Hekimbaşı Mahallesi Hurdacı

Hekimbaşı mahallesi hurda alım ve geri dönüşüm firması olarak ikinci el eşya alımında piyasanın üstünde fiyat teklifi vermekteyiz. İstanbul Hurdacılık tecrübesiyle Hekimbaşı da hurda alım satım faaliyetlerinin gelişmesini sağlıyoruz.

Hurda malzeme alımlarında titizlikle değerinin üzerinde hurda fiyatı sunabiliyoruz. Hurda alımı yaparken değerini tartılırken hesaplıyoruz. Hekimbaşı’da hurdacılık yapan depolar arasında hizmetlerimizle öne çıkmaktayız.

Hekimbaşı mahallesi ve çevresinden kullanılmış eşyalar ve hurda malzeme almaktayız. Miktarı yüksek alımlarda piyasasından yüksek fiyat uygulamaktayız. Hekimbaşı hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Hurda malzemenizin edeceği parayı öğrenmek için boş vaktinizi iyi değerlendirerek çağrı merkezimize ulaşarak en geç 3 dakikada size özel fiyat teklifi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Ümraniye Hekimbaşı mahallesi güncel hurda fiyatlandırması ile hurdacılık yapıyoruz. Hekimbaşı’da hurda alanların öncüsü olarak hizmetlerimizi müşterilerimiz için bu makalemizde bir araya getirdik.

İstanbul Hurdacılık sizin gibi kaliteli hizmetten taviz vermek istemeyen müşterilerine gece gündüz farketmeden hizmet veriyor. Hekimbaşı etrafında hurdacı firmasıyız.

Hurdalarınızı almak amacıyla Hekimbaşı Mahallesi’nde hurdacı deposu oluşturuyoruz. Yüksek tonajlı hurda satmak istiyor musunuz? Geri dönüşüm ile iştikal eden Hekimbaşı mahallesi hurdacı firması olarak avantajlı hurdacılık hizmetleri sunmaktayız.

Hekimbaşı Mahallesinde Hurdacı Firma Telefonu

Şimdi arayıp, en yüksek hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Hekimbaşı mahallesi hurdacılık her türde hurda alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz alanlar içinde yer almaktadır.

Bu yüzden hurda atık fiyatı istemek nedeniyle bizi tuşlamanız yeterli olacaktır. Gördüğünüz üzere hurdacılık geleceğe yararlı olmaktır. Sizde dilerseniz elinizde bulunan hurdayı satarak doğaya katkıda bulunabilirsiniz.

Yirmi yedi senedir binlerce kilo hurda demiri geri dönüşüm ile ülke ekonomisine kazandırdık. İstanbul Hurdacılık’ın özverisi ile doğaya daha az zarar verilmiş oldu. Ümraniye Hekimbaşı hurdacı telefon numarası iletişim sayfasının içinde hızlıca çevirebileceğiniz konumda bulunuyor.

Hekimbaşı Mahallesi’nde Hurda Alan Firmalar

Şimdi de sizin gibi değerli potansiyel müşterilere Ümraniye Hekimbaşı mahallesinde hurda alanlar ile firmamız arasındaki farkımızı ortaya sermiş olmaktayız. Hurdası olanların memnun kalmasını önde tutarak sürümden daha fazla kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Bu neden ile her türde hizmeti kapınıza kadar getirmekteyiz. Hekimbaşı’da kalay, makina artığı, hurda çinko, hurda antimon zamak, çelik hurda almaktayız. Hekimbaşı da adresinizden hurda alım hizmetlerini ücretsiz vermekteyiz.

Toptan çinko hurda, kurşun, bakır, kablo, hurda alüminyum,demir hurda ve sarı hurdası alımına özel yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Hekimbaşı mahallesinde hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncülük yapmaktayız. Hekimbaşı mahallesi etrafında hurda ve ikinci el eşya alım satımı işleri yaptığımız hakkında bilgi içeren bir makale paylaşmıştık.

Hekimbaşı Mahallesi’ndeki Hurdacılar

Hekimbaşı mahallesinde hurdacı olarak Ümraniye Hekimbaşı’ın tamamında hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her miktardaki hurda malzemenizin yüklenmesi için yakınınızdaki hurda taşıma araçlarımızı göndermeyi sürdürüyoruz. Kurumsal anlayışla normalden çok kazanmayı istiyerek piyasadakinden yüksek hurda fiyat listesi uygulamaktayız.

Hurdacılık ve geri dönüşüm faaliyetlerinde 27 yıllık deneyim ile hurdacılığa yenilikler getirmeye devam etmekteyiz. En yakın Hekimbaşı hurdacı firma olarak hurda satacağınız adrese araç göndermekteyiz. Ümraniye’nin tümünde yaptığımız gibi Hekimbaşı çevresinde de bütün faaliyetlerimizi devam ettirmekteyiz. Kaliteli Ümraniye hurdacı arayışınızda titizlikle hizmet vermekteyiz. Sizlerde her türde hurda malzeme satmak için telefon numaralarımızı tuşlayabilirsiniz. Adresinize en yakın Ümraniye Hekimbaşı mahallesi hurdacı firması mı arıyorsunuz? Hekimbaşı daki en büyük geri dönüşüm firması İstanbul Hurdacılık gece gündüz hizmet veriyor!

Hekimbaşı Mahallesi’nde Sarı Hurda Alanlar

Hekimbaşı hurdacı olarak hurda sarı alım satımı yapanlardanız. Hekimbaşı mahallesi şehir merkezinde sarı oto radyatör hurdası, hurda sarı fermuar talaşı, hurda MS-58 külçe sarı, sarı su saati hurdası, hurda sarı vana musluk, hurda bronz, sarı kırkambar almaktayız.

Burada yayımlanan Hekimbaşı mahallesi hurda sarı pirinç kg fiyatını saat başı yollamaktayız. Sarı pirinç hurda alanlar hakkında yazılmış makaleyi inceleyin. Hekimbaşı hurda sarı fiyatları öğrenmek için bizimle irtibata geçin. İstanbul Hurdacılık olarak pirinç sarı araiş hurda MS-70, MS-64 pirinç sarı araiş, sarı çubuk talaşı MS-58, sarı araiş hurdası, MS-58 çubuk ucu parça sarı alım satımıyla uğraşıyoruz.

Alüminyum Hurda Alan İstanbul Ümraniye Hekimbaşı Hurdacı Telefonu

Şirketimize gösterdiğiniz özen için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hekimbaşı mahallesinde konumdan hurda alüminyum kompozit, alüminyum curuf, alüminyum klima radyatörü, alüminyum eloksallı profil hurdası alabilmek için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

Hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum sac için peşin ödeme veriyoruz. Her tür toptan alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Hekimbaşı mahallesi hurda alüminyum fiyatları sormak için bizlerle iletişime geçin. Hekimbaşı’da alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Sayfamızdaki Hekimbaşı mahallesi alüminyum fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Geniş bilgi için sitemizde daha önceden yazılmış hurda alüminyum kg fiyatı konuyu ziyaret edin.

Hurdacı firmamıza destek olanların desteğiyle Hekimbaşı bölgesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Hurda alüminyum talaş, alüminyum radyatör peteği hurdası, levha, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum imalat artığı satışı yapmak amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Alüminyum’un simgesi AI ‘dir. Gümüş renkli, sünebilen metaller arasındadır. Alüminyum ofset matbaa, alüminyum piston hurdası, profil, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı yapan hurdacıyız.

Hekimbaşı Mahallesinde Bakır Hurdası Alım Satımı

Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır boru, kalın bakır profil, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, soyma bakır, antigron bakır kırma granür hurda hurdası alım satımı yapıyoruz. Hekimbaşı da hurda bakır alabilmek amacı ile profesyonellerden oluşan bir bir kadro oluşturduk. Hemen bizi arayın. Hekimbaşı mahallesi hurda bakır fiyatları sormak için arayınız. Hurda bakır alanlar sayfamızda detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır fiyatları Hekimbaşı’da bakır hurdası satışınızda güncel olarak gönderilecektir.

Ümraniye Hekimbaşı mahallesinde en kurumdal hurdacısı olarak hurda bakır alım satımında deneyimliyiz. Hekimbaşı mahallesinde hurda bakır alan hurdacı firmamızı kolayca arayın tecrübeli hizmetin tadını yaşayın!

Hurda bakır hammadde, eski bakır tepsi, hurda bakır petek, bakır süs eşyası, hurda levha satmak için hemen arayın. Tel hurda, hurda TTR kırma bakır, büyük boy bakır kazan, lama, tencere alımı sırasında özel fiyat sunuyoruz.

Hurda Kablo Alım Satımı Yapan Hekimbaşı Mahallesi Hurdacısı

Hekimbaşı mahallesi genelinde hurda kablo alan yerler içindeyiz. %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablolar, hurda %50 bakırlı kablolar, elektrik kablosu hurdası alım satımında uzmanız.

Anlık bilgi edinmek amacıyla kablo alan hurdacılar makaleye bir göz atabilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden fazla teklifler veriyoruz.

Hurda ptt kablosu içi, ptt kablo hurdası, hurda telefon kablolar, ptt kablo içi yağlı hurdası satacak olanlar bizimle iletişime geçin. İstanbul’da hurda kablo alımı yapıyoruz.

Hekimbaşı’ın en büyük hurdacısı İstanbul Hurdacılık firmamız ile sizde daha fazla para kazanabilirsiniz. Karışık kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası, enye kablolar, hurda tek damar kablolar ticareti yapan hurdacı firmasıyız. Hekimbaşı mahallesinde fare yemez kablo, hurda çelik zırh kablosu, hurda çelik içli enerji kablosu, yeraltı enerji kablo hurdaları alım satımı sırasında değerinin üzerinde fiyat listesini biz veriyoruz.

Hurda Krom Alım Satımı Yapan Hekimbaşı Mahallesi Hurdacı

Krom hurda fiyatı krom hurda hakkında bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Ümraniye Hekimbaşı mahallesinde hurda krom alıyoruz.
İstanbul Ümraniye ilçesinde hurda krom paslanmaz fiyatları bulunan listemize ulaşmak için firmamıza çağrı bırakabilirsiniz. Size en yakın konumdan krom 316 kalite hurdası, 304 krom hurda talaşı, 316 kalite krom hurda talaşı, 304 kalite paslanmaz krom hurda, krom 310 hurdası talaşı, paslanmaz krom 310 hurdası için peşin ödeme veriyoruz.

Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz oluşturulur. Yapısından dolayı gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil önemli yerlerde hurda krom kullanılıyor.

Ümraniye Hekimbaşı da krom paslanmaz 430 kalite hurdası talaşı, 201 krom paslanmaz hurda talaşı, krom makine artığı, 430 krom paslanmaz hurdası, hurda krom paslanmaz 201 kalite, 202 krom hurda, 202 paslanmaz krom hurda talaşı alımı yapmaya devam ediyoruz. Hurda krom alan Hekimbaşı mahallesi hurdacı işletmesiyiz.

Hekimbaşı Mahallesi Hurda Demir Alım Satımı

Hekimbaşı da tonajlı hurda döküm demir, inşaat demiri, inşaat demiri çubuğu (parça) hurdası, hurda pik demir, yıkım hurdası alıyoruz. Hurda demir alan firmalar arasındayız.
Hekimbaşı hurda demir fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Hekimbaşı mahallesi yakınlarında dkp demir, hurda toplama demir, ekstra hurda demir, hurda teneke, demir talaşı ticareti yapıyoruz. Konumdan tufal hurdası, hurda demir merdiven korkuluğu, hurda pencere demir, asansör hurdası, demir kapı, için nakit ödeme yapıyoruz. Güncel demir hurdası fiyat listesi için bize ulaşabilirsiniz. Güncel demir hurdası fiyatları sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Demir, yeryüzünde en fazla bulunabilen metaller içerisindedir. Buradaki Hekimbaşı mahallesi demir hurdası kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz.

İstanbul Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Ümraniye Hekimbaşı mahallesi hurdacılar sitesi içinde 7/24 hizmet sunmaktayız. Asla hurda araç veya bisiklet hurdası alıp parçalamıyoruz. Bu sebep ile hurda veya çıkma araba yedek parça için arama kabul etmiyoruz. Kuşkusuz ki Hekimbaşı sanayisinde çıkma araba parçası alım satımı yapan firmalar bulabilirsiniz. Rica ediyoruz bu işlerde alım satımı yapan firmaları arayın.

Hekimbaşı sanayi hurdacı firmasıyız. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Nema 23, Nema 34, Nema 17, Nema 46 hurda step motor alıyoruz.

Hurda motor, nikel hurda, karbür hurdası, titanyum hurda, imalat artığı alıyoruz.

Hurda Çelik Raf Alımı

Ümraniye Hekimbaşı hurda raf fiyatları öğrenmek maksadı ile bizi arayabilirsiniz. 2.el market rafı ihtiyaçlarınız için buradayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için 2.el raf alan firmalar hakkında bilgi paylaştığımız haberimizi inceleyebilirsiniz. Genellikle batan marketler tarafından satılan ürün reyonları, hurda mağaza rafları, hurda çelik raflar, hurda market rafı, demir raf hurdaları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir ikinci el raf satan yerler arasındayız. Çelik raf hurdası alıyoruz.

Minare Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun benzin katkısı olarak yakıt üretiminde, askeri mühimmatlarda, radyasyon yalıtımlarında, kablo yalıtımı üretiminde, kimyasal maddelerde, alaşımlarda, aküler üretilirken kullanılmaktadır. Kurşun kullanılmakta olan en eski metaldir. Yer kabuğunda nabit olarak çıkarılabilen madenler arasındadır. Doğadaki cevherler kazma, kırma, patlatma ve öğütme gibi aşamalar sayesinde çıkarılmaktadır. Daha sonra metalurjik işleme yöntemleriyle kullanılır şekle getirilir. İstanbul Hurdacılık olarak Hekimbaşı mahallesinde Minare ve çatı kurşunu, hurda kurşun levha, hurda kurşun yağmur oluğu, hurda kurşun boru alımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca Hekimbaşıda çinko hurda alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası satmak için genel merkezimizi geç olmadan aramaktan çekinmeyin.

Plastik Hurda Alan Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi Hurdacı Telefonu

Plastik, hidrojen, Azot (N), (O) oksijen, karbon ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Hekimbaşı mahallesi genelinde jelatin hurdası, ABS plastik hurda, hurda polistiren, polipropilen hurdası alımında lideriz. Telefonumuzu aramanızı bekliyoruz. Hekimbaşı hurda pimapen fiyatları hakkında bilgi almak için arayın.
Adresten pimapen parçası, hurda mavi ve kırmızı kapak, beyaz naylon, temiz pet şişe hurdası, kırkambar plastik alım satımı yapıyoruz.

İstanbul Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemeleri Alan firmalar

Şantiyelerde yük asansörleri, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan depo binalarından ayırılan yeni ayarında 2. el pencere, mutfak dolabı, kapı satıyoruz. Bununla birlikte işi bırakan depolardan almış olduğumuz küçücük uygun fiyatlı fayanlar, tavan, kiremit, dayanıklı laminant satıyoruz.

Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Hekimbaşı’daki fabrika söküm ve bozumu işlerinde tecrübeliyiz. İnşaatların inşa projesi kendisine özgü olmaktadır. Dolayısıyla yıkım biçimleri faklı biçimdedir.

İşe başlamadan yıkımı yapılacak imalathanenin detaylıca gezilmesi gerekiyor. Yıkım işleri yapmak iş güvenliği ve sağlığı sebepleriyle risk taşımaktadır. Uzmanlarca kontrollü bir biçimde yapılmalıdır.

Çelik Çatı ve Konstrüksiyon Sökümü

Çelik konstrüksiyon yapı ve prefabrik spor salonları sökümü tamamlanırken binanın inşa projeleri özenle incelenmelidir. Bu sayede 2.el çatı makasları ve 2.el çelik konstrüksiyon malzemeler şeklinde satılacak olanlar alıcılar sunulabilir. İstanbul Ümraniye Hekimbaşı mahallesinde çelik konstrüksiyon fabrika sökümlerinde deneyimli ekibimizle güvenli hizmet vermekteyiz. Kapalı mekânların en önemli yerlerinden biri hiç kuşkusuz çatılarıdır. Çelik çatı kaplamaları daha uzun ömürlüdür. Çelik çatı makası söküyoruz. Sökümden sonraki çelikler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Sağlamlık bakımından en ideal olanı çelik satı olanlarıdır. Metal çatı, kenet çatı, panel çatı, skylight, hareketli cam çatı, polikarbon çatı, tonoz çatı gibi çeşitleri bulunmaktadır. Her çelik çatı biçimlerinin yıkım söküm işleri birbirinden farklı yapılmaktadır.

İstanbul Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi’nde Akü Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Elektrik enerjilerini kimyasal enerji şeklinde depolayan lazım olduğunda elektrik şeklinde veren depolara akü denir. Çalıştırma, ateşleme ve aydınlatma işlerinde akü kullanılmaktadır. Küçük akü hurdası, hurda sulu akü, kuru akü hurda hizmetini başarıyla gerçekleştirmekteyiz.

Akü, sadece ateşlemeye kullanılmazlar. Aynı zamanda alıcılara akım göndermek, voltajı dengelemek çok yüksek devirde alternatörün ürettiği voltaj düzeltmek için aküler kullanılarak araç korunmuş olur.
Hekimbaşı mahallesi hurda akü fiyatları sormak için arayın. Akü; otobüsler gibi enerji ihtiyacı bulunan taşıma araçları ile çeşitli elektronik alet edavatlarda kullanılmaya devam ediliyor.

Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi İkinci El Hurda Jeneratör Alan Fabrikalar

İkinci el jeneratör satanlar bizden fiyat teklifi firmamızla iletişime geçmelisiniz. Her şeyin ömrünü tamamlayarak daha çok kullanılamayacak hale gelmesi olasıdır. Lakin ikinci el jeneratörler çalışmıyor olsada değerlidir. İkinci el jeneratör hurdası alanlar arasındayız.
Ümraniye 2.el jeneratör fiyatları bulunan listemizi talep etmek için arayınız. Hayatı kolaylaştırılan elektriğin olmadığı alanlarda jeneratör kullanılmaktadır.

2. El Endüstriyel Restoran Ekipmanları Alımı

Kullanılmış krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma tezgahı satanlar bizimle iletişime geçebilir. Endüstriyel restaurant mutfağı malzemeleri almaktayız. Kullanılmış krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurutma tezgahı satanlar bizimle iletişime geçebilir. Ayran makineleri, kıyma makineleri, kahve makinesi, çay ocağı malzemeleri, su sebili, tabldot, bardak mısır makineleri alıyoruz. Ardiyemizdeki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, paslanmaz krom küvet, paslanmaz krom salata reyonları, endüstriyel set üstü meykap ve benzeri cafe lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini incelemek için siz değerli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz.

Kağıt Hurda Alım Satımı

Ederinden fazla fiyata beyaz kağıt hurdaları, koli, karışık renkli kağıt hurdaları, kartonlar alım satımı yapan yerler arasındayız. Hekimbaşı mahallesinde kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete alan hurdacıyız. Hurda kağıt alımı hakkındaki yazımızı muhakkak okumalısınız. Hekimbaşı mahallesinde kağıt hurdası almaktayız. Tonajlı hurda okul kitapları, kağıt havlu peçete, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken göstermiş olduğumuz ekstra müşkülpesent ile size piyasadan daha fazla miktarda kazanım elde etme avantajı veriyoruz. Hekimbaşı hurda kağıt fiyatları için telefonumuza çağrı bırakabilirsiniz.

Anlık Hekimbaşı Mahallesi Hurda Fiyatları

Bütün hurda alımlarımızı yenilenmiş Hekimbaşı hurda fiyatlarıyla tamamlıyoruz. Bu sayfadaki Hekimbaşı hurda fiyatları anlık olarak güncel olarak değiştirilmektedir. Anlık Hekimbaşı hurda fiyatları sormak için arayın. Anlık hurda akü fiyatları içerikli içeriğe göz atın.

Çinko Hurdası Alıp Satan Hekimbaşı Mahallesi Hurdacısı

Element olan çinko halojen, amonyak, amin, siyanür iyonları ile bileşikler oluşturur. Hekimbaşı mahallesi çevresinde hurda çinko çatı sökümü, hurda çinko levha ticareti yapıyoruz. Çinko, yer kabuğunda en çok çıkarılan metal elementlerdendir.

Açık gri mavimsi renkli kütle numarası 65,409(4) g/mol, atom numarası 30’dur. Antik çağlardan beri bilinmektedir. Ancak kullanım biçimi ve üretimi tam öğrenilemediğinden başka metallerle karıştırılan bir elementtir.

Hurda Sac Alıp Satan İstanbul Ümraniye Hekimbaşı Mahallesi Hurdacı Numaraları

Sac; demirlerin kalın veya ince levha şekline getirilmiş halidir. Silindirle farklı inceliklerde düzleştirilir. Kullanım alanına göre belirlenmiş ebat ve boyutlarda şeritler halinde kesilmektedir. Tavuk kümesi tavanı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hekimbaşı da sac hurda alımı itinayla konusunda tecrübeliyiz.

Sac hurdası geri dönüşüm firmaları tarafından satın alınır. Demir kapı, varil, straforlu sandviç panel, çatı üretimlerinde levha sac kullanılmaktadır. Çeşitli tekerlekli vasıtaların kaplamasında, gemi ve uçak gövdelerinde sıkça kullanılmaktadır. Demir kapı, sandviç panel, çatı, varil üretilirken kullanıldığı bilinmektedir. Tüm bu saydığımız eşyaların atıl durumda olanına sac hurdası denilir.

Hurda Elektronik Malzeme Alan Yerler

Hurda Laptop bilgisayar parçaları VDSL modem, crt monitör, scanner, dotmatrik yazıcı, ses kartı, porselen işlemci, yeni nesil ana kart, ram, server, DDR Rulo, fotokopi makineleri, güç kaynağı, ekrankartı, elektronik kart, sabit disk almaktayız. Klima, vantilatör, bulaşık makinesi, ütü masası, ocak, çay ve filtre kahve makineleri, kombi, saç kurutma makinesi, merdaneli çamaşır makinesi, ütü, mini buzdolabı, fırın almaktayız.

Elektrik pano malzemeleri, adaptör, GSM baz kartları, kontaktörler, röle, elektrik trafoları, tuşlu telefon kartları, termik röleler almaktayız. Sıfır ve kullanılmış elektronik eşya alımlarında nakit para ödeme yapıyoruz.

İlgili Makaleler

0 (533) 680 2655 WhatsApp