İstanbul’da Hurda Alan Hurdacı

İstanbul hurdacı firmamız İstanbul’un her yerine hizmet götürmeyi ilke edinmiştir. Hem Avrupa yakası hurdacı hem de Anadolu yakası hurdacı olarak hizmet ediyoruz. Şehrin tamamına hizmet etmeye karar verdiğimiz günden bu yana tüm ilçelerden hurda alım satım işlemi yapıyoruz.

İstanbul’un neresinde olduğunuzla ilgilenmiyoruz. Kapınıza kadar gelerek hurdalarınızı teslim alıyoruz. Adresten hurda alımı servisimizle İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun bir telefon kadar yakınız.

İstanbulda aldığımız hurdalar

İstanbul genelinde her türlü demir hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, kâğıt hurdası, karton hurdası, koli hurdası, plastik hurda, pvc hurda, çelik hurdası için en iyi teklifi yapıyoruz. Teneke hurdası, nikel hurdası, çinko hurdası, sarı hurda, imalat artığı hurdalar, talaş hurdası, tel hurda, içecek kutusu hurdası alımı yapıyoruz.

Ayrıca buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın gibi her nevi beyaz eşya hurdaları, demir çelik çatı, korkuluk, merdiven, pencere korkulukları alımı yapmaktayız. Dijital hurdalar olarak elektronik eşya hurdası, bilgisayar hurdası, cep telefonu hurdası alımlarımız mevcuttur.

Sıklıkla piyasada görülen inşaat hurdaları, çıkma kapı ve pvc pencere hurdaları kısacası hurda sınıfına giren, bir şekilde değerlendirilebilecek her türlü hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Hurda Alım Satım

İstanbul hurda alımı ve satımı konusunda aktif pazarlar içerisindedir. İstanbul Hurdacılık olarak pazarda etkin konumumuzu sürdürmekteyiz. İstanbul’un tamamına hizmet verebilecek farklı hurda depolarına sahip olduğumuz için, size en yakın hurdacı konumundayız.

İstanbulda hurda alan hurdacı firmamız bir telefon kadar yakın. İstanbul’un en büyük hurdacısı olmanın verdiği sorumluluğu yerine getiriyoruz. Şehrin tamamında 7/24 çalışan hurdacı firmamızla iş yapmak için bir telefon etmeniz yeterlidir. İstanbul’da hurda satışı için bizi hemen arayın!

Şehrin tamamında geçerli istanbul hurda fiyatlarının aksine firmamız yüksek fiyat politikası belirlemiştir. Piyasanın üstünde hurda fiyatlarıyla hurda alımı yapıyoruz. Tek yapmanız gereken bizi arayarak, hurdalarınızın bulunduğu yeri ve miktarını bildirmek. İşin gerisini uzman hurdacı ekibimize bırakın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

0 (533) 680 2655 WhatsApp