Seyrantepe Mahallesi Hurdacı

Seyrantepe mahallesi hurda ve geri dönüşüm firması olarak hurda bakır için en hızlı fiyatı biz sunmaktayız. Güncel Seyrantepe hurda fiyatları ile alım yapıyoruz. Hurdanızın personellerimizce hesaplanan değerini nakit ödüyoruz. Seyrantepe Mahallesinin her tarafında temiz kullanılmış ev eşyaları ve hurda malzeme alımı yapmaktayız.

Seyrantepe hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık hurda malzeme satacaklara hafta sonlarıda hizmet vermektedir. Yüklü miktarda hurda satmak mı istiyorsunuz? Seyrantepe mahallesi hurdacısı olarak hurdacılık yapıyoruz. Seyrantepe hurdacıları arasında hizmetlerimizle liderlik yapıyoruz.

Satışını yapmak istediğiniz hurdanızı kapınızdan alıyoruz. Hurda eşya alımında senelerin tecrübesiyle hurda malzemenizi kıymetinin üzerinde alıyoruz.

Hurdanızın tutarını hesaplatmak için vakitinizi durduk yere geçirmeden İstanbul Hurdacılık firmamıza ait çağrı numarasını arayıp 2 dk içinde fiyat teklifi edinebilirsiniz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Seyrantepe hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Kağıthane Seyrantepe bölgesinin etrafında geri dönüşüm ve hurdacı fabrikasıyız. İstanbul Hurdacılık deneyimleri ile Seyrantepe bölgesinde hurda alım satım ve geri dönüşüm işlerinin değişmesine büyük katkıda bulunuyoruz. Kağıthane Seyrantepe mahallesinde hurdacı iş yerlerinden biri olmanın onurunu çalışanlarımız ile paylaşıyoruz.

Seyrantepe Mahallesi’ndeki Hurdacı Firmalar

Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurdacı olarak Seyrantepe mahallesinin her bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyanız için en yakın hurda nakil ekibimizi yönlendiriyoruz. Tonajlı hurda malzeme alımıyla standarttan çok kazanç elde etmek istemekteyiz.

Hurdacılıkda Yirmi yedi senelik tecrübeyle faaliyet alanımıza bir sürü yenilik getirmeye devam ediyoruz. En yakın Seyrantepe hurdacı firması olarak hizmet vermekteyiz. Kağıthane’nin tamamında yaptığımız gibi Seyrantepe çevresinde de kurumsal faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Profesyonel Kağıthane hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız. Bizimle çalışmak isteyenlerde her nevi hurda satışı yapmak nedeniyle telefonlarımızı aramalısınız. Kurumsal Seyrantepe hurdacı firmalar mı arıyorsunuz? Seyrantepe geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık ile tanışın!

Seyrantepe Mahallesi Hurda Alan Firmalar

Seyrantepe mahallesi bölgesinde ikinci el malzeme ve hurda malzeme alımı işlerini yapmaktayız. Seyrantepe mahallesinde kalay hurdası, torna makinesi artığı hurdası, çinko hurdası, hurda zamak antimon, çelik hurdası alıyoruz. Seyrantepe mahallesinde yerinizden hurda krom alırız.

Bugün sizin gibi hurdasını değerlendirmek isteyenlere Seyrantepe’de hurda alan geri dönüşüm firmalarıyla bizim aramızdaki farkı açıklıyoruz. Tonajlı pirinç sarı ve hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alırken yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Seyrantepe mahalle merkezinde hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımız ile lider durumdayız. Hurdası olanların memnun kalmasını öncelikli tutarak sürümden kazanç elde etmeyi istiyoruz. Dolayısıyla her türde hizmeti kapınıza getiriyoruz.

Seyrantepe Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Bu sebeple hurda atık satmak nedeniyle bizi tuşlamanız yeterli olacaktır. Seyrantepe mahallesi hurdacılık hurda alım faaliyetleri verdiğimiz alanlar arasındadır.

Anlattığımız üzere geri dönüşüm doğaya önem vermektir. Şayet sizlerde isterseniz elinizdeki hurda malzemelerin geri dönüştürülmesini sağlayıp Türkiye’nin gelişmesine yardımcı olabilirsiniz. Zaman kaybetmeden arayın, en iyi hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı satın.

Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumdadır. Yirmi yedi seneden bugüne kadar on binlerce ton hurdayı geri dönüşüm vasıtası ile ülke ekonomisine kazandırdık. İstanbul Hurdacılık’ın çalışmaları ile çok daha fazla doğal kaynağın yok edilmesinin önüne geçilmiş oldu.

Hurda Bakır Alımı Yapan Seyrantepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Hurda levha, hurda, hurda bakır petek, bakır tepsi, hammadde alan firmalar arasında hizmet veriyoruz. Bakır antigron kırma granür, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, soyma bakır hurda, ince bakır profil hurdası, 40 ambar, kızıl bakır talaş hurda alım satımı yapıyoruz.

Bakır teli, TTR kırma bakır granür hurda, hurda bakır tencere, lama bakır, büyük bakır kazan alımı sırasında yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Bakır alan hurdacılar içeriğimizde detaylı bilgi mevcut. Seyrantepe mahallesi hurda bakır ton fiyatı saat başı güncellenmektedir. Bakır alan Seyrantepe mahallesi hurdacı iş yerimizi hemen arayın deneyimli servislerin tadını yaşamaya başlayın!

Kağıthane Seyrantepe’de bakır hurdası alanlar arasındayız. Aşağıdaki numaramızı arayabilirsiniz.
İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurda bakır fiyatları için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. Seyrantepe mahallesi bölgesinde bakır hurdası almaktayız.

Seyrantepe Mahallesinde Hurda Kablo Alımı

Ptt kablosu içi, telefon kabloları, hurda ptt kablosu, ptt kablosu içi yağlı elinde olanlar şimdi bizi arayabilir. Seyrantepe’nin tamamında kablo hurdası alan yerler arasında en iyi fiyat teklifini veriyoruz. Kesin bilgi için hurda kablo alan hurdacı makaleyi okuyun. %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo, hurda %50 bakırlı kablolar, hurda elektrik kablosu alımında öncüyüz. Antigron kablo hurdaları, hurda enya kablo, karışık kablo, hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası Seyrantepe mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmaları arasındayız.

Seyrantepe mahallesinin en iyi hurdacısı ile çalışmanın keyfini yaşıyoruz. Kağıthane Seyrantepe mahallesinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Çevremizde çelik zırh kablo, yer altı enerji kablo hurdaları, yer altı kablosu, fare yemez kablo alım satımında piyasanın üzerinde fiyatları sunuyoruz. Seyrantepe’de yüksek tonajlı kablo hurdası alırken kablo hurdası borsası yüksek teklifler sunuyoruz.

Seyrantepe Mahallesi’nde Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Seyrantepe mahallesinde alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Konumdan hurda alüminyum klima radyatörü, alüminyum curuf, alüminyum alikobant içi siyah, alüminyum eloksallı profil hurdası alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum kalıp, alüminyum kartel, alüminyum profil alım satımı yapıyoruz. Siz değerli müşterilerin destekleriyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz.

Sitemizdeki İstanbul Kağıthane Seyrantepe mahallesi alüminyum hurdası fiyat listesini günlük gönderiyoruz.

Her çeşit tonajlı hurda alüminyum alımı yapılır.
Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurda alüminyum fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayabilirsiniz. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum sac hurdası, alüminyum jant hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tencere ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Alüminyum levha hurda, hurda alüminyum radyatör peteği, hurda alüminyum kutu, alüminyum üretim artığı, alüminyum talaşı almaktayız. Alüminyum’un atom numarası 13 ‘dür. Rengi gümüş olan, sünebilen bir metal cinsidir. Bizlere güvendiğiniz nedeniyle müşterilerimize minnettarız.

Sarı Hurdası Alım Satımı Yapan Seyrantepe Mahallesi Hurdacısı

Seyrantepe hurdacı firma olarak hurda sarı alan yerler içerisindeyiz. İstanbul’da ve Seyrantepe mahallesinde kırkambar sarı hurda, hurda sarı külçe, hurda sarı pirinç talaşı, hurda fosfor bronz Cusn8, sarı radyatör hurda, hurda sarı musluk, su saati alanlar arasındayız.

Sayfamızdaki Kağıthane Seyrantepe mahallesinde sarı pirinç hurdası ton fiyatlarını talep edenlere günlük yolluyoruz. Sitemizdeki hurda pirinç sarı makaleye göz atabilirsiniz. Seyrantepe hurda sarı fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Seyrantepe hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak sarı pirinç araiş MS-70, hurda sarı çubuk ucu MS-58, sarı çubuk talaşı MS-58 hurdası, hurda sarı araiş, MS-64 sarı pirinç araiş alımı yapıyoruz.

Hurda Demir Alımı Yapan İstanbul Kağıthane Seyrantepe Mahallesi Hurdacısı

Demir hurdası alan yerler arasındayız.
Seyrantepe hurda demir fiyatları için arayın. Demir hurdası, yer kabuğunda çokça kullanılan madenler arasında yer almaktadır. Bu sayfadaki Seyrantepe mahallesi demir fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız. Toptan inşaat hurdası, hurda inşaat demiri, hurda demir pik, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, demir döküm hurda alıyoruz. Seyrantepe’de toplama demir hurda, hurda teneke, DKP demir hurda, ekstra hurda demir, talaş demir hurdası ticareti yapan firmayız.

Adresten demir pencere korkuluğu, çıkma demir kapı, tufal hurda, asansör hurdası, demir merdiven korkuluğu, alımında diğer firmalardan yüksek fiyat sunuyoruz. Anlık güncel demir hurda fiyatı talep etmek amacıyla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alım satımı yazısına göz atmak isteyebilirsiniz.

Seyrantepe Mahallesinde Krom Hurdası Alımı

Kağıthane Seyrantepe mahallesinde 202 kalite paslanmaz krom hurda talaşı, 430 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, 201 kalite krom hurda talaşı, krom 202 kalite hurdası, krom 430 hurdası, paslanmaz krom 201 kalite hurdası almaktayız. Adresten 316 paslanmaz krom hurdası, 310 kalite krom hurda, paslanmaz krom 304 kalite hurda talaşı, hurda paslanmaz krom 316 talaşı, 310 krom hurdası talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurdası ticareti yapıyoruz.

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olması sebebiyle zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Seyrantepe yakınlarında hurda krom alım satımı yapıyoruz. Kağıthane’de hurda krom paslanmaz fiyatları öğrenmek için arayın.

Krom paslanmaz hurdası alan hurdacılar içindeki Seyrantepe hurdacı dükkanıyız. Hurda krom alan hurdacılar makalemizi güzel olur.

Plastik Hurda Alan Kağıthane Seyrantepe Mahallesi Hurdacı

Seyrantepe’de jelatin hurdası, kristal polistiren hurdası, polipropilen hurdası, ABS plastik hurda ticaretinde piyasaya hakimiz. Telefonlarınızı bekliyoruz.
Seyrantepe hurda plastik pimapen fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

En yüksek fiyata kırmızı ve mavi kapak hurdası, hurda beyaz şeffaf naylon, temiz pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, pimapen ticaretiyle uğraşan firmayız. Plastik hurdası, hidrojen, Azot, (C) karbon, oksijen ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir.

Seyrantepe Mahallesi Yakınlarından Sac Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sac; çoğunlukla demirin ince veya kalın levha biçimine getirilen halidir. Silindirle çeşitli kalınlıklarda düzleştirilir. Belirli ebatlarda kesilmektedir. Ardiye tavanı kapatmak amacı ile kullanılabilir. Seyrantepe sac hurda ticareti yapyığımız şehirler arasındadır.

Hurda sac geri dönüşüm firmaları tarafından toplanır. Demir kapı, sandviç panel, çatı, varil üretilirken kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli arabaların gövdesinde, uçak, gemi gövdelerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Varil, çatı, demir kapı, sandviç panel üretimi sırasında kullanılmaktadır. Tüm saydığımız eşyalardan hurda sac levha elde edilmektedir.

Seyrantepe Mahallesi Yakınlarından Kağıt Hurda Alanlar

Değerinden yüksek fiyatlarla karton, hurda koli, karışık renkli kağıt, beyaz kağıtlar alan yerler içindeyiz. Seyrantepe hurdacı firma olarak hurda yeni gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası alımı yapan firmayız.

Bir diğer gönderimizdeki kitap hurda alımı ile alakalı içeriği muhakkak okumalısınız. Kağıthane Seyrantepe mahallesinde hurda karton ve kağıt alan fabrikalar içindeyiz. Dilediğiniz yerden kitaplar, A4 fotokopi kağıdı, selpak peçete hurdası, defterler alımlarında uyguladığımız ekstra duyarlılıkla satıcılara çok daha yüksek kazanma avantajı veriyoruz.
Seyrantepe hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi edinmek için arayınız.

Seyrantepe Mahallesi’nde Çelik Konstrüksiyon Sökümü

Mekânların en önemli tarafı kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı çalışmaları kapalı alanların kullanımını uzatır. Çelik çatı makası söküm işlerini güvenle tamamlıyoruz. Kalan parça çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Seyrantepe mahallesinde çelik konstrüksiyon ahır sökümlerinde Yirmi yedi tecrübeye sahip çalışanlarımız ile hizmetler vermekteyiz. Çelik yapı prefabrik spor kompleksleri sökülürken binanın imar projesine dikkat edilmelidir. Böylelikle 2.el çelik çatı makasları ve ikinci el çelik malzemesi şeklinde satılacak olanlar ayrılarak değerlendirilebilir. Kolaylık bakımından en ideali çelik çatılardır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı benzeri çeşitleri vardır. Tüm bu çelik çatı makaslarının söküm yıkımı diğerinden farklı yapılmalıdır.

Seyrantepe Mahallesi Hurdacı Fiyatları

Tüm hurda alımlarını yükseltilmiş Seyrantepe hurda fiyatları ile gerçekleştiriyoruz. Kurumsal sitemizdeki Seyrantepe hurda fiyatları her her yedi günde bir güncel olarak değiştirilmektedir. Güncel hurda fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda fiyatları konulu konuyu ziyaret edin.

Hurda Jeneratör Alan Yerler

2.el jeneratör satanlar firmamızdan fiyat teklifi bizi hemen arayın. Jeneratör hurdası alıyoruz.
Seyrantepe mahallesi 2.el jeneratör fiyatları öğrenmek için arayınız. Seyyar elektriğe ihtiyaç duyulan yerlerde jeneratörden yararlanılmaktadır. Uzun süreli kullanım sonucu her tür makinenin ömrünü tamamlayarak bozulması ve kullanılmaz hale gelmesi mümkündür. Ancak eski jeneratörler çalışmasa da değerli sayılmaktadır.

Kurşun Hurda Alan Kağıthane Seyrantepe Mahallesi Hurdacı Telefonları

Kurşun kullanılmakta olan en eski metaller arasındadır. Kurşun madeni çeşitli alaşımlarda, aküler üretilirken, mühimmat üretiminde, radyasyondan korunmak için üretilen yalıtımlarda, kablo yalıtımında, pigmentlerde, benzin katkısı olarak kullanılmaktadır. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır. Kurşun cevherleri kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalar ile çıkarılır. Daha sonra ekstraktif metalurji yöntemleri ile işlenmektedir. Seyrantepe mahallesi hurdacı İstanbul Hurdacılık olarak Cami minare kurşunu, yağmur oluğu, hurda kurşun levha, kurşun boru için adresinize uzman personel gönderiyoruz. Ayrıca Seyrantepe’de hurda çinko levha almaya devam ediyoruz. Çinko hurdası satmak için numaralarımızı geç olmadan aramaktan çekinmeyin.

2 el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alıyoruz

Endüstriyel tipte 2.el cafe, lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları alıyoruz. Titizlikle kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolabı, mermer tezgah alınır.

Köpüklü ayran makineleri, kıyma çekme makinesi dişlisi, kahve makinesi, çay ocağı için elektrikli dobaj, su sebilleri, tabldot, pop corn makinesi ihtiyacınızı karşılayabiliyoruz. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, meze dolapları, lokanta tipi set üstü meykap ve benzeri endüstriyel tipte mutfak aletini görebilmeniz için sizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. Kullanılmış krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satanlar bu sayfadaki numaraları arayabilirsiniz.

Hurda Çinko Alıp Satan Seyrantepe Mahallesi Hurdacı Sitesi

Çinko madeni, yeryüzünde en fazla yer alan elementlerdendir. Çinko, antik dönemlerden beri bilinen bir cevherdir. Fakat üretim biçimi ve kullanımı tam olarak öğrenilemediğinden diğer metallerle karıştırılan bir elementtir. Seyrantepe de çinko levha hurdası, hurda çinko çatı sökümü alıyoruz.

Geçiş metalleri arasında bulunan çinko mavimsi açık gri renklidir. Element olan çinko halojen, siyanür, amin, amonyak iyonlarıyla kompleks bileşikler meydana getirmektedir.

Elektronik Hurdası Alım Satımı

Kontaktörler, elektrik trafosu parçaları, elektrik pano malzemeleri, tuşlu telefon kartları, termik röle, şarj cihazı, GSM baz kartları, röle alıyoruz. Saç kurutma makinesi, çamaşır makinesi, mutfak terazisi, bulaşık makinesi, mini buzdolabı, çay ve türk kahvesi makinesi, kombi, ütü masası, klima, ocak, ütü, fırın, vantilatör fiyatı sormak maksadı ile bizimle [iletişime. Hurda Masaüstü bilgisayar parçaları ekran kartı, VDSL modem, power, SSD harddisk, eski ana kart, yazıcı, elektronik kart, işlemci CPU, fotokopi makineleri, DDR rulo artıkları, sunucu, ram, resim tarayıcı, ses kartı, crt monitör alıyoruz. Sıfır ve ikinci el elektrikli eşya alım satımında değerini yerinde ödüyoruz.

Seyrantepe Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Motor hurda, hurda nikel şablon, karbür hurdası, titanyum hurda, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız.

Kağıthane Seyrantepe mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde hurda alım hizmeti sunmaktayız. Lakin hurda araç veya oto hurdası alıp satmıyoruz. Dolayısı ile hurda veya 2.el araba yedek parçası istemek maksadıyla aramamalısınız. Kuşkusuz ki Seyrantepe oto sanayi sitesinde çıkma araba yedek parçası alan dükkânlar bulabileceksiniz. Lütfen bu tarz işleriniz için onlarla iletişim kurmanızdır.

Seyrantepe mahallesi sanayi sitesi hurdacısı olarak hizmet sunuyoruz. Hurda metal alımında ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 23, Nema 34 hurda step motor alımı yapmaktayız.

Akü Hurda Alım Satımı Yapan Seyrantepe Mahallesi Hurdacı Telefonları

Aydınlatma, ateşleme ve çalıştırma işlerinde akü kullanılmaktadır. Seyrantepe mahallesinde sulu akü hurdaları, kuru akü hurda, küçük akü hurdası alım hizmeti sunuyoruz. Elektrik enerjilerini kimyasal biçimde depolayan gerektiğinde elektrik enerjisi biçimde veren depolara akü denir. Aküler; otobüsler benzeri taşıma araçları ile bir takım elektrikli alet edavatlarda kullanılmaktadır. Aküler, sadece ateşlemeye kullanımla sınırlı değildir. Bunlarla birlikte voltaj ve amperaj dengelemek, alıcıya akım iletmek çok yüksek devirlerde alternatörlerin ürettiği voltaj gidermek maksadıyla aküler kullanılarak cihaz korunmaya alınır. Seyrantepe mahallesi hurda akü fiyatları için arayabilirsiniz.

Hurda Raf Alım Satımı

Çoğunluk ile kapatılan aktarlar tarafından satılan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raflar, market rafı hurdaları, mağaza raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el market rafları satışı yapıyoruz. 2.el raf ihtiyaçlarınızda çıkma raflar ile hizmet vermekteyiz. Fiyatları görmek için hurda raf alan hurdacı firma sayfamıza göz atabilirsiniz.

Demir raf hurdası alıyoruz. Seyrantepe mahallesi hurda raf fiyatları istemek amacı ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz.

Seyrantepe Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alımı

Büyük projelerde yük asansörleri, alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, harç pompası 2.el inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır. Bunun ile birlikte iflas eden nalburlardan aldığımız defolu fayanlar, tavanlar, kiremit, laminant parke satıyoruz. Yıkılan elbiseci binalarından çıkarılan yeni ayarında 2. el demir kapı, pencere, mutfak dolabı alımı yapıyoruz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Yapıların inşa ediliş projesi kendine özgü olabilir. Bu sebeple yıkım şekilleri de projesine uygun yapılmalıdır. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak fabrika binasının incelikle gezilmesi gerekiyor.

Seyrantepe’de fabrika yıkım ve sökümü konusunda lideriz. Fabrika yıkımı tamamlamak iş sağlığı bakımından risklidir. Uzmanlarca yapılmalıdır.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp