile gerçekleştirmekteyiz.

Hurda Çinko Alanlar

Çinko metali, yer kabuğunda en çok miktarda çıkarılan metal elementler içerisindedir. Elementler içinde bulunan çinko amonyak, siyanür, amin, halojen iyonlarıyla bileşikler oluşturuyor. Büyükçekmece’de ve Bahçelievler mahallesinde hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha alımı yapan firmayız.

Antik çağlardan bu yana biliniyor. Fakat üretimi ve kullanılması tam anlaşılamadığından öteki metallerle karıştırılan bir elementtir. Mavimsi açık gri renkteki çinko geçiş metallerinden biridir.

Bahçelievler Mahallesinde 2.El Hurda Sac Alanlar

Varil, çatı, kapı, straforlu sandviç panel üretim alanlarında kullanılmaktadır. Farklı uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli otomobillerin kaplamasında sıklıkla kullanılmaktadır. Varil, demir kapı, çatı, straforlu sandviç panel üretimi sırasında sac elvha kullanılmaktadır. Tüm saydığımız malzemelerin atılına hurda sac levha denir. Sac hurdası geri dönüşüm yapan hurdacılarca toplanır.

Sac; demirlerin kalın veya ince levha haline getirilmiş şeklidir. İki silindir arasında farklı kalınlıklarda düzleştirilmektedir. Belirli boyut ve ölçülerde kesilmektedir. Depo tavanı kapatmak amacıyla kullanılabilecek vaziyette 2.el sac satın alabilirsiniz. Bahçelievler de sac hurdası almak amacı ile şimdi arayın.

Elektronik Malzeme Hurdası Alımı

Ütü masası, bulaşık makineleri, vantilatör, tartı, çay ve filtre kahve makineleri, ocak, fırın, klima, mini buzdolabı, kombi, fön makineleri, ütü, çamaşır makinesi almaktayız. Sıfır ve 2. el elektronik eşya için bedelini yerinde ödemekteyiz. Laptop bilgisayar Hurdası VDSL modem, power supply, elektronik kart, sunucu, belge tarayıcı, fotokopi makinesi, anakarat, ekrankartı, ram, CPU işlemci, harddisk, DDR rulo, tonerli yazıcı, lcd monitör, ses kartı almaktayız. Kontaktör, termik röleler, röle, tuşlu telefon işlemcileri, elektrik trafoları, GSM kartları, şarj cihazı, elektrik panoları alıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp