Güzelce Mahallesi Hurdacı

Güzelce mahallesi hurdacısı olarak hurda çelik ticareti yapıyoruz. İstanbul sizlere gece gündüz hizmet vermektedir.

Güzelce sanayisinde etrafında hurdacı firmasıyız. Hurdalarınızı nakite çevirmek için boş zamanınızı değerlendirerek elemanlarımıza ulaşıp 2 dakika içerisinde size özel fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Malzeme alımı yaparken değerini taşırken hesaplamaktayız.

Esenyurt Güzelce mahallesinde hurdacılık yapan depolar içerisinde hizmetlerimiz ile tercih ediliyoruz. Hurda malzeme alımlarında deneyim ile diğer hurdacılardan çok daha fazla fiyat listeleri sunabilmekteyiz.

Güzelce mahallesi piyasasından yukarıda hurda fiyatlandırmasıyla alım satım yapmaya devam ediyoruz. Tonajlı miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Güzelce hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Tüm hurdalarınızı almak amacıyla ekip oluşturduk. Güzelce mahallesi merkezi ve çevresinde hurda ve ikinci el ev eşyası alıyoruz. Güzelce de hurda alanların en kalitelisi olarak sunmaya devam ettiğimiz hizmetleri sizin için ziyaret ettiğiniz makalede anlatmaktayız.

Yüksek miktarda peşin hurda malzeme satmak mı istiyorsunuz? Güzelce mahallesi hurdacısı olarak her çeşit hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Esenyurt Güzelce mahallesi hurdacı firması İstanbul deneyimleriyle Güzelce mahallesi hurdacılık işlerinin tüm bilinenlerini kurumsallıkla kökünden değiştiriyoruz.

Güzelce Mahallesi’nde Hurda Alımı

Şimdi de sizlere Esenyurt Güzelce mahallesinde hurda alan fabrikalarla bizim aramızdaki farkımızı anlatacağız. Güzelce mahallesinde ikinci el endüstriyel lokanta eşyaları ve hurda malzeme alım satımı yaptığımızdan bahşetmiştik. Müşterilerimizin memnuniyetine öncelik vererek sürümden daha fazla yüksek kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bu nedenle her türlü profesyonel hizmeti kapınıza getiriyoruz.

İstanbul Esenyurt Güzelce mahallesinde istediğiniz adresten hurda karton alım hizmetleri veriyoruz. Güzelce de hurda kalay, torna makinesi artığı, çinko hurdası, zamak antimon hurdası, çelik hurdası almaktayız. Yüksek tonajlı sarı hurda, ve çinko hurdası, kurşun hurda, bakır hurda, kablo hurdası, hurda alüminyum,inşaat demiri alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifleri veriyoruz. Güzelce mahallesinde hurda alan firmalar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öncü durumdayız.

Güzelce Mahallesi’nde Hurdacı Telefon Numarası

Bilindiği üzere hurdacılık ve geri dönüşüm doğaya ve geleceğe önem vermektir. Sizde isterseniz hurda satarak milli ekonomiye yardım edebilirsiniz. Güzelce mahallesi yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Gereksiz süre harcamadan arayıp, günlük hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz.

Bu nedenle hurda atık satışı yapmak nedeniyle sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir. Yirmi yedi yıldır on binlerce kilodaki hurdayı geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırmayı başardık. Bu sayede çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesi engellendi. Esenyurt Güzelce mahallesi hurdacı telefonu bu sayfanın altında bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir.

Güzelce Mahallesi’ndeki Hurdacı Firmalar

Esenyurt Güzelce mahallesinde hurdacı şirketi olarak Esenyurt Güzelce’nin etrafında hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki hurdalarınız için en yakınınızdaki hurda nakliye araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Kurumsal anlayışla sürümden kazanmaya özen göstererek hizmet kalitemizi arttırmaktayız. Yirmi yedi yıllık tecrübeyle sektöre bi dolu yenilik getirmeyi hedeflemekteyiz. En yakın Güzelce hurdacı firmamızı arayın. Esenyurtun tamamında olduğu gibi Güzelce ilçesinde de bütün faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Profesyonel Esenyurt hurdacı ihtiyaçlarınız için buradayız.

Size en yakın Güzelce mahallesi hurdacı mı arıyordunuz? Güzelcedeki en profesyonel hurdacısı İstanbul 7/24 hizmet veriyor! Bizi tercih edenler her nevi hurda malzeme satışı yapmak nedeniyle telefon numaralarımızı aramalısınız.

Bakır Hurdası Alımı Yapan Güzelce Mahallesi Hurdacı Firma

Güzelce mahallesi bölgesinde hurda bakır almaktayız. Bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgi bulunabilir. Güzelce mahallesi hurda bakır kg fiyatı hergün değişmektedir. Güzelcede hurda bakır alan hurdacı firmalardanız. Bizi hemen arayın. Güzelce mahallesi hurda bakır fiyatları öğrenmek için arayınız.

Kırkambar hurdası, ince profil hurda, bakır (kızıl) talaş hurdası, hurda soyma bakır, 1/2 bakır boru, hurda yanık bakır, antigron kırma granür bakır hurdası alıyoruz. Esenyurt ta bakır hurdası alımı yapan hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayarak keyifli servislerin keyfini yaşayın!

Hurda bakır ham madde, bakır kap kacak hurdası, bakır eşya hurdası, hurda bakır petek, bakır levha hurdası satışı yapmak için arayabilirsiniz. Hurda bakır tencere, bakır tel hurda, hurda bakır lama, TTR kırma bakır hurdası, bakır kazan alıyoruz.

Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı Yapan İstanbul Esenyurt Güzelce Mahallesi Hurdacı Telefonu

İstanbul olarak MS-58 sarı çubuk ucu hurdası, sarı araiş hurdası, MS-70 hurda sarı pirinç araiş, sarı talaş MS-58 hurdası, MS-64 hurda sarı araiş almaktayız. Sayfamızdaki Güzelce mahallesi hurda sarı fiyatlarını kayıt olanlara ücretsiz ulaştırılmaktadır. Pirinç sarı hurda alanlar başlıklı metne göz atın. Güzelce hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayınız.

Güzelce hurdacı İstanbul adına hurda sarı ticareti yapıyoruz. Güzelce’nin tamamında sarı araba radyatörü, sarı pirinç su saati, hurda sarı musluk, hurda sarı fermuar talaşı, kırkambar sarı hurda, hurda bronz araiş (Cusn8), hurda sarı külçe alanlar içindeyiz.

Demir Hurdası Alan İstanbul Esenyurt Güzelce Mahallesi Hurdacı Telefonu

Anlık güncel demir hurda ton fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyat listesi bölümüne kesinlikle bir göz atmalısınız. Esenyurt Güzelce mahallesinde hurda DKP demir, extra demir, hurda teneke, toplama demir, demir talaşı alan firmayız. Demir, Güzelce mahallesinde en çok alınıp satılan metaller içindedir. Sitemizdeki Güzelce mahallesi 1.sınıf hurda demir fiyatlarını abonelerimizle günlük olarak paylaşılmaktadır.

Toptan inşaat demiri hurdası, döküm demir hurdası, pik demir hurdası, inşaat yıkım hurdası, inşaat demiri çubuğu (parça) için peşin para ödeme yapan firmayız. Demir hurdası alan geri dönüşüm firmaları içindeyiz.
Güzelce hurda demir fiyatları için telefonumuza ulaşabilirsiniz. Yerinden asansör malzemesi, pencere demiri, çıkma demir kapı, hurda tufal, hurda demir merdiven korkuluğu, Güzelce hurdacılık firması olarak hizmetlerimizi vermekteyiz.

Hurda Krom Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alan Güzelce mahallesi hurdacı dükkanıyız. Krom hurdası fiyatları linkine tıklayabilirsiniz. Güzelce de hurda krom alıyoruz. İstanbul Esenyurt ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları sormak için arayın. Esenyurt Güzelce’de 201 krom paslanmaz hurda talaşı, krom paslanmaz 430 hurda talaşı, krom 430 kalite hurda, hurda krom paslanmaz 202, krom makine parçası hurdası, krom paslanmaz 201 hurda, 202 kalite krom paslanmaz hurdası talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz.

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal oluşur. Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil önemli alanlarda krom hurdası kullanılıyor. Yerinden hurda paslanmaz krom 316 talaşı, 316 krom paslanmaz hurda, hurda paslanmaz krom 310 talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurdası, hurda krom paslanmaz 310 kalite, krom paslanmaz 304 hurdası talaşı alımı yapan hurdacı firmasıyız.

İstanbul Esenyurt Güzelce Mahallesi Kablo Hurda Alanlar

Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından fazla teklifler veriyoruz. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Güncel sayfamızda bulunan kablo hurda alanlar metini okuyun. Karışık kablo hurdası, iç tesisat kabloları, hurda enye kablolar, antigron kablo hurdaları, hurda tek damar kablolar için nakit ödeme yapıyoruz. Güzelce’nin tamamında kablo hurda alan yerler içinde yüksek fiyat teklifini veriyoruz. Güzelce’nin en iyi hurdacısı ile daha kârlı bir hurda alımı yaşamanızı istiyoruz.

Hurda ptt kabloları, yağlı iç ptt kablosu, hurda telefon kablolar, ptt kablo içi (deşe) satarak daha çok para kazanmayı arzulayanlar şimdi bizi arayabilir. %30 bakırlı kablo hurdası, hurda %40 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu, %50 bakırlı kablolar alıyoruz. Esenyurt Güzelce mahallesinde yer altı enerji kablosu, çelik zırh kablo, fare yemez kablo hurdaları, hurda çelik içli kablolar alımı yaparken en güzel fiyat listesini öneriyoruz.

Güzelce Mahallesi Alüminyum Hurda Alım Satımı

İstanbul’a gösterdiğiniz destek nedeni ile size şükran duyuyoruz. Her nevi tonajlı hurda alüminyum alıyoruz.
Güzelce mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için arayabilirsiniz. Sizlerin desteğiyle daha hızlı profesyonelleşiyoruz. Kimyasal elementlerden sayılabilecek olan alüminyumun atom numarası 13 ‘dür. Gümüş renkte, sünek metaller arasındadır.

Güzelce mahallesinde hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Sitemizdeki Güzelce mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatlarını arzu edene günlük gönderilmektedir. Daha güncel bilgi için sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar makaleye bir göz atın.

Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tabak, eski alüminyum tencere, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant hurda, hurda alüminyum sac Güzelce hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. İstanbul da yerinden alüminyum eloksallı profil, hurda alüminyum curufu, alüminyum alikobant içi hurdası, alüminyum klima radyatör hurdası alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz. Alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum matbaa kalıbı, hurda alüminyum ince profil ticaretiyle uğraşan firmayız. Hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum levha, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör peteği hurdası, hurda alüminyum talaş ticareti amacıyla arayın.

Güzelce Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi Alan firmalar

Müteahhitlerce bir blok yapımında kullanılan boya tabancası, alçı karıştırma makinesi, yük asansörü, harç pompası 2.el demir inşaat iskelesi, hurda plywood alıyoruz. Yıkılmış öğrenci yurdu vb binalardan elde edilmiş kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pimapenler satıyoruz. Dolayısıyla iflas eden fabrikalardan satın almış olduğumuz minik uygun fiyatlı fayanlar, su geçirmez laminant parke, tavanlar, kiremitler satışı yapıyoruz.

İstanbul Esenyurt Güzelce Mahallesi Yakınlarında Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firma

Avantajlı fiyatla şeffaf pet şişe, şeffaf beyaz naylon, hurda pimapen parçası, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası alıyoruz.

Plastik; (O) oksijen, karbon (C), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemeye denir. Esenyurt Güzelce mahallesinde ABS plastik hurda, polistiren kristal hurdası, polipropilen moblen hurdası, hurda jelatin ticaretinde liderlik etmekteyiz. Firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz.
Güzelce hurda plastik fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Hurda Jeneratör Alan Yerler

Bilindiği gibi her malzemenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Ancak eski jeneratör bozuk olsa dahi alınıp satılabilir. İkinci el jeneratör hurdası satanlar bizlerden fiyat teklifi bize ulaşın.

İkinci el jeneratör hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz.
Güzelce mahallesi ikinci el jeneratör fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Hayatımızı kolaylaştırılan elektriğin karşılanamadığı verilemediği alanlarda elektrik jeneratörü kullanılmaktadır.

Hurda Raf Fiyatları

Esenyurt Güzelce hurda raf fiyatları talep etmek maksadı ile telefonlarımızı aramanız yeterli olacaktır. Genelde hizmet vermeyi bırakmış dükkânlardan temin ettiğimiz market rafı hurdası, ürün reyonları, çelik raflar, demir raf hurdaları, teşhir rafları içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el raf hurdası satan firmalar içindeyiz. 2.el hurda raf ihtiyaçlarınız için buradayız. Fiyatları görmek için hurda raf alan firmalar hakkında bilgi paylaştığımız yazımızı incelemeniz yeterli olacaktır. Demir raf hurdası işleri yapmaktayız.

Esenyurt Güzelce Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Güzelce mahallesi oto sanayi hurdacıları arasındayız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 17, Nema 23, Nema 34, Nema 46 step motor hurdası alım yapıyoruz.

Esenyurt Güzelce mahallesi hurdacılar sitesi içinde profesyone hizmet vermekteyiz. Fakat hurda araç veya bisiklet hurdası alıp preslemiyoruz. Bu sebep ile hurda veya çıkma araç yedek parçası temin etmek amacı ile aramayınız. Şüphesiz ki Güzelce oto sanayi sitesi içerisinde çıkma oto parçası alım satımı yapan yerler mevcuttur. Rica ediyoruz bu işlerde alım satımı yapan yerleri arayınız.

Hurda titanyum, hurda nikel, karbür hurda, motor hurdası, hurda imalat artığı satın almamız için irtibata geçebilirsiniz.

Güzelce Mahallesi Çelik Çatı Sökümü

Hızlı kapatma açısından en ideali çelik satı tasarımlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bütün bu çelik çatı tasarımlarının yıkım söküm işleri diğerinden değişik yapılmaktadır. Bütün yapılar için en önemli konulardan biri hiç şüphesiz çatısıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Güzelce çelik konstrüksiyon fabrika sökülmesinde tecrübeli personellerimiz ile güvenli hizmetler veriyoruz. Prefabrik yapı çelik konstrüksiyon spor salonları sökülürken binanın inşaat projeleri incelenmelidir. Bu sayede 2.el çelik çatı makası ve ikinci el çelik konstrüksiyon malzemesi olarak satılacak olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Çelik çatı makası söküyoruz. Kalan çelikler geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir.

Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümünde önce yıkıma hazırlanan imalathanenin etraflıca gezilerek ihtiyaçlar dahilinde projenin hazırlanması daha doğru bir çalışma olur. Güzelce fabrika söküm işinize talibiz.

Her yapının projesi ötekilerden farklılık göstermektedir. Dolayısıyla yıkım gereksinimleri farklı tamamlanmalıdır. Fabrika yıkımı yapmak iş güvenliği ve ekosistemin korunması sebebiyle risk taşıyan işler içerisinde sayılır. Uzman personellerce yapılmalıdır.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alım Satımı

Kahve makineleri, elektrikli çay dobajı, mısır arabası, su sebili, kıyma makineleri, tabldot, köpüklü ayran makineleri bulunduruyoruz. Elimizde bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, dinlendirme küveti, paslanmaz dinlendirici, sanayi tipi set üstü mekap vb. kafe lokanta tipi otel ve mutfak alet edavatını incelemeniz amacıyla sizleri depolarımıza davet etmekteyiz. Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinası, tezgah üstü dolaplar, mermer tezgah, otel tipi çamaşır makinası, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıyoruz.

2.el krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan, bardak kurulama makinesi, tezgah altı üç kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma makinesi satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilir. 2.el endüstriyel tip restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz.

Güncel Güzelce Mahallesi Hurda Fiyatları

Anlık Güzelce hurda fiyatları hakkında bilgi sormak için hemen arayın. Bütün hurda alımlarımızı güncel Güzelce hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Detaylı yeni hurda fiyatları yazıyı ziyaret edin. Bu sayfadaki Güzelce mahallesi hurda fiyatları her gün değiştirilmektedir.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Fön makineleri, fırın, ocak, merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, çay ve kahve makinesi, klima, ütü masası, kombi, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü alıyoruz. Bilgisayar Hurdası lcd monitör, dotmatrik yazıcı, ses kartı, DDR Rulo, resim tarayıcı, SATA hard disk, sunucu, işlemci CPU, ram, VDSL modem, yeni nesil anakarat, fotokopi makinesi, ekrankartı, güç kaynağı, elektronik kart alıyoruz. Fön makineleri, fırın, ocak, merdaneli çamaşır makineleri, vantilatör, çay ve kahve makinesi, klima, ütü masası, kombi, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü alıyoruz. Her türlü elektronik ev aleti alımında değerini anında ödemekteyiz.

Tonajlı Hurda Çinko Alımı

Çinko madeni, yerkabuğunda en çok miktarda bulunabilen metal elementlerinden birisidir. Çinko amin, siyanür, halojen, amonyak iyonları ile birleşerek kompleks bileşikler meydana getirir. Esenyurt’ta ve Güzelce mahallesinde çinko levha, hurda çinko çatı sökümü ticareti yapıyoruz.

Çinko, eski dönemlerden bu yana biliniyor. Fakat kullanımı ve üretimi tam anlaşılamadığından başka metaller ile karıştırılarak kullanılmıştır. Açık gri mavimsi renkli çinko geçiş metallerinden sayılabilir.

2.El Sac Hurdası Alımı

Ek bina çatısı kaplamak amacı ile kullanımı uygun olan oluklu sac buluyoruz. Güzelce mahallesinde sac hurda satmak için şimdi arayabilirsiniz. Sac; metalin ince veya kalın levha şekline getirilen şeklidir. Merdane ile değişik inceliklerde düzleştirilerek üretilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçü ve ebatlarda kesilir.

Çatı kaplaması, kapı, sandviç panel, varil üretimlerinde sac kullanılmaktadır. Değişik uçak ve gemi gövdelerinde, tekerlekli arabaların kaplamasında kullanılmaktadır. Çatı kaplaması, straforlu sandviç panel, kapı, varil üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Tüm bu saydığımız malzemelerin atılına sac hurdası denilir. Hurda sac geri dönüşüm yapan hurdacılar tarafından satın alınmaktadır.

Kağıt Hurda Alan En Yakın Firma:

Sitemizde yer alan hurda kitap alanlar ile alakalı gönderiyi okuyabilirsiniz. Esenyurt Güzelce mahallesinde kağıt hurdası almaktayız. Avantajlı fiyata koli hurdası, renkli kağıt hurdası, hurda beyaz kağıt, karton hurdası alanlar içerisindeyiz.

Esenyurt ta ve Güzelce mahallesinde hurda eski gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kuşe kağıt için Güzelce’deki geri dönüşüm firmalarından yüksek fiyat sunuyoruz. İyi fiyatla hurda defter, peçete, A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özenle sizlere daha fazla miktarda kazanım etme imkanı iletiyoruz. Güzelce hurda kağıt fiyatları bulunan listemizi istemek için arayınız.

Akü Hurdası Alımı Yapan Güzelce Mahallesi Hurdacısı

Aküler; arabalar, motorsikletler benzeri toplu veya bireysel taşıma araçlarıyla bazı elektrikli araç gereçlerde kullanılmaya devam ediliyor. Çalıştırma, aydınlatma ve ateşleme gereken yerlerde kullanılır. Akü, yalnızca çalıştırmaya kullanılmazlar. Aynı zamanda voltajı dengelemek, alıcıya elektrik akımı iletmek gereğinden yüksek devirde alternatörün ürettiği voltajı düzenlemek maksadıyla aküler kullanılarak cihaz korunmaya alınır. Güzelce mahallesi hurda akü fiyatları öğrenmek için arayın. Elektrik enerjisini kimyasal enerji şeklinde depolayan ihtiyaç halinde elektrik olarak vermeye yarar. Kuru akü hurdaları, hurda küçük akü, sulu akü hurdası almaktayız.

Kurşun Hurdası Alımı Yapan Güzelce Mahallesi Hurdacıları

Cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme benzeri aşamalar sayesinde çıkarılır. Ekstraktif metalurji yöntemleriyle kullanılır şekle getirilmektedir. Kurşun yaygın kullanılan en eski metaller içinde yer almaktadır. Yer kabuğunda nabit olarak bulunmaktadır. İstanbul olarak Güzelce de kurşun levha, hurda kurşun boru, hurda kurşun yağmur oluğu, Minare ve çatı kurşunu söküp alıyoruz. Ayrıca Güzelce de hurda çinko levha alımlarına özel fiyat teklifi sunuyoruz. Elinizde hurda çinko hemen aramadan karar vermeyiniz. Bildiğiniz gibi pigmentlerde, kablo yalıtımında, alaşımlarda, aküler üretilirken, benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, radyasyondan korunmak amacıyla üretilen yalıtım malzemelerinde, mühimmatlarda kurşuna yer verilmektedir.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp