Atakent Mahallesi Hurdacı

Atakent mahallesinde hurda alan yerler içinde her tür hurda atık alım satımında hurda piyasasının üstünde fiyat listesi uyguluyoruz. Atakent hurdacı İstanbul Hurdacılık sizlere geceleri de hizmet sunmaya devam etmektedir.

Küçükçekmece Atakent sanayi yakınlarında hurda plastik ve metal geri dönüşüm fabrikasıyız. Yüksek tonajlı hurda malzeme alan firma mı arıyorsunuz? Profesyonel Atakent mahallesi merkez hurdacı firma olarak avantajlı fiyatlar ile hurda malzeme alım satımı yapmaktayız.

Hurdanızı yerinden kendimiz almaktayız. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Atakent hurdacı profesyonel bir firma olarak hizmet veriyoruz. Tüm hurdanız için vaktinizi değerlendirerek telefonlarımızı arayarak üç dakika geçmeden fiyat teklifi vermemize yardımcı olabilirsiniz.

Atakent te hurda alım satımı yapanların en çok tercih edileni olarak hizmet detaylarımızı sizler için açıklamaktayız. uygulanan anlık hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız.

Atakent hurda alım satım ve geri dönüşüm tesisleri arasında lideriz. İstanbul Hurdacılık deneyimleriyle Atakent bölgesinde hurdacılık ve geri dönüşüm işlerini profesyonellik ile yürütmekteyiz.

Hurda alımlarında tecrübeyle hareket ediyoruz. Atakent mahallesi merkezi ve etrafında kullanılmış ev eşyaları ve hurda eşyalar alımında malzemelerin bedelini nakit ödüyoruz. Hurdalarınızın tutarını hurdalar yüklerken nakit ödüyoruz.

Atakent Mahallesi Hurdacı Telefonu

Bu nedenle hurda atık fiyat listesi sormak sebebi ile bizleri aramanız yeterli olacaktır. Bilindiği üzere geri dönüşüm geleceğe ve doğaya katkı sağlamaktır. Eğer sizlerde isterseniz hurda malzemenin satışını gerçekleştirerek çalışmalarımıza katkı sağlayabilirsiniz.

Atakent mahallesi yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Şimdi arayarak, yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satabilirsiniz. 1996 senesinden bu yana binlerce kilodaki hurda kabloyu geri dönüşümle ülkemizin ekonomisine kazandırdık. Böylece çevreye çok daha az zarar verilmesi sağlandı. Atakent mahallesi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde sadece dokunarak çevirebileceğiniz şekilde yazılmıştır.

Atakent Mahallesi Hurdacı Firmalar

Atakent hurdacı firma mı arıyorsunuz? Atakent’in en profesyonel geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık gece gündüz hizmet veriyor! Sizde her nevi kablo hurdası satışı nedeniyle telefon numaralarımızı arayabilirsiniz.

Tonajlı hurda alımıyla sürümden kazanmaya önem vererek kalitemizi arttırmaya çabalıyoruz. Küçükçekmece Atakent mahallesinde hurdacı olarak Küçükçekmece Atakent mahallesinin tamamında her nevi hurda alımı yapıyoruz. Her miktardaki atık malzemelerinizin alım satımı için en yakınınızdaki hurda alım araçlarımızı yönlendirmeye devam etmekteyiz. Yirmi yedi senelik deneyim ile Atakent piyasasına liderlik ediyoruz. En yakın Atakent hurdacı firmamızı arayarak ulaşabilirsiniz. Küçükçekmece’nin tüm ilçelerinde olduğu gibi Atakent genelinde de profesyonel faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kurumsal Küçükçekmece hurdacı ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Küçükçekmece Atakent Mahallesinde Hurda Alan Yerler

Yüksek tonajlı çinko hurda, kurşun hurda, hurda bakır, kablo hurda, alüminyum hurdası,ekstra demir ve sarı hurda aldığımızda piyasadan daha yüksek fiyat teklifleri sunuyoruz. Atakent Mahallesi’nde hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımız ile liderlik yapıyoruz. Atakent mahallesi bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. İstanbul Küçükçekmece Atakent mahallesinde zamak antimon hurda, çelik, kalay, makina artığı, çinko hurda alımı yapıyoruz.

Atakent mahallesinde yerinden alüminyum kutu hurdası alım hizmeti vermekteyiz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi istiyoruz. Bu nedenle her türde hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Şimdi de siz değerli müşterilere Atakent’te hurda alan geri dönüşüm firmaları ile aramızdaki hizmetlerimizi anlatmaya çalışıyoruz.

Atakent Mahallesinde Bakır Hurdası Alanlar

Atakentin tamamından bakır hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Atakent te bakır hurdası alımı yapan hurdacı telefonunu zorlanmadan arayarak keyifli servislerimizin keyfini sürmeye başlayın!

1/2 bakır boru, soyma bakır hurda, kalın bakır profil hurda, yanık bakır, antigron kırma (Granür), bakır (kızıl) talaş hurda, kırkambar hurdası alanlar içindeyiz. Bakır tepsi, bakır levha hurdası, bakır ham madde hurdası, hurda bakır süs eşyası, bakırlı petek satarak para kazanmak isteyenlere hizmetlerimizi sunmaktayız. Bakır alan hurdacılar sayfamızda daha detaylı bilgi bulunuyor. Atakent mahallesi hurda bakır kilo fiyatı ile hizmet sunuyoruz.

Bakır kazan hurdası, bakır lama hurdası, bakır tel hurda, bakır tencere hurdası, hurda TTR kırma alırken yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Atakent’te hurda bakır alabilmek maksadıyla hurda alım deposu oluşturduk. Hemen arayın. Atakent mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Hurda Sarı Pirinç Alan Atakent Mahallesi Hurdacı Telefonu

Atakent mahallesinde hurda sarı pirinç talaşı, sarı külçe MS-58 hurdası, hurda sarı vana musluk, fosfor bronz, hurda sarı oto radyatör, hurda sarı kırkambar, sarı su saati hurdası almaktayız. Hurdacı firmamız İstanbul Hurdacılık Atakent’te hurda sarı alım satım hizmeti veren firmayız. İstanbul Hurdacılık olarak sarı talaş MS-58 hurdası, hurda sarı pirinç araiş MS-64, pirinç sarı araiş hurdası, MS-70 sarı araiş, çubuk ucu parça sarı hurdası alıyoruz.

Bu sayfadaki Atakent’teki hurda sarı kilo fiyatını talep edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. Sayfamızda önceden paylaşılmış hurda pirinç sarı alan yerler yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Atakent hurda sarı fiyatları bulunan listemiz için arayabilirsiniz.

Demir Hurda Alıp Satan İstanbul Küçükçekmece Atakent Mahallesi Hurdacı Telefonu

Atakent hurdacısı olarak hurda dkp demir, hurda toplama demir, ekstra hurda demir, teneke, demir talaş hurdası alan hurdacıyız. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı makalesini okumalısınız. Bulunduğunuz yere en yakın adresten demir yangın merdiveni, tufal hurdası, asansör hurdası, pencere korkuluğu, demir kapı, için iyi fiyat sunuyoruz. Demir hurdası alan geri dönüşümcüler içerisinde bulunuyoruz.

Demir, dünyada çokça satılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Atakent mahallesi extra demir hurda kg fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı göndermekteyiz. Toptan hurda pik demir, inşaat yıkım hurdası, parça inşaat demiri çubuğu, demir döküm, hurda inşaat demiri alıyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı Yapan Küçükçekmece Atakent Mahallesi Hurdacı Numarası

Krom hurda alan yerler makalesine göz atmalısınız. Krom paslanmaz hurdası alan yerler içerisinde yer alan Atakent hurdacı işletmesiyiz.

Dilediğiniz yerden krom paslanmaz 316 hurda, paslanmaz krom 310 kalite hurda, krom 304 kalite hurda talaşı, krom 316 hurdası talaşı, 310 kalite krom hurdası talaşı, 304 kalite krom paslanmaz hurdası alımı yapan Atakent geri dönüşüm ve hurda firmaları arasındayız. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli alanlarda hurda krom kullanılıyor. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz oluşur.

Atakent Mahallesi’nde hurda krom ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.
Atakent mahallesinde hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan sayfamızı incelemek için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Küçükçekmece Atakent mahallesinde 201 kalite krom hurda, 430 paslanmaz krom hurdası talaşı, paslanmaz krom 201 kalite hurdası, krom makine artığı, krom paslanmaz 202 hurda talaşı, 430 kalite paslanmaz krom hurdası, paslanmaz krom 202 kalite hurdası almayı devam ettiriyoruz.

Küçükçekmece Atakent Mahallesi’nde Hurda Kablo Alımı

Hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu, karışık kablolar, tek damar kablo hurdaları, antigron kablo hurdaları alan firmayız. Şehir genelinde fare yemez kablo hurdaları, çelik zırhlı kablolar, çelik içli kablo hurdası, hurda yer altı enerji kablosu alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz.

İstanbul Küçükçekmece Atakent mahallesinde hurda kablo alan fabrikalar arasındayız. Atakent’in en iyi hurdacısı ile ticaretin onurunu sizle paylaşıyoruz.

İstanbul da kablo hurdası alanlar içindeyiz. Telefon kablo hurdaları, ptt kablo içi yağlı hurdası, hurda ptt kablosu içi, ptt kabloları elinde olanlar şimdi arayın.

%50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdası, hurda %40 bakırlı kablolar, elektrik kabloları alıyoruz. Kablo alan hurdacı hakkındaki içeriği okuyabilirsiniz. İstanbul Küçükçekmece Atakent mahallesinde yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyatlar sunuyoruz.

Atakent Mahallesi’nde Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Hurdasını satanların yardımıyla Atakent çevresinde durmadan profesyonelleşiyoruz. Sert kartel, alüminyum piston, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş, alüminyum ofset matbaa Atakent hurdacısıyız. Alüminyum’un simgesi AI ve atom numarası 13 olan kimyasal bir element. Gümüş renkli, sünebilen bir metaldir. Küçükçekmece de alüminyum hurda alan yerler içindeyiz.

Alüminyum tabak hurdası, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac levha, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum jant, hurda alüminyum tel alıyoruz. Sayfamızdaki Atakent mahallesi alüminyum hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz.

Hurda alüminyum imalat artığı, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör, levha, alüminyum talaş hurda almaktayız. Her türlü tonajlı alüminyum hurda nakit alınır.
Atakent mahallesi hurda alüminyum fiyatları bulunan listemize ulaşmak için bizimle iletişime geçin. İstanbul da adresten hurda alüminyum radyatör, alüminyum curuf hurdası, hurda alüminyum alikobant içi siyah, hurda alüminyum eloksallı profil alabilmek için irtibat kurmanızı bekliyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz destek için sonsuz teşekkürler.

Sac Hurda Alım Satımı

Varil, kapı, çatı kaplaması, sandviç panel üretimi sırasında kullanıldığı bilinmektedir. Farklı tekerlekli arabaların kapılarında, uçak, gemi gövdelerinde kullanılmaktadır. Varil, kapı, sandviç panel, çatı üretimi sırasında kullanılmaktadır. Bütün bu saydığımız malzemelerden hurda sac levha çıkarılmaktadır. Sac; metalin ince veya kalın levha şekline getirilen şeklidir. İki merdane arasında değişik inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ölçü ve boyutlarda şerit gibi kesilmektedir.

Sac hurdası geri dönüşüm yapan yerler için önemlidir. Bağ gumelesi tavanı kaplamak amacıyla kullanılabilecek vaziyette hurda sac alabilirsiniz. Atakent sac hurda alım satım hizmeti sunduğumuz şehirlerdendir.

Güncel Anlık Atakent Mahallesi Hurda Fiyatları

Deneyimli firma olarak hurda alımını güncel Atakent hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Anlık Atakent hurda fiyatları ile hurda satışı yapmak için hemen arayın. Daha doğru anlık hurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz. Sitemizdeki Atakent hurda fiyatları haftada bir değiştirilmektedir.

Atakent Mahallesi Yakınlarında İkinci el Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör hurdası satanlar firmamızdan fiyat teklifi bizi hemen arayın. Her tür makinenin ömrünü tamamlaması ve bozulması kaçınılmazdır. Fakat eski jeneratörler bozuk olsa dahi kıymetli sayılmaktadır. İkinci el jeneratör alım hizmeti sunuyoruz.
Küçükçekmece 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Yaşamı kolaylaştırılan elektiriğin erişilemediği bölgelerde jeneratör kullanılmaktadır.

Tonajlı Hurda Çinko Alıp Satan Atakent Mahallesi Hurdacı Telefonu

Çinko halojen, amin, siyanür, amonyak iyonlarıyla bileşikler oluşturur. Atakent te çinko levha, hurda çinko çatı sökümü alabilmek amacıyla güncel fiyat sunuyoruz. Çinko metali, yeryüzünde en fazla çıkarılan metal elementler içerisinde 23. sıradadır.

Mavimsi açık gri renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak nasıl üretileceği ve kullanılacağı tam olarak anlaşılamadığından öteki metaller ile karıştırılan bir elementtir.

İkinci el Endüstriyel Restoran Malzemeleri Alımı

İş görecek durumda buz makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, pansiyon tipi çamaşır makinası, pizza hazırlama dolabı, mermer tezgah, bulaşık makinaları alıp satmaktayız. Bardak mısır arabası, su sebili, kıyma çekme makineleri dişlisi, tabldot, espresso makinesi, ayran köpürtme makineleri, çay ocağı için elektrikli dobaj alım satımı yapıyoruz. Depomuzdaki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi set üstü ocak, krom paslanmaz meze reyonları, evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, aspiratör vb endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacıyla sizi işyerimizi ziyarete davet etmekteyiz.

2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tencere, tava, tepsi, kazan satan firmalar firmamıza ait telefonları arayabilir. Endüstriyel tipte ikinci el restoran malzemeleri alıyoruz.

Hurda Plastik Alım Satımı

Toptan temiz pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi ve kırmızı kapak hurda, hurda beyaz şeffaf naylon, hurda pimapen parçası ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Plastik hurdası, oksijen, Azot, hidrojen (H), karbon (C) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere denir. Atakent Mahallesi’nde ABS plastik, polipropilen moblen hurda, polistiren kristal, hurda jelatin alıyoruz. İletişim kurmanızı bekliyoruz.
Atakent hurda plastik fiyatları sormak için arayabilirsiniz.

Atakent Mahallesi 2.El İnşaat Malzemesi Satan Firmalar

Müteahhitlerce bir projede kullanılmış olan yük asansörleri, harç karıştırma mikseri, alçı sıva mikseri, boya tabancası ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz. Dolayısı ile işi bırakan nalburlardan edindiğimiz küçücük uygun fiyatlı fayans ve kalebodurlar, laminant, tavan, kiremit satıyoruz. Yıkılan elbiseci binalarından elde edilmiş hala kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolabı, pimapen pencere alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Atakent Mahallesinde Çelik Çatı Konstrüksiyon Sökümü

Çelik çatı makası söküm ve kesimi işlerini tamamlıyoruz. Kalan çelik parçalar geri dönüşüm yöntemleriyle değerlendirilir. Binaların en önemli yerlerinden biri hiç şüphesiz çatılardır. Çelik çatı yalıtımları daha uzun ömürlüdür.

Atakent mahallesi çelik konstrüksiyon sökümlerinde deneyimli personellerimiz ile güvenli hizmetler vermekteyiz. Sağlamlık bakımından en ideali çelik satı olanlarıdır. Kenet çatı, panel çatı, tonoz çatı, metal çatı, skylight, polikarbon çatı, hareketli çatı gibi çeşitleri vardır. Her çelik çatı çeşitlerinin yıkım sökümü diğerinden değişiktir. Prefabrike yapılarla çelik konstrüksiyon fabrikalar sökümü tamamlanırken işletmenin inşaat projeleri dikkatle incelenmelidir. Bu sayede 2.el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılabilecek olanlar alıcıya sunulmaktadır.

Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun cevherleri patlatma, kazma, kırma ve öğütme vb aşamalardan sonra edilmektedir. Ekstraktif metalurji ile işlenir. İstanbul Hurdacılık olarak Atakent te Çatı minare kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun yağmur oluğu, kurşun boru alım amacıyla yerinize geliyoruz. Ayrıca Atakentte hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Elinizde Çinko hurdası firmamızı 7/24 aramaktan çekinmeyin. Kurşun bilinen en eski metallerden biridir. Kurşunlar benzin katkısında, kimyasal maddelerde, alaşım üretiminde, mühimmatlarda, kabloların izolasyonlarında, akü imalathanelerinde, radyasyon yalıtımlarında kullanıldığı bilinmektedir. Yer yüzünde nabit olarak çıkarılmaktadır.

Hurda Kağıt Alan Küçükçekmece Atakent Mahallesi Hurdacı Numarası

Küçükçekmece de ve Atakent mahallesinde hurda kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt alıyoruz. Sitemizde yer alan kağıt alan hurdacı ile alakalı içeriği okuyabilirsiniz. Atakent’te kağıt ve karton hurdası alan hurda geri dönüşüm firmaları arasındayız. Avantajlı fiyata hurda koli, renkli kağıt hurdaları, hurda beyaz kağıt, karton hurda alım satımı yapan hurdacı firmalar içindeyiz. İyi fiyata hurda defter, hurda kitap, hurda fotokopi kağıdı, selpak peçete alırken alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra özen sayesinde sizlere daha yüksek miktarda kazanım etme imkanı sunuyoruz.
Atakent hurda kağıt fiyatları hakkında bilgi almak için bize çağrı bırakabilirsiniz.

Atakent Mahallesi Hurdacı Sitesi

Atakent mahallesi sanayi bölgesi hurdacı firmaları arasındayız. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Nema 46, Nema 17, Nema 34, Nema 23 step motor hurdası alıyoruz.

Hurda nikel, hurda karbür, motor hurdası, titanyum, hurda imalat artığı alımı yapmaktayız.

Küçükçekmece Atakent mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde 7/24 hizmet veriyoruz. Katiyen hurda araç veya oto hurdası alıp parçalamıyoruz. Dolayısıyla hurda araba parçası için telefon kabul etmiyoruz. bundan eminiz ki Atakent oto sanayi sitesinde ikinci el oto yedek parçası ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek dükkânlar vardır. Rica ederiz bu tarz işleriniz için onları arayın.

Akü Hurda Alımı

Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma gereken yerlerde akümülatör kullanıyoruz. Aküler; otomobiller gibi enerji ihtiyacı duyulan taşıma araçlarıyla bir takım elektronik alet edavatlarda enerji depolamak amaçlı kullanılmaktadır. Elektriği kimyasal enerji olarak depolayan ihtiyaç duyulduğunda elektrik enerjisi biçimde vermeye yarar.

Kuru akü hurda, küçük akü hurdası, hurda sulu akü alım satımı yapmaktayız. Akü, yalnızca ateşleme işlemlerinde kullanımla sınırlı kalmazlar. Bununla birlikte alıcıya elektrik akımı göndermek, amperajı dengelemek yüksek devirde alternatörlerin ürettiği voltaj düzeltmek maksadıyla aküler kullanılarak motor korunmaya alınır. Atakent mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayınız.

Raf Hurda Alanlar

Çelik raf hurdası alıyoruz. Atakent mahallesi hurda metal raf fiyatları hakkında detaylı almak için cep telefonumuzu aramanız yeterli olacaktır. İkinci el metal raf ihtiyaçlarınız için çıkma raflarımız mevcuttur. Fiyat listesini incelemek için ikinci el raf alanlar sayfamızı incelemeniz yeterlidir. Çoğunluk ile iflas eden fabrikalar tarafından hurdaya ayrılan teşhir reyonları, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, teşhir rafları, demir raflar içinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan 2.el raf satıyoruz.

Atakent Mahallesi Fabrika Sökümü

Atakent fabrika yıkım ve söküm işleri yapıyoruz. Her binanın projeleri ötekinden farklılık göstermektedir. Bu sebeple yıkım biçimleri ona göre yapılmalıdır.

İşe başlamadan sökülecek fabrikanın detaylıca incelenerek gerekli aletler ve araçların ayarlanması uygun olur. Fabrika, şantiye yıkım işi tamamlamak ekosistemin korunması ve iş güvenliği sebepleriyle risk taşıyan işler arasındadır. Uzmanlarca yapılmalıdır.

Hurda Elektronik Alanlar

Hurda Laptop bilgisayar parçaları sarı göbek işlemci, elektronik kart, ana kart, ekrankartı, DDR rulo, modem, ram, lazer yazıcı, power supply, resim tarayıcı, fotokopi makinesi, sunucu, CRT monitör, SATA hard disk, ses kartı alıyoruz. GSM istasyon kartları, kontaktör, röleler, adroid telefon kartları, adaptör, elektrik trafoları, elektrik pano malzemeleri, termik röleler almaktayız.

Ocak, bulaşık makineleri, mutfak terazisi, kombi, klima, ütü masası, fırın, çamaşır makinesi, çay ve türk kahvesi makineleri, vantilatör, saç kurutma makinesi, buzdolabı, ütü fiyatı hakkında bilgi istemek amacı ile arayabilirsiniz. Her nevi elektronik ev eşyası alım satımında benzersiz fiyatlar verebiliyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp